Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Powiększ Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bacykow

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: 12GBP
/bw/

• Dobry produkt
  • Swego czasu wokol tego produkty bylo wielkie halo, blogosfera az huczala

Mialam dosyc koltunow i tony wyrwanych wlosow kazdego dnia, wiec skusilam sie na tangle teezer.

Obecnie jest ona tansza niz jak wchodzila na rynek, ja za swoja zaplacilam 29zl.

Jest zdecydowanie lepsa od grzebienia, i na pewno do grzebienia juz nie wroce! Ma jednak pare wad:

-jest baaaaaaardzo nieporeczna! ciagle wypada z rak robiac przy tym halas.
    -wygina sie, wloski sa bardzo miekkie i dluzej sie nia czesze
    -wlosy trzeba dzielic na psma, bo szczotka nie penetruje doglebnie

pozytywow jest jednak wiecej niz negatywow,

+rzeczywiscie, uzywam szczotki od iesiaca i...nie mam koltunow!
    +wlosy ja ujarzmione
    +bardzo przyjemnie masuje skore glowy, az chce sie jej czesciej uzywac!

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić miziaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie idealna, ale najlepsza jaką miałam do tej pory
  • Od zawsze miałam problem rozczesywaniem włosów, standardowe szczotki rwały, wyrywały i łamały moje włosy, doprowadzając do tego, że po czesaniu, ściągałam z nich porządną ilość włosów które później lądowały w koszu ...

Odkąd używam TT, włosy zdecydowanie odżyły! Nie działa ona tak spektakularnie jakby się wydawało (włoski zostają na niej, niestety, ale na szczęście nie w okrutnych ilościach ), ale do tej pory żadna szczotka nie radziła sobie tak dobrze z rozczesywaniem moich włosów. Słyszałam wiele opinii o tym, że TT nie nadaje się do gęstych, długich włosów. Obalam ten mit Być może nie działa tak dobrze, jak na cieńszych i rzadszych włosach, ale na pewno nie wyrządzi tyle krzywdy co standardowa szczotka. Myślę, że jest to zakup wart swojej ceny. POLECAM

Ilość zużytych opakowań: 1 moja szczotka

Chcesz pochwalić libellule_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze jeeeeeeest
  • Tangle bardzo fajnie rozczesuje włosy, delikatnie, włosy się nie elektryzują są puszyste. Plus za niebanalny dizajn, cudowne kolory! cos innego i niezwyklego. Zostanę przy Tangle Teezerku na pewno na dłużej
    \nPolecam wszystkim !!

Chcesz pochwalić justynianka_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Spodziewałam się czegoś lepszego. Moje włosy są cienkie i się plączą, dlatego po tylu zachwytach moich koleżanek, postanowiłam jej wypróbować. Niestety trochę się zawiodłam bo spodziewałam się efektu wow. A tu niestety i trochę szarpie i wyrywa włosy. Choć i tak mniej niż inne szczotki. Więc jest dobrze. Podoba mi się w niej to, że fajnie masuje skórę głowy. Dobrze leży w ręku.
    Jesli chodzi o kondycję włosów jakoś nie zauwazyłam poprawy.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Madlen08 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowana
  • Szczotka rozczarowała mnie na tyle, że postanwoiłam ją zrecenzować. Mam półdługie włosy podatne na układanie. Szczotka niestety nie sprawdziła sie u mnie ponieważ:
    - po myciu wcale nie rozczesuje włosów delikatniej niż grzebień o rzadkich zębach, ciągnie włosy i jest ich na szczotce wcale nie mneij niz przy standardowym rozczesywaniu
    - bardzo rozprostowuje mi włosy, każdy splot rozczesuje na idealnie prosty co osobiscie nie podoba mi się, włosy stają się płaskie i oklapnięte od strony głowy
    - zdecydowanie przetłuszcza skórę głowy i mam wrażenie, że niepotrzebnie przy czesaniu rozprowadza sebum, dlatego szczotki używam tylko w dniu, w którym z zasady muję głowę.

Jedyny plus to właściwości masujące głowę - nie można przestać się czesać i to jest uzależniające.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić argania spinosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • warta każdej złotówki na nią wydanej
  • używam od ok 2 miesięcy starej wersji i wygląd moich włosów znacznei się poprawił. Wcześniej wyrywałam i łamałam włosy szczotką teraz tylko wyciąga już martwe włosy (dziennie człowiekowi ich wypada ok 100) .

Mam długie, gęste, grube włosy, TT ładnie je rozczesuje i wygładza.

Jestem zadowolona i polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykła

Chcesz pochwalić malaga101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niszczy włosy
  • Szczotkę Tangle Teezer kupiłam na fali zachwytów i pozytywnych opinii.
    Na szczęście "na spółkę" z siostrą, więc nie jestem aż tak zła jak mogłabym być, wydając na nią prawie 40 zł.

Mam włosy bardzo długie, średnio gęste i średnio grube - zdrowe, bezproblemowe i falowane. Naprawdę nie muszę mieć niewiadomo jakich urządzeń do rozczesywania - do tej pory wystarczał mi grzebien z szeroko rozstawionymi zębami i szczotka z włosia dzika. Uparłam się jednak by wypróbować innowację i przelom jakim miał być Tangle Teezer.

Po miesiącu jego użytkowania mogę stwierdzić tylko jedno - jest on główną przyczyną tego, że końcówki włosów nagle zaczęły mi się rozdwajać i łamać na potęgę, a jest to u mnie rzadkość.
    Szczotka również NIE rozczesuje moich włosów za jednym pociągnięciem - aby to zrobić muszę się nią nieźle namachać, a i tak zatrzymuje się na końcach włosów, okropnie je szarpiąc i wydając bardzo nieprzyjemny skrzypiący dźwięk, ktorego nie znoszę!

Co śmieszniejsze, moja siostra (również posiadaczka długich, ale prostych włosów) ma takie same odczucia - Tangle Teezer leży więc u nas nieużywany lub wyciągany tylko sporadycznie - do masażu skalpu, bo do tego rzeczywiście bardzo dobrze się nadaje

Uważam tą szczotkę za zwykłą stratę pieniędzy i przereklamowany produkt - oczywiście jest to moje subiektywne zdanie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić zorzanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ona działa
  • Zbierałam się do jej zakupu przez rok. Naczytałam się, nasłuchałam jaka to ona jest wspaniała, nie dowierzałam.

W końcu uznałam, że i tak muszę nabyć jakąś szczotkę, to wypróbuję.
    Kupiłam wersję The Original w promocji w znanym sklepie internetowym. 30zł za szczotkę uważam za przyzwoitą cenę.

No i co się okazało - na moich cienkich, gładkich i prostych jak druty, włosach ze skłonnością do nadmiernego plątania się, sprawdza się bardzo, bardzo dobrze. Nie miałam jeszcze szczotki, która w tak delikatny, acz zdecydowany sposób rozczesałaby mi te wszystkie poranne kołtuny.

Korzystam z niej na średnio mokrych, bądź suchych włosach. Na całkowicie mokrych sobie radzi już gorzej, ale ja mam świadomość, że moje włosy na tym etapie są naprawdę bardzo trudne w obyciu i musze po prostu poczekać te 10 minut, by lekko podeschły i wchłonęły jedwab.

Szczotka również niesamowicie wygładza włosy, co dla jednych może stanowić zaletę, dla innych wadę. Co kto lubi. Ja lubię.

Kupiłam siostrze szczotkę w prezencie i również jest bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: jedna szczotka

Chcesz pochwalić Aveqiu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszny bubel
  • Kupiłam wersję kompaktową zachęcona opiniami użytkowniczek. Niestety okazało się, że to chyba najgorzej wydane 47zł w moim życiu. Chciałabym zaznaczyć, że szczotka na pewno jest oryginalna, zakupiona na stoisku z profesjonalnymi kosmetykami i akcesoriami do włosów w Porcie Łódź. Szczotka jest beznadziejna, w ogóle nie rozczesuje moich włosów tylko je przygładza, ząbki jakoś nie potrafią dobrze przebić się przez warstwę moich włosów. Jak dla mnie są za krótkie i za cienkie przez co uginają się zamiast wchodzić miedzy włosy. Po 2-3 użyciach zauważyłam, że część ząbków jest już ułamana... Poza tym wbrew większości opinii mnie ciągnie i wyrywa włosy. Być może szczotka nadaje się tylko do prostych i niezbyt gęstych włosów, a ja jestem posiadaczką lekko kręconej i dość gęstej czupryny dałam pół gwiazdki za to, że łatwo utrzymać ją w czystości

Chcesz pochwalić Wafel1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 12 raz(y)
  • prawdziwy święty graal
  • To jest prawdziwy pielęgnacyjny święty graal. Bardzo porawił stan moich włosów i skóry głowy.
    Zachęcam wszystkie kobiety jakie znam do tej szczotki. Najbardziej przydała się mojej 6 letniej siostrzenicy, która dostawała szału jak trzeba było czesać jej włosy. Teraz robi to sama bardzo chętnie i jej też włoski się bardzo poprawiły.

Szczotka super trwała, esetyczna, dobrze leży w ręce . Warta 100 % swojej ceny. Mam dużą wersje w domu i kompaktową do torebki, bo zauważyłam że czesanie nią włosów też trochę mnie relaksuje

polecam i kropka

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić Zezex za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij