Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Ami

2000 Calorie Mascara to super pogrubiający tusz, dzięki któremu rzęsy stają się widocznie grubsze o około 300%.
2000 Calorie zawiera film wzmacniający, którego składniki (specjalnie dobrane polimery) odżywiają i wzmacniają rzęsy, zapobiegają kruszeniu się tuszu, jednocześnie czyniąc rzęsy elastycznymi.
Jednym z podstawowych składników maskary są naturalne woski, odporne na działanie wysokich temperatur, nie powodujące "topienia" i ścierania się tuszu z rzęs nawet w najgorętsze dni.
Doskonale zaprojektowana szczoteczka pozwala na zaaplikowanie zawsze odpowiedniej ilości tuszu i osiągnięcia pożądanego efektu.
2000 Calorie jest bezzapachowa, hipoalergiczna, dopuszczona do stosowania przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Dostępny jest w trzech kolorach.

Cena: 30-39zł/ 9ml

• Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Dosyć dobry
  • Zamówiłam ten tusz w internecie za 20 zł, więc taniej niż dostałabym go w sklepie stacjonarnym. Skusiłam się na niego zachęcona opiniami różnych blogerek, według których ten tusz jest niezawodny.

+ intensywna czerń
    + wydłuża rzęsy
    + nie osypuje się
    + nie skleja rzęs
    + odporny na działanie wysokich temperatur
    + łatwo się go zmywa, ale nie rozmazuje się przy pierwszym zetknięciu z wodą
    + nie zostawia grudek

+/- niewielkie pogrubienie

- cena w sklepie stacjonarnym
    - szczoteczka nabiera za dużo tuszu
    - łatwo jest nim posklejać rzęsy

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić all_g za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Jeden z lepszych tuszy jakie używała, na pewno do niego wrócę. Niezawodny!
  • Od pierwszego użycia tusz wywołał we mnie miłe zaskoczenie! Od dawna nie widziałam, żeby moje rzęsy wyglądały tak dobrze po nałożeniu tuszu. Przede wszystkim stały się znacznie podłużone i rozdzielone. Po nakładaniu drugiej warstwy rzęsy nie sklejają się (choć jedna warstwa zazwyczaj jest zadowalająca). Nadają idealnej definicji rzęsom. Zwyczajnie stają sie piękniejsze. Nie rozmazuje się, nigdy się nie obsypał. Dla mnie stał się niezawodnym produktem, do którego na pewno wrócę.

Chcesz pochwalić lauriej za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowany
  • Trafiłam ten produkt swego czasu przypadkiem w jakimś zestawie. Krąży o tym tuszu wiele legend, jednak moim zdaniem to dno. Wiele szumu o nic.
    Rzęsy są po zastosowaniu nijakie, ledwo widoczne. Nie dla mnie.

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: skończyłam

Chcesz pochwalić Soupir bordeaux za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko
  • Pooogrubia bosko! Mam bardzo cienkie rzęsy ale on idealnie daje sobie z nimi radę. Mogłabym rzec, że robi nawet efekt sztucznych gęstych rzęs. Nie skleja! Czym urzekł mnie. Jest niesamowicie trwały, nie odbija. Nawet cena jak dla mnie jest adekwatna i nie wysoka co chyba wszystkie lubimy.

Jedynym takim minusem małym jest zapach, nie przeszkadza jednak zbyt mocno więc nie odejmę mu za to gwiazdki.

Polecam !

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić cerona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy tusz do rzęs ever!
  • Niezastąpiony! Mam długie lecz niestety cieniutkie i rzadkie rzęsy, 2000 calorii idealnie je pogrubia co najważniejsze nie sklejając ich. Używałam mnóstwo tuszy ale i tak zawsze wracam do tego bo to mój numer jeden!

Ilość zużytych opakowań: 10 jak nie więcej

Chcesz pochwalić Madziusiaa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskakująco dobry tusz, polecam!
  • Zachęcona dobrymi opiniami na temat tego tuszu, skusiłam się i kupiłam go na promocji -40%. W końcu znalazłam tusz który faktycznie widać na rzęsach zdecydowanie je podkręca i pogrubia nie sklejając ich. Za to przede wszystkim wielki plus, nie robi grudek, nie skleja, szczoteczka ładnie rozczesuje rzęsy nawet przy dwóch wartswach. Jest faktycznie bezzapachopwy i nie zasycha w opakowaniu. Trzyma się cały dzień, nie kruszy się i nie odbija na na powiekach, nawet w upały! Zdecydowanie kupię go ponownie nawet w regularnej cenie. Jak do tej pory mój ulubieniec.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić edithde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ponadczasowy
  • Tuszu używałam już kilka lat wstecz. Byłam z niego bardzo zadowolona. W sumie nie wiem czemu zaczęłam używać innego.
    Ale ostatnio powróciłam do niego i jestem mile zaskoczona ale i zdziwiona jak mogłam zrezygnować z niego.

Sam tusz, ma bardzo fajną szczoteczkę, przede wszystkim dobrze wyprofilowaną.
    Rozprowadza sie bezproblemowo, nie ma że gdzieś jest więcej a gdzieś mniej tuszu.
    Fajnie wydłuża i pogrubia rzęsy.
    Do tego nie odbija sie, nie robiąc efektu pandy.
    Na moich rzęsach utrzymuje się cały dzień.

Coś czuję że po prostu do niego wrócę na stałe
    Do tego cena nie jest jakaś super kosmiczna

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 skończone, w trakcie 4

Chcesz pochwalić Kayira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Ideal w 100%
  • Tusz absolutnie niezawodny na który zawsze mogę liczyć. Wydłuża, pogrubia i podkreca a przede wszystkim nie skleja rzęs. Używanie tego kosmetyku to czysta przyjemność. Produkt do którego zawsze wracam polecam bo warto!!!

Ilość zużytych opakowań: okolo 15

Chcesz pochwalić megii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Jak do tej pory najlepszy tusz jakiego używałam. Jest trwały i nie osypuje się. Minusem może być cena ale do przeżycia Polecam, sama często do niego wracam

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić coconutcat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny klasyk.
  • Bardzo dobry pogrubiający tusz. Rzęsy są wyraźne i nieposklejane. Zawsze uważam przy zakupie tuszów, bo potrafią mnie uczulać, ale nie miałam problemu z tym tuszem. Jeden z moich ulubionych, na pewno nie raz do niego wrócę

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Laylamm za czytelną i pomocną recenzję?