Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Powiększ Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bacykow

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: 12GBP
/bw/

• podoba mi się
  • Niedawno zauważyłam ją u swojej fryzjerki, bardzo spodobało mi się, że nareszcie rozczesywanie włosów nie boli nic a nic. Zwłaszcza moich, lekko podniszczonych włosów do pasa... Kupiłam natychmiast po znalezieniu w sklepie.
    Same plusy: włosy rozczesane bez krzyku , ładne, błyszczące i nie połamane/powyrywane jak po poprzednich szczotkach.

Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić Madhusree za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIESAMOWITA!
  • Ta szczotka jest magiczna, dosłownie. Najlepsza, jaką kiedykolwiek używałam.

Moje włosy są bardzo słabe i zniszczone farbowaniem, szczególnie na końcach. Po całym dniu są one w kiepskim stanie, ale gdy tylko przeczeszę włosy szczotką Tangle Teezer końcówki są jak nowe. Nie widać na nich śladów rozdwojenia, nie są sianowate a całe włosy pięknie się błyszczą. Nie wiem, z jakiego materiału jest stworzona, ale posiada on super właściwości poprawiające kondycję włosów. Niczym odżywka.

Plusy:
    +Szybko rozczesuje nawet najbardziej poplątane włosy
    +Nie powoduje nadmiernego wyrywania włosów
    +Sprawia, że stają się one błyszczące i ładne
    +Ma zamykanie, przez co ząbki się nie wyginają
    +Ładny design
    +Idealna do torebki

Minusy:
    -Trochę nieporęczna, ale po czasie da się przyzwyczaić
    -Włosy trzeba rozczesywać pasmo po paśmie, bo szczotka nie radzi sobie z dużym puklem

Jednak minusy te są niczym w porównaniu do jej pozytywnego działania. Polecam każdej kobiecie!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić kl4udi41994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna!
  • Szczotka jest po prostu CUDOWNA! Rozczesywanie nią włosów to sama przyjemność. Moje włosy są po niej gładkie i lśniące. Zawsze miałam problemy z rozczesaniem mokrych włosów, tą szczotką wystarczy raz przecągnąć po włosach i już są rozczesane. Nigdy nie wrócę do zwykłej szczotki

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić xcyz za czytelną i pomocną recenzję?
  • wybawienie
  • ta szczotka uratowała mnie od ścięcia pokaźnej ilości skołtUIONych włosów (których dorobiłam się na chyba nierozsądnym myciu szamponem BabyDream).

w skrócie
    plusy:
    + malutka
    + lekka
    + rozczesuje WSZYSTKO
    + działa bezboleśnie
    + nie elektryzuje

zastrzeżenia:
    - droga (kupiłam ją przez internet za 60zł, mój chłopak łapał się za głowę ; cena z hebe jest spoko)
    - wypada z dłoni jak się nie jest ostrożnym
    - brudzi się w torebce, często ją trzeba myć, ale za to - szybko można ją wysuszyć ręcznikiem

Ilość zużytych opakowań: cały czas 1

Chcesz pochwalić girlwithredlips za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda gadać.....
  • Szczotkę zakupiłam pod wpływem doskonałych opinii mojej cioci. robiąc zakupy w Hebe natknęłam się na owe cudo i ....kupiłam. zaraz po przyjściu do domu rozpakowałam mój nowy zakup i postanowiłam spróbować. przeczesałam się raz i drugi i o zgrozo. Moje włosy były tak naelektryzowane, że od razu włożyłam głowę pod kran. po myciu i odżywce znów sie przeczesałam, wyrwała tyle samo włosów co moje stara szczotka a może i więcej. Wyrwane włosy ciężko z niej wyciągnąć. Tak więc u mnie to żadne cudo za kupę kasy (jak na szczotkę). Teraz używa ją mój mąż, który już tez narzeka.
    Jedna z wizażystek napisała, że jest baaaaaardzo nie poręczna i ma rację. Mam małe dłonie i ciężko mi ją jakkolwiek złapać. Leży więc sobie i drażni mnie różowym kolorem. daję pół gwiazdki bo inaczej moja recenzja by nie przeszła.

Ilość zużytych opakowań: tylko jedna

Chcesz pochwalić Gunesh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Swego czasu wokol tego produkty bylo wielkie halo, blogosfera az huczala

Mialam dosyc koltunow i tony wyrwanych wlosow kazdego dnia, wiec skusilam sie na tangle teezer.

Obecnie jest ona tansza niz jak wchodzila na rynek, ja za swoja zaplacilam 29zl.

Jest zdecydowanie lepsa od grzebienia, i na pewno do grzebienia juz nie wroce! Ma jednak pare wad:

-jest baaaaaaardzo nieporeczna! ciagle wypada z rak robiac przy tym halas.
    -wygina sie, wloski sa bardzo miekkie i dluzej sie nia czesze
    -wlosy trzeba dzielic na psma, bo szczotka nie penetruje doglebnie

pozytywow jest jednak wiecej niz negatywow,

+rzeczywiscie, uzywam szczotki od iesiaca i...nie mam koltunow!
    +wlosy ja ujarzmione
    +bardzo przyjemnie masuje skore glowy, az chce sie jej czesciej uzywac!

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić miziaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie idealna, ale najlepsza jaką miałam do tej pory
  • Od zawsze miałam problem rozczesywaniem włosów, standardowe szczotki rwały, wyrywały i łamały moje włosy, doprowadzając do tego, że po czesaniu, ściągałam z nich porządną ilość włosów które później lądowały w koszu ...

Odkąd używam TT, włosy zdecydowanie odżyły! Nie działa ona tak spektakularnie jakby się wydawało (włoski zostają na niej, niestety, ale na szczęście nie w okrutnych ilościach ), ale do tej pory żadna szczotka nie radziła sobie tak dobrze z rozczesywaniem moich włosów. Słyszałam wiele opinii o tym, że TT nie nadaje się do gęstych, długich włosów. Obalam ten mit Być może nie działa tak dobrze, jak na cieńszych i rzadszych włosach, ale na pewno nie wyrządzi tyle krzywdy co standardowa szczotka. Myślę, że jest to zakup wart swojej ceny. POLECAM

Ilość zużytych opakowań: 1 moja szczotka

Chcesz pochwalić libellule_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze jeeeeeeest
  • Tangle bardzo fajnie rozczesuje włosy, delikatnie, włosy się nie elektryzują są puszyste. Plus za niebanalny dizajn, cudowne kolory! cos innego i niezwyklego. Zostanę przy Tangle Teezerku na pewno na dłużej
    \nPolecam wszystkim !!

Chcesz pochwalić justynianka_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Spodziewałam się czegoś lepszego. Moje włosy są cienkie i się plączą, dlatego po tylu zachwytach moich koleżanek, postanowiłam jej wypróbować. Niestety trochę się zawiodłam bo spodziewałam się efektu wow. A tu niestety i trochę szarpie i wyrywa włosy. Choć i tak mniej niż inne szczotki. Więc jest dobrze. Podoba mi się w niej to, że fajnie masuje skórę głowy. Dobrze leży w ręku.
    Jesli chodzi o kondycję włosów jakoś nie zauwazyłam poprawy.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Madlen08 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowana
  • Szczotka rozczarowała mnie na tyle, że postanwoiłam ją zrecenzować. Mam półdługie włosy podatne na układanie. Szczotka niestety nie sprawdziła sie u mnie ponieważ:
    - po myciu wcale nie rozczesuje włosów delikatniej niż grzebień o rzadkich zębach, ciągnie włosy i jest ich na szczotce wcale nie mneij niz przy standardowym rozczesywaniu
    - bardzo rozprostowuje mi włosy, każdy splot rozczesuje na idealnie prosty co osobiscie nie podoba mi się, włosy stają się płaskie i oklapnięte od strony głowy
    - zdecydowanie przetłuszcza skórę głowy i mam wrażenie, że niepotrzebnie przy czesaniu rozprowadza sebum, dlatego szczotki używam tylko w dniu, w którym z zasady muję głowę.

Jedyny plus to właściwości masujące głowę - nie można przestać się czesać i to jest uzależniające.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić argania spinosa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij