Fitomed, Krem nawilżający tradycyjny

Powiększ Fitomed, Krem nawilżający tradycyjny

Zgłaszająca osoba: wichura

W kremie zastosowano naturalne składniki o działaniu nawilżającym. Cząsteczki soli wapnia, magnezu, sodu (mleczan, PCA, hialuronian) pokonują barierę naskórkową i kumulują wokół siebie wodę pochodzącą z głębszych warstw skóry. Naskórek robi się bardziej nawilżony i napięty. Dodatek olejku rokitnikowego lekko natłuszcza i działa łagodząco. Woda z kwiatu pomarańczy od wieków stosowana jest w nawilżaniu cery tłustej i mieszanej.
Zalety kremu:
- bez parabenów,
- tradycyjna receptura,
- delikatny pomarańczowy zapach,
- 20% tłuszczy,
- zapewnia długotrwałe nawilżanie,
- wygładza naskórek,
- posiada właściwości matujące.

Skład: Aqua, Citrus Aurantium Dulcis Flower Water, Panax Ginseng Root Extract, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Ethylhexyl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Glycerin, D-Panthenol, Citrus Aurantium Dulcis Peel Cera, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Lecithin, Glucose, Sodium Hyaluronate, Magnesium PCA, Calcium Lactate, Trilaureth-4 Phosphate, Hydroxyethyl Acrylate, Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Pelargonium Roseum Leaf Oil, Parfum (17.02.2010)

• Prawie idealny
  • Długo poszukiwałam dobrego kremu nawilżającego, aż w końcu znalazłam Nie było to takie proste, gdyż w żadnej aptece ani drogerii nie mogłam na niego trafić. Dostępny był jedynie w jednym sklepie zielarskim i w sklepie ze zdrową żywnością. Produkt jest bardzo dobry, ma więcej plusów niż minusów:

Plusy:
    + bardzo dobrze nawilża
    + nie zawiera parabenów
    + jest stworzony z naturalnych składników
    + ma przyjemną konsystencję
    + ładnie pachnie
    + kolor
    + opakowanie
    + cena
    + nie roluje się

Minusy:
    - dostępność

Podsumowując krem jest rewelacją. Polecam każdemu, kto nie jest do końca zdecydowany co do jego zakupu

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Chcesz pochwalić ekspertka01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krem godny uwagi
  • Kremik ma brzoskwiniowy kolorek . Posiada on leciutką konsystencję, dzięki której bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy i błyskawicznie wchłania. Pachnie bardzo ładnie i zapach ten stosunkowo długo się utrzymuje.Już podczas pierwszego zastosowania zauważyłam, że cera jest wygładzona, lekko napięta, i nawilżona. Nie powoduje zaczerwienia i kojąco wpływa na podrażnienia. Fantastycznie wyrównuje koloryt skóry i jednocześnie ją matuje. Po zastosowaniu tego kremu moja twarz nie błyszczy się na czole, nosie i brodzie i nie ma widocznych przesuszonych skórek na policzkach- krem bardzo ładnie te różnice koryguje. Krem można stosować na dzień i na noc, ale świetnie sprawdzi się również pod makijaż. Jak dla mnie stopień zmatowienia skóry oraz jej nawilżenia, jakie zapewnia ten krem, jest w zupełności wystarczający. Nawet przy obecnych niewysokich temperaturach na dworze oraz przy suchym powietrzu w mieszkaniu, krem dostarcza mi właściwego nawilżenia. Nie zauważyłam, aby przy swoich bardzo dobrych właściwościach nawilżających, zapychał pory czy pozostawiał tłustą i lepką warstwę na twarzy- wręcz przeciwnie moja cera wolniej się po nim przetłuszcza. Mimo swej lekkiej konsystencji, krem jest bardzo wydajny, wystarczy jego niewielka ilość, aby rozprowadzić go na całej twarzy. Do tego nie zawiera parabenów, co jest jego kolejnym ogromnym plusem. Polecam wszystkim osobom mającym problemy z cera tłustą i mieszaną.

Używam tego produktu od: ponad 6 miesięcy

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale nie najlepszy.
  • Mam cerę mieszaną w stronę tłustej więc nawilżenie to ważny element mojej codziennej pielęgnacji. Kupiłam ten krem gdyż poleciła mi go koleżanka. Przeczytałam kilka recenzji i stwierdziłam, że do wypróbuję.
    Opakowanie jest nijakie, ale w środku kryje się całkiem niezłe mazidło. Używałam go rano, jako krem pod makijaż. Początkowo wywołał u mnie wielkie "WOW!". Tani, nieźle nawilżał i nie pozostawiał filmu. Lecz po kilku tygodniach używania zauważyłam, że tłusta warstwa przebija się przez makijaż po jakiś 3-4 godzinach. Lecz wystarczyło użyć bibułki, pudru i znowu było ok.
    Jeśli chodzi o nawilżenie jest ok. Krem mnie nie uczulił co także jest plusem gdyż mam wrażliwą cerę.
    Zapach całkiem mi się podoba, jest wyczuwalny gdy się nim smaruję lecz potem znika.

Teraz skończyłam jedno opakowanie i mam zamiar spróbować czegoś nowego, bardziej stawiając na mat, lecz myślę, że jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tuniikaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawdziwy skarb
  • Krem zamkniety w niepozornym opakowaniu kryje wewnątrz prawdziwą skarbnicę naturalnych składników.
    Ma bardzo przyjemny zapach i lekko maślaną konsystencję. Żeby się wchłonął, musimy odczekać kilka minut,ale potem możemy się cieszyć delikatną, doskoanle nawilżoną i ukojona cerą. Nie waży się pod makijażem.
    Nadaje się zarówno do stosowania w dzień , jak i na wieczór,
    Po dłuższym stosowaniu skóra zaczyna się mniej błyszczeć , a niedoskonałości są coraz żadszym gościem na twarzy.
    Krem jest wydajny, wystarczy na prwadę odrobina do pokrycia twarzy łacznie z szyją .

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić Aneczkaa123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry i tani
  • Krem zamknięty mamy w prostym, plastikowym słoiczku.
    Konsystencję ma gęstą, treściwą, jednak z aplikacją nie ma problemu. Dobrze się rozprowadza, a śliczny różany zapach umila tą chwilę. Za każdym razem zapach ten kojarzy mi się konfiturą różaną.

Krem wchłania się błyskawicznie, pozostawiając z początku tylko delikatną, aksamitną warstwę na skórze.
    Jednak po kilku chwilach skóra już nieeststycznie się świeci. Dlatego jak dla mnie, właścielki mieszanej skóry, ten krem nadaje się tylko na noc i tak też go używam. Na dzień jest dla mnie zbyt treściwy i troszkę zbyt tłusty. Choć nie jest to taki typowy tłuścioszek.

Krem bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę. Łagodzi wszelkie stany zapalne.
    Cudownie koi skórę, szczególnie uwielbiam go nakładać po mocniejszym peelingu.
    Natychmiastowo przywraca skórze równowagę.
    W żaden sposób krem nie podrażnia skóry, ani nie zapycha (a bardzo się tego obawiałam).

Polubiłam go bardzo, w okresie zimowo-wiosennym spisuje się dobrze.
    Nie wiem tylko czy na lato nie będzie zbyt treściwy i nie spowoduje wysypu. Ale tym będę się martwić za kilka tygodni. Póki co jest idealnie.

Ważny jest tylko 3 miesiące od otwarcia, co jest jego jedynym minusem.
    Przy jego ogromnej wydajności nie sposób go nawet w ciągu tych 3 miesięcy zużyć.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić jessica855 za czytelną i pomocną recenzję?
  • baardzo dobry produkt!
  • najlepszy krem nawilżający, jaki do tej pory miałam. Kupiłam go, zachęcona bardzo dobrą oceną na wizażu i się nie zawiodłam. Moja skóra ostatnio była bardzo przesuszona, co sprawiło, że w zasadzie zaczęłam się zastanawiać, jaki mam typ cery. Wcześniej była zdecydowanie tłusta, z ogromnym problemem świecenia. Nie stosowałam żadnych drażniących i przesuszających kosmetyków, a cera zrobiła się okropnie sucha, do tego stopnia, że przy potarciu czoła leciało dużo skórek! Ten krem to ratunek - skóra jest tak przyjemnie nawilżona, że aż chce się ją dotykać. Dodam, że maski nawilżające nie pomagały. Dobrze, że jest fitomed.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Kokosek177 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Krem jest naprawdę rewelacyjny.
    Po pierwsze skład, który mówi już sam za siebie.
    Moja cera po tym kremie jest nawilżona, rozświetlona , nie pojawiają się żadne wypryski i inne zmiany, jak w przypadku pozostałych kremów. Po użyciu czuć, że składniki wnikają w naskórek, a nie okleja nas parafina, jak to ma miejsce w większości kremów ;/
    Zdecydowanie polecam, cena jest tak niska, że nawet jeśli komuś nie podpasuje, to nie będzie szkoda.

Pół gwiazdki odejmuję jedynie za zapach - nie znoszę nuty pomarańczowej Wiem, że ten składnik ma swoje dobroczynne właściwości, ale nie zmienia to faktu, że pomarańcza i cytryna kojarzą mi się z zapachami do toalet wrrr

Chcesz pochwalić m_ART_a_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie nie
  • Z zaletami kremu się zgadzam, ale nie ze wszystkimi.
    Przede wszystkim krem nie matowił, nie sprawiał że mniej się świecę. Moja skóra jest typowo tłusta, skłonna do wyprysków.
    Krem rzeczywiście sprawia że skóra jest ujędrniona, lecz nie nawilża wybitnie. Mimo składu, nawilżenie jest dobre, ale nie na tyle aby mi odpowiadało. Nie łagodził też, jak obiecuje producent.
    Jednak powodował u mnie wysyp bolących wyprysków, w szczególności ucierpiała moja szyja na tym. Po odstawieniu- wszystko wracało do normy. W czasie ciągłego stosowania kremu wyprysków tych nie dało się niczym zagoić, potrafiły być na jednym miejscu nawet 2 tygodnie. Pomimo przyjaznego składu i ceny, oraz fantastycznych obietnic producenta nie sprawdził się, a szkoda. Jedyne plusy tego kremu to lekkie nawilżenie, wydajność, skład oraz cena. Niewielka ilość wystarcza na całą twarz, myślę że nada się także na dzień. Konsystencja i zapach bardzo mi odpowiadała- dość gęsta, lekko woskowa, treściwa. Nie należy go nakładać zbyt dużo, bo wtedy strasznie się klei, a efekt nawilżenia jest taki sam. Zapach ziołowy, świeży ale dość mocny, czuć w nim ostrzejszą nutę ziół.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Pół jednego opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Antymionka za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDOWNY
  • To dla mnie najlepszy najwilżający krem jaki miałam, cera po nim jest gładziutka mięciutka, jak dotykam policzków są takie miękke i gładkie jak nigdy dotąd. Cena za krem jest śmiesznie niska, krem jest całkowicie naturalny nie wiem czego można chcieć wiecej

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 wtrakcie

Chcesz pochwalić patnat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze nawilżenie jakie miałam
  • Plus:
    cena
    wydajność
    ciekawe składniki
    mega nawilzenie
    nie zapycha
    Mninusy:
    właściwie brak, oprocz tego, że po otwarciu można go używać przez 3 msc a jest tak wydajny, że nie zużyje go w tak krotkim czasie
    Dodam, że mam cerę mieszana, skłonną do wyprysków.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

Chcesz pochwalić gochawizaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry na noc
  • Nie mam problemów z suchą skórą, ale czułam, że ten krem mi mocno skórę odżywiał. Bardzo ciężki, więc polecam na noc, w ciągu dnia bardzo się świeciłam. Ładny zapach, krem wydajny, przystępna cena. Kiedyś się jeszcze na niego skuszę.

Używam tego produktu od: jesień 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić sherlocked za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Plusy: przystępna cena, ładny zapach, nie szczypie, nie podrażnia, dobrze się go nakłada.

Minusy: ogólne pogorszenie cery przez pojawienie się dużej ilości zaskórników.

Byłam zadowolona na początku, jednak później było już gorzej. Jest to moim zdaniem krem tłusty, a nie nawilżający. Szkoda, bo bardzo na niego liczyłam. Fioletowa wersja jest lepsza dla cery mieszanej (pomimo zapachu).

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MEGA ZAPYCHACZ
  • Jestem posiadaczką cery mieszanej, która po okresie zimowym potrzebuje nawilżenia. Zdecydowałam się na zakup tego kremu z nadzieją, że obietnice producenta zostaną spełnione.

Krem mnie przede wszystkim okropnie zapchał. Już nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tyle zaskórników - nawet w miejscach, gdzie nigdy ich nie było. Nie nawilżył tylko natłuścił skórę.

Oddałam go mamie, która ma cerę bardzo suchą. Używała go na noc i była zadowolona... do czasu pojawienia się 2 podskórnych, bolących grudek, których nigdy nie miała.

To drugi krem tej firmy, który mnie zawiódł.

Zapach, wydajność i konsytencję oceniam wysoko.

Chcesz pochwalić Marta824 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • dobry tani krem,fajnie nawilża. nadaje sie zarówno na noc jak i po makijaz poniewaz tłusta warstwa szybko znika. niestety nie mogę smarować nim okolic oczu bo rano budze się z lekko zaropiałymi oczami, co dziwne bo nie jestem alergikiem, nie posiadam tez wrażliwej skóry.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić kajenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Suuper
  • Fajny ,tani kremik o naturalnym skladzie
    Dobrze nawilza,uzywam go glownie na noc wtedy nie przeszkadza mi to iz sie troszke po nim swiece.
    nie zatyka porow

godny polecenia !!!

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić patty164 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem nawilżający
  • Krem ma tradycyjne opakowanie, nowy produkt jest zabezpieczony sreberkiem ochronnym, więc zawsze dostajemy świeży kosmetyk.
    Konsystencja jest gęsta, bogata, ale nie toporna w rozprowadzaniu. Kosmetyk ma żółty kolor i delikatny kwiatowy zapach, który ulatnia się po aplikacji.
    Krem bardzo dobrze się wchłania, ale pozostawia po sobie delikatny film. Bardzo dobrze nawilża, koi i łagodzi podrażnienia (także nos przy katarze). Ja używałam go codziennie, zarówno na noc, jak i na dzień. Nie zauważyłam aby zapychał moja mieszaną cerę. Dobrze współpracował z podkładami i nie wzmagał przetłuszczania się cery. Można go stosować również pod oczy, bo ich nie podrażnia Jest wydajny, ale na jego zużycie mamy 3 miesiące od otwarcia. Ja wyrobiłam się w dwa

Chcesz pochwalić sarinap87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeszcze nie ideał, ale bardzo dobry!
  • Rozpocząć należy od tego, iż z powodu wcześniejszego nadmiernego przetłuszczania się skóry używałam wielu silnych, matujących kosmetyków, w wyniku czego strasznie przesuszyłam sobie skórę. Po przeczytaniu recenzji tego kremu na KWC, postanowiłam zainwestować 14 zł i wypróbować ten krem.

Używam go od niemal 2 miesięcy i oto moje wrażenia:

+ dobrze (choć nie idealnie) nawilża
    + lekko natłuszcza, przez co jest bardzo dobry na chłodniejsze dni
    + nie przetłuszcza skóry, choć z obiecanym przez producenta matowieniem już bym polemizowała
    + nie powoduje wysypu zaskórników
    +jest przyjazny cenowo
    + ma świetny skład, wolny od nadmiernej ilości chemii

- może być kłopot z dostępnością
    - zapach, do którego trzeba się przyzwyczaić (TERAZ mi już nie przeszkadza
    - dla mnie nie ma to najmniejszego znaczenia (krem ma być dobry i tyle), ale entuzjastki pięknych opakowań mogą się nieco rozczarować - plastikowe pudełeczko

Moim zdaniem swoje zadanie krem spełnia bardzo dobrze. Jeszcze nie jest to mój ideał, ale jest skuteczny. Ciekawa jestem tylko, jak będzie się sprawdzał przy cieplejszych porach roku

Chcesz pochwalić Lolencjusz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry na noc
  • Krem jest dobry na noc w moim przypadku, gdyż borykam się z tłustą cerą i mam wrażenie że na dzień byłby za ciężki, mimo, że matujący jest w swej istocie także. Dlatego odejmę jedną gwiazdkę za to, że jak dla mnie nie jest uniwersalny. Ma gładką, dobrą konsystencję, nie roluje się, skórka na niego fajnie reaguje, ma taki świeży koloryt. Krem ma przyjemny zapach i dość szybko się wchłania. Wielki plus za naturalne składniki i zero parabenów. Generalnie myślę, że jest też lepszy zimą niż latem. Warty wypróbowania.

Chcesz pochwalić MychaMysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • bardzo przyzwoity krem (ale nie rewelacyjny), nawilża, dobrze się wchłania, przyjemnie pachnie, całkiem wydajny. Raczej jednak nie zauważyłam wygładzenia i złagodzenia (jak obiecuje producent). Dużą zaletą jest cena. Stosunek cena do jakości - doskonały

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić olfencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Zakup tego produktu zasugerowały mi opinie wizażanek i to był doskonały wybór. Rzadko kupuje ten sam krem 2 razy, gdyż cały czas szukam doskonałego do mojej cery i uwaga! Poszukiwania zakończone Jestem zaskoczona jakością produktu za taką dobrą cenę. Jest bardzo wydajny, zaraz po aplikacji kremu mogę spokojnie nałożyć fluid. Zapach jest przyjemny a opakowanie wygodne, choć mogłoby być przyjemniejsze dla oczu, ale to sprawa trzeciorzędna Strona internetowa również nie zachęca, tsaki misz masz, źle się ją przegląda, ale firma się rozwija, ważne że mają wspaniale kosmetyki, gadne polecenia.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić alicegaski za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale tylko w przypadku przesuszonej skóry
  • Kolor kremu jest żółty, a zapach kojarzy mi się z kwiatowymi woniami. Jest dość mocny, ale zupełnie mi nie przeszkadza.

Konsystencja jest zaskakująca, bo zupełnie nie kojarzy mi się z cerą tłustą, czy mieszaną (a dla takiej jest przeznaczony!). Jest zwarta, ciężka i gęsta. Wyraźnie czuć w niej zawartość olejów i substancji natłuszczających.

Już po pierwszym kontakcie z tym kremem wiedziałam, że nie będzie mi on towarzyszył na co dzień. Z doświadczenia wiem, że moja tłusta cera nie lubi się z takimi treściwymi kremami. Nie powiem Wam niestety, czy krem zapycha, bo tego nie sprawdzałam. Nigdy nie zdecydowałam się na używanie go codziennie. Ze względu na konsystencję, bałam się zapychania i wolałam sobie zaoszczędzić problemów. Stosowałam go tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Zbawienny okazał się, kiedy za bardzo przesuszyłam skórę, walcząc z jej przetłuszczeniem. Krem świetnie niweluje uczucie ściągnięcia skóry, radzi sobie z suchymi skórkami i fajnie natłuszcza.\\\\nJuż po jednorazowej aplikacji, moja skóra wraca do normalnego (a raczej pożądanego) stanu. W zasadzie, wystarcza tylko ta jedna aplikacja, później wracam już do codziennych, lekkich kremów nawilżających.

Krem szybko się wchłania, a jeśli chodzi o pozostawianie filmu, to jest z tym różnie. Jak nałożę go na "wysuszoną" skórę, to wszystko ładnie się wchłania i nic nie zostaje. Skóra nawet się nie świeci, spija go.

Kiedy jednak moja skóra nie jest przesuszona i zastosuję ten krem, to już pozostawia tłustą, świecącą warstwę. Dlatego z całą pewnością, posiadaczki skóry tłustej, nie powinny używać go codziennie.

Nie rozumiem jego przeznaczenia dedykowanego przez producenta. Moim zdaniem, należny on do kremów tłustych, nie wiem czym różni się krem pół-tłusty, od tłustego. Może ten jest ćwierć tłusty, nie mam pojęcia, ale do codziennego używania dla cery tłustej się nie nadaje. Mam go od dwóch miesięcy i użyłam go z 6 -10 razy, jeszcze tylko miesiąc został mi na jego zużycie, a opakowanie jest prawie pełne.

Cena jest niska, bo to zaledwie 12 zł, ale szkoda, że jest tylko 3 miesiące na użytkowanie. W przypadku przesuszenia skóry, sprawdza się świetnie, ale ja ciepię bardziej na problem z przetłuszczeniem.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NikitaSzafir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo porządne nawilżenie skóry.
  • Krem jest świetny!
    Jestem posiadaczką skóry mieszanej w kierunku suchej, do tego moja skóra jest dość wrażliwa. Zazwyczaj używam kremów aptecznych silnie nawilżających, natłuszczających, do skóry wrażliwej. Ten krem wyprzedził nie jeden apteczny produkt do twarzy Nawilża świetnie, już przy pierwszym użyciu czuć mocne nawilżenie twarzy, większość kremów aptecznych których używałam głównie natłuszczało moją skórę, ten kremik jak żaden inny świetnie nawilżył moją suchą skórę, do tego bardzo szybko się wchłonął, gdy większość kremów potrzebuje 15-30 min na wchłonięcie się do takiego stopnia by móc wykonywać makijaż, ten świetnie wchłania się już po 5 minutach! Efekt po wchłonięciu się kremiku to nie jest ani mat, ani tłusta warstwa, skóra twarzy jest po prostu bardzo dobrze nawilżona, jeżeli ktoś oczekuje że ten krem będzie matowił - zawiedzie się. Mam wrażenie że skóra po jego użyciu jest po prostu ładniejsza, taka rozpromieniona, żywa Poza tym lubię go też za zapach - przyjemna pomarańcza, nie nachalna. Konsystencja też jest na plus - taki budyniowy krem Ja ją bardzo lubię. No i oczywiście na plus jest również to że krem mnie nie uczulił ani nie zapchał, no i do tego bardzo niska cena.
    Są też niestety małe minusiki: opakowanie, zdecydowanie wolę tubki oraz pompki, są bardziej higieniczne, poza tym wygląd słoiczka jest mało interesujący i zachęcający, no ale to najmniejszy minus. Dużym problemem jest bardzo mała dostępność tego kremu, u mnie w niewielkim miasteczku nie znalazłam go w żadnej aptece, musiałam zamawiać na allegro. No i ostatnio minusik to ważność kremiku, 3 miesiące to jak dla mnie bardzo niewiele, w 3 miesiące może zużyła bym ten kremik gdybym używała TYLKO jego 2 razy dziennie, niestety nie jestem w stanie zużyć całego kremu w tym czasie, przez co reszta kremu po prostu się marnuje.

Ogólnie:
    +świetnie nawilża już przy pierwszej aplikacji
    +sprawia że skóra twarzy wygląda zdrowiej, żywiej, promiennie
    +wchłania się znacznie szybciej niż inne kremy
    +makijaż trzyma się na nim świetnie
    +nie zapchał mnie
    +nie uczulił mnie
    +przyjemny zapach
    +fajna konsystencja budynio-kremu
    +niska cena

- mało higieniczne opakowanie
    - ogólny wygląd opakowania
    - bardzo słaba dostępność
    - dość krótka data ważności produktu

Ogólnie jednak bardzo polecam ten krem, szczególnie osobom które szukają porządnego nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić MnemeE za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilżenie do zadań specjalnych!
  • Opakowanie: Plastikowy, zakręcany słoiczek. Wariant mniej higieniczny - bo maczamy w nim paluchy - ale za to wiemy ile produktu zostało.

Zapach: Bardzo mocny! Co na początku dość mocno mnie zdziwiło. Jednak z czasem przywykłam do niego i... go polubiłam. Woń typowo pomarańczowa, przyjemna. Może wydawać się nieco chemiczna, sztuczna.

Konsystencja: Krem jest dość zwarty, treściwy. Z założenia jest nawilżający - oj tak, każda właścicielka skóry suchej znajdzie tutaj ukojenie.

Wydajność: Jak konsystencja zbita, to i wydajność większa. Potrzeba go naprawdę odrobinę. Przesadzona ilość nie wchłonie się na tyle, by buzia nie świeciła się jak latarenka.

Działanie: Krem pod względem nawilżania mnie nie zawiódł. Stosowany na noc świetnie koi skórę, bardzo dobrze też sprawuje się nałożony zaraz po mocnym złuszczaniu skóry. Niestety właścicielki skór tłustych mogą się nieco zawieść, tak jak ja Nie nadaje się kompletnie na dzień. Skóra bardzo szybko zaczyna się świecić, makijaż po 3-4h jest do poprawki.

plusy:
    + naturalny skład
    + brak parabenów
    + nie zapycha
    + mocno nawilża

minusy:
    - krótki okres przydatności (3mies) jednak to normalne przy tak naturalnych składach;
    - nie matuje w ogóle

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić blaskszminki za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Kupiłam krem ze względu na bardzo dobre recenzje. Niestety, dla mnie okazał się nie być tak rewelacyjny jak dla większości wizażanek. Mam wrażenie, że moją skórę bardziej natłuszcze aniżeli nawilża. Wklepanie kremu w strefę T kończy się wysypem krost. Używam go więc na szyję, pod oczy i na wysuszoną od obcierania chustką okolicę nosa. Skora po nim "się lepi", świeci. Makijaż się waży i ściera, nawet sam puder mineralny. Dlatego krem idzie na twarz tylko na noc. Ma bardzo łądny zapach.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Yadelis za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze nawilżył i nie zapchał
  • mam skórę mieszaną, która bardzo nie lubi mrozu, na zimę muszę zaopatrzyć się w coś mocno nawilżającego, dużo kremów nawilżających mam wrażenie że tylko bardziej podrażnia moją przesuszoną cerę, ten jest idealny
    +dobrze nawilża już po pierwszy użyciu moja spierzchnięta cera miała się lepiej
    + ładnie pachnie
    + nie zapycha
    +cena i wydajność
    jedynym minusem jest jego tłustość, nawet po wchłonięciu czuć tłustą powłoczkę - odrobinę zmniejsza trwałość makijażu, więc na dzień lepiej używać czegoś trochę lżejszego

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić lucy_in_the_sky za czytelną i pomocną recenzję?