Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Powiększ Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bacykow

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: 12GBP
/bw/

• takie ładne
  • kupiłam wersję compact w kolorze różowym. jak każda kobieta mam coś z dziewczynki i lubię czasem wydać kasę na jakiś kolorowy gadżet
    ale co do samej szczotki:
    *są przede wszystkim ładne
    *wersja mini fajnie się trzyma się w dłoni
    *idealna do torebki
    *rozczesuje fajnie, ale o dziwo trzeba wiedzieć jak
    mianowicie używałam jak każdą szczotkę, więc czasem mi włosy szarpało. od fryzjerki dowiedziałam się jak trzeba to robić. zwyczajnie warstwami-czyli w sumie każdą inną szczotką efekt byłby taki sam.

wielkim plusem dla mnie jest to, że fajnie masuje skórę głowy. dzięki tym grzebyczkom można się zrelaksować (zwłaszcza jak ktoś inny cię czesze

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić monakuc za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjna
  • od pierwszej chwili jak ją użyłam byłam zachwycona mam wersję Oryginal
    Nie wyrywa włosów, super masuje głowę - wręcz bym powiedziała , ze jest to rewelacyjny masażer skóry głowy. Przy żadnej szczotce nie miałam tak dobrze wymasowanej głowy jak przy tej. A dobrze wymasowana skóra głowy sprzyja lepszemu ukrwieniu a co za tym idzie włoski lepiej rosną.

super się trzyma ją w ręku. ciężej faktycznie zrobić kitkę na włosach ale do tego używam innej szczotki i jest po sprawie

Polecam wszystkim , którzy się zastanawiają nad jej kupnem
    nie łamie włosów, nie elektryzuje, super delikatnie rozczesuje no i najważniejsze elegancko masuje skóry głowy a to mi było potrzebne

Ilość zużytych opakowań: wersja Oryginal

Chcesz pochwalić gela096 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał
  • Myślałam, że ta szczotka jest mi zbędna, nie mogłam się do niej przekonać, bo niby jakim cudem szczotka może nie wyrywać i nie łamać włosów? Moje zdziwienie było ogromne, gdy dostałam ją w prezencie. Okazało się, że tangle teezer jest genialny
    - bardzo dobrze radzi sobie z rozczesaniem moich włosów, nawet jeśli są splątane
    - sprawdza się do masażu skóry głowy
    - jest idealnie dopasowana do dłoni
    - cena adekwatna do jakości
    - bardzo łatwo można ją wyczyścić
    - nie wyrywa włosów
    Jak na razie nie widzę żadnych minusów

Chcesz pochwalić Nameless_2309 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie używam już niczego innego do rozczesywania włosów
  • Kupiłam pół roku temu, od razu polubiłam. Ma bardzo ładne kolory, a oprócz tego swoją funkcję spełnia najlepiej ze wszystkiego, czego do tej pory próbowałam. Nie ciągnie, nie wyrywa, łatwo ją wyczyścić, jest leciutka i o wiele mniejsza niż inne szczotki. Na początku miałam wrażenie, że ona tylko gładzi włosy, nawet nie dotykając splatanych części, ale nie. Wszystko elegancko rozczesane. DLA MNIE HIT!

Ilość zużytych opakowań: kupiłam juz trzy. Obdarowywuje nimi najbliższych.

Chcesz pochwalić anexxy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie dla mnie
  • Do zakupu Tangle Teezer zachęciło mnie wiele pozytywnych opinii, przeczytanych przeze mnie w internecie.

PLUSY:
    - delikatnie rozczesuje
    - włosy pod jej wpływem się nie elektryzują
    - nie wyrywa włosów
    - ładnie wygląda
    - wygodna w użytku
    - nie zajmuje dużo miejsca w torebce

MINUSY:
    - Niestety nie radzi sobie z rozczesaniem włosów bardzo splątanych. O rozczesaniu małego kołtuna w ogóle nie ma mowy!
    - Kiedy czesze moje włosy tą szczotką, po chwili sprawiają wrażenie dokładnie rozczesanych, jednak kiedy zaczynam je rozczesywać tradycyjną szczotką okazuje się że tangle teezer ich dokładnie nie rozczesał.

Moim zdaniem szczotka ta przeznaczona jest dla osób, które nie mają problemu z plączącymi się włosami. Niestety nie dla mnie.

Używam tego produktu od: wrzesień 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedna szczotka

Chcesz pochwalić fromaage123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane uczucia
  • Do zakupu Tangle Teezer skłoniło mnie wiele pozytywnych opinii. Niestety, miałam przez to co do szczotki zbyt wysokie oczekiwania. Owszem, jest przyjemna w użyciu, dobrze rozczesuje włosy, nie wypada z ręki, ale zdaża się, że ciągnie włosy, wyrywa ich stosunkowo dużo i masaż głowy wcale nie jest przyjemny (ewentualnie nie umiem go wykonać :P).
    Jeśli chodzi o jakość to jest zaskakująco niska, niektóre włoski po kilku dniach niezbyt częstego użytkowania powykrzywiały się (odkładałam włoskami do góry).
    Nie jest to produkt rewolucyjny, ale nazwałabym ją dość przeciętną szczotką.

Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka klasyczna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić korcix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Kupiłam ją w Hebe skuszona promocją i nie żałuje.
    Nie wrócę już za nic do innej szczotki czy grzebienia. Nawet nie ma opcji!
    Świetnie rozczesuje, nie ciągnie włosów, jest bardzo wygodna do używania. Aż polubiłam rozczesywanie moich włosów
    Różnica między nią a moimi wcześniejszymi szczotkami jest ogromna, aż się sama nawet nie spodziewała.
    Cena może i stosunkowo wysoka ale z drugiej strony, inne "dobre" szczotki też kupowałam w okolicach 20-30 zł więc w sumie jestem zdania że wart. Tym bardziej, że jeżeli nie będziemy nią rzucać o ściany to jest to wydatek jeden na dłuuuży okres czasu
    teraz przymierzam się do zakupu kompaktowej wersji, bo bardzo przyda się na w torebce

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić justine09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam i nie oddam!
  • Baaaardzo długo rozważałam zakup tej szczotki, mam średnioporowate włosy wiec coś jak najbardziej dla mnie ale....kawałek plastiku??? Tak o niej myślałam zanim zaczęłam używać Po pierwszym użyciu dostałam prawie zawału widząc ile wyrwałam nią włosów, przynajmniej tak mi sie wydawało Dopiero potem do mnie dotarło że na neonowo różowej szczotce moje czarne włosy po prostu wydają się być w większej ilości a było wręcz odwrotnie ;-) Szczotka dobrze rozczesuje mokre włosy, jej sekretem jest to że kiedy natrafimy na kołtun zwykła szczotka rozrywa go na siłę a giętkie włoski TT robią to dużo delikatniej uginająć się pod naporem włosów rozszczesują je, nie uszkadzając ich co jest bardzo ważne dla osób o włosach dłygaśnych
    Polubiłam te szczotkę po kilku użyciach, musiałam sie na nią przestawić i nauczyć sie z nią obchodzić ale już bym jej nie oddała. Największą jej zaletą dla mnie jest jednak łatwość utrzymania jej w czystości. Używam jej do wczesywania odżywek, olei, masek a myje ją pod srtumieniem wody. Przydatne jest też to do obserwacji ilości włosów które nam wypadają ponieważ za każdym razem szczotkę mamy idealnie czystą bez nawet jednego włoska i łatwo jest nam to zaobserwować. Szczotka nie elektryzuje co też jest ogromnym plusem! Polecam dziewczynom o średnio i wysokoporowatych włosach nawet o dużej gęstości bo przy umiejętnym stosowaniu poradzi sobie z nimi bez kłopotu.

Ilość zużytych opakowań: jedna szczotka wściekle różowa

Chcesz pochwalić dodgerka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozwiązała wiele moich problemów
  • Kupiłam Tangle Teezer w Douglasie, zdziwiona, że można dostać go w sklepie. Myślałam, że można zamówić go wyłącznie przez Internet.
    Od dłuższego czasu miałam problem z połamanymi, wysuszonymi końcami. Po umyciu włosów długo rozczesywałam je, szarpiąc i wyrywając szczotką. Od pewnego czasu zwróciłam szczególną uwagę na wygląd i kondycje włosów, używać lepszych szapmonów i odżywek. Do poprawy kondycji moich loków w znacznej mierze przyczynił się Tangle Teezer. Nie wyrywa włosów, ułatwia rozczesywanie, jest wygodny i poręczny. Z łatwością można go umyć i oczyścić z włosów. Nie myślałam, że ta mała różowa szczotka stanie się moim przyjacielem!

Plusy:
    - nie wyrywa włosów
    - świetnie rozczesuje
    - poręczny
    - łatwo dbać o jego higienę
    - nowoczesny wygląd

Ilość zużytych opakowań: Mam cały czas swojego pierwszego Teezera

Chcesz pochwalić lady_michelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • sprawdza się, ale nie zawsze
  • Szczotka doskonale sprawdza się przy rozczesywaniu splątanych delikatnych włosów. Nie wyrywa, a jedynie zbiera te, które i tak już wypadły. Przyjemnie masuje głowę i dobrze trzyma się dłoni.
    Minusem jest to, ze cięzko, mi osobiście dobrze zebrać za jej pomocą włosy w kitka. I nie zastąpiła mi całkowicie innych szczotek

Ilość zużytych opakowań: 1 Tangle Teezer

Chcesz pochwalić majabo za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij