Powiększ Yves Rocher, Couleurs Nature, Poudre Libre Veloutée (Transparentny puder sypki) (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: tass822

Transparentny, matujący, rozświetlający. Z matującą krzemionką z bambusa.
Niezwykle lekka, puszysta konsystencja matuje skórę, ujednolica cerę i nadaje jej blask. Odpowiedni do wszystkich typów skóry.
Składnik pochodzenia roślinnego: puder z bambusa. Pochodzący z Indii bambus rośnie przede wszystkim w regionach tropikalnych. Krzemionka z bambusa wydobywana jest z rdzenia rośliny, który posiada właściwości matujące, a także wchłania sebum. Zapewnia też skórze aksamitną gładkość.
Testowane pod kontrolą dermatologiczną.
Dostępny w dwóch transparentnych odcieniach:
-transparentny beż
-transparentny róż
Duże opakowanie wraz z aplikatorem-bawełnianą gąbeczką.

Cena: 59zł / 20g
/s/

• Dobrze matuje i świetnie rozświetla !
  • Kupiłam ten puder jakiś czas temu za namową ekspedientki w sklepie. Zakup okazał się być udany. Puder świetnie matuje cerę, ale i pięknie ją rozświetla. Nie obsypuje się. Nie mam żadnego problemu z jego aplikacją pomimo tego, iż jest on bardzo drobno sproszkowany. Zapach kosmetyku - kolejny jego atut. Cena - bardzo korzystna jak na produkt tej jakości. POLECAM

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super, ale...
  • Wczoraj kupiłam kolejne opakowanie tego pudru. Jak dotąd jest to najlepszy puder jaki próbowałam. Niestety jest jedno 'ale', nie jest to puder strikte transparentny jak twierdzi producent. Puder po jakimś czasie ciemnieje, dlatego też nie nadaje się do zagruntowania korektora pod oczami. Jest to jednak najlepiej matujący puder jaki używałam, dlatego zagryzam zęby i używam dalej

Używam tego produktu od: Około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe i jedno rozpoczęte

Chcesz pochwalić Very_Cherry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Jestem zachwycona
  • Długo zastanawiałam się nad zakupem. Miałam ochotę na puder Sensai bo ostatnio zaupiłam podkład tej firmy a o pudrze YR dużo było niepochlebnych recenzji, że ciemnieje, że sypie się itp. Skusiła mnie cena, prawie trzykrotnie mniejsza niż Sensai i jestem zachwycona. Puder pięknie rozświetla cerę i doskonale ją matuje. Jest drobno mielony i dobrze nakłada się pędzlem, nie ma mowy o osypywaniu. Opakowanie proste acz wygodne w użyciu, zakręcane więc puder nie wysypie się np podczas podróży. Ślicznie pachnie. Czego chcieć więcej? Z całego serca polecam!

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić syl74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Ideał spełniający wszystkie oczekiwania, jakie można mieć wobec pudru
  • Będzie krótko i konkretnie - świetny kosmetyk, który idealnie spełnia swoją rolę i ma niemal same zalety.

+ w moim przypadku matowi cerę na ok. 8 h, ale tak naprawdę aż do wieczora utrzymuje świecenie w ryzach; nie mam w ogóle potrzeby powtórnej aplikacji;
    + bardzo dobrze przedłuża trwałość makijażu - stosuję go na podkład i zauważyłam, że dzięki pudrowi prawie się nie ściera, pozostaje na skórze do końca dnia;
    + puder nie wchodzi w zagłębienia, nie podkreśla porów, wręcz wyrównuje wszelkie niedoskonałości i daje efekt wygładzonej cery;
    + subtelnie rozświetla, dodaje skórze zdrowego blasku, przez co makijaż wygląda bardzo naturalnie; stosuję go razem z Maybelline Affinitone i ten duet idealnie się sprawdza - zero efektu maski, naturalna, zdrowa, świetlista cera;
    + ma krótki, przyjazny skórze skład;
    + jest bardzo wydajny - naprawdę niewiele go trzeba nałożyć, żeby uzyskać zadowalający efekt;
    + ślicznie pachnie, nie tak sztucznie i "pudrowo" jak inne tego typu kosmetyki.

Jedynym małym minusikiem jest lekkie ciemnienie pudru po jakimś czasie, ale naprawdę różnica jest mało widoczna.

To moje odkrycie, które z całego serca polecam - szczególnie dziewczynom, którym zależy na efekcie zdrowej, subtelnie rozświetlonej cery i naturalnym składzie kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Peg za czytelną i pomocną recenzję?
  • ekstra
  • Do tej pory najczęściej sięgałam po pudry w kamieniu. Te sypkie wydawały mi się nie wygodne w użyciu i niewydajne. Wszystko zmieniło się kiedy kupiłam ten puder od YR. Jak dla mnie ideał

Na plus

*naturalny efekt
    *krycie
    *gąbeczka

Minusów brak.

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super matowi i wykańcza
  • Długo szukałam pudru, który by ładnie i na długo zmatowił cerę - w końcu znalazłam!
    Stosuje go na podkład w kremie, dobrze wykańcza makijaż, matowi, nie daje efektu maski, mam wrażenie, że przedłuża trwałość makijażu.
    Póki co stosuje go czwarty miesiąc i wydaje mi się, że pudru zostało jeszcze bardzo dużo więc jest napewno wydajny.
    Minusem jest opakowanie - dla mnie niewygodne i muszę kombinować by wydobyć puder ze "słoiczka", nie używam zawartego w zestawie puszka, wysypuję nieco pudru na plastikową górę opakowania a następnie nakładam go pędzlem na twarz.
    Kupiłam go przypadkiem, przy okazji przecen w Yves Rocher więc kosztował mnie 30zł i myślę że jest to cena bardzo dobra, będę polować na następne przeceny.

Napewno polecam dziewczynom, które oczekują naturalnego wykończenia makijażu bez efektu maski.

Chcesz pochwalić apszoniak za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielkie rozczarowanie!
  • Zachęcona dobrymi opiniami na wizażu kupiłam ten puder i to były wyrzucone pieniądze w błoto. Największą wadą pudru jest to iż CIEMNIEJE na twarzy więc nie ma nic wspólnego z transparentnością :/ Ta cecha kompletnie dyskwalifikuje ten produkt w moich oczach, nie da się go używać, gdy najjaśniejszy odcień sprawia iż moja twarz wygląda jakbym wsadziła głowę do solarium.

Ilość zużytych opakowań: 1, parę razy użyte

Chcesz pochwalić DarthPinkie za czytelną i pomocną recenzję?
  • przydaje się sporadycznie...
  • Puder warto mieć, jednak nie używam go do codziennego makijażu; Daje ładny efekt, ale niestety krótkotrwały. Matuje na kilka godzin i później powoduje mocne świecenie się twarzy. Jest niewygodny w użyciu, sypie się. Opakowanie jest niepraktyczne i trochę tandetne.
    Puder przydaje się do poprawiania makijażu już zrobionego. Daje efekt lekkiego rozświetlenia, gdy nałoży się go na inny podkład. Właśnie dlatego stosuję go sporadycznie, ponieważ nie chcę tak obciążać skóry. Oprócz tego wydaje mi się, że cena jest nieadekwatna do jakości. Puder nie jest rewelacyjny, spokojnie można znaleźć tańszy zamiennik, albo w ogóle obejść się bez niego, stosując sam fluid.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić joannawch za czytelną i pomocną recenzję?
  • LUBIĘ GO, ale lubiłabym jeszcze bardziej gdyby nie CIEMNIAŁ..
  • Puder otrzymany gratis, nie wiem czy przy jego kupnie opakowanie i gramatura są inne, ale przeźroczyste, ,,tandetne'', kruche opakowanie nie zadowala mnie przy standardowej cenie. Puder ma wiele zalet: nie roluje się w zmarszczkach, ładnie matuje, ma przyjemny zapach, jest dobrze zmielony, nie czuć go na twarzy.. Aczkolwiek nałożony w trochę większej ilości (mam skórę suchą) daje uczucie ściągnięcia. Niestety jest jeden poważny minus, dla którego niestety nie kupię go ponownie - CIEMNIEJE NA TWARZY! Daje to trochę nienaturalny efekt, bo co z tego że natrudzisz się z doborem koloru podkładu, skoro puder wszystko zniweczy.. Nie jestem też fanką 100% matu, a on taki może dać, więc wolę go, gdy jest już trochę ,,znoszony'' (ok.1-2h).

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić saja1295 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój kwc
  • Po wielu trudnych próbach matowienia filtrów słonecznych, znalazłam swój kwc.
    +dobrze "leży" zarówno na podkładzie, jak i na filtrze, nie roluje się, nie skupia w załamaniach skóry - nie podkreśla drobnych zmarszczek (nie wiem co z głębokimi,
    +pachnie pięknie/subtelnie,
    +wydajny (stosuję około 10 miesięcy, w opakowaniu jest go jeszcze około 50%),
    +nie ciemnieje (mam beż),
    +daje naturalne wykończenie, nie tworzy maski,
    +subtelnie "zanika" na twarzy po ok. 6h na podkładzie i 4h na filtrze (mam tłustą strefę T) nie pozostawiając plam.
    Nakładam puder pędzlem, puszkiem nie potrafię stosować go z umiarem.
    Używam tego produktu od: blisko roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno (w trakcie)

Chcesz pochwalić kuba222 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij