Farma Ziołowa Nagietek, Maść nagietkowa

Powiększ Farma Ziołowa Nagietek, Maść nagietkowa

Zgłaszająca osoba: Tyris

Wspomaga gojenie się ran, oparzeń, odmrożeń, odleżyn, owrzodzeń, pielęgnuje, ujędrnia i regeneruje suchą skórę. Polecana do pielęgnacji skóry podrażnionej, przesuszonej, łuszczącej się, spierzchniętej

Skład: Olea Europea(olive) Oil Calendula Officinalis Flower Extract, Theobrome Cacoa Seed Butter, Lanolin, Cera alba, Jojoba Seed Oil, Cetyl palmitate, Butyrospermum Parkii Fruit Shea (Karite) Butter, Tocopheryl Aceatate, Perfum

Cena: ok. 20-25zł / 40g
/bw/

• polecam
  • Polecam ta masc można ja kupic w aptece za ok.6-7 zł za 20 g. Serio mi pomogła na krosty po komorach czy inne .jestem z tego produktó zadowolona polecam tez masc rumiankową

Pozdrawiam martyna

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 20g

Chcesz pochwalić martynamakeup12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny "opatrunek" dla wymagających ust!
  • Moje usta podczas zimy zawsze wymagają szczególnej pielęgnacji. Jeszcze nie spotkałam się z pomadką czy balsamem ochronnym, który by im rzeczywiście pomógł. Natomiast zwykła maśc nagietkowa spełniła swoje zadanie w 100%-tach. Jej konsystencja jest tłusta i lepka. Niestety trzeba nakładac ją palcami co nie jest komfortowe. Ale używając jej na noc, doskonale pielęgnuje i regeneruje usta podczas snu. Nakładam zawsze grubszą warstwę, która dosyc dobrze się wchłania. Rano usta są miękkie i nie ma śladu po pęknięciach. Najlepsze efekty zobaczymy po kilku dniach stosowania, używając jej regularnie. Jak dla mnie cudo przy, którym o wiele droższe masła do ust mogą się schowac Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, rozpoczęte

Chcesz pochwalić jolens91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Nie będę się dużo rozpisywać-po prostu KWC.Najlepsze lekarstwo na tzw.zajady czyli pęknięte kąciki ust,najlepsza zamiast szminek ochronnych-usta po jednym dniu sa gładkie i zadbane,przy czym na ustach ładnie się świeci delikatną powłoczką.Do rąk,stóp,łokci itp.Na oparzenia(często mój mężuś wkłada ręce do czegoś goracego) nie ma lepszej-łagodzi pieczenie,nie tworzą się pęcherze.Genialna!!!Tylko zdziwila mnie cena-bo ja w aptece kupuję za jakieś 6-8 zł.No chyba że kupuję tą samą maść ale innej firmy))

Używam tego produktu od:ładnych kilku lat
    Ilość zużytych opakowań:ciężko zliczyć ale masa

Chcesz pochwalić hogata83 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 36 raz(y)
  • kocham!kocham!kocham!!!!
  • Caly asortyment tej firmy mnie rozczarował procz tej cudownej masci! Jest absolutnie przegenialna, zadne wazeliny, ziaje i inne mazidla witaminowe nie dorownuja jej do piet a wiem o czym mowie.

Ma konsystencje masla, ale ladnie topi sie pod palcem. W srodku sa grudki(albo to tylko moj egzemplarz tak ma) jakby miodowe ktore po nabraniu i nalozeniu na skore tez blyskawicznie sie rozpuszczaja. Masc natychmiastowo wchlania sie nie pozostawiajac zadnej tlustej warstwy a jedynie aksamitna poswiate. Zapach jest bardzo intensywny ale na skorze nie jest jakis bardzo dokuczliwy. Czy sie spodoba? - mysle ze to kwestia gusty, ja za nim nie przepadam ale jakos znosze.

A teraz troche o dzialaniu. W ciagu 1 dnia potrafi zregenerowac usta do stanu niemowlecych! Mialam niesamowicie pociete wargi(przez mrozy) az do krwi i po 1 dniu wszystko sie wygoilo o_O Masc jest niezrownana jezeli chodzi o pielegnacje dloni. Wszystkie kremy poszly w odstawke! Ona wsiaka z predkoscia swiatla i pozostawia takie cos aksamitnego, dzieki czemu moge odrazu po aplikacji wrocic do pracy. Nie musze dodawac ze idealnie natluszcza, nawilza, regeneruje,wyrównuje. Smarowalam nia praktycznie cala powierzchnie ciala... stopy, lokcie,dlonie, twarz, plecy(ktore mialam strasznie przesuszone przez ogrzewanie).

Minusem jest paskudne opakowanie, ktore niestety wyglada tak jakby wszystko mialo z niego wyplynac przez co waham sie zabierac masc do torebki. Cena rowniez pozostawia wiele do zyczenia ale rownowazy to calkiem niezla wydajnosc. Polecam absolutnie kazdemu!

Używam tego produktu od: pol roku

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Tyris za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij