Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Ami

2000 Calorie Mascara to super pogrubiający tusz, dzięki któremu rzęsy stają się widocznie grubsze o około 300%.
2000 Calorie zawiera film wzmacniający, którego składniki (specjalnie dobrane polimery) odżywiają i wzmacniają rzęsy, zapobiegają kruszeniu się tuszu, jednocześnie czyniąc rzęsy elastycznymi.
Jednym z podstawowych składników maskary są naturalne woski, odporne na działanie wysokich temperatur, nie powodujące "topienia" i ścierania się tuszu z rzęs nawet w najgorętsze dni.
Doskonale zaprojektowana szczoteczka pozwala na zaaplikowanie zawsze odpowiedniej ilości tuszu i osiągnięcia pożądanego efektu.
2000 Calorie jest bezzapachowa, hipoalergiczna, dopuszczona do stosowania przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Dostępny jest w trzech kolorach.

Cena: 30-39zł/ 9ml

• mój numer jeden!
  • Tusz 2000 calorie kupiłam pierwszy raz 3 lata temu i tak zastał ze mną do dziś. Próbowałam znaleźć równie dobre tusze, lecz zawsze powracałam do niego. Dodatkowo muszę dodać, że mam krótkie i rzadkie rzęsy.

+ pogrubia
    + wydajny
    + łatwo dostępny
    + często na promocji za 19.99

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić suuzii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Jak dla mnie najlepszy tusz jaki miałam. Czasami próbuje czegoś nowego ale zawsze do niego wracam. Moje rzęsy są bardzo krótkie i rzadkie dlatego zawsze nakładam tusz, bez niego się nie ruszam. Maxfactor 2000 calorie niesamowicie wydłuża moje rzęsy przez co wyglądają idealnie. Cena jest ok jak na jakość ale można go kupić w drogeriach internetowych dużo taniej. Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: 4 lat z małymi przerwami
    Ilość zużytych opakowań: około 8

Chcesz pochwalić katarina3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o tusze do rzęs, mam je bardzo długie, lubię efekt naturalny, jednak z efektem wow

+tusz zamknięty w czarnym, eleganckim, klasycznym opakowaniu
    +kolor - głęboka czerń, za co wielki plus
    +tusz nie podrażnia/nie uczula
    +nie zasycha zbyt szybko
    +cena - regularna to 30zł, w promocji można nabyć nawet za 18zł
    Jeśli chodzi o działanie.
    Rzeczywiście fajnie pogrubia rzęsy, nie powoduje efektu pajęczych nóżek, lekko unosi rzęsy otwierając przy tym oko. Nie odbija się na powiece, co również jest ogromnym plusem. Ogólnie uważam go za przyzwoity produkt, jednak dla mnie za słaby nieco.
    Szczoteczka jest klasyczna, łatwa w obsłudze.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK!
  • Tusz kupiłam dawno, zupełnie przypadkiem. Słyszałam o nim świetne opinie, więc pomysłałam: czemu nie?
    ZALETY:
    -pogrubia rzęsy,
    -długo się utrzymuje,
    -nie osypuje się,
    -nie odbija się na powiece,
    -łatwa w obsłudze szczoteczka.
    -nie jest drogi jak na tak dobry tusz.
    Wad nie posiada, 5 dam tylko takiemu tuszowi, bo użyciu którego opadnie mi szczena.

Chcesz pochwalić kath2302 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje kochane Kwc!
  • Pokochałam ten tusz od pierwszego użycia!Nawet opakowanie mnie użekło!Kupiłam go jakoś przypadkiem po promocyjnej cenie,myśle sobie "a zaryzykuje"w razie jak nie będzie mi pasował to zawsze mogę wrócic do mego stałego ulubieńca MaybellineTen też stał się takim samym ulubieńcem,może nawet jeszcze większym.
    Kocham go za to że:
    -ma piękną wyrazistą czerń
    -piękną szczoteczkę,taka w moim typie
    -nie obsypuje się,trzyma sie cały dzień!
    -piękne wydłuża i pogrubia rzęsy
    -nie powoduje łzawienia oczu,co przy moich wrażliwych często spotykane

No co,kocham go i już,będe używać dopóki go nie wycofają tak jak Maybelline!

Używam tego produktu od: 1miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Magdalaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubie i polecam
  • Od bardzo dawna używam tego tuszu i jestem z niego naprawdę zadowolona, mam na myśli MaxFactor 200 calorie ( ze złotym napisem i prostą szczoteczką)

PLUSY:
    Moje rzęsy są po nim zniewalająco i mocno czarne, grube i długie.
    Dużym plusem jest dla mnie to że przez cały dzień tusz wygląda na oczach tak samo, nie kruszy się, nie obsypuje (nie mam na policzkach żadnych czarnych resztek)
    Dodatkowo, można go upolować na wyprzedaży w bardzo przyzwoitej cenie!

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 8 szt

Chcesz pochwalić margaret_malgorzata za czytelną i pomocną recenzję?
  • to nie jest jakoś max factor
  • Lubię Max factor, jedyne kosmetyki jakie mam to te drogeryjne, więc na pierwszy miejscu stawiam MF i Loreal (choć Loreal moim zdaniem jest dla cery dojrzalszej niż moja). Sięgając po tusze, stwierdziłam, że dobra marka, najtańszy (ale porównując do np rimmel'a najdroższy) będzie i tak dobry. Nie oczekiwałam jakiegoś ŁAŁ, ale kurcze... z całym szacunkiem do max facotra, tusz z biedronki lepiej wygląda na moich rzęsach.
    - grudki
    - rzęsy się sklejają
    - brak podkręcenia-
    - szczoteczka, która zbiera za dużo tuszu

+ jedyny plus to taki, że kupiłam go w promocji za 15 zł... (tak na prawdę, to nie jest żaden plus, inne również mogłam kupić za tyle w promocji... )

Wniosek: dobra firma =/= dobry najtańszy produkt, a szkoda, bo w takim razie, trzeba za maskarę normalnie dać 60 zł.

Chcesz pochwalić olaciach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieporozumienie !
  • Jak dla mnie to jakaś pomyłka ! Tusz tak okropnie skleja rzęsy ze potem nie można ich rozdzielić !
    Kupiłam okazyjnie opakowanie zachwycona tyloma pozytywnymi opiniami i się zawiodłam. Tusz oddałam koleżance. Dodatkowo tuszu jest za dużo na szczotecce.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić krista14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Królowa jest tylko jedna! !
  • Tusz 2000 calorie kupiłam juz rok temu ale w wersji z czerwonym napisem(Pod wpływem reklamy w telewizji )Okazał się bublem
    Sklejal rzesy,ciężko było nim pracowac.
    Ogólnie jestem osobą, która po wykończeniu jednego tuszu juz do niego nie wraca.
    A tu szok 2000 calorie w klasycznej wersji okazała się miłością mojego zycia.
    Pięknie rozczesuje rzesy,nie skleja,efekt sztucznych rzes gwarantowany.
    Wiem jedno zaobraczkowalysmy się na wieki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić inka9922 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się czegoś lepszego
  • Oceniam wodoodporny
    Trudno mi jakość szczególnie chwalić ten tusz a czytałam wiele dobrych opinii, szczoteczka jest poprostu przeciętna, tusz ani nie pogrubia ani nie wydłuża powiedzialabym nawet ze nie unosi, miałam okropne rzesy z nią nie wspominam tego mile zwłaszcza jeszcze ze tragicznie się tusz usuwalo nie spotkałam się jeszcze z takim, nie dało się nie podraznic oka

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić justaa18 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij