Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Powiększ Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bacykow

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: 12GBP
/bw/

• Super
  • zakupilam tą szczotkę kilka godzin temu w rossmanie za jedyne 35 zł. Bałam się te kolce będą wbijać mi sie w skóre, będzie ciągnąc włosy i rozczesywać tylko bo wierzchu, Ale się myliłam. Mam długie , średnio gęste włosy, nie farbowane, a więc

Bardzo dobrze rozczesuje, lecz nie próbowalam jeszcze na mokrych
    nie splątuje
    jednak nie wygładza, dziala jak zwykła szczotka/grzebień
    kolce ciutek wbijają się w skóre głowy, wieć robię to delikatnie, a moze to być dobry sposób na masaż
    cena dość przystępna jak na 35 zł
    bardzo ładnie wygląda
    mała, poręczna
    i łatwa w utrzymaniu higieny

Jeśli macie długie włosy to nie bójcie sie zakupu bo ja kupiałam i nie załuje. Zastanawialam się nad szczotką z włosia dzika ale są tańsze o tylko ok 5 zł, więc to rzadna różnica

Używam tego produktu od: chwila

Chcesz pochwalić asiunia_28 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Nie ciągnie włosów przy rozczesywaniu
  • Byłam zaintrygowania tą szczotką, dlatego postanowiłam ją kupić. Ogólnie jestem z niej zadowolona. Szczotka ładnie wygląda i dobrze trzyma się w dłoni, nie wypada z ręki przy rozczesywaniu. Mam ją na dwa miesiące i nie zauważyłam, aby ząbki się odkształcały. Łatwo się ją czyści.
    Główną jej zaletą jak dla mnie jest to, że nie ciągnie i szarpie włosów przy rozczesywaniu. Mam długie włosy, które jak wiadomo łatwo się plączą i czesanie zwykłą szczotką sprawiało mi często ból. Tangle Teezer dobrze rozczesuje kołtunki i nie łamie końcówek moich włosów. Zauważyłam też, że na tej szczotce zostaje mniej włosów po czesaniu niż na zwykłej. Na mokro Tangle Teezer też nieźle rozczesuje włosy.
    Jak dla mnie jedyną wadą jest to, że ząbki mogłyby być trochę dłuższe. Nie mam bardzo gęstych włosów, a szczotka nie dociera do każdego splątania przez co trzeba się trochę dłużej namachać. Podejrzewam, że osoby z bardzo gęstymi włosami nie będą z niej zadowolone.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Mam dwie szczotki tangle teezer. Jedną w wersji kompaktowej a drugą z salonu Elite.

plusy produktu:
    +/świetnie rozczesuje włosy
    +/w ogóle nie szarpie
    +/czesanie jest przyjemne i nie sprawia bólu
    +/szczotkę łatwo się czyści
    +/jest porządnie i ładnie wykonana
    +/nie ma problemu z dostępnością

minusy produktu:
    -/cena

Osobiście wolę szczotkę z salonu Elite, ponieważ szybciej się nią rozczesuje włosy i łatwiej zrobić kucyka. Myślę, że to kwestia wielkości, ponieważ ta druga jest zdecydowanie mniejsza i bardziej nada się do torebki.

Nie zamienię tych szczotek na żadne inne!

Chcesz pochwalić Zuzanna567 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby ok..ale nie dla mnie
  • Byłam bardzo zaciekawiona zachwytami moich koleżanek na temat szczotki tangle teezer.A więc i ja ją nabyłam..Jak dla mnie rewelacja żadna.Do szybkiego przeczesania włosów w biegu ok.Ale do codziennego użytkowania nie.Mam długie do pasa,gęste i grube włosy.TT nie rozczesuje ich dokładnie,a mokrych to już w ogóle.Nie uczesze się nią dobrze w kucyka a więc jak dla mnie jest nie praktyczna.I co gorsza,odnosze wrażenie,że używając jej szybciej przetłuszczają mi się włosy i elektryzują.

Używam tego produktu od: od pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić marcelis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 65 raz(y)
  • Im dalej w las, tym gorzej....
  • Szczotkę zakupiłam w akcie desperacji, ponieważ moje włosy tak się plączą, że nie moge ich niczym rozczesać. Sa bardzo długie i gęste.

Dodam, że szczotkę zakupiłam w oparciu o bardzo pochlebne opinie.

Niestety z cała szczerościa stwierdzam, że zakup tej szczotki to po prostu strata pieniędzy.

Plusy:
    +ładny design
    +dobrze leży w ręce

Minusy:
    -baaaaaaardzo szarpie włosy, zwłaszcza końcówki, co jest tragiczne w skutkach, gdy ktos ma problem z wypadającymi włosami
    +jeszcze gorzej współpracuje z mokrymi włosami, masakra po prostu.
    +nie da się nią uczesać kucyka, trzeba się wpomagać zwykła szczotką
    +czesze włosy tylko 'po powierzchni', więc jeśli ktoś ma jak ja grube włosy to musi je podzielić na conajmniej 6 części, przez co czesanie zabiera mnóstwo czasu
    +droga

Wg mnie szczotka nada się tylko do niezbyt długich i cienkich włosów.

Używam tego produktu od: kilkanaście miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka

Chcesz pochwalić khloe za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej zwykłych szczotek
  • Mam półdługie, gęste, lekko krącące się włosy. Od dziecka nie lubię się czesać i bardzo rzadko to robię. Moje włosy się nie plątają i bez rozczesywania mogę je np. prostować czy kręcić.

Stwierdziłam, że ta szczotka tak bardzo wychwalana może być dla mnie i jestem zadowolona.

W Rossmanie zapłaciłam ok.35 zł i wybrałam wersję niebiesko-różową. Nie ma kompletnie porównania ze zwykłymi szczotkami do włosów, ale nie jest to też jakieś wow.

*Przede wszystkim szczotka jest porządnie wykonana, Nic nie odstaje, nie ma żadnych szpar między plastkiem, itd.

*Brak rączki mi nie przeszkadza. Bardzo wygodnie mi się trzyma i nie wypada z dłoni.

*Igiełki są delikatne, nie drapią a masują skórę głowy.

*Szczotka nie wyrywa włosów. Zwykłymi szczotkami czesałam się naprawdę bardzo rzadko, bo strasznie wyrywały włosy. Włosy muszę czesać partiami, bo są gęste. U nasady czesanie idzie gładko, ale dalej gdzie włosy się lekko kręcą/ falują muszę przytrzymywać pasma drugą ręką i szczotka włosów nie wyrywa. Zwykłe szczotki nawet przy takim czesaniu partiami te włosy wyrywały. Gdy włosy drugiego dnia po umyciu są proste, to łatwiej je przeczesuje.

*Włosy normalnie wypadają jak to podczas czesania, ale nie są wyrywane.

*Czasem elektryzuje włosy, ale nie zawsze. Moje rzadko się elektryzują i raczej wpływ ma na to pogoda (wilgoć) lub jak są niedociążone kosmetykami. Po mało którym użyciu TT mam naelektryzowane włosy.

*Nie wiem jak sprawdza się na wilgotnych czy mokrych włosach, bo nie lubię się kompletnie tak czesać.

*Moje włosy się nie plączą, więc nie wiem jak sprawdzi się w przypadku kułtunów.

*Ciężko ją umyć, szczególnie gdy wyczesuję nią np. suchy szampon, to później muszę ją myć szczoteczką taką małą do paznokci, by igiełki był czyste, chociaż i tak muszę się ją naszorować, co może na dłuższą metę poniszczyć jej igiełki.

*Ja ją przechowuję w oryginalnym pudełeczku, żeby się nie poniszczyła w domu, bo i tak szczotki ze sobą nie noszę. Nie jest to dla mnie jakimś wielkim problemem, ale dla niektórych może być.

Podsumowując :
    Jak kiedyś czesałam włosy bardzo rzadko, to odkąd mam Tangle Teezer, to czeszę je często. Może jeszcze nie codziennie (bo nie mam takiego nawyku), ale zdecydowanie częściej niż kiedyś.
    Radzi sobie z moimi gęstymi, lekko kręconymi włosami, ale myślę, że przy prostych, mniej gęstych włosach może będzie jeszcze lepsza. Uczesanie się nią zajmuję trochę czasu, ale przynajmniej nie jest bolesne jak zwykłą szczotką.

Ta szczotka była tak wychwalana, że spodziewałam się jakiegoś wielkiego wow, ale go nie ma. Oczywiście dla mnie ogormnym plusem jest to, że nie wyrywa, ale poza tym nie robi nic specjalnego, oprócz tego, że też uroczo wygląda. Mimo to nie zamierzam wracac do zwykłych szczotek, chyba, że posuzkam jakiejś z naturalnym włosiem.

Używam tego produktu od: mies.
    Ilość zużytych opakowań: pierwsza sztuka w użyciu

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swoją funkcję spełnia idealnie, reszta fatalna.
  • To do czego służy szczotka - do rozczesywania włosów, robi idealnie. Włosy są idealnie oddzielone, każdy włosek na swoim miejscu. Wydaje mi się, że sekret tej szczotki tkwi w tym, że ma cienkie ząbki więc docierają blisko skóry głowy i to, że są elastyczne więc po napotkaniu oporu po prostu się wyginąją przez co dalej nie ciągną. Proste, a jakże genialne. Często zaczesuję włosy w koński ogon, zwłaszcza keidy nie są pierwszej świeżości. Zawsze się dziwiłam jak dziewczyny to robią że włosy nie odstają od głowy i są idealnie zebrane. Nie wiem nadal jak one to robią ale już wiem jak sama mogę to zrobić - wystarczy TT.

Mam jednak kilka zarzutów. Coś, co jest promowane jako hit stylistów i sprzedawane w nie najniższej cenie powinno być wykonane lepiej. Moja mama po demonstracji mi powiedziała że wygląda to jak szczotka dla psów albo tandetna duża szczotka dla lalek (zwłaszcza że z braku wyboru w rossmannie kupiłam błękitno-różową). Boję się upuścić na ziemię żeby się nie rozpadła. Drugą cechą jest kształt. Ja nie wiem czy ja mam jakieś krzywe dłonie czy co ale dla mnie kształt jest poważnie nieergonomiczny i nie potrafię tego porządnie złapać. Wysuwa mi się z dłoni a dłuższym zaczesywaniu boli mnie ręka. Wydawało mi się że specjalnie jest wyprofilowana żeby było wygodnie.

Mimo tych wad nie uważam jednak tak jak niektórzy że cena jest za wysoka. Owszem dałam 35zł co jest ogólnie dużo jak na szczotkę a ja nie jestem zwolennikiem wydawania kupy kasy na np. kosmetyki (szukam tanich a dobrych). Pomyślałam jednak ile czasu mam w domu szczotkę do zaczesywania, taką której używam codziennie (mam jeszcze do czesania z włosia ale nie używam codziennie) - jakieś 7 lat. Wygląda w porządku bo dbam o takie rzeczy - regularnie wyciągam włosy, myję w szamponie itp. Teraz muszę zostawić ją w domu jak się wyprowadza. Taka cena za dobrze działającą szczotkę i to taką której pielęgnacja jest o wiele łatwiejsza to naprawdę nie jest dużo. Pomyślcie w ten sposób.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka

Chcesz pochwalić zuykas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Zakupiłam za ok. 25 zł w internecie. Mam włosy cienkie i bardzo długie. Często gdy były wilgotne nie byłam w stanie ich rozczesać szczotka po prostu mi w nich utykała. Tangle teezer radzi sobie w takich sytuacjach świetnie! Nie wyrywa a bardzo ładnie rozczesuje. Do tego jest łatwa w czysczeniu i dostępna w ładnych kolorach. Polecam!

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka

Chcesz pochwalić soczystamalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w dziesiątkę!
  • Długo się zastanawiałam nad tą szczotką, cena odstraszała a zachwyty innych kusiły. W końcu upolowałam ją za ponad 20 zł w internecie. Uważam to za trafiony zakup.
    Po pierwsze - szczotka jest niesamowicie higieniczna, na czym mi bardzo zależało ze względu na to, że mam włosy tłuste i skórę głowy skłonną do podrażnień. Plastik myje się dziecinnie łatwo, włosy wybrać z szczotki też nie problem.
    Druga zaleta - szczotka polubiła się z moimi włosami, a te są długie i cienkie. Nie muszę się obawiać że wyrwie mi włosy z głowy - jak natrafi na zbyt duże splątanie to ząbki ugną się zamiast wyrwać. Z włosami takie jak moje trzeba się obchodzić delikatnie (i dłużej...) i ta szczotka wspanie współpracuje. Jestem z niej zadowolona w 100%.
    Polecam zapolować na internetową okazję, jeśli komuś przeszkadza wysoka cena.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić mikia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trzeba się namęczyć
  • Szczotka nie zrobiła na mnie rewelacji. Włosy czeszę energicznie i szybko. Tangle teezer nie poradził sobie z tym i ciąga oraz wyrywa mi włosy. Jednak gdy czeszę je spokojnie i powoli na prawdę nic z nimi złego się nie dzieje. Szczotka jest oryginalna i jest dostępna w różnych kolorach.

Chcesz pochwalić anitellka za czytelną i pomocną recenzję?