Bielenda, Vanity, Krem do depilacji `Cukrowy` do skóry delikatnej

Powiększ Bielenda, Vanity, Krem do depilacji `Cukrowy` do skóry delikatnej

Zgłaszająca osoba: aloe vera

Aksamitny i delikatny krem przeznaczony do ekspresowej depilacji. Wyjątkowo łagodnie i bardzo dokładnie usuwa nawet najkrótsze włoski, czyni depilację szybką, skuteczną i bezbolesną.
Zawiera bogaty w witaminy, mikroelementy i cukry ekstrakt z miodu akacjowego, który przyspiesza regenerację naskórka, poprawia jego napięcie i elastyczność, odżywia i głęboko nawilża.
Depilowane miejsca na długo pozostają gładkie i optymalnie wypielęgnowane.
Efekt: jedwabiście gładka i miękka skóra, doskonale nawilżona i zregenerowana.
Przeznaczony do depilacji ciała, twarzy, bikini.

/bw/

• Dobry produkt.
  • Witam kupiłam ten krem w Rossmanie. Dobry krem do depilacji. Skutecznie usuwa nawet krótkie włoski, nie pozdrażnia. Delikatny i przyjemny zapach. Po 5minutach ani jednego włosa, tak jak na ulotce produktu.
    Przy innych kremach do depilacji miałam same podrażnienia i zaczerwienienia. Dość wydajny, może trochę bardziej niż kremy veet(które wysuszają zaczerwieniają skórę)..
    Ogólnie, miłe zaskoczenie, na pewno do niego wrócę. Polecam wszystkim kobietą o delikatnej skórze,a tym bardziej z atopowym zapaleniem skóry. Używam tego produktu od: 31.03.2014r.Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Mszpilka1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogłoby być lepiej
  • Nie jestem zwolenniczką golenia bikini maszynką, kupiłam ten produkt w nadziei że dokładnie i bez podrażnień usunie wszystkie włoski. Co prawda usunął, ale jakieś 60% z nich, mimo że trzymałam więcej czasu, niż producent zaleca. Po reszcie zostały bardzo widoczne czarne kropki. Włoski odrosnęły na drugi dzień (przynajmniej nie swędziały). Zapach jest okropny i utrzymuje się przez cały dzień, mimo dokładnego spłukania i użycia żelu.
    Polecam dla osób, które nie mają dużego owłosienia, a włoski są delikatne. Reszcie- odradzam.

Używam tego produktu od: Sierpnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zooska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam
  • Kremy do depilacji firmy bielenda stosuje już od ponad roku, jednak troszkę trwało zanim trafiłam na ten najlepszy dla mnie.
    Każde opakowanie zawiera szpatułke ułatwiającą usuwanie włosków oraz tubkę kremu. Według założeń usuwanie włosków może nastąpic juz po 5 min. od nałożenia produktu, mam jednak dośc twarde włoski i z reguły pozostawiam go na kilka minut dłużej.
    To jednak absolutnie w niczym nie szkodzi. Zapach nie jest zbyt intensywny, krem łatwo się usuwa, skóra nigdy nie zareagowała alergicznie mimo iż jest dośc sucha i wrażliwa. Do tego jeszcze dużo niższa cena niż kremów do depilacji z konkurencyjnych firm.
    Stosuje głównie do usuwania zbędnych włosków z nóg i okolic bikini.
    Szczerze polecam

Używam tego produktu od: 7 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 5 pełnowymiarowych produktów

Chcesz pochwalić agami882 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W czołówce
  • Po użyciu wielu innych kremów do depilacji (a był już Veet, Nair itp.) postanowiłam spróbować Vanity. Skusiła mnie promocja w drogerii. Zakupiłam go głównie do depilacji wąsika, ponieważ w innych miejscach na pewno by nie zadziałał, stosuję depilator. Mimo niskiej ceny jestem mile zaskoczona.
    Na pewno dużą zaletą jest cena, nie trzeba wydawać tyle ile w przypadku Veet. Po drugie zapach, mimo, że jestem wrażliwa na zapachy kosmetyków, ten absolutnie mi nie przeszkadzał.
    Jedynym minusem jest fakt, że mimo zapewnień producenta musiałam trzymać krem na twarzy trochę dłużej (jakieś 12 minut). Jednak myślę, że nie jest to aż taka duża cena za gładką skórę

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić Pani Praline za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Zakupiona w Rossmanie, 100 ml tubeczka, za bodajże 8,99. Opakowanie jest bardzo ładne, estetyczne i na pewno zwraca uwagę, przechadzając się po sklepie. Uważam, że pojemność produktu jest za mała, a przy tym do samego zabiegu trzeba użyć go sporą ilość, co oczywiście wpływa na wydajność.
    Zapach ma bardzo intensywny, osobiście nie potrafię go do niczego przyrównać, ale też nie przeszkadzał mi i nie drażnił moich receptorów zapachu.
    Poradził sobie z moimi grubymi włoskami, bez konieczności poprawiania efektu maszynką. Szybki, co prawda nie tak jak producent to sugeruje (5 minut), ale na tyle, że zabieg nie trwał dłużej niż 10 minut. Nie podrażnił, nie uczulił, nie wysuszył skóry. Konsystencja produktu jest odpowiednia, nic nie spływa i dzięki temu aplikacja to czysta przyjemność.
    Szpatułki dołączonej do zestawu oczywiście nie używałam, ale po samych oględzinach zauważyłam, że może być ona sprawczynią podrażnień, gdyż jest dość ,,ostro” wyprofilowana – chyba, że to akurat mi trafił się taki egzemplarz. Bardzo przyzwoity produkt.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mloda9305 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Bardzo dobry krem do depilacji. Skutecznie usuwa nawet krótkie włoski, nie pozdrażnia. Ja nie zauważyłam nieprzyjemnego zapachu, a przynajmniej nie odbiega on od innych kremów do depilacji. Dość wydajny, może trochę bardziej niż kremy veet. Ogólnie, miłe zaskoczenie, na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić aquafresca za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Krem jest świetny! Usuwa zbędne owłosienie bardzo dokładnie- nie ma potrzeby poprawiania maszynką, dobrze się nakłada, zmywa i co najważniejsze- nie podrażnia mojej bardzo wrażliwej skóry. Minusem jest jego wydajność, ale w tak przystępnej cenie jestem w stanie to wybaczyć polecam!

Używam tego produktu od: ok. trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

Chcesz pochwalić la_dolce_vita za czytelną i pomocną recenzję?
  • MÓJ KWC!!!
  • Kocham uwielbiam!

Zawsze narzekałam na swój wąsik nad górną wargą. Któregoś dnia postanowiłam się go pozbyć woskiem.
    Mam cerę bardzo delikatną i wosk zostawił mi 3 miesięczną wysypkę nad górną wargą ;/

To jest moj idealny sposób na pozbycie się WĄSIKA

+cena
    +jak na tego typu produkt nie śmierdzi aż tak źle
    +nawet po 8/10 minutach nie czuje żadnego szczypania!
    +ZERO PODRAŻNIENIA!

-na większe partie ciała będzie nie wydajny
    -nie usunie grubych włosków

Chcesz pochwalić Klaudia382 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropność
  • + cena i na tym się kończy

Krem trzymałam 5 min i zaczął mnie szczypać! ogólnie nie usuwa włosków ani dłuższych ani krótszych może troszkę. Zbieranie kremu na szpatułkę jest straszne. Śmierdzi on niewiarygodnie.. wykąpałam się i nadal czułam ten zapach. nigdy tego nie kupię i zdecydowanie nie polecam

Używam tego produktu od: od wczoraj raz użyłam i dziękuję

Chcesz pochwalić martynkaaaa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny!
  • W porównaniu z innymi kremami depilacyjnymi:
    - mało podrażnia skórę, zaczyna mnie piec dopiero po ok. 10 minutach, czyli zgodnie z instrukcją
    - mało smrodliwy
    - skuteczny
    - ma fajną, lekką konsystencję, dobrze się rozsmarowuje
    - przeciętnie wydajny
    - niedrogi
    Ogólnie bardzo przypadł mi do gustu, polecam.

Używam tego produktu od: prawie 3 miesięcy

Chcesz pochwalić Summer za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt spełnia moje oczekiwania
  • Jestem zadowolona z powodu użycia tego produktu. Depiluję dłuższe włoski, nie mam po nim podrażnień. Zazwyczaj kupuję po kilka opakowań w promocji w Rossmanie i czekają one na zużycie gdyż produkt ma długi okres przydatności.
    Opakowanie wystarcza na kilka aplikacji.
    Używam go do depilacji nóg i okolic bikini.

Ilość zużytych opakowań: około 5-6

Chcesz pochwalić malgos93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • Zdecydowanie tak.
    Po Bielendę sięgnęłam ładnych parę lat temu, kiedy po powrocie do Polski kupiłam Veet-polska edycja ściagnęła mi skórę, a włoski zostawiła, więc odpuściłam.

Temu kremowi nie można odmówić łagodności. Pachnie w miarę przyjemnie (choć przy połowie tablicy Mendelejewa dużym plusem jest już to, że nie śmierdzi), skóry nie krzywdzi.

Włoski usuwa, trzymam "na oko" i schodzą.
    Najczęściej używam do ud i do twarzy.

Jestem z niego zadowolona i kupuję go przynajmniej raz w miesiącu.

Używam tego produktu od: eee...8 lat?
    Ilość zużytych opakowań: dziesiątki

Chcesz pochwalić nosferatku za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach na 5, depilacja na 3
  • Kupiłabym ponownie, owszem, ale nie używałabym wtedy, gdy mi się spieszy. Trzymam go na sobie ok. 10 minut, czasem trochę dłużej, wówczas lepiej sobie radzi.

Ma bardzo przyjemny, istotnie miodowo-cukrowy zapach, przez co zauważalnie zmniejsza typowy smród depilatora w kremie. Konsystencja w sam raz, łatwo się rozsmarowuje, nie uczulał mnie. Włoski odrastają nieprędko, ale te najgrubsze najtrudniej usunąć, zdarza się, że ten krem ich nie ruszy.

Największe plusy to zapach, cena, skuteczność średnia, tempo usuwania włosków nie najlepsze (tu króluje za drogi Veet).

Ilość zużytych opakowań: ok. 3 lub 4.

Chcesz pochwalić LillyS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej kiepski
  • Takiego kremu używam zawsze tylko do depilacji okolic bikini, ponieważ maszynka mocno podrażnia moją skórę w tamtym miejscu. Z tego powodu krem wystarcza mi na bardzo długo, jednak nie jestem w stanie ocenić jego wydajności, w momencie stosowania i na nogi, na ręce itp. Wydaje mi się, że nie byłaby zbyt wielka.
    Niewątpliwym plusem produktu jest jego łagodny zapach. Oczywiście, nie ma co się oszukiwać, ten krem i tak śmierdzi, ale dużo mniej, niż wszystkie inne, znane mi dotychczas kremy do depilacji.
    Krem ma być cukrowy. Jednak nie widać tego ani w konsystencji ani nie wyczuwa się tego cukru przy nakładaniu. Właśnie jeśli o nakładanie chodzi, to jest ono dość problematyczne. Oczywiście do opakowania dołączona jest szpatułka, którą mamy używać do tego celu, ale szczerze mówiąc kiepsko mi to wychodziło. Krem ma po prostu bardzo rzadką konsystencję i wiele razy zdarzało się, że spływał mi ze szpatułki, dzięki czemu miałam "pięknie" ozdobioną podłogę w łazience. W końcu znalazłam na to patent i nakładałam go po prostu dłońmi. Niestety zapach pozostawał na dłoniach, co było mało przyjemne.
    Kolejną sprawą jest jego ekspresowość. Zalecany czas depilacji to 5 min. Po tym czasie moje włoski były nietknięte. Wydłużyłam więc czas do 10 min (dłużej jest nie zalecane przez producenta ze względu na możliwość podrażnień), po takim czasie włoski usunęły się, ale z rozczarowaniem stwierdzam, że nie zawsze wszystkie. Lubiły zostawać jakieś pojedyncze, najczęściej te o krótszej długości.
    Odrastanie włosków było zadowalająco wolne. Zajmowało im to 2-3 dni.
    Zużyłam właśnie całe opakowanie i raczej nie sięgnę po ten produkt ponownie.

Używam tego produktu od: 6 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 standard

Chcesz pochwalić Arya90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na mnie nie działa
  • Kupiłam ten produkt ze względu na cenę, ale jego działanie pozostawia wiele do życzenia. Dobrze u mnie zadziałał do depilacji rąk, jednak włoski szybko po nim odrastają, w odróżnieniu do innych kremów.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić longueact za czytelną i pomocną recenzję?
  • w miejsca rzadko golone dobry
  • Baaardzo rzadko kupuję tego typu kosmetyki. Wolę klasyczną maszynkę, a na nogi depilator. Niemniej jednak rzadko depiluję uda, bo rośnie mi tam mało włosków i są jasne. Ale postanowiłam coś kupić typu tych kremów. Padło na krem Bielendy, bo myślałam, że będzie to depilacja cukrowa, o której słyszałam. Wyszło na to, że to jednak zwykły krem.

+dla mnie ma minimalny zapach, nie śmierdzi tak jak inne kremy tego typu
    +nie pozostawia żadnej dziwnej powłoki/zapachu
    +z włoskami, które rzadko się goli radzi sobie dobrze
    +cena

-wydajność. Na same uda zużyłam połowę opakowania
    -na okolice bikini(dość często golone) już nie radzi sobie dobrze...sądzę, że do twarzy lepiej by się spisał

Używam tego produktu od: jednego razu

Chcesz pochwalić sliwkowapanna za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Słaby
  • Kupiłam ten krem chyba ze zględu na kuszącą nazwę i przystępną cenę.Po raz kolejny bielenda mnie rozczarowała.Użyłam go parę razy i od tamtej pory leży w szufladzie.Używałam go do depilacji nóg i pach.
    Plusy:
    -ładne,estetyczne opakowanie(przykuwa uwagę)
    -tani (około 8,9 zł)
    -wygodna szpatułka
    -skóra po depilacji jest gładka
    -nie podrażnia

Minusy:
    -krem śmierdzi,w ogóle nie przypomina zapachu cukru
    -nie dokładnie usuwa włoski mimo przetrzymania go dłużej na skórze,pozostawia pojedyńcze włoski
    -po umyciu zostawia na skórze chrakaterystyczny zapach kremów do depilacji
    -włosy szybko odrastają po 3 dniach czuć było igiełki

Nie kupię go więcej i odradzam

Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić jh26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Łagodne kremy do depilacji
  • Od zawsze używam kremów do depilacji, kilka razy zdradzałam je na rzecz depilatorów mechanicznych, ale jednak ból mnie przerasta. Wychodząc z założenia, że pielęgnacja ciała powinna być przyjemnością, pozostaję wierna kremom.

I długo szukałam kremu idealnego. Próbowałam Veet - oczywiście są najlepsze, włoski odrastają po nich najpóźniej, jednak cena ok. 16/22 zł to dla mnie stanowczo za dużo. Pod tym względem Bielenda jest tańsza.
    Ostatnio spodobał mi się krem Eveline Błyskawiczny działający w 3 min, bo jest tani i pojemny oraz szybko działa. Jednak Bielenda przebija go łagodnością (ma mniej chemiczny zapach, skóra nie jest po nim podrażniona, a z Eveline jednak musiałam bardzo uważać na zaczerwienienie i pieczenie). I najważniejsze: po kremach z Bielendy włoski odrastają mi po 2-3 dniach, podczas gdy Eveline dawał efekt na mniej więcej jedną dobę. A ja potrzebuję idealnej gładkości nóg i pach, czasem okolic bikini.
    I na razie Bielenda jest dla mnie ideałem: najtańszym, najłagodniejszym, najbardziej efektownym i nie nudzącym się kremem do depilacji.
    Uwielbiam kolory opakowań i różne "zapachy" tych kremów, delikatne różnice między nimi. Nigdy mi się nie nudzą, zawsze mnie na nie stać.

Co do wydajności: ja staram się używać kremu najpierw na łydki, potem na udo, potem pod pachy itd. Za każdym razem odczekuję czas podany przez producenta na opakowaniu, zbieram krem szpatułką do miseczki, spłukuję nadmiar produktu ze skóry, który na niej pozostał. A potem kremem, który zebrałam w miseczce, depiluję kolejne miejsce na ciele. Innymi słowy, używam wiele razy porcji tego kremu, przez co starcza mi go na 2-3 pełne depilacje całego ciała i znacznie więcej oszczędzam. Depiluję się też 1-3 razy w tygodniu, w zależności od potrzeb.

Wersję cukrową cenię za śliczny słodki zapach, gęstą konsystencję, która ładnie otula moje nogi, i za precyzyjne działanie bez podrażnień. Opakowanie jest kolorowe i śliczne, nie chcę nic więcej.

Natomiast te kremy mają jedną wadę: nie mogę ich używać "na szybko", kiedy np. odwiedza mnie chłopak i w ciągu kilku minut chcę mieć gładkie nogi. Po prostu działa za wolno i jest zbyt rzadki.

Używam tego produktu od: kliku lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo, używam go stale

Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do bikini - słabizna
  • Kupiłam go skuszona ceną i w miarę dobrymi recenzjami. Niestety zawiodłam się.
    Krem jest bardzo rzadki, zapaćkałam nim całą podłogę przy nakładaniu, bo spływał. Trzeba go bardzo dużo nakładać i dlatego wcale nie jest wydajny. Trzymałam 10 minut i niestety nawet przy takim czasie nie usunął wszystkich włosków, a te, które usunął, to i tak nie całe, ale zostawił takie małe wkurzające kłaki. Trzymałam następnym razem aż 15 minut i efekt ten sam. Wymęczę go, ale od Bielendy będę trzymać się z daleka! Daję mu jedną gwiazdkę za szpatułkę, wygodną tubkę i cenę. Drugą gwiazdkę - za to, że włosy odrastają wolniej. Może nadaje się do twarzy czy pach, ale do bikini kompletnie NIE - mimo obietnic producenta. Nie oceniam nawilżenia ani zapachu, bo to nie balsam do ciała
    Używam tego produktu od: 4 razy

Chcesz pochwalić piernik_666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do twarzy świetny.
  • Używam tego kremu tylko do twarzy, i to niezbyt regularnie. Fakt, że nie używałam ich zbyt wielu, ale ten jest pierwszym, który ani razu mnie nie podrażnił, co nie jest takie oczywiste nawet jeśli krem jest delikatny. Ten świetnie sobie radzi ze wszystkimi włoskami nad górną wargą, skóra nie jest nawet zaczerwieniona.

Żeby nie było tak różowo - do innych części ciała się nie nadaje totalnie. Próbowałam jeszcze z bikini, ale jest beznadziejny, prawie nic nie usuwa, nieważne ile się go trzyma. Jednak mimo tego, daję 4 gwiazdki - za tę twarz.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy - ale tylko kilka użyć
    Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Desdemona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podziekuję za niego...
  • Korzystałam z wielu kremów do depilacji, ten skusił mnie promocją w sklepie. Kremy tego typu śmierdzą i jest to rzecz normalna ale ten wybitnie wali ! Nie radzi sobie z depilacją nawet kiedy trzymany jest na skórze dwukrotnie dłużej niż powinien. Ciężko zmyć zapach ze skóry. Korzystam z kremu do depilacji Editt, kosztuje 5 zł a jest o niebo lepszy, mój faworyt wśród kremów do depilacji. Wydajność produktu w tym przypadku nie jest zaletą.

Używam tego produktu od: miesiąc temu pierwsza próba
    Ilość zużytych opakowań: 1 próba

Chcesz pochwalić ClaudiaMarie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia.
  • Używałam już kremów do depilacji tej firmy i jestem zadowolona. Jednak mają one drobne minusy
    -zapach - jest tragicznie nieprzyjemny, jednak da się go znieść na dłuższą metę, mniej intensywny niż w Aloesowym kremie.
    -nie radzi sobie tak dobrze (o dziwo) z malutkimi, cienkimi włoskami

Plusy:
    +nie uczula, faktycznie delikatny
    +grubsze, mocne włoski wymiękają
    +szybko radzi sobie z depilacją

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Chcesz pochwalić valadilene za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno sięgnę po niego kolejny raz
  • Stosuję kremy do depilacji od kilku lat i tylko na okolice bikini (bardzo grube i ciemne włosy) i z góry zaznaczę, że zawsze trzymam krem dwa razy dłużej niż piszą na opakowaniach, bez względu na firmę. I żyję. Ale do meritum... Początkowo się zdenerwowałam, bo ten krem w porównaniu z innymi jest bardzo gęsty i mało wydajny - starczy chyba na 4 razy. :/ Wkurzona wykonałam zabieg i po wszystkim miłe zaskoczenie - nie ma podrażnień ŻADNYCH, wszystko ładnie zeszło, nie trzeba poprawiać, skóra ładnie nawilżona. Dodatkowo nie śmierdzi on tak, jak inne takie kremy.
    \nOstatecznie - na plus, chociaż to nie ideał. Mógłby być bardziej wydajny, ale już chyba wolę częściej kupować niż mieć podrażnienia.

Chcesz pochwalić angelaaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie moja bajka.
  • Co jakiś czas zapominam o tym, że nie lubię kremów do depilacji i kupuję, następnie się zawodzę. Tm razem trafiło na ten.

Moje zarzuty są proste: jest upierdliwy w stosowaniu: najpierw musimy się umyć, następnie odczekać na stojąco 5 minut, a potem znowu umyć.
    Z moimi jasnymi włoskami na nogach sobie radzi, z ciemniejszymi i grubszymi pod pachami już nie, nie mówiąc już o okolicy bikini.
    Mało wydajny. Wystarczył mi zaledwie na pięć katorżniczych zbiegów - wolę maszynki (za cenę tego kremu kupuję ich ok. 8 - radzą sobie lepiej i szybciej).
    Bardzo trudno się go zmywa - nie tylko ze skóry, ale również z armatury.

Nie podrażnia, a zapach nie jest tak mocny jak w innych, których używałam - za to 2 gwiazdki.

Trudno mi polecić, ja nie polubiłam.

Chcesz pochwalić angelois za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Nie mam przekonania do takich produktów,ale czasem wolę potraktować kremem moją skórę, niż używać depilatora, po którym przez parę dni cierpię. Ten krem kupiłam zupełnym przypadkiem, akurat był w promocji. Jego plusem jest zapach, dość delikatny jak na ten rodzaj kosmetyków. Nie podrażnia skóry-to jest duży plus. Nie działa jednak dość dokładnie, musiałam powtórzyć zabieg, więc nie jestem zbytnio zachwycona.

Używam tego produktu od: parę miesięcy temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?