Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: Ami

2000 Calorie Mascara to super pogrubiający tusz, dzięki któremu rzęsy stają się widocznie grubsze o około 300%.
2000 Calorie zawiera film wzmacniający, którego składniki (specjalnie dobrane polimery) odżywiają i wzmacniają rzęsy, zapobiegają kruszeniu się tuszu, jednocześnie czyniąc rzęsy elastycznymi.
Jednym z podstawowych składników maskary są naturalne woski, odporne na działanie wysokich temperatur, nie powodujące "topienia" i ścierania się tuszu z rzęs nawet w najgorętsze dni.
Doskonale zaprojektowana szczoteczka pozwala na zaaplikowanie zawsze odpowiedniej ilości tuszu i osiągnięcia pożądanego efektu.
2000 Calorie jest bezzapachowa, hipoalergiczna, dopuszczona do stosowania przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Dostępny jest w trzech kolorach.

Cena: 30-39zł/ 9ml

• Najleeeeepszy !
  • Tylko ten i żaden inny
    Plusy :
    - trzyma się cały dzień
    -nie kruszy się
    - dobra cena
    -nie skleja !!
    -fajnie podkręcą i pogrubia
    - wydłuża
    Minusów raczej nie ma..

Chcesz pochwalić maarcia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wierna od lat
  • Używałam różnych tuszy do rzęs. Moje, naturalnie dość długie i gęste, ale cienkie, potrzebują pogrubienia, i takie tusze zawsze kupowałam.

Do tej pory nie znalazłam innego tuszu, który łączyłby wspaniały efekt z trwałością, "łatwością" noszenia i zmywania.

Wracam do niego za każdym razem

Ilość zużytych opakowań: niezliczona....

Chcesz pochwalić uniqua za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC od zawsze
  • Ok kiedy pamiętam używała go moja mama. Pierwszy raz dała mi go w wieku 14 lub 15 lat na spróbowanie. I od tego czasu jest to tusz którego używam najczęściej i najdłużej. Jest najlepszy i idealny. Testowałam wiele tuszy, dużo tych "z górnej półki" i żaden nie był tak dobry jak 2000 Calorie. Najgorzej wspominam któryś tusz YSL za ciężką forsę, który w rezultacie dałam koleżance i o dziwo też nie była nim zachwycona.

Zalety:
    -pogrubia tak bardzo, że rzęsy wyglądają jak sztuczne. Są gęste, czarne, piękne
    -podkręca i wydłuża
    -nie skleja!
    -nie uczula i nie podrażnia
    -jest mega trwały
    -nie osypuje się po wyschnięciu
    -rzęsy po użyciu są nadal miękkie
    -genialna szczoteczka, bez żadnych gumowych udziwnień która równie genialnie rozczesuje
    -neutralny zapach-powiedziałabym nawet-bezzapachowy
    -bardzo wydajny
    -cena

Wad żadnych nie ma.

Mój ideał kosmetyku. Gdyby wszystkie były tak trwałe i tak dobre. Mój KWC od kilkunastu lat, wątpię czy kiedykolwiek zamienię na inny. Nie znoszę przekobminowanych tuszy z przekombinowanymi gumowymi szczoteczkami. Ten tusz to klasa sama w sobie! Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo duuużo

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić zimnaO za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby na świecie mógł istnieć tylko jeden kosmetyk...
  • Od kiedy pamiętam, używała go moja mama a ja zawsze się z niej śmiałam, że jest staroświecka. Minęło chyba kilkanaście lat, kiedy kupiłam sobie pierwszy własny, bo akurat była promocja i od tej pory się z nim nie rozstaję.

Pogrubia rzęsy mocno, ale naturalnie. Nie zostawia żadnych grudek, nie kruszy się nawet po bardzo długim dniu, nie zmywa na deszczu. Wydłuża bez efektu ciężkich sztucznych rzęs, Można używać go na codzień i trochę grubszą warstwę nałożyć na ważne wyjścia.
    Jest po prostu dokładnie taki, jaki powinien być tusz.
    Idealny.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: przynajmniej kilkanaście

Chcesz pochwalić zuzannapik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham !!!
  • Kupiłam go w promocji i się zakochałam
    - nie skleja ,
    - nie tworzy grudek,
    - nie obsypuje się i nie kruszy ,
    - dlugotrwały nawet przez cały dzień ,
    - delikatnie podkręca,
    - delikatnie pogrubia ,
    - wydajny,
    - zapach mi nie przeszkadza , ale to jest jego jedna mała wada ,
    - troszkę przy drogi , ale trzeba go wypatrzeć w promocji

Chcesz pochwalić maddie91100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowczo nie
  • Klasyk klasyk klasyk- chyba każda z nas miała go w kosmetyczce. iii co? Tusz z samymi wadami. Jedna warstwa za mało - dwie tragicznie poklejone owadzie nóżki. Malując się o 8 w godzinach wieczornych wyglądałam jak panda. Tusz był na całej twarzy. Mój mąż cmokając mnie był czarny na nosie. Ja nie wiem jak ten tusz można zachwalać? Jak dla mnie to bubel jakich malo a ta cena to chyba jakiś glupi żart.

Używam tego produktu od: od 2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: może pół opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyk niewart swojej sławy
  • Kultowe 2000 kalorii kupiłam zachęcona wielokrotnymi peanami na jego cześć ze strony chyba miliona kobiet . Mam długie i gęste rzęsy, zależy mi więc na ich nieznacznym pogrubieniu i podkreśleniu.

Tusz dość szybko się kruszy i odbija pod okiem. Noszę soczewki kontaktowe, więc produkt przechodzi co dzień cieżkie próby, tym niemniej 200o kalorii sprawowało się dużo gorzej od konkurencji: już w okolicach godziny 14:00 tusz "zjeżdżał" z rzęs.

Szczoteczka: weług mnie niezbyt dobrze wyprofilowana; skleja rzęsy. Nie nadaje się do gęstych włosków.

Opakowanie: ponadczasowe, choć plastik jest kiepskiej jakości i szybko matowieje. Przez to tusz sprawia wrażenie, jakby był używany od 20 lat.

Cóż, widać nieśmiertelny klasyk nie jest mi pisany

Zalety:
    - głęboka czerń

Wady:
    - niewielka trwałość
    - szczoteczka nieprzystosowana do długich rzęs
    - klejąca konsystencja

Chcesz pochwalić FabrykaChmur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • W poszukiwaniu idealnego tuszu zużyłam ich całe mnóstwo,a w końcu i tak wróciłam do 2000 Calorie. Moim zdaniem najlepszy tusz, choć wszystkich jeszcze nie udało mi się używać
    Do największych plusów zaliczam trwałość i naprawdę piękny efekt. Rzęsy pomalowane jedną warstwą wyglądają świetnie, dwoma to po prostu efekt "wow".
    Pozostałe plusy: wydajność, dostępność oraz częste promocje, czerń jest naprawdę czarna.

Minusy- brak!

Używam tego produktu od: kilka lat

Chcesz pochwalić beatka1989ldz za czytelną i pomocną recenzję?
  • klasyka
  • Ten tusz odkryłam wiele lat temu, wydaje mi się jednak, że kiedyś był lepszy. Trzeba przyznać, że pogrubia, jest w kolorze głębokiej czerni, nie kruszy się, cena w promocji jest bardzo atrakcyjna. Ciężko nim umalować dolne rzęsy, zawsze się pobrudzę. Jednak od czasu do czasu można kupić, jak się ma ograniczony budżet na tusz, choć ja jednak wolę inne.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić agniesiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • klasyka zawsze w modzie
  • Cóż wiele pisać 2000kalorii i tyle
    Klasyk klasyków zawsze w modzie,zawsze na czasie
    Choć odnoszę wrażenie,że nowa wersja jest odrobinkę gorsza (stąd pół * mniej)

Używam tego produktu od: ...
    Ilość zużytych opakowań: 2,3

Chcesz pochwalić RudaBlerwa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij