Artdeco, Long Lasting Lip Stylo (Długotrwała pomadka do ust)

Powiększ Artdeco, Long Lasting Lip Stylo (Długotrwała pomadka do ust)

Zgłaszająca osoba: Martuniat

To propozycja makijażu inspirowana naturą. Subtelne barwy i odcienie brązu, beżu, palisandru, brzoskwini i różu podkreślają naturalny wdzięk bez wrażenia sztuczności. Pomadki zapewniają jedwabiste wykończenie i wyjątkowo trwały makijaż. Sprawią, że usta stają się przyjemnie miękkie. Delikatne perłowo-matowe kolory.
Art.-Nr. 142.

Cena: 50zł / 2g
/bw/

• kolor inny niż spodziewany
  • To chyba najdroższa szminka jaką miałam, bo 50 zł to jednak dużo jak na taki kosmetyk. Zawiodłam się na niej ze względu na kolor - skuszona reklamą w gazecie, gdzie modelka miała na ustach niby ten kolor - nr 95. Liczyłam na beż, matowy, aksamitny. A dostałam dziwny, brudny róż ze złotymi drobinkami. Opakowanie niczym się nie wyróżnia, wygląda jak inne szminki po 20 zł i tak samo długo trzyma się na ustach jak rimmel czy maybelline. Nie rozumiem tego fenomenu. Ze względu na dość przyzwoite nawilżenie stosuję ją czasem po domu, bo szkoda mi wyrzucić. Ale w tej cenie nie warto, nawet jeśli trafiłabym z kolorem !!!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszej

Chcesz pochwalić mazienka1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • O beznadziejna :/
  • Jest to chyba najgorsza pomadka do ust jakiej używałam. Właściwie to zdecydowanie wolę błyszczyki, ale w tej pomadce urzekł mnie kolorek, który jak się okazało, również był totalnie nietrafiony (mam 40 soft primrose). Kolor na obrazku ładny ;P, w opakowaniu ładny, taki delikatny róż pudrowy, mający dawać efekt "nagich ust", a tu co? Na ustach- trupioblady ;P Po prostu okropny, wygląda totalnie nienaturalnie. Ja mam jasną karnację, nawet nie chcę sobie wyobrażać jak by wyglądał przy ciemnej ;P Mniejsza jednak o kolor, bo "właściwości" jej są jeszcze gorsze. Po pierwsze- toporna, ciężka konsystencja, pomadka wchodzi we wszystkie bruzdy na ustach, co wygląda co najmniej dziwnie i brzydko, marze się gdy nałoży jej się więcej, roluje, ciapie, nie pokrywa ust jednolitym kolorem, tylko na zasadzie- gdzie jej się chce ;P i nie jest to wynikiem przesuszenia ust. O przesuszaniu swoją drogą- bo właśnie pomadka okropnie wysusza :/ Usta mi się później łuszczą. W połączeniu z tym kolorem wygląda to wszystko znakomicie ;P W ogóle kolor pomadki nie stapia się tak naturalnie z ustami, tylko jakby zostaje na powierzchni. Usta są widać bardzo wyraźnie czymś pokryte. A że long lasting? Kpina jakaś, szminki nie ma po godzinie, a przy jedzeniu czy piciu- po 5 minutach. Beznadziejna pomadka. A fe.

Chcesz pochwalić Martuniat za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij