Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Powiększ Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bacykow

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: 12GBP
/bw/

• Plastikowe cudo
  • Nie wyobrażam sobie uzywania innej szczotki.

Dzieki niej, wypada mi mniej wlosow, nie musze juz sie meczyc z rozczesywaniem.
    Wiadomo ze nie wystarczy wsadzic jej w skoltUIONe wlosy i tylko pociagnac przez ich dlugosc, ale delikatnie wyczesywać.

Po niektorych szamponach na moich wlosach tworzy sie gniazdo, i powoli i sukcesywnie rozczesuje ta szczotka wszystkie koltuny.

Cena wysoka, ale warto.

Moj maż tez ja pokochal bo podbiera mi ja nieustannie

Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka

Chcesz pochwalić MaggieWeather za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna bajera
  • Posiadam wersję kompaktową i jestem z niej zadowolona. mam włosy kręcone i ponoć nie powinnam jej używać lecz uważam, że krzywdy mi nie robi. Bardzo ładnie moje włosy się rozczesują z tą szczotką, dodatkowo asaż skóry głowy jest boski Co prawda wszystkich kołtunów nie wyczesuje mi idealnie za pierwszym razem, lecz to aż takim kłopotem dla mnie nie jest

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić paulisska23455 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla osób z mega plątliwymi włosami - jak wybawienie
  • Szczotkę tę używa moja kolezanka, która mi ją pokazała - przedstawiła mi ją jako szczotkę do plątliwych włosów. Moje włosy są tak bardzo plątliwe, że bez odżywki po każdym umyciu i bez jedwabiu są niedorozczesania. (od szarpania i rozczesywania kołtunów odpadały w kawałkach) Włosy mam bardzo zdrowe i muszę przyznać, że po odżywce wyglądają gorzej, niż bez niej(wiem, że to dziwne, ale musiałam przecież je jakoś rozczesać). Zrobiłam test. Swoje włosy bez odżywki i jedwabiu rozczesywałam powoli od końców i delikatnie zwykłą szczotką i tangle teezerem. Czas 30 minut konta 5! Nie poszarpałam sobie włosów, rozczesałam je bez problemu, bez płaczu i bez połamanych końców! W końcu mogę pozbyć się silikonów! Gorąco polecam

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Alicyja69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Szczerze mówiąc nie wierzyłam tym wszystkim opiniom o niesamowitości tej szczotki. Z pozoru to tylko taki plastik i to nawet bez rączki, ale się w niej zakochałam. Moje włosy są długie, proste i raczej nie mam z nimi problemów podczas czesania. Jednak z tą szczotką czesanie to czysta przyjemność. Plusy:
    dobrze czesze
    nie ciągnie włosów
    łatwa w myciu(przyznam się, że zwykłych szczotek za często nie myłam, bo długo to wszystko trwało)
    dobrze leży w dłoni
    dobrze rozprowadza się nią maski itp
    Plus/minus:
    cena (chociaż teraz jest względnie tania. Za swoją zapłaciłam niecałe 30zł)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić ItsmeJo za czytelną i pomocną recenzję?
  • takie ładne
  • kupiłam wersję compact w kolorze różowym. jak każda kobieta mam coś z dziewczynki i lubię czasem wydać kasę na jakiś kolorowy gadżet
    ale co do samej szczotki:
    *są przede wszystkim ładne
    *wersja mini fajnie się trzyma się w dłoni
    *idealna do torebki
    *rozczesuje fajnie, ale o dziwo trzeba wiedzieć jak
    mianowicie używałam jak każdą szczotkę, więc czasem mi włosy szarpało. od fryzjerki dowiedziałam się jak trzeba to robić. zwyczajnie warstwami-czyli w sumie każdą inną szczotką efekt byłby taki sam.

wielkim plusem dla mnie jest to, że fajnie masuje skórę głowy. dzięki tym grzebyczkom można się zrelaksować (zwłaszcza jak ktoś inny cię czesze

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić monakuc za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjna
  • od pierwszej chwili jak ją użyłam byłam zachwycona mam wersję Oryginal
    Nie wyrywa włosów, super masuje głowę - wręcz bym powiedziała , ze jest to rewelacyjny masażer skóry głowy. Przy żadnej szczotce nie miałam tak dobrze wymasowanej głowy jak przy tej. A dobrze wymasowana skóra głowy sprzyja lepszemu ukrwieniu a co za tym idzie włoski lepiej rosną.

super się trzyma ją w ręku. ciężej faktycznie zrobić kitkę na włosach ale do tego używam innej szczotki i jest po sprawie

Polecam wszystkim , którzy się zastanawiają nad jej kupnem
    nie łamie włosów, nie elektryzuje, super delikatnie rozczesuje no i najważniejsze elegancko masuje skóry głowy a to mi było potrzebne

Ilość zużytych opakowań: wersja Oryginal

Chcesz pochwalić gela096 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał
  • Myślałam, że ta szczotka jest mi zbędna, nie mogłam się do niej przekonać, bo niby jakim cudem szczotka może nie wyrywać i nie łamać włosów? Moje zdziwienie było ogromne, gdy dostałam ją w prezencie. Okazało się, że tangle teezer jest genialny
    - bardzo dobrze radzi sobie z rozczesaniem moich włosów, nawet jeśli są splątane
    - sprawdza się do masażu skóry głowy
    - jest idealnie dopasowana do dłoni
    - cena adekwatna do jakości
    - bardzo łatwo można ją wyczyścić
    - nie wyrywa włosów
    Jak na razie nie widzę żadnych minusów

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Nameless_2309 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie używam już niczego innego do rozczesywania włosów
  • Kupiłam pół roku temu, od razu polubiłam. Ma bardzo ładne kolory, a oprócz tego swoją funkcję spełnia najlepiej ze wszystkiego, czego do tej pory próbowałam. Nie ciągnie, nie wyrywa, łatwo ją wyczyścić, jest leciutka i o wiele mniejsza niż inne szczotki. Na początku miałam wrażenie, że ona tylko gładzi włosy, nawet nie dotykając splatanych części, ale nie. Wszystko elegancko rozczesane. DLA MNIE HIT!

Ilość zużytych opakowań: kupiłam juz trzy. Obdarowywuje nimi najbliższych.

Chcesz pochwalić anexxy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie dla mnie
  • Do zakupu Tangle Teezer zachęciło mnie wiele pozytywnych opinii, przeczytanych przeze mnie w internecie.

PLUSY:
    - delikatnie rozczesuje
    - włosy pod jej wpływem się nie elektryzują
    - nie wyrywa włosów
    - ładnie wygląda
    - wygodna w użytku
    - nie zajmuje dużo miejsca w torebce

MINUSY:
    - Niestety nie radzi sobie z rozczesaniem włosów bardzo splątanych. O rozczesaniu małego kołtuna w ogóle nie ma mowy!
    - Kiedy czesze moje włosy tą szczotką, po chwili sprawiają wrażenie dokładnie rozczesanych, jednak kiedy zaczynam je rozczesywać tradycyjną szczotką okazuje się że tangle teezer ich dokładnie nie rozczesał.

Moim zdaniem szczotka ta przeznaczona jest dla osób, które nie mają problemu z plączącymi się włosami. Niestety nie dla mnie.

Używam tego produktu od: wrzesień 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedna szczotka

Chcesz pochwalić fromaage123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane uczucia
  • Do zakupu Tangle Teezer skłoniło mnie wiele pozytywnych opinii. Niestety, miałam przez to co do szczotki zbyt wysokie oczekiwania. Owszem, jest przyjemna w użyciu, dobrze rozczesuje włosy, nie wypada z ręki, ale zdaża się, że ciągnie włosy, wyrywa ich stosunkowo dużo i masaż głowy wcale nie jest przyjemny (ewentualnie nie umiem go wykonać :P).
    Jeśli chodzi o jakość to jest zaskakująco niska, niektóre włoski po kilku dniach niezbyt częstego użytkowania powykrzywiały się (odkładałam włoskami do góry).
    Nie jest to produkt rewolucyjny, ale nazwałabym ją dość przeciętną szczotką.

Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka klasyczna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić korcix za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij