Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Powiększ Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bacykow

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: 12GBP
/bw/

• Taka sobie
  • Mam cienkie, puszące się włosy ze skłonnością do kołtunienia się i liczyłam (po przeczytaniu recenzji) na to, że szczotka będzie dla mnie wybawieniem, a okazało się, że to nic specjalnego. Wcale nie ciągnie mniej, niż moja normalna szczotka (drewniana), znacznie trudniej wyciągnąć z niej włosy, niż z tradycyjnej szczotki. Do tego włosy się elektryzują i to mocno, nawet przy plastikowych szczotkach z marketu za 5 zł się tak nie elektryzowały.
    Na plus jest to, że zdaje się wygładzać włosy bardziej, niż inne szczotki.
    I jest super do masowania głowy, mój mąż lubią ją ode mnie pożyczać w tym celu, więc mimo średniego zadowolenia z produktu, nie wiem, czy nie kupię jeszcze jednej szczotki- dla niego

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić boginami za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza szczotka
  • Najlepsza szczotka jaka miałam, świetnie sobie radzi z rozczesywaniem, nie robiąc przy tym krzywdy włosom.
    Przy okazji wygladza je.

Jest to jednyna szczotka którą jestem w stanie rozczesać grube i gęste włosy mojej córki, bez prostestów z jej strony.

Polecam!!

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić iizabelaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Najlepsza szczotka jaką miałam!

Plusy:
    - radzi sobie z moimi plączącymi się włosami
    - dobrze czesze zarówno na mokro, jak i na sucho
    - przyjemna dla skóry głowy
    - fajny wygląd - ja mam różową

Minusy:
    - gdy wrzucam ją do torebki ząbki czasami odbijają mi się na portfelu (tutaj przydałaby się wersja kompaktowa), ale poza tym - minusów brak!

Jak najbardziej polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia pierwszego

Chcesz pochwalić aleksandra_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • Odstraszała mnie cena, ale pewnego razu była wystawiona przed doglasem i się skusiłam. Nie załuję, chociaż nadal czuję małe ciągnięcie włosów przy rozczeszywaniu, ale być jest to spowodowane tym, że moje włosy są bardzo zniszczone. Po używaniu tej szczotki, moje włosy stały się miękkie, gładsze. A ostanio nawet mój chłopak stwierdził, że się lepiej układają.

Chcesz pochwalić nk0506 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami i 'ochami i ahami' koleżanki skusiłam się ostatnio na tangle teezer. Moje włosy są bardzo kłopotliwe, strasznie się plączą, a o rozczesaniu umytych i mokrych włosów bez użycia specjalnego sprayu w ogóle nie ma mowy. W produkcie pokładałam naprawdę wielkie nadziej no i... niestety. Żałuję niemałych pieniędzy wydanych na kawałek plastiku.
    Różnica jest niewielka, co prawda na upartego można powiedzieć, że trochę lepiej radzi sobie z kołtunami, aczkolwiek jak szarpało tak szarpie dalej i wyrywa włosy. Bez sprayu i tak się nie obeszło. Szczotkę testowałam zarówno na suchych jak i mokrych włosach. Dla mnie żadna rewelacja, żałuję zakupu. Może dla innych hit, dla mnie trochę PR'owo naciągnięty bubel.
    Przykro mi, ale ja nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 dni

Chcesz pochwalić alexxj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna
  • Moje włosy są długie, kręcone, puszące się. Zawsze bardzo ciężko je porządnie wyczesać. Miliony razy zostawiałam całe kłeby włosów na innych szczotkach - nawet drogich i bardzo porządnych.
    Aż pewnego pięknego dnia dostałąm tangle teezer od przyjaciółki na urodziny. Ta szczotka to magia. Radzi sobie z każdym kołtunem!! czesanie włosów tą szczotką to czysta przyjemność! Nie ma lepszej na świecie.
    Teraz próbuje upolować mniejszą wersje do torebki, bo nie wyobrażam sobie używać czegoś innego.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić MeggMia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Magia
  • Zazwyczaj jestem zdystansowana do akcesoriów, czy kosmetyków, na które jest ,,wow".
    Bardzo dużo słyszałam o Tangle Teezerze i natykałam się na niego na każdym roku.
    W końcu, kiedy zobaczyłam go wystawionego w Douglasie - zdecydowałam się.
    I nie żałuje tej decyzji! Zawsze miałam problem z lenistwem, kiedy trzeba było rozczesać włosy. Teraz to przyjemność - szczotka funduje masaż - i trwa całkiem krótko
    A moje włosy zawsze są pięknie rozczesane i błyszczące.

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Chcesz pochwalić Jew za czytelną i pomocną recenzję?
  • MOJ HIT coś co kocham ponad wszystko
  • Moja szczotka tangle teezer w wersji salon elite jest niesamowita, najwspanialsza i nie wyobrażam sobie życia bez niej !!!
    Plusy
    +pięknie wygląda
    +świetnie rozczasuje włosy
    +łatwo ją doprowadzić do czystości
    +jak zaczełam używać TT to nie umiem czesać się zwykłą szczotką !
    +nie rozdwaja końcówek

Nie wiem co jeszcze napisać .... włosy nie są wyrywane, końcówki zauważalnie są lepsze ! KOCHAM TĄ SZCZOTKĘ !! POLECAM z całego serduszka !! Najtaniej kupicie ją na allegro lub w hurtowaniach z kosmetykami fryzjerskimi.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: pierwsza szczaotka ale planuję już drugą

Chcesz pochwalić Lokopaulina za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza ;-)
  • szczotka jest rewelacyjna, największym problemem dla mnie było rozczesywanie mokrych włosów, po zakupieniu tej szczotki problem znikł. najważniejsze jest to że w ogóle nie wyrywa włosów podczas szczotkowania. bardzo łatwo utrzymać ją w czystości wystarczy co jakiś czas przemyć ja ciepłą wodą.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić g000siek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna !
  • Szczotka jest niesamowita Ja mam niebiesko-różową W 100 % spełnia swoje zadanie i obietnice producenta. Jedynym małym minusikiem jest to,że ręka musi przyzwyczaić się do niej

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

Chcesz pochwalić EllaM94 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij