Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Powiększ Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bacykow

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: 12GBP
/bw/

• fajna
  • Posiadam wersję original. Co tu dużo mówić ?
    Moje włosy (cienkie, ale jest ich dużo), lekko kręcone rozczesuje bardzo dobrze.
    Zwykłe szczotki bardzo podrażniały mój skalp, dzięki TT pożegnałam się ze strupkami na głowie.
    Faktycznie domyka łuski włosa, a zauważyłam to po częstotliwości czesania w ciągu dnia - przy zwykłej szczotce musiałam czesać częściej.
    To jest tylko szczotka, już słyszałam takie cuda, że nawilża włosy, że je pielęgnuje itd. - ja w to nie wierzę, ważne że robi to co ma robić dla mnie szczotka

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić karolinakiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla moich włosów
  • Moje włosy wołały o pomstę do nieba. Nie dość że po chorobie wypadały mi garściami to gratis przy każdym czesaniu grzebieniem czy szczotką dodatkowo się łamały. Stwierdziłam, że jeszcze kilka miesięcy i będę musiała zainwestować w perukę :P
    Czytałam o tej szczotce mnóstwo dobrego i gdy zobaczyłam promocję to nie mogłam się oprzeć
    Mam różową wersję. Jest śliczna, dobrze wyprofilowana do ręki. Świetnie rozczesuje nawet mokre włosy i ich nie rwie. Zdecydowanie jest warta swojej ceny

Chcesz pochwalić jusssi_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Od dawna słyszałam dużo dobrego o tej szczotce, niestety nie była ona dostępna w Polsce, a bałam się zamawiać z allegro, że mogę trafić na podróbkę, także czekałam. No i pojawiła się, niestety wcześniej nie miałam okazji jej kupić, ale często jest na promocjach w HEBE (kupiłam za 25zł). Cudownie rozczesuje się nią włosy, już nic nie boli i nie ciągnie wyrywa jakieś włosy, ale to sporadycznie i nie z takim bólem jak wcześniej. Jest także wygodna w użyciu i ta gama kolorystyczna, po prostu extra! (mam fioletowo różową). Na prawdę warto kupić

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: moja pierwsza

Chcesz pochwalić meegalove za czytelną i pomocną recenzję?
  • zakochana !
  • Uwielbiam ją, nie rozumiałam zachwytu nad nią aż do dnia w którym sama sobie ją sprawiłam!!
    Mam długie cienkie ale gęste włosy, które uwielbiają się pląta i tangle teezer radzi sobie z nimi jak nic innego. Polecam wszystkim tym, którzy mają długie skłonne do plątania się włosy!! \

Chcesz pochwalić apolonia550 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratowała mi włosy !
  • Ta szczotka to dla mnie absolutny hit!
    Kupiłam ją 1,5 roku temu w hurtowni fryzjerskiej i od razu się w niej zakochałam. Na początku ciężko mi ją było trzymać w ręce ( muszę przyznać że jest chyba niezniszczalna bo spadła mi pełno razy) ale szybko się wprawiłam i teraz rozczesywanie włosów szczególnie mokrych to już nie katastrofa. Szczotka wyjątkowo delikatnie i dobrze rozczesuje włosy , co prawda zawsze jakieś tam włosy wypadną ale przy moich blond włosach i innych szczotkach byłabym już chyba łysa.Kupiłam ją w prezencie kuzynce i też ją sobie chwali. Mały minusik dla ząbków które się odkształciły , ale to już chyba wina traktowania szczotki suszarką którą suszę włosy. Mój absolutny ulubieniec bez którego nie umyję włosów

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić KameLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Love at first sight
  • Wszystkie plusy opisane poniżej przez wizażystki są prawdą, więc nie będę powtarzać. Pierwszy raz widziałąm to cudo u mojej siory, pożyczyłam, aby po myciu rozczesać włosy i chyba robiłam to z pół godz. takie to było przyjemne. Od razu zamówiłam dla siebie jedną.
    Po prostu kocham tę szczotkę.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1, normalne

Chcesz pochwalić Paulufka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odkrycie na miarę XXI wieku!
  • O szczotce TT czytałam już przeszło rok temu, nie wierzyłam tym wszystkim Youtuberkom i Blogerkom, że kawałek plastiku tak odmienił ich życie.

Stwierdziłam po dłuższym czytaniu już setnej recenzji, że sama muszę spróbować i zaryzygować te kilkadziesiąt złotych, bo zżerała mnie tak ciekawość.

Szczotki (od razu dwie zakupiłam, dla siebie i siostry) kupiłam w sklepie fryzjerkim na promocji wyszło ok 50 zł za sztukę.

Umyłam jak zwykle włosy, pierwsza próba -> zaczęłam szczotkować włosy i moja mina idealnie przedstawiała emotikonka " ". Byłam w szoku! Kupowałam juz wiele szczotek, grzebieni, w różnych cenach. Ale to był dla mnie szok z jaką łatwością ten kawałek plastiku przeczesuje moje mocno splątane włosy.
    Zakochałam się w niej od razu i teraz z nią się już nie rozstaje.

PLUSY :
    - ładnie rozczesuje włosy, bez względu czy są mokre, czy suche,
    - lekka, dobrze trzyma się w dłoni
    - robi świetny masaż głowy
    - ładny designe, każdy znajdzie jakiś model czy kolor dla siebie
    - dostępność

MINUSY :
    - czasami gdy się śpieszę i szybko chcę wyczesać włosy to trochę ich wyrywa
    - cena (chociaż wiem, że teraz są promocje na nie w galeriach)
    - cena

Ilość zużytych opakowań: dwie sztuki

Chcesz pochwalić maalinaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealna.
  • Mam długie, cienkie włosy, które koszmarnie się plączą i kołtunią, mimo troski o nie. Ta szczotka daje radę, nawet z pokaźnym kołtunem.

Rozczesuję nią włosy tylko na sucho, na mokro nie czeszę nigdy włosów.

+ rozczesuje! szybko i naprawdę bezboleśnie
    + prawie w ogóle nie wyrywa włosów
    + szczotka bardzo fajnie leży w dłoni
    + czyszczenie jej to jest bajka

- cena (chociaż w hebe są często na nią promocje)
    - mimo dbania o włosy, niszczy końcówki; nie jest to dla mnie wielkim problemem, bo i tak je regularnie podcinam

Ostrzę sobie zęby jeszcze na wersję kompaktową, ale poczekam na promocję i tzw. lepsze czasy

Używam tego produktu od: września br
    Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Kupiłam ten produkt 3 miesiące temu i jestem po prostu oczarowana Czesanie włosów teraz stało się czystą poezją.
    \nJestem posiadaczką długich włosów, które niestety lubią się kołtunić do tej pory żadna szczotka do włosów nie dawała im rady - kończyło się jak zwykle na bolesnym szarpaniu włosów. A teraz - całkowita odmiana. Żadnych łez przy rozczesywaniu. Ponadto Tangle jest jedyną szczotką, która potrafi bez problemu rozczesać moje mokre włosy!!! Szok.
    \nJedyny minus jakiego się dopatrzyłam to jej kształt - trochę nieporęczny - często wypada z ręki robiąc przy tym niemały hałas. Aczkolwiek jest to do przeżycia
    \nKupując tą szczotkę byłam trochę niepewna co do jej właściwości, jednak się przekonałam i innej już nie chcę na prawdę polecam

Chcesz pochwalić Myoka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Kupiłam szczotkę ze względu na liczne polecania i zachwalania. Pojechałam, kupiłam, sprawdziłam. Jest genialna, wyrywa o wiele mniej włosów niż zwykła szczotka. Po rozczesywaniu zwykłą zawsze zgarniałam z niej garść włosów, natomiast na TT znajdują się pojedyncze włoski. Oprócz tego nie szarpie.
    Jedyny minus mogą zauważyć osoby z suchymi włosami. Zdarza się, że po przeczesaniu się elektryzują. Moim zdaniem jest to już wina suchych włosów, a nie szczotki
    Polecam każdemu.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka

Chcesz pochwalić 000l za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij