Biochemia Urody, Olej kokosowy 100% ekologiczny

Powiększ Biochemia Urody, Olej kokosowy 100% ekologiczny

Zgłaszająca osoba: kleopatre

Naturalny olej, który w temp. pokojowej ma postać białego, miękkiego masła o intensywnym, smakowitym zapachu kokosowym. Polecany do pielęgnacji włosów, zapewniając odbudowę, nawilżenie i ochronę włókna włosa. Ze względu na własności emoliencyjne, odpowiedni jako nawilżacz do cery suchej i łuszczącej się. Właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antyseptyczne, czynią naturalny olej kokosowy odpowiednim również jako dodatek w pielęgnacji cery trądzikowej i łojotokowej.
Postać: poniżej 25°C - biała masa tłuszczowa, powyżej 25°C - płynny, lekko żółty olej.
Zapach: charakterystyczny zapach kokosowy - słodki, egzotyczny, bardzo smakowity.

UWAGA! Prosimy o ocenianie własności wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków

Skład: Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil (100%)
Cena: 7,90zł / 50ml

• Taki sobie
  • Olejek ma konsystencję takiego masła, ale pod wpływem ciepła dłoni topi się.Używany na twarz chyba mi trochę szkodził niby natłuszczał i skóra była nawilżona, ale błyszczałam się strasznie i pojawiały się wypryski.Używałam go też na końcówki włosów i był nawet ok.Lepiej wyglądały.Smarowałam nim też w okresie jesiennym dłonie to tu też sprawdzał się ok.

Używam tego produktu od: Używałam w okresie jesiennym

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pierwszy olej jaki kupiłam i już ulubiony
  • Uwielbiam ten olej. Jest wszechstronny. Codziennie zmywam nim makijaz- usuwa nawet najcięższe podkłady i wodoodporne tusze. Idealnie iczyszcza skóre przy czym nie podrażnia i nie wysusza. Skóra po jego użyciu jest mięciutka i gładka. Noszę go również w torebce i uzywam np do smarowania ust. czasami nakładam na włosy przed pojsciem spac i rano myję głowę. I ten zapach...

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić ewela80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do końca
  • Zdecydowanie nie jest w moim typie. Olej kupiłam z myślą o włosach.Nałożyłam go na nie raz i nigdy więcej bym już tego nie zrobiła. Mimo, że wsmarowałam go tylko trochę na końcówki to efekt był przeokropny... nie mogłam go domyć, czułam się jakbym wylała na włosy butlę oleju . Do tego końcówki stały się twarde i nie można było ich rozczesać. (dziś już wiem, że włosy wysokoporowate nie lubią oleju kokosowego, podobnie jak produktów z "shea"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Więc nim coś się kupi należy poznać dokładnie swoje potrzeby

Nie chciałam go jednak zmarnować i smaruję nim twarz Efekt jest jak najbardziej ok, jednak nie kupiłabym go ponownie ponieważ mam wiele więcej swoich bardziej efektownych kosmetyków do twarzy.
    Ale jest parę plusów:
    +na twarzy pojawia się mi mniej wyprysków
    +jako że mam suchą skórę, od czasu do czasu pojawiały mi się małe, odstające kawałki skóry - gdy używam oleju skórki pojawiają się znacznie rzadziej
    +cudowny zapach - kocham kokosy
    + wydajny, bo wystarczy mi nabrać odrobinę na palec

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić eciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety
  • Zamówiony, wypróbowany, odstawiony, zmęczony do końca.
    I nigdy więcej.
    Plusów nie widzę żadnych.
    Minusy :
    -mdły zapach, wcale nie naturalny, czuć chemią, mimo że jej nie ma
    -na włosy się nie nadaje, zostawiony na włosach całą noc nie robi nic ( nie nawilża, nie ujarzmia końcówek, nie wygładza włosów )
    -na dłonie jako maseczka na całą noc, równiez nie działa, dłonie rano są suche tak samo jak były
    - na skórki wokół paznokci nie pomaga
    - na usta się również nie nadaje, mam wrażenie że jeszcze bardziej je wysusza
    - nałożony na noc na moją mieszaną cerę, zapycha ją niemiłosiernie i powstają zaskórniki, grudki i bolące ''gule" na buzi
    - do ciała jest niewydajny, ale tak go zużywam własnie do końca, ale efektów nawilżenia też nie widzę, skóra na nogach i rękach łuszczy się

Ilość zużytych opakowań: kończę jedno , w końcu..

Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla każdego
  • Pomimo ogólnych zachwytów, mnie zachwycił jedynie zapach tego oleju. Na moich średnio porowatych włosach nic nie zrobił, ale to jeszcze jestem w stanie to zrozumieć. Niestety na twarzy i ustach też się nie sprawdził. Jedynie dodawany do balsamów lub stosowany samodzielnie na resztę ciała dawał jako takie nawilżenie. Ogólnie nie jest to zły olej ale też niczym nie zachwyca.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dorotka1066 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie doskonały
  • Pokochałam ten olej od pierwszego użycia. Kupiłam go z myślą o mojej cerze (tłustej, problemowej).

Pierszy raz użyłam go na noc. Rano wstałam z ukojoną, nawilżoną skórą twarzy. Co dziwne była mniej przetłuszczona niż zwykle.
    Mam wrażenie jakby moja skóra spijała kosmetyk.

Pomimo, że jest to olej, szybko się wchłania i świetnie nawilża. Likwiduje suche skórki (np. wokół nosa).

Stosuję go również rano (tylko daję mu chwilę na wchłonięcie i nie nakładam za dużo) potem normalnie nakładam makijaż. Nie zauważyłam, żeby skóra była po nim tłustsza.

Zapach jest piękny, delikatny, kokosowy oczywiście

No i jest bardzo wydajny.

Bardzo polecam.

Chcesz pochwalić zuziunia13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mój typ
  • Dopiero po zakupie dowiedziałam się, że ten olej nie nadaje się do wysokoporowatych włosów. Spróbowałam i rzeczywiście moje włosy po nim były bardziej suche, sianowate i problematyczne. Do tego wyglądały na dużo bardziej zniszczone niż przed aplikacją, a i mieszanie z odżywkami/maskami nie dawało zadowalającego efektu.

Jeśli chodzi o twarz to nie zapychał porów poza strefą T, jednak aplikowany pod oczy wysuszał. Usta - to samo. Dosłownie przez minutę były nawilżone, błyszczące, natomiast po tym czasie stawały się ściągnięte i wysuszone.

Sprawdził się za to jako dodatek do balsamów/maseł do ciała. Urozmaicał wszelkie tego typu buble i tutaj dawał dobry efekt nawilżonej skóry.

Na plus bardzo przyjemny, kokosowy zapach i wydajność.

Ilość zużytych opakowań: jedno, 50g

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały produkt.
  • Jestem zachwycona jego działaniem i wielofunkcyjnością. Kupiłam go z myślą o włosach a w tym czasie zdziałał wiele dobrego także dla mojej skóry.

Na moich włosach sprawuje się wręcz doskonale. Używam go do olejowania i po umyciu włoski wyglądają zdrowo, pięknie błyszczą i pachną. Dobrze zabezpiecza końcówki, zdecydowanie pomaga zapobiegać ich rozdwajaniu.

Zdarzało mi się używać go też do twarzy i efekty były widoczne gołym okiem. Nawilżał, zabezpieczał naturalną warstwę lipidową, pomagał walczyć ze zmorą, której się nabawiłam dzięki zbyt inwazyjnemu kosmetykowi - przesuszeniami i łuszczeniem. Nie zapychał, ale był jak dla mnie zbyt ciężki, dlatego teraz używam głównie na włosy, ewentualnie na problematyczne partie ciała.

Świetny produkt o zniewalającym zapachu (jak rafaello!), bardzo wydajny i niedrogi. Jestem na tak!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić chica_de_ayer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Olej jest wspaniały, do wszystkiego (chociaż stosuję go głównie na włosy )
    + dobrze nawilża włosy, po zmyciu łagodnym szamponem są odżywione, lśniące
    + nawilża twarz, usta
    + wcierałam go też w płytkę paznokcia, po jakimś czasie paznokcie były zdrowe
    + PIĘKNY! zapach

Dla mnie super

Używam tego produktu od: Styczen 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno, 50ml

Chcesz pochwalić andzia gandzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Ten olej ma naprawdę dużo zastosowań. Na początku kupiłam go do olejowania moich kłaczków. Działa na moich włosach cudownie, każda dziewczyna która olejuje włosy wie o co chodzi(: Czasem używam go jako kremu i tu też sprawdza się genialnie

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić rossaella za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij