Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Powiększ Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bacykow

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: 12GBP
/bw/

• Chwalona: 12 raz(y)
  • prawdziwy święty graal
  • To jest prawdziwy pielęgnacyjny święty graal. Bardzo porawił stan moich włosów i skóry głowy.
    Zachęcam wszystkie kobiety jakie znam do tej szczotki. Najbardziej przydała się mojej 6 letniej siostrzenicy, która dostawała szału jak trzeba było czesać jej włosy. Teraz robi to sama bardzo chętnie i jej też włoski się bardzo poprawiły.

Szczotka super trwała, esetyczna, dobrze leży w ręce . Warta 100 % swojej ceny. Mam dużą wersje w domu i kompaktową do torebki, bo zauważyłam że czesanie nią włosów też trochę mnie relaksuje

polecam i kropka

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić Zezex za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna!
  • Jako, że większość włosomaniaczek poleca, zwłaszcza do prostych włosów, postanowiłam spróbować. Jest idealna, nie ciągnie mi włosów, nie wyrywa, a włosy są miękkie, proste i idealnie rozczesane. Od zakupu jest praktycznie zawsze w mojej torebce

Używam tego produktu od: jakichś dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić pretty amazement za czytelną i pomocną recenzję?
  • Już Cię nie oddam!
  • Moje biedne włosy męczone farbowaniami, bardzo długie i ciężkie do rozczesania znalazły wybawienie. Szczotka działa cuda, znacznie skraca czas czesania. Obecnie nie wyobrażam sobie bez niej życia, przekonałam już do niej kilka moich koleżanek, siostrę i mamę. Niezastąpiona szczotka warta swojej ceny. Kupiłam sobie jeszcze mniejszą wersje z zamknięciem aby móc mieć ją zawsze przy sobie w torebce.

Polecam!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dwie szczotki

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MUST HAVE dla każdych długich włosów!
  • Jest moim niezbędnikiem i nie wyobrażam sobie już czesania bez niej. Odkąd jestem jej szczęśliwą posiadaczką moje włosy już nie goszczą u siebie kołtunów.
    Miałam problemy z rozczesaniem włosów po myciu i po nocy, żadna odżywka ułatwiająca rozczesywanie nie mogła poradzić sobie z moimi włosami bez wyszarpywania, teraz czesanie jest szybsze i przyjemniejsze

+ łatwe, szybkie, bezbolesne rozczesywanie
    +nie szarpie włosów
    + można nią świetnie natapirować włosy (!)
    + łatwa to wyczyszczenia ( wystarczy odrobinka wody, szamponu i stara szczoteczka do zębów aby była idealnie czysta )
    + odpowiednio przechowywana ( ja trzymam ją dalej w tym plastikowym opakowaniu w którym ją kupiłam) nie niszczy się, moja ma 3 lata a wygląda jak nówka.
    +dobrze dopasowuje się do ręki
    +można sobie nią zrobić świetny masaż głowy !

- minusem jest oczywiście cena, na stronie producenta, gdzie mamy pewność, że produkt jest oryginalny, kosztuje 55 zł. Jednak jest warta każdej złotówki

Ilość zużytych opakowań: pierwsza, duża

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić xSonya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój niezbędnik
  • Szczotka jest rewelacyjna. Czeszę nią włosy zarówno mokre jak i suche, za każdym razem sprawdza się idealnie. Nie ciągnie włosów, nie wyrywa ich, dobrze sobie radzi z kołtunami. Przyjemnie się nią czesze i wykonuje masaż głowy

Kolejna ważna kwestia: Nic nie popękało pomimo kilku upadków z wysoka na łazienkowe płytki, jedynie są drobne zarysowania.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Rebelka M za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej TAK!
  • Uważam, że szczotka to dla każdej kobiety jest bardzo ważna. Rozczesywanie włosów może być naprawdę bardzo przyjemne jeśli robimy to za pomocą Tangle Teezer. Moją TT zamówiłam na merlin.pl za 23 zł w kolorze różowym. Szczotka jest lekka, ładnie dopasowuje się do kształtu dłoni, przyjemnie masuje skalp głowy, włosy po rozczesaniu wyglądają pięknie, jakby było ich więcej, były gęstsze.
    Tangle Teezer można otworzyć!! W środku przechowuję gumki do włosów
    Mam zamiar kupić dla siostry tę szczotkę w wersji kwiatka. Ma 6 lat i nigdy nienawidziła rozczesywania włosów, zawsze płakała. Tangle Teezer sama łapie do rączek i chce nią rozczesywać swoje włoski.

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić wisniiova za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDENKO !
  • dlugo się zastanawialam nad zakupem tej szczotki , jednak 40 zl to nie jest tak malo za kawalek plastiku . Rozmyslalam nawet nad zakupem podrobki za kilka zlotych z chin zeby przetestowac jak wyglada czesanie.
    Jednak bedac w hebe , zakupil mi ja chlopak na prezent.
    Stosuje juz ją troche czasu i jest świetna , warta każdej zlotowki ! Moje wloski uwielbiaja sie puszyc , stosuje na ne pelno domowych wcierek , cos pomagalo ale ta szczotka niweluje moj problem , do tego jak ona czesze ! Czesanie nią to prawdziwa prawdziwa przyjemnosc , moglabym to robic calymi dniami , jest swietna ! Niedość ze super nadaje sie do masażu to jeszcze cudownie wlosy rozczesuje , bez jakiego kolwiek problemu !

Mam zamiar zakupić tez sobie wersje kompaktową , teraz z czystym sumieniem schowam jej siostre do koszyka !

Jeśli zastanawiasz sie nad zakupem tej szczotki , glownie patrzac na to jak ja wtedy ze szkoda tyle kasy za kawalek plastiku , to PRZESTAN ! Jest naprawde cudowna i i warta swojej ceny ! Uzytkowanie jej to prawdziwa przyjemność ! Zdecydowanie POLECAM !

Używam tego produktu od: MIESIACA
    Ilość zużytych opakowań: moja pierwsza

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić donnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna szczotka do rozczesywania splątanych włosów
  • Na poczatku bylam bardzo sceptycznie nastawiona do tej, robiącej furorę wśród blogerek szczotki. Kupiłam ją jednak skuszona promocjyjną ceną w jednej z perfumeri internetowych oraz opiniami na wizażu. Nie żałuje. Moje włosy obciążone codziennym suszeniem i wieloletnim farbowaniem bardzo ciężko się rozczesują. Ta szczotka jest absolutnym odkryciem, świetnie rozczesuje, nawet największe kołtuny (jak żadna inna) i po zostawia włosy gladkie i miękkie. Nie wyobrażam sobie już pielęgnacji włosów bez niej. Szczotka dobrze się czyści i mimo codziennego korzystania nie niszczy się. Odejmuję pół gwiazdki, ponieważ ciężkojest nią zrobić równy przedziałek i uzupełniająco korzystam z tradycyjnej szczotki lub grzebienia. W moim przypadku nieco gorzej radzi sobie także z mokrymi włosami. Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 szczotka

Chcesz pochwalić kamila_sz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mowie jej tak
  • Jakoze jestem wlosomaniaczka i bardzo dbam o swoje wlosy na zakup tej szczotki zdecydowalam sie totalnie spontanicznie , wowczas zaplacilam za nia ok. 27 zl.

Do jej dzialania podchodzilam z rezerwa , pomyslalam ze co takie plastikowe szpikulce moga zdzialac - pewnie kolejny chwyt reklamowy Ale suma sumarum zdecydowalam sie na nia i... nie zaluje.

Nie mam problemow z rozczesywaniem wlosow, ale bardzo zalezy mi na ich wygladzeniu. I ta szczotka dwoma pociagnieciami to robi. POnadto nie ciagnie wlosow i super szybko je rozczesuje. Masuje skore glowy - tak wiec jej uzywanie to czysta przyjemnosc.

Tak wiec polecam Na pewno warto ja wyprobowac

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie jednego

Chcesz pochwalić pseudofeministka za czytelną i pomocną recenzję?
  • To chyba magia !
  • Powiem tak, rzadko jakiś produkt mnie zachwyca. Moje włosy sa straszne do rozczesania - mówia mi to nawet fryzjerki. Jakie to szczęscie że jest cos takiego na rynku jak tangle teezer !! Lekko przeciagam i włosy rozczesane !! Jak to robi? naprawde nie wiem. Duzym plusem jeszcze jest to , że nie dośc ze błyskawicznie i bezboleśnie rozczesuje to dodatkowo je wygładza.

Cena:

ogólnie sredni koszt to 50 zł ale ja kupiłam ją w promocji w Hebe za 35 zł - podobny koszt co do zwykłej dobrej jakości szczotki

Minusów nie widzę zadnych i mam nadzieje ze nie zobacze

to jest KWC

Ilość zużytych opakowań: 1 , duża

Chcesz pochwalić ilonka380 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij