Powiększ Bourjois, Volume Glamour Ultra Care Mascara (Odżywczo - pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: agaaga111

Podwaja objętość rzęs tak łatwo i szybko, a w dodatku jest dla nich niezwykle szczodry - odżywia je i chroni. Jego hipoalergiczna formuła pozostaje łagodna nawet dla wrażliwych oczu.
Olejek bawełniany bogaty w witaminy E i kwasy omega 6 - ma właściwości regeneracyjne i łagodzące.
Olejek ze słodkich migdałów ma właściwości regeneracyjne i odżywcze.
Kremowa konsystencja balsamu ładnie modeluje i oddziela rzęsy od nasady aż po końcówki. Otacza je troskliwą opieką, chroniąc przed zanieczyszczeniami środowiska zewnętrznego i klimatyzacją. Delikatna dla oczu i niezwykle łatwa do demakijażu maskara Volume Glamour Ultra Care gwarantuje pełen komfort już od chwili aplikacji!

• Ładny efekt!
  • Bardzo dobry do wrażliwych oczu, nie podrażnia i łatwo się go zmywa. Daje ładny efekt wydłużonych rzęs, rozdziela je i delikatnie pogrubia. Jego efekt można budować warstwami - od naturalnego i delikatnego do mocnego i dość drapieżnego

odejmuję pół gwiazdki niestety za to, że czasami nabiera się go troszkę za dużo oraz za to, że potrafi bardzo ubrudzić opakowanie.Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: jeden

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić delmuse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny dla wrażliwych oczu
  • Mam bardzo wrażliwe oczy i częste stany zapalne spojówek, ten tusz to dla mnie wybawienie. Mogę go bez obaw stosować, jest rewelacyjnie delikatny dla moich oczu. Pięknie podkreśla rzęsy nie powodując ich sklejania. Może nie jest najtańszy, ale cena jest adekwatna do jakości. Mogę go z czystym sumieniem polecić.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Olenka_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Po długim stosowaniu tuszu marki FM GROUP postanowiłam rozejrzeć się za czymś nowym.
    Do zakupu przekonała mnie prosta, materiałowa szczoteczka o bardzo małym promieniu (nie cierpię sylikonowych szczoteczek ani takich wielkich jumbo).
    Tusz jest świetny! Ładnie wydłuża i delikatnie podkręca rzęsy. Nie kruszy się i nie osypuje. Nie podrażnia oczu.
    Zmywam ją płynem do makijażu wodoodpornego i zmywa sie dość opornie. Choć tym samym płynem (z bławatka Yves Rocher dwufazowy) zmywałam maskary wodoodporne i poszczały bez najmniejszego problemu. Ale za to pot i wilgoć mu nie straszne

Używam tego produktu od: około dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Najlepszy do tej pory
  • Idealny tusz do wrażliwych oczu , delikatny , nie śmierdzi i nie obciąza rzęs.Ładnie pogrubia i delikatnie wydłuża , nie tworzy sztucznego efektu na rzęsach.W dodatku bardzo łatwo go usunąc bez mocnego pocierania , nawet gdy nie mamy pod ręką płynu do demakijażu możemy go zmyć wodą.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić xmagx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny tusz dla wrazliwych oczu
  • idealny tusz do rzes! nosze soczewki i zaden wczesniej nie byl tak delikatny dla moich oczu. wytrzymuje caly dzien w idealnym stanie , ma swietna szczoteczke i bardzo latwo sie zmywa. polecam dziewczynom o wrazliwych oczach

Ilość zużytych opakowań: 6 całych opakowań

Chcesz pochwalić moni268 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie.
  • Dosyć średni produkt. Rzeczywiście lekko pogrubia rzęsy, ale odżywienia niestety nie zauważyłam. Plusem jest to, że nie osypuje się, bez problemu wytrzymuje cały dzień. Jednakże dużą wadą jest dla mnie fakt, że nakładając ją tworzą się nieestetyczne grudki, czasem również tzw. pajęcze nóżki. Cena zdecydowanie nieadekwatna do jakości. Nie wiem czy kupię ten produkt ponownie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mirame95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY
  • Jest idealny! Kupiłam go w cenie promocyjnej w drogerii, po tym jak zachwalała go moja mama. I faktycznie jest bardzo dobry, bardzo dobrze rozdziela rzęsy, nie zostawia grudek i mega je wydłuża. Bardzo łatwo się go zmywa i nie zostawia sinych śladów pod oczami.

Chcesz pochwalić caroline060 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko ten
  • Mam bardzo wrażliwe oczy i poszukiwania idealnego tuszu skończyły się na całkowitym braku makijażu. Oczywiście dopóki nie przeczytałam na wizażu o tuszu z Bourjois. Nie podrażnia oczu!!!! Daje piękny efekt firanek na rzęsach!!!! Łatwo go wieczorem zmyć. Nie zauważyłam tylko jakieś szczególnej pielęgnacji rzęs ale i tak jestem zadowolona!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC!KWC! wśród tuszy
  • Używałam już chyba wszystkich marek drogeryjnych tuszy od Rimmela, przez MF, po Loreal. Max Factor był moim ulubieńcem, Loreal skatował rzęsy, a Bourjois zapewnił super efekt bez zniszczeń!

Nie spodziewałam się takich efektów, moje rzęsy były w kiepskiej kondycji, a to był jedyny tusz w drogerii, który miał ich, aż tak nie niszczyć. Nie wymagałam od niego nawet jakiegoś szczególnego wydłużenia, pomyślałam sobie - miesiąc i wrócę do innych. A tu niespodzianka !

+ pięknie wydłuża
    + głęboka czerń
    + bardzo pogrubia
    + już jedna warstwa daje wyrazisty efekt, a to za sprawą niesamowitej konsystencji, mokrej, ale nie sklejającej
    + duża pojemność i fajna cena (do tego doliczyć promocje to można nawet za 20 zł go ustrzelić, chociaż 40 zł w regularnej sprzedaży dalej wypada lepiej niż MF)

Teraz kupiłam na zapas jego brata Ultra Black (- 49%), ciekawa jestem jak się będzie sprawował, ale obawiam się, że właśnie dzięki olejkom zawartym w białej wersji tusz ma tak dobrą konsystencję.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić emiltik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ma lepszego!
  • Uwielbiam!
    Kupiłam go, bo skusiła mnie promocja (25zł) ,zresztą od jakiegoś czasu byłam niezadowolona z tuszy,które niegdyś używałam (przede wszystkim z popularnego żółtego Colossal'a) i chciałam wypróbować coś z jednej z 'najlepszych firm'. Od razu spodobała mi się szczoteczka, jest taka mięciutka i nie ma prawa aby 'kolnęła' oko Głęboka czerń, poza tym mega pogrubia,wydłuża rzęsy. Współpracował ze mną od samego początku bez zastrzeżeń (nie jak inne,nawet dopiero po 2 tygodniach..), super rozdziela dolne rzęsy. Śliczne opakowanie, bardzo stylowe. Nie kruszy się i jest na prawdę wydajny. Szkoda że jednak trzeba na niego sporo wydać,ale przekonałam się że lepiej dorzucić parę złotych więcej i mieć na prawdę porządny produkt (normalnie w Rossmanie 41zł).
    Pół gwiazdki odejmuję jedynie za to,że przy wyjmowaniu i wkładaniu szczoteczki, tusz mega ciapie się i brudzi piękne białe opakowanie, denerwujące to, trzeba od czasu do czasu je porządnie czyścić, a i trochę tuszu się marnuje..
    Nie zmienia to jednak faktu, że jest zdecydowanie godny polecenia.

Jak dotąd najlepszy tusz jaki używałam ; )

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić budynioowa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij