Astor, Perfect Stay, Makeup 24H Multi - Action (Perfekcyjny podkład do twarzy)

Astor, Perfect Stay, Makeup 24H Multi - Action (Perfekcyjny podkład do twarzy)

Kategoria
Marka

Zapewnia perfekcyjny wygląd przez cały dzień. Aż 5 pięć lat badań oraz 5 pięć różnych patentów stoi za zaawansowaną technologicznie formułą nowego podkładu Perfect Stay 24H Multi - Action Matrix zapewniającą trwałość makijażu. Podkład dzięki formule nowej generacji jest niezwykle trwały.
Gwarantuje idealnie matową cerę, bez konieczności poprawiania makijażu w ciągu dnia. Skóra pozostaje nawilżona i rozświetlona przez cały dzień. Podkład ma beztłuszczową formułę, lekką konsystencję i przyjemny zapach. Posiada filtr SPF 18.
Formuła podkładu zawiera opatentowane składniki m.in. polimery tworzące na skórze delikatny film, cząstki na bazie glinki naturalnej oraz żel krzemionkowy. Uzupełniona jest witaminami oraz minerałami.
Perfect Stay jest dostępny w czterech odcieniach.

mineralne
rozświetlające, o przedłużonej trwałości, nawilżające
normalna, sucha, mieszana
Krycie
średnie
z pompką, w buteleczce
Filtry
SPF 15 – 30

Astor Perfect Stay

Astor Perfect Stay zdał u mnie egzamin, więc leci polecenie.
Łączy w sobie cechy bazy do makijażu i podkładu.Średnie krycie w codziennym makijażu to ten efekt na który czekałam.
Ładnie wyrównuje koloryt skóry.
Nie warzy się.

Średniaczek!

Ma plusy i minusy, jednak te drugie dla mnie przeważyły, trzeba mu oddać, że bardzo dobrze kryje, ujednolica cerę, jest trwały, wydajny, ale niestety słabo rozprowadza się na twarzy, jest taki ciężki w swojej konsystencji i tak samo obciąża cerę, zapycha pory, uwydatniał i podkreślał suche skórki, miałam wrażenie, że ciemnieje po chwili od nałożenia na twarz, matowy zostawał tylko jakiś czas, później wyświecał skórę, jak na nie za wysoką jakość to dosyć drogi.

Astor podkład

Bardzo dobry podkład, który się sprawdził w moim przypadku. Dobrze kryje, nie zapycha porów i ładnie się rozprowadza. Całkiem trwały i wydajny. Chociaż cena dosyć wysoka jest jej wart. Dodatkowo wygodne opakowanie z pompką. Swojego czasu używałam przez okres 2 lat tylko tego rodzaju, niestety Astor zniknął z półek Rossmanna :( Zdecydowanie polecam

Za ciężki

Na początku byłam z niego zadowolona, więc drugi raz sięgnęłam po ten produkt. Jednak po dłuższym stosowaniu przyznam, że rozczarował mnie, a obietnice producenta nie wiele mają wspólnego z rzeczywistością. Fakt zgodnie z obietnicą jest trwały i matowy. Niestety już po kilku godzinach twarz zaczyna się błyszczeć, a miała być rozświetlona i nawilżona, a nie tłusta. Kryje dość kiepsko bez użycia korektora widać każdą plamkę i zaczerwienienie. Nie pozostawia jednak efektu maski. Ma dość funkcjonalne opakowanie, łatwą do rozprowadzenia konsystencje i przyjemny zapach. Największy jednak minus to, że nie dopasowuje się do cery, a wręcz przeciwnie z każdą godziną robi się coraz ciemniejszy i podkreśla suche skórki. Ogólnie odnosiłam wrażenie, że jest ciężki szczególnie na lato.

moja opinia

Duża rodzinna impreza - trzebaa jakoś wyglądać, testowałam różne próbki wkońcu przyszedł czas na to iiii wielkie zaskoczenie świetnie się rozprowadza nie tworzy na twarzy maski i co najważniejsze nie spływa. kupiłam i nie żałuję polecam alergikom bo moja wrażliwa skóra alergiczna go akceptuje :) 100% POZYTYWU

niewarty swojej ceny

Od dawna szukam czegoś bardzo trwało i znów się zawiodłam. Producent zapewnia, że produkt jest niezwykle trwały, ale zdecydowanie tak nie jest. Również nie matowi, wręcz przeciwnie, po nałożeniu rozświetla moją skórę aż za bardzo. Zużyłam cały produkt i zdecydowanie do niego nie wrócę. Jego krycie też nie powala, ale do najgorszych nie należy. Może na cerze z mniejszymi niedoskonałościami sprawdził by się lepiej.

PLUSY:
+praktyczne, wygodne opakowanie
+przyjemny zapach
+wydajny
+nie tworzy maski
+fajna gęstość

MINUSY:
- nietrwały
- strasznie się świeci
- cena
- przeciętne krycie
- delikatnie ciemnieje na twarzy

ogólnie słaby, zmarnowane pieniądze

Plusy: łatwo sie rozprowadza, nie wysusza i chyba tyle.
Minusy: uboga gama kolorów, najjasniejszy odcien zdecydowanie za ciemny dla typowych białasów i dodatkowo ciemnieje na skórze. krycie bez szału, matowienie zerowe. u mnie sie rolował na twarzy. Co więcej, po ok 3 miesiacach sporadycznego używania sie zważył. Podkład oddałam cioci z nadzieją, że będzie odpowiedniejszy dla jej cery...po 2 tygodniach go wyrzuciła.

Podkład dość fajny, ale mojego KWC szukam dalej.

Oceniam kolor 100.
Jestem dość zadowolona z podkładu, aczkolwiek są też pewne minusy.
Jestem strasznym bladziochem i kolor najjasniejszy niestety okazal sie minimalnie za ciemny, ale nie jest to jakos specjalnie widoczne. Podkład ładnie stapia się z moją cerą i nadaje jej taki odcien hmm lekkiej opalenizny.Nie używam go codziennie, jedynie wtedy gdy potrzebuje większego krycia, albo na jakies wieksze wyjscia. Często też mieszam go z kremem bb z maybelline, co tworzy dla mnie swietne polączenie.
Plusy:
- nie zapycha (przynajmniej tak mi się wydaje)
-przyjemny zapach
-bardzo ładne i higeniczne opakowanie.
-nie tworzy efektu maski
-dość dobre krycie
- nie podraznia/uczula
-zauważyłam też, że jest dość wydajny.

Minusy:
-nawet najjasniejszy kolor jest troche za ciemny dla bladziochów
- nie nadaje się do użytkowania codziennego ( jest troche za cięzki, zwlaszcza w sezonie letnim)
-nie obejdzie się bez pudru matujacego
-cena według mnie jest za bardzo wygórowana jak na takiej jakości podkład.- miałam lepsze podkłady w niższej cenie.
Oceniam go na 3,5.

Ilość zużytych opakowań: troche pierwszego

mieszane uczucia

Jest to podkład który początkowo zrobił na mnie dobre wrażenie. Matowi moją problematyczną strefę T, oczywście trzeba przypudrować, jednak efekt jest zadowalający, skóra nie świeci się nadmiernie ani nie jest to "tępy" mat. Nie zapycha, a jego krycie jak dla mnie jest wystarczające. Dość długo utrzymuje się na twarzy.
Niestety podkreśla suche skórki i największym minusem jest to, że się rozwarstwia. Miałam 2 buteleczki i z każdą działo się to samo. Z czasem wylatuje z niego woda.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

ładny, naturalny, przyjemny mat, sympatyczne krycie, trwały, zwłaszcza na bazie lub z pudrem

Kupiłam ten podkład jako odpowiadajacy mi z opisu, a dopiero potem sprawdziłam recenzje i lekko się przeraziłam, bo niektóre są bardzo krytyczne. Ale myślę: trudno, mam, to będę używać, zobaczymy. I jestem... bardzo zadowolona! :D Naprawdę matuje (!), ale fakt, że na pewno nie jest to suchy, tekturowy mat, który porzuciłam, ale taki naturalny. Tworzy cerę normalną, czyli już nie tłustą, ale jeszcze nie "suchą", więc warto użyć na strefe T trochę pudru. Cudownie się rozprowadza, jest taki leciutenko oporny, jak wszystkie matujące, co ja uwielbiam, bo czuję, gdzie już jest i go nie nadużyję, więc o efekcie zbyt grubej sztuczniej warstwy nie ma mowy. Ale nie jest też tępy i trudny do zaaplikowania. Absolutnie nie wydaje mi sie ciężki, chyba że kładziemy go trzema wartwami, co, uważam, jest przesadą, bo fajnie kryje już jedna, a miejscowe problemy warto po prostu przykryc korektorem, a nie walić tonę podkładu ;) Jeśli ktoś ma cerę suchą lub nawet normalną, on może być przesadą, sadzę, że byłby rzeczywiście "za ciężki", ale w tym sensie, że jest jednak matujący i trwały, dlatego do lekkości kremów BB mu daleko, ale z drugiej strony do treściwości Double Wear też. Nie warto go kupować ot tak, bo jest w promocji, ale zastanowić się czy mamy naprawdę cerę mieszaną lub tłustą, i czy lubimy wygląd matu naturalnego, bo wtedy będzie rewelacyjny, ale jeśli wolimy jednak prawie "kredowość", efekt antyperspirantu, odczucie cery absolutnie suchej (a tego nie daje, jak choćby Double Wear) lub cera z natury jest sucha czy normalna, raczej nie spełni oczekiwań. Będzie zbyt "naturalny", cera będzie za bardzo "nawilżona" lub okaże się on zwyczajnie nadatkiem. Ale na co dzień dla "mieszańców" rewelacja. Wygląda ślicznie, jest trwały, komfortowy na buzi, spełnia zadanie. Na razie nic mi sie nie waży ani nie rozwarstwia, więc nie mam mu czego zarzucić :) Jeśli pokaże pazurki to się odezwę...

beznadziejny

już nigdy nie kupię podkładu tej firmy

-Beznadziejny,
-ciemnieje na twarzy
- tworzy maskę choć używam odrobiny
- słabo kryje
- twarz się po nim przetłuszcza i świeci

użyłam go może ze dwa razy, ale nie mogłam na siebie w nim patrzeć

wyrzucone pieniądze w błoto. NIE POLECAM

Używam tego produktu od: kilka razy użyłam
Ilość zużytych opakowań: cały czas w trakcie pierwszego

Porażka

Na szczęście nie kupiłam tego podkładu, a miałam jego próbkę. Źle się rozprowadza, ciężko jest dokonać jakiś poprawek. Ciemnieje na skórze, co daje efekt maski. Ciężko go zmyć i skóra wcale nie jest po nim matowa!!!

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Jedno