Bourjois, Healthy Mix, Fond de Teint (Owocowy podkład rozświetlający) (stara wersja)

Powiększ Bourjois,  Healthy Mix, Fond de Teint (Owocowy podkład rozświetlający) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: marteczka69

Bourjois rozświetlający, owocowy podkład Healthy mix zapewnia promienny wygląd i wspaniały blask, który będzie utrzymywał się na skórze przez 16 godzin.
Delikatna i kremowa formuła podkładu subtelnie integruje się ze skórą, dzięki temu efekt makijażu jest bardzo naturalny.
Podkład nadaje się do każdego typu skóry. Oferuje jednorodny makijaż i pół-matowe wykończenie, które zapewnia cerze świeży, naturalny wygląd.
Podkład zawiera wyciąg z moreli, imbiru, jabłek i melonów.
- Morela - dodaje blasku
- Melon - działanie nawilżające
- Jabłko - antyutleniacz
- Imbir - działanie odświeżające
Owocowy, wspaniały zapach podkładu stanowi koktajl z owoców, następnie bukiet kwiatów i na końcu białe piżmo i szlachetne drzewa. Kompozycja ta tworzy delikatną aurę, która pozostawia na skórze trwały, piękny zapach.

Skład: Aqua, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, PEG-10 Dimethicone, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Disteardimonium Hectorite, Disodium Stearoyl GLutamate, Dimethicone Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Alcohol Denat, Parfum (Fragrance), Panthenol, Alcohol, Aluminum Hydroxide, Silica, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Mica, Iron Oxides, Ultramarines, Titanium Dioxide (17.02.2010)

/s/

• jeden z lepszych...
  • podkład ten należy do podkładów rozświetlająco - nawilżających, posiadam kolor 55 , mam cerę mieszaną (bardziej w stronę tłustej), podkład u mnie spisuje się calkiem nieźle (zawsze nakładam na niego puder anti-shine z KRYOLANA - tylko na strefy ktore najbardziej się świecą) dzięki temu trzyma się dłużej na mojej mieszanej skórze, prognę zaznaczyć także że efekt rozświtlenia jest nadal widoczny pomimo pudru matujacego. Jest to jeden na najlepiej spisujących się podkładów na mojej buzi, efekt jaki uzyskuje bardzo mi się podoba, można by powiedzieć że jest to takie satynowe wykończenie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić g000siek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety...
  • Szukając czegoś lekkiego na okres wiosna-lato naczytałam się na wizażu samych ochów i achów na temat tego podkładu. A zachwycały się nim zarówno posiadaczki cer suchych jak i tłustych, a że ja posiadam właśnie tłustą cerę, to sobie pomyślałam, że może i u mnie się sprawdzi.
    W sumie po co posiadaczce tłustej cery podkład rozświetlający, skoro po 1h cera "rozświetla" się sama Ale tak się na niego napaliłam, że to olałam Liczyłam na to, że utrwalony pudrem da radę. No niestety, nie dał...

Do plusów to mogę zaliczyć jedynie zapach, i gamę odcieni, które nie wpadają w świński róż.

Co do minusów, to tego jest już wiecej:
    - trwałość, na mojej twarzy wyglądał przyzwoicie jakies 2h,
    - w ogóle nie stapiał się z cerą
    - niemiłosiernie wzmagał przetłuszczanie cery, jakbym się olejem wysmarowała - nakładałam go na różne sposoby, na krem, bez kremu, cuda na patyku i nic, efekt zawsze taki sam - smalec na twarzy
    - ciężki- wiele dziewczyn chwali go za lekkość, u mnie było wręcz przeciwnie, miałam wrażenie że mam na twarzy ciężki produkt pod którym twarz się dosłownie ksi

+/- słabe krycie, ale tego się spodziewałam i nie przeszkadzało mi to, bo w lecie nie ma potrzeby zakrywania całego paskudztwa na mojej twarzy

Wymęczyłam pół butelki, po czym oddałam mamie, która jest nim wręcz oczarowana

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Kaśka:) za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Miałam chyba do niego za duże oczekiwania. Przede wszystkim nie podobała mi się jego konsystencja. Nie odpowiadają mi podkłady mocno wodniste. Podkreślają zmarszczki i wyglądam w nich jak w masce. Dodatkowo szybko znikał z twarzy i powodował, że moja skóra się wysuszała. Dostawałam po nich suchych plam na twarzy.
    Odcień vanilla, który był najbardziej zbliżony do mojego odcienia skóry, był za żółty. Nie ma dużego wyboru odcieni.
    Minusem jest też cena, moim zdaniem zdecydowanie zbyt wysoka jak na taki produkt.
    Do plusów mogę zaliczyć to, że jak oddałam go siostrze to dla niej był idealny.

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić mozmarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podkład drogeryjny - rozświetlający
  • Mój numer 1 wśród podkładów rozświetlających.
    Daje fajny "mokry" efekt ale bez drobinek czy innego brokatu. Nie zastyga na twarzy wiec warto go przypudrować aby się nie przemieszczał na twarzy.
    Jest długotrwały, nie daje efektu maski. Nie zapycha ani nie podrażnia. Kosztuje 50zł, ale spokojnie można go dostać w sieci za połowę tej ceny.
    Jedyny minus to kolory, uważam ze powinni dorobic jeszcze kolor 50, jaśniejszy niż light vanilla.

Używam tego produktu od: Ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 30ml

Chcesz pochwalić Juuustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietny!
  • +++ Mam bardzo jasna cere dlatego WIELKI PLUS za odcien 51, Light Vanilla.
    ++ nie tworzy maski na twarzy, wyglada baaardzo naturalnie
    + nie wysusza
    + jest bardzo wydajny
    + przy mojej (mieszanej) cerze utrzymuje sie na twarzy caly dzien

- kryje delikatne przebarwienia, ale do tych "powazniejszych" trzeba uzyc korektora

Ilość zużytych opakowań: 1 male, w trakcie drugiego duzego

Chcesz pochwalić mycha_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Kupiłam go ze względu na odcień 51, który całkiem dobrze pasuje do mojej cery. Niestety, po chwili podkład zmienia kolor na jakiś żółty, więc mieszałam go z kremem bb z Under twenty i sprawdzał się całkiem ok. Jednak za taką cenę spodziewałam się czegoś więcej.
    + odcień 51 odpowiedni dla mojej bladej karnacji
    + zapach
    + opakowanie

- podkreśla suche skórki
    - zmienia kolor na bardzo żółty
    - krótko się utrzymuje Używam tego produktu od: Październik 2013Ilość zużytych opakowań: 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Luchador za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z najlepszych
  • Skusiłam się na ten podkład za namową wielu recenzentek z YouTuBe oraz koleżanek. Wszystkie przede wszystkim podkreślały jego lekkość. Skusiłam się i ja. Kupiłam go na Allegro za 39,99 z wysyłką w najjaśniejszym odcieniu 51 VANILLE LIGHT. W Rossmannie i innych drogeriach kosztuje około 50 zł, więc cena z Allegro jest bardzo korzystna.Z odcieniem trafiłam prawie idealnie. Prawie ponieważ czasami jest za jasny, czasami za ciemny. Nie wiem z czego to wynika ;P
    Z podkładu jestem bardzo zadowolona. Jestem nawet w stanie stwierdzić, że to najlepszy podkład jaki stosowałam.

I teraz wzięło mnie na refleksje i doszłam to wniosku, że mówiłam tak co najmniej o kilku ostatnich podkładach, które stosowałam. Mogę tylko powiedzieć, że od jakiegoś czasu nie zaliczam podkładowych wpadek, ponieważ każdy kosmetyk tego typu kupuję bardzo przemyślanie i naprawdę co jeden to lepiej działa na moją cerę.

Moja cera jest mieszana w kierunku tłustej. Tłustą mam strefę T (broda, nos, policzki), która świeci się cały czas, nawet po umyciu twarzy żelem do niej przeznaczonym. Do makijażu używam pudru ryżowego z KRYOLANu i dzięki niemu mat na mojej cerze utrzymuje się kilka godzin co jest nie lada wyczynem. No i przede wszystkim makijaż trzyma się cały dzień. Policzki mam suche z małymi rozszerzonymi naczynkami. Czasami w strefie T pojawiają się zaskórniki i pojedyncze wypryski.

Od podkładu oczekuję przede wszystkim krycia i ujednolicenia cery.
    Po użyciu tego podkładu jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego:
    - kolor 51 jest idealny do mojej jasno-śniadej(?) cery na zimę, ponieważ w zimie go używałam. W okresie wiosenno-letnim będzie dla mnie za jasny. Moja cera ma idealnie równy koloryt, zero przebarwień
    - podkład nakładanymi dłońmi (tylko tak go nakładałam) nie tworzy smug i bardzo ładnie się wchłania i rozprowadza
    - skóra po nałożeniu podkładu jest bardzo rozświetlona i wygląda zdrowo i promiennie. Jednak ja zawsze ją dodatkowo matuje pudrem ponieważ tego wymaga moja cera
    - podkład bardzo ładnie pachnie i nakładanie jego to przyjemność
    - opakowanie jest dość problematyczne ponieważ pompka dość często się zacina, Jednak plusem jest opakowanie z tłokiem wypychającym
    - produktu jednorazowo trzeba użyć 3-4 pompki aby otrzymać dobre krycie ponieważ konsystencja jest bardzo płynna
    - podkład utrzymuje się cały dzień na cerze
    - podkład nie zapycha, nie powoduje wyprysków

Podsumowując: polecam ten podkład każdemu. Jest tego warty pomimo swojej dość wysokiej ceny i średniej wydajności. Podkład bardzo ładnie pachnie, ma ekonomiczne i higieniczne opakowanie. Jest dostępny w 4 odcieniach, gdzie najjaśniejszy 51 wpada w żółte tony i jest dość jasny. Cera dzięki niemu wygląda zdrowo i promienieje. Podkład nie wysusza skóry i nie zapycha skóry mieszanje ani tłustej. Długo trzyma się na skórze..... Czego chcieć więcej?

Warto spróbować

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 49 raz(y)
  • Lekki przyjemny podkład łagodnie rozświetlający
  • Bourjois Healthy Mix to naprawdę ciekawy podkład, który pomimo wad zdobył moje serce na tyle, żebym kupiła pełnowymiarowe opakowanie do kufra. Lubię malować nim siebie jak i klientki.
    Muszę mieć zawsze w kufrze 2-3 podkłady średniopółkowe i konsekwentnie szukam tych, które spełniają moje kryteria. Ten jest na tyle dobry, że zostanie dłużej

Na ten moment posiadam odcień 51 końcówkę starej wersji i nową też. Jest to najjaśniejszy kolor - owszem naprawde jest jasny choć od razu zaznacze, że znam jaśniejsze kolory od tego świetne są w nim kolory, mój 51 nie ma żadnych beznadziejnych różowych tonów. Jest jasny, lekko żółtawy, daje efekt zdrowej skóry. Myslę, że z czasem dokupie ciemny kolor (dla klientek) i żeby latem mieszać z jasnym.

Podkład pięknie ujednolica moją skórę i obłędnie pachnie. Czuć, że ma w sobie wyciągi z owoców. Rano uprzyjemnia to użytkowanie. Kolejną ważną zaletą, jest to, że nie uwidacznia moich porów, jednak tu się przyczepię - nie ukrywa ich a mam podkład idealny, który to robi

Jest dość gęsty taki lekko kremowy daje lekko rozśwetlające wykończenie i oczywiście rożswietla trójwymiarem a nie tandetnymi drobinkami.

Cera jest gładka promienna pełna życia nawet po zarwanej nocy... JEDNAK JEGO WADĄ JEST TO, ŻE NIE TRZYMA SIE NA SKÓRACH MIESZANO TŁUSTYCH.

Podobnie jak w Wake me up poprawki robiłam 3 razy bibułką. Strefa T zaczyna się świecić już po dwóch godzinach i wtedy musze lekko dotknąć bibułką do nosa i brody.

Nie trwa cały dzień na buzi. Gdybym chciała iść na imprezę musiałabym go zmyć i nałożyć na nowo.

Jednak efekt tego podkładu, jego lekkość, efekt zdrowej jędrnej skóry powoduje, że wciąż go używam zwłaszcza teraz kiedy zrobiło się cieplej i po prostu zawsze mam przy sobie bibułki matujące.

Gdy wiem że od rana do bardzo późnego wieczora nie będzie mnie w domu używam po prostu innego podkładu.

Z tych ze średniej półki jeden z lepszych i ostatecznie daję 3.5 gwiazdki. Mam jednak inny typ

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Produkt ma przede wszystkim wyśmienity zapach
    Ma lekką, nawilżającą konsystencję. Pół gwiazdki odjęłam za krycie, które jak dla mnie mogłoby być nieco lepsze. Produkt stosuje głównie w okresie letnim, ponieważ jest to lekki podkład. Za to w okresie jesienno-zimowym mieszam go z podkładem intensywnie kryjącym tej samej firmy - Flower Perfection. Zdecydowanie polecam !!!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić wiktoria777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEAŁ
  • Podkład rozświetlający, dający naturalny efekt jak dla mnie idealny na lato jak i zimę. Po wycofaniu go dalej szukam zamiennika ale żaden nie dorasta mu do pięt
    Efekt rozświetlonej buzi, nie widać go na twarzy. Podkład dla osób które nie posiadają z większych problemów z cerą.

Używam tego produktu od: Bardzo długo
    Ilość zużytych opakowań: Niezliczona ilość

Chcesz pochwalić cukiereczek19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla problematycznej cery
  • Kupiłam go wraz z Bourjois 123 i sprzedałam w połowie opakowania (czego żałuję, bo sprawdzał się nieźle jako korektor pod oczy. Miałam kolorek 51, czyli jasny, żółtawy kolor bez odrobiny różu (uff, co za ulga). Idealny dla bladolicych.

Spisywał się, a i owszem, czasami. Jest lekki. Daje efekt make-up no make-up i delikatnie rozświetla cerę, ale jest to na tyle subtelny efekt, że nawet na skórze tłustej nie prezentuje się to źle. Bardzo dobrze się rozprowadza. Nie zasycha tak szybko jak Bourjois 123. Pachnie przyjemnie, kwiatowo, świeżo. Krycie oceniłabym na średnie (osób z większymi niedoskonałościami i kapryśną cera nie zadowoli). Wykończenie jest takie, hmm...satynowe. Skóra wygląda zdrowo i promiennie. Jeśli nie macie nic do ukrycia, lub tylko niewielkie mankamenty, to efekt naprawdę wam się spodoba. Oczywiście nie matuje. Przy tłustej cerze trzeba go przypudrować. Ja takową posiadam i niestety zauważyłam również, że dość szybko znika z twarzy. Nie spływa, ale schodzi, co przy mojej cerze całkowicie go dyskwalifikuje. 3-4h to jednak za mało. Opakowanie na plus (można rzucać nim o ziemię i nic się nie stanie. Wygodna, niezacinająca się pompka. Z wydajnością jest średnio. Na pewno gorzej niż z Bourjois 123. Wracając jeszcze do kolorku - nie utlenia się, nie ciemniejsze jak to ma w zwyczaju 123.

+ma ładny, kwiatowy zapach
    +nie ciemnieje
    +subtelnie rozświetla cerę

-średnie krycie
    -jest średnio wydajny
    -5h przy tłustej cerze to maksymalnie, przy czym po tym czasie wyglądamy, jakbyśmy na twarzy miały makijaż z zeszłonocnej imprezy

Uważam, że dla sucholicych i dziewczyn z cera normalną, które nie mają zbyt wiele do ukrycia będzie świetny. Szczególnie, jeśli zależy wam na naturalnym efekcie.

Ilość zużytych opakowań: nieco ponad połowa z 30ml

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Zachęcona opiniami na wiżazu stałam sie posiadaczka tego oto podkładu I to byl strzał w 10-tkę
    Moge stwierdzic ze jak narazie jest najlepszym jakiego uzywalam Nie podkresla suchych skorek,dosyc dlugo utrzymuje mat,ładnie wyglada na buzi.
    Kolor 51 jaki posiadam jest jasny ale moglby być ciut jasniejszy bo nie jest idealnie dopasowany do mojej bladej szyji ale jezeli po nalozeniu podkladu uzyje puder matujacy rimmel stay mate transparentny ,ktory tez polecam rozjasnia mi troche ten podklad i wszystko wyglada naturalnie.

Sam podklad jest lekki ,krycie ma srednie .nie czuc go na twarzy,mysle idealny na wiosne/lato choc ja uzywam go tez na jesien i zime ,nie mam raczej problemow ze skora tradzik,blizny,przebarwienia.
    polecam do skory mieszanej ,normalnej i tlustej.
    Dalam mojej szwagierce na wyprobowanie próbke tak zachwalanego przeze mnie podkladu ,jest ona posiadaczka skory suchej i niestety nie sprawdzil sie u niej jeszcze bardziej wysuszyl jej skore.

Zapach ma delikatny owocowy ,przyjemny

z czystym sumieniem polecam wlasnie te STARA wersje tego podkladu ktora mozna nabyc na allegro po przystepnej cenie podobno nowa wersja juz nie jest taka dobra.Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić patty164 za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEALNY
  • Najlepszy fluid jaki kiedykolwiek miałam. Od momentu kiedy zaczęłam mieć problemu z z twarzą (trądzik, ale w miarę łagodny kilka krostek w okolicach ust i na czole). Testowałam wiele podkładów, niektóre też były dobre, ale zapychacze!

Widzę same plusy:
    - dobrze kryje
    - ślicznie dopasowuje się i rozświetla skórę
    - brak efektu maski
    - piękny zapach
    - długo utrzymuje się na twarzy
    - bardzo, bardzo wydajny

Używam go od wakacji, mam wersję z pompką i na pewno do wakacji jeszcze mi wystarczy albo i dłużej.
    Długo zastanawiałam się czy cena tego fluidu jest adekwatna do jego jakości. JEST!
    Nie jest szkoda wydać 50-60 zł na ten fluid, bo starcza na około roku.

Używam tego produktu od: ponad 8 miesięcy

Chcesz pochwalić AnssCat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Great Glow
  • Idealny podkład szkoda, że jego nowa werjsja nie jest tak dobra.

Łatwo się rozprowadza
    Srednio kryje
    Nie tworzy maski
    Idealnie wtapia się w skóre
    Dodaje naturalnego blasku
    Jest lekki
    Utrzymuję się do 10gdz
    Nie zapycha porów

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Kasia19909 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Plusy:
    -całkiem dobre krycie
    -ładnie rozświetla skóre
    -piekny zapach
    -dość dobre krycie
    -nie tworzy efektu maski
    -długo się utrzymuje na twarzy
    -wydajny

Minusy:
    -kolorystyka, brakuje mi odcienia jaśniejszego od 51

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić vainx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny!
  • Niestety podkład mi nie posłużył. Jak dla mnie same minusy:

- strasznie się zciera, wystarczy lekko dotknąć twarzy i wszystko zostaje na palcach albo na ubraniu
    - twarz świeci się jak bombka
    - zapycha! wystarczy jedno nałożenie a wieczorem tego samego dnia mogę liczyć na twarzy powstałe grudki i wypryski
    - podkreśla suche skórki
    - roluje się

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić zestresowana8510 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Dałabym KWC jednak szukam czegos jeszcze lepszego, Blizej mi do krycia Revlona Colorstay.
    Ten podklad jest super, ma srednie krycie, po 3 godzinach sie juz swiece, ale z drobnymi poprawkami swietnie sobie radzi na codzien. Ma bardzo przyjemny owocowy zapach i jest lekki, czuje ze mi nie szkodzi. Uzywam go juz od kilku lat z przerwami i zawsze jakos do niego wracam.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić poison0123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Podkład mam od niedawna,chociaż przyznam że już długo zastanawiałam się nad jego kupnem,ale zawsze wybierałam swój sprawdzony revlon. Żałuje, że tak pózno sie na niego zdecydowałam.Do rzeczy podkład jest lekki,a przy tym bardzo dobrze kryje,cera wygląda na zdrową i wypoczętą,utrzymuje się na buzi 8h,nie zapychacena adekwatna do jakości naprawdę moge go polecić dodam że mam cere mieszaną,i wygląda i sprawuje sie na niej bardzo dobrze.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić merry1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niemal doskonały
  • Nawet nie wiem od jak dawna używam tego podkładu. Kilka razy próbowałam go zmienić, zastąpić innym, ale po wielu porażkach ciągle wracam i chyba przy nim zostanę.

Plusy:
    + wystarczająco dobre krycie - zakrywa wszystko (oprócz cieni pod oczami), przez 10h jest na twarzy (utrwalam go zawsze pudrem)
    + piękne rozjaśnienie - skóra nabiera życia, takiej jasności
    + nie powoduje efektu maski
    + nie roluje się
    + pięknie pachnie
    + jest lekki, nie czuć go na twarzy, nie powoduje uczucia ściągnięcia
    + szeroka paleta kolorów, ja używam nr 51, najjaśniejszego

Minusy:
    - nie zakrywa wystarczająco cieni pod oczami (ale tego chyba nic nie zakryje )
    - czasami szybciej schodzi ze strefy T niż z reszty twarzy - może to wynika z tego, że tu częściej dotykam twarzy...
    - na zimę jest dla mnie ciut za ciemny
    - mógłby mieć jeszcze o jeden ton jaśniejszy odcień.

Ogólnie jeśli szukasz jasnego, lekkiego, ale kryjącego i delikatnie rozświetlającego podkładu, to ten jest w sam raz. Chyba łączy w sobie wszystko, czego poszukuję w dobrym podkładzie.,

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: sześć

Chcesz pochwalić misia_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny
  • Mimo że używam tego podkładu od kilku dni mam bardzo dobre zdanie o nim. Mam numer 55 jest o ciut na mnie za ciemny, ale w ogóle tego nie widać, ponieważ ładnie stapia się ze skórą. Chciałam czegoś co wyrówna mój kolor cery, fakt faktem nie zbyt dobrze kryje, więc trochę te moje pryszcze widać, ale chciałam naturalny look, więc mi to nie przeszkadza

+ ma śliczny zapach
    + bardzo ładnie wtapia się w skórę
    + nie widać go
    + nie zapycha
    + nie czuć go na twarzy
    + nawilża twarz
    + twarz wygląda świeżo

-z tym że się utrzymuje na twarzy 16 godzin to jakiś żart, do 7/8 max
    -dostępność odcieniUżywam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić damefenty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziękuję, że jesteś HM!
  • Podkład jest fantastyczny!
    Zacznę od tego, że irytuje mnie jak czytam recenzje, że podkład jest beznadziejny, bo nie matuje. No jasne, że nie matuje, bo to podkład ROZŚWIETLAJĄCY!!! Więc gdyby matował, byłby najgorszym podkładem rozświetlającym. Ma rozświetlać, czyli tworzyć przeciwieństwo matu. Geez...
    Ok, teraz do rzeczy:
    - bardzo miła w aplikacji (czy to pędzlem, czy palcami) konsystencja - żadnych smug, placków, tępości, itp.
    - bardzo ładnie wygląda na buzi - ujednolica kolor, nadaje skórze naprawdę zdrowego wyglądu
    - kolor się potrafi fajnie dopasować (oczywiście bez przesady, jak sobie pani porcelana walnie 54, to wiadomo, że będzie panią pomarańczą, cudów nie ma)
    - I TERAZ UWAGA,UWAGA! On ma fantastyczne KRYCIE !!!!! Czaiłam się na ten podkład od bardzo dawna, ale wstrzymywał mnie właśnie czynnik krycia, o którym się czyta, że jest słaby. A to bzdura. Bo tym podkładem można uzyskać każdy rodzaj krycia. Ob wyrównania kolorytu, przez średnie, po mocne krycie (stemplowanie pędzlem+dwie pompki podkładu). I mówię to ja, która zawsze potrzebuje sporeeeego krycia. I tak jak uważam, że Revlon CS dry/normal skin (nowa wersja, bo słyszałam, ze stara była lepsza pod tym względem,ale nie miałam okazji używać) tak osławiony pod względem krycia, wcale dobrze nie kryje (naprawdę nie ma szału!), tak Healthy mix radzi sobie z tym lepiej. Jedynie, to CS ma na pewno większą trwałość, ale też ma to swoje minusy (ale to już zachęcam do mojej recenzji CS:P). Zatem krycie ma naprawdę świetne HM, mega zaskoczenie!
    - cena drogeryjna jest wysoka, ale ja już dawno się oduczyłam kupowania podkładów (i większości kolorówki) w drogeriach stacjonarnych - polecam sklepy internetowe - zapłaciłam 39,90, a widziałam nieco tańsze
    - faktycznie nie wysusza i nie podkreśla niczego, czego nie powinien
    - jedyne, do czego mogę się przyczepić i za co odjęłam pół gwiazdki to to, że w strefie T dość szybko się zaczyna świecić, już po kilku godzinach (ok. 4 lub 5h). Mimo przypudrowania, co czynię zawsze, bo nie uznaję podkładu bez pudru. Ale to kwestia chusteczki higienicznej raz i tyle.
    - naprawdę ładnie rozświetla, ale nie robi tego w "chamski" sposób,a subtelny - nie świecący!

Polecam.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Chcesz pochwalić Pinupgirls za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podkład jaki miałam
  • Jestem bardzo zadowolona z tego pokładu, może zacznę od tego że mam cerę mieszaną z lekko tłustawą strefą T, nie mam problemów z krostkami raz na jakiś czas jakaś się pojawi. Przez długi czas szukałam podkładu matującego który nie będzie wywoływał efektu maski na mojej buzi i znalazłam jest świetny ponieważ:

* Ma lekką konsystencję
    * Jest bardzo wydajny
    * Nie tworzy efektu maski na twarzy
    * Idealnie dopasowuje się do kolorytu mojej skóry
    * Ładnie delikatnie matuje
    * Buzia wygląda na naturalną
    * Ukrywa niedoskonałości
    ( w moim przypadku ogromne worki pod oczami)
    * Pięknie rozświetla buzię
    * Długo się trzyma
    * Nie mam po nim wysuszonej cery wręcz przeciwnie
    * Faktycznie ma właściwości odżywcze które po miesiącu są zauważalne
    * Pięknie pachnie
    * Ładne opakowanie
    * Poręczny
    * Skóra wygląda na zdrową
    * Moj Ulubiony
    * Kosztuje ok 50-60 zł ale jest bardzo wydajny ja swój pierwszy który zakupiłam w kwietniu miałam przez 6 miesięcy przy codziennym stosowaniu
    * Jeśli macie pytania śmiało piszcie
    * Jest rewelacyjnyUżywam tego produktu od: 7 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 30 ml, w trakcie 2

Chcesz pochwalić Jagodka1313 za czytelną i pomocną recenzję?
  • BOURJOIS Healthy Mix, I LOVE YOU
  • Zużyłam już wieeele podkłądów bo lubię eksperymentować i ciągle szukałam podkładu który nie bedzie sztucznie wyglądał na twarzy i znalazłam, jestem niż zachwcona, jedyny jaki kupiłam ponownie bo kończe 3 opakowanie {tzn w międzyczasie testuje inne albo inne mieszam z tym jak kolor nie pasuje] mimo tego zawsze gości w mojej kosmetyczce.
    Mam cere tłustą tylko na czole za to nos mam awsze przesuszony na wiór aż skóri widać a policzka zawsze matowe, leczt ten podkład ma tylko jeden mały minusik, bo błyszczy mi się po nim CAŁA twarz po prau godzinach a nie tylko czoło, ale jak mam puder to jest cacy.

I W KOŃCU MÓJ NOS NIE WYGLĄDA JAK SUCHY WIÓR

Używam tego produktu od: PRAWIE ROKU
    Ilość zużytych opakowań: kończę trzecie

Chcesz pochwalić joka444 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość dobry
  • pierwsze moje odczucia co do tego produktu były mieszane, mam bardzo suchą skórę i po nałożeniu podkładu stają się widoczne suche skórki.Mimo wcześniejszego nałożeniu kremu i odczekaniu dłużej chwili skórki nadal były widoczne , czego bardzo nie lubię ;/ w dodatku, gdy krem dobrze się nie wchłonie po nałożeniu podkładu zostają brzydkie smugi, ale to raczej już wina kremu ;/mam odcień 51 jest bardzo jasny z czego jestem zadowolenia. Średnio się trzyma na twarzy, ale ma fajną konsystencje, która dość dobrze się rozprowadza i ukrywa zaczerwienienia
    Gdy skóra jest dobrze nawilżona to ten podkład wygląda ładnie na twarzy gorzej jak ma się suchą skórę skłonną do niepodrażnień ;p

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dr3ams za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z porządniejszych
  • Bliżej mu do oceny mocnej 4 niż 3,5.

Ma swoje zalety i wady, jednak jak dla mnie plusy przeważają. Przede wszystkim w tym podkładzie ważna jest aplikacja. Za pomocą pędzla uzyskuję, jak dla mnie, najlepszy efekt. Piękna rozświetlona, zdrowa cera, lekkie glow - czyli to co szukałam. Przy aplikacji paluchami to już nie jest to samo.

Dla mojej cery codzienne stosowanie tego podkładu jest zapychające, ale nie będę go krzywdzić oceną tylko dlatego,że mam kapryśną cerę i większość podkładów w płynie powoduje u mnie większy, bądź mniejszy wysyp krostek. Jednak póki co, jest to dla mnie najlepszy (zaraz za mineralkami) podkład na dzień, jeżeli chce wyglądać świeżo i promiennie.

+ Krycie jest naprawdę niezłe
    + Nie wysusza, z czym miewam problemy
    + Jest naprawdę wydajny
    + Cena, w końcu na allegro można go nabyć wraz z przesyłką za ok 38zł

Także polecam, warto mieć go w swojej kosmetyczce Używam tego produktu od: od 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić becia506 za czytelną i pomocną recenzję?