Bielenda, Vanity, Krem do depilacji `Cukrowy` do skóry delikatnej

Powiększ Bielenda, Vanity, Krem do depilacji `Cukrowy` do skóry delikatnej

Zgłaszająca osoba: aloe vera

Aksamitny i delikatny krem przeznaczony do ekspresowej depilacji. Wyjątkowo łagodnie i bardzo dokładnie usuwa nawet najkrótsze włoski, czyni depilację szybką, skuteczną i bezbolesną.
Zawiera bogaty w witaminy, mikroelementy i cukry ekstrakt z miodu akacjowego, który przyspiesza regenerację naskórka, poprawia jego napięcie i elastyczność, odżywia i głęboko nawilża.
Depilowane miejsca na długo pozostają gładkie i optymalnie wypielęgnowane.
Efekt: jedwabiście gładka i miękka skóra, doskonale nawilżona i zregenerowana.
Przeznaczony do depilacji ciała, twarzy, bikini.

Skład: Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Calcium Hydroxide, Thioglycolic Acid, Steareth-20, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Propylene Glycol, Glyceryl Stearate SE, Potassium Hydroxide, Honey Extract, Boswellia Serrata Gum, Dipropylene Glycol, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal. (05.12.2014)

/bw/

• Brunetkom odradzam!
  • Na krem skusiłam się niedawno w Kauflandzie. Dałam za niego niecałe 6 zł. Nigdy nie używałam kremu do depilacji, zawsze maszynka mi wystarczyła. Ale stwierdziłam, że może na lato na jakiś wyjazd się nada.

Wąchając krem pierwszy raz, przeraziłam się. Okropny smród zgniłego jajka połączonego z siarką. O dziwo, na skórze już tak nie pachnie, ale i tak jego zapach jest taki jakiś dziwny. Skóra po nim pachnie "czikenem", czyli zwyczajnie podpalonymi włosami.
    Depilacja ekspresowa to to nie jest, 5-10 minut (gdzie 10 u mnie to właśnie minimum), wolę już chyba maszynką machnąć a nie się z tym kremem pieścić.
    Na początku wypróbowałam trochę na przedramieniu - włosy tam mam ciemne, ale miękkie i delikatne. Krem zadziałał, ale skóra trochę ucierpiała, bo była zaczerwieniona.
    Druga próba - pachy - może 3 dniowe włoski. Trzymałam 10 minut, włoski się skróciły, ale dalej były widoczne.
    Na nogach i okolicach bikini - dramat! Brunetki mnie zrozumieją - mam bardzo ciemne, czarne, grube włoski na nogach i w okolicach bikini, po 10 minutach krem ich prawie nie ruszył, od kolana w dół usunął tak co drugi włosek, wyżej prawie nic. Nie radzi sobie z wrośniętymi wloskami Włosy zrobiły się jedynie trochę bardziej miękkie. Jedynie, gdzie włoski całkowicie się usunęły, to na tyłku ;P Ale zaś porobiły mi się krostki i tyle z marzeń o fajnej pupie :P
    Ale co z tego, skoro chciałam mieć piękne nogi jak z reklamy, a po użyciu dalej wyglądam jak yeti. Jestem na nie, krem jest niewydajny. Po tych eksperymentach zostało mi może 1/3 tubki. Nie widzę szans na poprawę, szanuję swój czas. A ten krem go marnuje.
    Plusem jest na pewno to, że po użyciu skóra jest gładka i nawilżona, ale kłaki dalej są. Do tego krem się dziwnie zmywa, ręce i ciało pokrywają się taką dziwną powłoką, śliską, i jednocześnie suchą. Nie chcę widzieć tego więcej.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić NothingShocking za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Dobry krem do depilacji
  • Lubię ten krem, używam go do depilacji włosków na twarzy. Mam kłopot z włoskami, ponieważ są ciemne i grube, co sprawia, że są dobrze widoczne :/ A ten krem świetnie sobie z nimi radzi!
    Nie wiem jak sprawdza się w innych miejscach. Natomiast do depilacji twarzy zdecydowanie polecam. Używając go w tym jednym celu, możemy liczyć na wydajność. Ja używam go już około półtora roku albo nawet i dłużej i jeszcze trochę zostało w tubce

Używam tego produktu od: ok. półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić jolene92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Dla mnie bomba , wcześniej sądziłam że tylko pozbycie się wszystkich włosków jest możliwe za pomoca maszynki , uważałam że kremy do depilacji nic nie dają .Kupilam kiedyś krem innej marki i bardzo się zawiodłam , bo nie zrobił nic . A ten krem Vanity poradził sobie bardzo dobrze , usunał wszystkie włoski , szpatułka jest jak najbardziej pomocna przy takiej depilacji.
    Plusy :
    -dobra cena
    -skutecznie usuwa włoski
    -wygodna aplikacja
    -brak podraźpodrażnień

Minusy:
    -zapach troche drażniący

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuke , duże opakowanie

Chcesz pochwalić Nadia28032012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak za tą cene rewelacja
  • Produkt jak za 7 zł rewelacja!
    Ja co prawda uzywam go tylko do twarzy,wiec jedą tubke mam rok przy co 1-2 tygodniowym stosowaniu. Wczesniej miałam aloesowy ale zapach był odpychający.

Plusy:
    *cena
    *dostepność
    *nie podraznia ( zawsze trzymam nie 5 a 10 minut! )
    *usuwa wszystskie włoski ,
    *efekt utrzymuje sie 1-2 tyg.

Minusy:
    *konsystencja
    *koncowy zapach jak sie juz go zmywa

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić agul03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabeusz
  • Kupiłam ten cukrowy krem do depilacji ponieważ jest przeznaczony do skóry delikatnej. Stosowałam go do depilacji miejsc bibkini.

Plusy:
    przyjemny zapach
    kponsystencja w sam raz nie za gęsta i nie za rzadka
    wydajność (stosowany tylko i wyłącznie w miejscach bikini)
    nie podrażnia

Minusy:
    - nie radzi sobie z depilacją włosów- trzymany tyle czasu jak zaleca producent - nic nie daje
    - kilka razy przetrzymałam go do 10 minut jednak nadal nie radził sobie z włosami - większość została

Chcesz pochwalić Jewels za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kilka wad, trochę więcej zalet
  • Krem nie zachwycił mnie, ale też nie mogę powiedzieć, żeby mnie rozczarował. Ranki, których najbardziej się obawiałam (zwłaszcza patrząc na ostrą szpatułkę), w ogóle się nie pojawiły. Szpatułka nie zrobiła mi krzywdy, a bardzo pomogła. Moja skóra była gładka i nawilżona. Jednak musiałam wydłużyć czas zabiegu, a w niektórych miejscach powtórzyć go, gdyż nie usunął wszystkich włosków od razu. Poza tym jego zapach jest bardzo drażniący. Czułam go jeszcze następnego dnia po depilacji, mimo wielokrotnego zmywania. Produkt ma kilka wad, ale też wiele zalet. Na pewno do niego wrócę.

Plusy:
    *nawilża skórę
    *ma idealną konsystencję
    *nie podrażnia (zero krostek!)
    *radzi sobie nawet z najgrubszymi włoskami
    *jest w miarę tani
    *dołączona do niego szpatułka znacznie ułatwia zadanie
    *po zabiegu skóra jest niezwykle gładka
    *depilacja jest bezbolesna

Minusy:
    *nie usuwa wszystkich włosków za pierwszym razem
    *ma drażniący zapach, który utrzymuje się dość długo
    *jest mało wydajny
    *depilacja wymaga więcej czasu, niż obiecuje producent

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno (w trakcie)

Chcesz pochwalić spinka123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie.
  • Skusiły mnie pozytywne opinie - jednakże bardzo się zawiodłam.
    Włoski na łydkach mam rzadkie i delikatne, lecz krem nie usunął nawet połowy. Przy grubszych włoskach pod pachami i w okolicach bikini - nie usunał nic (!). Zapach - okropny, utrzymujący się na skórze nawet do kilku godzin po depilacji, mimo kąpieli. Stracone pieniądze i czas.

Używam tego produktu od: Raz
    Ilość zużytych opakowań: Połowa

Chcesz pochwalić lecter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • PLUSY:
    - cena
    - włoski wolniej odrastają
    - szpatułka jest przydatna
    - faktycznie krem jest bardzo delikatny, nie podrażnia i nie uczula skóry
    - delikatnie nawilża

MINUSY:
    - słaba wydajność
    - dziwny zapach
    - nie usuwa dokładnie wszystkich włosków
    - konsystencja jest za rzadka i spływa po skórze
    - proces depilacji jest czasochłonny

Generalnie produkt mnie nie zachwycił i nie wyróżnił się niczym na tle innych produktów z tej kategorii.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do bikini się nie nadaje.
  • Depilacja bikini jest dla mnie nie lada wyzwaniem. Włoski są ciemne, gęste i mocne. A przy tym skóra bardzo delikatna.
    Po kolejnych podrażnieniach po maszynce do golenia zdecydowałam się spróbować kremu do depilacji. Padło na bielendę, ponieważ używałam już kosmetyków tej firmy i byłam raczej zadowolona.

Zaczynając od plusów:
    + wygodna szpatułka dołączona do kremu.
    + odpowiednia konsystencja, krem łatwo się nakłada i nie spływa. Gdzie zostanie nałożony, tam pozostaje.
    + nie podrażnia skóry
    + włoski nie wrastają i nie swędzą przy odrastaniu
    + nie trzeba długo czekać na działanie kremu, zgodnie z obietnicami producenta, wystarcza 5 minut.

Minusy:
    - krem ma nieprzyjemny zapach
    - nie wszystkie włosy zostały usunięte, mimo bardzo dokładnego rozprowadzenia kremu i powtórzenia zabiegu. Prowadząc rękę "pod włos", czuć wyraźnie kłujące włosy.

Podsumowując, być może ten krem nadaje się do depilacji np. twarzy. Jednak co do bikini jest on raczej nietrafiony. Co prawda nie podrażnia i działa szybko, ale nie depiluje skutecznie, a przede wszystkim o to chodzi. Po zabiegu zostaje sporo włosów, które trzeba usunąć maszynką, a te które zostały rzekomo usunięte pozostawiają po sobie kłującą kropeczkę.

Chcesz pochwalić Ynselaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt.
  • Witam kupiłam ten krem w Rossmanie. Dobry krem do depilacji. Skutecznie usuwa nawet krótkie włoski, nie pozdrażnia. Delikatny i przyjemny zapach. Po 5minutach ani jednego włosa, tak jak na ulotce produktu.
    Przy innych kremach do depilacji miałam same podrażnienia i zaczerwienienia. Dość wydajny, może trochę bardziej niż kremy veet(które wysuszają zaczerwieniają skórę)..
    Ogólnie, miłe zaskoczenie, na pewno do niego wrócę. Polecam wszystkim kobietą o delikatnej skórze,a tym bardziej z atopowym zapaleniem skóry. Używam tego produktu od: 31.03.2014r.Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Mszpilka1907 za czytelną i pomocną recenzję?