Astor, Perfect Stay Makeup 24H Multi - Action (Perfekcyjny podkład do twarzy)

Powiększ Astor, Perfect Stay Makeup 24H Multi - Action (Perfekcyjny podkład do twarzy)

Zgłaszająca osoba: agatka_k

Zapewnia perfekcyjny wygląd przez cały dzień. Aż 5 pięć lat badań oraz 5 pięć różnych patentów stoi za zaawansowaną technologicznie formułą nowego podkładu Perfect Stay 24H Multi - Action Matrix zapewniającą trwałość makijażu. Podkład dzięki formule nowej generacji jest niezwykle trwały.
Gwarantuje idealnie matową cerę, bez konieczności poprawiania makijażu w ciągu dnia. Skóra pozostaje nawilżona i rozświetlona przez cały dzień. Podkład ma beztłuszczową formułę, lekką konsystencję i przyjemny zapach. Posiada filtr SPF 18.
Formuła podkładu zawiera opatentowane składniki m.in. polimery tworzące na skórze delikatny film, cząstki na bazie glinki naturalnej oraz żel krzemionkowy. Uzupełniona jest witaminami oraz minerałami.
Perfect Stay jest dostępny w czterech odcieniach.

Skład: Aqua/Water/Eau, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Talc, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylsiloxysilicate, Sodium Pca, Silica Silylate, Magnesium Sulfate, Zinc Stearate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Tribehenin, Amodimethicone, Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Trihydroxystearin, Disteardimonium Hectorite, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane, Parfum/Fragrance, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Propylene Carbonate, Hydroxyethylcellulose, Laureth-4, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Calcium Ferment, Saccharomyces Zinc Ferment, Saccharomyces/Potassium Ferment, Saccharomyces Manganese Ferment, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Sodium Sulfate, Alpha-Isomethyl Ionone, Bht, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Sorbic Acid, [May Contain/Peut Contenir/+/-: Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci77499)]. (08.01.2012)

• beznadziejny
  • już nigdy nie kupię podkładu tej firmy

-Beznadziejny,
    -ciemnieje na twarzy
    - tworzy maskę choć używam odrobiny
    - słabo kryje
    - twarz się po nim przetłuszcza i świeci

użyłam go może ze dwa razy, ale nie mogłam na siebie w nim patrzeć

wyrzucone pieniądze w błoto. NIE POLECAM

Używam tego produktu od: kilka razy użyłam
    Ilość zużytych opakowań: cały czas w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić kosmitek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Na szczęście nie kupiłam tego podkładu, a miałam jego próbkę. Źle się rozprowadza, ciężko jest dokonać jakiś poprawek. Ciemnieje na skórze, co daje efekt maski. Ciężko go zmyć i skóra wcale nie jest po nim matowa!!!

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić justynkag10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • yy.. wtf?
  • Zawsze jakoś podświadomie wiedziałam, że marka Astor chce być uważna, że ich kosmetyki wyglądem przypominają wysokopółkowce, a jednocześnie ich ceny są przystępne dla przeciętnego Kowalskiego. Jakież było moje zaskoczenie, że się wcale nie myliłam
    Podkład kupiłam, bo jego cena w DE jest zdecydowanie bardziej zachęcająca niż ceny Astora w PL, wybrałam najjaśniejszy kolor, który fajnie zgrał się z moją skórą i dobrze krył - na tym koniec plusów.

Jestem w 100% pewna, że podkład kupiłam świeżutki zaraz po dostawie i uzupełnieniu szafy Astor, co się stało to to, że po 2 miesiącach rozwarstwił mi się, zaczęła ściekać z niego woda i jakaś taka tłusta maź. Masakra!!! Może nawet i lepiej, że tak się stało, bo mimo dobrego krycia kompletnie nie dało się niczym przypudrować go tak aby twarz była całkiem zmatowiona, wszelkie próby i różne techniki pudrowania kończyły się efektem ciastka na twarzy. Wszystko na twarzy tłuściło mi się w ciągu kilkunastu minut i po prostu spływało. W przypadku żadnego innego podkładu nic takiego mi się nigdy nie stało. Dlatego bez żalu zwyczajnie go wyrzuciłam.

Totalnie nie polecam, mój bubel roku 2012. Używam tego produktu od: lipiec 2012Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1/4 opakowania..

Chcesz pochwalić katharsis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wyrzucenie pieniędzy
  • Kupiłam ten podkład, gdyż zachęcił mnie opis producenta iż jest bardzo trwały. Akurat był w promocji więc dobrze że nie kupiłam go za cenę regularną, bo byłabym jeszcze bardziej zła.

Plusy
    + łatwo dostępny

Minusy
    - waży się na twarzy
    - brak krycia
    - daje nienaturalny efekt (czułam się jak w masce)
    - bez użycia pudru lepiej go nie używać, kompletnie nie matuje, cały czas się świeciłam
    - i najważniejsze... po 2 miesiącach rozwarstwił się w opakowaniu, pływała tam piękna woda...

Używam tego produktu od: 2-óch miesięcy

Chcesz pochwalić marli316 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE dla mnie
  • Do zakupu zachęciły mnie pozytywne recenzje i promocja w rossmanie, uznałam że jak już go sprawdzić to chociaż mniej zapłacę niż tradycyjnie. Niestety nie jest to podkład dla mojej cery. Bardzo szybko waży się na twarzy!
    Nie będe go kończyć, a dużo mi go w butelce jeszcze zostało niestety.
    Minusy:
    - ciemnieje na twarzy
    - nienaturalny efekt
    - słabo kryje
    - skóra szybko się błyszczy po nałożeniu i zmatowieniu pudrem

Z plusów mogę wymienić tylko poręczną pompkę i nic więcej

Chcesz pochwalić Joan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety rozczarowanie
  • Niestety rozczarowanie - po pozytywnych opiniach na Wizażu oraz opisie produenta "jakże wspaniałego działania" spodziewałam się naprawdę czegoś więcej. Pozostanę jednak przy Mattitude i Skin Match, które są dużo lepsze dla mojej cery. Polecam do spróbowania jedynie osobą o suchej cerze - wtedy mógłby się sprawdzić.

Plusy-nie ma ich dużo:
    + estetyczne opakowanie z wygodną pompką - jak większość Astor
    + nie uczula
    + ładna gama kolorystyczna
    + łatwo dostępny

I oczywiście czemu na nie! :
    - oleista struktura - nieprzyjemna, ciężko rozprowadza się czy to przy użyciu gąbki czy palców - po prostu zostają smugi, które trzeba poprawiać
    - uczucie tłustej, lepkiej twarzy
    - zapycha pory!
    - nie matuje, wręcz przeciwnie, skóra świeci się po niecałej godz, nawet po nałożeniu pudru
    - u mnie na skórze mieszanej po prostu jakby spływał z twarzy w partii T - zostaje tylko w porach, czym podkreśla ich obecność !!!
    - słabo kryje - mimo, że jest cięższy niż Skin Match i możnaby się spodziewać lepszego krycia, po prostu sobie z tym nie radzi
    - cena - jeden z droższych z Astor (na szczeście kupiłam w promocji bo strasznie bym żałowała 50zł na fluid, który albo komuś sprezentuję albo po prostu wyrzucę)

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: żadnego - nie zamierzam kończyć

Chcesz pochwalić pyniek za czytelną i pomocną recenzję?
  • był moim ulubionym podkładem...
  • Od ponad 3-4 lat Perfect Stay był moim ulubionym podkładem, zawsze musiał znajdować się w mojej kosmetyczce
    + opakowanie- eleganckie i praktyczne w użyciu (pompka)
    + kolorystyka- mam odcień 100 i jest dla mnie idealny, ni to różowy, świnkowy, ni to zółty, hmm taka mieszanka po prostu, która nadaje cerze naturalny odcień
    + kolor nie ciemnieje
    + długotrwałość - podkład bardzo długo utrzymuje się na buzi, nawet do 10 godzin! Wiadomo, żaden podkład nie utrzyma się 24h, to bajka niestety
    +nie brudzi, nie ściera się
    + nie podrażnia, nie zapycha porów
    + nie wysusza
    + świetnie prezentuje się na twarzy, ładnie matuje, mocno kryje, nawet najgorsze niedoskonałości
    + nie tworzy efektu maski, wygląda dosyć naturalnie

Jednakże to wszystko trwało do czasu... Nie wiem czy to za sprawą mojej cery, czy zmiany składu na oxygen fresh, nie wiem, ciagle się zastanawiam dlaczego, ale od pewnego czasu podkład ten zupełnie mi nie służy, z idealnego podkładu, który upiększał moją cerę stał się koszmarem
    - podkład zaczął pozostawiać dziwne smugi, nie wchłaniał się dobrze
    - nadal mocno kryje ale waży się na twarzy! Waży się na twarzy i to zaledwie po 10minutach od nałożenia!
    - pozostawia na cerze nienaturalny efekt, efekt maski, suchej skorupy, która uwypukla każdą najmniejszą nawet zmarszczkę
    Naprawde nie wiem dlaczego tak się stało, nie potrafię tego zrozumieć, w czym tkwi przyczyna? Jednakże z sentymentu do tego podkładu, gdyż używałam go prawie 4lata i spisywał się idealnie do czasu... daję 5 gwiazdek.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić medzik90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby średniak
  • zacznijmy od minusow:
    -mam wrazenie, ze podklad nie wchlania sie do konca
    -mały wybór odcieni
    -kolor najjasniejszy jest za ciemny
    -nie warty 40zł (ja na szczescie kupilam w promocji za 29, i tej ceny rowniez nie jest wart)
    -zostawia dziwne smugi na twarzy
    -kiepsko matuje
    -waży się straszliwie

Plusem jest mocne krycie.

Mieszam podklad z revlon colostay i w tylko w ten sposob moge go uzywac.

Używam tego produktu od: kilku dni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić belladonnaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Jak narazie jest to mój faworyt jeśli chodzi o podkłady, a używałam już wielu od tych z wyższych półek po te nieco tańsze. Jestem naprawdę zadowolona z tego podkładu. Mam cerę mieszaną z tendencją do wyprysków i astor świetnie sobie radzi z ich kryciem.
    Plusy:
    -konsystencja
    -bardzo dobrze kryje, ale przy tym nie tworzy efektu maski
    - długo się utrzymuje
    - wydajny
    - ładne opakowanie
    - dobrze się go rozciera
    - przyjemny zapach
    - odpowiednia konsystencja
    - dobra cena
    Minusy
    - mały wybór odcieni, ktoś z bardzo jasną karnacją może mieć problem Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: pierwsze rozpoczętę

Chcesz pochwalić sandra1707 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmm...
  • Kupiłam zachęcona obietnicą producenta co do długotrwałości. Jestem blada i mam kolor 100. Potrzebuję dobrego krycia, zmatowienia, ale nie przesuszania.

+ kryje całkiem nieźle, nie daje fektu maski
    + matuje też średnio, zawsze używam pudru matującego więc jest ok
    + faktycznie nie wysusza
    + fajne opakowanie (higieniczna pompka, faktycznie widać ile go zostalo)
    + przyjemna, łatwa do rozprowadzenia kosystencja
    + ładnie pachnie

- najjaśniejszy kolor będzie za ciemny dla bladziochów
    - na pewno nie jest długotrwały, ściera się po kilku godzinach
    - za 40zł w promocji mogę kupić coś lepszego

Nie zachwycił mnie na tyle, żebym na pewno kupiła go ponownie, ale kto wie...

Używam tego produktu od: sporadycznie od ok. 10 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Maartys za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla cery trądzikowej, tak dla mieszanej
  • Co do tego podkładu mam mieszane uczucia.
    Mam cerę mieszaną z tendencją do drobnych wyprysków. Mam tez kilka niezbyt dużych blizn po trądziku, szczególnie na prawym policzku (4 nieduże czerwone kropki). Konsystencja podkładu - oleista, ciężka, podejrzewam, że powoduje zapychanie (jednak u siebie tego nie zauważyłam, gdyż nie stosuję go często). Wymagany puder, aby uniknąć efektu świecenia się twarzy. Co do krycia - oceniam go na 3+, niestety, po jego zastosowaniu te kilka kropek widać, więc niezbędna jest pomoc korektora :/ Plus za trwałość. Generalnie, podkład dobry na większe wyjścia, dla posiadaczek cery trądzikowej raczej niewskazany ze względu na ciężką konsystencję. Jednak w połączeniu z dobrym pudrem i korektorem daje całkiem fajny efekt

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cherry_lady26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak na astora dobry
  • Dopóki nie "spróbowałam" tego podkładu najbardziej ceniłam sobie z Astora "mineral match". Jeżeli chodzi o wady(z resztą są takie same jak były we wspomianym przeze mnie produkcie):
    -twarz się świeci
    -nie matuje(ale ma to swoje zalety,bo nie wysusza,a i tak dobrze komponuje się z pudrem)
    -jest dość ciężki
    -cena jak na jakość(moim faworytem od 6 miesięcy jest podkład bell multi mineral,za który płacę 18zł)
    -odcień najjaśniejszy mógłby być jeszcze jaśniejszy

I oczywiście zalety:
    -Bardzo dobrze kryje
    -Fajnie wtapia się w skórę
    -Mam wrażenie, że skóra staje się nawilżona
    -Łatwo się go aplikuje, nie zauważyłam smug
    -Długo się utrzymuje

Generalnie polecam ten podkład osobom z cerą problematyczną,i mieszaną bo naprawdę dobrze kryje, nie ciemnieje przez co nie uwidocznia blizn/wyprysków. Uważam, że jest idealny na zimę. Jest znacznie lepszy od mattitude\'a-chociaż ten zdecydowanie tylko i wyłącznie matuje-a więc niby spełnia swoją rolę. Natomiast ten podkład sprawdza się w maskowaniu
    Używam tego produktu od: 1 tydzieńIlość zużytych opakowań: 1 , 30ml

Chcesz pochwalić joanka91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocna 4
  • W sumie mam mieszane uczucia co do tego podkładu.
    Na pewno na korzyść przemawia:
    - trwałość
    -zapach
    -dopasowanie do skóry
    - opakowanie
    - dobrze maskuje niedoskonałości (a mam ich dużo)
    - nie wysusza mi skóry
    Z minusów:
    - jest za tłusty, "ciężki"
    - święcę się po nim
    -ciężko go zmyć, albo ja mam beznadziejny sprzęt do demakijażu....
    - cena (drogi! kupuję jedynie w promocji)

to tyle.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić mzap22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry podkład
  • Kupiłam ten podkład podczas wakacji, awaryjnie, ponieważ wysypało mnie na wyjeździe i bez kamuflażu nie dało się wyjść:P zapłaciłam za niego niecałe 40 zł w jakiejś małej drogerii i sporo się zdziwiłam, kiedy zobaczyłam jego cenę regularną w rossmannie.
    podkład ma naprawdę świetne krycie i długo się utrzymuje, nie schodzi z twarzy mimo upału. Ja jednak mam tłustą cerę i na wakacje był trochę za ciężki, szybko zaczynałam się po nim świecić i trochę mnie zapychał. Ale mimo wszystko byłam z niego zadowolona, jest to naprawdę dobry podkład. Niestety musi czekać do następnych wakacji, bo kolor jest już o wiele za ciemny.

Używam tego produktu od: używałam w wakacje
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Chcesz pochwalić Acai za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych średniopółkowych
  • Jestem zadowolona z podkładu ze względu na jego bardzo fajną konsystencję, dzięki czemu łatwo się naklada, nie zasycha w ciągu minuty, jednak jest bardzo trwały, wg mnie 8 godz z dwoma małymi poprawkami daje radę. Krycie średnie w kierunku do dobrego, przy dwóch warstwach jest bardzo dobre, ja mam do ukrycia dość sporo i ten podkład sobie zdecydowanie radzi.
    Podobają mi się równiez kolory, ja mam nr 100 kolor beżowy, neutralny, bez żadnych półtonów.
    Mojej skóry ze skłonnościami jeszcze nie zapchał, ale używam go dopiero 3 tyg, mam nadzieje, ze to się nie zmieni.
    Co do matu, uważam, ze to lekka przesada, podkład moim zdaniem należy przypudrować, wtedy efekt naprawde bardzo dobry.

Używam tego produktu od: ok 3 tyg

Chcesz pochwalić zoha777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto wypróbować
  • Mam skórę mieszaną (tłuste czoło, błyszczący nos, delikatnie suche policzki z widocznymi naczynkami i często małymi grudkami/pryszczami).

W związku z tym szukam podkładu, który:
    1) Będzie conajmniej średnio krył, ale bez efektu maski
    2) Nie zapcha skóry, aby nie było więcej pryszczy
    3) Nie wzmoży błyszczenia tłustych partii skóry
    4) Nie podkreśli suchych skórek
    5) Będzie się łatwo nakładał palcami (nie lubię rozciągać, naciagać skóry podczas nakładania)

Z mojego doświadczenia wynika, że ten fluid wszystko robi po trochu: trochę kryje, trochę matuje, trochę rozświetla

[+] Kryje średnio. Jednak bez korektora pod oczy i na naczynka się nie obejdzie.
    [+] Efektu maski moim zdaniem nie ma.
    [+] Nie zapycha skóry.
    [+] Nie podkreśla suchych skórek.
    [+] Łatwo się nakłada.
    [+] Dodatkowo lekko rozświetla, ale tak bardzo subtelnie (nie ma żadnych drobinek!)

[-] Matuje słabo. U mnie dobrze wyglądał na policzkach (skóra normalna w stronę suchej), ale na tłustych partiach totalnie sobie nie poradził.
    [-] Obietnicę 24h trwałości skróciłabym do realnych 4h
    [-] Latem, mimo stosunkowo lekkiej konsystencji, spływa mi z twarzy. Potrzebny jest puder i częste poprawki. Dodam, że używam pod podkład tylko lekkiego kremu LRP Toleriane Ultra.

Chcesz pochwalić paipai za czytelną i pomocną recenzję?
  • bdb
  • Jest to bardzo dobry podkład.

Kosmetyk świetnie kryje, idealnie dopasowuje się do cery. Kolor 202 jest dla mnie najlepszy. Rzeczywiście długo utrzymuje się na twarzy, najdłużej z wszystkich wypróbowanych przeze mnie podkładów. Wymaga jednak lekkiego przypudrowania bo twarz może się troszkę świecić (przynajmniej w strefie T) ale to dla mnie żaden problem. Poza tym podkład ten nie jest przecież matujący.
    Dodatkowo nie podrażnia mojej wrażliwej skóry, nie uczula jej, nie podkreśla suchych skórek, mam nawet wrażenie że delikatnie nawilża. Nie tworzy efektu maski, na twarzy wygląda ładnie, naturalnie. Szybko się wchłania. Jest bardzo wydajny, wystarczy naprawdę odrobina by pokryć całą twarz i zamaskować niedoskonałości. Dodatkowo cena jest dość niska w stosunku do jakości produktu. Z tego co widzę, często bywa w promocji w Rossmanie.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić czikusia_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny tylko na lato!
  • Kupiłam go bo potrzebowałam jakiegoś podkładu który faktycznie byłby Perfect Stay no i na początku nieźle się rozczarowałam...

Był bardzo tłusty, świeciłam się i bardzo nienaturalnie wyglądałam z tą maską, odstawiłam na półkę...

Po paru miesiącach wrócił do łask, było lato, upał a ja miałam pod ręką tylko ten podkład, w pamięci miałam że mnie nie zachwycił ale dałam mu szanse

I na upalne lato okazał się strzałem w 1o!
    Jak wyszłam na słoneczko to tak jakby on przeszedł jakąś przemianę przestał się świecić a zaczął wtapiać się w skórę tak, że wyglądała naprawdę świetnie, zdrowo i matowo
    Bardzo długo się utrzymywał w tych upałach i jestem mu za to wdzięczna.

Ogromny plus że wytrzymywał przy temperaturach powyżej 35 stopni !

Ale lato się skończyło i znowu przestał mi odpowiadać... Na chłodniejsze dni- stanowczo nie polecam.

Używam tego produktu od: raz do roku w wakacje

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić naamarelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie - TAK!
  • Świętny produkt. Długo na prawdę nie mogłam dobrać odpowiedniego podkładu. Większość za mało kryła i szybko zaczynałam się błyszczeć w problemowych miejscach.
    Ten jest idealny, rano go nałoże i dopiero po wieczór gdzieniegdzie zaczyna przybijać.

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: 5,5

Chcesz pochwalić ol_ka86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Plusy:
    - trwały
    - ładnie kryje plamki i małe niedoskonałości (bo do większych niedoskonałości wiadomo że służy korektor, a nie podkład)
    - matuje (chociaż bibułki matujące w ciągu dnia to mus)
    - dobrze sie rozprowadza
    - nie wysusza skóry
    - ma filtr
    - łatwo dostępny
    - wydajny

Minusy:
    - cena
    - efekt maski jak naloży się za dużo

Ilość zużytych opakowań: 2 op. i w trakcie 3go

Chcesz pochwalić endive za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nienajlepszy
  • Podkład kryje małe niedoskonałości na twarzy z większymi ma już problem. Po kilku godzinach na twarzy szarzeje . Według informacji na opakowanie po otwarciu można używać go 24 miesiące. U mnie po miesiącu podkład ściemniał. Jedynym plusem podkładu jest pompka, która ułatwia aplikację. Podkład ten zatyka pory, jest też trochę ciężki i wysusza skórę. Nie wiem czy kupiłabym go jeszcze raz.

Używam tego produktu od: 2 lat (z przerwami)
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nemili za czytelną i pomocną recenzję?
  • za taką cene nie opłaca się
  • kupiłam go bo poleciła mi pani w drogerii lecz już po pierwszym zastosowaniu wiedziałam, że to nie to.
    po pierwsze ciężko mi było go nałożyć a jak już mi sie udalo to miałam wrażenie że buzia mi sie lekko klei, poza tym musiałam bardzo uważać jak nakładałam puder gdyż szybko tworzył sie efekt maski.
    Krycie takie sobie myślałam że za taką cene bedzie lepsze
    Plus za trwałość
    Na szczescie spadł mi w łazience z półki i się potrzaskałprzez co sie go pozbyłam

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić mysza 24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem całkiem...
  • Po pierwsze podkład jest dosyć ciężki przez co nie trudno o efekt maski :/
    Po drugie krycie jest dobre, można powiedzieć że nawet bardzo dobre
    Po trzecie utrzymuje sie długo, napewno nie 24h ale 8 h bez poprawek myśle ze tak
    Po czwarte często sie po nim błyszcze mimo że mam cerę mieszaną ze skłonnością do suchej
    Po piąte jest ciezki dlatego zapycha pory

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: połowa 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gaba 3654 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład. Zasługuje na miejsce w mojej kosmetyczce
  • No więc tak:
    - wybrałam sobie niestety odcień ciut za ciemny gdyby nie to, to byłby idealny, ale wiadomo kolor buzi robi swoje - ale dam mu szansę przy nastepnym zakupie w jaśniejszym kolorku
    - dobrze się rozprowadza, ma fajną konsystencję
    - długo utrzymuje się na buzi, nawet gdy myślę, że juz mi się starł to wieczorem przy zmywaniu jednak widać jego pozostałości, co mnie zaskakuje w innych podkładach gdzie prawie że znikają do wieczora z twarzy
    - nie robi maski
    - nawilża, nie przesusza skóry ani nie podkreśla suchych skórek a to u mnie duży plus
    - matuje średnio ale ja używam jeszcze pudru więc jest ok

minusy:
    - mam wrażenie (ale nie wiem czy to przez to, że wybrałam za ciemny odcień), że z czasem trochę ciemnieje jeszcze na buzi
    - cena

Ilość zużytych opakowań: jedno, do połowy

Chcesz pochwalić Basiolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Skuszona promocja w drogerii zakupiłam . Nie zawiodłam się . Od razu przypadł mi do gustu Dobrze sie rozprowadza , cere mam matowa , kryje ( acz nie wszystko ) , na plus ma jeszcze filtry UV .

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić Ewelindz za czytelną i pomocną recenzję?