Tołpa, Planet of Nature, Regenerująca odżywka - maska odbudowująca

Powiększ Tołpa, Planet of Nature, Regenerująca odżywka - maska odbudowująca

Zgłaszająca osoba: orzeszty

Odżywka przeznaczona jest do pielęgnacji włosów normalnych, suchych, zniszczonych i farbowanych. Doskonale nawilża, odżywia i regeneruje włosy. Stają się sprężyste, błyszczące i wygładzone.
Składniki roślinne: ekstrakt z białego hibiskusa, olej jojoba, olej migdałowy, keratyna, betaina, d-panthenol, witamina E.

Skład: Aqua, Cetearyl Alkohol, Behentrimonium Chloride, Simmondsia Chinensis, Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis, Almond Oil, Cetyl Esters, Parfum, Potassium Phosphate, Panthenol, Tcopheryl Acetate, Creatine, Peat Extract, Betaine, Keratin Amino Acids, Hibiscus Esculentus, Seed Extract, Hydroxypropyl Guar, Hydropropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, DMDM Hydantoin

/bw/

• Jednorazowa przygoda...
  • Słysząc tyle pozytywnych słów na jej temat, postanowiłam spróbować, tym bardziej, że moje włosy po okresie letnim zawsze są przesuszone i podniszczone. Odżywko-maska ma konsystencję bardzo gęstą i kremową, a do tego pięknie pachnie. Jej zapach określiłabym jako delikatny, kwiatowy. W roli maski sprawowała się u mnie lepiej, gdyż z racji swojej konsystencji, musiała mieć czas na wniknięcie w głąb włosów. Po jej zmyciu, włosy były zauważalnie nawilżone, miękkie i wygładzone. Stawały się też o wiele łatwiejsze do rozczesania. Niestety, nie zauważyłam żadnych efektów wskazujących na regenerację czy odbudowę, a na których, nie ukrywam zależało mi najbardziej. Mało wydajna. Przy stosowaniu od połowy długości włosów, starczyła mi na miesiąc używania. Tubka, choć z jednej strony, poręczna i wygodna, to jednak dla mnie zbyt twarda. Gdy produkt zaczął się kończyć, miałam spore problemy z wydostaniem go z opakowania...

Używam tego produktu od: 2014 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1: 150 ml

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • solidna 4
  • Odżywka cudownie, świeżo pachnie - zapach towarzyszy mi przez cały dzień . Włosy nie są obciążone i dobrze się rozczesują.

Jak dla mnie minusem, i to dużym jest dość małe opakowanie (150ml). Producent szczyci się poszanowaniem dla "Naszej Planety" ale czy nie lepiej byłoby robić większe opakowania, które starczałyby na dłużej w związku z czym produkowanoby mniej śmieci? Marketing i tyle.

Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić vena_cava za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Maseczkę oceniam na dobry z plusem. Rzeczywiście spełnia swoje zdanie a do tego przepięknie pachnie. C0 ważne, nie przecieciąża i jeszcze na drugi dzień włosy wyglądają bardzo dobrze, co przy innych tego typu produktach jest kwestią wątpliwą.

Natomiast bardzo roczarowało mnie opakowanie. Już perzy pierwszej próbie wydobycia produktu pękło z drugiej strony. Otwór przez który wydostaje się produkt jest zdecydowanie za wąski. A sama konsystencja maski bardzo gęsta. Z tego powodu musiałam ją wykończyć w przeciągu kilku dni, aby całkiem nie zaschła. Nie jest wydajna, na moje długie i gęste włosy wystarczyła na zaledwie 3-4 aplikacje. Cena przy takiej pojemności i wydajności jest zawyżona.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wanilia999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Łał, tego szukałam
  • Jest to cudo. Lśniące, pachnące, zdrowe włosy - tak moge je teraz określić.

Stosuje ją z różnymi szamponami ( ani razu z firmy tołpa) i efekt jest świetny. Słyszałąm, ze po jakimś czasie traci się jej efekt dlatego używam jej na przemiennie z iną maską, bo w takiej formie naczęściej jej używam. Nigdy o swoich włosach nie mówiłąm "Lubie je!" teraz to się zmieniło, nawet wena na farbowanie mi się skończyła, bo szkoda mi j niszczyć. (Choć na końcach mam farbowane gdyż mam duuuże odrosty.. - końce i tak są w super stanie po tej odżywko - masce)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 0,3 opakowania

Chcesz pochwalić Ulus015 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maska, która odbudowała moje włosy
  • Przypadkowo trafiłam na tę maskę (dostała ją od kogoś moja mama), a że walała się po łazience bez żadnego zainteresowania ze strony mojej mamy to zabrałam ją dla siebie. Używałam razem z szamponem (do pewnego momentu) i od czasu do czasu wykorzystywałam ją jako maskę.
    Po pierwszym opakowaniu efekt był zniewalający. Moje włosy w dotyku były supermiękkie, nie miałam rozdwojonych końcówek, włosy były lśniące. No po prostu cudo. Jednak po którymś opakowaniu włosy zaczęły wracać do swojego poprzedniego stanu, jak nie gorzej, nie mam pojecią dlaczego. Były suche na końcach i niesforne.
    Odstawiłam odżywkę i coś się polepszyło, jednak dalej nie mam pojęcia czy to wina zbyt długiego stosowania tej odżywki.
    Teraz znowu z niej korzystam, ale nie ma tego samego efektu co wcześniej. Być może trzeba ją używać razem z szamponem.
    Daje 4,5 ponieważ rozczarowało mnie, że po pół roku włosy wróciły do poprzedniego stanu.
    Jednak poleciłabym każdemu tę odżywkę, osobiście się w niej zakochałam.

strzeszczając:

+włosy odbudowane, lśniące, gładkie, miękkie już po pierwszym opakowaniu
    +zapach
    +naturalne składniki

-wydaje mi się, że nie można używać go non stop
    -cena za opakowanie, które bądź co bądź nie jest duże

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań i wciąż używam

Chcesz pochwalić szedi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maska
  • Stosowałam ją tylko jako maskę. Trzymałam na włosach od 30 do 60min. Włosy po niej były naprawdę miękkie i wyglądały na zdrowsze. Zapach osobiście mi odpowiada. Miło ją wspominam i niebawem znów ją kupię.
    Minusem jest wydajność.
    Cena od 17zł(w promocji) do 23zł - trochę drogo za 150ml.

Chcesz pochwalić SylviaEste za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • włosy idealne przez pierwszy dzień...
  • W dniu umycia włosów moje wyglądają na idealne
    posiada gestą konsystencję więc aby nie zużyć go zbyt szybko, trzeba nakładać na "raty". Może się okazać, ze po chwili wcierania we włosy mała ilość wystrczy
    Ma również niezły zapach.

+jest świetnym uzupełnieniem po keratynowym prostowaniu
    + uwielbiam tą odżykę głównie za efekt jaki daje w dniu jej zastosowania, chcoiaż dnia następnego włosy wcale nie wracają do stanu bez jej użycia. Po prostu nie utrzymuje mi się dłuzej efekt gładkiej tafli

-nie jest zbyt wydajny przy długich włosach, a cena jednak jest wysoka.

Ilość zużytych opakowań: 5 po 150ml

Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Samo działanie na tak, ale reszta...
  • Jedyny plus to działanie, bo rzeczywiście działa, a co jeszcze ważne to skład zgodny z pielęgnacją CG. Problemem jest to, że to koniec zalet.

- opakowanie: nieporęczne, mokrymi dłońmi ciężko jest je otworzyć, a próbując wycisnąć produkt co najwyżej może ono nam wyślizgnąć się z dłoni.
    - konsystencja: wraz z opakowaniem sprawia, że kosmetyk jest trudny do wydobycia.
    - wydajność: nie wiem, czy w ogóle powinnam mówić o wydajności, tylko raczej o jej braku - mi wystarczył na 4 użycia co w połączeniu z ceną staje się zupełnie nieopłacalne.
    - cena: byłaby przeciętna, gdyby nie wydajność, ale o tym punkt wyżej...

Zapach mi nie przeszkadza, ale to raczej dlatego, że nie zwracam uwagi na niego, tylko na kwestie czysto praktyczne. Jedyny zapach, który mnie raził to zapach olejku Amla, a i tak go używałam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić victorion za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Jest idealna dla moich włosów!
    -nabłyszcza
    -wygładza
    -nadaje im blask i miękkość
    - nie obciąża
    -jest wydajna

Jedyne co mi nie pasuje do końca to jej zapach ale da się z tym żyć

Chcesz pochwalić snove za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój hit!
  • Na początku muszę zaznaczyć, że jestem posiadaczką chyba najtrudniejszego w utrzymaniu typu włosów. Są kręcone, dosyć suche z natury i do tego rozjaśniane. Mało co im służy tak, jak ta maska. Zwykle używam tego produktu jako maski, nakładam na ok 30 minut zakładam czepek i ręcznik, a potem spłukuję.

+DZIAŁANIE: moje włosy po użyciu są sprężyste, lśniące, miękkie, dodatkowo mają ładny, regularny skręt
    +skład: bardzo dużo odżywczych składników
    +moja mama (która również ma kręcone i rozjaśniane włosy) zwykle używa tego produktu jako odżywki, również jest zachwycona: jej puszące się, nie posłuszne włosy są nie do poznania: mięciutke i skręcone
    +konsystencja kremu: nie wylewa się z dłoni
    +przyzwoita wydajność, na moje włosy do pachy wystarcza porcja wielkości orzecha włoskiego, chociaż ja lubię nałożyć więcej
    +poręczne i schludne opakowanie, możemy wycisnąc wszystko do końca, bądź też przeciąć tubkę by wygrzebać końcówkę produktu

+/-zapach może się nie podobać, ale w końcu taki kosmetyk ma być przede wszystkim skuteczny

-przespiesza przetłuszczanie włosów

Używam tego produktu od: 2012 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić hatestupidpeople za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij