Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Powiększ Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bacykow

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: 12GBP
/bw/

• Mowie jej tak
  • Jakoze jestem wlosomaniaczka i bardzo dbam o swoje wlosy na zakup tej szczotki zdecydowalam sie totalnie spontanicznie , wowczas zaplacilam za nia ok. 27 zl.

Do jej dzialania podchodzilam z rezerwa , pomyslalam ze co takie plastikowe szpikulce moga zdzialac - pewnie kolejny chwyt reklamowy Ale suma sumarum zdecydowalam sie na nia i... nie zaluje.

Nie mam problemow z rozczesywaniem wlosow, ale bardzo zalezy mi na ich wygladzeniu. I ta szczotka dwoma pociagnieciami to robi. POnadto nie ciagnie wlosow i super szybko je rozczesuje. Masuje skore glowy - tak wiec jej uzywanie to czysta przyjemnosc.

Tak wiec polecam Na pewno warto ja wyprobowac

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie jednego

Chcesz pochwalić pseudofeministka za czytelną i pomocną recenzję?
  • To chyba magia !
  • Powiem tak, rzadko jakiś produkt mnie zachwyca. Moje włosy sa straszne do rozczesania - mówia mi to nawet fryzjerki. Jakie to szczęscie że jest cos takiego na rynku jak tangle teezer !! Lekko przeciagam i włosy rozczesane !! Jak to robi? naprawde nie wiem. Duzym plusem jeszcze jest to , że nie dośc ze błyskawicznie i bezboleśnie rozczesuje to dodatkowo je wygładza.

Cena:

ogólnie sredni koszt to 50 zł ale ja kupiłam ją w promocji w Hebe za 35 zł - podobny koszt co do zwykłej dobrej jakości szczotki

Minusów nie widzę zadnych i mam nadzieje ze nie zobacze

to jest KWC

Ilość zużytych opakowań: 1 , duża

Chcesz pochwalić ilonka380 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko tym się teraz czeszę!
  • Zależy mi na tym, by włosy były idealnie gładkie: mam boba a'la Victora Beckham i nie cierpię puszenia się i sterczenia kosmyków na różne strony. TT świetnie się sprawdza przy czesaniu takij fryzurki. I nieprawda, że żabki się szybko wyginają: używam tej szczotki od roku i nie mam ani śladu wygięcia.

+ wygładza włosy
    +bezboleśnie rozplątuje, prawie nie wyrywa
    + fajnie nią się czesze mokre włosy
    +wygodna do nakładania odżywki
    + wygląd - mam tą kompaktową z owieczkami

- cena... no ale coś za coś
    - mnóstwo podróbek, łatwo jest przejechać się

Grzebienia teraz używam tylko do robienia przedziałka. Zdecydowane TAK dla TT!

Ilość zużytych opakowań: 1 kompaktowa

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić talyah_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie TAK!
  • Mam włosy do pasa z tendencją do puszenia się. Bardzo trudno je rozczesać i zwykle zostawało ich dużo na szczotce. W Tangle Teezer zakochałam się od pierwszego uczesania. Przez długi czas kusiła mnie ta szczotka, ale nie wierzyłam, że może być tak rewelacyjna. Okazuje się, że jej fenomen to nie mit. Jestem zdecydowanie uzależniona od niej, noszę ją zawsze w torebce. Podczas czesania wypada bardzo mało włosów. Idealna na sucho, na mokro i do nakładania odżywki

Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka TT

Chcesz pochwalić SzczwanaBestia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna!
  • Polowałam na tę szczotkę od dłuższego czasu, ale cena skutecznie mnie odstraszała. Do czasu, kiedy w jednej z drogerii zobaczyłąm promocję. Bez wahania kupiłam tangle teezer za 26 zł. Jest genialna! Teraz wiem, że nawet gdybym zapłaciła za nią 50 czy 60 zł, to i tak nie żałowałabym żadnej wydanej złotówki.

Mam dosyć grube i ciężkie do ujarzmienia włosy. TT radzi sobie z nimi świetnie. Rozczesuje, nie ciągnie, nie wyrywa. Po uczesaniu włosy są jakby bardziej delikatne, miękkie, zdyscyplinowane. Nie elektryzują się i nie puszą. Na pewno nie zamienię tej szczotki na żadną inną!

Więcej recenzji na moim blogu: damapikowa.wordpress.com

Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedna

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić damapikowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudooo!!!
  • Szczotke posiadam odkad tylko weszla na rynek . Nie zamienie na nic innego spelnia wszystkie moje wymagania nie czarpie nie niszczy tak wlosow jak zwykle szczotki więc czego chcieć więcej Polecam !!!

Używam tego produktu od: krócej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić karus777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sposób na niesforne włosy.
  • Na tangle trafiłam przypadkowo podczas rutynowych zakupów w drogerii. Pomimo dośc wysokiej ceny szczotka znalazła się w moim koszyku. Jest to znakomisty sposób na ujarzmienie niesfornych, puszystych włosów. Tangle nie ciągnie mi włosów, pięknie wygładza a co najważniejsze włoski mi się po niej nie elektryzują i są łatwe do ułozenia. Kształt świetnie pasuje zarówno do kobiecej dłoni jak i torebki . Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić Joanna Jurek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Numer jeden dla roszpunki
  • Ta szczotka, chociaż jest droga, z pewnością jest warta swojej ceny! Rozczesuje włosy bez bólu
    Na plus:
    Działa jak powinna- rozczesuje
    mam ją od kilku lat a jest niezniszczona
    Bez problemu dostepna an allegro.
    Na minus:
    Dosyc wysoka cena

Teraz mam w planach zakup wersji kompkatowej

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka

Chcesz pochwalić Mikaika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zastąpiona!
  • Moje włosy są dość cienkie, przy czym jest ich dużo. Zawsze miałam problem z rozczesywaniem włosów szczególnie po umyciu. Rozpuszczone często się kołtuniły.

Na szczęście odkryłam tą niepozorną plastikową szczotkę
    Rozczesywanie na mokro jest szybkie, bezbolesne.
    Włosy prawie się nie kołtunią.
    Na szczotce pozostaje dużo mniej włosów niż na tradycyjnych szczotkach.

Cena trochę odstrasza, ale dla pięknych włosów moim zdaniem warto zainwestować.

Używam tego produktu od: około czterech miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedna szczotka

Chcesz pochwalić Gdusia M za czytelną i pomocną recenzję?
  • wszyscy mają TT, mam i ja!
  • Kawałek plastiku, który kosztuje krocie ma być moim zbawieniem?! Tak... bardzo długo zastanawiałam się czy kupić TT. Obecnie jestem szczęśliwą posiadaczką TT The Original i nie zamienię jej na żadną inną szczotkę!

TT bardzo dobrze radzi sobie z rozczesywaniem zarówno suchych i mokrych włosów.
    Ja miałam w szczególności problemy z rozczesywaniem włosów zaraz po myciu. Mimo z natury prostych włosów, obecnie 100% niefarbowanych przy myciu strasznie się plączą. Dodatkowym utrudnieniem jest to że są naprawdę długie. I tutaj TT spisał się rewelacyjnie. Teraz rozczesywanie włosów zajmuje mi dosłownie chwilę! Pomaga również w równomiernym nakładaniu odżywek na włosy.

Co do mniejszej ilości włosów na szczotce po czesaniu.... owszem jest ich mniej (szczególnie po czesaniu na mokro) ale nie jest to oszałamiająca różnica.

Polecam tę szczotkę każdemu kto ma problemy z rozczesywaniem włosów!

Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka

Chcesz pochwalić RitaRota za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham
  • Powstrzymała mnie od ścięcia włosów długich do połowy pleców. Czesanie zwykłą szczotką moich łatwo plączących włosów robiło się zbyt męczące. Mimo to, odstawiłam ją na pewien czas, kiedy eksperymentowałam z lokami i wydawało mi się, że zbyt je rozprostowuje. Po paru miesiącach odkryłam ją na nowo. Czesanie jest przyjemne jak wcześniej, zauważyłam jednak, że włosy dodakowo się błyszczą.

Chcesz pochwalić Shironeko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Mam cienkie plątliwe włosy, ta szczotka jest najlepszą jaką kiedykolwiek miałam. Nie wyobrażam sobie już życia bez niej. Jest to jedyna szczotka jakiej używam. Do tej pory używałam przeróżnych szczotek, także tych z naturalnego włosia, do włosów przedłużanych, drewnianych, metalowych, dosłownie wszystkie już chyba testowałam. Często czesanie sprawiało ból, ciągniecie włosów... TT jest genialna, na mokre czy suche włosy, idealna. Nie ma żadnych wad. Może na bardzi grubych włosach się nie sprawdzić bo igiełki ma krótkie, ale ja nie narzekam, dla mnie jest to ideał

Używam tego produktu od: jakoś 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka, to się nie psuje :P

Chcesz pochwalić moniaxoxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szczotka tt sprawdzi sie u malych dzieci, ewentualnie u mezczyzn z krotkimi wlosami ( bardziej do ma
  • Hej
    Zaczne od tego ze wlosy mam dlugie, srednia gestosc ale mam ich biliardy..
    Kupilam szczotke po zachwalach vlogerek/blogerek.
    Do plusow moim zdaniem naleza: fajny wyglad szczotki oraz to ze jest mega delikatna.
    Natomiast w moim przypadku nie radzi sobie zupelnie z rozczesaniem wlosow, dalam ja tez corce brata i niestety tez sie u niej nie sprawdzila.. A ona ma mega geste i do posladkow wlosy.
    Moim zdaniem szczotka sie nada dla osob z krotkimi delikatnymi wlosami.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedna szczotka tt

Chcesz pochwalić Olaukk za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialna!
  • Miałam dość sceptyczne podejście do tych opinii tutaj. Szkoda było mi wydać tyle na szczotkę, ale w końcu się skusiłam i zamówiłam kompakt. Powiem szczerze, że różnicę widziałam już przy pierwszym użyciu! Moje włosy strasznie się plączą szczególnie teraz, gdy nosi się kurtki i szaliki... Normalna szczotka wyrywała mi masę włosów i musiałam przykładać do czesania sporo siły, a jak wiemy właśnie na tym etapie pielęgnacji najbardziej niszczymy włosy... Teraz mogę delikatnie rozczesać swoje włosy, a wypada ich znacznie mniej! TT używam krótki, ale nie zamierzam przestawać!

+ bardzo wygodna i poręczna (wersja kompakt jest świetna!)
    + wielki PLUS za wygląd! Uwielbiam! Moja TT jest w owieczki
    + łatwo dostępna na allegro
    + świetnie rozczesuje włosy (widziałam opinie, że czesze tylko po wierzchu... wystarczy przeczesać również od spodu i jest ok )
    + włosy mają ładny połysk

+/- włosy zabawnie "chrupią" podczas szczotkowania :P

- cena... zdecydowanie za drogie, choć nie żałuję
    - czesanie zajmuje trochę więcej czasu niż zwykłą szczotką... ale coś za coś

Podejrzewam, że przy głosach grubych i gęstych TT może się nie sprawdzić ale dla włosów takich jak moje, czyli cienkich i średnio gęstych - polecam

Chcesz pochwalić agatuus94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • Moje włosy bardzo mocno sie plączą dlatego tez skusilam się na jej zakup.

Plusy:
    -mniej wyrywa włosy od zwykłej szczotki,
    -jest mała i poręczna (w sam raz do torebki),
    -łatwa do wyczyszczenia.

Minusy:
    -idealnie nie rozczesuje moich wlosow (zazwyczaj musze sobie poprawić szczotka o dłuższym 'włosiu')
    -cena,
    -wlosie wygina sie na różne strony.

Troche sie na niej zawiodlam, myślałam ze lepiej bedzie spełniała swoje zadanie.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić nice_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej kiepska szczotka
  • Moje włosy są długie (prawie do połowy pleców) i gęste. Do tej pory używałam plastikowej szczotki z metalowymi igiełkami w wersji mini. Rozczesywanie włosów było męczące, więc zdecydowałam się na TT.

To nie był dobry pomysł, bo igiełki TT są krótkie, co zmusza mnie do przejechania szczotką po paśmie włosów kilka razy. Dodam, że rozczesywanie włosów zaczynam od dołu i pnę się ku górze. Nie chroni mnie to przed wyrywaniem włosów, a czesanie jest bardziej bolesne niż przy stosowaniu normalnej szczotki. Co więcej, zajmuje więcej czasu.

Nie jestem zadowolona z zakupu i nie polecam do tego typu włosów.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

Chcesz pochwalić mbazyli za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDO !
  • Świetna szczotka. Sprawiła, że polubiłam czesanie. Jest warta swojej ceny. Świetnie czesze włosy mokre jak i suche. Łatwa w utrzymaniu czystośći, mycie pod bierzącą wodą. Myję ją raz w tyg. ponieważ codziennie używam lakieru i jest nim oblepiona Przyjemne użytkowanie, dobrze leży w dłoni, masuje skórę głowy.

Zauroczona szczotką

Chcesz pochwalić paulinax12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza szczotka do włosów na świecie!
  • Moja włosy niestety strasznie się plączą i trudno je rozczesać. Gdy czytałam o tej szczotce przed zakupem pokładam w niej bardzo duże nadzieje. Kiedy w końcu ją kupiłam była ok, fajnie rozczesywała włosy, ale jednak trochę ciągnęła i wyrywała. Po jakimś czasie jednak zostawiłam ją u koleżanki i przez tydzień musiałam czesac się zwykłą szczotką i dopiero wtedy zobaczyłam jak TT jest wspaniała w porównaniu do zwykłych. Po prostu niebo a ziemia. Faktycznie trochę wyrywa i szarpie ale to nic przy zwykłych szczotkach. Uwielbiam ją i gdybym ją na przykład zgubiła to jestem pewna że kupie ponownie, Jest absolutnie warta swojej ceny
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

Chcesz pochwalić Weronika166 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MUST HAVE
  • Tangle Teezer kupiłam ok. 2 lata temu kiedy stosowałam jeszcze dopinki clip-in. Posiadam wersję klasyczną, jak i kompaktową. Szczotka bardzo ułatwiała mi rozczesywanie włosów naturalnych, jak i dopinek nawet na mokro. Do dziś jej używam, nie wyobrażam sobie czesania zwykłą szczotką.

+ baaaardzo ułatwia rozczesywanie
    + ergonomiczny kształt
    + ogranicza niszczenie włosów spowodowane szarpaniem jak przy użyciu zwykłych szczotek/grzebieni

MINUSÓW BRAK!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: pierwsza szczotka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Asheeri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Must have
  • Co tu dużo mówić? Tę szczotkę trzeba mieć. Nie wyobrażam sobie używania zwykłej szczotki. Tę mam już od kilku lat i nie zamieniłabym jej na nic innego. Zdecydowanie jest warta swojej ceny!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: cały czas ta sama

Chcesz pochwalić White Kitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój typ, warta swojej ceny, polecam wszystkim
  • Skuszona opiniami i szumem wokół tej szczotki postanowiłam kupić sobie Tangle Teezer.
    Zanim szczotka do mnie przyszła byłam nieco sceptycznie nastawiona chociażby ze względu na wysoką cenę.
    Mam włosy suche, wypadające i zniszczone, które dopiero zaczęły "odżywać" po ciągłym katowaniu farbowaniem.
    Moje nastawienie zmieniło się jednak z chwilą gdy pierwszy raz jej użyłam.
    W związku z kondycją włosów każde czesanie było udręką, bo zostawiałam na zwykłych szczotkach/grzebieniach masę włosów.
    Jednak przy użyciu Tangle Teezer to się zmieniło. Szczotka delikatnie rozczesuje, nie wyrywa włosów, znajduje ich na tej szczotce praktycznie tyle co nic, włosy są błyszczące i miękkie.
    Czesanie z tą szczotką to czysta przyjemność.

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie 1

Chcesz pochwalić likebenzocaine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szczotka spełnia swoje zadanie
  • Włosy są po niej bardzo miękkie, nie zauważyłam jednak, żeby poprawił się ich stan, ale może dlatego, bo włosy mam bezproblemowe i ładne ogólnie. Wielkim plusem tej szczotki jest to, że rozczesze nawet najbardziej potargane włosy! Kiedy przebierałam się na Hallowen za jakąś postać i mocno potargałam sobie włosy grzebieniem, a później spryskałam mocnym lakierem, myślałam, że szczotka nie rozczesze je, a jak rozczesze to z wielkim trudem, a tu POZYTYWNE zaskoczenie rozczesało praktycznie bezproblemowo! EXTRA!
    Nie daję jednak 5 gwiazdek, gdyż mam co do niej wątpliwości, gdyż kiedy czesałam nią w dzień w dzień, włosy miałam przez 3 dni (a myje włosy codziennie), były tłuste w niektórych miejscach, odłożyłam ją do szafy i po 2 dniach włosy wróciły do swojej formy. Nie wiem czy to przez szampon czy przez szczotkę? Ale takiego samego szamponu używałam nawet przez te 2 dni, kiedy nie używałam szczotki i włosy były normalne. Jednakże teraz gdy używam szczotki tylko raz dziennie, może 2, wszystko jest w porządku (w sensie, nie używam rano, wieczorem, przed wyjściem, po kąpieli itp.) A szampon oczywiście zmieniłam, bo zmieniam co miesiąc. W sumie nie wiem jak ocenić szczotkę, ale włosy rozczesuje bardzo dobrze! W dodatku mam wrażenie, że w ogóle mnie nie czesze, bo jest tak delikatna!

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić NewYoung za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Jest to najwspanialszy produkt jaki trafił w moje ręce. Nigdy wcześniej nie byłam tak zadowolona z żadnego prezentu.
    Myślałam, że już nic nie jest w stanie ujarzmić moich włosów. A jednak! mała, poręczna tangle teezer radzi sobie nawet z mokrymi włosami!
    Zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić tabaluga0391 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie i jeszcze raz nie!!! Tandeta, jakich mało.
  • Oceniam wersję kompaktową. To zwykła, tandetna, plastikowa szczotka. Nie ułatwia rozczesywania bardziej niż inne porządne szczotki, czy grzebienie. Nie nabłyszcza. Nie zapobiega wyrywaniu włosów. Efekt przez chwilę jest ładny, ale nie jakiś rewelacyjny. Potem włosy normalnie się elektryzują. Niedobrze i niewygodnie jest nią czesać na mokro. Na plus jedynie wygląd.
    Cena to jakaś farsa.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 kompaktowa

Chcesz pochwalić patiuszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żałuję, że tyle zwlekałam z zakupem tej szczotki!
  • Od zawsze miałam długie (do pasa), kręcone i gęste włosy. Rozczesywanie ich było prawdziwą udręką - wszystkie szczotki wyrywały je i zajmowało mi to mnóstwo czasu. Tydzień temu zamówił mi ją mój TŻ ze strony producenta. Miałam dość mieszane uczucia - no bo 50zł za szczotkę?!
    Gdy ją wyjęłam i pierwszy raz przeczesałam nią włosy byłam w wielkim szoku! Włosy bezboleśnie i szybko zostały rozczesane. Po tygodniu widzę poprawę w ich kondycji - nie puszą się, nie elektryzują, są gładsze. Uważam, że to jeden z moich najlepszych zakupów

Plusy:
    - poprawia kondycję i wygląd włosów
    - ładny wygląd
    - łatwo się ją czyści
    - nie ciągnie włosów i ich nie wyrywa
    - fajnie masuje skórę głowy
    - jest poręczna, dobrze leży w dłoni

Minusy:
    - dostępność, w Polsce można ją zakupić jedynie przez Internet
    - nie można nosić jej w torebce, bo ząbki mogą się powyginać

Ta szczotka idealnie sprawdza sie przy grubych, gęstych, długich i kręconych włosach!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: cały czas ta sama

Chcesz pochwalić StrangeSpecters za czytelną i pomocną recenzję?