Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Powiększ Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)
Produkt dostępny w 31 sklepach. Cena już od 23,89 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: bacykow

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: 12GBP
/bw/

• Koniec płaczu przy rozczesywaniu!
  • Moja recenzja będzie tym razem krótka, zwięzła i na temat.
    Tangle Teezer to najlepsza szczotka jaka kiedykolwiek powstała. Nic innego nigdy wcześniej nie rozczesało moich włosów po umyciu (nawet jakieś super hiper drogie dziwne szczotki).
    Rozczesuje jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, nie elektryzuje i nadaje ładny, zdrowy połysk.
    Ideał, bez żadnych minusów - może mogłabym tu wspomnieć o cenie, jednak za taki efekt - naprawdę warto!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić aamelija za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

La Roche Posay Skin Checker

• Ulubiona!
  • Szczotka perfekcyjna i jak najbardziej warta swojej ceny. Czesanie włosów staje się przyjemnością, bez zbędnego szarpania i bólu.
    + rozczesuje bezboleśnie kołtuny
    + nie elektryzuje włosów
    + dobrze rozczesuje włosy, które stają się gładkie i lśniące
    + nie wyrywa włosów, według mnie idealna dla osób z tendencją do wypadania włosów. U mnie dzięki niej problem się zmniejszył
    + ładna kolorystyka oraz świetne dopasowanie do dłoni

Ilość zużytych opakowań: Pierwsza sztuka

Chcesz pochwalić kubiskv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Kupiłam szczotkę parę dni temu (wesja fioletowo-różowa) zachęcona opiniami innych dziewczyn i muszę przyznać, że był to strzał w 10
    nie mam jakoś bardzo problematycznych włosów, ale niestety inne szczotki bardzo mnie szarpały i wyrywały włosy.. TT jest dla nich o wiele delikatniejsza, zauważyłam zdecydowanie mniej włosów na szczotce ponadto dużo łatwiej się je rozczesuje i co najważniejsze - nie elektryzują się tak jak w przypadku niektórych szczotek

minusem jest zdecydowanie cena (chociaż moją udało mi się kupić na niewielkiej promocji) i fakt, że jest nieco nieporęczna :< ale z czystym sercem polecam

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka

Chcesz pochwalić kacorek za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Szczotkę dostałam w prezencie- sama zapewne bym jej nie kupiła za tę cenę
    Mam włosy podatne na wszelkie uszkodzenia i rozczesywanie bywało męką. Używałam różnych typów szczotek, ale ta jest najlepsza. Elastyczne igiełki dopasowują się do włosów, jest całkiem porządnie wykonana.Mam ja od miesiąca i nie rozstaję się z nią- zawsze w torebce

+nie elektryzuje włosów
    +nie szarpie
    +nie wyrywa
    +nie powoduje "ulizania" włosów, podnosi od nasady (nie przyśpiesza przetłuszczania)

- cena- choć wydaję mi się, że szczotka posłuży mi kilka lat, więc jest to dobra inwestycja

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsza szczotka

Chcesz pochwalić chichipower za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bezkonkurencyjny
  • Zakupilam go niecałe 2 lata temu i pokochaliśmy się od razu. Wygładza włosy, dokładnie je rozczesuje i nie ciągnie, czesanie jest przyjemnością, dopóki... nie zaczynam czesać od skóry glowy, to już nie jest tak przyjemne, ale do przeżycia i za to jak równiez za wyrywanie dużej ilości włosów, chociaż producent obiecuje coś innego, odejmuję tylko pół gwiazdki, gdyż zalety przyćmiewają wady w bardzo dużym stopniu. Ogólnie jest szał, polecam z czystym serduszkiem, myślę, że to związek długoterminowy związek

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Sonneillon za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!
  • Kupiłam bez przekonania. |Po wypróbowaniu w domu zaraz na drugi dzień pobiegłam po mniejszą wersję szczotki do torebki, piękna złoto- czarna. Idealnie rozczesuje moje grube i ciężkie włosy. Nie wyrywa włosów i super masuje się nią głowę. Jedyną wadą jest, że średnio raz na tydzień przy czesaniu wypada czy raczej wyślizguje mi się z ręki i z wielkim hukiem ląduje na płytkach. Co dziwne a jednocześnie co się chwali po tylu upadkach jest w całości. Na pewno nie wrócę do innych szczotek czy grzebieni.

Ilość zużytych opakowań: 2 szczotki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasiulcia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój Ci on !
  • Swój egzemplarz posiadam od trzech lat i obchodzę się z nim jak z jajkiem, dlatego nawet jedna igiełka w szczotce nie ucierpiała przez te lata użytkowania. To była na prawde dobra inwestycja, choć uważam, że cena jest trochę przesadzona jak na kawałek plastiku. Nie elektryzuje włosów, pięknie je rozczesuje, nie wyrywa. Próbowałam wrócić do zwykłych szczotek, grzebieni... Niestety nic tak nie wygładza moich włosów jak ta śmieszna szczotka.
    Podejrzewam, że u osób z kręconymi, bujnymi lub gęstymi włosami niekoniecznie się sprawdzi, gdyż szczotka ma bardzo krótkie igiełki.

Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza
  • Trafiony prezent świąteczny. Kolor fioletowo- różowy.
    Używam jej ok. tygodnia i po codziennym stosowaniu wyciągnęłam następujące wnioski:
    - delikatna dla włosów
    - po jej użyciu włosy mniej się elektryzują
    - wygodna w użyciu
    - bezproblemowe czyszczenie
    - przy mokrych włosach- niezawodna

Ogólnie: pierwsza i na pewno nie ostatnia. Tylko ta cena ( to na minus).

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić marta_1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza szczotka jaką kiedykolwiek miałam!
  • Kupiłam zachęcona opiniami innych i nie żałuję decyzji! Ta szczotka to strzał w 10. Odkąd używam tej szczotki nie wyobrażam sobie czesania włosów jakąś inną. Szczotka jest delikatna dla włosów, nie ciągnie ich. Można je rozczesywać nią na sucho jak i na mokro. Wygładza i lekko rozprostowuje włosy. Moja 2.5 letnia córka daje się nią czesać bez problemu, szczota nie ciągnie jej włosów. Szczególnie polecam właśnie do czesania włosów dziewczynek.

+ciekawy design
    +mieści się w ręce
    +dobra jakość
    +dobrze rozczesuje
    +nie plącze włosów
    +nie wyrywa włosów
    +włosy są po niej wygładzone i lśniące
    +łatwe czyszczenie (wystarczy szczoteczka do zębów i kropla jakiegoś "myjadła"

-cena
    -trzeba ją czyścić co najmniej 1 raz w tygodniu

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 .

Chcesz pochwalić slodkasensi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie dla moich włosów
  • Mam bardzo problematyczne włosy,bardzo sie plączą.
    Na początku super,bo czesanie nie sprawia bólu,jednakże jest ono niedokladne.
    -Nie rozczesuje dokładnie włosów
    -Nie zawsze radzi sobie z koltunami
    -Jesr nieporeczna
    -Dobre wyczeanie moich włosów nią pochłania dużo czasu

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: Jendo

Chcesz pochwalić lovelynelia za czytelną i pomocną recenzję?