Clarins, Rouge Appeal Lipstick (Szminka do ust)

Clarins, Rouge Appeal Lipstick (Szminka do ust)

Pojemność 3,5 ml

Długotrwała pomadka z bardzo subtelnym połyskiem. Konsystencja łącząca lekkość żelu z komfortem kremowego balsamu.

bardzo przeciętna

Szminka, nad którą bardzo ciężko zapanować. Jeśli ktoś posiada duże usta to nie ma problemu ale dla takich osób jak ja, ta szminka tylko uwydatnia mały rozmiar, pomimo uzycia pedzelka. Jest dobrze napigmentowana jednak jest tak kremowa, że nie ma mowy o długotrwałym efekcie na ustach. Jest to zdecydowanie przeciętny produkt, jest wiele lepszych (i tańszych) szminek, które sprawdzają się lepiej od tej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

akurat

Ja mam odcień \'grenadine\' i jest świetny, fakt suche skórki widać, ale nie spotkałam się jeszcze ze szminką która by to niwelowała, żeby temu zapobiec używam balsamu clarinsa \'eclat minute\' i jest idealnie. Kolor zależy od sposobu i ilośli nałożonych warstw. Przy użyciu pędzelka kolor jest jasny, transparentny, używając sztyftu wystarczy dwa razy przejechać po wargach żeby uzyskać pełnię koloru. Świetnie nawilża i nie powoduje wrażenia ciężkości. Polecam !

może być

Używam koloru 02 capuccino. Kolor ładny ale efekt na ustach nie powala. Wydaje mi się, że nieco podkreśla suche skórki. Konsystencja rzeczywiście nieco żelowa, inna niż pozostałe szminki Clarinsa. z tej firmy wole jednak pomadki Joili rouge. Trwałość przeciętna. Można wypróbować ale przynajmniej u mnie inne sprawdziły się lepiej. Opakowanie bardzo ładne. Może skuszę się na inny kolor ale po wcześniejszym wypróbowaniu.

Używam tego produktu od: dwa miesiące