Artistry, Essentials, Hydrating Lotion SPF 15 (Krem nawilżający SPF 15 dla cery normalnej i suchej)

Krem nawilżający dla cery normalnej i suchej:
- zawiera opatentowaną otoczkę ochronną dzięki której krem chroni skórę przed wolnymi rodnikami i zanieczyszczeniami,
- ma filtr przeciwsłoneczny SPF 15,
- zawiera zestaw składników NOURISH 3.

Niczego mu nie brak

Mam skórę normalną, trochę wysuszoną, ze skłonnością do wyskakiwania wyprysków od czasu do czasu w strefie T. Krem dobrze nawilża, zawiera filtr SPF 15 (nie wszystkie kremy na dzień je zawierają), konsystencja bardzo dobra, niezbyt gęsta. Wydajność ogromna. Używałam go przez prawie 11m-cy (a miał starczyć niby na pół roku). Nie nakładałam go ani bardzo oszczędnie, ani dużo, lecz w sam raz (używałam na twarz i szyję, dekolt smarowałam innym kremem bo tego mi było szkoda). Cena może wydawać się na pierwszy rzut oka wysoka, ale biorąc pod uwagę jego wydajność oraz pojemność, 75ml, nie 50ml, wart jest swojej ceny. Poza tym ma piękny zapach, lekko kwiatowy. Używała wraz z tonikiem (ale na cerę normalną i mieszaną) oraz kremem pod oczy w tej samej serii. Razem sprawdzają się świetnie.

Używam tego produktu od: luty 2011

Good :)

Jest to bardzo dobry krem, stosowałam go przez dłuższy czas, bardzo dobrze nawilżał mi twarz, była ładna i promienna :) nie uczulał mnie (pisze w czasie przeszłym bo już nie mam tego kremu) w każdym razie na prawdę jest świetny. Nie podrażnia skóry , łatwo się go rozprowadza. delikatną ma konsystencję :). Jak dla mnie ma same plusy :)

Używam tego produktu od: Używałam przez półtora roku