Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Ami

2000 Calorie Mascara to super pogrubiający tusz, dzięki któremu rzęsy stają się widocznie grubsze o około 300%.
2000 Calorie zawiera film wzmacniający, którego składniki (specjalnie dobrane polimery) odżywiają i wzmacniają rzęsy, zapobiegają kruszeniu się tuszu, jednocześnie czyniąc rzęsy elastycznymi.
Jednym z podstawowych składników maskary są naturalne woski, odporne na działanie wysokich temperatur, nie powodujące "topienia" i ścierania się tuszu z rzęs nawet w najgorętsze dni.
Doskonale zaprojektowana szczoteczka pozwala na zaaplikowanie zawsze odpowiedniej ilości tuszu i osiągnięcia pożądanego efektu.
2000 Calorie jest bezzapachowa, hipoalergiczna, dopuszczona do stosowania przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Dostępny jest w trzech kolorach.

Cena: 30-39zł/ 9ml

• Świetny klasyk.
  • Bardzo dobry pogrubiający tusz. Rzęsy są wyraźne i nieposklejane. Zawsze uważam przy zakupie tuszów, bo potrafią mnie uczulać, ale nie miałam problemu z tym tuszem. Jeden z moich ulubionych, na pewno nie raz do niego wrócę

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Laylamm za czytelną i pomocną recenzję?
  • MÓJ KWC !
  • Baaardzo długo szukałam swojego ulubionego tuszu, który bedzie mi odpowiadał w 100 procentach i znalazłam !

Klasyczna szczoteczka, ładnie maluje rzesy, jest w stanie dotrzec w kąciki oczów, dodaje objetości, ładnie rozdziela rzesy.
    Do plusów zaliczę wydajność, kolor, cenę (przy promocjach jest bardzo kuszaca), opakowanie tez niczego sobie.

Jedyny minus jest taki, ze pod wieczór odrobine się kruszy ale można mu to wybaczyc

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

Chcesz pochwalić imma shine za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 razy na tak, dziękujemy.
  • Właśnie przed chwilą pożegnałam się z tym tuszem. Szczoteczka jednak posłuży mi do czesania brwi, kiedy już ją wyczyszczę. Kupiłam inny, ale to dlatego, że lubię nowości, chcę wypróbować czegoś nowego. O tym, jak spisał się 2000 calorie piszę poniżej.

Opakowanie. Typowe dla tuszy (?) do rzęs, nie ma problemów z otwarcie. Szczoteczka jest fajna, nie za duża, taka klasyczna. Prosty design - to lubimy.

Zapach. Raczej brak.

Dostępność, cena, wydajność. Z dostępnością problemu raczej nie powinno być. To znana wszystkim firma. Zobaczymy ich produkty w każdej drogerii, a także na różnych stronach internetowych czy portalach aukcyjnych typu allegro. Miałam dwa takie tusze. Obydwa kupiłam na allegro, ponieważ widziałam niejednokrotnie, jak niektóre kobiety otwierają tusze w sklepach, co mnie skutecznie odraża. Po to kupuję tusz, aby był świeży, a nie otwarty miesiąc temu, co zmniejsza jego wydajność, efekty też. Zapłaciłam za niego około 19zł + przesyłka. Jedno opakowanie zużywam tak z dwa miesiące, dopóki nie przestaję widywać fajnego efektu na rzęsach. Jak efekt jest słabszy, wiem, że kończy swój żywot i czas rozglądać się za kolejnym.

Działanie. Rzęsy mam dość gęste i w miarę długie. Tuszem tym możemy uzyskać efekt spektakularnych rzęs, dobrze rozdzielonych, nie są one też sklejone. Takie, jakie powinny być. Nie odbija się na powiece, jednak kiedy pada deszcz - trochę opada przy dolnych rzęsach, ciężko się to zmywa. Tak samo zaczyna opadać, kiedy tusz się już kończy. Chyba to rozmazywanie to jego jedyna wada, którą zauważyłam. Nie jest to produkt woodoodporny, więc już cudów nie oczekujmy.

Godny polecenia, dla wszystkich. To taki kultowy produkt, który każdy z nas powinien przetestować. Dużo jest o nim w blogosferze, często się o nim słyszy. Ze względu na to, że cena nie jest wygórowana, warto sobie na niego pozwolić i sprawdzić, jak będzie wyglądał na naszych rzęsach.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić sandrek za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy z najlepszych
  • doskonała jakość, nawet pod koniec opakowania czyli w moim przypadku po kilku miesiącach od otwarcia !

zalety :

- kolor
    - trwałość
    - nie straszny mu deszcz, mimo braku wodoodporności
    - odpowiednia gęstość, nie zostawia ksera na powiekach
    - szybko schnie
    - łatwy demakijaż

minusy:

- po całym dniu w pracy się troszkę okruszy

Ilość zużytych opakowań: zużyłam około 5 opakowań z przerwami na inne tusze, jednak zawsze wracam do niego

Chcesz pochwalić usiorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Mimo, że jest to jedna z klasycznych mascar jest naprawdę bardzo dobra:
    - wydłuża i pogrubia rzęsy
    - nie skleja ich
    - jest wydajny
    - nie kruszy się

Minusem dla niektórych może być chemiczny zapach, mnie to jednak nie przeszkadza. Po roku od stosowania tusz zgęstniał jednak nie stracił swoich właściwości.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić SuperNova24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety...
  • Nie wiem dlaczego, ale przy dwóch pierwszych opakowaniach byłam wniebowzięta jego efektem... A już przy następych było coraz gorzej... mam wrażenie, że tylko zniszczył moje rzęsy Może to inny skład był wcześniej? Wątpie żebym kupowała jakieś podróby...

Używam tego produktu od: 6 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

Chcesz pochwalić Moniczka1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Uważam ten tusz za bardzo dobry. Używam go dosyć długo, nie skleja rzęs i nie wygląda sztucznie. W promocji można go kupić za dobrą cenę. Używałam również wersji wodoodpornej, też jest bardzo dobry, lecz niektóre płyny do demakijażu nie mogą sobie z nim poradzic.

Plusy:
    *cena
    *trwałość (nie rozmazuje się)
    *nie ma efektu sztuznych rzęs
    *wydłuża

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Chcesz pochwalić xyz1995_95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dno..
  • Moja mama jak i babcia zachwycone tuszem kupiły go i mi. Niestety u mnie zachwytu nim brak. Używałam go już wcześniej kiedy nie miałam innego tuszu pożyczałam a to od mamy, a to od babci. Dalej po kilku latach używania "co jakiś czas" jest dla mnie najgorszym tuszem ever.
    Nic nie robi z rzęsami, ani ich nie pogrubia ani nie wydłuża, w dodatku jest u mnie niemal niewidoczny a po kilku godzinach wręcz znika z tych rzęs.. Dla mnie jest to jedna wielka masakra. Zresztą od zawsze miałam pecha do kosmetyków z Max Factor

Używam tego produktu od: od kilku lat co jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: nie mam pojęcia

Chcesz pochwalić xqwzy za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny tusz
  • Rewelacyjny tusz.
    Łatwo się go nakłada, rzesy wyglądają naturalnie, i jest bardzo trwały.
    Nie osypuje się, i nie rozmazuje.
    Poza tym , co dla mnie bardzo ważne, wystarczy umyć wieczorem twarz żelem do mycia twarzy i tusz jest usunięty.
    Dla mnie to bardzo ważne, bo wszelkie płyny do demakijażu bardzo podrażniaja mi oczy.
    Tusz kupuję na Allegro, bo jest znacznie tańszy niż w Rossmanie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowania

Chcesz pochwalić mikabu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny tusz za niską cenę!
  • Stosuję ten tusz od ok. 4 lat i jestem bardzo zadowolona. Czasem dla odmiany kupuję maskarę Max Factor Masterpiece, jednak jest on za drogi.

Tusz 2000 calories jest dla mnie idealny, ponieważ:

- świetnie wydłuża, pogrubia i rozdziela rzęsy
    - daje naturalny efekt, lecz aby uzyskać mocne spojżenie wystarczy nalożyć dwie warstwy tuszu
    - jest mega wydajny, jedno opokowanie starcza mi na ok. 2-3 miesiące
    - bardzo atrakcyjna cena

Polecam!

Używam tego produktu od: Czterech lat
    Ilość zużytych opakowań: około 24 opakowania

Chcesz pochwalić paulis94 za czytelną i pomocną recenzję?