BeneFit, High Brow (Kredka do brwi)

Powiększ BeneFit, High Brow (Kredka do brwi)

Zgłaszająca osoba: Rebelly

Ołówek do optycznego unoszenia brwi. Aplikowany bezposrednio pod łukiem brwiowym unosi brwi, rozświetla okolice oczu.

Cena: 90zł / 2,85g
/s/

• Fajna ale czy niezastąpiona?
  • Kredka daje fajny efekt pod łukiem brwiowym, natomiast według mnie cena jest mocno przesadzona. Równie dobry efekt osiągnę przy pomocy cienia z Inglota, który kosztuje jakieś 13zł.
    Zalety:
    - miękka, dobra konstynstencja

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Christmas Pudding za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie zwykła kredka
  • Wielokrotnie próbowałam wyczarować jakiś niezwykły efekt na mej twarzy za pomocą tej kredki, ale nie udało się. Dla mnie to najzwyklejsza kredka, no może trochę bardziej trwała niż najtańsze, ale szału nie ma. Cena jest moim zdaniem śmieszna, taka kredka powinna kosztować jakieś 20-30 zł, no ale marka, rozumiem. Nigdy bym czegoś takiego nie kupiła, tym bardziej, że to dla mnie zbędny gadżet. Wygrałam ją w jakimś konkursie i od czasu do czasu używam na powieki zamiast cienia, czasem na linię wodną w celu rozświetlenia, ale tu też efekt nie powala. Moja mama się nią maluje na co dzień i gdyby wiedziała, ile to "cudeńko" kosztuje, pewnie byłaby w ciężkim szoku

Używam tego produktu od: mam ją od chyba 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: troszkę 1

Chcesz pochwalić Alien :* za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podoba mi się
  • Lubię tą kredkę,choć aplikacja jest w moim przypadku dość czasochłonna,a nie zawsze mam czas na zabawę i dlatego nie zawsze jej używam.Odświeża spojrzenie,rozjaśnia.Jest trwała,wytrzymuje cały dzień w niezmienionym stanie.Nie jest to taki must have,ale warto ją mieć choćby na specjalne okazje.

Chcesz pochwalić Aneta??? za czytelną i pomocną recenzję?
  • super gadżet
  • Świetny produkt dla posiadaczek pieknego łuku brwiowego, ktory jest zadbany i powieka nie posiada białych włosków Ogólny efekt jest faktycznie liftingujacy i rozświetlajacy. Kolor mi jak najvardziej przypadł, ponieważ jestem strasznym bladziuchem i efekt jest niesamowity. Nie polecam dla śniadych/oliwkowych cer - wygladałby mega sztucznie. Oprócz łuku brwiowego maluję nim również kość policzkowa tzn tylko tę część najwyżej osadzona. Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ivysullivan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt liftingu
  • Wydaje mi się że już dodawałam recenzje tej kredki Uwielbiam ją i jest moim nr 1 w codziennym makijażu od przeszło 3 lat.Zaznaczę że wciąż używam jednej i tej samej kredki,a ona nie chce się skończyć.Za jednym jej zatemperowaniem mogę używać jej ok mca! Wydajność tej kredki mnie zabiła,także cena nie wydaje się być wygórowana.Uwielbiam efekt jaki daje ta kredka! To cudowne wykończenie makijażu,taka kropka nad i! Może być stosowana samodzielnie i już wygląda bardzo dobrze,bo spojrzenie jest żywsze,bardziej uniesione,wyspane,jak i z cieniami dla efektu liftingu oka Moim zdaniem używanie takiej kredki nie może się równać ze zwykłym beżowym cieniem nałożonym pod łuk brwiowy!To coś znacznie lepszego!Wiele firm podkradło ten patent benefitowi (i powiem szczerze że znam tylko jeden tani 100% duplikat Będe napewno do niej powracać!Uwielbiam

Używam tego produktu od: ok 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny bajer
  • Bardzo ładny efekt rozjaśnienia okolicy oka. Widoczne rozjaśnienie,delikatny pudrowy róż ładnie redukuje zmęczenie. Dobrze wygląda również na linii wodnej. Cena wygórowana,można podobny efekt uzyskać np dobrej jakości matowymi cieniami,rozświetlaczami itd. Zdecydowanie to nie jest must-have ,raczej fajny bajer,dający szybki ładny efekt.

Ilość zużytych opakowań: jak widać na foto...

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Koniczynka180 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna
  • Kupiłam pod wpływem impulsu i nie żałuje!!! Po pierwszym użyciu zakochałam się w niej
    Stosuje ją pod łuk brwiowy oraz od czasu do czasu na linię wodną.

Zalety:
    - bardzo miękka,
    - ma kremową konsystencję, dzięki czemu łatwo się rozciera,
    - nie waży się,
    - nie ściera,
    - nie podrażnia oczu ( podczas aplikacji na linię wodną),
    - bardzo unosi brwi, rozświetla, spojrzenie wydaje się świeższe ( po pierwszej aplikacji siedziałam przed lustrem i nie mogłam uwierzyć, że zwykła kredka dała taki efekt! Wyglądałam na bardzo wypoczętą, wyspaną co niestety mijało się z prawdą.)
    - bardzo wydajna,

Wady:
    - odejmuje pół gwiazdki za cenę, która mogłaby być troszkę niższa,
    - więcej wad nie zauważyłam

Podsumowując:
    Produkt naprawdę godny polecenia! Na pewno zagości w mojej kosmetyczce na długo! Od dnia zakupu używam codziennie, nawet gdy mój makijaż jest bardzo minimalistyczny z niej nigdy nie rezygnuje!

Chcesz pochwalić pa5linka za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudownie odświeża spojrzenie!
  • Uwielbiam tę kredkę! Muszę przyznać, że dość długo się na nią czaiłam, bo zdecydowanie odrzucała mnie cena, na szczęście w końcu ją kupiłam i zdecydowanie nie żałuję.

Używam jej na linię wodną i w tej roli sprawdza się świetnie. Oko od razu nabiera świeżości.

Plusy:

*Kocham tę kredkę za TRWAŁOŚĆ, wytrzymuje cały dzień (trochę się przesuwa w dół, ale efekt jej nadal nienaganny).

*KOLOR kredki również uważam za bardzo udany, lekko wpada w róż, bez drobinek.

*WYDAJNOŚĆ mnie zachwyca i powoduje się, że wyrzuty sumienia związane z wydaną kwotą są dużo mniejsze. Używam jej od 5 miesięcy, a ostrzyłam może 3 razy, nadal jest całkiem długa.

* jest MIĘKKA, łatwo pomalować linię wodną bez nieprzyjemnego tarcia.

Zauważyłam nawet, że jak zapomnę jej nałożyć to dziwnie się już bez niej czuję, spojrzenie jest takie bez blasku.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 kredki

Chcesz pochwalić kajmak za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniała, szerokie zastosowanie
  • kupiłam w promocji w sephorze 30% taniej, bardzo się cieszę, że to zrobiłam!

początkowo się przestraszyłam, bo myślałam że kupuję kredkę typowo do linii wodnej i wewnętrznej strony oka, a potem przeczytałam, że to jest głównie do liftingowania górnej powieki.

ja używam do całego oka! zarówno pod jak i nad oko, świtnie się sprawdza!

mam kolor pink champagne, bardzo ładnie świeci!

jak najbardziej polecam

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić mlvvn za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • swietna, ale nie do brwi
  • Kupilam te kredke, bo chcialam jej uzywac jako kontorowki do wewnetrznej strony dolnej powieki. Do tego ta kredka jest idealna! Ma piekny perlowo-rozowo-kremowy kolor, wiec nie jest widoczna jak biala kredka. Do tego am dwie ogromne zalety: nie szczypie i trzyma sie bardzo dlugo!
    Czasem uzywam tej kredki na grzbiet nosa i tuz nad gorna warga i tez sprawdza sie znakomicie.
    Nie uzywam High Brow zgodnie z przeznaczeniem, bo efekt jaki daje nalozona pod brwiami wyglada (przynajmniej na mnie) tandetnie.
    Jedynym minusem jest to, ze trzeba do tej kredki kupic temperowke w odpowiednim rozmiarze.

Chcesz pochwalić wuwuw za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij