Ducray, Kertyol, Szampon przeciwłupieżowy do łupieżu tłustego

Powiększ Ducray, Kertyol, Szampon przeciwłupieżowy do łupieżu tłustego

Zgłaszająca osoba: lejka

Szampon do włosów z łupieżem tłustym. Likwiduje świąd, pieczenie, zaczerwienienie skóry głowy, łuszczenie. Stosować przez 6 tygodni, po 2 razy w tygodniu. Dostepny w saszetkach 10 ml i pełnowymiarowej butli.

Skład: Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Salicylic Acid, Sodium Shale Oil Sulfonate, Undecylenamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Cetrimonium Chloride, Crotamiton, Fragrance(Parfum), Piroctone Olamine, Sodium Hydroxide

Cena: 3,90 zł za saszetkę 10 ml

• A mi pomógł
  • Generalnie nie mam problemów z łupieżem i przetłuszczaniem włosów, ale ostatnio pewien szampon zrobił mi kuku i musiałam doprowadzić skórę głowy do porządku. Ten szampon miałam akurat pod ręką, bo dostałam saszetki gratis do zakupów. Jedna starczyła mi na 2 razy.
    Szampon dobrze się pieni i strasznie śmierdzi - jak odkażający detergent. Po użyciu włosy są dokładnie oczyszczone, sypkie i błyszczące, długo zachowują świeżość. Ale ważniejsze są efekty. Kerytol skutecznie rozprawił się z łupieżem i swędzeniem skóry. Właściwie już 1 saszetka zlikwidowała problem, ale dla pewności zużyłam jeszcze 2. Nie wiem, może osobom z poważniejszymi problemami nie pomaga, ale takiemu doraźnemu "łupieżcy" jak ja - owszem.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sahira za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • mogłoby być lepiej
  • Mój komentarz: Nietrudny w stosowaniu, dobrze się pieni i spłukuje. Plus za możliwośc kupienia w saszetkach, co zmniejsza koszty. Jednak efekty nie do końca są idealne. Zmniejsza łupież, ale nie do końca go usuwa. Tak samo ze świądem głowy, zmniejsza, ale nie usuwa całkowicie. Wydajny, trzy saszetki wystarczają na całą kurację. Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: Używam od sześciu tygodni, zużyłam trzy saszetki.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić lejka za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij