Vichy, Eau Thermale (Woda termalna)

Vichy, Eau Thermale (Woda termalna)

Średnia ocena: 3.64/5

e-ZikoApteka.pl
9432 opinie
e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Woda Termalna z Vichy koi skórę wrażliwą. Woda Termalna z Vichy jest znana w medycynie ze swych właściwości ułatwiających wymianę komórkową oraz stymulujących mechanizmy obronne organizmu.
W dermatologii Woda Termalna z Vichy jest również wykorzystywana, aby zwiększyć odporność skóry, a także łagodzić podrażnienia.
Naturalnie bogata w sole mineralne i oligoelementy, Woda Termalna z Vichy:
- zmniejsza zaczerwienienia.
- koi skórę wrażliwą.
- wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.

wrażliwa, odwodniona, sucha
łagodzące, odświeżające
tonizowanie twarzy
w sprayu
płyn

przydatny produkt

Produkt kupiłam w bardzo konkretnym celu, by łagodzić podrażnienia wywołane peelingiem oraz oczyszczaniem twarzy. Jestem zadowolona, uważam, że spełnia swoją rolę; Używam jej zamiast toniku:
+ przyjemnie odświeża i oczyszcza;
+ łagodzi, działa kojąco;
+ zmniejsza zaczerwienienia skóry;
+ dobry do stosowania po depilacji;
+ nie podrażnił mnie;
+ wygodna aplikacja, praktyczne opakowanie;
Minusem jest wysoka cena oraz mała wydajność. Ogólnie polecam, działa lepiej niż tradycyjne kosmetyki kojące;

Używam tego produktu od: ponad pół roku

dobra woda

Wodę stosuje od dawna na wszelkie podrażnienia i letnie upały. Ma wspaniałe drobny aerozol, co daje uczucie mgiełki. Uwielbiam to uczucie, pomaga innym kosmetykom nawilżyć ciało

Zbędny

Mam mieszane uczucia bo za bardzo to mi nie pomógł przy regularnym stosowaniu na twarz. Starcza na długo, dobry zamiennik z Avene ale szału nie ma. Czuję że skóra się ściąga po chwili i szybko muszę nakładać krem dlatego używam go do ciała przed nałożeniem balsamu odżywczego. Szkoda że nie ma mniejszej pojemności do przetestowania.
Plus za formułę bezzapachowa i ładne opakowanie.

Woda termalna niezastąpiona w szczególności latem.

Vichy marka mi znana i lubiana, używam głównie kremy i szampony. A co gdy skończyła się moja ulubiona woda termalna, a aktualnie w aptece jej zabrakło wybrałam Eau Thermale od Vichy i tak gości bardzo często w kosmetyczce. Schludna i kojarząca się z wodą i relaksem szata graficzna opakowania przyciąga uwagę dominują odcienie niebieskiego i biel. Aluminiowe opakowanie z atomizerem zabezpieczone nakładką. Pojemność 150 g/ml. Brak informacji o PAO. Z tyłu opakowania znajduje się naklejka w języku polskim.

Atomizer działa bez zarzutu do samego końca, rozpyla delikatną bezzapachową mgiełkę. Woda termalna odżywia, odświeża skórę suchą i wrażliwą. Stosuje przez cały rok, szczególnie latem zdarza się sięgać częściej. Sprawdza się z rana przed zastosowaniem serum i kremu, wieczorem po demakijażu dla ukojenia cery po całym ciężkim dniu, upale, mrozie, noszeniu ciężkiego czy lekkiego makijażu. Dobry sposób na ukojenie skóry po ukąszeniu owadów, poparzeniu słonecznym czy długim przebywaniu na słońcu. Wszechstronne zastosowanie, poręczne lekkie opakowanie, atomizer, dostępność, cena na plus - z chęcią sięgnę po kolejne opakowania.

Niezbędny na letnie dni

W zależności od tego w jakiej kondycji jest moja skóra do swojej pielęgnacji wybieram tonik, hydrolat lub wodę termalną. Wody termalnej używam gdy czuje, że moja cera jest przesuszona. Używam jej zgodnie z instrukcjami rano i wieczorem po oczyszczeniu skory przed nałożeniem kremu. Od razu niweluje ściągnięcie skóry, spowodowane oczyszczaniem. Bardzo lubię sposób aplikacji produktu bezpośrednio na twarz. Produktowi bardzo często zarzuca się, że nic nie „robi” a ma podobne właściwości jak hydrolat. Brak zapachów i środki drażniących. Bardzo dobry dla wrażliwej i przesuszonej cery. Dodatkowo doskonale odświeża cerę w upalne dni. Jest mi niezbędny na letnich urlopach, nie tylko na płazy ale nawet spryskuje nim delikatnie makijaż dla odświerzenia.

Nic szczególnego

Wodę dostałam w prezencie, ale po zużyciu jednego opakowania na pewno jej nie kupię. Nie zauważyłam żadnego działania, miałam wrażenie, że pryskam po twarzy zwykłą wodą.

Opakowanie średnio mi się podoba, przypomina dezodorant. Atomizer również na minus, zamiast tworzyć mgiełkę, pryskał kroplami, które poza twarzą, lądowały również na podłodze.

Efekty, tak jak pisałam, były żadne. Czy wody użyłam, czy nie, skóra zachowywała się tak samo. Żadnego ukojenia też nie zauważyłam. W tej cenie zdecydowanie nie polecam, dużo lepiej sprawdzają się u mnie hydrolaty.

Koi wrażliwą skórę

Woda termalna od Vichy świetnie sprawdza się przy codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej. Codzienne stosowanie wody termalnej sprawia, że zaczerwienienia i podrażnienia skóry wrażliwej zmniejszają się.
Dobroczynne działanie zawartych składników w wodzie termalnej widoczne jest z każdym kolejnym dniem aplikacji produktu.
Wodę termalną Vichy stosuję zarówno rano jak i wieczorem przed aplikacją serum do twarzy. Delikatna mgiełka wody termalnej świetnie sprawdza się do utrwalenia makijażu jak również w upalne dni dla odświeżenia skóry.
Aplikacja produktu jest bardzo wygodna a sam produkt jest bardzo wydajny i wystarcza na długo.

Uwielbiam

Uwielbiam ten produkt, szczególnie latem. Używam go w upalne dni żeby ochlodzic skórę twarzy i szyi, nie jeszcze makijażu. Delikatnie orzezwia, koi podrażnienia, łagodzi zaczerwienia, nawilża skórę i co najważniejsze nie uczula.

Dobry produkt

Wodę termalną Vichy stosuję co najmniej od 15 lat. Regularne stosowanie wody termalnej rano i wieczorem sprawiło, że na mojej wrażliwej skórze coraz rzadziej pojawiają się zaczerwienienia a skóra jest zregenerowana.
Produkt jest bardzo wydajny. Warto go stosować wraz z codzienną pielęgnacją.

Moja ulubiona woda termalna

Wodę termalną Vichy kupuję w aptece. Mam zaufanie do tej firmy i często decyduje się na zakup ich kosmetyków. Woda termalna towarzyszy mi na co dzień, noszę ją w torebce i korzystam w razie potrzeby. Idealnie sprawdza się w upalne dni. Przede wszystkim przynosi skórze ukojenie, chłodzi, uspokaja przy podrażnieniach spowodowanych depilacją. Woda wzmacnia także naturalną barierę ochronną skóry. Nadaje się pod krem, wieczorem także można jej użyć po demakijażu. Ma wszechstronne zastosowanie i wygodne opakowanie. Chętnie kupię ponownie.

Vichy dobra woda termalna

Woda bogata jest w sole mineralne, które zbawiennie działają na skórę. Woda odżywia, odświeża, nawilża. Skóra jest ukojona. Doskonała na poparzenia słoneczne ale i do codziennej pielęgnacji. Wygodna aplikacja.

Woda termalna

Naprawdę produkt wart zakupu. W wyglądzie jak dezodorant. Atomizer bardzo ładnie rozpyla wodę, z lekką mgiełką. Różne pojemności. Idealna do codziennego użytku. Ja używam zwłaszcza latem. Idealnie koi opaloną skórę, dodając cudownego chłodu. Skóra jest nawilżona, nie wysusza się. Cudowne orzeźwienie. Mam też wrażenie, że dzięki takiemu nie schodzi mi skóra z nosa po opalaniu :) Nie lepi się, więc można spryskać się dowolną ilością. Opakowanie starcza naprawdę na długo. Cena przyjazna dla portfela.

może być

Mi jako mężczyźnie ta woda lepiej pomaga na wy[ryski po goleniu od balsamów po goleniu-co prawda balsam po goleniu ma silniejsze właściwości łagodzące choć ja wolę używać tej wody-delikatnie łagodzi i działa przeciwtrądzikowo po goleniu -polecam Panom mimo że to kosmetyk bardziej damski którzy mają problemy z wypryskami po goleniu. Nie każda chyba woda termalna ma działanie przeciwtrądzikowe-ta ma . Nie wiem czy Vichy ją po latach ulepszało ale być może tak -obecna woda doda też je energii i oczywiście lekko nawilża-oczywiście nie spodziewajmy się takiego nawilżenia jak po dobrym kremie-stosowałem 3 inne y termalne innych marek iw podobnej cenie i nie byłem zadowolony-najlepiej jestem zadowolony właśnie z tej Vichy-polecam