Biochemia Urody, Olej kokosowy 100% ekologiczny

Powiększ Biochemia Urody, Olej kokosowy 100% ekologiczny

Zgłaszająca osoba: kleopatre

Naturalny olej, który w temp. pokojowej ma postać białego, miękkiego masła o intensywnym, smakowitym zapachu kokosowym. Polecany do pielęgnacji włosów, zapewniając odbudowę, nawilżenie i ochronę włókna włosa. Ze względu na własności emoliencyjne, odpowiedni jako nawilżacz do cery suchej i łuszczącej się. Właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antyseptyczne, czynią naturalny olej kokosowy odpowiednim również jako dodatek w pielęgnacji cery trądzikowej i łojotokowej.
Postać: poniżej 25°C - biała masa tłuszczowa, powyżej 25°C - płynny, lekko żółty olej.
Zapach: charakterystyczny zapach kokosowy - słodki, egzotyczny, bardzo smakowity.

UWAGA! Prosimy o ocenianie własności wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków

Skład: Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil (100%)
Cena: 7,90zł / 50ml

• Taki sobie
  • Olejek ma konsystencję takiego masła, ale pod wpływem ciepła dłoni topi się.Używany na twarz chyba mi trochę szkodził niby natłuszczał i skóra była nawilżona, ale błyszczałam się strasznie i pojawiały się wypryski.Używałam go też na końcówki włosów i był nawet ok.Lepiej wyglądały.Smarowałam nim też w okresie jesiennym dłonie to tu też sprawdzał się ok.

Używam tego produktu od: Używałam w okresie jesiennym

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pierwszy olej jaki kupiłam i już ulubiony
  • Uwielbiam ten olej. Jest wszechstronny. Codziennie zmywam nim makijaz- usuwa nawet najcięższe podkłady i wodoodporne tusze. Idealnie iczyszcza skóre przy czym nie podrażnia i nie wysusza. Skóra po jego użyciu jest mięciutka i gładka. Noszę go również w torebce i uzywam np do smarowania ust. czasami nakładam na włosy przed pojsciem spac i rano myję głowę. I ten zapach...

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić ewela80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do końca
  • Zdecydowanie nie jest w moim typie. Olej kupiłam z myślą o włosach.Nałożyłam go na nie raz i nigdy więcej bym już tego nie zrobiła. Mimo, że wsmarowałam go tylko trochę na końcówki to efekt był przeokropny... nie mogłam go domyć, czułam się jakbym wylała na włosy butlę oleju . Do tego końcówki stały się twarde i nie można było ich rozczesać. (dziś już wiem, że włosy wysokoporowate nie lubią oleju kokosowego, podobnie jak produktów z "shea"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Więc nim coś się kupi należy poznać dokładnie swoje potrzeby

Nie chciałam go jednak zmarnować i smaruję nim twarz Efekt jest jak najbardziej ok, jednak nie kupiłabym go ponownie ponieważ mam wiele więcej swoich bardziej efektownych kosmetyków do twarzy.
    Ale jest parę plusów:
    +na twarzy pojawia się mi mniej wyprysków
    +jako że mam suchą skórę, od czasu do czasu pojawiały mi się małe, odstające kawałki skóry - gdy używam oleju skórki pojawiają się znacznie rzadziej
    +cudowny zapach - kocham kokosy
    + wydajny, bo wystarczy mi nabrać odrobinę na palec

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić eciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety
  • Zamówiony, wypróbowany, odstawiony, zmęczony do końca.
    I nigdy więcej.
    Plusów nie widzę żadnych.
    Minusy :
    -mdły zapach, wcale nie naturalny, czuć chemią, mimo że jej nie ma
    -na włosy się nie nadaje, zostawiony na włosach całą noc nie robi nic ( nie nawilża, nie ujarzmia końcówek, nie wygładza włosów )
    -na dłonie jako maseczka na całą noc, równiez nie działa, dłonie rano są suche tak samo jak były
    - na skórki wokół paznokci nie pomaga
    - na usta się również nie nadaje, mam wrażenie że jeszcze bardziej je wysusza
    - nałożony na noc na moją mieszaną cerę, zapycha ją niemiłosiernie i powstają zaskórniki, grudki i bolące ''gule" na buzi
    - do ciała jest niewydajny, ale tak go zużywam własnie do końca, ale efektów nawilżenia też nie widzę, skóra na nogach i rękach łuszczy się

Ilość zużytych opakowań: kończę jedno , w końcu..

Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla każdego
  • Pomimo ogólnych zachwytów, mnie zachwycił jedynie zapach tego oleju. Na moich średnio porowatych włosach nic nie zrobił, ale to jeszcze jestem w stanie to zrozumieć. Niestety na twarzy i ustach też się nie sprawdził. Jedynie dodawany do balsamów lub stosowany samodzielnie na resztę ciała dawał jako takie nawilżenie. Ogólnie nie jest to zły olej ale też niczym nie zachwyca.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dorotka1066 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie doskonały
  • Pokochałam ten olej od pierwszego użycia. Kupiłam go z myślą o mojej cerze (tłustej, problemowej).

Pierszy raz użyłam go na noc. Rano wstałam z ukojoną, nawilżoną skórą twarzy. Co dziwne była mniej przetłuszczona niż zwykle.
    Mam wrażenie jakby moja skóra spijała kosmetyk.

Pomimo, że jest to olej, szybko się wchłania i świetnie nawilża. Likwiduje suche skórki (np. wokół nosa).

Stosuję go również rano (tylko daję mu chwilę na wchłonięcie i nie nakładam za dużo) potem normalnie nakładam makijaż. Nie zauważyłam, żeby skóra była po nim tłustsza.

Zapach jest piękny, delikatny, kokosowy oczywiście

No i jest bardzo wydajny.

Bardzo polecam.

Chcesz pochwalić zuziunia13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mój typ
  • Dopiero po zakupie dowiedziałam się, że ten olej nie nadaje się do wysokoporowatych włosów. Spróbowałam i rzeczywiście moje włosy po nim były bardziej suche, sianowate i problematyczne. Do tego wyglądały na dużo bardziej zniszczone niż przed aplikacją, a i mieszanie z odżywkami/maskami nie dawało zadowalającego efektu.

Jeśli chodzi o twarz to nie zapychał porów poza strefą T, jednak aplikowany pod oczy wysuszał. Usta - to samo. Dosłownie przez minutę były nawilżone, błyszczące, natomiast po tym czasie stawały się ściągnięte i wysuszone.

Sprawdził się za to jako dodatek do balsamów/maseł do ciała. Urozmaicał wszelkie tego typu buble i tutaj dawał dobry efekt nawilżonej skóry.

Na plus bardzo przyjemny, kokosowy zapach i wydajność.

Ilość zużytych opakowań: jedno, 50g

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały produkt.
  • Jestem zachwycona jego działaniem i wielofunkcyjnością. Kupiłam go z myślą o włosach a w tym czasie zdziałał wiele dobrego także dla mojej skóry.

Na moich włosach sprawuje się wręcz doskonale. Używam go do olejowania i po umyciu włoski wyglądają zdrowo, pięknie błyszczą i pachną. Dobrze zabezpiecza końcówki, zdecydowanie pomaga zapobiegać ich rozdwajaniu.

Zdarzało mi się używać go też do twarzy i efekty były widoczne gołym okiem. Nawilżał, zabezpieczał naturalną warstwę lipidową, pomagał walczyć ze zmorą, której się nabawiłam dzięki zbyt inwazyjnemu kosmetykowi - przesuszeniami i łuszczeniem. Nie zapychał, ale był jak dla mnie zbyt ciężki, dlatego teraz używam głównie na włosy, ewentualnie na problematyczne partie ciała.

Świetny produkt o zniewalającym zapachu (jak rafaello!), bardzo wydajny i niedrogi. Jestem na tak!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić chica_de_ayer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Olej jest wspaniały, do wszystkiego (chociaż stosuję go głównie na włosy )
    + dobrze nawilża włosy, po zmyciu łagodnym szamponem są odżywione, lśniące
    + nawilża twarz, usta
    + wcierałam go też w płytkę paznokcia, po jakimś czasie paznokcie były zdrowe
    + PIĘKNY! zapach

Dla mnie super

Używam tego produktu od: Styczen 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno, 50ml

Chcesz pochwalić andzia gandzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Ten olej ma naprawdę dużo zastosowań. Na początku kupiłam go do olejowania moich kłaczków. Działa na moich włosach cudownie, każda dziewczyna która olejuje włosy wie o co chodzi(: Czasem używam go jako kremu i tu też sprawdza się genialnie

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić rossaella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam <3
  • Olej kokosowy to wybawienie dla mojej cery Jestem posiadaczką mieszanej cery ze skłonnością do zapychania, a przy tym bardzo wrażliwej i podatnej na alergie. Od pewnego czasu zmagam się z trądzikiem wieku dorosłego jak określał mój dermatolog... Dopiero kosmetyki z BU pomogły mi się z nim uporać. Moja twarz była przesuszona po kwasach (jak ktoś stosował, to wie jak nie przyjemna jest wylinka) i tu z pomocą przyszedł mi olej kokosowy. Używam go w chwilach ekstremalnego przesuszenia. Czasami dodaje kroplę żelu hialuronowego. Wchłania się szybko i wystarcza naprawdę mała ilość by pokryć całą twarz. Nie zapycha co jest dla mnie bardzo ważne. Twarz po zastosowaniu gładka, miła w dotyku, nawilżona

Używam tego produktu od: 1 mc

Chcesz pochwalić karol_ina19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • miałam rok temu i byłam bardzo zadowolona z tego produktu, stosowałam na końcówki włosów na noc jako maskę, na dłonie i paznokcie i do ciała jako balsam

produkt okazała się naprawdę fantastyczny,

plusy:
    cena
    wydajność
    zapach
    zmiękcza i wygładza skórę
    zapobiega rozdwajaniu się końcówek włosów
    wygodny słoiczek

minusy:
    dla mnie był lekko tłustawy- jednak teraz kiedy jestem w ciąży i moja skóra dość mocno się zmieniła, do tego zima i ogrzewanie myślę że sprawdziłby się znacznie lepiej- wtedy używałam w lato

Używam tego produktu od: jedno
    Ilość zużytych opakowań: przez 3 miesiące

Chcesz pochwalić karolinatojza za czytelną i pomocną recenzję?
  • szok
  • jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym cudeńkiem. kupiłam go ze względu na tyle pozytywnych opinii. zakupu nie załuje po pierwsze olej pięknie pachnie ! po drugie świetnie nawilża skóre, używam go wieczorem zamiast kremu na noc, rano twarz jest mięciutka jak nigdy przedtem po trzecie - super odżywka do włosów ! przed myciem aplikuje, po około godzinie zmywam . włosy są mięciutkie, odżywione. widać dużą poprawę na końcówkach , które zawsze miałam straszliwie rozdwojone. i po czwarte jako odżywka do paznokci . pazurki twarde jak skała !

Chcesz pochwalić lights90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Olej kokosowy jest jednym z nielicznych produktów o tak wszechstronnym zastosowaniu. Jako produkt w 100% naturalny, jest wybawieniem dla mojej suchej skóry. Używam go na twarz wieczorem, a rano mam mięciutką i nawilżoną cerę. Raz na jakis czas dodaję dwie łyżki tego specyfiku do kąpieli. Efekt: niesamowicie nawilżona skóra.
    Niestety olejek nie chce działać na moje włosy. Próbowałam go nakładać na zimno, na ciepło, przed myciem, po myciu... i za każdym razem nie byłam zadowolona.
    Podsumowując: do ciała tak, do włosów nigdy wiecej.

Używam tego produktu od: 8 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić maddalena9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uniwersalny
  • Zagości na stałe w mojej szafce.
    Używam go główni na włosy ale też pod oczy, na usta, dłonie i czasem na ciało.

Na włosy sprawdza się najlepiej ze wszystkich olejów jakie stosowałam. Nakładam go na noc i związuję włosy w warkocz. Nie brudzi poduszki, nie jest lepki. Rano myję włosy i mogę je rozczesać bez większych problemów. Są świetnie nawilżone i gładkie.

Odkąd stosuję, nie mam problemów z rozdwojonymi końcówkami i łamliwością.

Czasem lubię nałożyć coś bardziej treściwego pod oczy. Olejek ten, sprawdza się tu doskonale. Skóra jest miękka, elastyczna, ukojona.
    Tak samo z innymi częściami ciała - spierzchnięte usta lub dłonie.

Olej ma jeszcze jedno fajne zastosowanie - zapobiega wrastaniu włosków po depilacji.

Dla mnie to uniwersalny kosmetyk, od którego się uzależniłam. Jest przyjemny w zastosowaniu, chyba nigdy się nie kończy. No i ten zapach...

Chcesz pochwalić violet_oleander za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę wspaniały!
  • Jest naprawdę znakomity! Nie sądziłam, że za taką niską cenę można tak dobry kosmetyk o szerokim zastosowaniu:
    - włosy - ja go mieszam razem z maseczką Wax i efekt jest naprawdę świetny, czasami przed kąpielą wsmarowuję go solo we włosy i w skórę głowy i po zmyciu (nie ma żadnego problemu, jedno płukanie szamponem wystarczy) włosy są pięknie nawilżone, błyszczą się, są miękkie w dotyku i ma się wrażenie, że jest ich więcej
    - usta - świetna baza pod szminkę, ja go również stosuję jako błyszczyk i efekt jest naprawdę zniewalający, usta są nawilżone, ładnie się błyszczą, ale nie kleją jak w przypadku prawdziwego lip glossa, usta wyglądają apetycznie i sprawiają wrażenie jakby były większe
    - twarz - smaruję nim twarz na noc, kiedy czuję, że mam ekstremalnie przesuszoną cerę, nie zapycha, nawilża, łagodzi zaczerwienienia, a rano cera jest miękka i przede wszystkim matowa
    - paznokcie, skórki, dłonie - dwa razy w tygodniu smaruję bardzo grubą warstwą dłonie, wcieram dokładnie w paznokcie i skórki, zakładam bawełniane rękawiczki i idę spać. Efekt? Nigdy nie miałam tak zdrowych, silnych paznokci, odkąd pamiętam miałam problem z paznokciami (słabe, rozdwajające się), jadłam witaminy, smarowałam różnymi odżywkami i nic. Olejek kokosowy sprawił, że płytka paznokcia jest wygładzona, paznokcie są mocne, długie. Skórki łatwiej się usuwa. Dłonie są aksamitne, żadne serum czy krem nie daje takiego efektu jak olejek kokosowy.
    Plusami na pewno jest niska cena, wydajność, zniewalający zapach. Szczerze polecam każdemu!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić KarolinaRybka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielofunkcyjny i bardzo dobry
  • Zamówiłyśmy z koleżanką na pół z BU, nie chcąc pakować się w półlitrowe opakowanie nie wiedząc, czy nam posłuży. Ja już wiem, że z olejem kokosowym zostanę na dłużej

KOSMETYK: Poniżej 25 stopni Celsjusza to biała maź, powyżej - żółty olejek. Przepięknie pachnie, aż chciałoby się go zjeść! Nakładam go na włosy na godzinę-dwie przed myciem i trzymam w ręczniku. Dobrze zmywa się szamponem z SLSem, choć moja koleżanka zmywa go i Babydreamem. Włosy są bardziej sprężyste i nawilżone, po stosowaniu przez miesiąc razem z maskami i odżywkami b/s plus odstawieniu silikonów, powoli dochodzą do siebie i zaczynają się ładnie kręcić. Nie obciąża włosów. Dodatkowo po aplikacji warto wmasować go sobie w dłonie, działa lepiej niż jakikolwiek krem do rąk Podobno niezły też do twarzy, na łokcie i kolana, ale póki co mam w tym celu inne kosmetyki.
    Wydajność - dostałam 25 ml i zużywam go od miesiąca, póki co zaaplikowałam go może 5-6 razy i wciąż jest połowa.

OPAKOWANIE: Ciemny słoiczek, z którego łatwo wydobyć produkt.

CENA/JAKOŚĆ: 50 ml oleju kosztuje niecałe 10 zł, ale dochodzi do tego cała zabawa z zamawianiem z BU... Zastanawiam się, czy nie kupić następnego (już dużego) opakowania w sklepie ze zdrową żywnością i podzielić na dwa słoiczki: kuchenny i kosmetyczny I tak chyba też zrobię. Nie mogę się doczekać, by usmażyć na nim naleśniki lub posmarować nim chleb (pasta kokosowa musi być boska <3), a ilości z BU raczej temu nie podołają.

Sam produkt - jak najbardziej polecam.

Ilość zużytych opakowań: pół z 25 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić deszczowypies za czytelną i pomocną recenzję?
  • WOW!
  • Olej kokosowy kupiłam z zamiarem stosowania na włosy a ostatecznie posłużył mi za krem na noc
    Mam cerę tłustą w strefie T i suchą pod oczami i zazwyczaj stosuję dość intensywne kremy p/trądzikowe i wysuszające więc nic dziwnego, że moja skóra po pewnym czasie zaczęła się buntować...Skóra była podrażniona, zaczęła się łuszczyć,wypryski wcale nie uległy zmniejszeniu a skóra twarzy wyglądała bardzo niezdrowo.
    Szukałam jakiegoś tłustego, treściwego kremu w mojej szafce, ale niestety wszystkie tłuściochy wymiotło więc chwyciłam olej BU z niewielkimi obawami czy mnie nie pozapycha itp.
    Po pierszej nocy byłam już zachwycona! Nie dość, że skóra była sprężysta, delikatna w dotyku, mięciutka, o dziwo wogle się nie świeciła( dodam, że poduszka też była czysta) to wypryski były jakby mniej widoczne, tylko lekko zaróżowione, brak suchych skórek REWELACJA!!!
    Używam co 2, 3 dni na zmianę z innymi kremami na nocUżywam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: kończę opakowanie 50 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić CARLA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Zachęcona samymi pozytywnymi recenzjami na temat oleju kokosowego kupiłam go generalnie ź zamiarem stosowania go na moje zniszczone, suche i niemiłosiernie puszące się włosy. Zastosowałam go jak narazie tylko raz ale efekt jest spektakularny. Przez ostatni czas usilnie poszukiwałam czegoś co uratuje moje włosy i tu strzał w dziesiątkę. Nałożyłam go na suche włosy na około godzinę przed myciem. Dla lepszego efektu czepek i jeszcze ręcznik. Z aplikacja też nie ma większego problemu bo z twardej konsysystencji pod wpływem ciepła rąk rozpuszcza się. Umyłam włosy dwa razy szamponem (bardzo dobrze się zmywa). Suszarką włosów nie suszę więc musiałam poczekać aż same wyschnął i tu szok. Wyprostowam włosy bo niestety prostuję ale dla lepszego efektu na suche końcówki dałam odrobinę olejku. Boże jaki efekt. Włosy sprężyste, gładkie nawilżone. Żadna maska tak nie zadziałała. Na drugi dzień włosy też są gładziutkie bo miałam zawsze powywijane każdy w inna stronę oraz suche końcówki. Naprawdę hit. Rewelacyjnie działa na skórki wokół paznokci. Na twarz jako krem na noc. Nie zatyka porów. Mam cere z tendencja do wyprysków a tu kolejne pozytywne zaskoczenie. Rano skóra twarzy jest promienna i odżywiona jak po najdroższym kremie.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 ale z pewnością będzie ze 100

Chcesz pochwalić kara30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naturalna pielęgnacja...
  • Na "OLEJOWANIE" namówiła mnie koleżanka ze studiów. Od dwóch tygodni stosuję "kokosową kurację" dla moich suchych i zniszczonych rozjaśnianiem włosów i... widzę wspaniałe efekty!
    Zauważyłam wyraźną poprawę - włosy stały się bardziej miękkie i gładkie w dotyku. Co ciekawe, nie potrzebuję już odzywki, by rozczesać włoski po myciu.
    Włosy sprawiają wrażenie "grubszych", bardziej sprężystych i zaczęły się ślicznie lśnić! Polecam do zniszczonych włosów, to działa!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry i pomocny produkt
  • Na włosy nie odważę się go zastosować (mam włosy bardzo bardzo szybko przetłuszczające się), ale stosuję na moją wiecznie przesuszoną cerę (w połączeniu z żelem hialuronowym 1 %). W tej roli spisuje się świetnie. Wspaniale nawilża i natłuscza skórę, ma przyjemny zapach. Nie raz ratuje mnie z opresji w czasie zostrzeń AZS. Kocham! A do tego oczywiście jest tani i niesamowicie wydajny.

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić anagallissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo!
  • Ten olej to strzał w 10! Pięknie pachnie, łatwo się spłukuje i włosy są po nim miękkie i błyszczące. Nie polecam jednak do olejowania po myciu, przynajmniej nie przy włosach przetłuszczających się. Ja pozostawiam naolejowane włosy na całą noc pod czepkiem kompielowym, a rano myję je delikatnym szamponem ziołowym. Aplikacja rzeczywiście bywa kłopotliwa, ale i na to jest sposób Napuszczam troszkę gorącej wody do umywalki, wsadzam słoiczek i po kilku minutach olej staje się płynny i nie ma żadnego problemu. Wydaje mi się, że ten sposób użytkowania jest dość oszczędny.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić stworekpotworek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za działanie 5* - Niestety zawyżona cena
  • Samo działanie olejku kokosowego (był to mój pierwszy słoiczek) oceniam bardzo dobrze, włosy są miękkie i lśniące a używanie jest bardzo przyjemne - głównie fakt, że nawet po zmyciu olejku szamponem na włosach pozostaje delikatny zapach kokosa - BAJKA

Biochemia mogłaby jednak obniżyć nieco cenę - za 50 ml z przesyłką życzą sobie 22zł - a za 19 zł mam 200 ml z allegro z Efavitu ... odpowiedź nasuwa sie sama, teraz próbuję Efavit.

Polecam spróbowanie na włosach olejku kokosowego - na twarz i ciało było mi go żal, 50 ml zniknęłoby w mgnieniu oka. Ale włosy rzeczywiście uwielbiają kokosa - potwierdzam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mammba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Naczytałam się znakomitych opinii o tym oleju, kupiłam i żałuję. Nie spełnił moich oczekiwań.

Bardzo męczy mnie sam proces wydłubywania z pojemniczka, rozgrzewania i smarowania (olej nie jest wydajny, więc muszę wydłubywać i rozgrzewać co chwilę), ale gdyby olej działał, jakoś bym to przeżyła.

Mam fioła na punkcie olejowania włosów, ale olej kokosowy jakoś się nie sprawdza - po prostu nie widzę po nim efektów. Myślałam, że dałam mu za mało czasu, ale stosuję już dwa miesiące i powinnam zauważyć już jakiś efekt. A tu nic.
    Czasami kiedy nałożę go zbyt dużo (no cóż, zdarza się), włosy robią się okropne - tłuste, sztywne i wymagają natychmiastowego, kolejnego mycia.

Nigdy nie użyłabym go na twarz - jest bardzo tłusty i boję się, że będę miała po nim niespodzianki.

Pomaga trochę moim wysuszonym łokciom, ale podobne działanie osiągam przy stosowaniu drogeryjnych balsamów.

Teraz olej sprawdza się, kiedy smażę frytki. ;-)

Podsumowując: nie wiem, może to kwestia osobnicza i u innych dziewczyn balsam sprawdzi się znakomicie - po sobie nie widzę żadnych efektów.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: drugie

Chcesz pochwalić madame Emi za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Warty spróbowania, to napewno. Zdecydowanie polecam jako balsam na noc, gdyz jest bardzo tlusty i zostawia film na skorze, wiec pod ubranie raczej się nie sprawdzi. Bardzo dobrze odzywia i natluszcza, skóra jest mila w dotyku jeszcze dwa dni pozniej. Konsystencja i cala akcja z nakladaniem oleku jest dosc uciążliwa. "Wydłubywanie", rozgrzewanie w dłoniach, rozsmarowywanie, szczególnie, że olej ten nie jest zbyt wydajny i co chwila trzeba znowu "wydłubywać". Ale działanie w dużym stopniu wynagradza ten wysiłek
    Używałam go również do włosów, początkowo z fatalnym skutkiem. Mam długie i wielokrotnie rozjaśniane włosy, bardzo suche na końcach, a u nasady normalne. Najpierw probowałam nałożyć olej na mokre włosy zaraz po umyciu (MASAKRA), nie próbujcie tego. Włosy są tłuste, matowe,sztywne i ohydne. Tutaj sprawdza się zasada, mniej znaczy więcej. Malutką porcję oleju nakładam na same końcówki i efekt jest fajny, nawilża i układa końcówki.
    Nakładałam tez ten olej na twarz, bardzo dobrze nawilża i jakby uelastycznia buzie, jednak dopiero kiedy przeczytałam, że zapycha skojarzyłam, że to może od niego mnie trochę wysypało :/
    Zapach po jednym opakowaniu tak mnie zmęczył, że prędko go znowu nie kupię.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić alexmon za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij