Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Powiększ Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bacykow

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: 12GBP
/bw/

• CUDENKO !
  • dlugo się zastanawialam nad zakupem tej szczotki , jednak 40 zl to nie jest tak malo za kawalek plastiku . Rozmyslalam nawet nad zakupem podrobki za kilka zlotych z chin zeby przetestowac jak wyglada czesanie.
    Jednak bedac w hebe , zakupil mi ja chlopak na prezent.
    Stosuje juz ją troche czasu i jest świetna , warta każdej zlotowki ! Moje wloski uwielbiaja sie puszyc , stosuje na ne pelno domowych wcierek , cos pomagalo ale ta szczotka niweluje moj problem , do tego jak ona czesze ! Czesanie nią to prawdziwa prawdziwa przyjemnosc , moglabym to robic calymi dniami , jest swietna ! Niedość ze super nadaje sie do masażu to jeszcze cudownie wlosy rozczesuje , bez jakiego kolwiek problemu !

Mam zamiar zakupić tez sobie wersje kompaktową , teraz z czystym sumieniem schowam jej siostre do koszyka !

Jeśli zastanawiasz sie nad zakupem tej szczotki , glownie patrzac na to jak ja wtedy ze szkoda tyle kasy za kawalek plastiku , to PRZESTAN ! Jest naprawde cudowna i i warta swojej ceny ! Uzytkowanie jej to prawdziwa przyjemność ! Zdecydowanie POLECAM !

Używam tego produktu od: MIESIACA
    Ilość zużytych opakowań: moja pierwsza

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić donnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna szczotka do rozczesywania splątanych włosów
  • Na poczatku bylam bardzo sceptycznie nastawiona do tej, robiącej furorę wśród blogerek szczotki. Kupiłam ją jednak skuszona promocjyjną ceną w jednej z perfumeri internetowych oraz opiniami na wizażu. Nie żałuje. Moje włosy obciążone codziennym suszeniem i wieloletnim farbowaniem bardzo ciężko się rozczesują. Ta szczotka jest absolutnym odkryciem, świetnie rozczesuje, nawet największe kołtuny (jak żadna inna) i po zostawia włosy gladkie i miękkie. Nie wyobrażam sobie już pielęgnacji włosów bez niej. Szczotka dobrze się czyści i mimo codziennego korzystania nie niszczy się. Odejmuję pół gwiazdki, ponieważ ciężkojest nią zrobić równy przedziałek i uzupełniająco korzystam z tradycyjnej szczotki lub grzebienia. W moim przypadku nieco gorzej radzi sobie także z mokrymi włosami. Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 szczotka

Chcesz pochwalić kamila_sz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mowie jej tak
  • Jakoze jestem wlosomaniaczka i bardzo dbam o swoje wlosy na zakup tej szczotki zdecydowalam sie totalnie spontanicznie , wowczas zaplacilam za nia ok. 27 zl.

Do jej dzialania podchodzilam z rezerwa , pomyslalam ze co takie plastikowe szpikulce moga zdzialac - pewnie kolejny chwyt reklamowy Ale suma sumarum zdecydowalam sie na nia i... nie zaluje.

Nie mam problemow z rozczesywaniem wlosow, ale bardzo zalezy mi na ich wygladzeniu. I ta szczotka dwoma pociagnieciami to robi. POnadto nie ciagnie wlosow i super szybko je rozczesuje. Masuje skore glowy - tak wiec jej uzywanie to czysta przyjemnosc.

Tak wiec polecam Na pewno warto ja wyprobowac

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie jednego

Chcesz pochwalić pseudofeministka za czytelną i pomocną recenzję?
  • To chyba magia !
  • Powiem tak, rzadko jakiś produkt mnie zachwyca. Moje włosy sa straszne do rozczesania - mówia mi to nawet fryzjerki. Jakie to szczęscie że jest cos takiego na rynku jak tangle teezer !! Lekko przeciagam i włosy rozczesane !! Jak to robi? naprawde nie wiem. Duzym plusem jeszcze jest to , że nie dośc ze błyskawicznie i bezboleśnie rozczesuje to dodatkowo je wygładza.

Cena:

ogólnie sredni koszt to 50 zł ale ja kupiłam ją w promocji w Hebe za 35 zł - podobny koszt co do zwykłej dobrej jakości szczotki

Minusów nie widzę zadnych i mam nadzieje ze nie zobacze

to jest KWC

Ilość zużytych opakowań: 1 , duża

Chcesz pochwalić ilonka380 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko tym się teraz czeszę!
  • Zależy mi na tym, by włosy były idealnie gładkie: mam boba a'la Victora Beckham i nie cierpię puszenia się i sterczenia kosmyków na różne strony. TT świetnie się sprawdza przy czesaniu takij fryzurki. I nieprawda, że żabki się szybko wyginają: używam tej szczotki od roku i nie mam ani śladu wygięcia.

+ wygładza włosy
    +bezboleśnie rozplątuje, prawie nie wyrywa
    + fajnie nią się czesze mokre włosy
    +wygodna do nakładania odżywki
    + wygląd - mam tą kompaktową z owieczkami

- cena... no ale coś za coś
    - mnóstwo podróbek, łatwo jest przejechać się

Grzebienia teraz używam tylko do robienia przedziałka. Zdecydowane TAK dla TT!

Ilość zużytych opakowań: 1 kompaktowa

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić talyah_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie TAK!
  • Mam włosy do pasa z tendencją do puszenia się. Bardzo trudno je rozczesać i zwykle zostawało ich dużo na szczotce. W Tangle Teezer zakochałam się od pierwszego uczesania. Przez długi czas kusiła mnie ta szczotka, ale nie wierzyłam, że może być tak rewelacyjna. Okazuje się, że jej fenomen to nie mit. Jestem zdecydowanie uzależniona od niej, noszę ją zawsze w torebce. Podczas czesania wypada bardzo mało włosów. Idealna na sucho, na mokro i do nakładania odżywki

Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka TT

Chcesz pochwalić SzczwanaBestia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna!
  • Polowałam na tę szczotkę od dłuższego czasu, ale cena skutecznie mnie odstraszała. Do czasu, kiedy w jednej z drogerii zobaczyłąm promocję. Bez wahania kupiłam tangle teezer za 26 zł. Jest genialna! Teraz wiem, że nawet gdybym zapłaciła za nią 50 czy 60 zł, to i tak nie żałowałabym żadnej wydanej złotówki.

Mam dosyć grube i ciężkie do ujarzmienia włosy. TT radzi sobie z nimi świetnie. Rozczesuje, nie ciągnie, nie wyrywa. Po uczesaniu włosy są jakby bardziej delikatne, miękkie, zdyscyplinowane. Nie elektryzują się i nie puszą. Na pewno nie zamienię tej szczotki na żadną inną!

Więcej recenzji na moim blogu: damapikowa.wordpress.com

Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedna

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić damapikowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudooo!!!
  • Szczotke posiadam odkad tylko weszla na rynek . Nie zamienie na nic innego spelnia wszystkie moje wymagania nie czarpie nie niszczy tak wlosow jak zwykle szczotki więc czego chcieć więcej Polecam !!!

Używam tego produktu od: krócej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić karus777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sposób na niesforne włosy.
  • Na tangle trafiłam przypadkowo podczas rutynowych zakupów w drogerii. Pomimo dośc wysokiej ceny szczotka znalazła się w moim koszyku. Jest to znakomisty sposób na ujarzmienie niesfornych, puszystych włosów. Tangle nie ciągnie mi włosów, pięknie wygładza a co najważniejsze włoski mi się po niej nie elektryzują i są łatwe do ułozenia. Kształt świetnie pasuje zarówno do kobiecej dłoni jak i torebki . Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić Joanna Jurek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Numer jeden dla roszpunki
  • Ta szczotka, chociaż jest droga, z pewnością jest warta swojej ceny! Rozczesuje włosy bez bólu
    Na plus:
    Działa jak powinna- rozczesuje
    mam ją od kilku lat a jest niezniszczona
    Bez problemu dostepna an allegro.
    Na minus:
    Dosyc wysoka cena

Teraz mam w planach zakup wersji kompkatowej

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka

Chcesz pochwalić Mikaika za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij