Seba Med, pH 5.5, Emulsja do mycia twarzy i ciała do skóry wrażliwej

Seba Med, pH 5.5, Emulsja do mycia twarzy i ciała do skóry wrażliwej

Specjalnie opracowana formuła polecana szczególnie do mycia skóry wrażliwej i z problemami. Nie zawiera mydła. Dzięki pH 5,5 chroni naturalną równowagę kwaśnego płaszcza ochronnego skóry. Stosowanie zapewnia gładszą i elastyczniejszą skórę. Delikatnie, skutecznie, i głęboko oczyszcza pory skóry, aktywny kompleks nawilżający chroni skórę przed odwodnieniem.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Laureth-2, Panthenol, Glycol Distearate, Parfum, Saccharide Isomerate, Allantoin, Niacinamide, Pyridoxine HCl, Glycine, Magnesium Aspartate, Alanine, Lysine, Leucine, Biotin, Glycerin, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Citrate, Cocamidopropyl Betaine, Sorbitan Laurate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 47005, CI 42090.

Cena: ok. 30zł / 200ml
/m/

Ideał :)

Produkt, do krótego wracam od lat. Idealnie łagodzi podrąznienia i świetnie myje twarz. A do tego dość łatwo dostepny (w każdym rossmanie i w każdej aptece). Moja bardzo problematyczna cera wprost uwielbia ten produkt.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: conajmniej kilka

super emulsja, szczególnie kupiona za miedzą!

Emulsji używam od 1990 roku, kiedy to pojawiły się w naszych polskich sklepach pierwsze jaskółki produktów z zachodu, miałam problemy z właściwym ph skóry i Sebamed uleczyła mi tę dolegliwość (lekarze nie potrafili postawić diagnozy, a polskie produkty nie miały oznaczonego ph) od tej pory bardzo ją cenię i staram się mieć w domu, choć nie używam stale, aby nie przedobrzyć, poza tym lubię też inne emulsje.
Świetnie sprawdza się, gdy ręce pachną czosnkiem, cebulą, a także na dłonie umazane tuszem, tak dogłębnie myje.
Wystarczy mała kropla, aby umyć twarz i ręce, jest super wydajna.
Obecnie kupuję w niemieckim Rossmannie, 400 ml za niespełna 4 euro.

Naprawdę dobry.

Używam wyłącznie do twarzy.

Plusy:
+ nie przesusza mojej skóry, co ostatnio zdarzało się wielu żelom do twarzy
+ jest dość wydajny
+ poprawił stan mojej cery właśnie pod względem braku przesuszenia
+ cena w promocji jest ok (zapłaciłam chyba poniżej 14zł) jak na 200zl produktu

Minusy:
- zapach - apteczny, chemiczny, ale można się przyzwyczaić
- trochę zbyt lejący
- opakowanie jest trochę denerwujące, zwłaszcza w połączeniu z tą konsystencją. Pompka by się przydała

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Świetny

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Miałam tłustą, zaskórnikową skórę w strefie T, przy tym ultra wrażliwą w dodatku przyjmowałam retinoidy, które siały spustoszenie na całej buzi... Jej stan był opłakany... Potrzebowałam dobrego, skutecznego oczyszczenia a jednocześnie delikatnego. Ten żel doskonale oczyszcza twarz. Mam porównanie, używałam żeli Vichy, La Roche-Posay, emulsji Cetaphil (chyba najdelikatniejszej) i tamte tylko rozmywały brud, przemywały twarz ale dogłębnie jej nie oczyszczały. Po umyciu twarzy tą emulsją widać czyste pory:) Zdarzyło się ze 2krotnie mnie podrażniła dostałam mini uczulenia, ale sądzę, że to wina leków, które uwrażliwiały skórę dosłownie na wszystko... Cena jak dla kogoś z problemami skórnymi do przeżycia. Zapach specyficzny, taki medyczny, szpitalny dla mnie osobiście nie ma znaczenia

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 oapkowanie 400 ml