Astor, Perfect Stay, Makeup 24H Multi - Action (Perfekcyjny podkład do twarzy)

Powiększ Astor, Perfect Stay, Makeup 24H Multi - Action (Perfekcyjny podkład do twarzy)

Zgłaszająca osoba: agatka_k

Zapewnia perfekcyjny wygląd przez cały dzień. Aż 5 pięć lat badań oraz 5 pięć różnych patentów stoi za zaawansowaną technologicznie formułą nowego podkładu Perfect Stay 24H Multi - Action Matrix zapewniającą trwałość makijażu. Podkład dzięki formule nowej generacji jest niezwykle trwały.
Gwarantuje idealnie matową cerę, bez konieczności poprawiania makijażu w ciągu dnia. Skóra pozostaje nawilżona i rozświetlona przez cały dzień. Podkład ma beztłuszczową formułę, lekką konsystencję i przyjemny zapach. Posiada filtr SPF 18.
Formuła podkładu zawiera opatentowane składniki m.in. polimery tworzące na skórze delikatny film, cząstki na bazie glinki naturalnej oraz żel krzemionkowy. Uzupełniona jest witaminami oraz minerałami.
Perfect Stay jest dostępny w czterech odcieniach.

Skład: Aqua/Water/Eau, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Talc, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylsiloxysilicate, Sodium Pca, Silica Silylate, Magnesium Sulfate, Zinc Stearate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Tribehenin, Amodimethicone, Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Trihydroxystearin, Disteardimonium Hectorite, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane, Parfum/Fragrance, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Propylene Carbonate, Hydroxyethylcellulose, Laureth-4, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Calcium Ferment, Saccharomyces Zinc Ferment, Saccharomyces/Potassium Ferment, Saccharomyces Manganese Ferment, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Sodium Sulfate, Alpha-Isomethyl Ionone, Bht, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Sorbic Acid, [May Contain/Peut Contenir/+/-: Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci77499)]. (08.01.2012)

• niewarty swojej ceny
  • Od dawna szukam czegoś bardzo trwało i znów się zawiodłam. Producent zapewnia, że produkt jest niezwykle trwały, ale zdecydowanie tak nie jest. Również nie matowi, wręcz przeciwnie, po nałożeniu rozświetla moją skórę aż za bardzo. Zużyłam cały produkt i zdecydowanie do niego nie wrócę. Jego krycie też nie powala, ale do najgorszych nie należy. Może na cerze z mniejszymi niedoskonałościami sprawdził by się lepiej.

PLUSY:
    +praktyczne, wygodne opakowanie
    +przyjemny zapach
    +wydajny
    +nie tworzy maski
    +fajna gęstość

MINUSY:
    - nietrwały
    - strasznie się świeci
    - cena
    - przeciętne krycie
    - delikatnie ciemnieje na twarzy

Chcesz pochwalić karolinapwd za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• ogólnie słaby, zmarnowane pieniądze
  • Plusy: łatwo sie rozprowadza, nie wysusza i chyba tyle.
    Minusy: uboga gama kolorów, najjasniejszy odcien zdecydowanie za ciemny dla typowych białasów i dodatkowo ciemnieje na skórze. krycie bez szału, matowienie zerowe. u mnie sie rolował na twarzy. Co więcej, po ok 3 miesiacach sporadycznego używania sie zważył. Podkład oddałam cioci z nadzieją, że będzie odpowiedniejszy dla jej cery...po 2 tygodniach go wyrzuciła.

Chcesz pochwalić dreamonforest za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład dość fajny, ale mojego KWC szukam dalej.
  • Oceniam kolor 100.
    Jestem dość zadowolona z podkładu, aczkolwiek są też pewne minusy.
    Jestem strasznym bladziochem i kolor najjasniejszy niestety okazal sie minimalnie za ciemny, ale nie jest to jakos specjalnie widoczne. Podkład ładnie stapia się z moją cerą i nadaje jej taki odcien hmm lekkiej opalenizny.Nie używam go codziennie, jedynie wtedy gdy potrzebuje większego krycia, albo na jakies wieksze wyjscia. Często też mieszam go z kremem bb z maybelline, co tworzy dla mnie swietne polączenie.
    Plusy:
    - nie zapycha (przynajmniej tak mi się wydaje)
    -przyjemny zapach
    -bardzo ładne i higeniczne opakowanie.
    -nie tworzy efektu maski
    -dość dobre krycie
    - nie podraznia/uczula
    -zauważyłam też, że jest dość wydajny.

Minusy:
    -nawet najjasniejszy kolor jest troche za ciemny dla bladziochów
    - nie nadaje się do użytkowania codziennego ( jest troche za cięzki, zwlaszcza w sezonie letnim)
    -nie obejdzie się bez pudru matujacego
    -cena według mnie jest za bardzo wygórowana jak na takiej jakości podkład.- miałam lepsze podkłady w niższej cenie.
    Oceniam go na 3,5.

Ilość zużytych opakowań: troche pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić pejkola za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • Jest to podkład który początkowo zrobił na mnie dobre wrażenie. Matowi moją problematyczną strefę T, oczywście trzeba przypudrować, jednak efekt jest zadowalający, skóra nie świeci się nadmiernie ani nie jest to "tępy" mat. Nie zapycha, a jego krycie jak dla mnie jest wystarczające. Dość długo utrzymuje się na twarzy.
    Niestety podkreśla suche skórki i największym minusem jest to, że się rozwarstwia. Miałam 2 buteleczki i z każdą działo się to samo. Z czasem wylatuje z niego woda.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kornela90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 191 raz(y)
  • ładny, naturalny, przyjemny mat, sympatyczne krycie, trwały, zwłaszcza na bazie lub z pudrem
  • Kupiłam ten podkład jako odpowiadajacy mi z opisu, a dopiero potem sprawdziłam recenzje i lekko się przeraziłam, bo niektóre są bardzo krytyczne. Ale myślę: trudno, mam, to będę używać, zobaczymy. I jestem... bardzo zadowolona! Naprawdę matuje (!), ale fakt, że na pewno nie jest to suchy, tekturowy mat, który porzuciłam, ale taki naturalny. Tworzy cerę normalną, czyli już nie tłustą, ale jeszcze nie "suchą", więc warto użyć na strefe T trochę pudru. Cudownie się rozprowadza, jest taki leciutenko oporny, jak wszystkie matujące, co ja uwielbiam, bo czuję, gdzie już jest i go nie nadużyję, więc o efekcie zbyt grubej sztuczniej warstwy nie ma mowy. Ale nie jest też tępy i trudny do zaaplikowania. Absolutnie nie wydaje mi sie ciężki, chyba że kładziemy go trzema wartwami, co, uważam, jest przesadą, bo fajnie kryje już jedna, a miejscowe problemy warto po prostu przykryc korektorem, a nie walić tonę podkładu Jeśli ktoś ma cerę suchą lub nawet normalną, on może być przesadą, sadzę, że byłby rzeczywiście "za ciężki", ale w tym sensie, że jest jednak matujący i trwały, dlatego do lekkości kremów BB mu daleko, ale z drugiej strony do treściwości Double Wear też. Nie warto go kupować ot tak, bo jest w promocji, ale zastanowić się czy mamy naprawdę cerę mieszaną lub tłustą, i czy lubimy wygląd matu naturalnego, bo wtedy będzie rewelacyjny, ale jeśli wolimy jednak prawie "kredowość", efekt antyperspirantu, odczucie cery absolutnie suchej (a tego nie daje, jak choćby Double Wear) lub cera z natury jest sucha czy normalna, raczej nie spełni oczekiwań. Będzie zbyt "naturalny", cera będzie za bardzo "nawilżona" lub okaże się on zwyczajnie nadatkiem. Ale na co dzień dla "mieszańców" rewelacja. Wygląda ślicznie, jest trwały, komfortowy na buzi, spełnia zadanie. Na razie nic mi sie nie waży ani nie rozwarstwia, więc nie mam mu czego zarzucić Jeśli pokaże pazurki to się odezwę...Używam tego produktu od: kilkunastu dniIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić adau za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • już nigdy nie kupię podkładu tej firmy

-Beznadziejny,
    -ciemnieje na twarzy
    - tworzy maskę choć używam odrobiny
    - słabo kryje
    - twarz się po nim przetłuszcza i świeci

użyłam go może ze dwa razy, ale nie mogłam na siebie w nim patrzeć

wyrzucone pieniądze w błoto. NIE POLECAM

Używam tego produktu od: kilka razy użyłam
    Ilość zużytych opakowań: cały czas w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kosmitek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Na szczęście nie kupiłam tego podkładu, a miałam jego próbkę. Źle się rozprowadza, ciężko jest dokonać jakiś poprawek. Ciemnieje na skórze, co daje efekt maski. Ciężko go zmyć i skóra wcale nie jest po nim matowa!!!

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić justynkag10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • yy.. wtf?
  • Zawsze jakoś podświadomie wiedziałam, że marka Astor chce być uważna, że ich kosmetyki wyglądem przypominają wysokopółkowce, a jednocześnie ich ceny są przystępne dla przeciętnego Kowalskiego. Jakież było moje zaskoczenie, że się wcale nie myliłam
    Podkład kupiłam, bo jego cena w DE jest zdecydowanie bardziej zachęcająca niż ceny Astora w PL, wybrałam najjaśniejszy kolor, który fajnie zgrał się z moją skórą i dobrze krył - na tym koniec plusów.

Jestem w 100% pewna, że podkład kupiłam świeżutki zaraz po dostawie i uzupełnieniu szafy Astor, co się stało to to, że po 2 miesiącach rozwarstwił mi się, zaczęła ściekać z niego woda i jakaś taka tłusta maź. Masakra!!! Może nawet i lepiej, że tak się stało, bo mimo dobrego krycia kompletnie nie dało się niczym przypudrować go tak aby twarz była całkiem zmatowiona, wszelkie próby i różne techniki pudrowania kończyły się efektem ciastka na twarzy. Wszystko na twarzy tłuściło mi się w ciągu kilkunastu minut i po prostu spływało. W przypadku żadnego innego podkładu nic takiego mi się nigdy nie stało. Dlatego bez żalu zwyczajnie go wyrzuciłam.

Totalnie nie polecam, mój bubel roku 2012. Używam tego produktu od: lipiec 2012Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1/4 opakowania..

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić katharsis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wyrzucenie pieniędzy
  • Kupiłam ten podkład, gdyż zachęcił mnie opis producenta iż jest bardzo trwały. Akurat był w promocji więc dobrze że nie kupiłam go za cenę regularną, bo byłabym jeszcze bardziej zła.

Plusy
    + łatwo dostępny

Minusy
    - waży się na twarzy
    - brak krycia
    - daje nienaturalny efekt (czułam się jak w masce)
    - bez użycia pudru lepiej go nie używać, kompletnie nie matuje, cały czas się świeciłam
    - i najważniejsze... po 2 miesiącach rozwarstwił się w opakowaniu, pływała tam piękna woda...

Używam tego produktu od: 2-óch miesięcy

Chcesz pochwalić marli316 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE dla mnie
  • Do zakupu zachęciły mnie pozytywne recenzje i promocja w rossmanie, uznałam że jak już go sprawdzić to chociaż mniej zapłacę niż tradycyjnie. Niestety nie jest to podkład dla mojej cery. Bardzo szybko waży się na twarzy!
    Nie będe go kończyć, a dużo mi go w butelce jeszcze zostało niestety.
    Minusy:
    - ciemnieje na twarzy
    - nienaturalny efekt
    - słabo kryje
    - skóra szybko się błyszczy po nałożeniu i zmatowieniu pudrem

Z plusów mogę wymienić tylko poręczną pompkę i nic więcej

Chcesz pochwalić Joan1987 za czytelną i pomocną recenzję?