Powiększ Bourjois, Volume Glamour Ultra Care Mascara (Odżywczo - pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: agaaga111

Podwaja objętość rzęs tak łatwo i szybko, a w dodatku jest dla nich niezwykle szczodry - odżywia je i chroni. Jego hipoalergiczna formuła pozostaje łagodna nawet dla wrażliwych oczu.
Olejek bawełniany bogaty w witaminy E i kwasy omega 6 - ma właściwości regeneracyjne i łagodzące.
Olejek ze słodkich migdałów ma właściwości regeneracyjne i odżywcze.
Kremowa konsystencja balsamu ładnie modeluje i oddziela rzęsy od nasady aż po końcówki. Otacza je troskliwą opieką, chroniąc przed zanieczyszczeniami środowiska zewnętrznego i klimatyzacją. Delikatna dla oczu i niezwykle łatwa do demakijażu maskara Volume Glamour Ultra Care gwarantuje pełen komfort już od chwili aplikacji!

• Boski
  • Nie sądziłam, że nawet tusze Bourjois potrafią tak pięknie pachnieć! Uwielbiam ten tusz, jest moim ulubieńcem. Spełnia wszystkie moje wymagania, wydłuża rzęsy maksymalnie, podkręca i nadaje czerni. Jest też bardzo wydajny. Jedyne co to nie lubię tego, że trochę mi się obsypuje po kilkunastu godzinach dlatego nie dałam 5 gwiazdek.
    BARDZO WAŻNE!!!! Tusz ten ZDECYDOWANIE NIE NADAJE SIĘ do rzęs krótkich i rzadkich, moje rzęsy są dosyć gęste i długie dlatego nie mam problemów z tym tuszem ale wiem, że przy innym typie rzęs jest on problematyczny ponieważ może sklejać, robić 'pajęcze nóżki' i ogólnie nie sprawia dobrego wrażenia.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić natalkamazur za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit mity

• Średniaczek
  • Tusz kupiłam w promocyjnej cenie i w sumie całe szczęście
    Źle nie jest, ale zachwytu też nie ma.

PLUSY:
    + trwałość;
    + nie osypuje się;
    + brak podrażnień;
    + intensywna czerń;
    + przyzwoicie rozczsuje rzęsy.

MINUSY:
    - gęsta konsystencja;
    - tragiczna szczoteczka = aplikacja;
    - brak spodziewanego efektu: wow!

Nie zauważyłam szczególnego pogrubienia rzęs. Fakt, efekt końcowy jest przyzwoity, ale oczekiwałam czegoś więcej. Szczoteczka ciągle jest obklejona tuszem - nie pomaga czyszczenie itp. Łatwo o posklejanie rzęs. Konsystencja i szczoteczka do poprawy - tusz nie wart swojej ceny

Chcesz pochwalić eszanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tusz, z którym się nie rozstaję
  • Tusz, który kiedyś kupiłam z ciekawości i się w nim zakochałam. Mam dość krótkie, rzadkie rzęsy. Wiele tuszy, które na nie nakładam dodatkowo je zlepia i wyglądają może i na dłuższe, ale za to na jeszcze rzadsze. Ta mascara to moje wybawienie. Idealnie rozczesuje rzęsy, rozdziela je , ale nie zlepia. Tworzy delikatny, naturalny efekt, który świetnie sprawdza się w dziennym makijażu na co dzień. Jest super wydajny i łatwy w aplikacji. Podoba mi się kobiece opakowanie. Sądzę, że cena odpowiada jakości. Jednak wiem z doświadczenia, że nie każdy go docenia, bo nie nadaję się do każdego rodzaju rzęs. Ja jednak wracam do niego po każdym skończonym opakowaniu.

Ilość zużytych opakowań: ponad 5, duże

Chcesz pochwalić Angelka9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt
  • Bardzo fajny, wydajny tusz, dobrze sie apluke, gruba szczoteczka, ładnie równo rozprowadza tusz, długo sie trzyma nie wykrusza, rzeszy maja efekt pogrubienia i lekko są wydłużone, dlamnie rewelacja,kupiłam za 20zł na all.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić lawendax za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z najlepszych
  • pierwszy raz używałam go dawno temu, jeszcze chyba jakoś w liceum.
    ostatnio kupiłam go w promocji w superpharm, bo jakoś mi tak coś zaświtało, że to opakowanie mi się dobrze kojarzy.
    i nie pomyliłam się!
    Nie wyglądam oczywiście, jakbym miała doklejone sztuczne rzęsy, ale zupełnie nie chciałabym też osiągnąć takiego efektu.
    Tusz ma intensywnie czarny kolor, ładnie rozdziela, nieźle pogrubia. Może nie wydłuża rzęs jakoś mocno, ale do tego kupiłam właśnie olejek rycynowy
    jego wielką zaletą jest delikatna szczoteczka oraz to, że nawet noszony przez cały długi dzień, nie osypuje się ani nie kruszy.

Używam tego produktu od: trzech tygodni oraz od 10 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Kasiaprzedlustrem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer 1
  • Plusy:
    -odżywia i poprawia kondycję rzęs
    -nie skleja rzęs
    -bardzo ładnie wydłuża rzęsy
    -szczoteczka daje odpowiednią ilość tuszu
    -pogrubia rzęsy
    -nie podrażnia oka
    -trzyma się na rzęsach przez wiele godzin ( sprawdzony m.in. przez 18 godzin w pracy), brak jakiegokolwiek kruszenia
    Minusy:
    -cena
    -mógłby ciut podkręcać rzęsy

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić kropeczkar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szczoteczka lepiszcze
  • Nie wiem czy to kwestia egzemplarza, czy taki po prostu jest ten tusz, ale opakowanie to prawdziwy bajzel. Na szczoteczce (klasycznej z włoskami) zostaje mnóstwo produktu - trzeba go wycierać o szyjki. Na szczęście dziwnym zrządzenie ta sama oblepiona szczoteczka jest w stanie stosunkowo równomiernie rozprowadzić tusz po rzęsach (nie wiem jak dolne bo nie maluję). Efekt ok, bez szału, ale nie ma tragedii - rzęsy są pogrubione i podkreślone intensywną czernią. Dość łatwo dochodzi do sklejania, ale trudno się dziwić jeśli konsystencja jest tak gęsta. Trwałość na plus, brak osypów i odbić. Nie zauważyłam też żeby jakoś podrażniał/uczulał.

Nie kupię go ponownie bo według mnie dużo lepsze tusze w tych granicach cenowych robi Max Factor czy L'Oreal.

Chcesz pochwalić vanessa paradis za czytelną i pomocną recenzję?
  • mega
  • Produkt jak dla mnie idealny. Po przetestowaniu takich hitów jak Volume Million Lashes i tym podobnych, ten produkt wygrywa. A jedynym minusem jest tutaj cena.

+uwielbiam tę szczoteczkę, jest po prostu idealna
    +świetnie pogrubia rzęsy
    +ładnie je rozczesuje
    +nie kruszy się
    +jest wydajny
    +mega czarny

Poooolecam!

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić ChocoMonster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni +
  • Tusz ma bardzo wysoką ocenę, sporo się też o nim nasłuchałam na brytyjskich kanalam youtube, więc przy okazji 40% rabatu postanowiłam go kupić.
    Jeżeli chodzi o plusy to zdecydowanie najwiekszym jest to, że tusz się nie odbija na górnej, ale co ważniejsze, również na dolnej powiece, nie tworzy "pandy", a mam z tym ogromny problem i cały czas szukam tuszu idealnego pod tym względem. Nie osypuje się i nie kruszy również i jest naprawdę bardzo trwały tzn. wytrzymuje cały bity dzień w niezmienionym stanie (nawet po drzemce!). To zdecydowanie cechy dobrego tuszu i wszystko byłoby super gdyby nie kilka minusów.

Od tuszu pogrubiającego wymagam... pogrubienia. Ten produkt daje zwyczajny, dzienny efekt. Nie pogrubia, lekko wydłuża rzęsy i delikatnie podkreśla. Dwie solidne warsty dają fajny efekt, ale na pewno nie jest to efekt mocno pogrubionych czy sztucznych rzęs. Szczoteczka jest chyba największym rozczarowaniem - wygląda trochę jak z tuszu za 5zł z targu, albo jak z tuszy sprzed 20 lat. Jest wąska, krótka, "włochata" nie silikonowa, po prostu klasyczna, zwykła, nie robiąca nic specjalnego.
    Jeżeli chodzi o odżywienie i zawartość oleju arganowego - nie zauważyłam żadnej poprawy w kondycji moich rzęs, nie spodziewałam się też tego. Tusz faktycznie był dla nich delikatny (ale nie mam z tym nigdy problemu), ale nic poza tym.
    Jeszcze jednym minusem jest jego żywotność - wystarczył mi na dwa miesiące. Nie wiem jednak kogo winić - czy producenta, czy klientów Rossmanna, bo nie wiem kiedy tusz został po raz pierwszy otwarty i czy nie kupiłam go już trochę wyschniętego.

Nie wrócę do tego produktu, chociaż bardzo doceniam że się nie odbijał ani nie kruszył i zostawał na rzęsach w takim stanie, w jakim go zostawiłam rano. Jednak zwykły i dzienny efekt to trochę za mało dla tuszu pogrubiającego.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Chcesz pochwalić ruurza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 390 raz(y)
  • Dobry tusz, ale nie odpowiada mi szczoteczka
  • Tusze tej firmy bardzo lubię, od jakiegoś czasu nie kupuję nic innego, tylko wszelkie warianty Bourjois, robiąc wyjątek dla tuszu Yves Rocher. No więc wracając do tuszu Bourjois, spodziewałam się więcej, tzn. lepszej szczoteczki. Dla mnie, posiadaczki rzęs dosyć krótkich, lecz ciągle na odżywkach, maskara musi spełniać wszystkie warunki, tzn. pogrubiać, zagęszczać i lekko wydłużać. Uwielbiam szczoteczki, które potrafią wyczesać rzęsy, taka szczoteczka musi mieć trochę rzadziej rozstawione włoski/ząbki czy jak to tam nazwać. Tymczasem Ultra Care ma szczoteczkę zbitą, ciasną, tak więc tusz powoduje dodatkowe zaklejenie przestrzeni między włoskami i z dobrego wyczesania nie wychodzi mi nic.

Bardzo źle oceniam to, że tusz nadmiernie obkleja szczoteczkę, stąd problem z wyczesaniem i jeszcze większy- z brudzeniem górnej powieki... Poza tym coś nie gra mi z kształtem tej maskary, jest to taki trójkąt, który utrudnia nałożenie tuszu.

Ideałem maskary tej firmy jest Queen Attitude, niestety dostępna tylko w niektórych Rossmannach, oby jak najdłużej, bo ma szczoteczkę- ideał i dla mnie różnica między nią a tą w Ultra Care jest przepaścią niebo- ziemia. To tyle na temat technicznych właściwości, reasumując- trudno wyczesać rzęsy, tusz obkleja chętnie tworząc "takie cztery" na całe oko. Jeden z najgorszych pod tym względem tusz tej firmy.

Inne właściwości- pielęgnacja, Ultra Care- jak sama nazwa wskazuje, zawiera substancje odżywcze, coś tam moim rzęsom daje, nie wypadają i są bardziej zdecydowane w sensie- nie takie miękkie jak wcześniej. Tusz nie uczula. Jest łagodny, za to 3 *.

Cena wysoka, ale w promocji w poszczególnych drogeriach zdarza się okazja, aby kupić taniej.

Używam tego produktu od: 2 mies.
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?