Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Powiększ Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bacykow

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: 12GBP
/bw/

• Nic nadzwyczajnego
  • Zdecydowałam się na kupno zachęcona dobrymi opiniami myślałam, że to będzie coś super, cudo
    ale niestety trochę się zawiodłam szczotka szału nie robi, równie dobrze można się uczesać każdą inną szczotką

Oczywiście za taką cenę musi mieć jakieś plusy:
    -desing, ciekawy, oryginalny wygląd
    -dobrze rozczesuje mokre wlosy

Minusy:
    -cena
    -dostępność (szukałam jej w całym mieście i była tylko w jednym sklepie)

Ilość zużytych opakowań: kupiłam jedną sztukę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pysiulka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest... szczotka.
  • Nie ma w tej szczotce niczego nadzwyczajnego, tak samo delikatnie można się uczesać się zwykłą szczotką za 3 zł, jeśli robi się odpowiednio delikatnie. Ta natomiast po prostu nie pozwala na szybkie, niszczące rozczesanie włosów, gładząc najpierw wierzchnie warstwy, dopiero później głębsze.

Jak dla mnie ma za krótkie włoski, dotykanie się nią po głowie (co jest szeroko rekomentowane) jest również nieprzyjemnie, włoski są jak dla mnie za twarde do tego celu (a na 100% moja szczotka jest oryginalna).

W takiej cenie (i o prawie identycznym działaniu, tylko polepszonym o dodatkowe rozprowadzanie naturalnego sebum wzdłuż włosów) zdecydowanie poleciłabym jednak szczotki z naturalnego dzika.

Podsumowując: jest to najzwyklejsza w świecie, przereklamowana szczotka do włosów, o trochę za krótkich i cieńszych, niż posiadają przeciętne szczotki, włoskach.

3 dałam gwiazdki, bo ogólnie da się tym uczesać. Więcej nie dam, żeby nie mylić innych, że to coś wyjątkowego.

Używam tego produktu od: luty 2015
    Ilość zużytych opakowań: Kupiłam jedną sztukę (oryginal, różowo-fioletowa)

Chcesz pochwalić Iwona95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • BUBEL wszechczasów !!!
  • Nie rozumiem fenomenu tej szczotki. Zainspirowana pozytywnymi emocjami kupiłam ją, gdyż miałam problem z plątaniem się włosów.
    \nOtóż ta szczotka nie robi nic poza powierzchownym rozczesaniem !!!
    \nProszę Państwa ta oto cudowna szczotka jeszcze bardziej niszczyła mi włosy, łamała je, wyrywała nawet.
    \nRozczesywanie włosów to była jakaś tragedia. Lepiej sobie radziła na sucho niż na mokro, ale i tak rozczesywała tylko wierzchnią warstwę włosów. Czesanie włosów ową szczotką było dla mnie ogromnym cierpieniem, wylanymi łzami poprzez wyrywanie włosów. To jest przereklamowany bubel.
    \n
    \nZalety:
    \n- BRAK
    \n
    \nWady:
    \n- cena nieadekwatna do jakości - bubel
    \n- nie rozczesuje jak należy
    \n- wyrywa włosy
    \n- łamie włosy
    \n- rozczesywanie nią umytych włosów to godzina wyjęta z życia
    \n- nie widzę w niej żadnej innowacyjności

Chcesz pochwalić magda_lena111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra, lecz nie ideał
  • Produkt ten kupiłam zachęcona na prawdę dobrymi opiniami wizażanek.
    PLUSY:
    * szczotka bardzo delikatnie rozczesuje zarówno suche jak i mokre włosy
    * masuje skórę głowy
    * nie wyrywa włosów
    * nie elektryzuje
    * wygładza włosy
    * bardzo estetyczny wygląd

MINUSY:
    * mam bardzo długie (do pasa) i gęste włosy, a szczotka ma dość krótkie ząbki, dlatego muszę bardzo dokładnie rozczesywać kolejne pasma, aby dotrzeć do wszystkich włosów, w innym razie kiedy rozczeszę włosy zwykłą szczotką nadal są od spodu poplątane.
    * szczotka jest dość trudna do czyszczenia - włosy wraz z kurzem bardzo oplątują się wokół ząbków, a chyba żadna z nas nie lubi używać brudnych rzeczy

Podsumowując:
    Szczotka jest rewelacyjna do prostych i średnio gęstych włosów, dla kręconych i gęstych nie koniecznie będzie dobrze się sprawdzać.

Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić KarolinaS00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KFC
  • Mam bardzo długie, grube proste włosy ( do pasa) od kiedy kupiłam Tangle nie ruszam innych szczotek/ grzebieni.
    Nie wyrywa włosów, pomaga rozplątać kołtuny ( przy tak długich włosach mam ich sporo). Nie puszy włosów, nieciągnie. Świetnie się go czyści. Akceptuję to że kilka razy trzeba nim przeczesać żeby rozczesać włosy- przy standardowych szczotkach gdzie " od razu łapią" całą grubość włosów czułam jak wyrywają włosy. Tangle jest świetny do długich włosów.

Jeśli mi się rozwali kupię kolejny

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić pezzini za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna do ujarzmienia włosów
  • baaardzo długo opierałam się pokusie kupienia tej szczotki, myślałam nad tym chyba od roku i w końcu zdecydowałam się! czy żałuje? nie!

ZALETY:
    - włosy łatwo się rozczesują, nic nie ciągnie (a wierzcie mi, czesanie to była jedna wielka wojna między mną a włosami)
    - włosy stały się miękkie (nawet bez odżywki!)
    - bardzo dobrze leży w ręce
    - dużym plusem jest też wygląd szczotki

WADY:
    - cena! ale warto poświęcić to parędziesiąt złoty dla takiego cudeńka ja swóją kupiłam w Rossmanie za niecałe 35zł
    - włosy troszkę się elektryzują, ale wystarczy przejechać dłonią by wróciły do ładu

Podsumowują, jeżeli ktoś ma duże problemy z rozczesywaniem włosów, jak ja, i się jeszcze waha - polecam odłożyć troszkę pieniędzy i kupić tangle teezer
    Jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką bezproblemowych włosów to wydaje mi się że nie ma sensu byś wydawała 35zł

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jak na razie jedna ale myślę nad wersją kompaktową

Chcesz pochwalić dumle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Idealna do długich włosów, które mają skłonności do plątania się. Odkąd ją mam, nie wyobrażam sobie, jak mogłam żyć bez niej. Niczym innym teraz nie czeszę włosów.

Plusy:
    ~ poręczna i wygodna,
    ~ mała, w sam raz do torebki,
    ~ pięęęękne kolory
    ~ rozplątuje i wygładza włosy,

Minusy:
    ~ JAKIE MINUSY?

Do minusów, może nadawałaby się cena tej szczotki, ale wydaje mi się, że jest adekwatna do tego, co robi ta szczotka !

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Chcesz pochwalić sensationell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna szczotka do włosów.
  • Skuszona dobrymi opiniami i promocyjną ceną zakupiłam tę szczotkę na merlinie i okazała się strzałem w dziesiątkę. Jest to najlepsza szczotka jakiej używałam do tej pory. Rozczesywanie nie sprawia mi już bólu zarówno na sucho jak i na mokro oraz zauważyłam poprawę stanu moich włosów.

PLUSY:
    *poręczna,
    *śliczne kolory,
    *rozczesuje idealnie moje włosy, których rozczesywanie innymi szczotkami i grzebieniami prowadziło do łez,
    *zostawia miłe uczucie na skórze głowy,
    MINUSY:
    *trudno się czyści,
    *trzeba uważać, żeby nie uszkodzić włosia szczotki, więc nie można jej trzymać w torebce.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Izulka26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niszczy i łamie włosy
  • Moje włosy zawsze były w dobrej kondycji. Po zapoznaniu się z wieloma pozytywnymi opiniami na temat tej szczotki zakupiłam ją. Niestety po dwóch tygodniach użytkowania schowałam ją i nigdy już do niej nie powrócę.

Plusy:
    + dobrze wygładza włosy
    + włosy wyglądają zdrowiej, są bardziej błyszczące
    + dobrze leży w dłoni
    + ładnie wygląda (mam czarną)
    + dobrze wykonana, nic się nie rysuje i nawet po upadku na ziemię nic się nie stało
    + mam gęste włosy i tą szczotką mogłam przejechać po włosach kilka razy i były rozczesane

Minusy:
    - powinna "delikatnie i bez trudu pozbywać się splątanych włosów". Fakt, pozbywa się, wyrywając je i łamiąc
    - rozdwoiła mi końcówki
    - pojawiły się białe kulki na włosach, których nigdy nie miałam

Szczotka nadaje się to wygładzania i ujarzmiania włosów, ale nie do codziennego rozczesywania.
    Polecam ją grubym włosom. Moje cienkie i delikatne zostały mocno zniszczone i teraz nadają się tylko do ścięcia

(Ostrzegam, żeby przypadkiem nie trzymać jej w torbie, pod różnymi rzeczami, bo plastikowe "włoski" mogą się powyginać.)

Używam tego produktu od: Używałam 2 tygodnie, ale przestałam
    Ilość zużytych opakowań: Jedna szczotka

Chcesz pochwalić Kyrdinii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywna, choć nie jest idealna
  • Szczotka jest faktycznie dobra, chociaż przy długich włosach czuć "ciągnięcie". Nie nadaje się do rozczesywania po umyciu długich włosów, jest idealna do torebki.

Dokładną recenzję napisałam tutaj:

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 szczotke

Chcesz pochwalić kasiulap14 za czytelną i pomocną recenzję?