Eucerin, Przeciw Zaczerwienieniom, Krem neutralizujący zaczerwienienia skóry

Powiększ Eucerin, Przeciw Zaczerwienieniom, Krem neutralizujący zaczerwienienia skóry

Zgłaszająca osoba: Noor

Krem polecany do skóry wrażliwej, skłonnej do zaczerwienień, również w przypadku trądziku różowatego. Natychmiast skutecznie neutralizuje zaczerwienienia i rozszerzone naczynka krwionośne, koi podrażnienia skóry i wyrównuje koloryt cery. Zapewnia optymalny poziom nawilżenia.
Zawiera Licochalcone - ekstrakt z korzenia lukrecji (Glycyrrhiza Inflata) - naturalny flawonoid o działaniu przeciwzapalnym, który szybko koi podrażnioną skórę i w widoczny sposób redukuje rumień. Zielone Pigmenty Kryjące, dzięki wykorzystaniu efektu nakładania się na siebie przeciwstawnych kolorów, natychmiast przeciwdziałają zaczerwienieniom i wyrównują koloryt cery.
Krem jest niekomedogenny (nie zatyka porów), beztłuszczowy, nie zawiera substancji zapachowych. Zapewnia ochronę przeciwsłoneczną SPF 15. Idealna baza pod makijaż.
Badania kliniczne, przeprowadzone na grupie 62 pacjentów, potwierdzają zauważalną poprawę stanu skóry podatnej na zaczerwienienia po 4 tygodniach stosowania.

Skład: Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Dimethicone, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Butyrospermum Parkii, CI 77891, Lauroyl Lysine, Squalane, Alcohol Denat., Titanium Dioxide, Sorbitan Stearate, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Butylene Glycol, Magnesium Aluminum Silicate, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, , Ethylparaben, Methylparaben, Trimethoxycaprylylsilane, Iodopropynyl Butylcarbamate, BHT, CI 77288, CI 77289, CI 77007

/bw/

• To jest to!
  • Od zawsze miałam problemy z naczynkami, a krem Eucerin w dużym stopni mi je wyleczył. Nie mogę powiedzieć, że nie mam ich w tej chwili wcale (bo czego oczekiwać od kremu?)- owszem mam naczynka nadal, ale o wiele mniejsze.

Używam kremu od lat, codziennie stosuję go pod makijaż jako bazę (może w tej roli nie sprawdza się najlepiej, ale naczynka gasi ładnie ) .

Krem nie jest zbyt tani, ale raz na pół roku to dobra inwestycja, bo jest bardzo wydajny i wygodny w użyciu, gdyż posiada pompkę, a kolor zielony ładnie wtapia się w skórę

Używam tego produktu od: 2011
    Ilość zużytych opakowań: 1 na pół roku

Chcesz pochwalić Lenkaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krem dobry w sytuacjach kryzysowych
  • Mam straszne problemy z czerwienieniem się twarzy w sytuacjach stresowych i kiedy wiedziałam, że czeka mnie ciężki dzień ten krem był jak znalazł. Nałożony pod makijaż dosyć dobrze maskował zaczerwienieni i nie czułam też takich ogni na twarzy. Jednak do stosowania codziennego jest dla mnie za ciężki, sprawia, że czuję, że mam maskę na twarzy. No i nie leczy problemu, nawet po długotrwałym codziennym stosowaniu, tylko go tuszuje. Lubię go mimo wszystko bo nieraz mnie uratował.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić oll_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciekawy jako korektor ale na naczynka nie pomaga
  • Tuż po zakupie pomyślałam-świetny!Nieźle maskuje naczynka choć aplikacja wymaga nieco wprawy,jest naprawdę zielony.Higieniczne,szklane opakowanie,super.Jedyny problem to to,że kupiłam go żeby zmniejszył moje naczynka a tutaj nie doczekałam się żadnych efektów.Po całym opakowaniu jak były tak są.Czyli dla mnie jest to korektor,nie krem na naczynka a to obiecywał producent.Nie zapycha ale kiepsko nawilża - szczególnie policzki wymagały toniku albo dodatkowego kremu.Drogi wiec więcej nie kupię szczególnie że znalazłam inny który działa i nie potrzebuję już korektora.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Monia_Osa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jim Carrey w "Masce"
  • Jeden z droższych kremów do twarzy, na jakie sobie pozwoliłam, ale chyba też jeden z najgorzej dobranych...

Wiedziałam, że będzie zielony, w końcu o to chodziło - żeby ukryć zaczerwienienia. Jednak przy nakładaniu strasznie się maże, rozprowadzić go równomiernie to prawdziwa sztuka! U mnie przeważnie zostawały bardziej zielone placki na suchych miejscach twarzy. Nieciekawie...

Totalnie zdyskwalifikowało go jednak świecenie i uczucie "leżenia" na twarzy - przy mieszanej cerze z przetłuszczającą się strefą T - nie bardzo...

Daję trzy gwiazdki za koleżankę, która ma suchą skórę i kupiła krem równolegle ze mną - ona sobie chwali - jednak kładzie go na zwykły krem, jako korektor miejscowy.

Swój krem puściłam w świat, zanim zdążyłam zauważyć jakąś redukcję (lub nie) popękanych naczynek.

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Miranda76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fiona
  • Moja twarz ostatnio przeszła isne piekło.Retinol,kwasy...Twarz czerwona,podrazniona.Szukałam czegoś dla zminimalizowania wyglądu Apacza.Wybrałam Eucerin.Pierwsza aplikacja,zbyt chojna i och wyglądam jak FionaKrem ma zabarwienie zielone.Po chwili starłam nadmiar i patrząc na efekt-Twarz momentalnie zyskuje na wyglądziebo zielen tego kremu rozbiela się przez co rozmazuje niedoskonałości..Mozna z nim solo łazic po domu -to taki BB lub CC jak kto woliDziałanie-uspokojenie,czerwien zanika,cera się wycisza..To bardzo fajny krem..Taki opatrunek dla rozognionych i kompres dla naczynkowców..Bardzo wydajny!!! Razem w duecie z kremem na noc-działa b.dobrze i to jeden z fajniejszych kremów jakich używałam..Polecam.Wart wypróbowania..

Używam tego produktu od: mca

Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry krem
  • To bardzo dobry krem. Natychmiast neutralizuje zaczerwienienia, cera staje się bledsza, wyciszona. To dobra baza pod podkład.
    Plusy:
    - natychmiastowa pomoc w zaczerwienieniu
    - baaaardzo wydajny. Przy stosowaniu 1 raz dziennie (rano) wystarczył mi na 3 miesiące!!
    - mimo wysokiej ceny - ekonomiczny

Minusy:
    - dość słabo nawilża, dlatego na noc nie polecam, na dzień może być, ale nie dla baaardzo suchych cer
    - jesli rozetrze się nie dość mocno, może zostawiać zielone, sine smugi

Mimo minusów na pewno będę do niego wracać, bo to naprawdę świetny kosmetyk!!

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić Hania208 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale...
  • Powiem szczerze - mam cerę problematyczną, na całej twarzy rozlany rumień, pełno porów i nieco pryszczy. KREMU UŻYWAM JAKO SŁABO KRYJĄCY PODKŁAD. Dlaczego? Krem nie spełnia obietnic producenta - nie leczy, działa natomiast jak zielony korektor, który można łatwym sposobem nałożyć na całą twarz. Nałożony trzyma się stosunkowo długo przypudrowany skrobią ziemniaczaną (mam cerę mieszaną), ALE nakładam zawsze 2-3 warstwy. Kryje średnio, ale nie oczekuję dobrego krycia od... kremu. Tak czy inaczej dobrze się sprawdza na co dzień, kiedy nie musimy wyglądać olśniewająco.

Używam tego produktu od: ok. 1 msc.
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Monuquilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny, ale nie na całą twarz
  • Krem doskonale koi pękające naczynka, nie tylko je kryje. Mam jednak skórę suchą i mogłam go stosować miejscowo i pod inny krem, ponieważ samodzielnie wysusza. W takiej wersji jedno opakowanie starczyło mi na 2 lata codziennego stosowania. Zaczynałam z naczyniami na wierzchu po pigułkach antykoncepcyjnych i ciepłym powietrzu z laptopa. To produkt naprawdę godny polecenia, do tej pory nie znalazłam nic lepszego.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 przy stosowaniu miejscowo, codziennie

Chcesz pochwalić mysia_mama za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Od ponad dwóch lat uparcie trzymam sie swojej kuracji przeciwstarzeniowej opartej o retinoidy. I od dwóch lat uparcie czekam az efekty uboczne stosowania retinoidów miną.... niestety narazie sie na to nie zanosi.
    Retinoidy uwrażliwiają moją cerę i sprawiają, że skóra reaguje zaczerwieniem kiedy np wychodzę z ogrzewanego mieszkania na mróz. Są to dolegliwości powracające co jakiś czas i własnie w takie dni podrażnienia siegałam po ten krem (nie mam cery naczynkowej).

Krem stosowałam pod makijaż, który bardzo dobrze się na nim utrzymywał.
    Dodatkowo:
    krem naprawdę neutralizuje zaczerwienienia
    dobrze się wchłania
    skóra pozostaje matowa
    ale i dobrze nawilżona.

Pomimo licznych zaletkremu nie wrócę do niego ze wzgledu na brak porządnej ochrony przed uv.

Używam tego produktu od: 2 mce

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś mu brakuje, ale z zaczerwieniami sobie radzi
  • Zacznę od tego, że często się rumienie, więc myslałam, że produkt zdziała coś w tym temacie. Jest to w ogóle moja druga przygoda z tym kremem i nie bardzo pamiętałam, czy bylam z niego zadowolona, a że było to bardzo dawno temu, więc w ramach jakiejś promocji zakupiłam po raz drugi.
    Pierwsza sprawa: dozowanie. Dla mnie osobiście jedno uzycie pompki to zdecydowanie za dużo, więc po prostu nie dociskałam jej do końca i w ten oto sposób otrzymywałam wystarczającą dla mnie ilość. Cięzko go wsmarować w skórę, pojawiają się czasami widoczne smugi. I niestety jedynie można ten krem wsmarowywać, wklepywanie nie przynosi żadnego skutku.
    Druga sprawa: wydajność. Używałam tego produktu, uzywałam, do znudzenia wręcz. Tyle że końcówka mnie zaskoczyła. Pod światło widać że mam jeszcze 1/5 kremu, a tu nagle koniec i żadne wstrząsanie butelką nie pomagało.
    Trzecia sprawa: działanie. Ile to razy słyszałam że wyglądam blado z samego rana w pracy. Nie wiem czy to znaczy niezdrowo, czy nie tak jak mam w zwyczaju czyli z ciągłym rumieńcem. Co by nie było neutralizuje zaczerwienienia. Nie zauważyłam jednak poprawy z zaczerwienieniem, raczej miałam wrażenie, że produkt maskuje problem niż próbuje go rozwiązać.Trochę zatyka pory, ale generalnie krem nie jest dla mnie problematyczny w żaden sposób, nic mi po nim nie wyskakiwało. Niestety nie matuje, więc skóra się błyszczy, co przy mojej mieszanej cerze nie jest dobre. Czułam jednak przyjemne wygładzenie skóry, co było milym dopełnieniem. Polemizowałabym co do braku zapachu, ale nieszczególnie mi przeszkadzał. Poza tym nie uważam żeby była to idealna baza pod makijaż. Miałam wrażenie krem nie współpracuje z podkładem, próbowałam pare różnych i ciągle to samo.
    Podsumowywując nie jest to zły fluid, tyle podejrzewam że tańsze potrafią sobie radzić na porównywalnym poziomie. Opakowanie jest chyba szklane, do tego ciężkie, nie na podróże samolotem, szkoda miejsca i kilogramów w torbie podręcznej. Ze względu na wydajność, myślę że najlepiej sprawdzić jakiś tester albo coś podobnego, bo szkoda męczyć się z kremem dla samego zużycia go przez długi okres czasu, a cena nie pozwala na jego wyrzucenie

Używam tego produktu od: coś koło roku
    Ilość zużytych opakowań: drugie

Chcesz pochwalić slonko206 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij