Tołpa, Planet of Nature, Regenerująca odżywka - maska odbudowująca

Powiększ Tołpa, Planet of Nature, Regenerująca odżywka - maska odbudowująca

Zgłaszająca osoba: orzeszty

Odżywka przeznaczona jest do pielęgnacji włosów normalnych, suchych, zniszczonych i farbowanych. Doskonale nawilża, odżywia i regeneruje włosy. Stają się sprężyste, błyszczące i wygładzone.
Składniki roślinne: ekstrakt z białego hibiskusa, olej jojoba, olej migdałowy, keratyna, betaina, d-panthenol, witamina E.

Skład: Aqua, Cetearyl Alkohol, Behentrimonium Chloride, Simmondsia Chinensis, Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis, Almond Oil, Cetyl Esters, Parfum, Potassium Phosphate, Panthenol, Tcopheryl Acetate, Creatine, Peat Extract, Betaine, Keratin Amino Acids, Hibiscus Esculentus, Seed Extract, Hydroxypropyl Guar, Hydropropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, DMDM Hydantoin

/bw/

• Bardzo dobra maska
  • Stosowałam ją tylko jako maskę. Trzymałam na włosach od 30 do 60min. Włosy po niej były naprawdę miękkie i wyglądały na zdrowsze. Zapach osobiście mi odpowiada. Miło ją wspominam i niebawem znów ją kupię.
    Minusem jest wydajność.
    Cena od 17zł(w promocji) do 23zł - trochę drogo za 150ml.

Chcesz pochwalić SylviaEste za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • włosy idealne przez pierwszy dzień...
  • W dniu umycia włosów moje wyglądają na idealne
    posiada gestą konsystencję więc aby nie zużyć go zbyt szybko, trzeba nakładać na "raty". Może się okazać, ze po chwili wcierania we włosy mała ilość wystrczy
    Ma również niezły zapach.

+jest świetnym uzupełnieniem po keratynowym prostowaniu
    + uwielbiam tą odżykę głównie za efekt jaki daje w dniu jej zastosowania, chcoiaż dnia następnego włosy wcale nie wracają do stanu bez jej użycia. Po prostu nie utrzymuje mi się dłuzej efekt gładkiej tafli

-nie jest zbyt wydajny przy długich włosach, a cena jednak jest wysoka.

Ilość zużytych opakowań: 5 po 150ml

Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Samo działanie na tak, ale reszta...
  • Jedyny plus to działanie, bo rzeczywiście działa, a co jeszcze ważne to skład zgodny z pielęgnacją CG. Problemem jest to, że to koniec zalet.

- opakowanie: nieporęczne, mokrymi dłońmi ciężko jest je otworzyć, a próbując wycisnąć produkt co najwyżej może ono nam wyślizgnąć się z dłoni.
    - konsystencja: wraz z opakowaniem sprawia, że kosmetyk jest trudny do wydobycia.
    - wydajność: nie wiem, czy w ogóle powinnam mówić o wydajności, tylko raczej o jej braku - mi wystarczył na 4 użycia co w połączeniu z ceną staje się zupełnie nieopłacalne.
    - cena: byłaby przeciętna, gdyby nie wydajność, ale o tym punkt wyżej...

Zapach mi nie przeszkadza, ale to raczej dlatego, że nie zwracam uwagi na niego, tylko na kwestie czysto praktyczne. Jedyny zapach, który mnie raził to zapach olejku Amla, a i tak go używałam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić victorion za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Jest idealna dla moich włosów!
    -nabłyszcza
    -wygładza
    -nadaje im blask i miękkość
    - nie obciąża
    -jest wydajna

Jedyne co mi nie pasuje do końca to jej zapach ale da się z tym żyć

Chcesz pochwalić snove za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój hit!
  • Na początku muszę zaznaczyć, że jestem posiadaczką chyba najtrudniejszego w utrzymaniu typu włosów. Są kręcone, dosyć suche z natury i do tego rozjaśniane. Mało co im służy tak, jak ta maska. Zwykle używam tego produktu jako maski, nakładam na ok 30 minut zakładam czepek i ręcznik, a potem spłukuję.

+DZIAŁANIE: moje włosy po użyciu są sprężyste, lśniące, miękkie, dodatkowo mają ładny, regularny skręt
    +skład: bardzo dużo odżywczych składników
    +moja mama (która również ma kręcone i rozjaśniane włosy) zwykle używa tego produktu jako odżywki, również jest zachwycona: jej puszące się, nie posłuszne włosy są nie do poznania: mięciutke i skręcone
    +konsystencja kremu: nie wylewa się z dłoni
    +przyzwoita wydajność, na moje włosy do pachy wystarcza porcja wielkości orzecha włoskiego, chociaż ja lubię nałożyć więcej
    +poręczne i schludne opakowanie, możemy wycisnąc wszystko do końca, bądź też przeciąć tubkę by wygrzebać końcówkę produktu

+/-zapach może się nie podobać, ale w końcu taki kosmetyk ma być przede wszystkim skuteczny

-przespiesza przetłuszczanie włosów

Używam tego produktu od: 2012 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić hatestupidpeople za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodła moje oczekiwania.
  • Bardzo długo zbierałam się do kupna tej maski. Teraz niestety, żałuję. Na moich dość zniszczonych, a także z natury porowatych włosach nie sprawdziła się w ogóle.

- cena - za wysoka w stosunku do pojemności, wydajności i jakości kosmetyku
    - opakowanie - nie dość, że ślizga się w dłoni to ciężko wycisnąć bardzo gęstą maskę, a wydobycie resztek z opakowania graniczy z cudem
    - zapach - dla mnie pachnie ona orzechem włoskim, którego nie ma w składzie zapach mi się nie podobał, był ciężki i nieprzyjemny, ale TŻ zawsze się zachwycał, że taaaak ładnie mi włosy pachną :P no cóż...
    - działanie - brak nawilżenia, wygładzenia czy wyraźnego zmiękczenia włosów. Po myciu odżywką jeszcze włosy były w jako takim stanie, ale w duecie z szamponem z sls nawet dość ciężko było mi rozczesać końcówki

Nie widzę jakichś wyraźnych zalet tej masko-odżywki, może skład ładny, ale co z tego, gdy działanie zerowe.

Używam tego produktu od: maj 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 150 ml

Chcesz pochwalić weronka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna wypróbowania
  • Nie wiem co sądzić o tej odżywce.
    Świetnie się sprawdziła z szamponem regenerującym z tej serii.
    Włosy były miękkie, błyszczące i tworzyła się wygładzona tafla.
    Za to zupełnie nie chce współpracować z szamponami innych firm.
    Odżywka ma ładny delikatny zapach, gęstą kremową konsystencje.
    Jest bardzo wydajna dla moich cienkich, półdługich włosów w przezroczystej poręcznej tubie widać jak kosmetyku ubywa bardzo powoli. Pod koniec kosmetyk trudno wycisnąć z tuby.
    Obecnie używam jej jako maski na końcówki przed myciem, zmieniłam szampon i jako odżywka po myciu nie daje już tak dobrych efektów.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Tynka81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w końcu koniec...
  • Kupiłam ten kosmetyk w promocji wraz z szamponem z Tołpy za 15 zł. Całe szczęście, że tylko tyle zapłaciłam, bo z szamponu jestem zadowolona, a z tej masko-odżywki nie :/
    Konsystencja była bardzo dziwna, jak jakiś krem do ciała bądź twarzy i dziwnie się to nakładało na głowę. Na dodatek była niewydajna, bo użyłam jej może 7 razy na moje długie włosy. (w jakieś 1,5 tyg.)
    Stosowałam ją na różne sposoby:
    1. po olejowaniu włosów samodzielnie / połączeniu z maseczką Kallos Latte u nasady - na początku byłam zachwycona, bo włosy były miękkie, wygładzone, ale bardzo szybko się przetłuściły :/ już po 5 godzinach od mycia były strasznie ciężkie... i to nie była wina olejku, bo dobrze zmyłam go z głowy, a sam krem z Kallosa nie wyrządza mi takich szkód.
    2. z odżywką Syoss bez silikonu u nasady - tutaj byłam zadowolona z efektu, włosy już mi się nie przetłuściły, ale nie zauważyłam, aby były w lepszym stanie.
    Podsumowując - maski nie polecam, bo mimo fajnego składu nie uczyniła rewolucji, jeśli chcecie próbować, to nie polecam na cienkie włosy (ja takie mam) i na takie suche czy zniszczone po farbowaniu, bo ich dobrze nie nawilży. Pamiętajcie - testujecie na własną odpowiedzialność bo to 17 zł można lepiej wykorzystać ...

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia

Chcesz pochwalić zab_ka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobra maska
  • Zakupiłam zachęcona opiniami internautek. Okazało się, że nie były mocno przesadzone

+ włosy są sypkie, grube, lśniące
    + pięknie wygładza, włosy są puszyste lecz nie 'spuszone'
    + przyjemnie pachnie

Nie zauważyłam zalet stosowania tej odżywko-maski przez dłuższy czas - na moich włosach dawała raczej efekt tymczasowy.

- konsystencja
    - stosunek ceny do wydajności.

Konsystencja przedziwna - z jednej strony treściwa, gęsta, takie lubię. Niestety dość ciężko rozprowadza się na włosach, jest taka... lepka? Przyczynia się to do większego niż potrzeba zużycia odżywki - szkoda.

Mimo wad bardzo podoba mi się efekt wygładzenia, który daje na moich włosach, także zapewne przy jakieś promocji zakupię ponownie.

Chcesz pochwalić acror za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra, ale nie każdemu pomoże.
  • Po recenzjach można tylko stwierdzić, że albo będzie odpowiadać ta odżywka, albo wcale. U mnie akurat zgrała się bardzo dobrze, chociaż wydajność jej jest po prostu kiepska.

Plusy:
    - nawilża
    - ujarzmia baby hair
    - efekt ,,sypkich i dociążonych włosów''
    - przyjemna kremowa konsystencja
    - nie puszy
    - opakowanie zgrabne

Minusy:
    - jakoś do ceny, strasznie szybko się zużywa na długich włosach, ale takich ich urok, że droższe w utrzymaniu

Moje KWC

Ilość zużytych opakowań: 7-8 opakowań

Chcesz pochwalić domi733 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 71 raz(y)
  • Niewydajny śmierdziuszek
  • Kupiłam tą maskę, bo zobaczyłam że stoi wysoko w KWC. W dodatku niby miał być dobry skład no i pojawiła się w sklepie internetowym empiku, więc miałam do niej dostęp(w aptekach nie było, ale to już standard- mieszkam w małym mieście).

Powinnam też opisać krótko swoje włosy, żeby tak orientacyjnie zaznaczyć jak działa dla tego typu włosa ta maseczka. No więc: moje włosy są naturalnie grube i puszące się. Próbują się falować, a czasami im się pomyli i mam loczki. Potrzebują dociążenia, którego prawie żadna maska nie potrafi im zapewnić. Potrzebują też dyscypliny i wygładzenia, bo odstają na wszystkie strony bez tego. Są wysoko porowate, a 4-5cm końcówki pamiętają czasy prostownicy, przez co cierpią na nadmierne wysuszenie. Staram się przestrzegać zasad cg, ale dopuszczam kilka silikonów, tych lżejszych w swojej pielęgnacji.

Opakowanie: Wygodne w użyciu. Ładne. Funkcjonalne. Przeźroczyste, co jeszcze to uwydatnia. Miękkie, z otwarciem skierowanym do dołu, co ułatwia wyciskanie produktu. Jak już się kosmetyk kończy można bezproblemowo rozciąć opakowanko, bo bez tego to odbierzemy sobie możliwość nałożenia kosmetyku ostatni raz na włosiska.

Zapach: Mocny i natrętny. Taki skondensowany. Mi śmierdział ziemią i zgnilizną, trochę trawą z domieszką zwierząt. Utrzymuje się niestety na włosach dość długo, bo aż do następnego mycia(myję włosy co 2 dni). Po pierwszym użyciu maski przez jego duszące właściwości nie mogłam zasnąć.

Cena: Około 20 zł jak za 150 ml mogłoby być średnią ceną. Ale biorąc pod uwagę wydajność to chyba płacimy tylko za nazwę firmy na opakowaniu.

Konsystencja: Zbita i zwarta, ale śliska i nie rwąca. Nie spływa z ręki ani z włosów. Ma biały kolorek. Czasami trzeba mocniej docisnąć opakowanie, żeby wydobyć maskę, właśnie przez zbita konsystencję.

Wydajność: Na moje gęste włosy sięgające zapięcia stanika każdorazowo kładłam kulkę wielkości śliwki. Nie żałuję moim włosom kosmetyków, zwłaszcza że po umyciu ich bardzo potrzebują. Chce też, żeby produkt dotarł do każdego z nich. Przy takim dozowaniu wystarczyła mi na 5 użyć. Owszem, u mnie każda odzywka/maska szybko się kończy, ale no... mogłoby być lepiej, naprawdę.

Dostępność: Niestety w moim mniejszym(ale nie takim małym) mieście nie można jej dostać ani w żadnej drogerii, ani aptece. Ale jest empik i można zamówić przez Internet. Jednak jest ciężko dostępna. Kolejny minus

Skład: Po substancjach emolientowych i ułatwiających przenikanie do włosa znajdziemy olej jojoba, olej ze słodkich migdałów i emolient, potem są już perfumy. Za nimi są śladowe ilości takich substancji jak m.in. ekstrakt z hibiskusa. Znajdziemy w tej masce też parabeny, zróżnicowane, w ilości pięciu, do wyboru do koloru. Nie ma ani PEG-ów, ani pq, ani q ani silikonów. Zgodna więc z cg.

Działanie: Po pierwszym użyciu dostałam bólu głowy. Drugi raz po użyciu maski do włosów(pierwszy raz był po mlecznym Kallosie, ale do tamtego zapachu idzie się przyzwyczaić). Moje włosy były wtedy takie sztywne i spuszone na końcach(prawie zawsze są). Po kolejnych użyciach(nie używałam jej po każdym myciu, ale na zmianę z dwiema innymi maskami, włosy nie lubią monotonii) były bardziej zdyscyplinowane, nie odstawały na wszystkie możliwe strony, były bardziej jednolite, wygładzone i nawet troszeczkę przyjemnie dociążone, ale jednak tylko troszeczkę, za mało żebym się zachwyciła. Poza tym włosy były puszyste i sypkie. Nie był ani błyszczące, anie miękkie(naturalnie mam dość sztywne). Takie bardzo średnie działanie. Oczekiwałam czegoś więcej i się zawiodłam.

Podsumowując:
    plusy
    -funkcjonalne przeźroczyste opakowanie z miękkiego plastiku
    - skład zgodny z cg
    - dyscyplinuje włosy
    - wygładza
    - nie przeciąża
    - włosy są puszyste i sypkie
    minusy
    - nieprzyjemny zapach długo zostaje na włosach
    - niewydajna, starcza na 5 użyć
    - wygórowana cena
    - słaba dostępność
    - nie odżywia spektakularnie włosów, nie niweluje puszenia

Jej działanie mogłoby być lepsze. Skład również. Płacimy raczej za firmę, aniżeli za jakość. Jedyne co mi się w tej maseczce najbardziej podoba to chyba opakowanie, przez które widać, ile kosmetyku zostało.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hwila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak
  • Maskę kupiłam w promocyjnej cenie przy okazji zamówienia na stronie Tołpy, zachęcona Waszymi pozytywnymi komentarzami. Niestety tym razem nie przyłączę się do zachwytów

Maseczka na początku sprawia przyjemne wrażenie. Bardzo ładna tubka zachęca do użycia, a kremowa i gęsta konsystencja sugeruje, że maska właściwie odżywi i przekaże składniki naszym włosom. Nic bardziej mylnego.

Lubię po nałożeniu maski czuć ją na włosach - jasne, że zawsze lepiej czuć maski silikonowe, ale nie jest to regułą. Ta maska mimo bardzo treściwej konsystencji i dużej ilości na włosach jest niewyczuwalna. Jakbym nic nie nakładała. Podobny efekt niestety czuję po jej zmyciu - ani nie szkodzi, ani specjalnie nie pomaga.. Ot, takie przeciętne mazidło.

Rozczarowuje w związku z powyższym cena. 20 zł za 150 ml przeciętnego produktu jest zdecydowanie przesadą, gdy za 7 zł w supermakecie mogę mieć 200 - 250 ml dobrej odżywki lub maseczki. Nie ukrywam, że czuję się rozczarowana, ponieważ lubię firmę Tołpa i pierwszy raz kupiłam niezbyt udany produkt spod jej skrzydła. Ta maseczka jednak nie robi nic - ani nakładana jako odżywka na 2 minuty, ani trzymana pod czepkiem i ręcznikiem przez kilkanaście. Czuję jedynie dziwne oblepienie włosów przez jej gęstą konsystencję, ale nie czuję dobroczynnego działania. Myślę że mogą ją wypróbować osoby o dobrej kondycji włosów, które mają kilka groszy na zbyciu Dodam, że mniej więcej od połowy tubki maseczkę ciężko wydobyć z opakowania, trzeba nieźle się naściskać, żeby wypłynęła.

Używam tego produktu od: w zeszłym roku, około 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: na szczęście jedno

Chcesz pochwalić milaaag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • +zapach
    +naturalne składniki
    +efekt
    +odżywienie

-/+ cięższe, choć dużo delikatniejsze włosy.

Aby włosy nie były ciężkie po spłukaniu maseczki polecam szampon TOŁPY, taki mały żółty.

Włosy będą mięciutkie i lśniące jak mało kiedy

Używam tego produktu od: 4 msc
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić Gysk za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna choć obciąża
  • Bardzo pozytywne zaskoczenie!

PLUSY:

- multum naturalnych składników zachęciło mnie do zakupu, mało który kosmetyk ma tak bogatą listę wyciągów roślinnych i odżywczych substancji,

- maska świetnie regeneruje i odżywia włosy, już p[o 1-wszej aplikacji zyskują- stają się miękkie, gładkie i śliskie, znika efekt szorstkości i łamliwości z którym się czasem borykam w skutek używania lakieru,

- po kilku aplikacjach włosy odzyskują siłę na długo, wyglądają lepiej, jest wrażenie iź jest ich więcej,

- zbawiennie działają na włosy farbowane przywracając im kolor i blask, są niemal jak zaraz po zafarbowaniu- to wielki plus,

- optymalna wydajność,

MINUSY:

- obciąża włosy, są po niej nieco ciężkawe i mało podatne na stylizację, jest to największy minus tej maski, jednak nie przeszkadza jeśli się pokombinuje osobiście myję włosy szamponem po zmyciu maski i nie ma wtedy problemu z obciążeniem, natomiast efekt odżywienia pozostaje.

Osobiście zostawiam ją na dłużej niż zalecane 3 minuty- uważam że potrzeba nieco więcej czasu by składniki mogły zadziałać. Jednak jeśli zostawi się odzywkę na całą noc to włosy są zbyt mocno obciążone, dlatego u mnie 30 minut to w sam raz.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła
  • Odżywki towarzyszą mi przy każdym myciu głowy więc bardzo się ucieszyłam na testowanie tej. Używamich ze względu na odżywienie,nawilżenie włosów, ale także pomoc przy rozczesywaniu i blask jak inadają moim włosom no i jakoś je ujarzmiają czego szamponem nie jestem w stanie osiągnąć. Moje włosy są raczej gęste,dość długie (nieco
    poniżej ramion), ale suche.Są raczej niesforne bo lekko kręcące się od dołu.
    Ta odżywka-maska mimo, iż stosowałam ją częściej w formie odżywki najlepiej spisuje się w formie maski właśnie. Ma niezwykle gęstą,bardzo kremową konsystencję(nigdy nie spotkałam tak kremowej odżywki czy maski, jej konsystencja jest prawie jak w kremie Nivea)ale jednocześnie świetnie się ją nakłada. Całość zamknięta w zgrabnej tubce,która dobrze leży w dłoni i w łazience
    Używałam ją w formie odżywki po każdym myciu głowy szamponemzostawiając jak każe producent na max 3 minuty. Włosy są już w trakcie
    spłukiwania pięknie pachnące i silikonowo gładkie(ale silikonów w składzie nie ma -sama natura). Ułatwia rozczesywanie, włosy pięknie
    pachną-nienachalnie, delikatnie. Są błyszczące, sypkie i spokojnie
    zachowują świeżość 2 dni, a więc nie obciąża. Stosowałam głównie z lenistwa jako odżywkę bo nie lubię paradować długo z ręcznikiem na
    głowie. Niemniej kilka razy zdarzyło mi się wytrzymać przepisowe 15 minut i muszę przyznać, że warto bo efekt jest piorunujący.
    Przede wszystkim bardzo poprawia to kondycję włosów, a także zagęszcza je na maxa, jest ich jakby więcej niż w rzeczywistości, a więc efekt
    volume murowany, polecam dla chcących osiągnąć efekt 'większej ilości włosów plus podniesienie ich'. A także odżywia, nawilża, regeneruje !
    Co zauważyłam jeszcze to to,że zniwelowała mój największy problem związany z włosami -ich wypadanie. Wypada ich po prostu teraz bardzo
    niewiele. I za to ma u mnie miejsce w łazience już zapewnione.
    Mimo niewielkiej pojemności bardzo ekonomiczna, pewnie ze względu na konsystencję(opakowanie wystraczyło mi na 1,5 miesiąca używania co drugi dzień). Myślę,że nie warto nakładać jej zbyt wiele skoro mała ilość działa(można po prostu zbytnio obciążyć sobie włosy).
    Jedyny minusik to to,że ciężko wydobyć resztki kosmetyku z tubki,kiedy się kończy zostaje go naprawdę dużo na dnie, ale zawsze można
    uciąć opakowanie.
    Serdecznie polecam dla mnie to jeden z hitów Tołpy obok kremu do rąk z tej serii.
    Widzę,że nie darmo ta hybryda odżywki z maską zachwyciła także mnie ma także niezłe notowania na wizażu.
    Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: używałam
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić annaboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nadzwyczajnego
  • Maska Tołpa jest aż do bólu przeciętna - nie odżywiła moich włosów, ale tez nie pogorszyła ich stanu. Taka o, spróbowac można, ale 'szału nie ma'.

Ma bardzo gęstą, kremową konsystencję - jest tak zbita, że aż ciężko wycisnąć ją z tubki (pod koniec musiałam rozciąć opakowanie). Po nałożeniu na włosy w ogóle się nie pieni.
    Ja nakładałam ją na włosy, po czym zawijałam głowę ręcznikiem i trzymałam ją jakieś 20-30min. Dość ciężko jest ją spłukać - cały czas miałam wrażenie, że ciągle włosy są oblepione. Generalnie po osuszeniu są ciężkie, sztywne.

Zapach tej maski jest tragiczny... Kojarzy mi się z kosmetykami do opalania/po opalaniu - strasznie sztuczny, chemiczny, fu! Niestety, bardzo długo utrzymuje się na włosach, aż głowa boli....

Co do działania - tak jak już wspomniałam, nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów. Moje włosy są naturalne, zdrowe - mam problem z puszeniem, i trochę przesuszonymi końcówkami. Maska nie zregenerowała końcówek, włosy były trochę wygładzone, właściwie to obciążone. Strasznie zaczęły mi się przetłuszczać włosy - były ciężkie, jakby oblepione - takie strąki.
    Nie zauważyłam żadnej reakcji alergicznej, podrażnienia skóry głowy.

Maska jest dość wydajna - wystarczyła mi na prawie 2 miesiące - a cena całkiem atrakcyjna.

Używam tego produktu od: ok 2 mies.

Chcesz pochwalić kawa_zmlekiem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona
  • Używam jej podczas każdego mycia z szamponem Johna Friedy: brilliant BRUNETTE liquid shine i jestem bardzo zadowolona z efektu. Moje włosy są zdrowe, mają ładny połysk, nie łamią się, ani nie plączą. Odżywka ma baaardzo przyjemny zapach i konsystencję, jest niedroga i wydajna. Fajnie nawilża i regeneruje włosy, bez ich obciążania. Łatwo się zmywa, nie podrażnia skóry głowy, nie uczula. W dodatku ma naturalny skład. W końcu znalazłam odżywkę, która naprawdę mi odpowiada!

Moim zdaniem to świetny produkt, bardzo uniwersalny. Absolutnie wart przetestowania.

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka pełnowymiarowych

Chcesz pochwalić myszorkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Kupiłam pod wpływem pozytynych opini ale maseczka mnie nie urzekła.
    Stosowałam ją razem z szamponem z tej serii...
    Plusy
    -ma ładny delikatny zapach
    -jest bardzo gęsta i wydajna
    -jeśli chodzi o rezultaty hmm niczym szczególnym się nie wyróżnia, jak po każdej zwykłej odżywce, włosy są miękkie w dotyku, łatwo je rozczesać.
    Nie poprawia jakoś znacząco kondycji włosów, dla mnie jest przeciętna

Minusem jest na pewno cena, dużo za duża jak na takie nijakie rezultaty.
    Opakowanie jest nieporęczne, trudno wydobyć z niego produkt.

Ilość zużytych opakowań: 1 maseczka

Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój Ci on!
  • Moje włosy są w dość kiepskawym stanie. Popełniłam niegdyś (półtorej roku temu) błąd młodości, rozjaśniłam potężny odrost o tak mniej więcej trzy tony (spreyem Joanny), pohennowałam i cieszyłam się rudo-kasztanowym efektem przez długi czas. Włosy jednak zaczęły mi się kruszyć, suszyć i puszyć. Aktualnie połowa ich jest naturalna, drugą zahennowaną.
    Ta odżywka idealnie nadaje się do moich zniszczonych włosów!
    Kłaki muszę myć codziennie i, mimo używania bardzo delikatnych szamponów, odbija się to na ich zdrowiu. Tołpę nakładam po każdym myciu na około dwie minuty, zmywam. Skład ma w sobie dużo "natłuszczaczy", więc efekt widać już po pierwszym użyciu. Jako maski nie używałam, ale i nie planuję. Moja skóra głowy nie lubi masek. Z pewnością spowodowałaby większe wydzielane sebum niż zwykle. Nakładana jednak jako odżywka, od wysokości ucha do samego końca - śliczności!
    Zostanę jej wierna na dłuuuugo.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania (cud!)

Chcesz pochwalić ColaKoala za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Bardzo przyjemna odżywko-maska, chociaż ja nie zauważyłam zbytniej różnicy między trzymaniem produktu na włosach krótko i długo. Za każdym razem były równie fajne. Fajnie nawilżone, lśniące, po prostu przyjemne.

Są maski równie dobre za ok. 10zł, więc nie zamierzam kupować jej zbyt często, ale od czasu do czasu na pewno, ze względu na długo utrzymujący się zapach na włosach (pachnie jak zielony krem do rąk z biedronki).

Używam tego produktu od: przez ok 3 tygodnie

Chcesz pochwalić dreamfield za czytelną i pomocną recenzję?
  • A dla mnie jest ŚWIETNA!
  • Dla mnie ta odżywko-maska jest genialna Miałam baaaardzo zniszczone włosy, rozjasnianiem, farbowaniem,prostowaniem,kręceniem lokówka.. no dosłownie wszystko mi je zniszczyło.. aż myslałam że nie uda się ich zregenerować, Fakt-podcięłam włosy i zaczęłam używać odżywki, oczywiscie po podcięciu nadal były zniszczone bo przeciez rozjąsniałam całe, nie tylko konce ale Tołpa świetnie sobie z nimi poradziła, używam już 3 opakowanie, gdzie w pewnym momencie zakupiłam maske z Avon Spa z czarnym kawiorem, drozsza bo ok 27 zl ale nawet ta pobiła Tołpe.. po tolpie mam piekne pieciutkie, nie obciazone wlosy,a tamta bardzo przetluszczała..
    Dla mnie najlepsza Tołpa ! będę kupować! Bo jest rewelacyjna Włosy rosną piękne, zdrowe bez żadnego kruszenia, czy rozdwajania

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Milusss92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zachwyciła mnie
  • Skusiłam się na tą maskę ze względu na promocję w Superpharmie i ze względu na to, że chciałam wypróbować kosmetyk tej marki.

+ przyjemna konsystencja
    + długo utrzymujący się zapach
    + wydajność, mimo częstego stosowania nie chciała się szybko skończyć

I to by było na tyle, nie poprawiła jakoś specjalnie kondycji moich włosów, po za tym na koniec ciężko wycisnąć z niej resztki i trzeba rozcinać opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Naprawdę dobra masko-odżywka. Sprawdza się dobrze jako maska, zostawiona na dłużej, jak i odżywka.
    Maska pachnie pięknie, trochę ziołowo, trochę kwiatowo.
    Zapach utrzymuję się dość długo na włosach.
    Konsystencja jest bardzo gęsta i treściwa, nie spływa z włosów, ale niestety jest bardzo mało wydajna.
    Baaaardzo trudno wycisnąć tą maskę z tubki! Pod koniec już pomagałam sobie kolanem... a i tak nie było łatwo!

I na początku:

Dobrze włosy odżywiała, ułatwiała rozczesywanie i nabłyszczała. Włosy były sypkie i nieobciążone. I przede wszystkim, pięknie pachniały!

Ale...

Odnoszę wrażenie, że koniec końców ten produkt lekko wysuszył moje włosy. Pod koniec maski moje włosy przestały być pięknie nawilżone a bardziej sianowate. Szybko się plątały i bardzo trudno było je rozczesać. Nie wiem co się zmieniło...

Ale generalnie, być może do niej wrócę, tylko będę jej używać raz na kilka myć.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Rukia1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona odżywko-maska
  • Maskę dostałam miesiąc temu od koleżanki z okazji moich urodzin. Byłam wielce zachwycona, gdyż zawsze chciałam mieć okazję do jej przetestowania czytając jej pochlebne opinie wielu blogerek.

A więc..do rzeczy

Maska-odżywka zamknięta jest w miękkiej tubie, dzięki której z łatwością można wydobyć produkt. Zapach jest ładny, nienachalny, lekko słodki, zostaje po zmyciu na włosach. Jest bardzo wydajna-wystarczy niewielka ilość, aby pokryć włosy (w moim przypadku od ucha w dół).

Maska jest typowo emolientowa, jak już pięknie wspomniała Wizażanka poniżej, a jej działanie takie jak być powinno, czyli: wygładza moje włosy, sprawia że stają się miękkie. Oprócz tego ułatwia ich rozczesywanie i mam wrażenie, że włosy są bardziej śliskie. Dodam, że częściej używam jej jako odżywki, raz zaszalałam i wmasowałam ją również w skórę głowy jako maskę, lecz obciążyła moje włosy.

Jestem nią zachwycona, lecz nie wiem czy do niej powrócę ze względu na cenę. Póki co zużywam i cieszę oczy ładnymi włosami

Ilość zużytych opakowań: 1 otwarte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić papillonoir za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Mam wrażenie, że ta odżywka nie robi nic z moimi włosami. Szkoda, że przy kupnie nie zwróciłam większej uwagi na skład, gdyż oczekiwałam nawilżenia, na które niestety nie mam co liczyć w przpadku tej maski- mam włosy dość zniszczone i dla mnie jest ona za słaba. Nie nabłyszcza ani trochę, mam wrażenie nawet, że moje włosy są po jej aplikacji matowe i wysuszone. Plus za wydajność ...Więcej jej nie kupię.

Chcesz pochwalić miriamumbra za czytelną i pomocną recenzję?