Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Powiększ Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bacykow

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: 12GBP
/bw/

• Świetna
  • PLUSY:
    -rozczesuje mokre i suche włosy
    -nie wyrywa
    -nie szarpie
    -bezproblemowo rozczesuje kołtuny i supełki
    -ładnie wygląda
    -przyjemnie masuje skórę głowy
    -łatwo się czyści
    -włosy są bardziej miękkie
    MINUSY:
    -zauważyłam rozdwojone końcówki , których raczej nie miałam ale to może być też moja wina ponieważ zauroczona bezproblemowym i szybkim rozczesywaniem kołtunów , nie zważałam na zasadę czesania włosów delikatnie i zaczynając od końcówek
    -cena jest wysoka bo około 40zł w Rossmanie ale można ją zdobyć taniej na internecie lub promocji
    -puszy włosy
    Polecam ją kupić bo jest warta uwagi

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka duża

Chcesz pochwalić Sevveruss za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Najlepsza szczotka jakiej używałam
  • Udało mi się zakupić tę szczotkę za ok. 28 złotych w drogerii Wispol. Pierwsze co rzuca się w oczy to opakowanie, w którym szczotka pięknie się prezentuje.
    Świetnie rozczesuje mokre i suche włosy nie szarpiąc ich. Radzi sobie nawet z okropną szopą na mojej głowie i kołtunami (mam włosy falowane i ze skłonnością do puszenia).

Niestety ząbki z czasem się powyginały, ale tylko i wyłącznie z mojej winy, gdyż nosiłam ją często w torebce (planuję zakup wersji kompaktowej).

Polecam!

Używam tego produktu od: roku (czerwiec 2014)

Chcesz pochwalić alless555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza szczotka z jaką miałam do czynienia
  • Mam włosy długie, proste, dość gęste, bardzo skłonne do plątania się. Zawsze dbam o to, żeby były dobrze rozczesane, jednak często wystraczy chwilowe wyjście z domu w wietrzny dzień, żeby powstały na moich włosach dosłownie supełki, których naprawdę nie da się rozczesać.
    Ta szczotka jest jedyną, która radzi sobie z poplątanymi włosami, jednocześnie nie powodując uszkodzeń i wyrywania.
    Samo rozczesywanie jest przyjemne, bo szczotka o dziwo nie ciągnie i nie szarpie, dodatkowo można nią zrobić delikatny masaż skóry głowy, który daje bardzo miłe uczucie
    Bardzo łatwa w czyszczeniu w przeciwieństwie do szczotek z naturalnego włosia.
    Jedyny minus to tak naprawdę cena i minimalne powyginanie ząbków szczotki po pewnym czasie używania.

Chcesz pochwalić Elizka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Szczerze na początku nawet się nie spodziewałam ,że to może być aż takie dobre!
    Miałam problem z wypadaniem włosów i wszystkie inne szczotki jakie miałam tą sytuacje jeszcze bardziej pogarszały moje włosy.
    Naprawdę świetnie rozczesuje włosy,nie ciągnie,błyskawicznie włosy rozczesane.
    Igiełki szczotki nie zniszczyły się a mam ponad pół roku,włosy przestały wypadać.
    Świetnie trzyma się w ręce.Najczęściej używam ją jak włosy mam mokre to błyskawicznie mi je rozczesuje.
    Kupiłam ją za 35 zł.Mam czarną.
    Polecam !

Chcesz pochwalić 79439681 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna!
  • Byłam do niej sceptycznie nastwaiona ale skusiłam sie gdy była na promocji w hebe za 25zł / 35zł (już nie pamiętam). Nigdy nie miałam problemów z roszczesywaniem włosów ale dzięki szczotce jest to bardziej wygodne i szybsze! Dobrze się ją czyści. Cena jest troszzzzkeee za wysoka patrzac na to ze tt jest delikatny i podejrzewam ze za dwa lata bede musiala go wymienic bo zabki zbyt sie powyginaja.

Polecam cieplutko!

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić wiktorialewand za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie rozczesuje, ale jakość trochę średnia.
  • Sczotka jest genialna. Świetnie rozczesuje moje długie, cienkie włosy. Nie szarpie ich i nie urywa.
    Jedyny minus tej szczotki, to średnia jakość. Trzeba naprawdę bardzo dbać o szczotkę i uważać na nią, aby się nie odginały "zęby". nie wolno jej zgniatać, a kłaść zawsze zebami do góry.
    Czyści się ją dobrze (ja to robię raz w tygodniu).

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki, jedna na rok.

Chcesz pochwalić JagodowaB za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Nie dla mnie.
    Nie do końca rozumiem na czym polega fenomen. Faktycznie miło się nią operuje, fajnie masuje głowę.
    Tylko co z tego jak słabo czesze....Nie ogarnia całych włosów. Ma krótkie te ząbki i nie dociera do całych włosów. Trzeba się namachać żeby wszystko rozczesać.
    Pewnie wersja z dłuższymi ząbkami byłaby dla mnie w sam raz. Ta to raczej gadżet, do szczotkowania wyszczotkowanych włosów
    Rozczesanie długich mokrych włosów dla mnie niewykonalne zupełnie.

Ilość zużytych opakowań: mam jedną klasyczną wersję.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _Mikser_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna
  • Szczotkę kupiłam z powodu wypadjących włosów i trudności w ich rozczesywaniu. O TT dowiedziałam się rok temu od mojej koleżanki która swoją kupiła na wycieczce w Londynie. Bardzo ją zachwalała, ale przez rok był jeden problem z jej kupnem- cena. 40 zł to nie są pieniądzę które wydaje na takie błachostki. Kupiłam ją 3 dni temu ale już teraz mogę powiedzieć jako właścicielka Tangle Teezer Original- jest genialna. Nie ciągnie, nie wyrywa, łatwa w czyszczeniu, a przedewszystkim- poręczna. W mojej małej rączce leży idealnie. Mam cienkie włosy ale jest ich bardzo dużo. Brat ma podobne i także zapowiedział jej kupno. Polecam

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka mała

Chcesz pochwalić Anika291 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna szczotka nr. 1.
  • Dostałam od Siostry na urodziny i używałam jej bez większego entuzjazmu.
    Jak ją zgubiłam, to kupiłam zwykłą szczotkę i wtedy dopiero zobaczyłam różnicę i doceniłam Tangle Teezer.
    Jest świetna i polecam ją każdemu.
    Mam długie włosy i szczotkę w domu oraz mini (compact) w torebce.
    Szczotką można rozczesywać włosy od nasady po końce, co przy użyciu innych szczotek i przy mokrych włosach, zazwyczaj jest uciążliwe.
    Ergonomiczny kształt szczotki idealnie dopasowany jest zarówno do kształtu głowy, jak również zapewnia wygodę w użytkowaniu. Ja jednak kilka razy upuściłam szczotkę zanim nauczyłam się nią czesać

Ilość zużytych opakowań: 4 szczotki duże 2 szczotki małe.

Chcesz pochwalić KarlaB za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zachwyca
  • Wszyscy się zachwycają ta szczotką, ale wydaje mi się że to kolejny szyk mody. Kupiłam spróbowałam w w tych pędach wracam do mojej naturalnej bambusowej szczotki !

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić KaskaWawka za czytelną i pomocną recenzję?