Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Powiększ Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bacykow

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: 12GBP
/bw/

• Najlepsza
  • Mam cienkie plątliwe włosy, ta szczotka jest najlepszą jaką kiedykolwiek miałam. Nie wyobrażam sobie już życia bez niej. Jest to jedyna szczotka jakiej używam. Do tej pory używałam przeróżnych szczotek, także tych z naturalnego włosia, do włosów przedłużanych, drewnianych, metalowych, dosłownie wszystkie już chyba testowałam. Często czesanie sprawiało ból, ciągniecie włosów... TT jest genialna, na mokre czy suche włosy, idealna. Nie ma żadnych wad. Może na bardzi grubych włosach się nie sprawdzić bo igiełki ma krótkie, ale ja nie narzekam, dla mnie jest to ideał

Używam tego produktu od: jakoś 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka, to się nie psuje :P

Chcesz pochwalić moniaxoxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szczotka tt sprawdzi sie u malych dzieci, ewentualnie u mezczyzn z krotkimi wlosami ( bardziej do ma
  • Hej
    Zaczne od tego ze wlosy mam dlugie, srednia gestosc ale mam ich biliardy..
    Kupilam szczotke po zachwalach vlogerek/blogerek.
    Do plusow moim zdaniem naleza: fajny wyglad szczotki oraz to ze jest mega delikatna.
    Natomiast w moim przypadku nie radzi sobie zupelnie z rozczesaniem wlosow, dalam ja tez corce brata i niestety tez sie u niej nie sprawdzila.. A ona ma mega geste i do posladkow wlosy.
    Moim zdaniem szczotka sie nada dla osob z krotkimi delikatnymi wlosami.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedna szczotka tt

Chcesz pochwalić Olaukk za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialna!
  • Miałam dość sceptyczne podejście do tych opinii tutaj. Szkoda było mi wydać tyle na szczotkę, ale w końcu się skusiłam i zamówiłam kompakt. Powiem szczerze, że różnicę widziałam już przy pierwszym użyciu! Moje włosy strasznie się plączą szczególnie teraz, gdy nosi się kurtki i szaliki... Normalna szczotka wyrywała mi masę włosów i musiałam przykładać do czesania sporo siły, a jak wiemy właśnie na tym etapie pielęgnacji najbardziej niszczymy włosy... Teraz mogę delikatnie rozczesać swoje włosy, a wypada ich znacznie mniej! TT używam krótki, ale nie zamierzam przestawać!

+ bardzo wygodna i poręczna (wersja kompakt jest świetna!)
    + wielki PLUS za wygląd! Uwielbiam! Moja TT jest w owieczki
    + łatwo dostępna na allegro
    + świetnie rozczesuje włosy (widziałam opinie, że czesze tylko po wierzchu... wystarczy przeczesać również od spodu i jest ok )
    + włosy mają ładny połysk

+/- włosy zabawnie "chrupią" podczas szczotkowania :P

- cena... zdecydowanie za drogie, choć nie żałuję
    - czesanie zajmuje trochę więcej czasu niż zwykłą szczotką... ale coś za coś

Podejrzewam, że przy głosach grubych i gęstych TT może się nie sprawdzić ale dla włosów takich jak moje, czyli cienkich i średnio gęstych - polecam

Chcesz pochwalić agatuus94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • Moje włosy bardzo mocno sie plączą dlatego tez skusilam się na jej zakup.

Plusy:
    -mniej wyrywa włosy od zwykłej szczotki,
    -jest mała i poręczna (w sam raz do torebki),
    -łatwa do wyczyszczenia.

Minusy:
    -idealnie nie rozczesuje moich wlosow (zazwyczaj musze sobie poprawić szczotka o dłuższym 'włosiu')
    -cena,
    -wlosie wygina sie na różne strony.

Troche sie na niej zawiodlam, myślałam ze lepiej bedzie spełniała swoje zadanie.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić nice_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej kiepska szczotka
  • Moje włosy są długie (prawie do połowy pleców) i gęste. Do tej pory używałam plastikowej szczotki z metalowymi igiełkami w wersji mini. Rozczesywanie włosów było męczące, więc zdecydowałam się na TT.

To nie był dobry pomysł, bo igiełki TT są krótkie, co zmusza mnie do przejechania szczotką po paśmie włosów kilka razy. Dodam, że rozczesywanie włosów zaczynam od dołu i pnę się ku górze. Nie chroni mnie to przed wyrywaniem włosów, a czesanie jest bardziej bolesne niż przy stosowaniu normalnej szczotki. Co więcej, zajmuje więcej czasu.

Nie jestem zadowolona z zakupu i nie polecam do tego typu włosów.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

Chcesz pochwalić mbazyli za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDO !
  • Świetna szczotka. Sprawiła, że polubiłam czesanie. Jest warta swojej ceny. Świetnie czesze włosy mokre jak i suche. Łatwa w utrzymaniu czystośći, mycie pod bierzącą wodą. Myję ją raz w tyg. ponieważ codziennie używam lakieru i jest nim oblepiona Przyjemne użytkowanie, dobrze leży w dłoni, masuje skórę głowy.

Zauroczona szczotką

Chcesz pochwalić paulinax12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza szczotka do włosów na świecie!
  • Moja włosy niestety strasznie się plączą i trudno je rozczesać. Gdy czytałam o tej szczotce przed zakupem pokładam w niej bardzo duże nadzieje. Kiedy w końcu ją kupiłam była ok, fajnie rozczesywała włosy, ale jednak trochę ciągnęła i wyrywała. Po jakimś czasie jednak zostawiłam ją u koleżanki i przez tydzień musiałam czesac się zwykłą szczotką i dopiero wtedy zobaczyłam jak TT jest wspaniała w porównaniu do zwykłych. Po prostu niebo a ziemia. Faktycznie trochę wyrywa i szarpie ale to nic przy zwykłych szczotkach. Uwielbiam ją i gdybym ją na przykład zgubiła to jestem pewna że kupie ponownie, Jest absolutnie warta swojej ceny
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

Chcesz pochwalić Weronika166 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MUST HAVE
  • Tangle Teezer kupiłam ok. 2 lata temu kiedy stosowałam jeszcze dopinki clip-in. Posiadam wersję klasyczną, jak i kompaktową. Szczotka bardzo ułatwiała mi rozczesywanie włosów naturalnych, jak i dopinek nawet na mokro. Do dziś jej używam, nie wyobrażam sobie czesania zwykłą szczotką.

+ baaaardzo ułatwia rozczesywanie
    + ergonomiczny kształt
    + ogranicza niszczenie włosów spowodowane szarpaniem jak przy użyciu zwykłych szczotek/grzebieni

MINUSÓW BRAK!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: pierwsza szczotka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Asheeri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Must have
  • Co tu dużo mówić? Tę szczotkę trzeba mieć. Nie wyobrażam sobie używania zwykłej szczotki. Tę mam już od kilku lat i nie zamieniłabym jej na nic innego. Zdecydowanie jest warta swojej ceny!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: cały czas ta sama

Chcesz pochwalić White Kitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój typ, warta swojej ceny, polecam wszystkim
  • Skuszona opiniami i szumem wokół tej szczotki postanowiłam kupić sobie Tangle Teezer.
    Zanim szczotka do mnie przyszła byłam nieco sceptycznie nastawiona chociażby ze względu na wysoką cenę.
    Mam włosy suche, wypadające i zniszczone, które dopiero zaczęły "odżywać" po ciągłym katowaniu farbowaniem.
    Moje nastawienie zmieniło się jednak z chwilą gdy pierwszy raz jej użyłam.
    W związku z kondycją włosów każde czesanie było udręką, bo zostawiałam na zwykłych szczotkach/grzebieniach masę włosów.
    Jednak przy użyciu Tangle Teezer to się zmieniło. Szczotka delikatnie rozczesuje, nie wyrywa włosów, znajduje ich na tej szczotce praktycznie tyle co nic, włosy są błyszczące i miękkie.
    Czesanie z tą szczotką to czysta przyjemność.

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie 1

Chcesz pochwalić likebenzocaine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szczotka spełnia swoje zadanie
  • Włosy są po niej bardzo miękkie, nie zauważyłam jednak, żeby poprawił się ich stan, ale może dlatego, bo włosy mam bezproblemowe i ładne ogólnie. Wielkim plusem tej szczotki jest to, że rozczesze nawet najbardziej potargane włosy! Kiedy przebierałam się na Hallowen za jakąś postać i mocno potargałam sobie włosy grzebieniem, a później spryskałam mocnym lakierem, myślałam, że szczotka nie rozczesze je, a jak rozczesze to z wielkim trudem, a tu POZYTYWNE zaskoczenie rozczesało praktycznie bezproblemowo! EXTRA!
    Nie daję jednak 5 gwiazdek, gdyż mam co do niej wątpliwości, gdyż kiedy czesałam nią w dzień w dzień, włosy miałam przez 3 dni (a myje włosy codziennie), były tłuste w niektórych miejscach, odłożyłam ją do szafy i po 2 dniach włosy wróciły do swojej formy. Nie wiem czy to przez szampon czy przez szczotkę? Ale takiego samego szamponu używałam nawet przez te 2 dni, kiedy nie używałam szczotki i włosy były normalne. Jednakże teraz gdy używam szczotki tylko raz dziennie, może 2, wszystko jest w porządku (w sensie, nie używam rano, wieczorem, przed wyjściem, po kąpieli itp.) A szampon oczywiście zmieniłam, bo zmieniam co miesiąc. W sumie nie wiem jak ocenić szczotkę, ale włosy rozczesuje bardzo dobrze! W dodatku mam wrażenie, że w ogóle mnie nie czesze, bo jest tak delikatna!

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić NewYoung za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Jest to najwspanialszy produkt jaki trafił w moje ręce. Nigdy wcześniej nie byłam tak zadowolona z żadnego prezentu.
    Myślałam, że już nic nie jest w stanie ujarzmić moich włosów. A jednak! mała, poręczna tangle teezer radzi sobie nawet z mokrymi włosami!
    Zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić tabaluga0391 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie i jeszcze raz nie!!! Tandeta, jakich mało.
  • Oceniam wersję kompaktową. To zwykła, tandetna, plastikowa szczotka. Nie ułatwia rozczesywania bardziej niż inne porządne szczotki, czy grzebienie. Nie nabłyszcza. Nie zapobiega wyrywaniu włosów. Efekt przez chwilę jest ładny, ale nie jakiś rewelacyjny. Potem włosy normalnie się elektryzują. Niedobrze i niewygodnie jest nią czesać na mokro. Na plus jedynie wygląd.
    Cena to jakaś farsa.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 kompaktowa

Chcesz pochwalić patiuszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żałuję, że tyle zwlekałam z zakupem tej szczotki!
  • Od zawsze miałam długie (do pasa), kręcone i gęste włosy. Rozczesywanie ich było prawdziwą udręką - wszystkie szczotki wyrywały je i zajmowało mi to mnóstwo czasu. Tydzień temu zamówił mi ją mój TŻ ze strony producenta. Miałam dość mieszane uczucia - no bo 50zł za szczotkę?!
    Gdy ją wyjęłam i pierwszy raz przeczesałam nią włosy byłam w wielkim szoku! Włosy bezboleśnie i szybko zostały rozczesane. Po tygodniu widzę poprawę w ich kondycji - nie puszą się, nie elektryzują, są gładsze. Uważam, że to jeden z moich najlepszych zakupów

Plusy:
    - poprawia kondycję i wygląd włosów
    - ładny wygląd
    - łatwo się ją czyści
    - nie ciągnie włosów i ich nie wyrywa
    - fajnie masuje skórę głowy
    - jest poręczna, dobrze leży w dłoni

Minusy:
    - dostępność, w Polsce można ją zakupić jedynie przez Internet
    - nie można nosić jej w torebce, bo ząbki mogą się powyginać

Ta szczotka idealnie sprawdza sie przy grubych, gęstych, długich i kręconych włosach!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: cały czas ta sama

Chcesz pochwalić StrangeSpecters za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna!
  • Dostałam ją w prezencie i jestem zachwycona!
    Wykładza i nabłyszcza włosy, nie wyrywa włosów, idealnie rozczesuje mokre włosy!
    Mała, idealnie mieści się w torebce.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 1...

Chcesz pochwalić redxlipstic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla moich włosów
  • Jak dla mnie niewypał! Kompletnie nie radziła sobie z rozczesywaniem moich gęstych i grubych włosów. Były rozczesane tylko z wierzchu :/ chociaż nie używałam jej długo ząbki szybko się powyginały. Zapłaciłam za nią razem z przesyłką ok. 60 zł.
    Szczotka powędrowała do moich małych siostrzenic i tam spisuje się dobrze

p.s. Za połowę ceny TT kupiłam szczotkę DTangle Brush, która na moich włosach spisuje się idealnie.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić aga_tka_2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowana
  • Kupiłam zachęcona recenzjami w internecie i na blogach. Mam wersję kompaktową, ponieważ wyczytałam, że igiełki szczotki łatwo się niszczą. Dodam, że mam włosy suche i zniszczone.

Plusy:
    - Włosy NIECO łatwiej rozczasują się niż przy zwykłej szczotce,
    - ładnie mieści się w torebce.

Minusy:
    - Kształt nie jest ergonomiczny, szczotka jest niewygodna a wykonanie ze śliskiego plastiku sprawia, że dość często wyślizguje mi się z ręki przy porannym pośpiechu,
    - Cena jest absolutnie niewspółmierna w stosunku do jej wartości,
    - Nie zauważyłam obiecanych rewelacji: włosy wyrywa jak każda inna, mokre i po nocy trudno się nią rozczesuje,
    - Minusem jest dla mnie to, że nie można jej używać przy wysokiej temperaturze, bo używam szczotki, żeby wygładzić włosy przy suszeniu.

Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka kompaktowa

Chcesz pochwalić modrzanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowane !
  • Nie zauwazylam żeby szczotke nadawala moim włosa jakiś blask raczej je matowi ..
    Czy nie szarpie wlosow ? mam wlosy z natury proste a jakoś szarpie wlosy czasami wiec nie chce myslec jak rozczesuje kręcone ; /
    Jak wiemy szarpanie rowna się wyrywanie
    Jedyny plus tej szczotki to zamkniecie przez co nie lapie tak kurzu i się nie wygina.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić WlosomaniaczkaCk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szczotka idealna.
  • Na zakup tej szczotki zdecydowałam się zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na jej temat. Moje włosy zawsze sprawiały mi problemy, a dzięki tej szczotce wiele się zmieniło. Aby osiągnąć cel, czyli piękne, lśniące włosy trzeba nauczyć się nią pracować.

+ Rozczesuje włosy bez bólu i wyrywania ich.
    + Nadaje włosom blask i delikatnie je wygładza.
    + Jej używanie jest przyjemne, gdyż delikatnie masuje skórę głowy.

- Cena.

Używam tego produktu od: 1,5 roku.
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka.

Chcesz pochwalić gutka96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie idealna
  • Po pierwsze wygląd: tangle teezer jest kolorowy, śliczny i leciutki, łatwo sie go czyści i jedyne o czym trzeba pamiętac to żeby nie zostawiać ząbkami do dołu. Szczotka spełnia wszystkie obietnice producenta, naprawdę rozczesuje szybko, dokładnie i bezbolesnie, zostawia wspaniałą taflę, co dla moich skłonnych do plątania się delikatnych włosów jest prawdziwym wybawieniem. Niestety nadal przy czesaniu (na sucho) wypada mi ok. 15 włosów- wydaje mi się, że więcej niż przy używaniu grzebienia z szeroko rozstawionymi zębami. Choć może to wina depresji jesiennej, niedoboru witamin albo inny zbieg okoliczności szczotka nie jest tania, ale warta swojej ceny. może niedlugą skuszę się na wersję contact- polecam zamawianie ze strony cocolita.pl, gdzie co jakiś czas pojawiają się atrakcyjne rabaty

Używam tego produktu od: Tydzień
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić hrabinamarianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiedziona...
  • Bardzo dlugo zastanawiałam się nad kupnem tej szczotki a jak zobaczyłam tak dobre opinie to w końcu się zdecydowalam. Posiadam wersję fioletowo - różową bez pokrywki. Niestety ale bardzo się zawiodłam. Kupiłam szczotkę bo mam cienkie, delikatne, łamiące się podczas czesania włosy i kołtuniące się podczas mycia.

Szczotka owszem rozczesuje włosy ale tylko górną, powierzchniową warstwę - nie rozczesuje głębszych warstw włosów...

Podobno nadaję się idealnie na rozczesywanie mokrych włosów - dla mnie niestety wogle się nie nadaje do tego celu...

Największy minus jest taki, że ta szczotka wyrywa moje cienkie włosy... Dlatego też moje mokre włosy lepiej się rozczesują zwykłym grzebieniem z szerzej rozstawionymi zębami...

Wydaje mi się, że niszczy końcówki włosów i moje włosy chyba szybciej się po niej przetłuszczają...

Strasznie ciężko się ją czyści.

Na plusy mogę wymienić, że suche włosy można dużo szybciej rozczesać niż zwykłą szczotką (włosów wydaje się dużo więcej po rozczesaniu) i rzeczywiście nie szarpie włosów..

Napewno nie będe jej stosować na mokre włosy (ze względu na ilość zostających wlosów na szczotce) ale do przeczesania włosów w ciągu dnia może być. Szczotka mnie nie oczarowała (być może miałam zbyt duże wymagania za tę cenę)..

Spróbuję jeszcze różnych technik używania tej szczotki (być może robię jakiś bład) i jeśli coś się zmieni to edytuję recenzje..

Używam tego produktu od: pół roku może i więcej
    Ilość zużytych opakowań: jedna szczotka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • plastikowa tandeta
  • Zacznę od tego iż posiadam 2 szczotki: pierwszą kompaktową a drugą zwykłą. Zacznę od pierwszej- kompaktowej:
    + największym plusem jest to, że jest zamykana. Chroni to przed uszkodzeniem igiełek, a wiadomo jak to w kobiecej torebce.
    + ma tą samą grubość na całej powierzchni, przez co dobrze trzyma ją się w dłoni. nie wyślizguje się
    + mała, poręczna, typowo do torebki na szybkie przeczesanie włosów.

Jeśli chodzi o drugą szczotkę, zwykłą, to plusem jest to, że jest po prostu większa od kompaktowej i to chyba jedyny plus.
    Obie szczotki posiadają niestety większość minusów:
    - szczątki są tandetnie wykonane, zwykły plastik
    - igiełki są za krótkie, nie chwytają dokładnie włosów
    - podobno szczotka jest idealna do rozczesania poplątanych, mokrych włosów... podobno. Niestety w rzeczywistości, czesanie włosów tą szczotką to istna katorga. Rozczesanie zajmuje zdecydowanie więcej czasu niż rozczesanie zwykłą szczotką (z rączką)
    - po użyciu włosy są przyklapnięte, bez życia
    - cena!
    - niszczy końcówki włosów

Jak dla mnie szczotka jest strasznie przereklamowana, zwykły bubel sprzedawany drogo. Generalnie kojarzy mi się ona ze szczotkami dla lalek jakich używają małe dziewczynki.
    Podsumowując, szczotka okazała się niewypałem. Dobrze że dostałam je obie w prezencie to przynajmniej nie straciłam pieniędzy.

Używam tego produktu od: mam je ponad rok, już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 1 zamkana i 1 zwykła-duża

Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał!
  • Czytając wiele pozytywnych opini na temat tt w końcu się na nią zdecydowałam i nie żałuję!! W końcu mogę rozczesać swoje kołtuny bez bólu i wyrywania włosów. <3

Chcesz pochwalić isiucha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny gadżet
  • Świetna szczotka, nieźle radzi sobie z rozczesywaniem moich włosów. Mam kudły wysokoporowate, podczas mycia lubi mi się zrobić sympatyczny kołtun. Zwykłą szczotką musiałam się naszarpać, grzebień z szeroko rozstawionymi ząbkami też nie dawał rady, a tą szczotką powoli, do celu. Nie jest to tak, że przeczesujemy dwa razy i kołtunów nie ma, ale bardzo ułatwia rozczesywanie splątanych włosów. Mam wersję normalną i kompaktową, także nie rozstaję się z nią.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kompaktowe i normalne

Chcesz pochwalić alma mater za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędny do długich, gęstych włosów
  • Już od dawna zastanawiałam się nad zakupem tej szczotki, jednak w końcu się zdecydowałam i nie żałuję. Ta szczotka jest po prostu fenomenalna! Jako, że mam długie, gęste włosy rozczesywanie ich zajmowało mi dużo czasu, już nie mówiąc o tym jak bolało. Teraz włosy praktycznie same się rozczesują, nic nie ciągnie. Już nigdy nie wrócę do zwykłej szczotki. To produkt naprawdę wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: paru tygodni

Chcesz pochwalić BlueRo za czytelną i pomocną recenzję?