Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający) (stara wersja)
Produkt dostępny w 16 sklepach. Cena już od 16,00 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Ami

2000 Calorie Mascara to super pogrubiający tusz, dzięki któremu rzęsy stają się widocznie grubsze o około 300%.
2000 Calorie zawiera film wzmacniający, którego składniki (specjalnie dobrane polimery) odżywiają i wzmacniają rzęsy, zapobiegają kruszeniu się tuszu, jednocześnie czyniąc rzęsy elastycznymi.
Jednym z podstawowych składników maskary są naturalne woski, odporne na działanie wysokich temperatur, nie powodujące "topienia" i ścierania się tuszu z rzęs nawet w najgorętsze dni.
Doskonale zaprojektowana szczoteczka pozwala na zaaplikowanie zawsze odpowiedniej ilości tuszu i osiągnięcia pożądanego efektu.
2000 Calorie jest bezzapachowa, hipoalergiczna, dopuszczona do stosowania przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Dostępny jest w trzech kolorach.

Cena: 30-39zł/ 9ml

• zawsze i tak wygrywa
  • Choćbym nie wiem jak starała się być oryginalna w kwestii tuszu on zawsze sprowadza mnie do parteru. tusz za 20 zł.

Milion razy lepszy od "innowacyjnych" nowinek borjois itp.

Nie spływa
    Prosty design
    Łatwo dostępny
    Często w promocji
    Rzęsy mają naturalny wygląd

Dla mnie to ostatnie jest na prawdę ważne.
    Wychodzę z założenia, że jeśli chcemy mieć sztuczne rzęsy to najlepiej pójść na przedłużanie.

Ilość zużytych opakowań: 8 opakowań

Chcesz pochwalić kremkokosowy za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

• Najlepszy tusz, z jakim miałam doczynienia
  • Ten tusz w mojej kosmetyczce gości już od kilku lat
    Za każdym razem do niego wracam, gdyż jeszcze żaden inny tusz nie pogrubiał i nie wydłużał moich rzęs tak pięknie, jak ten
    Może kilka razy mi się zdarzyło, ze w opakowaniu zaczęły się robić grudki, czy tusz posklejał mi rzęsy, ale zapewne była to moja wina. Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio zdarzyła mi się jakaś wpadka związana z tym tuszem

Plusy:
    - cena
    - dostępność
    - trwałość
    - jakość
    - idealnie pogrubia i wydłuża
    - nie rozmazuje się i nie kruszy

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście, a może i kilkadziesiąt

Chcesz pochwalić Only4him za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy i ulubiony
  • Był to też właściwie mój pierwszy tusz do rzęs, dostałam go na święta trzy lata temu. I odtąd należy do moich ulubieńców. Nigdy nie byłam zbyt "tuszowa", tzn. noszę soczewki kontaktowe, a ponadto gęsto i często mrugam, łzy napływają mi do oczu itp., dlatego na ogół maluję oczy tylko na specjalne okazje.

+pogrubia;
    +ładnie podkręca;
    +wydłuża;
    +efekt jest długotrwały;
    +nadaje spojrzeniu wyrazistości;
    +eleganckie, ponadczasowe opakowanie.
    +maskara jest na tyle dobra, że czasami używam jej do innych tuszy.
    +jest zdecydowanie baaardzo czarny, dość mocno podkreśla;
    +dostępność, nie spotkałam drogerii, w której by jej nie było.

-na mnie odrobinę się rozmazuje, gdy mrugam.
    -szczoteczką trudno równomiernie pomalować dolne rzęsy i rzęsy w kącikach oczu.

Polecam!

Używam tego produktu od: trzy lata

Chcesz pochwalić KurczakTweety za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubieniec
  • Jest to zdecydowanie mój najlepszy tusz w tej półce cenowej. Mogłabym go zamienić tylko na Chanela, ale niestety cena zbyt wysoka Używam od kilku lat, nigdy mnie nie zawiódł. Co najważniejsze nie skleja rzęs.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Anakra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo pozytywne zaskoczenie ♥
  • Uważam, że Max Factor bardzo popisał się zarówno tym tuszem ze zwykłą szczoteczką, jak i jego następcą (w czerwonym opakowaniu) z wygiętą.
    Tusz jest naprawdę świetny, używam go od ok. pół roku i jest to zdecydowanie jeden z moich ulubieńców.

Zalety:
    -Bardzo często jest na przecenach, ale i bez nich ma całkiem przystępną cenę
    -Wydłuża rzęsy
    -Starcza na długo, tusz nie wysycha
    -Łatwo się go zmywa
    -Wydłuża i pogrubia rzęsy

Wady:
    -Po pewnym czasie tusz coraz bardziej osadza się na szczoteczce, którą trzeba wyczyścić chusteczką
    -Niekiedy się obsypuje

Ilość zużytych opakowań: jeden zużyty, drugi w trakcie

Chcesz pochwalić MeganRavelli za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich hitów.
  • Wracam do tego tuszu raz po raz. Jest jednym z moich hitów. Uwielbiam go w odcieniu granatowym. Gwiazdkę odejmuje za to, że dość szybko wysycha. Można go używać na co dzień, można więcej go nałożyć i wtedy nadaje się również na wieczór. Lubi go moja mama, lubię go ja. Jest po prostu kultowy.

Używam tego produktu od: styczeń 2013
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić nat_919 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faworyt z jednym "ale"
  • Idealny tusz do codziennego makijazu. Moje rzesy sa po nim bardziej wyraziste (zasluga ladnego odcienia czerni), pogrubione a to wszystko daje ladny efekt. Nie zauwazylam aby sie osypywal. Jednakze gwiazdke odejmuje za odbijanie sie tuszu na gornej powiece (mimo wszystko zawsze zostanie czarna linia).

Jest to moj faworyt na co dzien i zawsze z sentymentem bede do niego wracac. Must have nawet mimo odbicia na powiece.

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić mysiak87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłości z tego nie będzie, nienawiści też nie
  • Plusy:
    -Cena (19,99 zł) w promocji!
    -szczoteczka
    -opakowanie
    -ładny odcień czerni
    -naturalne pogrubienie i wydłużenie
    -łatwo go zmyć podczas demakijażu
    Minusy
    -cena standardowa
    -trochę się rozmazuje pod oczami

Generalnie jest to dobry tusz dla osób które lubią wydać troszkę więcej na tusz.Według mnie był dobry, ale mam swoich ulubieńców w dużo niższej półce cenowej, które dają takie same a nawet lepsze efekty.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jeszcze używam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używam od ponad 10 lat
  • Mój najukochańszy tusz do rzęs. Używam w kolorze brązowym. Nakłada się bezproblemowo i zmywa wodą z żelem do mycia twarzy. Mój idealny tusz na co dzień.

Chcesz pochwalić cashmere_kaschka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny tusz za fajną cenę
  • Bardzo tani, efekt całkiem niezły... gdy jestem spłukana i nie stać mnie na eksperymenty z nowymi, droższymi tuszami sięgam właśnie po ten rzęsy są lekko pogrubione, wydłużone i podkręcone. Szczoteczka klasyczna, gęsta - ładnie, delikatnie rozczesuje.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Badbadkitty za czytelną i pomocną recenzję?