Powiększ Yves Rocher, Couleurs Nature, Poudre Libre Veloutée (Transparentny puder sypki) (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: tass822

Transparentny, matujący, rozświetlający. Z matującą krzemionką z bambusa.
Niezwykle lekka, puszysta konsystencja matuje skórę, ujednolica cerę i nadaje jej blask. Odpowiedni do wszystkich typów skóry.
Składnik pochodzenia roślinnego: puder z bambusa. Pochodzący z Indii bambus rośnie przede wszystkim w regionach tropikalnych. Krzemionka z bambusa wydobywana jest z rdzenia rośliny, który posiada właściwości matujące, a także wchłania sebum. Zapewnia też skórze aksamitną gładkość.
Testowane pod kontrolą dermatologiczną.
Dostępny w dwóch transparentnych odcieniach:
-transparentny beż
-transparentny róż
Duże opakowanie wraz z aplikatorem-bawełnianą gąbeczką.

Cena: 59zł / 20g
/s/

• Chwalona: 31 raz(y)
  • Gdyby nie ciemniał byłby jednym z ulubieńców!
  • Na początku kilka ważnych kwestii:

Puder ma aktualnie opakowanie przezroczyste plastikowe z zakrecana plastikowa pokrywka w kolorze granatowym
    Nazwa pudru sie nie zmienila
    Nie pamietam ceny bo ja go moglam wybrac jako prezent
    Puder ma zmniejszona gramature teraz jest go "tylko" 15 gram.
    Zapach sie nie zmienil

Ma duzy minus? Dlaczego?
    Poniewaz niestety ciemnieje na każdym moim podkładzie, nie jest to wina podkładu bo kiedy używam dwóch innych sypkich to podklady mi nie ciemnieja.
    Nie lubie tego efektu. Jest co najmniej mało elegancki.

Poza tym nieciekawe jest samo opakowanie lekko tandetne za kilkadziesiat złoty, puszek ujdzie

Natomiast sam puder pomimo ze ciemnieje i ma beznadziejne opakowanie ma dużo plusów:

Przede wszystkin jest dobrze zmielony.
    Na twarzy daje delikatny woal, ale jednak troche widoczny
    Twarz po jego uzyciu jest aksamitna, satynowa
    Daje efekt eleganckiego matu a nie płaskiej tapety
    Ma malutki wybór kolorów i niestety jak posałam wyzej dla mnie nie jest transparentny
    Przyjemnie pachnie
    Nie powoduje uczucia sciągnięcia
    Pomaga w wygładzeniu struktury twarzy
    Maskuje delikatnie pory (za to plus)
    Niestety na mojej skórze nie daje długiego matu ale przypudrowana skóra drugi raz tyn produktem nie robi maski na szczęscie.

Zuzyje ten puder do konca bo daje bardzo delikatny, codzienny efekt. Myśle, że do niego nie wróce ze wzgedu na kolory i na to, że dość mocno ciemnieje.

Posiadam odcien transparentny beż, ten różowy dyskwalifikuje za kolor.

Edit: kiedu twarz jest mniej wypoczeta na kazdym podkladzie zaczyna uwidatniac wszystko co złe zwłaszcza w fakturze skóry, potrafi dziwnie przesuszyć moja tłusta skóre. Czasami w ciagu dnia zmywałam makijaz z twarzu kladłam ten sam krem i podklad tylko innego sypanca i te dziwne przesuszenia, podkreslanie porow itp nie mialo miejsca.

Jest dobry. Ja szukam KWC.

Wciąż szukam ideału.U
    żywam tego produktu od: aktualnieIlość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny, zwłaszcza dla tłustej cery
  • Mam tłustą cerę po 30-tce, nadwrażliwą, skłonną do wyprysków.
    Czasem pozwalam sobie (i swojemu portfelowi ) odpocząć od pudrów wysokopółkowych, zwłaszcza od ulubionego sypkiego Diorskina, i sięgam po sypańca Yves Rochera.

Jest świetny i chyba niedoceniany.
    Nieco grubiej zmielony niż Diroskin czy La Prairie, ale świetnie stapia się ze skórą i jest niemal niewidoczny. Matuje na ładne kilka godzin, robi to może mniej subtelnie niż w/w pudry, ale ani trochę nie ociera się o karykaturalny efekt maski.

Ze wzgledu na kilka specyficznych składników, polecam go tłustym cerom. Oba wysoko w składzie - mączka bambusowa i glinka kaolinowa, "podejrzewam" je o zbawienne działanie gojące i kojące na moją skórę. Zauważyłam, że krostki mają na mojej twarzy krótszy żywot potraktowane tym pudrem. Nie przesusza przy tym, jest dla twarzy łagodny. Dodatkowy plus za antyrodnikową wit. E również wysoko w składzie (tocopheryl acetate, estrowa forma witaminy).

Dobry puszek, higieniczne opakowanie - bez estetycznych fajerwerków, ale jest OK. Puder bardzo, bardzo wydajny.

Dostępny w transparentnym różu i transparentnym beżu. Tu odejmuję pół gwiazdki za efekt utlenienia , ale że mam śniadą karnację, nie przeszkadza mi to bardzo.

Polecam, bardzo dobry kosmetyk.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 pełne

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić EveDAnge za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie potrzeba mi nic więcej
  • Kupiłam go bo był na przecenie z 64 na 42 a ponieważ szukałam pudru to wylądował w moim koszyczku. Mam go w odcieniu 2 beżowy.
    + Ładne, estetyczne opakowanie
    +zapach- dużo osób pisze, ze im on nie pasuje... nie rozumiem tego
    +dobry skład
    +matuje przez długi czas
    +lekko zakrywa niedoskonałości przez co nie muszę stosować podkładu. Sam korektor daje radę.
    +utrwala makijaż

-wydaje mi się, że ten puszek trochę dużo "pożera" produkty ale zawsze można użyć pędzla

Ogólnie warto kupić nawet w regularnej cenie.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ewiczkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieskomplikowany skład – oszałamiający efekt.
  • Znalezienie idealnego pudru sypkiego to nie lada problem . Albo nadmiar silikonów, które skórze w ogóle nie służą (zwłaszcza mojej), a to kolory są jakieś przedziwne. Niektóre egzemplarze dodatkowo uwidaczniają pory, bielą, albo ciemnieją na skórze, zawierają alergeny, zostawiają placki, wchodzą w zagłębienia, wysuszają albo przetłuszczają … Ogólnie rozczarowują.

Moja frustracja sięgnęła zenitu po ostatniej próbie z Clinique Blended Face, więc korzystając z promocji w YR stałam się szczęśliwą posiadaczką transparentnego beżu chociaż do ich kolorówki nigdy specjalnie przekonana nie byłam. Jak się okazało niesłusznie.

Pełne przygód, niespodzianek, wzlotów i upadków poszukiwania zakończone! Oto mój Święty Gral, który bosko matuje do przepięknej satyny i subtelnie rozświetla lico delikatną, aksamitną mgiełką. Nie pamiętam już co to znaczy mieć rozszerzone pory i alergie. YR uspakaja moją podrażnioną cerę. Zapach jest zniewalający do tego stopnia, że mogłabym zamieszkać w tym różowym pudełeczku

Opakowanie, nikt nie zaprzeczy, w konkretnym gabarycie! Oszczędza mój czas i pieniądze. Przeliczyłam ile w roku wydaję na pudry sypkie oraz w kamieniu i wyszło mi, że sporo zaoszczędziłam, zwłaszcza nerwów, bo nie muszę narażać się na kolejne wyprawy po kosmetycznym polu minowym, na którym cała masa niewypałów.

Nakładam pędzlem do minerałów na podkład, kremy bb, albo sam, w zależności od stanu skóry, wiadomo wszystkim damom czym podyktowany Cudownie wyrównuje koloryt i daje efekt zdrowej cery. Puszek przydaje się do zakrywania oczek sitka. Skład naturalny i bezpieczny nad podziw. Uważam, że nawet Bare Minerals spf15 original foundation to przy nim kiepski żart! Brawo YR!

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kittyface za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj najleprzy puder calego zycia KWC
  • uzywam go non stop od ponad 10 lat

stara wersje i starsza tez uzywalam

jest to naprawde bardzo dobry kryjacy puder sypki
    slicznie pachnie jak jest nowiutki
    jest go duzo i starcza na dlugi czas

matuje

lekko kryje

nie schodzi

wyrownuje pory

nie zapycha
    nie ciemnieje
    nie jelczeje
    nie zmienia koloru podkladu a jednac cos kryje naczynka itp
    sredniokryjacy podklad i ten puder = sliczna cera
    daje ladna gladka satynowa buzie
    slicznie wyrownuje, ujednolica, wygladza pory
    matuje najlepiej na rynku (nie znam leprzego pudru)
    KOLORY
    ma za malo odcieni, w zolci i w rozu cale 2 odcienie
    nie ma ciemnego koloru na lato

pomimo to kocham ten puder

opakowanie jest marne i malopraktyczne
    wieczko z dziurkami (filterek) gdy go chcemy sciagnac ciezko schodzi
    ale nie pyli tak jak lily lolo i w sypancach leprzego wyjscie nie znalazlam

puszek do pudru w opakowniu jets bardzo dobry i mozna nim aplikowac puder
    niestety sciera sie przed skonczeniem pudru

wersja w tonacji rozowejjest nieco ciemniejsza i ja jastosuje na lato

cera jest po nim bardzo gladka i matowa ! satynowo jedwabista

uwielbiam ten puder i nie mialam leprzego

puder nie jest transparentny
    nie robi kejku na buzi
    nie podkresla skorek
    wyglada cudownie
    minimalnie koloruje skore i nie jest przezrpoczysty
    oceniam to na plus
    najwyzsza polka !
    szkoda ze go zmieniaja i bedzie juz inny
    nie daje ciezkiego makijazu
    slicznie matowi
    pomimo to to jest lekki puder cos jak nay ben tylko leprzyUżywam tego produktu od: 15 latIlość zużytych opakowań: 30 opakowan

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stara miłość nie rdzewieje
  • Używałam go kilka miesięcy temu, ale w pewnym momencie wydawało mi się że nie działa i że ciemnieje na twarzy. Jak się później okazało, była to wina złego podkładu. Zaczęłam używać transparentnego (białego) pudru z Kryolana ale twarz mimo wszystko wyglądała jak opruszona mąką.
    Wróciłam do niego i stwierdzam... że jest niezastąpiony !
    + z odpowiednim (już) podkładem bardzo dobrze matowi skórę (mam cerę mieszaną z problematyczną strefą T)
    + czasami wymaga poprawki w ciągu dnia, ale wiem że to wina mojej kapryśnej cery i radzi sobie i tak dobrze
    + bardzo dobrze wtapia się w odcień cery i idealnie komponuje się z podkładem i różem
    + uwielbiam jego zapach
    + wygodne i solidne opakowanie (ja podnoszę całe wieczko i nabieram puder na pędzel), puszka nie używam
    + jest niesamowicie wydajny
    + od pewnego czasu zniżki w sklepie obowiązują również na kosmetyki do makijażu, dlatego cena po zniżce w stosunku do pojemności i jakości jest odpowiednia

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić princess019 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dotychczas najlepszy znaleziony puder
  • kolor: transparentny beż

Fantastyczny sypki puder!
    + doskonale rozprowadza się go dołączoną gąbeczką,
    + dopasowuje się do koloru cery, współgra z podkładem/fluidem
    + dobre, matowe wykończenie makijażu,
    + utrzymuje się na twarzy przez cały dzień.

- za pudełeczko... troszkę kiczowate.

Cena mogłaby się wydawać wysoka, jednak w opakowaniu jest aż 20g produktu, więc w porównaniu z innymi drogeryjnymi pudrami cena jest całkiem podobna (np. KOBO 8g ok. 25zł)

Zdecydowanie polecam ten produkt!

Ilość zużytych opakowań: 1 do połowy

Chcesz pochwalić niewielka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi to co ma robić
  • Jest to mój pierwszy sypki puder. Posiadam odcień 02 transparentny beż. Lubię go za to, że dobrze matuje skórę na kilka godzin ( 4-5 godz ), a mam cerę tłustą i problemową, więc to naprawdę dobry wynik. Puder jest bardzo wydajny, mam go ponad rok i jeszcze jest go trochę na dnie. Nie wysusza skóry, nie zapycha porów, bardzo ładnie wygładza skórę. Jest bardzo drobniutko zmielony, łatwo się go nakłada i nie zostawia smug. Ja nakładam go pędzlem bo po prostu jest mi nim wygodniej niż dołączonym puszkiem. Poza tym puder ma ładny zapach i dobry skład.

Niestety puder ma też dosyć poważną wadę. Na mojej skórze odrobinę ciemnieje co mi czasem przeszkadza. Ale i tak lubię go używać szczególnie teraz latem. Cena też mogłaby być trochę niższa.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić OLA_25144 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny puder
  • Latem niestety moja cera świeci się okropnie. Używałam różnych kometyków, ale żaden sobie nie radził. W końcu postawnowiłam spróbować ten puder i jestem nim zachwycona! Jest po prostu rewelacyjny! Świetnie matuje. Jest transparentny. A jak po południu poprawiam makojaż, to nie tworzy maski. Uwielbiam go i na pewmno kupię następne opakowanie.

Chcesz pochwalić Harrods za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Jeden lepszych pudrów, jakich używałam. Delikatny, daje naturalnych efekt, kolor ładnie stapia się ze skórą. Nie mam dużych problemów z cerą, nie używam podkładu, a jedynie tego pudru - dobrze radzi sobie z kryciem i wyrównaniem koloru.
    Ładny zapach. Duży plus za to, ze jest mega wydajny.
    Opakowanie poręczne, jednak nie używam dołaczonej gąbeczki, nakładam do pędzlem. Próbowałam puszkiem kilka razy, jednak efekt po pędzlu dużo lepszy.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w połowie

Chcesz pochwalić czarna_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY, JEDEN Z LEPSZYCH!!!!
  • zazwyczaj używam pudru od YSL czy chanel ale ten dostałam kiedyś gratis i musze powiedzieć że jest świetny! w niczym nie odbiega od pozostałych francuskich renomowanych firm pudrów!!!!

jest delikatny,
    łagodnie pachnie,
    jest wydajny,
    idealny nawet dla cery mieszanej
    dopasowuje sie do koloru skóry czy podkładu
    matuje

super!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić pusiunia 11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lepszy od chanel i guerlain
  • rewelacyjny, cudowny, najlepszy.

nawet na skórze tłustej sprawdza się rewelacyjnie. nie ma sobie równych.

Plusy:

spełnia swoje zadanie, świetnie matuje skórę twarz wygląda promiennie i świeżo
    w składzie sama natura
    łatwo dostępny
    w ślicznym, wygodnym choć czasem mylnym (róż) opakowaniu
    dołączona bawełniana gąbeczka
    nie pozostawia smug
    bardzo wydajny
    nie wysusza skóry
    nie zapycha porów

Minusy:

widzę, że wszystkie moje poprzedniczki zachwalają zapach, mi jednak nie przypadł on do gustu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOCHAM
  • KOCHAM KOCHAM KOCHAM!!
    \n
    \nKocham za:
    \n+zapach
    \n+za pudełko, po którym zgłupiałam, myśląc, że kupiłam róż
    \n+dobrze się trzyma
    \n+nie da się z nim przesadzić
    \n
    \n-z racji, że często ląduje w mojej kosmetyczce na uczelnię itd, często leży na boku itd więc na sitku mam nonstop puder, ale chociaż nie mam z tym problemu, kiedy chciałabym wydobyć na sitko więcej pudru, a w rezultacie puder jest wszędzie. więc to taki minus/plus
    \n-troszkę przeraża cena, ale jest naprawdę wydajny! mam go od grudnia bodajże, używam codziennie, a zużyłam może 1/3, pudełko jest naprawdę DUUUUŻE.

Chcesz pochwalić sliwkowapanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER
  • Po wielu doświadczeniach z pudrami widzę, że znalazłam faworyta!

+bardzo wydajny
    +dostosowuje się do koloru skóry
    +PRZEPIĘKNY ZAPACH
    +fajne promocje są na niego, jeśli jest się w klubie
    +matuje na dosyć długo

Chcesz pochwalić eeverybodylies za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny, ale nie najfajniejszy
  • Naprawdę fajny puderek. Delikatny, matuje na dość długo, nie uczula, nie zapycha i do tego ładnie wygładza buzię. Miło mi się z nim współpracowało. Niestety nie kupię już go więcej, bo odkryłam lepsze od niego. Mimo wszystko jest to jedyny puder sypki, który zużyłam do samego końca.

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić Zygzaczeek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak do tej pory lepszego nie znalazłam!
  • To była miłość od pierwszego użycia
    - skóra idealnie matowa i jednolita
    - przyjemny zapach
    - wydajny
    - utrwala makijaż
    - nie zatyka porów! Nie pojawiają się, żadne 'niespodzianki' na twarzy!

Zdecydowanie jest to mój typ

pół gwiazdki za cenę ale jest jej wart

Chcesz pochwalić otrivin za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubie go
  • Fajny puder. Dobrze matowi, nie ciemnieje, ładnie pachnie. Ma duzà pojemnosc. Transparentny beż to odcien ktorego uzywam. Cena tez jest przystepna. Minusow nie ma.Używam tego produktu od: 1rokuIlość zużytych opakowań: 1cale

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Można się przyczepić
  • Plusy:
    - zapewnia pełne krycie
    - bardzo wydajny
    - obłędny zapach
    - łatwa aplikacja
    Minusy:
    - brzydkie opakowanie
    - mało atrakcyjna cena
    - nie nadaje się do aplikacji puszkiem
    - wysusza skórę
    Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić callmebarbieee za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale byc moze nie najlepszy
  • to moj pierwszy sypki puder kosztowal mnie 2x wiecej niz ten z vipery czy inglota mimo ze w promocji za40zl , jednak jestem zadowolona , zawiera bambus i matuje na okolo 8godzin jednak do tlustej skory trzeba go nakladac puszkiem
    kolor bezowy jest transparentny wiec pasuje kazdemu , rozowy nie jest tak dobry bo jest dosyc jasny
    jest b. wydajny ja go uzywam juz 2 lata a zuzylam 1/3 la jest dla mnie troche za mocny ale nie ciemnieje ani nie zbija sie w grudki
    Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: jedno + odsypka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 52arotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • U mnie ten puder ma mocne 4* Oceniam kolor transparentny beż
    +matuje na bardzo długo, żadko zdażają mi się poprawki w ciągu dnia
    +subletnie rozświetla
    +bardzo drobno zmielony
    +lekki, nie zatyka porów, jest prawie niewidoczny na twarzy
    +nie pozostawia smug
    Minusem jest opakowanie, jest po prostu brzydkie, puszek dla mnie jest zbędny, puder nakładam wyłącznie pędzlem.
    To pierwszy mój produkt do makijażu tej firmy i jestem bardzo miło zaskoczona

Chcesz pochwalić czikita29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • JEDEN Z LEPSZYCH
  • PLUSY
    -matuje na długo
    - nie ciemnieje
    -nie zmienia koloru podkładu
    - bardzo wydajny-przy codziennym stosowaiu używam już 4-ty miesiąc
    -drobno zmielony, nie zbija sie w grude
    - ciężko nim zrobic sobie krzywde(nie robi plam na twarzy)

MINUSY
    -tandetne opakowanie(ale to nie ma znaczenia, bo liczy sie jakość pudru)
    - duże dziurki, co przeszkadza dopiero na koniec jak jest mało pudru-ja wysypuje na pokrywke i nabieram pędzlem

Ja każdy puder nakładam pędzlem, więc o puszku sie nie wypowiem
    Miałam dużo pudrów i moge powiedzieć żę ten jest dużo lepszy od innych markowych. jeżeli ktoś daje niską note za opakowanie lub za plamy przy nakładaniu puszkiem to moim zdaniem nie ma małe doświadczenie w robieniu makijażu

Używam tego produktu od: czerwiec 2012Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Wisienka26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni, będę szukać dalej.
  • Dostałam puder od mamy, w kolorze transparentnego beżu. Preferowałabym róż, gdyż kolor beżowy nie pasuje za bardzo do mojej cery, ale muszę przyznać, że nie jest najgorzej. Niestety puder trzeba nakładać bardzo dokładnie, ponieważ robi smugi. Jak na tę cenę, to bardzo duża zawartość, aczkolwiek myślę, że to jeden ze słabszych produktów Yves Rocher. Minusem jest też wygląd opakowania - jak zwykły, tani puder ze słabej drogerii. I niestety trzeba go często aplikować.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Black Label za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Plusy:
    - ogromna pojemność
    - mam odcień beżowy, podoba mi się transparentność
    - bardzo lubię jego zapach
    - cena dość wysoka, ale jak na taką pojemność adekwatna, za niecałe 30 zł z Inglota miałam pojemność 1,5 g, a tu 60 zł i 20 g
    - dobrze zmielony

Minusy:
    - matuje jak dla mnie na zbyt krótko, poprzednio używałam wspomnianego Inglota i mat trwał dłużej, a sam puder był niezwykle wydajny, tutaj widzę, że jedndorazowo używam więcej
    - tandetne opakowanie, jak pudru z targu za 5 zł...

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mewka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani tak ani nie.
  • Nie mam dużego doświadczenia w wyborze pudrów sypkich. Zawsze go dostaję i używam. Ogólnie jestem zadowolona- matuje, skóra jest aksamitna. Jednak jeśli nałożę go w pośpiechu zauważam smugi. Mimo że nie nakładam go dużo...Dlatego nie uważam go za swoj typ bo nie jestem pewna czy nie istnieje gdzieś lepszy

Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malgosqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Puder zachęcił mnie swoją objętością i zachwalanymi właściwościami przez producenta.

Niestety, zawiodłam się na YR. Po pierwsze, opakowanie jest po prostu brzydkie, jak jakiejś niefirmowej odsypki... Po drugie, aplikacja tego pudru to porażka - puszek jest beznadziejny, robi plamki, nie pokrywa w całości zadanego obszaru. Bardzo ciężko go dobrze nałożyć. Po trzecie dziurki są zbyt duże i zbyt rzadkie by dobrze wydobyć puder z dna puderniczki.

Zapach - mocny, zbyt natarczywy, chemiczny.

DROGI.

Dwie gwiazdki daję tylko za to, że jest duży, wydajny i dobrze matuje, jest prawie transparentny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?