Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Powiększ Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bacykow

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: 12GBP
/bw/

• Szczotka nie warta swojej ceny.
  • Kupiłam tą szczotkę, dzięki opinią o rewelacyjności tej szczotki, kosztowała 30 zł, na promocji. Nie widzę rewelacji, czeszę ok, ale strasznie ciągnie po końcówkach. Żałuje w ogóle, że kupiłam.

Używam tego produktu od: od kilku tygodni

Chcesz pochwalić honeyhoney1 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Niezla, ale to nie ideał
  • Szczotka tak jak zapewnia producent wlosy rozczesuje łatwo i dobrze, dodatkowo je wygładza. Nie mam gęstych włosów więc u mnie sprawuje się wyśmienicie. Niestety ma tez swoje minusy. Po pierwsze cena, ja zapłaciłam 35 złotych, ale uważam, że za kawalek plastiku to troche dużo, a wiem, że sprzedaje się go po jeszcze wiekszych cenach. Po drugie czasem strasznie elektryzuje mi włosy, co uważam jest niedopuszczalne.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ZdzisiaKonew za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna, ale nie dla każdego
  • Szczotka Tangle Teezer Original jest w moim domu od dwóch miesięcy i spisuje się dobrze. Mam ją w kolorze czarnym.
    Od kiedy jej używam zauważyłam diametralną różnicę w ilości wypadanych włosów. Nareszcie dużo mniej zostaje na głowie, niż na szczotce
    Posiadam również wersję Salon Elite, tą bardziej wygiętą, któa podpasowała mi bardziej. Łatwiej mi dotrzeć nią do zakamarków włosów, dzięki jej kształtowi. Wersję Original podkradam siostrze - która ma długie, proste, szybko plączące się włosy (szczególnie po kąpieli). TT radzi sobie z nimi opornie, głównie ze względu na za krótkie i delikatnie bardziej miękkie niż w wersji SE włoski.
    Do gęstych, grubych włosów raczej odsyłam do Salon Elite (moja jest pastelowa w kolorach fioletowym i różowym), ale dla zwykłych, nie za długich włosów - zdecydowanie polecam!
    Dodatkowo mam wrażenie, że włosy po przeczesaniu nie elektryzują się i dużo (!!!) lepiej mi się je układa.

Ilość zużytych opakowań: 1 akualnie używane

Chcesz pochwalić gadasz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna !
  • Jest po prostu REWELACYJNA! Posiadam wersję compact i original. Compact używam na uczelni, na wyjazdach i wycieczkach, a Original w domu. Nie ma raczej żadnej różnicy pomiędzy rozczesywaniem pomiędzy Original i Compactową -bynajmniej ja nie widzę żadnej Oczywiście OGROMNYMI plusami tych szczotek jest to, że nie wyrywają włosów, nie boli rozczesywanie włosów, daje strasznie przyjemny masaż głowy Nadają się do rozczesania włosów i suchych zarówno jak i mokrych. Radzi sobie z każdym rodzajem moich skołtUIONych włosów! Szczotki są świetnie i polecam je osobom w szczególności z prostymi włosami - moja koleżanka ma kręcone włosy i nie sprawdziła jej się, a ja mam proste - i bardzo mi się sprawdziła! Naprawdę super! Jedynym "minusem" który może odstraszac od szczotki to cena. 50 zł wzwyż jest to naprawdę sporo jak na szczotkę do włosów. Ale naprawdę warto !
    Original kupiłam w Hebe, a Compactową w drogerii Douglas w Warszawie , ale z tego co widziałam to w moim Rossmannie już są! POLECAM WSZYSTKIM <3

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić domisiulek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna
  • Dzięki tej szczotce pokochałam czesanie włosów!
    Nigdy nie przepadałam za czesaniem włosów, są długie i podatne, "zwykła" szczotka może i rozczesywała je ale sprawiała, że były napuszone, elektryzowały się okropnie.
    Tangle teezer masuje delikatnie skórę głowy, nie wyrywa włosów i co dla mnie jest najważniejsze nie elektryzują się
    Uwielbiam tangle teezer.
    Wad nie zauważyłam

Chcesz pochwalić agila86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Fenomenalna!
  • Jestem po prostu zachwycona tą szczotką cudowna, najlepsza jaką miałam! już nigdy nie wrócę do zwykłej szczotki.
    Włosy mam bardzo długie, jest ich duzo, ale niestety są cienkie. Ta szczotka jest dla nich idealna, świetnie rozczesuje, włosy się nie elektryzują i wszystko co zapewnia producent
    Czesanie się nią to czysta przyjemność! nadaje sie też do masażu głowy <3
    Moja siostra też ją ma i jej 1,5roczna córeczka uwielbia się nią czesać

Polecam wszystkim

Chcesz pochwalić k8m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Przed zakupem przeczytałam wiele opinii w sieci na temat tej szczotki, przez cały czas zastanawiając się na czym polega fenomen. Postanowiłam sprawdzić na sobie, czy te wszystkie pozytywne opinie to fakty. Kupiłam w jednej z drogerii internetowych w bardzo korzystnej cenie. Nie żałuję i polecam! Priorytet - zawsze w okresie zimowym/ wiosennym (np. nosząc czapkę) włosy elektryzowały się, tak że nie dało się obyć (w moim przypadku) bez płynu antyelektrostatycznego, który dość obciążał moje włosy, ale od zakupu tej szczotki płynu juz nie potrzebuję. Reszta recenzji (nie uszkadza struktury włosa itp.) myślę, że także nie wzięły się bez powodu.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić olunia1520 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Naczytałam się wielu pochlebnych recenzji, więc bez zastanowienia kupiłam od razy dwie szczotki, jedną w prezencie dla siostry. Siostra ma długie, kręcone włosy i sobie ją chwali.
    U mnie niestety szczotka ta się nie sprawdziła. Mam długie, gęste, grube włosy. W dodatku proste jak druty, ale łatwo się plączące. Szczotka ta ma wg mnie za krótkie 'ząbki" i żeby włosy rozczesać muszę machać ręką z 15 min, gdzie zwykłym grzebieniem idzie mi to o wiele szybciej. W dodatku bardzo plącze mi włosy.
    plusem jest dostępność, ostatnio można dostać ją wszędzie, jednak ponownie bym się na nią nie skusiła.

Używam tego produktu od: listopada 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedna szczotka

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega!!!
  • Świetnie rozczesuje a wlosy po niej są gładkie i ogólnie mile w dotyku. Ma fajny kształt. Minusem jest to że brudzi sie oraz ciężko zrobić z jej pomocą kucyka.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić hugs_please za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza jaką miałam
  • Posiadam dwie-jedną kompaktową, drugą klasyczną. Kompatowa jest niezbędna, ponieważ ząbki są delikatne i niezwykle łatwo zniszczyć szczotkę. Mam długie, grube i plączące się włosy- ten produkt jako jedyny radzi sobie z moimi kołtunami. Po przeczesaniu włosów, stają się one gładkie i miękkie. Ponadto czesanie jest przyjemne, coś a'la masaż skóry głowy. Jedynym mankamentem jest cena, na szczęście szczotka jest już łatwo dostępna i nie trzeba zamawiać przez internet. Ja swoje zakupiłam w rossmanie i piotrze i pawle.

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić trace522 za czytelną i pomocną recenzję?