Vichy, Eau Thermale (Woda termalna)

Powiększ Vichy, Eau Thermale (Woda termalna)

Zgłaszająca osoba: Satiaa

Woda Termalna z Vichy koi skórę wrażliwą. Woda Termalna z Vichy jest znana w medycynie ze swych właściwości ułatwiających wymianę komórkową oraz stymulujących mechanizmy obronne organizmu.
W dermatologii Woda Termalna z Vichy jest również wykorzystywana, aby zwiększyć odporność skóry, a także łagodzić podrażnienia.
Naturalnie bogata w sole mineralne i oligoelementy, Woda Termalna z Vichy:
- zmniejsza zaczerwienienia.
- koi skórę wrażliwą.
- wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.

Skład: (mg/l) Bicarbonates 4776,3; Chlorures/chloride 357,0; Potassium 99,6; Fluor/fluorine 8,8; Sodium 1860,0; Calcium 150,6; Magnesium 12,3; Fer/iron 1,0;
pH neutral

Cena: 28 zł / 150 ml

• Przyjemne odświeżenie
  • Wody używałam zamiast toniku rano i wieczorem po oczyszczeniu twarzy. Po rozpyleniu mgiełki na twarzy pozostawiałam do wchłonięcia.

Po nałożeniu skóra budziła się do życia, przez delikatne ochłodzenie kropelkami wody. Przez parę minut skóra była przyjemnie odświeżona i uspokojona. Nie zauważyłam by zmniejszała zaczerwienienia.

Produkt jest wydajny, 100 ml zużywałam przez ponad 3 miesiące. Ilość produktu, który wydobywa się po naciśnięciu atomizera jest odpowiedni.

Niestety cena powala i dlatego nie wrócę już do tego produktu. Wolę tańsze rozwiązania, które również odświeżają i koją skórę (np. woda różna).

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 szt - 50 ml

Chcesz pochwalić Gazela TV za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• świetna
  • Ta woda termalna jest genialna. Skóra delikatna skłonna do podrażnień bardzo ją lubi. Odświeża, łagodzi podrażnienia i daje takie mega przyjemne uczucie, szczególnie latem jak skóra jest nagrzana, zbyt opalona. Warto nią sobie popsikać od tak sobie dla przyjemności nawet. Ma w sobie sporą dawkę minerałów, dzięki temu poprawia stan skóry twarzy. Dobrze sprawdza się nawet do rozcieńczania maseczki z glinki. Na prawdę fajna sprawa.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Zbyt_Szalona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny MUST HAVE w mojej kosmetyczce.
  • Vichy znowu stanęło na wysokości zadania.
    Stosuję wodę termalną codziennie rano i wieczorem i jestem w niej zakochana.
    Skóra jest świetnie nawilżona, preparat działa kojąco, przyjemnie chłodzi i nawilża skórę. Świetnie współgra z innymi kosmetykami.
    Nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki bez tego produktu.
    Cena jest dosyć wysoka, ale czego się nie robi dla pięknej i zdrowej skóry?

POLECAM!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa (jedno 50ml i jedno 150ml)

Chcesz pochwalić storyofagirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna sprawa na lato
  • Kolejny kosmetyk z firmy Vichy, który trafił do mojej kosmetyczki. Sprawdza się w wielu różnych sytuacjach, szczególnie w upalne dni na wakacjach - zawsze zabieram ze sobą w walizkę podróżną, żeby móc się odświeżyć a jednocześnie zadbać o skórę podczas kąpieli słonecznych.

+ Wygodna buteleczka z atomizerem jak dezodorant. Niektórym może to przeszkadzać, mi osobiście odpowiada.
    + Świetnie chłodzi
    + nawilża i odświeża skórę
    + łagodzi zaczerwienienia , działa kojąco - przynosi dużą ulgę po kąpielach słonecznych :P
    + można spokojnie ją zostawić do wchłonięcia się na buzi - nie podrażnia i nie uczula mojej skóry

Jedyny NAJWIĘKSZY minus - zbyt szybko ją zużywam :P

Używam tego produktu od: od jakiegoś czasu - największe zużycie w wakacje
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5....

Chcesz pochwalić mewtuszek1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z lepszych.
  • Woda jak woda - można by powiedzieć, ale jednak jest w niej coś niezwykłego co czyni ją niezbędnym elementem mojej pielęgnacji. Testowałam już kilka wód termalnych innych firm i muszę stwierdzić sprawiedliwie, że jak do tej pory Vichy wygrywa.

Wody używam rankiem, po umyciu buzi, przed nałożeniem kremu. Pomaga mi się dobudzić

Konsystencja: oczywiście zwykła woda.

Zalety:
    *dodatkowo nawilża buzię delikatnie
    *likwiduje uczucie ściągnięcia skóry po umyciu jej jakimś wysuszającym żelem
    *genialnie chłodzi i odświeża
    *nie trzeba jej osuszać, można spokojnie zostawić do wchłonięcia się - nie spowoduje to wysuszenia cery (przynajmniej mojej lekko mieszanej)
    *jest wydajna
    *można oczywiście używać na całe ciało, genialnie sprawdzi się w gorące, letnie dni - zwłaszcza jeśli wcześniej trzymamy ją w lodówce

Neutralnie:
    *aplikacja - nie jest źle, z atomizera wydobywa się odpowiednia ilość wody, ale spotkałam się już z lepszym aplikatorem, tutaj może odrobinę zmniejszyłabym kropelki (w La Roche Posay na przykład)

Wady:
    *jedna z droższych wód termalnych na rynku

Warto ją mieć mimo, że to tylko woda Genialnie sprawdzi się na przykład w podróży, pod namiotem. Ja używam również na co dzień i pewnie będę jeszcze kupować. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • odświeża
  • Woda termalna wiele używałam z innych firm w końcu trafiłam na wlaściwą vichy jest super nawilża ,odświeża skórę ,nie zciąga jej,same plusy polecam warto.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuk

Chcesz pochwalić majabobas za czytelną i pomocną recenzję?
  • przydatny produkt
  • Produkt kupiłam w bardzo konkretnym celu, by łagodzić podrażnienia wywołane peelingiem oraz oczyszczaniem twarzy. Jestem zadowolona, uważam, że spełnia swoją rolę; Używam jej zamiast toniku:
    + przyjemnie odświeża i oczyszcza;
    + łagodzi, działa kojąco;
    + zmniejsza zaczerwienienia skóry;
    + dobry do stosowania po depilacji;
    + nie podrażnił mnie;
    + wygodna aplikacja, praktyczne opakowanie;
    Minusem jest wysoka cena oraz mała wydajność. Ogólnie polecam, działa lepiej niż tradycyjne kosmetyki kojące;

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Chcesz pochwalić eleganckaania za czytelną i pomocną recenzję?
  • Woda jak to woda
  • Kupiłam ją na promocji za 20 zł. Często mi się wcześniej ten produkt przewijał na różnych forach i blogach. Zauważyłam, że jest to produkt z serii albo sie go kocha albo nienawidzi. Po przetestowaniu myślę, że jestem raczej w tej drugiej grupie, w większości przez to ile na niego wydałam. Wyjeżdżałam akurat na wakacjie, więc stwierdzilam, że będzie świetna do szybkiego odświeżenia i rzeczywiście tak było. Ale nie dawała żadnych kojących właściwości. Jak dla mnie jest to produkt o właściwościach zwykłej wody rozpylanej na twarz. Ja już zdecydowanie nie kupię.

Chcesz pochwalić my_vampiree za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warto
  • Kupiłam wodę, myśląc, że spełni oczekiwania o których piszą na etykiecie. "Ukoi skórę wrażliwą" - no niestety tylko na chwilę i co się okazuje później to z odwrotnym skutkiem. Po chwili skóra zaczyna być ściągnięta i wysuszona. Absolutnie nie polecam.

Używam tego produktu od: miesiąc czasu ale już nie na twarz

Chcesz pochwalić loveskincare za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Za te kilka zł można kupić do odświeżania podczas upałów,ale szału to nie ma.
    Woda jak woda.
    Ma całkiem dobry atomizer i nie chlapie jak Iwostin to zdecydowanie plus.
    Pewnie jeszcze kupię,choć bardziej przekonuje mnie woda Avene.

Używam tego produktu od: od zeszłych wakacji
    Ilość zużytych opakowań: 2 miniaturki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kaledonia za czytelną i pomocną recenzję?