Bielenda, Vanity, Krem do depilacji `Cukrowy` do skóry delikatnej

Powiększ Bielenda, Vanity, Krem do depilacji `Cukrowy` do skóry delikatnej

Zgłaszająca osoba: aloe vera

Aksamitny i delikatny krem przeznaczony do ekspresowej depilacji. Wyjątkowo łagodnie i bardzo dokładnie usuwa nawet najkrótsze włoski, czyni depilację szybką, skuteczną i bezbolesną.
Zawiera bogaty w witaminy, mikroelementy i cukry ekstrakt z miodu akacjowego, który przyspiesza regenerację naskórka, poprawia jego napięcie i elastyczność, odżywia i głęboko nawilża.
Depilowane miejsca na długo pozostają gładkie i optymalnie wypielęgnowane.
Efekt: jedwabiście gładka i miękka skóra, doskonale nawilżona i zregenerowana.
Przeznaczony do depilacji ciała, twarzy, bikini.

/bw/

• Średni
  • PLUSY:
    - cena
    - włoski wolniej odrastają
    - szpatułka jest przydatna
    - faktycznie krem jest bardzo delikatny, nie podrażnia i nie uczula skóry
    - delikatnie nawilża

MINUSY:
    - słaba wydajność
    - dziwny zapach
    - nie usuwa dokładnie wszystkich włosków
    - konsystencja jest za rzadka i spływa po skórze
    - proces depilacji jest czasochłonny

Generalnie produkt mnie nie zachwycił i nie wyróżnił się niczym na tle innych produktów z tej kategorii.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do bikini się nie nadaje.
  • Depilacja bikini jest dla mnie nie lada wyzwaniem. Włoski są ciemne, gęste i mocne. A przy tym skóra bardzo delikatna.
    Po kolejnych podrażnieniach po maszynce do golenia zdecydowałam się spróbować kremu do depilacji. Padło na bielendę, ponieważ używałam już kosmetyków tej firmy i byłam raczej zadowolona.

Zaczynając od plusów:
    + wygodna szpatułka dołączona do kremu.
    + odpowiednia konsystencja, krem łatwo się nakłada i nie spływa. Gdzie zostanie nałożony, tam pozostaje.
    + nie podrażnia skóry
    + włoski nie wrastają i nie swędzą przy odrastaniu
    + nie trzeba długo czekać na działanie kremu, zgodnie z obietnicami producenta, wystarcza 5 minut.

Minusy:
    - krem ma nieprzyjemny zapach
    - nie wszystkie włosy zostały usunięte, mimo bardzo dokładnego rozprowadzenia kremu i powtórzenia zabiegu. Prowadząc rękę "pod włos", czuć wyraźnie kłujące włosy.

Podsumowując, być może ten krem nadaje się do depilacji np. twarzy. Jednak co do bikini jest on raczej nietrafiony. Co prawda nie podrażnia i działa szybko, ale nie depiluje skutecznie, a przede wszystkim o to chodzi. Po zabiegu zostaje sporo włosów, które trzeba usunąć maszynką, a te które zostały rzekomo usunięte pozostawiają po sobie kłującą kropeczkę.

Chcesz pochwalić Ynselaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt.
  • Witam kupiłam ten krem w Rossmanie. Dobry krem do depilacji. Skutecznie usuwa nawet krótkie włoski, nie pozdrażnia. Delikatny i przyjemny zapach. Po 5minutach ani jednego włosa, tak jak na ulotce produktu.
    Przy innych kremach do depilacji miałam same podrażnienia i zaczerwienienia. Dość wydajny, może trochę bardziej niż kremy veet(które wysuszają zaczerwieniają skórę)..
    Ogólnie, miłe zaskoczenie, na pewno do niego wrócę. Polecam wszystkim kobietą o delikatnej skórze,a tym bardziej z atopowym zapaleniem skóry. Używam tego produktu od: 31.03.2014r.Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Mszpilka1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogłoby być lepiej
  • Nie jestem zwolenniczką golenia bikini maszynką, kupiłam ten produkt w nadziei że dokładnie i bez podrażnień usunie wszystkie włoski. Co prawda usunął, ale jakieś 60% z nich, mimo że trzymałam więcej czasu, niż producent zaleca. Po reszcie zostały bardzo widoczne czarne kropki. Włoski odrosnęły na drugi dzień (przynajmniej nie swędziały). Zapach jest okropny i utrzymuje się przez cały dzień, mimo dokładnego spłukania i użycia żelu.
    Polecam dla osób, które nie mają dużego owłosienia, a włoski są delikatne. Reszcie- odradzam.

Używam tego produktu od: Sierpnia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zooska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam
  • Kremy do depilacji firmy bielenda stosuje już od ponad roku, jednak troszkę trwało zanim trafiłam na ten najlepszy dla mnie.
    Każde opakowanie zawiera szpatułke ułatwiającą usuwanie włosków oraz tubkę kremu. Według założeń usuwanie włosków może nastąpic juz po 5 min. od nałożenia produktu, mam jednak dośc twarde włoski i z reguły pozostawiam go na kilka minut dłużej.
    To jednak absolutnie w niczym nie szkodzi. Zapach nie jest zbyt intensywny, krem łatwo się usuwa, skóra nigdy nie zareagowała alergicznie mimo iż jest dośc sucha i wrażliwa. Do tego jeszcze dużo niższa cena niż kremów do depilacji z konkurencyjnych firm.
    Stosuje głównie do usuwania zbędnych włosków z nóg i okolic bikini.
    Szczerze polecam

Używam tego produktu od: 7 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 5 pełnowymiarowych produktów

Chcesz pochwalić agami882 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W czołówce
  • Po użyciu wielu innych kremów do depilacji (a był już Veet, Nair itp.) postanowiłam spróbować Vanity. Skusiła mnie promocja w drogerii. Zakupiłam go głównie do depilacji wąsika, ponieważ w innych miejscach na pewno by nie zadziałał, stosuję depilator. Mimo niskiej ceny jestem mile zaskoczona.
    Na pewno dużą zaletą jest cena, nie trzeba wydawać tyle ile w przypadku Veet. Po drugie zapach, mimo, że jestem wrażliwa na zapachy kosmetyków, ten absolutnie mi nie przeszkadzał.
    Jedynym minusem jest fakt, że mimo zapewnień producenta musiałam trzymać krem na twarzy trochę dłużej (jakieś 12 minut). Jednak myślę, że nie jest to aż taka duża cena za gładką skórę

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić Pani Praline za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Zakupiona w Rossmanie, 100 ml tubeczka, za bodajże 8,99. Opakowanie jest bardzo ładne, estetyczne i na pewno zwraca uwagę, przechadzając się po sklepie. Uważam, że pojemność produktu jest za mała, a przy tym do samego zabiegu trzeba użyć go sporą ilość, co oczywiście wpływa na wydajność.
    Zapach ma bardzo intensywny, osobiście nie potrafię go do niczego przyrównać, ale też nie przeszkadzał mi i nie drażnił moich receptorów zapachu.
    Poradził sobie z moimi grubymi włoskami, bez konieczności poprawiania efektu maszynką. Szybki, co prawda nie tak jak producent to sugeruje (5 minut), ale na tyle, że zabieg nie trwał dłużej niż 10 minut. Nie podrażnił, nie uczulił, nie wysuszył skóry. Konsystencja produktu jest odpowiednia, nic nie spływa i dzięki temu aplikacja to czysta przyjemność.
    Szpatułki dołączonej do zestawu oczywiście nie używałam, ale po samych oględzinach zauważyłam, że może być ona sprawczynią podrażnień, gdyż jest dość ,,ostro” wyprofilowana – chyba, że to akurat mi trafił się taki egzemplarz. Bardzo przyzwoity produkt.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mloda9305 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Bardzo dobry krem do depilacji. Skutecznie usuwa nawet krótkie włoski, nie pozdrażnia. Ja nie zauważyłam nieprzyjemnego zapachu, a przynajmniej nie odbiega on od innych kremów do depilacji. Dość wydajny, może trochę bardziej niż kremy veet. Ogólnie, miłe zaskoczenie, na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić aquafresca za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Krem jest świetny! Usuwa zbędne owłosienie bardzo dokładnie- nie ma potrzeby poprawiania maszynką, dobrze się nakłada, zmywa i co najważniejsze- nie podrażnia mojej bardzo wrażliwej skóry. Minusem jest jego wydajność, ale w tak przystępnej cenie jestem w stanie to wybaczyć polecam!

Używam tego produktu od: ok. trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

Chcesz pochwalić la_dolce_vita za czytelną i pomocną recenzję?
  • MÓJ KWC!!!
  • Kocham uwielbiam!

Zawsze narzekałam na swój wąsik nad górną wargą. Któregoś dnia postanowiłam się go pozbyć woskiem.
    Mam cerę bardzo delikatną i wosk zostawił mi 3 miesięczną wysypkę nad górną wargą ;/

To jest moj idealny sposób na pozbycie się WĄSIKA

+cena
    +jak na tego typu produkt nie śmierdzi aż tak źle
    +nawet po 8/10 minutach nie czuje żadnego szczypania!
    +ZERO PODRAŻNIENIA!

-na większe partie ciała będzie nie wydajny
    -nie usunie grubych włosków

Chcesz pochwalić Klaudia382 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij