Eucerin, Przeciw Zaczerwienieniom, Krem neutralizujący zaczerwienienia skóry

Powiększ Eucerin, Przeciw Zaczerwienieniom, Krem neutralizujący zaczerwienienia skóry

Zgłaszająca osoba: Noor

Krem polecany do skóry wrażliwej, skłonnej do zaczerwienień, również w przypadku trądziku różowatego. Natychmiast skutecznie neutralizuje zaczerwienienia i rozszerzone naczynka krwionośne, koi podrażnienia skóry i wyrównuje koloryt cery. Zapewnia optymalny poziom nawilżenia.
Zawiera Licochalcone - ekstrakt z korzenia lukrecji (Glycyrrhiza Inflata) - naturalny flawonoid o działaniu przeciwzapalnym, który szybko koi podrażnioną skórę i w widoczny sposób redukuje rumień. Zielone Pigmenty Kryjące, dzięki wykorzystaniu efektu nakładania się na siebie przeciwstawnych kolorów, natychmiast przeciwdziałają zaczerwienieniom i wyrównują koloryt cery.
Krem jest niekomedogenny (nie zatyka porów), beztłuszczowy, nie zawiera substancji zapachowych. Zapewnia ochronę przeciwsłoneczną SPF 15. Idealna baza pod makijaż.
Badania kliniczne, przeprowadzone na grupie 62 pacjentów, potwierdzają zauważalną poprawę stanu skóry podatnej na zaczerwienienia po 4 tygodniach stosowania.

Skład: Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Dimethicone, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Butyrospermum Parkii, CI 77891, Lauroyl Lysine, Squalane, Alcohol Denat., Titanium Dioxide, Sorbitan Stearate, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Butylene Glycol, Magnesium Aluminum Silicate, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, , Ethylparaben, Methylparaben, Trimethoxycaprylylsilane, Iodopropynyl Butylcarbamate, BHT, CI 77288, CI 77289, CI 77007

/bw/

• To jest to!
  • Od zawsze miałam problemy z naczynkami, a krem Eucerin w dużym stopni mi je wyleczył. Nie mogę powiedzieć, że nie mam ich w tej chwili wcale (bo czego oczekiwać od kremu?)- owszem mam naczynka nadal, ale o wiele mniejsze.

Używam kremu od lat, codziennie stosuję go pod makijaż jako bazę (może w tej roli nie sprawdza się najlepiej, ale naczynka gasi ładnie ) .

Krem nie jest zbyt tani, ale raz na pół roku to dobra inwestycja, bo jest bardzo wydajny i wygodny w użyciu, gdyż posiada pompkę, a kolor zielony ładnie wtapia się w skórę

Używam tego produktu od: 2011
    Ilość zużytych opakowań: 1 na pół roku

Chcesz pochwalić Lenkaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krem dobry w sytuacjach kryzysowych
  • Mam straszne problemy z czerwienieniem się twarzy w sytuacjach stresowych i kiedy wiedziałam, że czeka mnie ciężki dzień ten krem był jak znalazł. Nałożony pod makijaż dosyć dobrze maskował zaczerwienieni i nie czułam też takich ogni na twarzy. Jednak do stosowania codziennego jest dla mnie za ciężki, sprawia, że czuję, że mam maskę na twarzy. No i nie leczy problemu, nawet po długotrwałym codziennym stosowaniu, tylko go tuszuje. Lubię go mimo wszystko bo nieraz mnie uratował.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić oll_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciekawy jako korektor ale na naczynka nie pomaga
  • Tuż po zakupie pomyślałam-świetny!Nieźle maskuje naczynka choć aplikacja wymaga nieco wprawy,jest naprawdę zielony.Higieniczne,szklane opakowanie,super.Jedyny problem to to,że kupiłam go żeby zmniejszył moje naczynka a tutaj nie doczekałam się żadnych efektów.Po całym opakowaniu jak były tak są.Czyli dla mnie jest to korektor,nie krem na naczynka a to obiecywał producent.Nie zapycha ale kiepsko nawilża - szczególnie policzki wymagały toniku albo dodatkowego kremu.Drogi wiec więcej nie kupię szczególnie że znalazłam inny który działa i nie potrzebuję już korektora.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Monia_Osa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jim Carrey w "Masce"
  • Jeden z droższych kremów do twarzy, na jakie sobie pozwoliłam, ale chyba też jeden z najgorzej dobranych...

Wiedziałam, że będzie zielony, w końcu o to chodziło - żeby ukryć zaczerwienienia. Jednak przy nakładaniu strasznie się maże, rozprowadzić go równomiernie to prawdziwa sztuka! U mnie przeważnie zostawały bardziej zielone placki na suchych miejscach twarzy. Nieciekawie...

Totalnie zdyskwalifikowało go jednak świecenie i uczucie "leżenia" na twarzy - przy mieszanej cerze z przetłuszczającą się strefą T - nie bardzo...

Daję trzy gwiazdki za koleżankę, która ma suchą skórę i kupiła krem równolegle ze mną - ona sobie chwali - jednak kładzie go na zwykły krem, jako korektor miejscowy.

Swój krem puściłam w świat, zanim zdążyłam zauważyć jakąś redukcję (lub nie) popękanych naczynek.

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Miranda76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fiona
  • Moja twarz ostatnio przeszła isne piekło.Retinol,kwasy...Twarz czerwona,podrazniona.Szukałam czegoś dla zminimalizowania wyglądu Apacza.Wybrałam Eucerin.Pierwsza aplikacja,zbyt chojna i och wyglądam jak FionaKrem ma zabarwienie zielone.Po chwili starłam nadmiar i patrząc na efekt-Twarz momentalnie zyskuje na wyglądziebo zielen tego kremu rozbiela się przez co rozmazuje niedoskonałości..Mozna z nim solo łazic po domu -to taki BB lub CC jak kto woliDziałanie-uspokojenie,czerwien zanika,cera się wycisza..To bardzo fajny krem..Taki opatrunek dla rozognionych i kompres dla naczynkowców..Bardzo wydajny!!! Razem w duecie z kremem na noc-działa b.dobrze i to jeden z fajniejszych kremów jakich używałam..Polecam.Wart wypróbowania..

Używam tego produktu od: mca

Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry krem
  • To bardzo dobry krem. Natychmiast neutralizuje zaczerwienienia, cera staje się bledsza, wyciszona. To dobra baza pod podkład.
    Plusy:
    - natychmiastowa pomoc w zaczerwienieniu
    - baaaardzo wydajny. Przy stosowaniu 1 raz dziennie (rano) wystarczył mi na 3 miesiące!!
    - mimo wysokiej ceny - ekonomiczny

Minusy:
    - dość słabo nawilża, dlatego na noc nie polecam, na dzień może być, ale nie dla baaardzo suchych cer
    - jesli rozetrze się nie dość mocno, może zostawiać zielone, sine smugi

Mimo minusów na pewno będę do niego wracać, bo to naprawdę świetny kosmetyk!!

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić Hania208 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale...
  • Powiem szczerze - mam cerę problematyczną, na całej twarzy rozlany rumień, pełno porów i nieco pryszczy. KREMU UŻYWAM JAKO SŁABO KRYJĄCY PODKŁAD. Dlaczego? Krem nie spełnia obietnic producenta - nie leczy, działa natomiast jak zielony korektor, który można łatwym sposobem nałożyć na całą twarz. Nałożony trzyma się stosunkowo długo przypudrowany skrobią ziemniaczaną (mam cerę mieszaną), ALE nakładam zawsze 2-3 warstwy. Kryje średnio, ale nie oczekuję dobrego krycia od... kremu. Tak czy inaczej dobrze się sprawdza na co dzień, kiedy nie musimy wyglądać olśniewająco.

Używam tego produktu od: ok. 1 msc.
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Monuquilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny, ale nie na całą twarz
  • Krem doskonale koi pękające naczynka, nie tylko je kryje. Mam jednak skórę suchą i mogłam go stosować miejscowo i pod inny krem, ponieważ samodzielnie wysusza. W takiej wersji jedno opakowanie starczyło mi na 2 lata codziennego stosowania. Zaczynałam z naczyniami na wierzchu po pigułkach antykoncepcyjnych i ciepłym powietrzu z laptopa. To produkt naprawdę godny polecenia, do tej pory nie znalazłam nic lepszego.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 przy stosowaniu miejscowo, codziennie

Chcesz pochwalić mysia_mama za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Od ponad dwóch lat uparcie trzymam sie swojej kuracji przeciwstarzeniowej opartej o retinoidy. I od dwóch lat uparcie czekam az efekty uboczne stosowania retinoidów miną.... niestety narazie sie na to nie zanosi.
    Retinoidy uwrażliwiają moją cerę i sprawiają, że skóra reaguje zaczerwieniem kiedy np wychodzę z ogrzewanego mieszkania na mróz. Są to dolegliwości powracające co jakiś czas i własnie w takie dni podrażnienia siegałam po ten krem (nie mam cery naczynkowej).

Krem stosowałam pod makijaż, który bardzo dobrze się na nim utrzymywał.
    Dodatkowo:
    krem naprawdę neutralizuje zaczerwienienia
    dobrze się wchłania
    skóra pozostaje matowa
    ale i dobrze nawilżona.

Pomimo licznych zaletkremu nie wrócę do niego ze wzgledu na brak porządnej ochrony przed uv.

Używam tego produktu od: 2 mce

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś mu brakuje, ale z zaczerwieniami sobie radzi
  • Zacznę od tego, że często się rumienie, więc myslałam, że produkt zdziała coś w tym temacie. Jest to w ogóle moja druga przygoda z tym kremem i nie bardzo pamiętałam, czy bylam z niego zadowolona, a że było to bardzo dawno temu, więc w ramach jakiejś promocji zakupiłam po raz drugi.
    Pierwsza sprawa: dozowanie. Dla mnie osobiście jedno uzycie pompki to zdecydowanie za dużo, więc po prostu nie dociskałam jej do końca i w ten oto sposób otrzymywałam wystarczającą dla mnie ilość. Cięzko go wsmarować w skórę, pojawiają się czasami widoczne smugi. I niestety jedynie można ten krem wsmarowywać, wklepywanie nie przynosi żadnego skutku.
    Druga sprawa: wydajność. Używałam tego produktu, uzywałam, do znudzenia wręcz. Tyle że końcówka mnie zaskoczyła. Pod światło widać że mam jeszcze 1/5 kremu, a tu nagle koniec i żadne wstrząsanie butelką nie pomagało.
    Trzecia sprawa: działanie. Ile to razy słyszałam że wyglądam blado z samego rana w pracy. Nie wiem czy to znaczy niezdrowo, czy nie tak jak mam w zwyczaju czyli z ciągłym rumieńcem. Co by nie było neutralizuje zaczerwienienia. Nie zauważyłam jednak poprawy z zaczerwienieniem, raczej miałam wrażenie, że produkt maskuje problem niż próbuje go rozwiązać.Trochę zatyka pory, ale generalnie krem nie jest dla mnie problematyczny w żaden sposób, nic mi po nim nie wyskakiwało. Niestety nie matuje, więc skóra się błyszczy, co przy mojej mieszanej cerze nie jest dobre. Czułam jednak przyjemne wygładzenie skóry, co było milym dopełnieniem. Polemizowałabym co do braku zapachu, ale nieszczególnie mi przeszkadzał. Poza tym nie uważam żeby była to idealna baza pod makijaż. Miałam wrażenie krem nie współpracuje z podkładem, próbowałam pare różnych i ciągle to samo.
    Podsumowywując nie jest to zły fluid, tyle podejrzewam że tańsze potrafią sobie radzić na porównywalnym poziomie. Opakowanie jest chyba szklane, do tego ciężkie, nie na podróże samolotem, szkoda miejsca i kilogramów w torbie podręcznej. Ze względu na wydajność, myślę że najlepiej sprawdzić jakiś tester albo coś podobnego, bo szkoda męczyć się z kremem dla samego zużycia go przez długi okres czasu, a cena nie pozwala na jego wyrzucenie

Używam tego produktu od: coś koło roku
    Ilość zużytych opakowań: drugie

Chcesz pochwalić slonko206 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do dluzszego stosowania
  • Ten krem jest bardzo dziwny. Gdy go kupilam pomyslalam bomba...wygladzil,rozjasnil cere,zlagodzil. Pierwszy miesiac bomba. Drugi nawet tez. Pozniej bylo juz tylko gorzej. Stosowalam go codziennie. I nagoe odkrylam ze moja twarz zaczyna sie coraz bardziej czerwienic. Mialam coraz czestsze napady rumienia i nie rozumialam dlaczego ale stosowalam go dalej. Po paru miesiacach stosowania moja twarz coraz bardziej sie czerwienila, pory sie zaczely regularnie zapychac...i wychodzily mi krostki! Czyli uczulenie polaczone z wysypem nowych niespodzianek. Podziekowalam mu po pol roku stosowania. Do tej pory nie zuzylam drugiego opakowania,poniewaz jest niesamowicie wydajny

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: prawie dwA

Chcesz pochwalić ag21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • mega zaskoczenie!
    mam bardzo bardzo jasną karnacje, na dodatek wrażliwą, dlatego dobór odpowiedniego kremu dla mnie to prawdziwe wyznanie. każdy krem, który stosuje musi mocno nawilżać, w przeciwnym razie po 2-3 dniach stosowania od razu schodzi mi skóra. natomiast problemem z którym borykam się na co dzień są lekko zaczerwienione policzki i broda (z uwagi na jasną cerę). kupując ten krem nie byłam nastawiona na dobre efekty - wiadomo, że zielony barwnik nie zlikwiduje całkiem mojego problemu i byłam przekonana, że nie nawilży mojej cery wystarczająco.
    jakie było moje zaskoczenie już po pierwszym zastosowaniu! przede wszystkim po całym dniu moje cera dalej ma ładny kolor, nie jest zaczerwieniona ani podrażniona i co najważniejsze nie mam żadnych problemów ze schodzącą skórą! super mi służy.
    jedyny minus - pod koniec opakowania trzeba go przed każdym użyciem porządnie wstrząsnąć (inaczej wypływa bardzo rzadki)

POLECAM!

Chcesz pochwalić superruda za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo na TAK !
  • Mam cerę z lekko rozrzerzonymi naczynkami na policzach i lekkimi przebarwieniami , bez żadnych innych problemow. Do zielonej mazi na początku podeszłam nieufnie, ale okazalo się ze wspaniale łagodzi i neutralizuje kolor skóry, sama nie wiem czy pigmenty brwią ją tak, czy krem tak wspaniale łagodzi skórych.\\\\nWazne aby go dobrze rozetrzec i wklepać, wtedy nie zostawia zadnych smug.\\\\nDo tego krem fajnie nawilża, odzywia, cera wygląda naprawdę ladnie, chyba lepszy od tego na noc.\\\\nBędąc na wakacjach nie musialam używać zadnego pudru, ten krem, tusz i buzia była naprawdę ładna.\\\\npo wysiłku fizycznym (biegam) bardzo ładnie łagodzi buzię. Krem jest tak na pół dnia, potem warto połozyc poprawkę.\\\\nJak skończę bardzo duzo próbek, zakupię pełnowymairowe opakowanie, cena calkiem do przyjęcia jak za tak dobry kosmetyk.
    Niektóre Wizazystki nie bardzo dokładnie czytaja i mylą dwa kremy w identycznych opakowaniach- ten tutaj NEUTRALIZUJACY z zielonymi pigmentami i nawilżajacy bez pigmentów-obydwa na dzień, proszę dobrze czytać.

Chcesz pochwalić zina36 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj kwc,ZIELONE CUDO dla cery problemowej!!!
  • kupilam go przypadkiem,wybralam sie do drogerii po krem nawilzajacy a wyszlam z TYM CUDEMzaczne od tego ze mam cere problemowa,walcze z tradzikiem od wielu lat ,z lepszym lub gorszym skutkiem,cera z rozszezonymi porami,wypryskami,bliznami o swiecaca\\ndo tej pory stosowalam podwojna porcje pudru w plynie a na to jeszcze w kamieniu zeby ukryc syfki odkad mam to zielone CUDO nakladam tylko niewielka ilesc fluidu z vichy narma tein(polecam)\\neucerinu uzywam jako kremu nawilzajacego na dzien,super nawilza,lekko matuje,ma przyjemny delikatny zapaszek i w koncu nie widac tysiaca odcieni czerwonosci na twarzy ktore tak ciezko jest zamaskowac!\\neucerin daje mi duzo komfortu,twarz wyglada naprwde lepiej i nie musze juz nakladac maski,co na pewno pozytywnie wplywa na skore bo pory nie sa az tak zapychane\\nz czytym sumieniem polecam dziewczynam z problemami skornymija pozostane mu wierna do konca,moj KWC,ZIELONE CUDO

Chcesz pochwalić ataga84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • -Natychmiast neutralizuje zaczerwienienia i rozszerzone naczynka krwionośne, dzięki zielonemu pigmentowi.
    -Wyrównuje koloryt cery w stopniu zadowalającym.
    -Za mało nawilża.
    - Koi podrażnioną skórę i w widoczny sposób redukuje rumień, ale z tym kojeniem to trzeba troszkę poczekać.
    - Dobry jako baza pod makijaż.
    - Nie zauważyłam poprawy stanu skóry podatnej na zaczerwienienia po 4 tygodniach stosowania. Jestem tak samo czerwona, jak przed zastosowaniem kremu.
    - jest wydajny.
    - najważniejsze - ZATYKA PORY!

Po roku stosowania muszę stwierdzić, że dla mnie to był bardziej zielony korektor, niż krem. Stosowałam go codziennie pod makijaż i tuszował zaczerwienienia, ale to wszystko.

W sumie nic wyjątkowego za wyjątkowo duże pieniądze. 70 zł to drogo za tak niewielkie efekty.

Chcesz pochwalić Brandy Alexander za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry, warty wypróbowania (cera problematyczna)
  • Używałam go rok temu na wiosnę/początek lata i dla mojej cery trądzikowej był idealny. Zielony pigment idealnie tuszował zaczerwienione od podrażnień policzki, jednak tak jak wspomniano wcześniej czasem nieumiejętne rozprowadzenie pozostawia smugi (jak to krem z filtrem). Polecam wypróbowanie (próbka 2ml starcza na długo) przez osoby z problematyczną cerą (trądzik, zaczerwienienia z nim związane).

inne plusy:
    - bardzo wydajny
    - nawilża w stopniu zadowalającym
    - koi zaczerwienienia związane z trądzikiem (bo tylko po to został używany)
    - wyrównuje koloryt też w stopniu zadowalającym
    - nie zatyka porów
    - filtr! niewielki ale jest

- dla "świecącej się" skóry warto zaaplikować jakiś matujący puder na wierzch żeby po kilku godzinach nie błyszczeć

podsumowując: pomimo że jestem nim zachwycona, to jednak nie "leczy" on problemów (zaczerwienień trądzikowych). Jednak stosowany na dzień daje wrażenie że takich problemów po prostu nie ma, co mi od niego w zupełności wystarcza

cena odstrasza ale kiedyś na pewno do niego wrócę

Ilość zużytych opakowań: próbki razem ok. 20ml

Chcesz pochwalić psyche_violet za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto go mieć
  • dostałam go w prezencie moja mama ma bardzo suchą cerę więc mi go odstąpiła jej nie pasował a ja mam mieszaną... i jestem zadowolona bo policzki mam delikatne, wrażliwe
    dobrze nawilża, łagodzi podrażnienia i ma filtry nie zatyka porów, wygładza buzię, redukuje zaczerwienienia fluid polecam dla buzi mieszanej a krem dla suchej warto go kupić

Używam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: duże

Chcesz pochwalić pusiunia 11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • mam cerę naczynkową, łatwo się czerwieni (wysiłek, nerwy etc.), lekko widoczne rumieńce na policzkach. nie zauważyłam żadnego specjalnego działania tego kremu. zielony kolor przed wchłonięciem oziębia kolor skóry, ale nic więcej. przy tym kiepsko się wchłania i pozostawia film na skórze. nie widzię różnicy między tym kremem a Ziają.
    może SVR był trochę lepszy, ale też bez szału. szkoda pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić black_cashmere za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem bardzo zadowolona
  • Używam go stosunkowo od niedawna znaczy się od jakiegoś miesiąca,niemniej jednak jestem już w stanie stwierdzić dobroczynne działanie na moją cerę.Przede wszystkim priorytetową sprawą w moim przypadku jest gruntowne nawilżenie skóry.Robi to bardzo dobrze i efekt utrzymuje się dość długo,przez parę ładnych godzin.A moja skóra w pracy, przy tej okropnej klimie wysycha migiem przy kiepskim nawilżaczu i robi się w dotyku jak papierek...
    Kolejna rzecz - zielony pigment,który całkiem fajnie się sprawdza, bo rozbiela cerę i przykrywa nieco zaczerwienienia.Należy tylko uważać,by nie mieć zbyt wiele suchych skórek,bo niestety będzie je uwidaczniał.Krem całkiem fajnie ujędrnia skórę i napina, mimo że z racji wieku moja nie jest jeszcze prawie wcale pomarszczona,ale daje przyjemne uczucie młodej,świeżej cery.
    Aplikacja kremu bardzo dobra,bo to krem z pompką,a więc nie trzeba wsadzać paluszka do środka opakowania jak przy innych. Generalnie jestem bardzo zadowolona i pewnie kiedyś zakup ponowię.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić sweet_strawberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry produkt
  • Używałem tego kremu jakiś czas i byłem bardzo zadowolony. Moja skóra była bardziej nawilżona a rumień wyciszony. Zauważyłem jednak że czasami pozostawia smugi ( kilka razy ktoś mnie zaczepił mówiąc "nie domyłeś, masz tu pastę do zębów ". Lubię tez jego lekką konsystencję. Ogólnie nie narzekam, wspomnę tylko że cena dosyć wysoka.

Używam tego produktu od: kilka tygodni/dni
    Ilość zużytych opakowań: małe

Chcesz pochwalić Damianek1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najtanszy zielony korektor
  • Ten krem to decydowanies strata pieniedzy.Dziala doslownie tak samo jak zwykly,zielony korektor,ktory ma maskowac czerwone policzki.Nie zauwazylam zadnych wlasciwosci pielegnujacych czy po prostu nawilazajacych.Krem jest zielony i zaaplikowany na twarz bieli ja...czyli dziala na zasadzie kazdego innego zielonego korektora.Sucha skore wysuszy jeszcze bardziej,a podklad na tym kremie wyglada ciezko i tapetowato.Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: od kilka miesiecy

Chcesz pochwalić Candy Supcio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Pozytywne działanie kremu zauważyłam już po pierwszym użyciu - dzięki swojej zielonej barwie i gęstej konsystencji neutalizuje czerwony odcień twarzy. Świetnie sprawuje się pod makijaż, chciaż trzeba chwile poczekac aż się wchłonie
    Jest bardzo wydajny, używam go od roku i własnie zużyłam drugie opakowanie, używam codziennie rano, wystarczy jedna "porcja" z pompki.
    Po roku używania moge stwierdzić że daje nie tylko dobry efekt dzięki swojemu kolorowi ale równiez korzystnie wpływa na same naczynka, są mniej widoczne, mocniejsze i nie oblewam się tak mocnym rumieńcem jak zanim zaczęłam go używać.

Jedyną wadą jest nawilżanie, latem daje rade, ale dlatego, że mam bardzo suchą skórę, zimą musiałam uzywać dodatkowo mocno nawilazajacego kremu na noc, gdyż ten nie dawał rady utrzymac jej w dobrej kondycji.

Nie zamieniła bym go na żaden inny

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić laureth7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Świetnie nawilża i chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Super jako baza pod makijaż. Nie widać rumienia, bo ma pigment zielony, który świetnie wyrównuje koloryt!!!!! Ma filtr UV.

Super opakowanie z pompką.

Gwiazdka mnie, bo na moje naczynka specjalnie nie podziałał. Poza tym wszytsko ok.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe i parę próbek ze SuperPharmy ;D

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić reniabster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój faworyt
  • Nie rozumiem recenzentek, które skarżą się na zielony pigment w kremie- przecież jest to widoczne na opakowaniu, wiadome było, co kupują. Ale przejdę do mojej recenzji: długo wstrzymywałam się z kupnem kremu, bardzo polecała mi go koleżanka, ale skutecznie zniechęcały opinie na wizażu i cena(najtaniej znalazłam go za 66zł). W końcu się przełamałam i nie żałuję! Krem jest cudowny. Mój sposób na jego stosowanie to lekkie wklepywanie w skórę, a nie smarowanie- wtedy pigment także wtopi się w skórę i ładnie zatuszuje zaczerwnienia, które nawet po całym dniu nie są widoczne(oczywiście w bardziej zaczerwienione wklepuję większą ilość kremu). Specyfik dobrze nawilża, nie czuję po nim sciągnięcia skóry, nie zapycha porów, spokaja moją cerę. Ogromnym plusem jest opakowanie: higieniczny flakonik z pompką, który upadł mi już kilka razy na płytki i nic się z nim nie stało. Polecam kremik serdecznie wszystkim, którzy mają problemy z wrażliwą, naczyniową cerą. Pozostanę mu wierna, ponieważ nie znalazłam nic lepszego dla mojej cery.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić Francuska Fantazja za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy na rynku jaki znam
  • Cudow nie ma! Nie ukryje popekanych naczynek, ale sprawi ze zaczerwienienie bedzie duuuuzo mniej widoczne.

Plusy:
    1) nie uczula;
    2) zmniejsza zaczerwienienie;
    3) po miesiacu stosowania skora wydaje sie spokojniejsza;
    4) nie zapycha;
    5) doskonale nadaje sie na baze pod makijaz;
    6) szybko sie wchlania, zawiera filtr ochronny

Minusy:
    1) cena;
    2) czasami mozna dostrzec na skorze zielony slad, albo skora jest zbyt blada po nim (czytaj: wyglada nie zdrowo)

Ilość zużytych opakowań: 5 (z przerwami)

Chcesz pochwalić laracha za czytelną i pomocną recenzję?