Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Powiększ Szczotka do włosów Professional Detangling Brush, Tangle Teezer (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: bacykow

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Cena: 12GBP
/bw/

• Pozytywna, choć nie jest idealna
  • Szczotka jest faktycznie dobra, chociaż przy długich włosach czuć "ciągnięcie". Nie nadaje się do rozczesywania po umyciu długich włosów, jest idealna do torebki.

Dokładną recenzję napisałam tutaj:

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 szczotke

Chcesz pochwalić kasiulap14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • Posiadam wersję compact. Ocenię tą wersje.
    Uważam, że szczotka jest świetna, chociaż na początku ciężko było mi się na nią przestawić, ale uznałam, że skoro tyle kasy za nią dałam, musze ją wypróbować. Wypróbowałam i polubiłam. Co prawda mam grube i gęste włosy, dlatego trochę żałuję, że nie zakupiłam wersji zwykłej, większej, która na pewno jeszcze lepiej spisałaby się przy moich gęstych i grubych włosach.
    Myśle, że szczotka jeszcze mniej wyrywa włosów niż zwykla szczotka. Idealnie spisuje się na mokrych włosach. Jest po prostu świetna.
    Polecam je każdej osobie, która o nią się mnie pyta! Odjęłam połowę gwiazdki ze względu na to, jak już wspomniałam, że wersja Compact ciężko, ale daje rade z dużą ilością włosów.

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 Compact

Chcesz pochwalić dosikowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest w porządku
  • Moim zdaniem jest to zwykła szczotka. Na pewno nie nadaje się ona do włosów grubych, jednak u mnie daje rade. Sprawdza się także do mokrych włosów. Szczotka posiada bardzo ładne opakowanie, jednak jeśli chodzi o rozczesywanie włosów nie widzę żadnej różnicy, jak u normalnej szczotki czy grzebienia. Mimo wszystko szczotkę używam ale nie mam zamiaru kupować kolejnej bo nie widzę takiej potrzeby. Polecam dla osób o włosach cienkich i słabszych.

Chcesz pochwalić El3sy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna szczotka dla małych i dużych dam
  • Zalety szczotki:
    - kolor, piękne kolory do wyboru (ja mam akurat stonowaną - czarną)
    - dobrze rozczesuje
    - wygładza włosy
    - nie ciągnie za włosy
    - dobrze leży w dłoni
    - szczotka jest poręczna
    - nie wyrywa włosów
    - ładnie wygląda
    - łatwa w utrzymaniu czystości
    - lekka
    - masuje skóre głowy
    - łatwo rozczesuje nawet mokre włosy
    - poprawia kondycje włosów
    - nie elektryzuje włosów
    - włosy po rozczesaniu są błyszczące
    - skuteczna

Wady szczotki:
    - wady - jakie wady? Szczotka nie ma wad. Szczotka jest fenomenalna. Każda mała i duża dama ją powinna mieć.

Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka

Chcesz pochwalić SlodkieCampari za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używam i będę używać
  • Kupiłam na allegro, nie mam pojęcia, czy podróbkę czy oryginał, ale pasuje mi jej kształt, łatwość w rozczesywaniu tragicznych kołtunów jakimi są moje włosy z natury

Polecam zdecydowanie!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 szczotka

Chcesz pochwalić andziula704 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Według mnie produkt wart polecenia.
    Spełnia chyba wszystkie zapewnienia producenta.
    -nie ciągnie
    -wygodna jeżeli chodzi o trzymanie
    -poręczna
    -nie wyrywa tylu włosów ile normalna szczotka
    MINUSY:
    -czasem trzeba spędzić więcej czasu przy kołtunie

Używam tego produktu od: 1 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka

Chcesz pochwalić TheBeautyGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wyzbyłam się pozostałych szczotek
  • Po kupnie Tangle Teezera wyzbyłam się wszystkich moich pozostałych szczotek (zostawiłam tylko grzebień) mając go, nic więcej mi nie potrzeba. Mam fioletowo-różowego Tangle Teezera z serii Elite i czaję się jeszcze na wersję kompaktową.

+dzięki wyrazistym (i ślicznym ) kolorom nie sposób zgubić szczotkę
    +świetnie rozczesuje włosy
    +bardzo dobrze sprawdza się na mokrej czuprynie, czy kołtunie
    +fajnie leży w dłoni (ten kształt kabaczka :p)
    +nie elektryzuje włosów

-cena, ale warto!

Podsumowując : nie zamienę mojego Tangle Teezera na żadną inną szczotkę, POLECAM!

Używam tego produktu od: Około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno, jeśli tak to można ująć

Chcesz pochwalić Ananasio za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna!
  • Tangle Teezer posiadam od ponad pół roku - po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii postanowiłam i sama wypóbować to cudo. I się nie zawiodłam!

Przy szczotkowaniu włosy wypadały mi garściami, jednak odkąd używam Tanglee Teezer wypadanie ograniczyło się przynamniej o 50%. Super rozczesuje zarówno mokre, jak i suche włosy. Nie ciągnie, jest delikatna ale skuteczna.Odkąd ją posiadłąm stała się nieodłącznym elementem mojej torebki

Używam tego produktu od: ponad 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić gabbgabb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczesywanie włosów to przyjemność
  • Długo zastanawiałam się nad kupnem tej szczotki w obawie, że po raz kolejny zawiodę się na powszechnie wychwalanym produkcie.

Moje włosy są cieniutkie ale są gęste, równe na końcach i regularnie podcinane także nie ma mowy o rozdwojonych końcówkach, długość do łokci, także można sobie tylko wyobrazić jak bardzo mi się plączą, fryzjerki zawsze klną bo co nie rozczeszą to zaraz i tak są poplątane.

KONIEC TEGO PROBLEMU. Serio do wyżej opisanego typu włosów próbowałam wszystkich już typów szczotek, grzebieni zawsze kończyło się tym samym. Polecam gorąco, dodatkowo pierwszy raz w życiu po czesaniu na szczotce prawie nie było włosów.

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić dzissz za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykła szczotka
  • Nie wiem o co tyle szumu?przecież to zwykła szczotka która w dodatku ma dużo minusów
    Swoja szczotkę kupiłam w Douglasie ZA 34,90.Szczotka nie radzi sobie z grubymi włosami,ja mam włosów dużo i sa one gęste,ta szczotka nie rozczesuje ich dokładnie, po prostu nie daje sobie rady,czesze tylko te włosy z zewnątrz,poza tym powoduje przetłuszczenie,po jednym czesaniu włosy stają się tłuste i wyglądaja nieswieżo.Ja zostaję przy swoim najwspanialszym drewnianym grzebieniu z The body Shop,tylko on pięknie wyczesze moje grube i geste wloski

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka fioleto-różówa wersja Orginal

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić delfix10 za czytelną i pomocną recenzję?