Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: Ami

2000 Calorie Mascara to super pogrubiający tusz, dzięki któremu rzęsy stają się widocznie grubsze o około 300%.
2000 Calorie zawiera film wzmacniający, którego składniki (specjalnie dobrane polimery) odżywiają i wzmacniają rzęsy, zapobiegają kruszeniu się tuszu, jednocześnie czyniąc rzęsy elastycznymi.
Jednym z podstawowych składników maskary są naturalne woski, odporne na działanie wysokich temperatur, nie powodujące "topienia" i ścierania się tuszu z rzęs nawet w najgorętsze dni.
Doskonale zaprojektowana szczoteczka pozwala na zaaplikowanie zawsze odpowiedniej ilości tuszu i osiągnięcia pożądanego efektu.
2000 Calorie jest bezzapachowa, hipoalergiczna, dopuszczona do stosowania przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Dostępny jest w trzech kolorach.

Cena: 30-39zł/ 9ml

• polubiliśmy się
  • + tusz się nie osypuje pod koniec dnia, nie rozmazuje przy wysokich letnich temperaturach
    + intensywna czerń
    + nie tworzy grudek na rzęsach
    + nie zasycha, długo jest zdatny do użytkowania, bardzo wydajny przez co cena jest bardziej znośna
    + nie uczula, nie podrażnia alergicznych oczu
    + przyjemna szczoteczka, umożliwia dotarcie w kąciki oczu do każdej z rzęs
    Jedyne do czego mogę się przyczepić to opakowanie, co prawda jest zgrabne, poręczne i zajmuje mało miejsca w kosmetyczce, ale już po chwili ścierają się napisy, a od tuszu takiej marki wymagać można perfekcji w każdym calu ;-)

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy

Chcesz pochwalić honey90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Miałam różne maskary i z różnych półek cenowych, ale po rozczarowaniach zawsze wracam do tego.

Plusy:
    + cena
    + głęboka czerń
    + nie skleja (chociaż trafiały mi egzemplarze, że w początkowej fazie zbyt dużo nabierało się na szczoteczkę i musiałam nadmiar zbierać)
    + pogrubia
    + kiedy tusz się już kończy stosuję go do brwi

Minusy:
    - kruszy się

Innych wad nie stwierdzam... Używam na zmianę z tuszmai Revlon.

Ilość zużytych opakowań: baaaardzo dużo

Chcesz pochwalić paolqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepskiej jakości tusz.
  • 2000 Calorie to tusz teoretycznie pogrubiający, który według mnie jedynie skleja rzęsy, osadzając się w bardzo niestetyczny sposób, tworząc grudki, "pajęcze nóżki" i bardzo nienaturalny wygląd rzęs.
    \n
    \nNiestety nie mogę podać żadnych plusów tego produktu a minusy opisałam powyżej.
    \n
    \nNie polecam tego produktu.

Chcesz pochwalić Kroniczynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Kupiłam na przecenie w Rossmannie za 19,99zł w kolorze granatu.

+ super cena w promocji
    + piękny granat, bardzo ładnie widoczny pod światło i nie tylko
    + szczoteczka dobrze rozdziela rzęsy, nie są poskelajane
    + pogrubia i wydłuża
    + łatwozmywalny

Minusów nie widzę)

Chcesz pochwalić Serena12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Mam długie, gęste rzęsy, jednak proste jak druty i ze skłonnością do wyginania końców. Długo szukałam idealnego tuszu. Zawsze było jakieś 'ale'. W tym tuszu jednak go nie ma . Jest idealny. Szczoteczka niby zwykła, ale dokładnie rozdziela. Kolor dla mnie dobry. Tusz pogrubia i nawet jest w stanie podkręcić moje rzęsy mimo iż nie ma takich właściwości. Po prostu nie obciąża ich tak, jak inne. Po aplikacji, nawet przy 3 warstwach nie robi owadzich nóżek, nie skleja, nie kruszy się.

+pogrubia
    +ładnie rozdziela
    +nie kruszy się (no może trochę pod koniec daty ważności)

-za szybko wysycha jak na tusz takiej marki

Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Chcesz pochwalić Marvel Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo go lubię
  • Pięknie podkreśla rzęsy, dzięki niemu spojrzenie nabiera charakteru.

+pogrubia
    +podkręca
    +piękna czerń
    +nie osypuje się
    +nie daje efektu pandy
    + cena
    +dostępność
    +wygodna klasyczna szczoteczka

Bardzo go lubię i nie zamienię na inny.

Używam tego produktu od: listopad 2013
    Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Chcesz pochwalić Shawna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Tusz wygląda super, ale nie na moich rzęsach, które są długie, cienkie i jasne. Na rzęsach koleżanek wyglądał zjawiskowo
    Szczoteczka ładnie rozczesuje, rzęsy są troszkę pogrubione, nieposklejane grudki rzadko zostają, ale na moich rzęsach efekt jest taki zwykły dzienny.

Myślę, że warto wypróbować na własnych rzęsach

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: niecało jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Gdusia M za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kultowa wspaniała mascara.
  • Jest ze mną od około 2 lat, oczywiście międzyczasie testuje inne tusze,również te z Maxa, ale zawsze chętnie do niej wracam.

+ widoczne pogrubienie
    +nie skleja rzęs
    +nie wysycha szybko !! (nie wiem dlaczego, ale nie mogę powiedzieć tego o innych tuszach z Maxa)
    +nie pozostawia grudek
    +cena, na promocji w Rossmannie, która się często zdarza kupimy ją za około 20 zł
    +wydajny, spokojnie starczy na 4 miesiące a ma mniej ml niż inne tusze od Maxa

- jedynym minusem jaki znalazłam jest mały problem z dotarciem w kąciki bez zostawienie lekkich śladów na powiece, jednak jest tak idealna, że można jej to wybaczyć

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić xSonya za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Nie wiem skąd go mam ale jest super długo utrzymuje się na rzęsach, jest trwały, nie sypie się a mam go już od jakiegoś czasu. Mocna czerń, mocne podkręcenie, pogrubienie. No wszystko, czego od tuszu oczekuję.
    Jedną gwiazdkę odejmuję za grudki, które czasami się tworzą na szczoteczce i to jest takie denerwujące trochę.
    Ogólnie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 opk

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Trida za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cud miód orzeszki
  • Kupiłam go ponieważ skończył mi się mój dotychczasowy ulubieniec z Lovely.akurat był na promocji za 20 zl a już dawno miałam ochotę go wypróbować.tusz okazał sir fenomenalny!!! Na moich rzesach tworzy dosłownie wachlarz pogrubionych i wydluzonych mega czarnych rzes.jak dla mnie bomba na pewno kupię kolejne opakowania ale nie teraz bo uwielbiam testować nowości ale ten tusz jest genialny

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Miki31 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij