Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Ami

2000 Calorie Mascara to super pogrubiający tusz, dzięki któremu rzęsy stają się widocznie grubsze o około 300%.
2000 Calorie zawiera film wzmacniający, którego składniki (specjalnie dobrane polimery) odżywiają i wzmacniają rzęsy, zapobiegają kruszeniu się tuszu, jednocześnie czyniąc rzęsy elastycznymi.
Jednym z podstawowych składników maskary są naturalne woski, odporne na działanie wysokich temperatur, nie powodujące "topienia" i ścierania się tuszu z rzęs nawet w najgorętsze dni.
Doskonale zaprojektowana szczoteczka pozwala na zaaplikowanie zawsze odpowiedniej ilości tuszu i osiągnięcia pożądanego efektu.
2000 Calorie jest bezzapachowa, hipoalergiczna, dopuszczona do stosowania przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Dostępny jest w trzech kolorach.

Cena: 30-39zł/ 9ml

• Cudeńko
  • Pooogrubia bosko! Mam bardzo cienkie rzęsy ale on idealnie daje sobie z nimi radę. Mogłabym rzec, że robi nawet efekt sztucznych gęstych rzęs. Nie skleja! Czym urzekł mnie. Jest niesamowicie trwały, nie odbija. Nawet cena jak dla mnie jest adekwatna i nie wysoka co chyba wszystkie lubimy.

Jedynym takim minusem małym jest zapach, nie przeszkadza jednak zbyt mocno więc nie odejmę mu za to gwiazdki.

Polecam !

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić cerona za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Najlepszy tusz do rzęs ever!
  • Niezastąpiony! Mam długie lecz niestety cieniutkie i rzadkie rzęsy, 2000 calorii idealnie je pogrubia co najważniejsze nie sklejając ich. Używałam mnóstwo tuszy ale i tak zawsze wracam do tego bo to mój numer jeden!

Ilość zużytych opakowań: 10 jak nie więcej

Chcesz pochwalić Madziusiaa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskakująco dobry tusz, polecam!
  • Zachęcona dobrymi opiniami na temat tego tuszu, skusiłam się i kupiłam go na promocji -40%. W końcu znalazłam tusz który faktycznie widać na rzęsach zdecydowanie je podkręca i pogrubia nie sklejając ich. Za to przede wszystkim wielki plus, nie robi grudek, nie skleja, szczoteczka ładnie rozczesuje rzęsy nawet przy dwóch wartswach. Jest faktycznie bezzapachopwy i nie zasycha w opakowaniu. Trzyma się cały dzień, nie kruszy się i nie odbija na na powiekach, nawet w upały! Zdecydowanie kupię go ponownie nawet w regularnej cenie. Jak do tej pory mój ulubieniec.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić edithde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ponadczasowy
  • Tuszu używałam już kilka lat wstecz. Byłam z niego bardzo zadowolona. W sumie nie wiem czemu zaczęłam używać innego.
    Ale ostatnio powróciłam do niego i jestem mile zaskoczona ale i zdziwiona jak mogłam zrezygnować z niego.

Sam tusz, ma bardzo fajną szczoteczkę, przede wszystkim dobrze wyprofilowaną.
    Rozprowadza sie bezproblemowo, nie ma że gdzieś jest więcej a gdzieś mniej tuszu.
    Fajnie wydłuża i pogrubia rzęsy.
    Do tego nie odbija sie, nie robiąc efektu pandy.
    Na moich rzęsach utrzymuje się cały dzień.

Coś czuję że po prostu do niego wrócę na stałe
    Do tego cena nie jest jakaś super kosmiczna

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 skończone, w trakcie 4

Chcesz pochwalić Kayira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Ideal w 100%
  • Tusz absolutnie niezawodny na który zawsze mogę liczyć. Wydłuża, pogrubia i podkreca a przede wszystkim nie skleja rzęs. Używanie tego kosmetyku to czysta przyjemność. Produkt do którego zawsze wracam polecam bo warto!!!

Ilość zużytych opakowań: okolo 15

Chcesz pochwalić megii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Jak do tej pory najlepszy tusz jakiego używałam. Jest trwały i nie osypuje się. Minusem może być cena ale do przeżycia Polecam, sama często do niego wracam

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić coconutcat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny klasyk.
  • Bardzo dobry pogrubiający tusz. Rzęsy są wyraźne i nieposklejane. Zawsze uważam przy zakupie tuszów, bo potrafią mnie uczulać, ale nie miałam problemu z tym tuszem. Jeden z moich ulubionych, na pewno nie raz do niego wrócę

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Laylamm za czytelną i pomocną recenzję?
  • MÓJ KWC !
  • Baaardzo długo szukałam swojego ulubionego tuszu, który bedzie mi odpowiadał w 100 procentach i znalazłam !

Klasyczna szczoteczka, ładnie maluje rzesy, jest w stanie dotrzec w kąciki oczów, dodaje objetości, ładnie rozdziela rzesy.
    Do plusów zaliczę wydajność, kolor, cenę (przy promocjach jest bardzo kuszaca), opakowanie tez niczego sobie.

Jedyny minus jest taki, ze pod wieczór odrobine się kruszy ale można mu to wybaczyc

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

Chcesz pochwalić imma shine za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 razy na tak, dziękujemy.
  • Właśnie przed chwilą pożegnałam się z tym tuszem. Szczoteczka jednak posłuży mi do czesania brwi, kiedy już ją wyczyszczę. Kupiłam inny, ale to dlatego, że lubię nowości, chcę wypróbować czegoś nowego. O tym, jak spisał się 2000 calorie piszę poniżej.

Opakowanie. Typowe dla tuszy (?) do rzęs, nie ma problemów z otwarcie. Szczoteczka jest fajna, nie za duża, taka klasyczna. Prosty design - to lubimy.

Zapach. Raczej brak.

Dostępność, cena, wydajność. Z dostępnością problemu raczej nie powinno być. To znana wszystkim firma. Zobaczymy ich produkty w każdej drogerii, a także na różnych stronach internetowych czy portalach aukcyjnych typu allegro. Miałam dwa takie tusze. Obydwa kupiłam na allegro, ponieważ widziałam niejednokrotnie, jak niektóre kobiety otwierają tusze w sklepach, co mnie skutecznie odraża. Po to kupuję tusz, aby był świeży, a nie otwarty miesiąc temu, co zmniejsza jego wydajność, efekty też. Zapłaciłam za niego około 19zł + przesyłka. Jedno opakowanie zużywam tak z dwa miesiące, dopóki nie przestaję widywać fajnego efektu na rzęsach. Jak efekt jest słabszy, wiem, że kończy swój żywot i czas rozglądać się za kolejnym.

Działanie. Rzęsy mam dość gęste i w miarę długie. Tuszem tym możemy uzyskać efekt spektakularnych rzęs, dobrze rozdzielonych, nie są one też sklejone. Takie, jakie powinny być. Nie odbija się na powiece, jednak kiedy pada deszcz - trochę opada przy dolnych rzęsach, ciężko się to zmywa. Tak samo zaczyna opadać, kiedy tusz się już kończy. Chyba to rozmazywanie to jego jedyna wada, którą zauważyłam. Nie jest to produkt woodoodporny, więc już cudów nie oczekujmy.

Godny polecenia, dla wszystkich. To taki kultowy produkt, który każdy z nas powinien przetestować. Dużo jest o nim w blogosferze, często się o nim słyszy. Ze względu na to, że cena nie jest wygórowana, warto sobie na niego pozwolić i sprawdzić, jak będzie wyglądał na naszych rzęsach.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić sandrek za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy z najlepszych
  • doskonała jakość, nawet pod koniec opakowania czyli w moim przypadku po kilku miesiącach od otwarcia !

zalety :

- kolor
    - trwałość
    - nie straszny mu deszcz, mimo braku wodoodporności
    - odpowiednia gęstość, nie zostawia ksera na powiekach
    - szybko schnie
    - łatwy demakijaż

minusy:

- po całym dniu w pracy się troszkę okruszy

Ilość zużytych opakowań: zużyłam około 5 opakowań z przerwami na inne tusze, jednak zawsze wracam do niego

Chcesz pochwalić usiorka za czytelną i pomocną recenzję?