Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: Ami

2000 Calorie Mascara to super pogrubiający tusz, dzięki któremu rzęsy stają się widocznie grubsze o około 300%.
2000 Calorie zawiera film wzmacniający, którego składniki (specjalnie dobrane polimery) odżywiają i wzmacniają rzęsy, zapobiegają kruszeniu się tuszu, jednocześnie czyniąc rzęsy elastycznymi.
Jednym z podstawowych składników maskary są naturalne woski, odporne na działanie wysokich temperatur, nie powodujące "topienia" i ścierania się tuszu z rzęs nawet w najgorętsze dni.
Doskonale zaprojektowana szczoteczka pozwala na zaaplikowanie zawsze odpowiedniej ilości tuszu i osiągnięcia pożądanego efektu.
2000 Calorie jest bezzapachowa, hipoalergiczna, dopuszczona do stosowania przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Dostępny jest w trzech kolorach.

Cena: 30-39zł/ 9ml

• Ma wszystko czego wymagam od tuszu!
  • Używałam różnych tuszów, głównie był to Max Factor False Lash effect ale cena nie odpowiadała mi biorąc pod uwagę na jak krótko wystarczał tusz. Postanowiłam więc zaryzykować i kupić inny tusz Max Factora. Nie byłam pewna czy oszczędność się popłaci, ale zakochałam się od razu.

+nie sypie się
    +nie wysycha szybko
    +wystarcza na długo nawet przy codziennym stosowaniu
    +podkręca rzęsy
    +łatwo się go rozprowadza
    +nie skleja rzęs

- Nie znalazłam jeszcze żadnych minusów.
    Zdcydowanie polecam.

Używam tego produktu od: Rok i pół
    Ilość zużytych opakowań: 4 zużyte, kończę 5 opakowanie.

Chcesz pochwalić Hanyeon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój absolutny hit.
  • Najlepszy ze wszystkich.
    Plusy:
    +kolor intensywny,
    +pogrubia i wydłuża,
    +wydajny,
    +szczoteczka idealna, dociera tam gdzie trzeba i super rozczesuje,
    +można go dorwać na promocji za grosze, a bez promocji to i tak jest tani jak za taką jakość,
    +nie kruszy się,
    +długotrwały,
    +dobry nawet na upalne lato.
    Minusów moim zdaniem brak.

Używam tego produktu od: tak dawna, że nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: z 10 napewno.

Chcesz pochwalić justek17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Ten tusz używam regularnie od ok 8 miesięcy. Genialnie wydłuża rzęsy, i pogrubia. To chyba jedyny tusz, który naprawdę doskonale nadaje się do moich rzęs. Szoczteczka, nie jest za wielka. Mogę nałożyć 3 warstwy, a rzęsy wciąż wyglądają ładnie i nie są posklejane. Ogólnie nie należy do tanich,więc to chyba jego jedyna wada, ale ja zawsze kupuję go na promocji za ok 15 zł Używam tego produktu od: 8 miesiecy Ilość zużytych opakowań: 4 całe

Chcesz pochwalić Pysia81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Używam tego tuszu już chyba3-4 miesiące. Kupiłam go na jakiejś promocji bo kojarzy mi sie z zachwytami moich koleżanek że ten i żaden inny. Ja nigdy nie byłam przekonana do tuszy pogrubiających więc jakoś mnie nigdy wcześniej nie kusił.
    Postaram się być obiektywna.
    Tusz ten:
    ładnie podkresla rzęsy, ale nie wyobrażam sobie nakładać kilku warstw, mnie już druga skleja rzęsy i wyglada koszmarnie.
    Jest dość trwały nie kruszy, nie odbija na powiekach i nie rozmazuje jakoś tragicznie.
    Nie podraznia oczu.
    Ale też jest jak dla mnie suchy (czy wszystkie tusze pogrubiające są takie? ostatnio kupiłam innej firmy i tez jest suchy...)
    Na moich rzęsach żadnego dramatic look nie da się osiągnąć.
    Stwierdziłam że nie warto wywalać na tusze dużych pieniędzy bo na moich rzęsach wszystkie wyglądają podobnie i te za 10 i te za 50 zł.
    Pomimo że mam rzęsy krótkie i nijakie wolę chyba jednak tusze wydłużające lub takie uniwersalne.
    Ten tusz niby ok ale też nie zachwycił mnie tak jak innych.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

Chcesz pochwalić goha80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki nijaki, ale bezpieczny
  • Kupiłam go po raz drugi i do końca nie umiem określić co o nim sądzę. Tak jak w tytule - jest taki ''bezpieczny'' ,awaryjny.

Nie zaszkodził ale też nie powalił. Kupiłam drugie opakowanie z racji iż mam słabość do Max Factora.

Dobry dla rzęs naprawdę cienkich i krótkich.
    Coś tam niby pogrubi, niby są wyraźniejsze, ale nie ma szału.

Duży plus za to ,że u mnie się nie rozmazuje ,nie kruszy, nie robi pandy.

Używam tego produktu od: roku z kilkumiesięczną przerwą
    Ilość zużytych opakowań: jedno i pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić milag87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem sama
  • Od dłuższego czasu przymierzałam się na zakup 2000C, po recenzjach spodziewałam się jakiegoś \'wow\' i całkowicie się rozczarowałam; dla mnie kompletny bubel, brak mi na niego słów;

+pogrubia rzęsy, nadaje im znaczną wyrazistość;

-skleja rzęsy, rozczesywanie i przywracanie ich do w miarę naturalnego stanu trochę zajmuje, wystarczy mi jedna warstwa i są już całkowicie poklejone;
    -tworzą się skrzepy tuszu na szczoteczce, przed każdym użyciem musi być czyszczona;
    -nie wydłuża, nie podkręca;
    -łatwo się rozmazuje;
    -dziwna konsystencja- łatwo odbija się na powiekach;
    -cena- spodziewałam się czegoś lepszego w tej cenie;
    -strasznie podrażnia mi oczy, po nałożeniu tuszu na rzęsy strasznie łzawią mi oczy;
    -dla mnie zupełnie nie nadaje się jako tusz \'na szybko\' kiedy się gdzieś spieszę, strasznie dużo z nim zachodu;

Jego jakość poprawiła się po około 2 tygodniach odleżanych w szafce. Nie ma takiej tragedii przy sklejaniu, ale są tusze kosztujące trzy razy mnie niż ten i wyglądają dużo ładniej na rzęsach.

Zastanawiam się nad zakupem wersji podkręcającej, może ona okaże się lepsza dla mnie. Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • Jako tusz jest całkiem spoko. Ładnie pogrubia i rozdziela rzęsy. Ale jednak ma dziwny zapach..

Plusy :
    + pogrubia.
    + rozdziela rzęsy.
    + wygodna szczoteczka.
    + cena.

Minusy :
    - kruszy się.
    - krótko trzyma się na rzęsach.
    - zapach.

Używam tego produktu od: 1 rok.
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić woonderland za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna!!!
  • Jak w temacie GENIALNA maskara. Jestem w szoku! Kupiłam ją przez przypadek, kiedy zapomniałam swojego Diora, a miałam dostęp tylko do miejscowej drogerii. Do tej pory moimi faworytami były wysokopółkowe tusze, nie zawsze jednak trafione. Kiedy użyłam pierwszy raz Max Factora przeżyłam szok. Już po jednej warstwie rzęsy były widocznie pogrubione, rozdzielone. Kolejna warstwa dodała tylko "dramatycznego looku" bez sklejenia i obciążenia. Tusz trzyma się cały dzień, bez odbijania czy kruszenia. Zmywa się bardzo łatwo, nie podrażnia. To obecnie mój nr 1 wśród tuszy i długo nie zamienię go na inny. Zdecydowanie POLECAM!

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dorotabat za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowany?
  • Dostałam go w prezencie, kilka miesięcy temu. Nie jestem fanką MF, kosmetyki sygnowane ich logiem w znacznej większości się u mnie nie sprawdzają. Przechodząc do meritum - jest to jeden z najgorszych tuszy, jakich miałam okazję używać. Dlaczego aż tak się rozczarowałam? Przecież ów produkt jest niemal klasykiem, posiada wierne grono miłośniczek. Fakt ten pewnie zawyżył moje wymagania wobec niego ; )
    2000 Calorie? być może taka dawka "kalorii" jest niewystarczająca dla moich rzęs. Efekt pogrubienia jest na poziomie średnim, wydłużenia zaś na bardzo niskim.
    Dramatic Look? Dramatycznie mało efektowny. Dramatycznie... tani? Szczoteczka nie radzi sobie z rozdzielaniem rzęs, tusz rozkłada się na niej nierównomiernie. Powstają smugi, bardzo łatwo o efekt "trzech rzęs" przez ich sklejenie tuszem - nawet przy tylko jednej warstwie.
    Kolor tuszu nie jest idealnie czarny. Przynajmniej nie na rzęsach, nie na moich. Przybiera barwę czerni po długim blaknięciu w pełnym słońcu. Rzęsy są do tego matowe, tusz ich nie nabłyszcza, nadając wyjątkowo nienaturalny look, a tego bardzo nie lubię.
    Tusz nie spływa, nie osypuje się, nie kruszy, za to wybitnie łatwo się rozmazuje. Ogólnie dość dobrze się utrzymuje.
    Kolejnym minusem jest jego zapach. Chemiczny, alkoholowo - octowy (!?). Całe szczęśie, że uderza jedynie przy otwieraniu tuszu, na rzęsach już go nie czuć ; )
    Do końca nie zużyję go zapewne nigdy.Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno niepełne

Chcesz pochwalić macavi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla tego tuszu powinno być 10 gwiazdek!!!
  • Najlepszy tusz jaki mam i miałam (a miałam sporo)!
    Słyszałam o nim od dawna ale odstraszała mnie szczoteczka, bo jestem fanką silikonów.
    Jednak w końcu się skusiłam i to była dobra decyzja, nie zamienie go już na żaden inny tusz! Chyba że wyprodujują lepszy w co wątpię. Nie skleja, już po jednej warstwie jest pogrubienie i wydłużenie, a po dwóch i starannym tuszowaniu efekt jest WOW! Cena jak za tą jakość niska, tym bardziej że na allegro można kupić go taniej.
    Mój nr jeden!!!

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Nero Nuvola za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij