Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Powiększ Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bacykow

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: 12GBP
/bw/

• Najlepsza
  • Już od jakiegoś czasu zastanawiałam się na kupnem tej słynnej szczotki, ale cena mnie zniechęcała. Gdy zauważyłam ją w Rossmannie za 40 zł, postanowiłam ją w końcu zakupić. (Dzień później a drogerii Jaśmin zauważyłam szczotę za 29 zł - była oryginalna).

Rzeczywiście wspaniale rozczesuje włosy. Nawet mokre, za co wielki plus.
    Fajnie masuje skórę głowy i eliminuje elektryzowanie.
    Po miesiącu stosowania mam wrażenie, że włosy wyglądają lepiej i są w dużo lepszej kondycji, ale może tylko sobie wmawiam.

Żałuję, że nie kupiłam wersji kompaktowej, ponieważ przy przewożeniu w torebce włoski bardzo się wyginają.

Ilość zużytych opakowań: nie dotyczy

Chcesz pochwalić frau_lindemann za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Idealna szczotka!!!
  • Szczotkę poleciła mi moja fryzjerka,jestem posiadaczka długich włosów i po ich umyciu zawsze sie męczyłam zeby je rozczesać, sceptycznie podchodziłam do tej szczotki,jakos nie mogłam sobie wyobrazic ze wyczesze moje włosy bez ciągnięcia ich i jakie było moje zaskoczenie jak wyczesala je po umyciu bez problemu!!!! Bez żadnego szarpania! Szło jak po maśle nigdy nie miałam tak rewelacyjnej szczotki! Polecam ja z czystym sumieniem!!!!! Jest idealna!!!

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Onazyje za czytelną i pomocną recenzję?
  • ta szczotka to moje wybawienie
  • Mam bardzo plączące się włosy, im dłuższe, tym bardziej. Problem jest tak nasilony, że fryzjerki zawsze wskazują to jako największy kłopot z moimi włosami - nic dziwnego, skoro zawsze wyszarpywały m ich masę podczas czesania i modelowania. Jakiś czas temu wydawało mi się, że okropnie wypadają mi włosy. Rozczesując je palcami po myciu, wyjmowałam 200-300, całymi pasmami. Potem dotarło do mnie, że to wina kołtunów, które rozplątując, wyrywałam i łamałam sobie włosy. Robiły mi się takie małe pęczki z kilku włosów, a ponieważ mam włosy cienkie i pojedynczo dość słabe, nic dziwnego, że wyciągałam ich całe masy. Tangle poleciła mi koleżanka, a dodatkowo poczytałam w internecie i stwierdziłam, że jest to moja ostatnia deska ratunku. Znalazłam Tangle w Rossmanie za 35 zł, czarną, bo żarówiaste kolory i ich dziwne połączenia nie podobają mi się, przywodzą mi na myśl szczotki dla lalek, jakie miałam w dzieciństwie. W ogóle ta szczotka jest do nich podobna przez to, że jest plastikowa. Mogę śmiało powiedzieć, że uratowała moje włosy, gdyż teraz przy rozczesywaniu wypada mi ich kilka, po myciu tak samo, zwłaszcza gdy je Tangle przed myciem rozczeszę. Ciekawe jednak jest to, że na początku używałam jej często, teraz zaś sporadycznie, moje włosy już się tak nie plączą, na pewno jest to zasługa tego, że zaczęłam myć tylko skórę głowy, ale w ogóle ta szczotka na pewno miała na to jakiś wpływ. Nie używam jej codziennie dlatego, że, o czym pisze wiele osób, niszczy mi końcówki. To jedyny zarzut i powód, dla którego odjęłam pół gwiazdki - tylko pół, bo mogę sobie pozwolić na korzystanie z niej tylko wtedy, gdy jest to niezbędne i wtedy nic mi nie zdąży zniszczyć. Zaznaczę, że do rozdwojenia końcówek czy poważniejszych zniszczeń nie doszło (ale może dlatego, że w porę zauważyłam problem), końce były po prostu brzydkie, wyglądały na zniszczone, miałam takie po rozjaśnianiu - puszące się i przypominały pierze, pewnie wiecie o co chodzi. Jeśli więc u kogoś szczotka ta daje taki efekt, proponują rzadziej jej używać. Ja robię np. tak, że poplątańce rozczesuję Tangle, ale dalej wygładzam i czeszę włosy dłużej szczotką z dzika. W ogóle jednak moje włosy chyba dzięki Tangle stały się lepsze i nie muszę ich często czesać, układają się same, często nawet najlepiej wyglądają po wstaniu z łóżka Polecam gorąco

Ilość zużytych opakowań: mam dużą szczotkę

Chcesz pochwalić Alien :* za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • PLUSY:
    -rozczesuje mokre i suche włosy
    -nie wyrywa
    -nie szarpie
    -bezproblemowo rozczesuje kołtuny i supełki
    -ładnie wygląda
    -przyjemnie masuje skórę głowy
    -łatwo się czyści
    -włosy są bardziej miękkie
    MINUSY:
    -zauważyłam rozdwojone końcówki , których raczej nie miałam ale to może być też moja wina ponieważ zauroczona bezproblemowym i szybkim rozczesywaniem kołtunów , nie zważałam na zasadę czesania włosów delikatnie i zaczynając od końcówek
    -cena jest wysoka bo około 40zł w Rossmanie ale można ją zdobyć taniej na internecie lub promocji
    -puszy włosy
    Polecam ją kupić bo jest warta uwagi

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka duża

Chcesz pochwalić Sevveruss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza szczotka jakiej używałam
  • Udało mi się zakupić tę szczotkę za ok. 28 złotych w drogerii Wispol. Pierwsze co rzuca się w oczy to opakowanie, w którym szczotka pięknie się prezentuje.
    Świetnie rozczesuje mokre i suche włosy nie szarpiąc ich. Radzi sobie nawet z okropną szopą na mojej głowie i kołtunami (mam włosy falowane i ze skłonnością do puszenia).

Niestety ząbki z czasem się powyginały, ale tylko i wyłącznie z mojej winy, gdyż nosiłam ją często w torebce (planuję zakup wersji kompaktowej).

Polecam!

Używam tego produktu od: roku (czerwiec 2014)

Chcesz pochwalić alless555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza szczotka z jaką miałam do czynienia
  • Mam włosy długie, proste, dość gęste, bardzo skłonne do plątania się. Zawsze dbam o to, żeby były dobrze rozczesane, jednak często wystraczy chwilowe wyjście z domu w wietrzny dzień, żeby powstały na moich włosach dosłownie supełki, których naprawdę nie da się rozczesać.
    Ta szczotka jest jedyną, która radzi sobie z poplątanymi włosami, jednocześnie nie powodując uszkodzeń i wyrywania.
    Samo rozczesywanie jest przyjemne, bo szczotka o dziwo nie ciągnie i nie szarpie, dodatkowo można nią zrobić delikatny masaż skóry głowy, który daje bardzo miłe uczucie
    Bardzo łatwa w czyszczeniu w przeciwieństwie do szczotek z naturalnego włosia.
    Jedyny minus to tak naprawdę cena i minimalne powyginanie ząbków szczotki po pewnym czasie używania.

Chcesz pochwalić Elizka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Szczerze na początku nawet się nie spodziewałam ,że to może być aż takie dobre!
    Miałam problem z wypadaniem włosów i wszystkie inne szczotki jakie miałam tą sytuacje jeszcze bardziej pogarszały moje włosy.
    Naprawdę świetnie rozczesuje włosy,nie ciągnie,błyskawicznie włosy rozczesane.
    Igiełki szczotki nie zniszczyły się a mam ponad pół roku,włosy przestały wypadać.
    Świetnie trzyma się w ręce.Najczęściej używam ją jak włosy mam mokre to błyskawicznie mi je rozczesuje.
    Kupiłam ją za 35 zł.Mam czarną.
    Polecam !

Chcesz pochwalić 79439681 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna!
  • Byłam do niej sceptycznie nastwaiona ale skusiłam sie gdy była na promocji w hebe za 25zł / 35zł (już nie pamiętam). Nigdy nie miałam problemów z roszczesywaniem włosów ale dzięki szczotce jest to bardziej wygodne i szybsze! Dobrze się ją czyści. Cena jest troszzzzkeee za wysoka patrzac na to ze tt jest delikatny i podejrzewam ze za dwa lata bede musiala go wymienic bo zabki zbyt sie powyginaja.

Polecam cieplutko!

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić wiktorialewand za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie rozczesuje, ale jakość trochę średnia.
  • Sczotka jest genialna. Świetnie rozczesuje moje długie, cienkie włosy. Nie szarpie ich i nie urywa.
    Jedyny minus tej szczotki, to średnia jakość. Trzeba naprawdę bardzo dbać o szczotkę i uważać na nią, aby się nie odginały "zęby". nie wolno jej zgniatać, a kłaść zawsze zebami do góry.
    Czyści się ją dobrze (ja to robię raz w tygodniu).

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki, jedna na rok.

Chcesz pochwalić JagodowaB za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Nie dla mnie.
    Nie do końca rozumiem na czym polega fenomen. Faktycznie miło się nią operuje, fajnie masuje głowę.
    Tylko co z tego jak słabo czesze....Nie ogarnia całych włosów. Ma krótkie te ząbki i nie dociera do całych włosów. Trzeba się namachać żeby wszystko rozczesać.
    Pewnie wersja z dłuższymi ząbkami byłaby dla mnie w sam raz. Ta to raczej gadżet, do szczotkowania wyszczotkowanych włosów
    Rozczesanie długich mokrych włosów dla mnie niewykonalne zupełnie.

Ilość zużytych opakowań: mam jedną klasyczną wersję.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _Mikser_ za czytelną i pomocną recenzję?