Herbina, Antyperspirant Roll-On 24h

Powiększ Herbina, Antyperspirant Roll-On 24h

Zgłaszająca osoba: Silwena

Bezalkoholowy dezodorant antyperspiracyjny w kulce. Zmniejsza potliwość i zapewnia ochronę przez 24 godziny.
Nie zawiera alkoholu ani barwników. Herbina to fińska marka bazująca na naturalnych składnikach: czystych, bezpiecznych i delikatnych. Nie testuje produktów na zwierzętach.
- Dba o nawilżenie i ochronę skóry oraz świeżość przez cały dzień (Linum, Rosa)
- Doskonale nawilża i odświeża skórę, pozostawia na niej delikatny kwiatowy zapach (Fresia)
- Zapewnia długotrwałą świeżość, a ekstrakt z rumianku łagodzi i koi skórę (Camomilla)

Skład: /wersja niebieska - Linum/ Skład: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Cyclopentasiloxane, Steareth-21, Glycerin, PPG-14 Butyl Ether, Steareth-2, Ceteth-2, PEG-8 Distearate, Parfum, Zinc Ricinoleate, Linum Usitatissimum Flower Extract, Propylene Glycol.

Cena: ok. 8zł / 50ml
/bw/

• Pożegnanie z herbiną
  • Pamietam doskonale herbine w szklanej butelce, pamietam doskonale jej zapach, oczywiscie- linum. Pozniej niestety producent zmienil opakowanie, to byl czas zachlysniecia sie plastikiem, wtedy nie bylo mody na eko.
    Z sentymentu kupowalam herbine na aledrogo, ale producent zmienil nuty zapachowe i linum, po
    prostu smierdzialo, wiec kupilam bezzapachowa herbine i bylo o wiele lepiej, nawet mialam wrazenie, ze pachnie troche stara wersja linum. Pozniej znow kupilam linum i znow herbina okazala sie smierdziuchem, do ktorego musialam sie przekonac, ale jak juz sie przekonalam, to zapach byl nawet ok.

Plusy
    - niezwykle wydajny i skuteczny kosmetyk

Minusy
    -aluminum, no ale to zwyczajny drogeryjny dezodorant, wiec cudow nie ma sie co spodziewac
    - trudno dostepny

Podsumowujac, zakonczylam moja przygode z herbina, nie chce mi sie juz przeplacac, tylko z sentymentu do marki.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: zaskakująco mało

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Korzenna za czytelną i pomocną recenzję?
  • stara, dobra Herbina
  • Kiedy byłam nastolatką, Herbina dominowała na rynku antyperspirantów i bardzo ją lubiłam.
    Któregoś dnia zastałam ją w sklepie i stwierdziłam, że zobaczę, jak się teraz miewa.

Miewa się świetnie. Dalej skuteczna, dalej przyjemnie pachnie jakąś roślinką. Kremowa, ale niebrudząca.

Zdecydowanie tak.

Chcesz pochwalić nosferatku za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • + solidne, ładne opakowanie, można stawiać go na zakrętce, kulka nie zacina się
    + ładny odświeżający zapach
    + nie podrażnia po goleniu

- nie zapobiega poceniu się ani nie ukrywa zapachu potu

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić CatGirl92r za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś była wspaniała ale się popsuła!
  • Po bardzo nieudanym zakupie deo w sprayu w biedronce, postanowiłam kupić co innego. Weszłam do drogerii i zauważyłam różaną herbine. Jak byłam podlotkiem i nastolatką to prawie każda dziewczyna używała herbiny były w szklanych butelkach i pięknie pachniały. Postanowiłam że kupię tę różaną nową wersję.. no bo przecież to "ta dobra herbina".Ale "ta dobra herbina" bardzo się jednak popsuła. W domu przy aplikacji zauważyłam że w ogóle nie pachnie różą tylko starym pudrem prababci do tego nie zatrzymuje nieprzyjemnego zapachu. Nie działa w ogóle. Jedyne co jest na plus to niska cena(przynajmniej mało kasy poszło w błoto) i nie zacinająca się kulka ale i tak nie polecam. Popsułaś się herbino!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 kulki i ostatniej

Chcesz pochwalić Sweet_Jelly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały Antyperspirant
  • Uzywałam wersji Linum (niebieska):

chroni przed poceniem całodobowo
    ma śliczny odświeżający zapach
    nie plami czarnych ubran
    wchłania się szybko
    nie podrażnia po goleniu
    paszki są nawilzone i suche
    opakowanie solidne i ladne
    kulka idealnie się kręci i dozuje
    można stawiać na zakrętce (!)

Nie mogę się doczekać zakupu innych zapachów

EDIT: SŁABOdostepny, moje testowanie skonczylo sie na tym jednym opakowaniu

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij