Profis Cosmetics, Scandic Plus, Water Mask (Maska nawilżająca z ekstraktem z owoców)

Zawiera wyciągi z owoców, składniki kondycjonujące oraz glikol propylenowy, dzięki czemu nawilża przesuszone włosy, przeciwdziała elektryzowaniu się zmiękcza i wygładza.

do włosów normalnych
nawilżające, regenerujące, wygładzające
zapachowa
w słoiku

czyżby bubel

Bardzo się napaliłam na te owocowe ekstrakty w skałdzie. Niestety.. .przeoczyłam PARFUM, po którym były wymienione. Gdyby nie to, nigdy bym jej nie kupiła, bo maska nie robi z włosami kompletnie nic.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno małe

tak... Tak. TAK !

Fajny owocowy zapach, lekka konsystencja, delikatne działanie. To tak w skrócie ;-)

Znalazłam ją w wątku rozbierającym składy na czynniki pierwsze, wypróbowałam i ... znalazłam KWC. Od razu zaznaczę, że nie w kategorii "maski" ale raczej "odżywki na co dzień". Nie wiem, może to trochę przez zapach, może przez nazwę "maska wodna", a może dużo słabsze działanie regenerujące w porównaniu z maską mleczną Scandica. Imo maska powinna działać "z grubej rury", a ten kosmetyk jest na to za lekki. Może gdybym miała z natury suche włosy (wprawdzie ja tak nie uważam, ale fryzjerka mi ostatnio powiedziała, że mam raczej suche :-o ) to doceniłabym bardziej jej nawilżające działanie.

W każdym razie stosowane przy każdym myciu jako odżywka do spłukiwania jest rewelacyjna. Delikatnie wygładza włosy, uelastycznia, sprawia że są bardziej podatne na układanie. Ważne, że dobrze się spłukuje i nie obciąża włosów. Jej rzadka konsystencja jest tu zaletą - przelałam ją do buteleczki z pompką i korzystam z wygody jaką to daje.

Jak dla mnie niesamowicie wydajna, nie wiem dokładnie kiedy zaczęłam obecne opakowanie, ale wydaje mi się że 4-6 miesięcy temu, a jeszcze na miesiąc starczy co najmniej (myję głowę co 2 dzień).

Używam tego produktu od: w sumie to 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1,8 x 300 ml

okropna

Nastraszona wizją wysuszonych brzydkich włosów postanowiłam kupić sobie profesjonalną maskę do włosów.
Dopiero teraz zauważyłam mnogość blogów o włosach i poczułam że nie dbam o włosy.
Włosy mam bardzo długie, gęste oraz skłonne do obciążania. Są nawilzone i w dobrym stanie (to chyba zasługa nieustannego uzywania wcierek).
Spodziewałam sie że zadaniem maski jest sprawić, że włosy będą lepiej wygladac, lepiej się układać i wgl wszystko na plus. Ale spotkał mnie zawód:
mam uczucie oblepionych, śliskich? włosów
włosy nie wygladają lepiej
są mniej puszyste
maska jest rzadka

Moze ktoś kto boryka się z problemem \\\\\\\'\\\\\\\'chropowatych\\\\\\\'\\\\\\\' włosów bedzie zadowolony bo maska wygładza włosy
doseniam stosunek cena/ilość (ale trudno zeby taki badziew kosztował niewiadomo ile)

Świetna!

Bardzo ją lubię! Używam zamiennie z maską bananową tej samej firmy. Mam manię na temat zapachu - obydwie spełniają w 100% moje oczekiwania. Uwielbiam tego typu maski do włosów. Są tanie, a zarazem świetnie działają na włosy i proste i kręcone. Ja mam kręcony włosy i nie powoduje, że się puszą, wręcz przeciwnie - łądnie się układają, bez problemu rozczesują. Błyszczą! I co najważniejsze - wyglądają na naprawdę zdrowe (i faktycznie są w bardzo dobrym stanie). Mogę z ręką na sercu polecić tę maskę.

Używam tego produktu od: 5-6 miesięcy

Miłe zaskoczenie

Pierwszy raz usłyszałam o tej masce od koleżanki, z którą się spotkałam po dłuższym czasie. Miała tak śliczne włosy, że zapytałam czego używa. Poleciła mi właśnie tę maskę. Więc pobiegłam do sklepu i ją kupiłam. Pomyślałam, że pewnie nie osiągnę tego samego efektu, jak moja koleżanka, a tu zaskoczenie... Efekt fantastyczny! Z każdym kolejnym użyciem miałam coraz ładniejsze włosy :) Były mięciutkie i miłe w dotyku. I pięknie pachniały owocami :) Bardzo gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 x 300ml

Bardzo dobra

działanie bardzo mi się podoba, zachwalają ją sobie wszyscy w domu.
+bardzo ładnie pachnie
+nie jest droga
+odzywia
+włosy mniej wypadają
używam prawie 4 lata prostownicy, susze włosy i farbuje je. To wszystko strasznie je zniszczyło, jednak dzięki tej maseczce jest już znacznie lepiej.
włosy są gładkie, nie puszą się i ładnie pachną:)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Może być

Co do tej maski mam mieszane uczucia...

Pierwsze jej użycia zapowiadały się totalną porażką... Włosy strasznie się elektryzowały, były matowe, jakby bez życia... Nie wiem czy jest to wina maski, czy niez zgrania się maski z szamponem...

Po zmianie szamponu maska była dobra, tzn. włosy już się nie elektryzowały, nie plątały, były miękkie...

Niestety, nie zauważyłam poprawy kondycji moich włosów, których na pewno nie nawilżała.

Maska dobra od czasu do czasu. Traktuje ja jako rezerwową...

Używam tego produktu od: Ponad roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Świetna :)

Recenzja odświeżona (czerwiec 2012)

Kolejna maska, która jest dla moich włosów lepsza niż te z drogerii.

Plusy:
+ świeży, owocowy zapach,
+ niedroga i wydajna,
+ włosy mneij się puszą,
+ dobrze nawilża i odżywia,
+ zmiękcza i wygładza włosy,
+ ułatwia rozczesywanie.

Minusy: nie stwierdziłam.

Przy regularnym używaniu moje włosy się poprawiły.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Świetna do mycia, za słaba jako maska

Jako, że jestem posiadaczką kręconych włosów a te z natury lubią być przesuszone odeszłam od mycia włosów szamponami z SLES na rzecz mycia odżywką.
Odżywka taka powinna być lekka, bez silikonów i zawierać kationowe surfaktanty lub emulgatory.
Maska scandic, tak jak i jej siostrzana kokosowa wersja nadają się więc do tego znakomicie.
Water mask to moje kwc do mycia włosów. Doskonale się "spienia", świetnie myje, pozostawia włosy świeże, pachnące błyszczące oraz nawilżone. Oczywiście po takim myciu nakładam jeszcze maskę ale wiem, że kiedy umyję maską Scandic będę się cieszyła ładnymi lokami. Cena również należy do jej plusów z wysyłką powinna się zamknąć w 27 zł za 1000ml.

Używam tego produktu od: Paru miesięcy

Wspaniała maseczka

Polecam tą maseczkę. Jest tak lekka,że można używać ją codziennie. Plusy:
* niska cena
* dostępność ( allegro)
* nawilża, zmiękcza
* łatwe rozczesywanie
* pięknie pachnie
* nie obciąża włosów
Cudeńko:-)

Na codzień

Nie jest to raczej maska, tylko odżywka do codziennego stosowania.
Plusy:
-owocowy, apetyczny zapach
-dość rzadka konsystencja ułatwiająca rozprowadzanie na włosach (przy tym nie spływa)
-dobre nawilżenie
-ułatwia rozczesywanie
-wydajność
-nie obciąża
-zmiękcza
-cena

Minus:
-jak na maskę za mało odżywia

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Świetna!

Miałam włosy zniszczone rozjaśnianiem, bardzo suche i łamiące się końcówki. Tę maskę kupiłam z ciekawości, zachęciła mnie cena i pozytywna opinia koleżanki i... nie żałuję.

Zacznę od plusów, bo jest ich zdecydowanie więcej.

+ Ta maska naprawdę działa! Na efekty niestety trzeba trochę poczekać i uzbroić się w cierpliwość ale naprawdę i trwale regeneruje włosy.
+ Nie oblepia ich silikonami tylko rzeczywiście pomaga nawilżyć przez co stają się:
+ wygładzone,
+ sypkie,
+ łatwe do rozczesania.

Stosuję ją już od jakiegoś roku i zauważyłam znaczną poprawę kondycji moich włosów (a 4 x w tygodniu katuję je prostownicą!).

Niestety ma też kilka wad:

- Maska ma niestety nieładny zapach, który na szczęście szybko wietrzeje,
- Ma rzadką konsystencję, spływa z włosów,
- Jest bardzo trudno dostępna.

Zdecydowanie polecam, trzymana pod czepkiem daje rewelacyjne rezultaty :)

Ilość zużytych opakowań: pięć (litrowych)