Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Ami

2000 Calorie Mascara to super pogrubiający tusz, dzięki któremu rzęsy stają się widocznie grubsze o około 300%.
2000 Calorie zawiera film wzmacniający, którego składniki (specjalnie dobrane polimery) odżywiają i wzmacniają rzęsy, zapobiegają kruszeniu się tuszu, jednocześnie czyniąc rzęsy elastycznymi.
Jednym z podstawowych składników maskary są naturalne woski, odporne na działanie wysokich temperatur, nie powodujące "topienia" i ścierania się tuszu z rzęs nawet w najgorętsze dni.
Doskonale zaprojektowana szczoteczka pozwala na zaaplikowanie zawsze odpowiedniej ilości tuszu i osiągnięcia pożądanego efektu.
2000 Calorie jest bezzapachowa, hipoalergiczna, dopuszczona do stosowania przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Dostępny jest w trzech kolorach.

Cena: 30-39zł/ 9ml

• dno..
  • Moja mama jak i babcia zachwycone tuszem kupiły go i mi. Niestety u mnie zachwytu nim brak. Używałam go już wcześniej kiedy nie miałam innego tuszu pożyczałam a to od mamy, a to od babci. Dalej po kilku latach używania "co jakiś czas" jest dla mnie najgorszym tuszem ever.
    Nic nie robi z rzęsami, ani ich nie pogrubia ani nie wydłuża, w dodatku jest u mnie niemal niewidoczny a po kilku godzinach wręcz znika z tych rzęs.. Dla mnie jest to jedna wielka masakra. Zresztą od zawsze miałam pecha do kosmetyków z Max Factor

Używam tego produktu od: od kilku lat co jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: nie mam pojęcia

Chcesz pochwalić xqwzy za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny tusz
  • Rewelacyjny tusz.
    Łatwo się go nakłada, rzesy wyglądają naturalnie, i jest bardzo trwały.
    Nie osypuje się, i nie rozmazuje.
    Poza tym , co dla mnie bardzo ważne, wystarczy umyć wieczorem twarz żelem do mycia twarzy i tusz jest usunięty.
    Dla mnie to bardzo ważne, bo wszelkie płyny do demakijażu bardzo podrażniaja mi oczy.
    Tusz kupuję na Allegro, bo jest znacznie tańszy niż w Rossmanie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowania

Chcesz pochwalić mikabu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny tusz za niską cenę!
  • Stosuję ten tusz od ok. 4 lat i jestem bardzo zadowolona. Czasem dla odmiany kupuję maskarę Max Factor Masterpiece, jednak jest on za drogi.

Tusz 2000 calories jest dla mnie idealny, ponieważ:

- świetnie wydłuża, pogrubia i rozdziela rzęsy
    - daje naturalny efekt, lecz aby uzyskać mocne spojżenie wystarczy nalożyć dwie warstwy tuszu
    - jest mega wydajny, jedno opokowanie starcza mi na ok. 2-3 miesiące
    - bardzo atrakcyjna cena

Polecam!

Używam tego produktu od: Czterech lat
    Ilość zużytych opakowań: około 24 opakowania

Chcesz pochwalić paulis94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie...
  • Jeszcze z cztery lata temu używałam tej mascary notorycznie. Po długiej przerwie wróciłam do dawnego faworyta ale niestety rozczarowałam się. Nie wiem czy trafiłam na felerny egzemplarz czy tusz po prostu stracił na jakości. Sklejał rzęsy, nie pogrubiał jak kiedyś, co jest dla mnie bardzo ważne ponieważ lubię mocno wytuszowane rzęsy. Jedyne co pozostało niezmienne to nawet po całym dniu trzymał się na swoim miejscu, ani śladu "pandy" i dlatego daję tylko 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: od 4 lat z przerwą
    Ilość zużytych opakowań: ok 12

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Niezapominajka023 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednak nie to
  • Skusiłam się pozytywnymi opiniami, ale niestety to nie mój faworyt. Jest spoko, ale TYLKO spoko. Plusem jest niska cena. Kupiłam go, ale nie używam. Będzie dobry dla osób, które chcą uzyskać subtelny, bardzo naturalny efekt. Ja jednak wole coś bardziej wyrazistego.

+ niska cena
    +/- za bardzo subtelny
    - nijaki

Chcesz pochwalić agaattek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspominam z senstymentem
  • Wspominam ten tusz z sentymantem, nie przesadzam,ale używałam go na okrągło przez jakieś 5-7 lat.Na tyle mi odpowiadał, ze używając jego nie eksperymentowałam, byłam wierna tylko jemu.jak na te parę lat wstecz był na prawdę super.Nie wiem, jakby wypadł dzisiaj, przy tak silnej konkurencji.Miłe wspomnienia z trochę młodszych latKiedyś go uwielbiałam.Ale te 300% to spora przesada.

Używam tego produktu od: lepiej nie pisać)dawno dawno
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż sporo

Chcesz pochwalić Marzena46 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozostawia wiele do życzenia
  • Tusz jest już klasykiem, polecany przez wiele youtuberek, ale moim zdaniem nie jest tak dobry.
    Ma fajną szczoteczkę, ale jego formuła jest zbyt rzadka. Liczę na to, że się zmieni z upływem czasu. Strasznie sie osypuje i skleja rzęsy, ale to może przez to, że nie jest idelany dla mnie

Zdecydowanie wolę Wibo Dolls Lashes, który faktycznie daje taki efekt. Mają podobną szczoteczkę, ale ten z wibo jest tanszy i ma lepszę konsystencję.

Używam tego produktu od: Listopad 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić sylllwia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daje 3,5
  • Tusz rozczesuje, choć nie jakos rewelacyjnie. Można uzyskać piękny czarny kolor, natomiast osypuje się pod oczami
    Wydłuża w małym stopniu, ale za to często można go znaleźć w fajnej cenie - 18 zł
    Natomiast raczej go już nie zakupię, bo znalazłam o niebo lepsze rozwiązania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić shive za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry i tani
  • Dobry i tani kosmetyk, ktory można dostać podczas promocji za ok 20 zl. Dobrze rozczesuje, ladnie pogrubia. Efekt końcowy jest naprawdę super!! Po za tym nie kruszy się i można uzyskać świetne efekty, nawet gdy tusz jest na "wykończeniu".

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić pinka1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój numer jeden!
  • Tusz 2000 calorie kupiłam pierwszy raz 3 lata temu i tak zastał ze mną do dziś. Próbowałam znaleźć równie dobre tusze, lecz zawsze powracałam do niego. Dodatkowo muszę dodać, że mam krótkie i rzadkie rzęsy.

+ pogrubia
    + wydajny
    + łatwo dostępny
    + często na promocji za 19.99

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić suuzii za czytelną i pomocną recenzję?