Powiększ Bourjois, Volume Glamour Ultra Care Mascara (Odżywczo - pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: agaaga111

Podwaja objętość rzęs tak łatwo i szybko, a w dodatku jest dla nich niezwykle szczodry - odżywia je i chroni. Jego hipoalergiczna formuła pozostaje łagodna nawet dla wrażliwych oczu.
Olejek bawełniany bogaty w witaminy E i kwasy omega 6 - ma właściwości regeneracyjne i łagodzące.
Olejek ze słodkich migdałów ma właściwości regeneracyjne i odżywcze.
Kremowa konsystencja balsamu ładnie modeluje i oddziela rzęsy od nasady aż po końcówki. Otacza je troskliwą opieką, chroniąc przed zanieczyszczeniami środowiska zewnętrznego i klimatyzacją. Delikatna dla oczu i niezwykle łatwa do demakijażu maskara Volume Glamour Ultra Care gwarantuje pełen komfort już od chwili aplikacji!

• Tusz idealny
  • Tusz jest idealny, podkresla rzęsy, są grubsze i ładniejsze.
    Po stosowaniu przez dwa miesiące ponad, stały się dłuższe i nie wypadają, nie skleja rzęs, jestem bardzo zadowolona

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Nikkula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Świetna szczoteczka, która pięknie rozdziela rzęsy. Produkt nabiera się w odpowiedniej ilości, nie zlepia rzęs, pięknie je pogrubia, rozdziela i wydłuża. Jedna warstwa na moich rzęsach daje piękny, naturalny efekt. Mocniejsze wytuszowanie rzęs również wygląda ładnie.
    Produkt nie osypuje się w ciągu dnia i nie spływa (przy niewielkiej ilości wody, np na lekkim deszczu), ale jednocześnie łatwo się zmywa.
    Nie podrażnia oczu. Efektów odżywienia póki co nie zauważyłam, lecz to nie jest coś co można zauważyć po tygodniu czy dwóch
    Jak dla mnie ideał

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Kate219 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny efekt!
  • Bardzo dobry do wrażliwych oczu, nie podrażnia i łatwo się go zmywa. Daje ładny efekt wydłużonych rzęs, rozdziela je i delikatnie pogrubia. Jego efekt można budować warstwami - od naturalnego i delikatnego do mocnego i dość drapieżnego

odejmuję pół gwiazdki niestety za to, że czasami nabiera się go troszkę za dużo oraz za to, że potrafi bardzo ubrudzić opakowanie.Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: jeden

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić delmuse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny dla wrażliwych oczu
  • Mam bardzo wrażliwe oczy i częste stany zapalne spojówek, ten tusz to dla mnie wybawienie. Mogę go bez obaw stosować, jest rewelacyjnie delikatny dla moich oczu. Pięknie podkreśla rzęsy nie powodując ich sklejania. Może nie jest najtańszy, ale cena jest adekwatna do jakości. Mogę go z czystym sumieniem polecić.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Olenka_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Po długim stosowaniu tuszu marki FM GROUP postanowiłam rozejrzeć się za czymś nowym.
    Do zakupu przekonała mnie prosta, materiałowa szczoteczka o bardzo małym promieniu (nie cierpię sylikonowych szczoteczek ani takich wielkich jumbo).
    Tusz jest świetny! Ładnie wydłuża i delikatnie podkręca rzęsy. Nie kruszy się i nie osypuje. Nie podrażnia oczu.
    Zmywam ją płynem do makijażu wodoodpornego i zmywa sie dość opornie. Choć tym samym płynem (z bławatka Yves Rocher dwufazowy) zmywałam maskary wodoodporne i poszczały bez najmniejszego problemu. Ale za to pot i wilgoć mu nie straszne

Używam tego produktu od: około dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Najlepszy do tej pory
  • Idealny tusz do wrażliwych oczu , delikatny , nie śmierdzi i nie obciąza rzęs.Ładnie pogrubia i delikatnie wydłuża , nie tworzy sztucznego efektu na rzęsach.W dodatku bardzo łatwo go usunąc bez mocnego pocierania , nawet gdy nie mamy pod ręką płynu do demakijażu możemy go zmyć wodą.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić xmagx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny tusz dla wrazliwych oczu
  • idealny tusz do rzes! nosze soczewki i zaden wczesniej nie byl tak delikatny dla moich oczu. wytrzymuje caly dzien w idealnym stanie , ma swietna szczoteczke i bardzo latwo sie zmywa. polecam dziewczynom o wrazliwych oczach

Ilość zużytych opakowań: 6 całych opakowań

Chcesz pochwalić moni268 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie.
  • Dosyć średni produkt. Rzeczywiście lekko pogrubia rzęsy, ale odżywienia niestety nie zauważyłam. Plusem jest to, że nie osypuje się, bez problemu wytrzymuje cały dzień. Jednakże dużą wadą jest dla mnie fakt, że nakładając ją tworzą się nieestetyczne grudki, czasem również tzw. pajęcze nóżki. Cena zdecydowanie nieadekwatna do jakości. Nie wiem czy kupię ten produkt ponownie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mirame95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY
  • Jest idealny! Kupiłam go w cenie promocyjnej w drogerii, po tym jak zachwalała go moja mama. I faktycznie jest bardzo dobry, bardzo dobrze rozdziela rzęsy, nie zostawia grudek i mega je wydłuża. Bardzo łatwo się go zmywa i nie zostawia sinych śladów pod oczami.

Chcesz pochwalić caroline060 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko ten
  • Mam bardzo wrażliwe oczy i poszukiwania idealnego tuszu skończyły się na całkowitym braku makijażu. Oczywiście dopóki nie przeczytałam na wizażu o tuszu z Bourjois. Nie podrażnia oczu!!!! Daje piękny efekt firanek na rzęsach!!!! Łatwo go wieczorem zmyć. Nie zauważyłam tylko jakieś szczególnej pielęgnacji rzęs ale i tak jestem zadowolona!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij