Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Powiększ Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bacykow

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: 12GBP
/bw/

• przereklamowana
  • Szczotka rozczarowała mnie na tyle, że postanwoiłam ją zrecenzować. Mam półdługie włosy podatne na układanie. Szczotka niestety nie sprawdziła sie u mnie ponieważ:
    - po myciu wcale nie rozczesuje włosów delikatniej niż grzebień o rzadkich zębach, ciągnie włosy i jest ich na szczotce wcale nie mneij niz przy standardowym rozczesywaniu
    - bardzo rozprostowuje mi włosy, każdy splot rozczesuje na idealnie prosty co osobiscie nie podoba mi się, włosy stają się płaskie i oklapnięte od strony głowy
    - zdecydowanie przetłuszcza skórę głowy i mam wrażenie, że niepotrzebnie przy czesaniu rozprowadza sebum, dlatego szczotki używam tylko w dniu, w którym z zasady muję głowę.

Jedyny plus to właściwości masujące głowę - nie można przestać się czesać i to jest uzależniające.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić argania spinosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • warta każdej złotówki na nią wydanej
  • używam od ok 2 miesięcy starej wersji i wygląd moich włosów znacznei się poprawił. Wcześniej wyrywałam i łamałam włosy szczotką teraz tylko wyciąga już martwe włosy (dziennie człowiekowi ich wypada ok 100) .

Mam długie, gęste, grube włosy, TT ładnie je rozczesuje i wygładza.

Jestem zadowolona i polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykła

Chcesz pochwalić malaga101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niszczy włosy
  • Szczotkę Tangle Teezer kupiłam na fali zachwytów i pozytywnych opinii.
    Na szczęście "na spółkę" z siostrą, więc nie jestem aż tak zła jak mogłabym być, wydając na nią prawie 40 zł.

Mam włosy bardzo długie, średnio gęste i średnio grube - zdrowe, bezproblemowe i falowane. Naprawdę nie muszę mieć niewiadomo jakich urządzeń do rozczesywania - do tej pory wystarczał mi grzebien z szeroko rozstawionymi zębami i szczotka z włosia dzika. Uparłam się jednak by wypróbować innowację i przelom jakim miał być Tangle Teezer.

Po miesiącu jego użytkowania mogę stwierdzić tylko jedno - jest on główną przyczyną tego, że końcówki włosów nagle zaczęły mi się rozdwajać i łamać na potęgę, a jest to u mnie rzadkość.
    Szczotka również NIE rozczesuje moich włosów za jednym pociągnięciem - aby to zrobić muszę się nią nieźle namachać, a i tak zatrzymuje się na końcach włosów, okropnie je szarpiąc i wydając bardzo nieprzyjemny skrzypiący dźwięk, ktorego nie znoszę!

Co śmieszniejsze, moja siostra (również posiadaczka długich, ale prostych włosów) ma takie same odczucia - Tangle Teezer leży więc u nas nieużywany lub wyciągany tylko sporadycznie - do masażu skalpu, bo do tego rzeczywiście bardzo dobrze się nadaje

Uważam tą szczotkę za zwykłą stratę pieniędzy i przereklamowany produkt - oczywiście jest to moje subiektywne zdanie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić zorzanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ona działa
  • Zbierałam się do jej zakupu przez rok. Naczytałam się, nasłuchałam jaka to ona jest wspaniała, nie dowierzałam.

W końcu uznałam, że i tak muszę nabyć jakąś szczotkę, to wypróbuję.
    Kupiłam wersję The Original w promocji w znanym sklepie internetowym. 30zł za szczotkę uważam za przyzwoitą cenę.

No i co się okazało - na moich cienkich, gładkich i prostych jak druty, włosach ze skłonnością do nadmiernego plątania się, sprawdza się bardzo, bardzo dobrze. Nie miałam jeszcze szczotki, która w tak delikatny, acz zdecydowany sposób rozczesałaby mi te wszystkie poranne kołtuny.

Korzystam z niej na średnio mokrych, bądź suchych włosach. Na całkowicie mokrych sobie radzi już gorzej, ale ja mam świadomość, że moje włosy na tym etapie są naprawdę bardzo trudne w obyciu i musze po prostu poczekać te 10 minut, by lekko podeschły i wchłonęły jedwab.

Szczotka również niesamowicie wygładza włosy, co dla jednych może stanowić zaletę, dla innych wadę. Co kto lubi. Ja lubię.

Kupiłam siostrze szczotkę w prezencie i również jest bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: jedna szczotka

Chcesz pochwalić Aveqiu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszny bubel
  • Kupiłam wersję kompaktową zachęcona opiniami użytkowniczek. Niestety okazało się, że to chyba najgorzej wydane 47zł w moim życiu. Chciałabym zaznaczyć, że szczotka na pewno jest oryginalna, zakupiona na stoisku z profesjonalnymi kosmetykami i akcesoriami do włosów w Porcie Łódź. Szczotka jest beznadziejna, w ogóle nie rozczesuje moich włosów tylko je przygładza, ząbki jakoś nie potrafią dobrze przebić się przez warstwę moich włosów. Jak dla mnie są za krótkie i za cienkie przez co uginają się zamiast wchodzić miedzy włosy. Po 2-3 użyciach zauważyłam, że część ząbków jest już ułamana... Poza tym wbrew większości opinii mnie ciągnie i wyrywa włosy. Być może szczotka nadaje się tylko do prostych i niezbyt gęstych włosów, a ja jestem posiadaczką lekko kręconej i dość gęstej czupryny dałam pół gwiazdki za to, że łatwo utrzymać ją w czystości

Chcesz pochwalić Wafel1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 12 raz(y)
  • prawdziwy święty graal
  • To jest prawdziwy pielęgnacyjny święty graal. Bardzo porawił stan moich włosów i skóry głowy.
    Zachęcam wszystkie kobiety jakie znam do tej szczotki. Najbardziej przydała się mojej 6 letniej siostrzenicy, która dostawała szału jak trzeba było czesać jej włosy. Teraz robi to sama bardzo chętnie i jej też włoski się bardzo poprawiły.

Szczotka super trwała, esetyczna, dobrze leży w ręce . Warta 100 % swojej ceny. Mam dużą wersje w domu i kompaktową do torebki, bo zauważyłam że czesanie nią włosów też trochę mnie relaksuje

polecam i kropka

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić Zezex za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna!
  • Jako, że większość włosomaniaczek poleca, zwłaszcza do prostych włosów, postanowiłam spróbować. Jest idealna, nie ciągnie mi włosów, nie wyrywa, a włosy są miękkie, proste i idealnie rozczesane. Od zakupu jest praktycznie zawsze w mojej torebce

Używam tego produktu od: jakichś dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić pretty amazement za czytelną i pomocną recenzję?
  • Już Cię nie oddam!
  • Moje biedne włosy męczone farbowaniami, bardzo długie i ciężkie do rozczesania znalazły wybawienie. Szczotka działa cuda, znacznie skraca czas czesania. Obecnie nie wyobrażam sobie bez niej życia, przekonałam już do niej kilka moich koleżanek, siostrę i mamę. Niezastąpiona szczotka warta swojej ceny. Kupiłam sobie jeszcze mniejszą wersje z zamknięciem aby móc mieć ją zawsze przy sobie w torebce.

Polecam!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dwie szczotki

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MUST HAVE dla każdych długich włosów!
  • Jest moim niezbędnikiem i nie wyobrażam sobie już czesania bez niej. Odkąd jestem jej szczęśliwą posiadaczką moje włosy już nie goszczą u siebie kołtunów.
    Miałam problemy z rozczesaniem włosów po myciu i po nocy, żadna odżywka ułatwiająca rozczesywanie nie mogła poradzić sobie z moimi włosami bez wyszarpywania, teraz czesanie jest szybsze i przyjemniejsze

+ łatwe, szybkie, bezbolesne rozczesywanie
    +nie szarpie włosów
    + można nią świetnie natapirować włosy (!)
    + łatwa to wyczyszczenia ( wystarczy odrobinka wody, szamponu i stara szczoteczka do zębów aby była idealnie czysta )
    + odpowiednio przechowywana ( ja trzymam ją dalej w tym plastikowym opakowaniu w którym ją kupiłam) nie niszczy się, moja ma 3 lata a wygląda jak nówka.
    +dobrze dopasowuje się do ręki
    +można sobie nią zrobić świetny masaż głowy !

- minusem jest oczywiście cena, na stronie producenta, gdzie mamy pewność, że produkt jest oryginalny, kosztuje 55 zł. Jednak jest warta każdej złotówki

Ilość zużytych opakowań: pierwsza, duża

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić xSonya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój niezbędnik
  • Szczotka jest rewelacyjna. Czeszę nią włosy zarówno mokre jak i suche, za każdym razem sprawdza się idealnie. Nie ciągnie włosów, nie wyrywa ich, dobrze sobie radzi z kołtunami. Przyjemnie się nią czesze i wykonuje masaż głowy

Kolejna ważna kwestia: Nic nie popękało pomimo kilku upadków z wysoka na łazienkowe płytki, jedynie są drobne zarysowania.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Rebelka M za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij