Vichy, Aera Teint Pure Fluid (Podkład matujący dla skóry normalnej/mieszanej )

Powiększ Vichy, Aera Teint Pure Fluid (Podkład matujący dla skóry normalnej/mieszanej )

Zgłaszająca osoba: chiante

Lekki podkład w płynie, 12 godzinna trwałość do skóry normalnej i mieszanej.
Minerały + działanie przeciw zanieczyszczeniom. Skóra jest świeża i oddycha swobodnie.
Działanie :
- Czysty i jednolity kolor.
- 12-godzinna trwałość nawet w zanieczyszczonym środowisku.
- Zdrowszy wygląd skóry.
- Po miesiącu stosowania pomaga neutralizować negatywne działanie wolnych rodników.
- Pozwala skórze oddychać.
- Mniej zaczerwienień, mniej podrażnień.
- Bardziej promienna skóra.
Nieperfumowany, niekomodogenny, hypoalergiczny, SPF 20.
Dostępny w 5 odcieniach.

Cena: 17EUR (85zł) / 30ml
/bw/

• Za ta cenę nie warto
  • Nie najgorszy,jednakże nie wart tej ceny. Słabo kryje,za to plusem jest to, że jest bardzo lekki i nie czuje się go na twarzy. Dosyć długo się utrzymuje, nie waży się - jednak tak jak wspomniałam wyżej - zbyt wygórowana cena za taki produkt. Dobry na codzień, do pracy - ale nie ma większe wyjście.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić marlena_wrobelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jakość nieadekwatna do ceny
  • Niestety jego jakość w stosunku do ceny to nie porozumienie!
    Kupiłam go na lato jako lekki podkład. Myślałam, że podkład takiej firmy produkującej dermokosmetyki będzie przynajmniej dobry... ale nie był ponieważ bardzo szybko się ściera, pomimo tego , że jest beztłuszczowy twarz świeci się bardzo szybko więc bez ciągłego pudrowania nie obejdzie się.
    Rozumiem też lekkie krycie bo taka jest forma tego podkładu ale tu jest, aż za lekkie.
    Plus za higieniczne opakowanie, dobrą wydajność i ładne rozprowadza się na skórze.

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mam mieszane uczucia
  • Podkład kupiłam pod namową mojej mamy, która kiedyś była wierna podkładom firmy Vichy, jednak przerzuciła się na podkłady firmy Dior.

Pierwszy kolor jaki kupiłam był za ciemny, poszłam żeby wymienić do apteki, udało się, jednak z tego koloru tez nie byłam jakoś wybitnie zadowolona. Pierwszy tydzień wszystko super, jakoś dopasował się do skóry, w drugim już zaczęły się problemy, a podkładu nawet nie ubyło ... ogólnie rzecz biorąc:

+opakowanie z pompką, szklane, wytrzymałe na upadki
    + ładnie się rozprowadza
    + nie ściera się tak szybko, z pudrem jest w sumie okej
    +bardzo, bardzo wydajny!

+/- matowanie

- strasznie wysuszył mi skórę!
    - podkreśla suche skórki
    - jest drogi w stosunku do jakości
    - bez pudru porażka w każdym calu
    - nie najlepiej kryje
    - mała gama kolorów, brak próbników w aptekach
    - pod koniec opakowania, zaczął się utleniać i robić efekt maski ...

Nie wiem sama co mam myśleć o nim, lubię go, ale brakuje mu do ideału, przymierzam się teraz do kupna takiego samego tylko do cery suchej, zobaczymy jak on sobie poradzi, oczywiście zdam relacje!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karolin_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tę cenę nie warto
  • Przede wszystkim cena podkładu absolutnie nie jest adekwatna do jakości. Kosztuje on prawie 90 zł, za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego.
    Podkład znajduje się w szklanej buteleczce, która jednak jest odporna na upadki. Spadł mi kilka razy a jednak nie zbił sie. Dozownik ma już jednak wadliwy, czasami podkład przy wyciskaniu rozpryskiwał się na wszystkie strony lądując wszędzie, tylko nie na dłoni. Zwłaszcza pod koniec użytkowania było to dużym problemem. Jeśli chodzi o kolor, miałam odcień 30R(Rosy Vanilla). Jest to drugi co do jasności odcień i pasuje do mojej jasnej (ale nie bladej) cery idealnie. Wiele podkładów nie ma takich jasnych kolorków za co daję plus.
    Podkład nakładałam palcami,rozprowadzał sie na twarzy całkiem dobrze jeśli przedtem nałożymy bazę. Kiedy nakładałam go na sam krem, podkład nie rozprowadzał się zbyt równomiernie a krycie było słabiutkie. Bez dodatkowego pokrycia twarzy pudrem sypkim nie wyszłabym z domu, efekt maski jest widoczny. Natomiast po jego nałożeniu w ogole nie czuję tapety na twarzy, jak to było w przypadku innych podkładów.
    Podkład nałożony na bazę i pod puder sypki utrzymuje się na mojej cerze bez poprawek około 6-8 godzin. Trwałość bez użycia tych produktów byłaby na pewno dużo słabsza. Matuje całkiem dobrze, ale znowu tylko w parze z bazą i pudrem sypkim. Niestety podczas aplikacji wyczywalny jest zapach alkoholu, jednak po chwili znika.
    Podkład jest lekki i nie zapycha. Plus za filtr przeciwsłoneczny SPF 20 i za bardzo dobrą wydajność.
    Podsumowując, nie jest on wart zakupu gdyż można znaleźć dużo lepsze podkłady tańsze o połowę.

Chcesz pochwalić elpa11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lepsze niedoskonałości na wierzchu
  • Wady:
    - używałam go w czasach, gdy moja mieszana skóra jeszcze nie była odwodniona, ten podkład częściowo przyczynił się do tego, że już jest: z tłustego nosa zrobił mi festiwal skórek
    - pierwsza warstwa kryje wszystko, co nie wymaga krycia, krostki zostają na wierzchu
    - druga warstwa nałożona punktowo daje efekt maski
    - zapach alkoholu
    - znaczne rozwarstwianie się
    - przedziwne pomarańczowe kolory (miałam najjaśniejszy, chyba nazywał się Opal, pomarańczowiał jak sk__syn)
    - bardzo, bardzo wywrotny flakonik
    - cena

Zalety? Jakie zalety?

Używam tego produktu od: 2008
    Ilość zużytych opakowań: jedno i nigdy więcej

Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Najdłużej sie utrzymuje
    po nałożeniu czuje sie bardzo dobrze jak z 1 skoczyc na 10
    konsystencja super
    MóJ ulubiony <3
    wydajny
    zapach super
    cena wysoka jestem w stanie dac wiecej

wczesniej uzywalam.. Paese, oriflame, loreal, maybelline,maxF., i inne

w końcu znalazlam swój typ. ciesze sie

vichy aerateint pure. 23 clair.fini beige ivory.beige finish

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić romanowskaiza za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy podkład jaki miałam
  • Dostałam ten podkład "w spadku" od koleżanki, której nie przypasował odcień i to był stanowczo najlepszy podkład jakiego używałam.

+ jest bardzo lekki i delikatny,
    + dobrze trzyma się na twarzy,
    + nie ciemnieje,
    + nie "zatyka" twarzy, nie zapycha porów,
    + bardzo dobrze dopasował się do koloru mojej cery, a to rzadkość, bo mam bardzo jasną skórę,
    + uważam, że jest dosyć wydajny, jedno opakowanie zużywałam rok,
    + dosyć dobrze się nakłada i rozprowadza, ma dobrą, gęstawą konsystencję.

+/- kryje dosyć lekko - mi to pasowało, ale osoby które chcą tuszować mocno widoczne niedoskonałości będą zawiedzione.

- matuje raczej bez szału, ale fakt, że ja jestem bardzo wymagająca jeżeli chodzi o matowanie i mam tendencję do świecenia jak jak księżyc w pełni i jeszcze nie trafiłam na kosmetyk, który by temu w pełni zapobiegł.
    - cena. Cena jest bolesna, ale moim zdaniem częściowo usprawiedliwia ją wysoka jakość.

Na dzień dzisiejszy tego podkładu nie używam, bo mimo wszystko nie jest to kosmetyk na studencką kieszeń, ale oceniam go bardzo pozytywnie i nie wykluczam, że jednak do niego wrócę.

Używam tego produktu od: około roku

Chcesz pochwalić alice_want_dance za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • świetny na lato!
  • Po serii kwasów i peelingów kawitacyjnch moja cera za nic nie chciał się poprawić (choć tragicznie nie było). Postanowiłam więc poszukac "winowajcy" i padło na podkład (ukochany Revlon Colorsaty). Szukałam zamiennika, tym bardziej że na lato Revlon jest zbyt ciężki.

W końcu trafiłam na Aerateint i jestem zachwycona! U mnie sprawdza sie wspaniale: nadaje skórze fajny odcień (SAND jest dla mnie idealny), 2 warstwy dają radę miejscom, które chcę ukryć, wygląda naturalnie i matuje moja skłonną do świecenia się skórę (uzywam pudru sypkiego dla utrwalenia).
    Oczywiście cudów nie ma-po 6 h delikatnie się świecę, ale w takim stopniu, że absolutnie mi to nie przeszkadza. Poza tym od czego są chusteczki absorbujace sebum?

Podsumowując: polecam!

PS. Moim zdaniem moja cera poprawiła się po zastosowaniu tego podkładu, a przynajmniej nie utrudnia mi on życia zobaczymy, czy cos się zmieni po kolejnych miesiacach jego stosowaniaUżywam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: 1 i kilka próbek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić amb86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jakoś nieadekwatna co ceny.
  • Podkład dla kobiet niezbyt wymagających, bez problemów z cerą, gdyż bardzo słabo kryje. Dobry aczkolwiek szału nie ma. Za taką cenę mógłby być o wiele lepszy.

Zalety:
    - lekki, nie tworzy efektu maski
    - beztłuszczowy
    - wygląda bardzo naturalnie na skórze
    - nie ciemnieje
    - nie zapycha
    - raczej lepszy na lato niż na zimę
    - wygodne opakowanie z pompką
    - łatwość aplikacji
    - wydajny

Wady:
    - jednak mógłby mieć trochę lepsze krycie
    - po jakimś czasie czuć zapach alkoholu (przynajmniej u mnie) i niestety w składzie znajduje się alkohol
    - szybko się ściera
    - cena

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić withoutdoubt za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo sie polubiliśmy
  • najpier miałam próbkę - produkt bardzo mi sie spodobał i kupiłam go. Pierwsze opakowanie mnie zachwyciło - idealny lekki podkłąd na lato, nie tłusty, nie ciężki, stapiający sie ze skórą. Kolor SANDY lub SAND (nie pamietam) okazał się strzałem w 10. Potem produkt kupiłam drugi raz i mimo tego samego odcienia, wydaje mi się troszkę inny, nawet kartonik ma delikatne różnice graficzne. Niby zgadza się cera, nazwa, teksty opisowe, ale kolor (mimo tego samego numeru) jest jakby troszkę mniej intensywny, mniej letni, a bardziej chłodny. To jest różnica bardzo delikatna, ale dla mnie zauważalna. Poza tym proukt super, sprawdza się w upały, daje naturalny świezy efekt.

Chcesz pochwalić aloe vera za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale swoje wady ma
  • właściwie nie wiem co o nim napisać.. kryje, matuje ale nie trzyma się cały dzień, nad czym ubolewam. oczywiście nie nadaje się na codzień, ponieważ zatyka pory, ale to większość fluidów takich jest. ogólnie jest okej, ale są o wiele lepsze podkłady i o połowę tańsze niż ten.. także polecam go wybrać w ostateczności, kiedy nie będzie możliwości kupić innego

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić sofabulous za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorzej wydane 80zł w życiu.
  • Koszmar.
    Najgorszy podkład jaki miałam kiedykolwiek.
    Okropnie śmierdzi alkoholem, pieką mnie od niego oczy, nie kryje, nie matuje, nierownomiernie się rozprowadza, nie jest wydajny i nie utrzymuje się cały dzień.
    Jedyną zaletą jest higieniczne i estetyczne opakowanie z dozownikiem.
    Serdecznie odradzam.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić california213 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo, ale to bardzo przyzwoity podkład
  • Ten podkład jest naprawdę dobry, używam nr 23, który idealnie dopasowuje się do koloru mojej skóry, chyba nigdy nie miałam tak dobrze dobranego odcienia, a podkładów miałam już wiele...Zwykle kupowałam podkłady firm Clinique, Dior, ostatnio Guerlain parure aqua (swoją drogą doskonały). Ku mojemu zdziwieniu podkład Vichy jest równie dobry jeśli chodzi o jakość, a przy tym znacznie tańszy. W makjazu preferuje zdecydowanie naturalny look bez efektu maski, ten podkład mi to zapewnia, nie widać go na twarzy, daje ładne satynowe wykończenie, nie podkreśla suchych skórek i nie wchodzi w zmarszczki. Trwałość też bardzo dobra, trzyma się cały dzień. (po przypudrowaniu). Biorąc pod uwagę, że jest bardzo lekki, a mam cerę naczynkową z pojawiającymi się czasem niespodziankami używam jeszcze punktowo korektora.Dla mnie, zdecydowanie faworyt.

Chcesz pochwalić danusia25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubi, lubi, lubi
  • Jak narazie najlepszy podkład jakiego używałam.
    +delikatny
    +nie ma efektu maski i nie czuję się "pomalowana"
    +neutralny zapach
    +pięknie wyrównuje kolor skóry
    +właściwie nie muszę używać pudru, chyba że latem kiedy zdarza mi się troszkę świecić:P
    +filtr przeciwsłoneczny
    +wydajny, więc cena nie boli aż tak bardzo

Chcesz pochwalić Zorrrra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Odkryłam ten podkład około rok temu, kiedy zapomniałam wziąć na weekend kosmetyczki i pomalowałam się nim u mamy. Byłam zachwycona i chętnie go przyjęłam, kiedy mama stwierdziła, że wg niej jest niezbyt dobry, ponieważ nie matuje. Zdaję sobie więc sprawę, że nie dla wszystkich jest on idealny, ale akurat dla mojej skóry twarzy owszem, ponieważ mam typową normalną cerę, bez większych problemów.

Plusy
    (wg opisu:
    - Czysty i jednolity kolor. -iealnie adekwaty do mojego odcienia twarzy, w ogóle się nie odróżnia
    - 12-godzinna trwałość nawet w zanieczyszczonym środowisku. - mimo, że moje poprzedniczki pisały, że ciemnieje i schodzi, to ja tego nie zauważyłam na swoim przykładzie, u mnie ładnie "siedzi cały dzień"
    - Zdrowszy wygląd skóry.- jak wyżej, jedynie po tym podkładzie moje skóra jest idealnie gładziutka i ma zdrowy, jasny, świetlisty odcień, uwielbiam <3
    - Pozwala skórze oddychać. - takie mam wrażenie, jest leciutki, płynny i "nie czuć" go na twarzy.
    - Mniej zaczerwienień, mniej podrażnień. - nie wiem czy mniej,wydaje mi się, ze po prostu nie jest ich przyczyną, aczkolwiek czy im zapobiega...chyba nie, ale raczej nie jest to rolą podkładu i jego możliwością
    - Bardziej promienna skóra. - już o tym wspominałam, wg mnie to duży plus
    Dodatkowo:
    -Wydajny, jedno opakowanie wystarczyło mi na ponad pół roku.

Minusy:
    -Nieprzyjemny zapach alkocholu. (jestem w stanie dla takiego efektu jaki daje ten podkład zrezygnować z doznań estetycznych podczas malowania, wystarczy się na nim nie skupiać)
    -Czasami w zimie mam przesuszoną skórę na nosie, aczkolwiek zdarzało mi się to przy wszystkich podkładach, więc to raczejwina moich zaniedbań pielęgnacyjnych, bo sam podkład nie wystarczy.
    -Lekkie krycie- jak już wspomniałam mam raczej nieuporczywą cerę, więc dla mnie nie jest to więszy problem, ale jeśli już pojawi się jakiś pryszcz, to tym podkładem raczej go dobrze nie zakryjecie, chyba, że pryszcz jest niewielki.
    -Cena - to dla mnie jedyny smutny minus. Taka kwota za podkład boli studencką kieszeń, aczkolwiek narazie nie wyborażam sobie z niego zrezygnować.

Podsumowując gorąco polecam osobą nie mających większych problemów ze skórą twarzy, o jasnej karnacji, z cerą normalną, ponieważ dla mnie sprawdza się wspaniale. Skóra staje się piękna, naturalna, ponieważ nie tworzy skorupy, maski, tapety, tylko cera wygląda na naturalną, świeżą i rozświetloną. Jestem świadoma jego kilki niedociągnięć, ale niespejalnie kolidują one z moimi potrzebami podkładowymi. Jestem w nim zakochana ;-)

Używam tego produktu od: ok. 9 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Guskas za czytelną i pomocną recenzję?
  • wysusza!
  • Kupiłam skuszona promocją w aptece i przekonaniem że taka firma na pewno bubla by w swej ofercie nie miała..niestety zakup tego fluidu był moim największym kosmetycznym błędem roku. Kolor który wydawał się być dobry- na twarzy zmienia się w zbyt ciepły. Baaaardzo wysusza cerę(mam mieszaną) koszmarnie podkreśla suche skórki albo je wręcz 'robi'. Nawet po peelingu sprawia że skóra wygląda jak zsuszona. Nie jest wcale trwały- wieczorem prawie go nie widać na waciku. Nie kryje niedoskonałości- wręcz je podkreśla. Trafiały mi sie nie raz DUUUŻO lepsze podkłady za niecałe 30zł.

podkład przekazałam siostrze która po kilku zastosowaniach zgłosiła te same zastrzeżenia co do produktu .

Plus z higieniczne opakowanie z pompką

Używam tego produktu od: miesiąc i ani dnia dłużej
    Ilość zużytych opakowań: niecałe

Chcesz pochwalić nati_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla chłodnych typow kolorystycznych
  • Używałam starszej wersji aera teint kilka lat temu i uwielbiałam ją. W Super-pharm była akurat promocja a wydawalo mi się, że wersja pure jest podobna do tej "starej" wiec wziełam najjaśniejszy kolor 23 ivory. Pewna siebie nałożyłam kosmetyk na twarz i tu zaczęło się rozczarowanie, bo kosmetyk nawet w wersji najjaśniejszej ma odcien pomarańczowy co w zestawieniu z moim chlodnym odcieniem skory na szyi daje kiczowaty efekt :/ Ale podsumowując:

Minusy:
    - nawet najjaśniejszy kolor jest za ciemny i ma odcien pomarańczowy
    - podkreśla suche skórki
    -nie zakrywa zaczerwienien w stopniu zadowalającym, potrzebny jest korektor
    -cena bez promocji ponad 80 zł

Plusy:
    -lekka, przyjemna konsystencja
    -ładnie wyrównuje powierzchnię skóry
    -skóra wygląda po nim zdrowo
    -poręczne, ładne opakowanie

all in all gdyby nie ta pomarnaczowatosc z pewnoscia byłabym zadowolona.

P.S.- nalozylam na twarz puder bambusowy z BU i udalo mi się zniwelowac ten pomaranczowy odcien! Jupi!
    Używam tego produktu od: 1 dniaIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić asiana89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony!
  • Jest to zdecydowanie mój ulubiony podkład. Do tej pory nie spotkałam lepszego.

Plusy:
    -trwałość
    -naturalny efekt
    -nie zapycha
    -nie podkreśla suchych skórek jeśli nakłada się go pędzlem (ja używam pędzla flat top)
    -wygodny i higieniczny dozownik
    -eleganckie opakowanie (i wytrzymałe- kilka razy mi spadł i żyje)

Minusy:
    -uboga gama kolorystyczna (najjaśniejszy jest troszeczkę za ciemny)
    -wyczuwalny alkohol
    -nie jest zbyt wydajny

Mimo tych minusów, serdecznie polecam ten podkład. Kupuję go w superpharm w promocji za 66 zł- myślę, że taka cena jest proporcjonalna do jakości podkładu.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić sunsilk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny lekki podkład do cery problematycznej
  • Mam cerę problematyczną z wypryskami i ciemnymi przebarwieniami potrądzikowymi. Nie lubie jednak używać ciężkich, kryjących podkładów na całą twarz, bo mimo iz zakryte są wszelkie niedoskonałości, to efekt jest zazwyczaj sztuczny, podkład jest bardzo widoczny i zupełnie nienaturalny. Wcala nie wygląda to dobrze.
    O wiele lepszym rozmiązaniem jest zakrywanie niedoskonałości punktowo cięzsym podkładem, a na całą twarz ( i szyję- nie zapominajmy o tym! ) używanie lżejszych (dostosowanych do naszych potrzeb) podkładów .
    Do tego celu cudownie nadaje sie ten podkład, ponieważ nadaje cere ładny odcień ( ja mam 35 Moyen Sand) jest delikatny dla cery, daje jej oddychać, matuje i nie zbiera się w zagębieniach no i najważniejsze- jest naturalny.
    Łączę go z punktowo nakładanym toleriane teint 11, dermablendem 25 lub miracle touch 45 i jest super.
    Oczywiście makijaż wykańczam matującym pudrem sypkim z Jadwigi. Polecam.Używam tego produktu od: dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Bednarita za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 14 raz(y)
  • Lekki i nie dla tłustej cery
  • Skuszona kolorystyką podkładu Vichy zaczęłam testowanie najjaśniejszego koloru, którego można mniej więcej porównać do Pharmacerisa kryjącego w odcieniu Ivory 01.

KONSYSTENCJA
    - lekka, lejąca,
    - mam skojarzenia z MAC Studio Fix (ale Vichy ma lepsze krycie) lub 10 hours Sleep.

WYKOŃCZENIE
    - świecące, powiedziałabym, że jest efekt świetlistej cery bez drobinek,
    - ale! nawet solidnie przypudrowany zaczyna się niemiłosiernie świecić, dając efekt naolejowanej cery, absolutnie odradzam cerom tłustym.

KRYCIE
    - delikatne, na poziomie Heathy Mix, LRP Unifiance do suchej skóry,
    - nie zakryje blizn czy niespodzianek a naczynka czy zaczerwienienia jedynie ujednolici,
    - nie podkreśla porów ani niedoskonałości,
    - nie jest trwały już po 2-3 godzinach nie ma go na skrzydełkach nosa i w bardziej przetłuszczających się miejscach.

DOSTĘPNOŚĆ i CENA
    - apteki i Superpharm,
    - wysoka cena, w okolicach 80 zł.

DZIAŁANIE i WRAŻENIA
    - określiłabym go lekkim podkładem na co dzień, coś pomiędzy podkładem a kremem tonującym,
    - nie czuje się go na twarzy i bardzo dobrze się rozprowadza,
    - niestety trudno określić dla kogo ten produkt jest stworzony, teoretycznie jest to wersja dla skóry mieszanej, ale jeżeli taka skóra ma problemy ze świeceniem, to będzie to "zakup samobójczy". Dla cery suchej i normalnej mógłby być fajny, ale woniejący z opakowania alkohol przeraża możliwością podrażnienia lub przesuszenia.

Ogólnie mam mieszane uczucia, co do tego podkładu. Na zakup może mnie skusić jedynie najjaśniejszy kolor.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: próbki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lemka za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • To był jeden z moich pierwszych podkładów które kupiłam, w sumie dość późno zaczełąm ich używać bo w wieku 21 lat. Po przerobieniu kilku drogeryjnych przy tym zostałam na dłużej, dostawałam mnóstwo komplementów gdy miałam go na twarzy a to że ładnie wyglądam a to że mam ładną cere i przede wszystkim był niewidoczny dla otoczenia, poza tym ma lekką wodnistą konsystencje przez co nie obciążał skóry a ładnie ją ujednolicił,plusem jest też filtr spf 20. Dziś, kiedy mam większe porównanie z innymi tego typu produktami mam do niego kilka zastrzeżeń

- nie trzyma się nierównosci, przez co w ogóle ich nie maskuje
    -okropnie brudzi ubrania , nakładanie na szyje odpada
    -brak odcienia pomiędzy 23 a 35
    -moja mieszana skóra szybko zaczynała się świecić
    -nie sprawdził się na skórze dojrzałej, podkreślał bruzdy

Podsumowując , dobry podkład do młodej,normalnej cery bez wyprysków

Używam tego produktu od: używałam przez rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 całke

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić miska189 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciemnieje na buzi, po czasie niesamowicie zapycha, ale nie tworzy maski
  • Mam strasznie mieszane uczucia do tego podkładu, z jednej strony zalety:
    - nie tworzy maski na buzi
    - idealnie wyrównuje koloryt skóry
    - trzyma się niesamowicie długo
    - jest jak druga skóra
    - wydajny

Ciężko mi było ostatnimi czasy znaleźć podkład który podołał by mojej cerze - która miejscami się świeci, a miejscami jest odwodniona i widać suche skórki (niczym skóra schodząca po wakacjach). Wróciłam do aera teint, ale cały czas się boję jednej rzeczy która spowodowała jego odstawienie:
    - po czasie podkład niesamowicie zapycha pory!
    Poprawa wyglądu cery która może mieć miejsce na początku użytkowania jest złudna, potem rozpoczyna się masakra - bolące grudki pod skórą:/ W moim przypadku to było tylko i wyłącznie dzieło tego podkładu- jak odstawiałam problemy przemijały, jak wracałam do niego - pojawiały się znów. Skończyło się na mikrodermabrazjach, bo tak mi zmasakrowało buzię po nim.

Inne wady:
    - ciemnieje na buzi
    - nie matuje na długo (ale nie robi też maski, więc spokojnie można go przypudrować raz na jakiś czas i jest ok)
    - dobry do niemal idealnej cery - z lekkimi przebarwieniami, zaczerwienieniami itp
    - mały wybór kolorów (nie mówiąc o tym że nie ma porównywalnych odcieni w różnych tonacjach: 35 jest wręcz pomarańczowawny, a odcień jaśniejszy - 23 - jest świńsko różowy).
    Używam tego produktu od: ponad rokuIlość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ashana za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki miałam dotychczas!
  • Kupiłam ten podkład zachęcona przez Panią farmaceutkę w zaprzyjaźnionej aptece używałam dotychczas wielu, ale żaden nie spełniał moich oczekiwać, mam skórę mieszaną w stronę tłustej, jest to jedyny podkład, który idealnie pasuje do mojej cery, mam kolor 23 ivory, dla mnie idealny! Ma lekką, fajną konsystencję, nie tworzy efektu maski, długo się utrzymuje! Przy dość wysokiej cenie (akurat trafiłam na promocję -20%) jest bardzo wydajny!

Używam tego produktu od: kwiecień 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić caroline_makeup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjaciel w walce z zaskórnikami
  • Długo zastanawiałam się nad jego kupnem; Głównie ze względu na małą paletę odcieni i skrajne komentarze...
    Jednak na urodziny postanowiłam zrobić sobie prezent i zaryzykować. Czy się rozczarowałam? Nie! Przyznam, ten podkład jest jedną z milszych niespodzianek.... Dlaczego?

Najważniejszym elementem przemawiającym na korzyść jest widoczna zmiana po nałożeniu kosmetyku. Mam wrażenie jakbym dzień wcześniej była u kosmetyczki na peelingu enzymatycznym i zabiegu nawilżającym.
    Jestem właścicielką problematycznej i kapryśnej buzi (naczynka, rozszerzone pory, zaskórniki, świecenie). A tu po nałożeniu Aera Teint Pure widzę jak moja twarz przybliża się do pięknego matu i gładkości w dotyku z niewidzialnymi naczynkami.

Jak każda posiadaczka zaskórników mam problem z tworzeniem się nowych, po niektórych podkładach (także tych mineralnych). Jednak teraz zauważyłam, że nie pojawia się ich tyle co przedtem. Za to duży plus.

Ponadto, twarz po zastosowaniu jest wypoczęta, dobrze nawilżona. Nie czuję obciążenia i efektu maski, przez co efekt jest naturalny (wystarczy tylko strefę T przypudrować).

Gorąco polecam przed użyciem tylko umyć buzie pianką lub mleczkiem (w moim przypadku Lirene delikatny kremowy żel do cery naczynkowej) i już można nakładać podkład. Nie mam skłonności do przesuszenia, więc nie wklepuję przed kremu nawilżającego. W efekcie nie błyszczy się skóra i jest przyjemnie dla oka matowa.
    Bynajmniej ten trik tylko dla cer tłustych, pragnących pozbyć się świecenia.

Minusik za pompkę, z której dość intensywnie wylewa się podkład, przez co trzeba uważać, by za szybko nie pożegnać się z ulubionym kosmetykiem.

12 godzinna trwałość jest trochę przesadzona- u mnie efekt utrzymuje się do 8 godzin.

Mimo niewydajności i krótkiego czasu trwałości serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić hope1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Zakupiłam ten podkład dosłownie kilka dni temu ... ale już co nieco mogę o nim napisać. Zacznę od tego , że posiadam skórę mieszaną , więc preferuję podkłady matujące , żeby zapobiec nadmiernemu świeceniu. Nie przepadam za podkładami , które bardzo mocno matują i powodują , że twarz się robi " płaska". Zakupiłam ten podkład z nadzieją , że spełni moje oczekiwania. Jeśli chodzi o plusy to na pewno filtr 20 ... to , że skóra pod nim oddycha , łatwo się go rozprowadza no twarzy, względnie matuje, zakrywa drobne niedoskonałości. Efekt matowienia skóry na pewno nie trwa tak długo jak zapewnia producent , skóra zaczęła mi się lekko świecić po ok. 4 h ... po uprzednim nałożeniu kremu matującego pod i puru matującego na podkład. Jednak to świecenie jest do przyjęcia , nie jest jakieś ogromne. Dla mnie to nawet na plus , bo skóra wygląda dzięki temu bardziej naturalnie.
    Jeśli chodzi o minusy to na pewno jest nim mała gama kolorystyczna ... w Aptece były dostępne dosłownie 4 odcienie ... wybrałam moim zdaniem najjaśniejszy - Rosy Vanilla , który niby nie jest jaśniejszy od Ivory? Kolor , który wybrałam ma odrobinkę różowego pigmentu , ale nie na tyle żeby tworzyć efekt " świnki" na twarzy. Z moją szyją się jako tako komponuje. Aaa i co dla mnie ważne , po nałożeniu tego podkładu nie czuję go mocno na twarzy , mam wrażenie , że moja skóra czuje się w nim dobrze. To jest dla mnie bardzo istotne, bo poprzedni moj podklad - Loreal True Match totalnie mi zatykał twarz ;/.
    Myślę , że kupię go ponownie ... choć mam nadzieję , że ten mi na długo wystarczy . Jedyne co to może się skuszę jednak na ten drugi odcień Ivory , bo moja skóra naturalnie wpada w jasny beż ... a nie róż ... więc może ciut lepiej mi pasować.
    Jeśli chodzi o cenę produktu ... no cóż , jeżeli ktoś się decyduje na tą firmę , musi się liczyć z taką ceną. Zawsze można poszukać czegoś drogeryjnego tańszego. Myślę jednak ... że ta cena w porównaniu z cenami podkładów np. Este Lauder czy Clinique nie jest wygórowana , a efekt podkład daje podobny .Używam tego produktu od: kilku dniIlość zużytych opakowań: odrobinka

Po długim czasie stosowania stwierdzam , że nie jest to podkład dla mnie ... zbyt szybko ściera się z twarzy ... a z nosa to już w ogóle po godzinie .... nie nadaje się na zimę. Słabo radzi sobie z czerwonymi przebarwieniami ... przebijają przez podkład niestety.

Chcesz pochwalić MissEvel za czytelną i pomocną recenzję?