Vichy, Aera Teint Pure Fluid (Podkład matujący dla skóry normalnej/mieszanej )

Powiększ Vichy, Aera Teint Pure Fluid (Podkład matujący dla skóry normalnej/mieszanej )

Zgłaszająca osoba: chiante

Lekki podkład w płynie, 12 godzinna trwałość do skóry normalnej i mieszanej.
Minerały + działanie przeciw zanieczyszczeniom. Skóra jest świeża i oddycha swobodnie.
Działanie :
- Czysty i jednolity kolor.
- 12-godzinna trwałość nawet w zanieczyszczonym środowisku.
- Zdrowszy wygląd skóry.
- Po miesiącu stosowania pomaga neutralizować negatywne działanie wolnych rodników.
- Pozwala skórze oddychać.
- Mniej zaczerwienień, mniej podrażnień.
- Bardziej promienna skóra.
Nieperfumowany, niekomodogenny, hypoalergiczny, SPF 20.
Dostępny w 5 odcieniach.

Cena: 17EUR (85zł) / 30ml
/bw/

• Za ta cenę nie warto
  • Nie najgorszy,jednakże nie wart tej ceny. Słabo kryje,za to plusem jest to, że jest bardzo lekki i nie czuje się go na twarzy. Dosyć długo się utrzymuje, nie waży się - jednak tak jak wspomniałam wyżej - zbyt wygórowana cena za taki produkt. Dobry na codzień, do pracy - ale nie ma większe wyjście.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić marlena_wrobelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jakość nieadekwatna do ceny
  • Niestety jego jakość w stosunku do ceny to nie porozumienie!
    Kupiłam go na lato jako lekki podkład. Myślałam, że podkład takiej firmy produkującej dermokosmetyki będzie przynajmniej dobry... ale nie był ponieważ bardzo szybko się ściera, pomimo tego , że jest beztłuszczowy twarz świeci się bardzo szybko więc bez ciągłego pudrowania nie obejdzie się.
    Rozumiem też lekkie krycie bo taka jest forma tego podkładu ale tu jest, aż za lekkie.
    Plus za higieniczne opakowanie, dobrą wydajność i ładne rozprowadza się na skórze.

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mam mieszane uczucia
  • Podkład kupiłam pod namową mojej mamy, która kiedyś była wierna podkładom firmy Vichy, jednak przerzuciła się na podkłady firmy Dior.

Pierwszy kolor jaki kupiłam był za ciemny, poszłam żeby wymienić do apteki, udało się, jednak z tego koloru tez nie byłam jakoś wybitnie zadowolona. Pierwszy tydzień wszystko super, jakoś dopasował się do skóry, w drugim już zaczęły się problemy, a podkładu nawet nie ubyło ... ogólnie rzecz biorąc:

+opakowanie z pompką, szklane, wytrzymałe na upadki
    + ładnie się rozprowadza
    + nie ściera się tak szybko, z pudrem jest w sumie okej
    +bardzo, bardzo wydajny!

+/- matowanie

- strasznie wysuszył mi skórę!
    - podkreśla suche skórki
    - jest drogi w stosunku do jakości
    - bez pudru porażka w każdym calu
    - nie najlepiej kryje
    - mała gama kolorów, brak próbników w aptekach
    - pod koniec opakowania, zaczął się utleniać i robić efekt maski ...

Nie wiem sama co mam myśleć o nim, lubię go, ale brakuje mu do ideału, przymierzam się teraz do kupna takiego samego tylko do cery suchej, zobaczymy jak on sobie poradzi, oczywiście zdam relacje!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karolin_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tę cenę nie warto
  • Przede wszystkim cena podkładu absolutnie nie jest adekwatna do jakości. Kosztuje on prawie 90 zł, za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego.
    Podkład znajduje się w szklanej buteleczce, która jednak jest odporna na upadki. Spadł mi kilka razy a jednak nie zbił sie. Dozownik ma już jednak wadliwy, czasami podkład przy wyciskaniu rozpryskiwał się na wszystkie strony lądując wszędzie, tylko nie na dłoni. Zwłaszcza pod koniec użytkowania było to dużym problemem. Jeśli chodzi o kolor, miałam odcień 30R(Rosy Vanilla). Jest to drugi co do jasności odcień i pasuje do mojej jasnej (ale nie bladej) cery idealnie. Wiele podkładów nie ma takich jasnych kolorków za co daję plus.
    Podkład nakładałam palcami,rozprowadzał sie na twarzy całkiem dobrze jeśli przedtem nałożymy bazę. Kiedy nakładałam go na sam krem, podkład nie rozprowadzał się zbyt równomiernie a krycie było słabiutkie. Bez dodatkowego pokrycia twarzy pudrem sypkim nie wyszłabym z domu, efekt maski jest widoczny. Natomiast po jego nałożeniu w ogole nie czuję tapety na twarzy, jak to było w przypadku innych podkładów.
    Podkład nałożony na bazę i pod puder sypki utrzymuje się na mojej cerze bez poprawek około 6-8 godzin. Trwałość bez użycia tych produktów byłaby na pewno dużo słabsza. Matuje całkiem dobrze, ale znowu tylko w parze z bazą i pudrem sypkim. Niestety podczas aplikacji wyczywalny jest zapach alkoholu, jednak po chwili znika.
    Podkład jest lekki i nie zapycha. Plus za filtr przeciwsłoneczny SPF 20 i za bardzo dobrą wydajność.
    Podsumowując, nie jest on wart zakupu gdyż można znaleźć dużo lepsze podkłady tańsze o połowę.

Chcesz pochwalić elpa11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lepsze niedoskonałości na wierzchu
  • Wady:
    - używałam go w czasach, gdy moja mieszana skóra jeszcze nie była odwodniona, ten podkład częściowo przyczynił się do tego, że już jest: z tłustego nosa zrobił mi festiwal skórek
    - pierwsza warstwa kryje wszystko, co nie wymaga krycia, krostki zostają na wierzchu
    - druga warstwa nałożona punktowo daje efekt maski
    - zapach alkoholu
    - znaczne rozwarstwianie się
    - przedziwne pomarańczowe kolory (miałam najjaśniejszy, chyba nazywał się Opal, pomarańczowiał jak sk__syn)
    - bardzo, bardzo wywrotny flakonik
    - cena

Zalety? Jakie zalety?

Używam tego produktu od: 2008
    Ilość zużytych opakowań: jedno i nigdy więcej

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Najdłużej sie utrzymuje
    po nałożeniu czuje sie bardzo dobrze jak z 1 skoczyc na 10
    konsystencja super
    MóJ ulubiony <3
    wydajny
    zapach super
    cena wysoka jestem w stanie dac wiecej

wczesniej uzywalam.. Paese, oriflame, loreal, maybelline,maxF., i inne

w końcu znalazlam swój typ. ciesze sie

vichy aerateint pure. 23 clair.fini beige ivory.beige finish

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić romanowskaiza za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy podkład jaki miałam
  • Dostałam ten podkład "w spadku" od koleżanki, której nie przypasował odcień i to był stanowczo najlepszy podkład jakiego używałam.

+ jest bardzo lekki i delikatny,
    + dobrze trzyma się na twarzy,
    + nie ciemnieje,
    + nie "zatyka" twarzy, nie zapycha porów,
    + bardzo dobrze dopasował się do koloru mojej cery, a to rzadkość, bo mam bardzo jasną skórę,
    + uważam, że jest dosyć wydajny, jedno opakowanie zużywałam rok,
    + dosyć dobrze się nakłada i rozprowadza, ma dobrą, gęstawą konsystencję.

+/- kryje dosyć lekko - mi to pasowało, ale osoby które chcą tuszować mocno widoczne niedoskonałości będą zawiedzione.

- matuje raczej bez szału, ale fakt, że ja jestem bardzo wymagająca jeżeli chodzi o matowanie i mam tendencję do świecenia jak jak księżyc w pełni i jeszcze nie trafiłam na kosmetyk, który by temu w pełni zapobiegł.
    - cena. Cena jest bolesna, ale moim zdaniem częściowo usprawiedliwia ją wysoka jakość.

Na dzień dzisiejszy tego podkładu nie używam, bo mimo wszystko nie jest to kosmetyk na studencką kieszeń, ale oceniam go bardzo pozytywnie i nie wykluczam, że jednak do niego wrócę.

Używam tego produktu od: około roku

Chcesz pochwalić alice_want_dance za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • świetny na lato!
  • Po serii kwasów i peelingów kawitacyjnch moja cera za nic nie chciał się poprawić (choć tragicznie nie było). Postanowiłam więc poszukac "winowajcy" i padło na podkład (ukochany Revlon Colorsaty). Szukałam zamiennika, tym bardziej że na lato Revlon jest zbyt ciężki.

W końcu trafiłam na Aerateint i jestem zachwycona! U mnie sprawdza sie wspaniale: nadaje skórze fajny odcień (SAND jest dla mnie idealny), 2 warstwy dają radę miejscom, które chcę ukryć, wygląda naturalnie i matuje moja skłonną do świecenia się skórę (uzywam pudru sypkiego dla utrwalenia).
    Oczywiście cudów nie ma-po 6 h delikatnie się świecę, ale w takim stopniu, że absolutnie mi to nie przeszkadza. Poza tym od czego są chusteczki absorbujace sebum?

Podsumowując: polecam!

PS. Moim zdaniem moja cera poprawiła się po zastosowaniu tego podkładu, a przynajmniej nie utrudnia mi on życia zobaczymy, czy cos się zmieni po kolejnych miesiacach jego stosowaniaUżywam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: 1 i kilka próbek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić amb86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jakoś nieadekwatna co ceny.
  • Podkład dla kobiet niezbyt wymagających, bez problemów z cerą, gdyż bardzo słabo kryje. Dobry aczkolwiek szału nie ma. Za taką cenę mógłby być o wiele lepszy.

Zalety:
    - lekki, nie tworzy efektu maski
    - beztłuszczowy
    - wygląda bardzo naturalnie na skórze
    - nie ciemnieje
    - nie zapycha
    - raczej lepszy na lato niż na zimę
    - wygodne opakowanie z pompką
    - łatwość aplikacji
    - wydajny

Wady:
    - jednak mógłby mieć trochę lepsze krycie
    - po jakimś czasie czuć zapach alkoholu (przynajmniej u mnie) i niestety w składzie znajduje się alkohol
    - szybko się ściera
    - cena

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić withoutdoubt za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo sie polubiliśmy
  • najpier miałam próbkę - produkt bardzo mi sie spodobał i kupiłam go. Pierwsze opakowanie mnie zachwyciło - idealny lekki podkłąd na lato, nie tłusty, nie ciężki, stapiający sie ze skórą. Kolor SANDY lub SAND (nie pamietam) okazał się strzałem w 10. Potem produkt kupiłam drugi raz i mimo tego samego odcienia, wydaje mi się troszkę inny, nawet kartonik ma delikatne różnice graficzne. Niby zgadza się cera, nazwa, teksty opisowe, ale kolor (mimo tego samego numeru) jest jakby troszkę mniej intensywny, mniej letni, a bardziej chłodny. To jest różnica bardzo delikatna, ale dla mnie zauważalna. Poza tym proukt super, sprawdza się w upały, daje naturalny świezy efekt.

Chcesz pochwalić aloe vera za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij