Joanna, Blond Special, Super rozjaśniacz do pasemek i balejażu

Joanna, Blond Special, Super rozjaśniacz do pasemek i balejażu

- rozjaśnia pasemka włosów nawet o 6 tonów

- pozwala uzyskać silne kontrasty

- nadaje pasemkom włosów bardzo jasne naturalne blondy i modne refleksy świetlne

Opakowanie zwiera:

- proszek rozjaśniający 25 g

- utleniacz w kremie 70 ml

- maseczkę z systemem pielęgnacji włosów 10 ml

- ulotkę informacyjną

- czepek do przygotowania pasemek

- parę rękawiczek

Cena: ok. 10zł

chyba tylko dla bardzo mocnych włosów

Kilka lat temu nosiłam platynowy blond a ten rozjaśniacz nie dość, że był tani to jeszcze nie powodował żółtka na moich co prawda mysi blond jednak bardzo wtedy jeszcze opornych włosach. To zdecydowanie na plus.
Wtedy pewnie stał by się moim KWC po wymienionych plusach gdyż na tym głównie mi zależało, byłam jeszcze osobą bardzo młodą, nieświadomą i upartą. Wstyd się przyznać, ale bardziej zależało mi żeby być platynową blondie nawet kosztem zdrowia i kondycji włosów...
No cóż... człowiek małolat to i głupi bywa...

Dziś patrzę już inaczej dlatego więcej nie kupiłabym tego produktu pomimo jego dobrych efektów kolorystycznych.

Niesamowicie wysusza i niszczy włosy! No dobra ktoś powiedziałby, że to ogółem domena rozjaśniaczy, jednak mam porównanie z późniejszego okresu kiedy wróciłam do blond pasemek u fryzjera. Efekt kolorystyczny taki sam a włosy w o niebo lepszym stanie. W każdym chyba większym mieście znajduje się sklep fryzjerski w którym każda z nas może kupić profesjonalną farbę czy rozjaśniacz. Wbrew pozorom wcale nie musimy wydawać majątku gdyż te farby wypadają porównywalnie cenowo a czasem i taniej. Przykładowo w miarę dobra, drogeryjna farba ciemny brąz kosztuje ok 20-30zł i powiedzmy, że starcza nam jej jedno opakowanie. Za profesjonalną farbę fryzjerską płaciłam ok 35zł i starczała ona na 3 razy. Oczywiście trzeba do tego dokupić utleniacz, ale litrowy z serii profesjonalnej Joanny (bardzo dobry) to koszt 12-13zł a starczał mi na ok rok przy comiesięcznym farbowaniu.

Po omawianym rozjaśniaczu bardzo długo nie mogłam doprowadzić moich włosów do dobrego stanu... Włosy za łopatki musiałam skrócić do długości ok za kark bo miałam wielkie siano, zafarbować na jak najbardziej zbliżony kolor do naturalnego i na ponad rok dałam sobie spokój z farbowaniem. Dopiero później jak włosy doszły do siebie dało się z nimi coś fajnego zrobić.

Oczywiście aż takich skutków ubocznych nie było po pierwszym rozjaśnianiu no ale jeśli chcemy cieszyć się kolorem dłużej wiadomo, że trzeba robić odrosty i troszkę pod koniec tego rozjaśniacza po włosach przeciągnąć.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: może z kilkanascie

Może być.

Wiadomo, że każdy taki zabieg niszczy włosy i nie chodzi tu o produkt. ;)

Efekt wychodzi taki jak zamierzony w zależności od czasu trzymania.

Niestety przesusza i włosy się potem łamią. :(
No cóż. Coś za coś.

Używam tego produktu od: mies.

Jeden z lepszych

Moim celem było zejść z czarnego koloru (farbowanego od dobrych 5 lat), nie wierzyłam, że cokolwiek sobie poradzi z tą wżartą czernią na moich włosach, gdzie kilkanaście razy używałam farby Palette, a jak ogólnie wiadomo, te farby bardzo się wżerają we włosy. Najpierw użyłam Garnier krem dekoloryzujący, ściągnął mi nie znacznie kolor, właściwie do połowy miałam kolor Ani z Zielonego Wzgórza, pomieszany z jajecznicą i cholerka wie z czym jeszcze, a od połowy miałam włosy... czarne. Wkurzyłam się i tego samego dnia (wiem, nie dopuszczalne, jednak to moje własne ryzyko) nałożyłam ten rozjaśniacz (miałam inne opakowanie, ale napisy te same, może jest teraz nowa szata) i jakieś było moje zdziwienie, gdy na głowie miałam jasno - rudy brąz. Trochę kolor na głowie był niezidentyfikowany. Mimo tego, byłam wielce zadowolona, bo na głowie nie było śladu po czerni, tylko gdzieniegdzie było ciemno brązowe kosmyki. Nałożyłam na to czerwoną farbę i wyszło mi bardzo dobrze, co prawda, będę musiała jeszcze raz zafarbować, bo jednak jest w pewnych miejscach jaśniej, w innych ciemniej, ale to zależy od wyjściowego koloru włosów, a skoro miałam plamy to i kolor wyszedł mi niejednolity. Mimo wszystko, jestem zadowolona, bo nie sądziłam, że poradzi sobie. Co do zniszczenia włosów, po moich mocno chemicznych zabiegu, możecie wierzyć lub nie, ale włosy mam bardziej miękkie niż przed tym całym rozjaśnianiem. Jestem strasznie zdziwiona, bo przecież rozjaśniacz z reguły niszczy włosy, a ja i dekoloryzator i rozjaśniacz i farbę w tym samym dniu, a włosy mam w stanie idealnym, a nawet jeszcze lepszym. To chyba wszystko zależy od struktury włosów, a ja mam włosy mocne, gęste i mało co jest w stanie je zniszczyć.
Także stawiam4 gwiazdki, bo nie wiem jak by sobie poradził, gdybym nie położyła dekoloryzatora. Ale myślę, że i tak dałby radę. Kiedyś używałam innych rozjaśniaczy, aby zrobić pasemka, teraz nawet nie mogę sobie przypomnieć co to były za rozjaśniacze, ale mojej czerni nie ruszyły, nawet o ton. Moja przyjaciółka robiła ten sam zabieg z tymi samymi produktami, gdzie włosy ma cienkie, dosyć łamliwe, przetłuszczające się i włosy ma nadal miękkie. Z tym, że jej bardziej rozjaśnił, bo ona schodziła z ciemnego brązu.
Używam tego produktu od: jedno opakowanie

mile zaskoczenie.. ale..

Coz.. zamarzyly mi sie jakies refleksy na wlosach. Przeczytalam o tym rozjasniaczu, stwierdzialma ze sprobuje.

Moje wlosy: naturalny jasny szatyn farbowany na czarno

czas trzymania rozjasniacza: 60 minut (dodam ze sprawdzalam co chwila kolor i nie byl rewelacyjny-wogole zero efektu..dlatego tak dlugo trzymalam)

efekt: przy skorze wsciekly kanarkowy.. dalej pomaranczowy, do miedzianego

:D

nie wiem jak mam to skomentowac.. hehe Powiem tak.. tragedi nie ma, bo preferuje styl "metalowy" wiec wyglada to jak calkiem fajne ogniste pasma... ALE NIE POLECAM, JEZELI KTOS DOCELOWO PLANUJE BLOND!!!

Zaleta jest niewatpliwie mily zapach i bardzo gesta konzystencja pasty.
Znajoma mi poradzial zeby rozjasniac co jakies 2 tygodnie..to uzyskam kiedys blond...ale.. nie wiem w syumie czy chce. Tragedi nie ma.. jedno farbowanie na czarno i koszmar zniknie :)Używam tego produktu od: 5 minut temu

Lepszy efekt niż od fryzjerki

wybrałam się jakiś czas temu do fryzjerki- poprosiłam o ścięcie, i delikatne refleksy. Refleksy tzn pasemka włosów o 1-2 tony jaśniejsze. zrobiła mi balejaż blond. moja reakcja była do przewidzenia tym bardziej ze to było w salonie franck provost w krk. mniejsza z tym. planuję zejść z czerni i ciemnego brązu i kupiłam ostatnio ten rozjaśniach do pasemek tej firmy- troche inne opakowanie ale mysle ze to jest to samo. na początek rozrobiłam niewielką ilość i nałożyłam na najciemniejsze pasmo. trzymałam pół godziny i otrzymałam przepiękny jasny brązik bez rudych przebłysków. włosy nie są ani pomarańczowe, ani nie mają złotych refleksów. będę je teraz tak rozjaśniac- po kilka pasemek tygodniowo, a potem wyrównam jakąś jasną farbą.

Używam tego produktu od: pierwszy raz

Dorby, ale pomarańczowe włosy

Zachciało mi się pasemek, lecz miałem czarne włosy (farbowane) ... przy pierwszym rozjaśnieniu włosy były czerwono-pomarańczowe, następnego dnia rozjaśniłem 2 raz i wyszły pomarańczowo-żółte ;/
Niby sukces bo na czarnych włosach,a le oczekiwałem ładnego blondu jasnego, po płukance zrobiły się lekko szare ale sie szybko zmyło
Nie wiem czy kupie ponownie, bo nie wiem czy będe robił pasemka

Używam tego produktu od: tydzień

ok

Ten rozjaśniacz:
*na pewno rozjaśni włosy koloru ciemny brąz, tak jak moje :)
*nie pozostawił żółtego odcienia ( może to efekt długiego trzymania na włosach - około godziny;) )
*jest dość rzadki przez co może lekko spływać
*nie niszczy bardzo włosów! trochę je wysuszył jak każdy rozjaśniacz ale nie pozostawił siana :)
*jest dość wydajny; starczył na moje gęste włosy do ramion, jednak napewno nie starczyłby jesli miałabym nakładać go na całe włosy)
*jest adekwatny do swej ceny czyli ok ale bez rewelacji :)

Używam tego produktu od: raz

miłe zaskoczenie

bardzo mile się zaskoczyłam tą farbą :) dałam za nią 7 zł, a starczyło jeszcze dla mojej mamy, a wyrzuciłam jeszcze połowę (mamy półdługie włosy)
Jako jedyna farba do pasemek sprawiła, że mam wreszcie blond pasemka, a nie jakieś tam miedziane. zawsze używałam rozjaśniania nawet do 6 tonów(pierwotnie miałam brązowe włosy), a i tak wychodził ze mnie rudy rydz :) Choć nie za bardzo przepadam za farbami Joanny, bo z reguły kolor spłukuje się bardzo szybko, ta farba mnie do siebie przekonała.
Czepek do pasemek jest bardzo przydatny. Włosy po rozjaśnianiu nie są aż tak zniszczone, odżywka jest świetna:)
generalnie - polecam :)

Używam tego produktu od:użyłam raz

mógłby być lepszy ..

Używam tego rozjaśniacza od roku i muszę powiedzieć,że do tej pory byłam z niego zadowolona,aczkolwiek mógłby być trochę lepszy ;) mój naturalny kolor włosów to ciemny blond .. po pierwszym rozjaśnieniu miałam bardzo jasny blond,co bardzo mnie ucieszyło.Jednak jak każdy rozjaśniacz strasznie psuje włosy .. niestety odbiera im połysk,stają się suche i zaczynają wypadać.Strasznie szybko widać odrosty i włosy po jakimś czasie z bardzo jasnego koloru zamieniają się w żółty .. mimo wszystko.

Rewelacja!

Aż jestem w szoku, że rozjaśniacz może być tak dobrym kosmetykiem!
Ma w zasadzie same plusy. Konsystencja ułatwia nakładanie, a sama mieszanka WOGÓLE nie śmierdzi.
Jest bardzo wydajne! Mam długie i gęste włosy robiłyśmy z kumpelą mi refleksy i dodatkowo mojej mamie pasemka na całej głowie i zostało jeszcze tyle tego, że na jedną głowę by starczyło! I tow szystko za 10zł :D
Nie ukrywajmy faków, jak każdy rozjaśniacz - wysusza włosy, ale on działa naprawdę delikatnie! Zaraz po umyciu i wysuszeniu włosów pasemka były mocno sianowate, zwłaszcza na końcach. Wystarczyła jednak jedna aplikacja serum do włosych suchych i zniszczonych, by wyglądąły o niebo lepiej

No i teraz najważniejsze - kolor!
Robiłam rozjaśniaczem na włosach wielokrotnie farbowanych, najczęściej na czarno, w tej chwili bł to spłukany bardzo ciemny brąz. I co wyszło?
Śliczny złocisty blond, jedynie w kilku miejscach z refleksami miedzi, jednak bardzo ładnej.
Na włosach naturalnyc wychodzi najpiękniejszy moim zdnaiem odcień blondu - biała czekolada.

Włosy mi nie wypadają po nim bardziej niż normalnie, wszystko jest ok :)

I ta dodana odżywka! C U D O!

Używam tego produktu od:wczoraj
Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Na wypróbowanie tak, potem nie

Z pomocą tego rozjasniacza wykonuwałam swoje pierwsze pasemka;)tzn.mama mi pomagała.
Rozjaśniacz ten miał intensywnie niebieski kolor i przeokropnie śmierdział amoniakiem(ale w końcu to silny środek). Jeśli chodzi o samo farbowanie- daleko mu do ideału. Niby rozjasnia o 6 tonów. Ja uzywając go chciałam miec efekt wielotonowy- niektóre pasemka jaśniejsze, niektóre ciemniejsze.Ale jak próbowałam zmyć farbę kilka minut przed czasem wskazanym przez producenta, wlosy byly niemal rude.Gdy zaś zaczekałam tyle minut co pisza na opakowaniu, rozjaśniła je aż za bardzo- byly praktycznie białe, jeszcze potem na skórze głowy, gdzie kapnął mi rozjasniacz(a uzywalam czepka do pasemek) mialam białe plany- skora się po prostu odbarwiła. Efekt był... mogę powiedzieć, średni. Owszem, widoczny był kontrast między moim naturalnym kolorem włosów a tymi pasemkami, ale włosy mialam potem zniszczone. Jak normalnie mam silne, grube i mocne włosy, tak po tej farbie staly się suche cienki i łamliwe, końcówki się rozdwajaly..
Czyli ogólnie nic specjalnego, tak na jeden raz.

Używam tego produktu od:uzywalam ponad rok temu

średnio

hmm srednio... trzymałam ponad godzine na włosach i nadal nie byly takie jak chciałam... nie obeszło się bez płukanki :P
nie wiem czy to zalezy od rodzaju włosów ale na moich nie było takiego efektu jak było napisane na ulotce pomimo ze jestem ciemną blondynką ;|
Gdyby nie płukanka nie pokazałabym sie na ulicy i nie obeszłoby sie bez fryzjera:P a tak swoją drogą to juz nigdy nie bede sama eksperymentowac tylko pójdę do fryzjera i wtedy bedzie taki kolor jaki chcę :P

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno