Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Ami

2000 Calorie Mascara to super pogrubiający tusz, dzięki któremu rzęsy stają się widocznie grubsze o około 300%.
2000 Calorie zawiera film wzmacniający, którego składniki (specjalnie dobrane polimery) odżywiają i wzmacniają rzęsy, zapobiegają kruszeniu się tuszu, jednocześnie czyniąc rzęsy elastycznymi.
Jednym z podstawowych składników maskary są naturalne woski, odporne na działanie wysokich temperatur, nie powodujące "topienia" i ścierania się tuszu z rzęs nawet w najgorętsze dni.
Doskonale zaprojektowana szczoteczka pozwala na zaaplikowanie zawsze odpowiedniej ilości tuszu i osiągnięcia pożądanego efektu.
2000 Calorie jest bezzapachowa, hipoalergiczna, dopuszczona do stosowania przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Dostępny jest w trzech kolorach.

Cena: 30-39zł/ 9ml

• Niestety nie...
  • Jeszcze z cztery lata temu używałam tej mascary notorycznie. Po długiej przerwie wróciłam do dawnego faworyta ale niestety rozczarowałam się. Nie wiem czy trafiłam na felerny egzemplarz czy tusz po prostu stracił na jakości. Sklejał rzęsy, nie pogrubiał jak kiedyś, co jest dla mnie bardzo ważne ponieważ lubię mocno wytuszowane rzęsy. Jedyne co pozostało niezmienne to nawet po całym dniu trzymał się na swoim miejscu, ani śladu "pandy" i dlatego daję tylko 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: od 4 lat z przerwą
    Ilość zużytych opakowań: ok 12

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Niezapominajka023 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednak nie to
  • Skusiłam się pozytywnymi opiniami, ale niestety to nie mój faworyt. Jest spoko, ale TYLKO spoko. Plusem jest niska cena. Kupiłam go, ale nie używam. Będzie dobry dla osób, które chcą uzyskać subtelny, bardzo naturalny efekt. Ja jednak wole coś bardziej wyrazistego.

+ niska cena
    +/- za bardzo subtelny
    - nijaki

Chcesz pochwalić agaattek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspominam z senstymentem
  • Wspominam ten tusz z sentymantem, nie przesadzam,ale używałam go na okrągło przez jakieś 5-7 lat.Na tyle mi odpowiadał, ze używając jego nie eksperymentowałam, byłam wierna tylko jemu.jak na te parę lat wstecz był na prawdę super.Nie wiem, jakby wypadł dzisiaj, przy tak silnej konkurencji.Miłe wspomnienia z trochę młodszych latKiedyś go uwielbiałam.Ale te 300% to spora przesada.

Używam tego produktu od: lepiej nie pisać)dawno dawno
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż sporo

Chcesz pochwalić Marzena46 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozostawia wiele do życzenia
  • Tusz jest już klasykiem, polecany przez wiele youtuberek, ale moim zdaniem nie jest tak dobry.
    Ma fajną szczoteczkę, ale jego formuła jest zbyt rzadka. Liczę na to, że się zmieni z upływem czasu. Strasznie sie osypuje i skleja rzęsy, ale to może przez to, że nie jest idelany dla mnie

Zdecydowanie wolę Wibo Dolls Lashes, który faktycznie daje taki efekt. Mają podobną szczoteczkę, ale ten z wibo jest tanszy i ma lepszę konsystencję.

Używam tego produktu od: Listopad 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić sylllwia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daje 3,5
  • Tusz rozczesuje, choć nie jakos rewelacyjnie. Można uzyskać piękny czarny kolor, natomiast osypuje się pod oczami
    Wydłuża w małym stopniu, ale za to często można go znaleźć w fajnej cenie - 18 zł
    Natomiast raczej go już nie zakupię, bo znalazłam o niebo lepsze rozwiązania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić shive za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry i tani
  • Dobry i tani kosmetyk, ktory można dostać podczas promocji za ok 20 zl. Dobrze rozczesuje, ladnie pogrubia. Efekt końcowy jest naprawdę super!! Po za tym nie kruszy się i można uzyskać świetne efekty, nawet gdy tusz jest na "wykończeniu".

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić pinka1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój numer jeden!
  • Tusz 2000 calorie kupiłam pierwszy raz 3 lata temu i tak zastał ze mną do dziś. Próbowałam znaleźć równie dobre tusze, lecz zawsze powracałam do niego. Dodatkowo muszę dodać, że mam krótkie i rzadkie rzęsy.

+ pogrubia
    + wydajny
    + łatwo dostępny
    + często na promocji za 19.99

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić suuzii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Jak dla mnie najlepszy tusz jaki miałam. Czasami próbuje czegoś nowego ale zawsze do niego wracam. Moje rzęsy są bardzo krótkie i rzadkie dlatego zawsze nakładam tusz, bez niego się nie ruszam. Maxfactor 2000 calorie niesamowicie wydłuża moje rzęsy przez co wyglądają idealnie. Cena jest ok jak na jakość ale można go kupić w drogeriach internetowych dużo taniej. Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: 4 lat z małymi przerwami
    Ilość zużytych opakowań: około 8

Chcesz pochwalić katarina3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o tusze do rzęs, mam je bardzo długie, lubię efekt naturalny, jednak z efektem wow

+tusz zamknięty w czarnym, eleganckim, klasycznym opakowaniu
    +kolor - głęboka czerń, za co wielki plus
    +tusz nie podrażnia/nie uczula
    +nie zasycha zbyt szybko
    +cena - regularna to 30zł, w promocji można nabyć nawet za 18zł
    Jeśli chodzi o działanie.
    Rzeczywiście fajnie pogrubia rzęsy, nie powoduje efektu pajęczych nóżek, lekko unosi rzęsy otwierając przy tym oko. Nie odbija się na powiece, co również jest ogromnym plusem. Ogólnie uważam go za przyzwoity produkt, jednak dla mnie za słaby nieco.
    Szczoteczka jest klasyczna, łatwa w obsłudze.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK!
  • Tusz kupiłam dawno, zupełnie przypadkiem. Słyszałam o nim świetne opinie, więc pomysłałam: czemu nie?
    ZALETY:
    -pogrubia rzęsy,
    -długo się utrzymuje,
    -nie osypuje się,
    -nie odbija się na powiece,
    -łatwa w obsłudze szczoteczka.
    -nie jest drogi jak na tak dobry tusz.
    Wad nie posiada, 5 dam tylko takiemu tuszowi, bo użyciu którego opadnie mi szczena.

Chcesz pochwalić kath2302 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij