KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 92% osób
    karo83
    4 lipca 2017 o 14:15
    Pozytywne zaskoczenie
    Byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego produktu, ale miałam go na liście "do kupienia" od długiego czasu, więc kiedy tylko byłam na zakupach za granicą, wrzuciłam do koszyka także ten ten szampon. Jakież było moje zdziwienie, że butelka jest tak mała. Ale później było już tylko lepiej. :) + szampon bardzo dobrze oszczyszcza włosy :) + bardzo intensywnie się pieni - niewielka ilość (mniej niż innych szamponów) wystarcza na umycie moich długich włosów :) + dobrze się spłukuje :) + przedłuża świeżość włosów! Myję włosy co 2 dni, ale z tym szamponem mogłabym nawet myć rzadziej! Włosy nawet po 48 godzinach są świeże, sypkie, puszyste :) + nadaje objętości, unosi włosy u nasady :) + włosy są lsniące, sypkie :) + nie obciąża włosów :) + nie podrażnia, nie uczula :) + przyjemny zapach, lekko ziołowy :) + gęsta, treściwa, żelowa konsystencja - nie przecieka przez palce :) + estetyczne i wygodne przeroczyste opakowanie przez które widac ubytek kosmetyku oraz które można nawet postawić do góry nogami aby wydobyć szampon do końca Cięzko ocenić po kilkunasu zastosowanich czy wzmacnia i zmnijsza wypadanie włosów. :( - cena - byłam zaskoczona, że za tak małą butelkę trzeba zapłacić jakieś 3,5 EUR (15 zł/200 ml) :( - dostępność - niedostępny w Polsce Chyba kupiłabym go jeszcze raz gdybym znów była na zakupach w Niemczech.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Inna drogeria

patrynia88
    7 lipca 2015 o 17:07
    2 / 5
    Piwo w butelce
    + Szampon pachnie piwem. + Niewielka ilość wystarcza na umycie moich długich włosów. + Szampon bardzo się pieni. + Po umyciu włosy są delikatne. + Dzięki niemu włosy są świeże i znacznie wolniej się przetłuszczają + Jedna butelka wystarcza mi na około 2 miesiące użytkowania *myję włosy co dwa dni* + Cena korzystna, około 3 euro. Same plusy, nic tylko kupować:) Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie drugiego
    Wady:
    • Edit: po jakimś czasie w trakcie używania głowa strasznie zaczęła mnie swędzieć. W związku z tym więcej już nie kupię.
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Inna drogeria

PurpleAlice
    3 maja 2014 o 21:12
    bardzo dobry
    Nie jestem na etapie szukania dobrych szamponów. Szukam szamponów idealnych, mam jeden taki, ale moje włosy dość szybko się przyzwyczajają i szukam zastępstwa. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii kupiłam ww szampon (jako, że mam taką możliwość pod nosem). Szampon pachnie jak chmiel, dobrze się pieni, dobrze oczyszcza, nie podrażnia. Ogólnie dobrze, ale co spowodowało, że wzniósł się na ponadprzeciętną pozycję? Przedłuża świeżość włosów do 4 dni! Zazwyczaj myłam włosy co 2-3 dni, a teraz 3ciego dnia nadal nie są przetłuszczone ani brudne. Do tego wzmacnia włosy, które przestają wypadać. Radzi sobie z tym dużo lepiej niż niejeden specjalistyczny szampon. Na pewno kupię go ponownie. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe = 200 ml

Twitterpated
    27 listopada 2013 o 17:16
    Naprawde dobry!
    Witam, zadaniem tego szamponu jest wzmacnianie wlosow cienkich. Kupilam go, gdy szukalam czegos, co pomogloby mi walczyc z nadmiernym wypadaniem wlosow, a mialoby przystepna cene i nie byloby Dercosem. Szampon sprawdzil sie znakomicie. Nie mam dowodu na to, ze dzieki niemu wypadanie sie zmniejszylo, ale wlosy na pewno staly sie pelne blasku i witalnosci. Po umyciu i wysuszeniu sa gladkie i wydaja sie byc bardziej geste. Chyba znalazlam moj ulubiony szampon. Używam tego produktu od: 10 Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Je2bnik
    31 października 2013 o 19:21
    5 / 5
    Jeden z fajniejszych jakie miałam :)
    Zacznę od tego że używałam tego szamponu podczas mojego dłuższego pobytu w Niemczech i bardzo ubolewam nad tym że dostęp do tego szamponu jest tak bardzo ograniczony.Chciałam kupić coś naprawdę niemieckiego,a że to szampon piwny i do tego ta niewymawialna niemiecka nazwa,stwierdziłam że nic lepiej nie odda charakteru miejsca w którym byłam niż ten kosmetyk:) Szampon bardzo tani,kupiłam go w zwykłym hipermarkecie za kilka euro,zapach przyjemny,zwykłym piwem to on nie pachnie.Bardzo dobrze myje włosy i oczyszcza z wszelkich zanieczyszczeń.Wystarczy kilka kropel do uzyskania przyjemnej piany na włosach:) Nie obciąża ani nie przetłuszcza czupryny:) Używałam go codziennie i moje włosy spalone słońcem były w naprawdę dobrej kondycji-nawilżone,miękkie i pełne objętości,do tego wspaniale zdrowo lśniły w słońcu.Polecam!!! Używam tego produktu od: mialam jakis czas temu Ilość zużytych opakowań: mialam jedno,choć chciałabym używać go cały czas:)

Tethys29
    12 sierpnia 2013 o 14:59
    Godny uwagi
    Po problemach ze skórą głowy i włosami jakich się nabawiłam po szamponie Garniera zmuszona byłam na szybki zakup innego. Padło na Guhl, tym bardziej, że promocja była nie do odrzucenia- 2 w cenie 1. Trochę się obawiałam, bo mam dość kapryśne włosy ale moje obawy okazały się bezpodstawne. Ten szampon okazał się moim faworytem. Plusy: +gęsta konsystencja w kolorze ciemnego piwa, +bardzo wydajny, jest skoncentrowany i na prawdę niewiele potrzeba by umyć włosy, +nie podrażnia skóry głowy, +włosy są miękkie, lśniące, łatwo się rozczesują i układają, +nie wysusza, przez co nie ma konieczności stosowania każdorazowo odżywki, +doskonale oczyszcza włosy, +przyjemnie pachnie (nie jest to typowy zapach piwa), +estetyczne i praktyczne opakowanie, +nie wzmaga przetłuszczania i wypadania włosów. Minusy: -cena dość wysoka, ale promocje bywają kuszące, -nie jest dostępny w Polsce, -trochę za dużo chemii w składzie (ale krzywdy nie robi). Szampon godny uwagi. Na pewno wypróbuję inne wersje kosmetyków tej firmy. Polecam! Używam tego produktu od: od miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

nafiyqa
    23 listopada 2012 o 15:14
    Ideał!
    Kocham ten szampon, dla mnie jego dzialanie jest idealne! +super się pieni, wystarcza mała kropla, żeby wytworzyć masę piany, +świetnie radzi sobie ze zmyciem olei, a nawet nafty! +włosy są odświeżone, miękkie w dotyku +nie wysza mimo obecności w składzie SLeS, nie ma po nim uczucia szorstkości, +nie podrażnia skalpu, +ma świetną żelową konsysencję +/- nie zauważyłam, żeby jakos szczególnie działał na przetłuszczanie, ale z drugiej strony nie wierzę, żeby jakikolwiek szampon mógł sobie z tym poradzić -nie jest dostępny w PL -pół gwiazdki odejmuję za obecność w składzie DMDM Druga buteleczka juz czeka :) Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: jedno

Aaaliyah
    11 listopada 2012 o 19:21
    Rewelacja!
    Nie wiem, czy jest w Polsce, bo kupuję go w Niemczech. Dla mnie to najlepszy szampon. Może i jest dość drogi, ale warto za niego zaplacić. Tak jak obiecuje producent- szampon wzmacnia włosy. Dodatkowo ładnie się błyszczą, są puszyste, przyjemnie pachnią. Są lekkie i nie przetłuszczają się. Najlepszy! Używam tego produktu od: ponad roku Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

Naughtyyy
    30 września 2012 o 11:02
    5 / 5
    Kupiłam go po pozytywnych recenzjach na KWC :) i powiem szczerze,że jestem z niego bardzo zadowolona.Faktycznie jest wydajny,wystarczy odrobina a pieeeni się :) Zapach-bardzo przyjemny. Obawiałam się jakiegoś "piwnego" a jest naprawde delikatny. Jedyny minus to taki,że owszem..Po inych szamponach włosy były szorstkie i nie było opcji rozczesania włosów,tak po tym włosy są bardziej miękkie,ale nadal muszę używać odżywki żeby je rozczesać.Nie zauważyłam żadnej poprawy w objętości włosów. Zobaczymy jak dłużej będę go stosować. Kupiłam go w promocji za 3,99euro także aż tak bardzo nie przepłaciłam. Żałuję jedynie,że nie ma do niego odżywki i musiałam kupić GUHL do włosów blond. Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Malenstwo82
    11 listopada 2011 o 12:13
    Sama przyjemość :)
    Szampon kupiłam będąc w Niemczech. Zachęcił mnie zapach i fakt, że u nas kosmetyków Guhl nie ma, a ja lubię nowości. Bardzo przyjemna konsystencja dzięki czemu szampon jest bardzo wydajny. Nie podrażnia skóry głowy, nie obciąża włosów, nie powoduje przetłuszczania się. Nie zauważyłam jakiegoś mega efektu zwiększania objętości, ale przyznaję, że moje włosy wreszcie nie \'oklapuja\' po godzinie od wysuszenia a to dodatkowy plus. Na pewno jeszcze do niego wrócę. Na razie planuję przetestowanie innych szamponów Guhl. :) Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1/4

@netka
    13 sierpnia 2011 o 23:44
    5 / 5
    Uwielbiam szampony Guhl! I like it!
    Po wypróbowaniu szampony Ghul Volumen (niebieskiego) postanowiłam wypróbować kolejny, tym razem z piwem do włosów cienkich. Po raz kolejny zostałam mile zaskoczona efektem jaki daje szampon. Włosy są miłe w dotyku, zostaje zwiększona ich objętość, co widać i czuć! Jednocześnie szampon włosów nie obciąża ! Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1/4

cynamonowe
    29 czerwca 2010 o 18:42
    Bardzo delikatny
    Po latach stosowania ciężkich szamponów na bazie silikonów chciałam czegoś lżejszego. Piwny Guhl okazał się być tym, czego potrzebuję :D! Przepięknie pachnie, a włosy po umyciu są miękkie i delikatne. Po skończeniu tego opakowania na pewno kupię następne, choć może do innego rodzaju włosów. Używam tego produktu od: dwóch miesięcy Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

iceflower
    27 stycznia 2010 o 9:50
    Bardzo dobry.
    Bardzo fajny szampon, dobrze oczyszcza skórę głowy i myje włosy (jest skoncentrowany, dobrze się pieni). Ma delikatny ziołowy zapach (w żadnym razie nie pachnie piwem ;)), jest delikatny dla skóry głowy. Nie obciąża włosów, nie powoduje ich szybszego przetłuszczania się. Włosy super się po nim układają, wyglądają zdrowo - są miękkie, puszyste, lśniące i gładkie. Zawsze jak używam szamponów Guhl, bardzo żałuję, że nie ma ich w Polsce. Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1

Produkty podobne