Clarena, Dermasebum Line, AHA Forte Peeling (Peeling z kwasami owocowymi)

Powiększ Foto niedostępne

Zgłaszająca osoba: Dawid1990warszawa

Zawarte w preparacie kwasy AHA rozpuszczają zrogowaciały naskórek, a granulki wosku jojoba ułatwiają jegu usunięcie. Systematyczne stosowanie peelingu zapobiega zanieczyszczaniu się skóry i tworzeniu stanów zapalnych.
Peeling przeznaczony jest do pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej, trądzikowej oraz z problemami tj. łojotok, plamy pigmentacyjne, przesuszenie, zmarszczki .
Opis działania:
Dwufazowy peeling doskonale oczyszcza i przygotowuje skórę do zabiegów,
- Kwasy owocowe rozpuszczają zrogowaciały naskórek i nadmiar sebum, a granulki wosku
jojoba ułatwiają ich usunięcie, a także poprawiają ukrwienie skóry,
- Ze względu na właściwości zmiękczające peeling jest szczególnie
polecany przed zabiegiem oczyszczania,
- Systematyczne stosowanie peelingu zapobiega zanieczyszczaniu się skóry i
tworzeniu stanów zapalnych.
Rezultaty:
- Bardzo mocno oczyszczona skóra, jedwabiście gładka i miła w dotyku,
- przyspieszony proces regeneracji i ujędrnienia naskórka,
- błyskawicznie uelastyczniona, nawilżona i odżywiona skóra,
- wzmocnione mechanizmy obronne skóry i pobudzona synteza kolagenu.
Substancje aktywne:
Naturalne kwasy owocowe ( z owoców passiflory, cytryny, ananasa, winogron i trzciny cukrowej), granulki jojoba.

/s/

• Nie spełnia moich oczekiwań...
  • Uzywam juz tego peelingu niecaly mc czyli robilam go jakies 6-8 razy...hmmm nic nie peelinguje, buzia tez nie jest gladka jak to napisane jest :/
    Najwiekszym minusem jest to, ze masakrycznie luszczy mi sie skora po nim i gdzie niegdzie sa skorne "zadziory"
    Plus to zapach i wydajnosc.

Używam tego produktu od: 1mc
    Ilość zużytych opakowań: 1 100 ml

Chcesz pochwalić Bianka86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mało inwazyjny...
  • Czytając opis myślałam że peeling będzie mocno inwazyjny, dokona cudów złuszczając cały syf który się nagromadził, a tu klops.

Peeling jest zwykłym peelingiem, jak dla mnie osoby z cerą mieszaną, z trądzikiem około miesiączkowym + po czekoladożerczym, jest to BARDZO delikatny peeling.

Nie zauważyłam większego złuszczenia, czy nawet lekko zaczerwienionej twarzy.

Przechodząc do rzeczy, tym razem zaczniemy od minusów:

* spodziewałam się silnego peelingu, w końcu w opisie produktu napisane jest że przygotowuje do dalszych zabiegów, ciekawe jakich

* peeling bardzo delikatny, osoby z cerą normalnąw kierunku suchej również mogłyby śmiało używać tego produktu bez obaw łuszczenia itp

* drogi jak na taką słabiznę

* kwasy AHA - ja się pytam gdzie i w jakiej ilości????

* słaba dostępność - przez sklepy internetowe lub w salonach kosmetycznych

* dziwna konsystencja - z delikatnymi granulkami, ale ogólnie peeling jest bardzo rzadko

+/- po pierwszym użyciu peelingu na drugi dzień miałam niezły wysyp syfków, wyciągnął/pobudził je do wyjścia na światło dzienne

Plusy:

* nie uczula, nie podrażnia

* efekt rozpulchnienia, niektóre małe syfki po delikatnym naciśnięciu wychodzą rewelacyjnie

* przyjemny zapach

* duża tubka 200 ml - bardzo wydajna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić torunska_ksiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • W ogóle nie działa tak, jak powinien - nie złuszcza (a to przecież podstawa w peelingu w dodatku z dodatkiem kwasów AHA). Według mnie ten produkt poza wygodną (miękką)tubką nie ma nic do zaoferowania pozytywnego...
    Minusy:
    -zbyt "delikatny", nie widać działania złuszczającego (te granulki to chyba dla picu - tak ich mało)
    - "spływająca" konsystencja (nie wiem jak to sie dzieje ale nawet omijając okolice ust szerokim łukiem po nalozeniu tego prosuktu czuje jego okropny smak na ustach ;/ )
    - okropnie pachnie
    - niewydajny
    - po jego użyciu mam wrazenie zapchanych porow (a przeciez to PEELING!)
    - cena nieadekwatna do jakości
    Ten produkt kompletnie nie spełnia obietnic producenta! Nie polecam

Używam tego produktu od: marca
    Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Chcesz pochwalić majciaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przeciętny
  • Jest to peeling z kwasami do cery tłustej i mieszanej, a używając go mam wrażenie, że jest to peeling enzymatyczny przeznaczony dla cery wrażliwej. Jego działanie na moją cerę mieszaną jest słabe, do tego peeling jest mało wydajny. O niebo lepszy i tańszy jest peeling Ziaji Pro.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

Chcesz pochwalić rita_3060 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny: delikatny i skueczny
  • Używam od blisko roku i ciągle mam połowę tuby. Peeling nakłada się cienką warstwą na twarz i zostawia na 15 minut. Potem się delikatnie masuje i zmywa. Buzia jest gładziutka, świeża, lekko wybielona. Naprawdę super kosmetyk. Na Allegro można kupić w przystępnej cenie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego

Chcesz pochwalić smolistadroga za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij