Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: Ami

2000 Calorie Mascara to super pogrubiający tusz, dzięki któremu rzęsy stają się widocznie grubsze o około 300%.
2000 Calorie zawiera film wzmacniający, którego składniki (specjalnie dobrane polimery) odżywiają i wzmacniają rzęsy, zapobiegają kruszeniu się tuszu, jednocześnie czyniąc rzęsy elastycznymi.
Jednym z podstawowych składników maskary są naturalne woski, odporne na działanie wysokich temperatur, nie powodujące "topienia" i ścierania się tuszu z rzęs nawet w najgorętsze dni.
Doskonale zaprojektowana szczoteczka pozwala na zaaplikowanie zawsze odpowiedniej ilości tuszu i osiągnięcia pożądanego efektu.
2000 Calorie jest bezzapachowa, hipoalergiczna, dopuszczona do stosowania przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Dostępny jest w trzech kolorach.

Cena: 30-39zł/ 9ml

• Bardzo lubię
  • Kupiłam na przecenie w Rossmannie za 19,99zł w kolorze granatu.

+ super cena w promocji
    + piękny granat, bardzo ładnie widoczny pod światło i nie tylko
    + szczoteczka dobrze rozdziela rzęsy, nie są poskelajane
    + pogrubia i wydłuża
    + łatwozmywalny

Minusów nie widzę)

Chcesz pochwalić Serena12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Mam długie, gęste rzęsy, jednak proste jak druty i ze skłonnością do wyginania końców. Długo szukałam idealnego tuszu. Zawsze było jakieś 'ale'. W tym tuszu jednak go nie ma . Jest idealny. Szczoteczka niby zwykła, ale dokładnie rozdziela. Kolor dla mnie dobry. Tusz pogrubia i nawet jest w stanie podkręcić moje rzęsy mimo iż nie ma takich właściwości. Po prostu nie obciąża ich tak, jak inne. Po aplikacji, nawet przy 3 warstwach nie robi owadzich nóżek, nie skleja, nie kruszy się.

+pogrubia
    +ładnie rozdziela
    +nie kruszy się (no może trochę pod koniec daty ważności)

-za szybko wysycha jak na tusz takiej marki

Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Chcesz pochwalić Marvel Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo go lubię
  • Pięknie podkreśla rzęsy, dzięki niemu spojrzenie nabiera charakteru.

+pogrubia
    +podkręca
    +piękna czerń
    +nie osypuje się
    +nie daje efektu pandy
    + cena
    +dostępność
    +wygodna klasyczna szczoteczka

Bardzo go lubię i nie zamienię na inny.

Używam tego produktu od: listopad 2013
    Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Chcesz pochwalić Shawna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Tusz wygląda super, ale nie na moich rzęsach, które są długie, cienkie i jasne. Na rzęsach koleżanek wyglądał zjawiskowo
    Szczoteczka ładnie rozczesuje, rzęsy są troszkę pogrubione, nieposklejane grudki rzadko zostają, ale na moich rzęsach efekt jest taki zwykły dzienny.

Myślę, że warto wypróbować na własnych rzęsach

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: niecało jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Gdusia M za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kultowa wspaniała mascara.
  • Jest ze mną od około 2 lat, oczywiście międzyczasie testuje inne tusze,również te z Maxa, ale zawsze chętnie do niej wracam.

+ widoczne pogrubienie
    +nie skleja rzęs
    +nie wysycha szybko !! (nie wiem dlaczego, ale nie mogę powiedzieć tego o innych tuszach z Maxa)
    +nie pozostawia grudek
    +cena, na promocji w Rossmannie, która się często zdarza kupimy ją za około 20 zł
    +wydajny, spokojnie starczy na 4 miesiące a ma mniej ml niż inne tusze od Maxa

- jedynym minusem jaki znalazłam jest mały problem z dotarciem w kąciki bez zostawienie lekkich śladów na powiece, jednak jest tak idealna, że można jej to wybaczyć

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić xSonya za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Nie wiem skąd go mam ale jest super długo utrzymuje się na rzęsach, jest trwały, nie sypie się a mam go już od jakiegoś czasu. Mocna czerń, mocne podkręcenie, pogrubienie. No wszystko, czego od tuszu oczekuję.
    Jedną gwiazdkę odejmuję za grudki, które czasami się tworzą na szczoteczce i to jest takie denerwujące trochę.
    Ogólnie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 opk

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Trida za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cud miód orzeszki
  • Kupiłam go ponieważ skończył mi się mój dotychczasowy ulubieniec z Lovely.akurat był na promocji za 20 zl a już dawno miałam ochotę go wypróbować.tusz okazał sir fenomenalny!!! Na moich rzesach tworzy dosłownie wachlarz pogrubionych i wydluzonych mega czarnych rzes.jak dla mnie bomba na pewno kupię kolejne opakowania ale nie teraz bo uwielbiam testować nowości ale ten tusz jest genialny

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Miki31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma wszystko czego wymagam od tuszu!
  • Używałam różnych tuszów, głównie był to Max Factor False Lash effect ale cena nie odpowiadała mi biorąc pod uwagę na jak krótko wystarczał tusz. Postanowiłam więc zaryzykować i kupić inny tusz Max Factora. Nie byłam pewna czy oszczędność się popłaci, ale zakochałam się od razu.

+nie sypie się
    +nie wysycha szybko
    +wystarcza na długo nawet przy codziennym stosowaniu
    +podkręca rzęsy
    +łatwo się go rozprowadza
    +nie skleja rzęs

- Nie znalazłam jeszcze żadnych minusów.
    Zdcydowanie polecam.

Używam tego produktu od: Rok i pół
    Ilość zużytych opakowań: 4 zużyte, kończę 5 opakowanie.

Chcesz pochwalić Hanyeon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój absolutny hit.
  • Najlepszy ze wszystkich.
    Plusy:
    +kolor intensywny,
    +pogrubia i wydłuża,
    +wydajny,
    +szczoteczka idealna, dociera tam gdzie trzeba i super rozczesuje,
    +można go dorwać na promocji za grosze, a bez promocji to i tak jest tani jak za taką jakość,
    +nie kruszy się,
    +długotrwały,
    +dobry nawet na upalne lato.
    Minusów moim zdaniem brak.

Używam tego produktu od: tak dawna, że nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: z 10 napewno.

Chcesz pochwalić justek17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Ten tusz używam regularnie od ok 8 miesięcy. Genialnie wydłuża rzęsy, i pogrubia. To chyba jedyny tusz, który naprawdę doskonale nadaje się do moich rzęs. Szoczteczka, nie jest za wielka. Mogę nałożyć 3 warstwy, a rzęsy wciąż wyglądają ładnie i nie są posklejane. Ogólnie nie należy do tanich,więc to chyba jego jedyna wada, ale ja zawsze kupuję go na promocji za ok 15 zł Używam tego produktu od: 8 miesiecy Ilość zużytych opakowań: 4 całe

Chcesz pochwalić Pysia81 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij