Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Revolution Mildert Mimikfalten Nachtcreme (Krem przeciw zmarszczkom mimicznym na noc)

Zgłaszająca osoba: Magdo

Krem zapobiega powstawaniu zmarszczek mimicznych, które tworzą się podczas marszczenia czoła, mrużenia oczu i śmiechu. W efekcie skóra staje się gładka i delikatna w dotyku. Zawiera Argilerine,nietoksyczną molekułę, działającą podobnie do toksyny botulinowej, która zmniejsza napięcie mięśni twarzy,nie dopuszczając do pogłębienia się zmarszczek mimicznych, witaminy A i E, oraz olej z dzikiej róży,który działa na naskórek: wygładzająco, przeciwzapalnie, regenerująco.
Ocena "Sehr gut" w Oko-Test w 2009 roku.

Skład: Aqua,Glicerin,Ethylhexyl, Isononanoate, Cetearyl Alkohol, Decyl Oleate, Gliceryl Stearate Citrate, Glicine Soja Oil, Gliceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Rosa Canina Fruit Oil, Phantenol, Phenoxyethanol, Dimethicone, Xanthan Gum, Carbomer, Parfum, Etinyl Palmitate, Methylparaben, Potassium Sorbate, Disodium Edta, Butylparaben, Ethylparaben, Alcohol, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Caprylic/Capric Trigliceride, Isobutylparaben,Propylparaben, Pantolactone, Acetyl Hexapeptide-8, Ascrobyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbic Acid.

/bw/

• Dobrze nawilża
  • Nie szukałam specjalnego kremu przeciw zmarszczkom, ale nie wypada mi już sięgać po kremy nawilżające under twenty...

Szukałam dobrego kremu nawilżającego na noc, nie oceniam działania przeciw zmarchom, bo jakoś nie wierzę, że cokolwiek potrafi im zapobiegać.

Krem ma dobry skład, bez parafiny , poza tym, ma znaczek "sehr gut", więc nie może być zły, prawda?

Dobrze nawilża, ale bez szaleństw.
    Skóra po nim jest nawilżona i gładka. Wydaje mi się, że czasami po zastosowaniu tego kremu miałam uczucie jakby trochę ściągał skórę, ale może to to działanie przeciw zmarchom, albo miałam bardzo przesuszoną buzię i stąd takie uczucie. Nie jest to uczucie dyskomfortowe, niemniej do zanotowania.

Nie jest tłusty, można powiedzieć, że po jego zastosowaniu skóra jest gładka, aksamitna i dobrze napięta (patrz wyżej). Po jego aplikacjimożna robić wieczorny makijaż - nie obciąża cery.

Pachnie delikatnie, odrobinę fiołkowo, bardzo ładnie.

Słoiczek szklany, zakręcany.

Dostępność rossmannowa, wydajność dobra, cena (w dodatku w promocji) bardzo przyjazna.

Potestuję inne kremy na noc, zobaczę jak się sprawują, jeśli nie znajdę nic lepszego, to pewnie do niego wrócę.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić Twitter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie świetny!
  • Jestem bardzo zadowolona zarówno z kremu Revolution na noc, jak i na dzień.
    Pół gwiazdki odejmuję za to, że ciężko mi powiedziec, czy krem coś robi ze zmarszczkami Jakkolwiek skóra wygląda na gładszą.
    Delikatny zapach, szybko się wchłania, dosc lekki, moja tak naprawde wymagająca skóra jest po nim bardzo ładna. A cena po prostu śmieszna, zwlaszcza, jak jest w promocji.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwszy słoiczek

Chcesz pochwalić Fairycharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry sklad, ale brak dzialania przeciwzmarszczkowego
  • problemem mojej cery sa bardzo szybko pojawiające się zmarszczki mimiczne- mam 22 lata.
    szukam kosmetyku który poradzi sobie z nimi ,wygładzi je i zapobiegnie powstawania mocniejszych
    co do niego..
    dobry krem skladowo.
    dzięki właśnie niemu wygrał test jakości w 2009 robiony przez niezależne Öko test.
    dobrze nawilża, ale innego działania nie zauważyłam.
    dla mnie po prostu dobry krem nawilżający z niższej polki. niestety w żadnym przypadku nie nadaje sie na krem przeciwzmarszczkowy

Używam tego produktu od: okolo pol roku
    Ilość zużytych opakowań: jeden sloiczek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tadyszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Przeciętny krem. Napewno nawilża, choć dbam o cerę. Kupiłam go nie zważając, że jest od zmarszczek mimicznych, a taki mi jeszcze nie potrzebny. Skład przyjazny, nie jest typowy na głębokie zmarszczki. Fajne opakowanie, gruby słoiczek, zapakowany w karton. Ładny na prezent.
    Konsystencja podchodząca pod rzadką, szybko się wchłania.
    Dobra cena, jest wydajny.
    Nie jest zły, lecz dla mnie za wcześnie na taki.
    Gwiazdkę dodaję za dobroczynny skład: olej z dzikiej róży i z ziaren soi, wit. A,E,C.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nicole2772 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie działa
  • Bardzo dobrze napina skórę i do tego nawilża. Szybko się wchłania. Mimo, że jest to krem na noc, często przed ważnym wyjściem nakładam naprawdę grubą warstwę na największe zmarszczki i po ok 15 minutach zmywam, następnie nakładam cieniutką warstwę i na to make up Działa lepiej niż niejedna maseczka! Skóra po nim się nie świeci, nie zapycha porów (mam cerę mieszaną ze skłonnością do wyprysków).

Ładne opakowanie, słoiczek wytrzymały, przeżyje niejeden upadek.

Jedyny minus to jego chemiczny zapach, czuć całe labolatorium. Osobiście mi nie przeszkadza.

Używam tego produktu od: 2 lat (testuję też inne)

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić babeczka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wreszcie sie zemszcze!
  • Plusy:
    + cena i dostepnosc
    + wydajnosc
    + konsystencja

Minusy:
    - BRAK DZIALANIA - krem matuje (?) okolice zmarszczek, lekko je wygladza, ale dzialanie to ustepuje po calkowitym wchlonieciu
    - dlugotrwale i czeste uzywanie jest niemozliwe, gdyz krem po kilku dniach powoduje powstanie pojedynczych, duzych, bolesnych wypryskow, ktore ciezko wyleczyc

Podsumowujac: dla mnie jest tragiczny, nie wiem co zrobic z reszta opakowania :/

Używam tego produktu od: 2 miesiecy z przerwami na leczenie tradziku
    Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić parnaska za czytelną i pomocną recenzję?