Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Ami

2000 Calorie Mascara to super pogrubiający tusz, dzięki któremu rzęsy stają się widocznie grubsze o około 300%.
2000 Calorie zawiera film wzmacniający, którego składniki (specjalnie dobrane polimery) odżywiają i wzmacniają rzęsy, zapobiegają kruszeniu się tuszu, jednocześnie czyniąc rzęsy elastycznymi.
Jednym z podstawowych składników maskary są naturalne woski, odporne na działanie wysokich temperatur, nie powodujące "topienia" i ścierania się tuszu z rzęs nawet w najgorętsze dni.
Doskonale zaprojektowana szczoteczka pozwala na zaaplikowanie zawsze odpowiedniej ilości tuszu i osiągnięcia pożądanego efektu.
2000 Calorie jest bezzapachowa, hipoalergiczna, dopuszczona do stosowania przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Dostępny jest w trzech kolorach.

Cena: 30-39zł/ 9ml

• Spodziewałam się czegoś lepszego
  • Oceniam wodoodporny
    Trudno mi jakość szczególnie chwalić ten tusz a czytałam wiele dobrych opinii, szczoteczka jest poprostu przeciętna, tusz ani nie pogrubia ani nie wydłuża powiedzialabym nawet ze nie unosi, miałam okropne rzesy z nią nie wspominam tego mile zwłaszcza jeszcze ze tragicznie się tusz usuwalo nie spotkałam się jeszcze z takim, nie dało się nie podraznic oka

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić justaa18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • faktyczne dramatic
  • chciałam pokombinowac z kolorem, wybralam odcień niebieski, nastawiłam się na super efekt a tu nici

- kolor niebieski jest kompletnie niewidoczny (nie licząc przy zmywaniu koloru na waciku -.-" )
    - tusz bardzo szybko się wysuszył

jedyne co przemawia do mnie w tym tuszu to szczoteczka z włoskami (a nie plastikowa), podoba mi się bo całkiem dobrze rozdziela rzęsy

teraz używam go jako normalny tusz, codziennie jako czarny, ale jestem bardzo zawiedzona że taka marka produkuje szmirę która nie da oczekiwanego efektu

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Chcesz pochwalić trolololo123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spodziewałam się czegoś więcej
  • Tak wiele kobiet zachwalało ten tusz, że postanowiłam i siebie uszczęśliwić...tyle, że mam trochę rzęs i pierwsze co zauważyłam malując je nim to fakt, że nieco je posklejał i stworzył kilka grudek na rzęsach....więc albo ja źle trafiłam albo ten tusz wcale nie jest tak kapitalny.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu

Chcesz pochwalić Atrakcyjniutka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Kupiłam ten tusz na promocji, za 19 zł bodajże. Byłam mile zaskoczona już po pierwszym jego użyciu. Podkręca rzęsy, pogrubia je, nie kruszy się, wytrzymuje sporo godzin bez żadnego rozmazywania itp. Mam go od hmm.. sierpnia, jest listopad, a on jeszcze daje radę (dodam, że maluję rzęsy praktycznie codziennie).

Także z ręką na sercu polecam ten produkt

Używam tego produktu od: sierpień
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić stokrotka_91_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najleeeeepszy !
  • Tylko ten i żaden inny
    Plusy :
    - trzyma się cały dzień
    -nie kruszy się
    - dobra cena
    -nie skleja !!
    -fajnie podkręcą i pogrubia
    - wydłuża
    Minusów raczej nie ma..

Chcesz pochwalić maarcia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wierna od lat
  • Używałam różnych tuszy do rzęs. Moje, naturalnie dość długie i gęste, ale cienkie, potrzebują pogrubienia, i takie tusze zawsze kupowałam.

Do tej pory nie znalazłam innego tuszu, który łączyłby wspaniały efekt z trwałością, "łatwością" noszenia i zmywania.

Wracam do niego za każdym razem

Ilość zużytych opakowań: niezliczona....

Chcesz pochwalić uniqua za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC od zawsze
  • Ok kiedy pamiętam używała go moja mama. Pierwszy raz dała mi go w wieku 14 lub 15 lat na spróbowanie. I od tego czasu jest to tusz którego używam najczęściej i najdłużej. Jest najlepszy i idealny. Testowałam wiele tuszy, dużo tych "z górnej półki" i żaden nie był tak dobry jak 2000 Calorie. Najgorzej wspominam któryś tusz YSL za ciężką forsę, który w rezultacie dałam koleżance i o dziwo też nie była nim zachwycona.

Zalety:
    -pogrubia tak bardzo, że rzęsy wyglądają jak sztuczne. Są gęste, czarne, piękne
    -podkręca i wydłuża
    -nie skleja!
    -nie uczula i nie podrażnia
    -jest mega trwały
    -nie osypuje się po wyschnięciu
    -rzęsy po użyciu są nadal miękkie
    -genialna szczoteczka, bez żadnych gumowych udziwnień która równie genialnie rozczesuje
    -neutralny zapach-powiedziałabym nawet-bezzapachowy
    -bardzo wydajny
    -cena

Wad żadnych nie ma.

Mój ideał kosmetyku. Gdyby wszystkie były tak trwałe i tak dobre. Mój KWC od kilkunastu lat, wątpię czy kiedykolwiek zamienię na inny. Nie znoszę przekobminowanych tuszy z przekombinowanymi gumowymi szczoteczkami. Ten tusz to klasa sama w sobie! Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo duuużo

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić zimnaO za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby na świecie mógł istnieć tylko jeden kosmetyk...
  • Od kiedy pamiętam, używała go moja mama a ja zawsze się z niej śmiałam, że jest staroświecka. Minęło chyba kilkanaście lat, kiedy kupiłam sobie pierwszy własny, bo akurat była promocja i od tej pory się z nim nie rozstaję.

Pogrubia rzęsy mocno, ale naturalnie. Nie zostawia żadnych grudek, nie kruszy się nawet po bardzo długim dniu, nie zmywa na deszczu. Wydłuża bez efektu ciężkich sztucznych rzęs, Można używać go na codzień i trochę grubszą warstwę nałożyć na ważne wyjścia.
    Jest po prostu dokładnie taki, jaki powinien być tusz.
    Idealny.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: przynajmniej kilkanaście

Chcesz pochwalić zuzannapik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham !!!
  • Kupiłam go w promocji i się zakochałam
    - nie skleja ,
    - nie tworzy grudek,
    - nie obsypuje się i nie kruszy ,
    - dlugotrwały nawet przez cały dzień ,
    - delikatnie podkręca,
    - delikatnie pogrubia ,
    - wydajny,
    - zapach mi nie przeszkadza , ale to jest jego jedna mała wada ,
    - troszkę przy drogi , ale trzeba go wypatrzeć w promocji

Chcesz pochwalić maddie91100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowczo nie
  • Klasyk klasyk klasyk- chyba każda z nas miała go w kosmetyczce. iii co? Tusz z samymi wadami. Jedna warstwa za mało - dwie tragicznie poklejone owadzie nóżki. Malując się o 8 w godzinach wieczornych wyglądałam jak panda. Tusz był na całej twarzy. Mój mąż cmokając mnie był czarny na nosie. Ja nie wiem jak ten tusz można zachwalać? Jak dla mnie to bubel jakich malo a ta cena to chyba jakiś glupi żart.

Używam tego produktu od: od 2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: może pół opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij