BeneFit, High Brow (Kredka do brwi)

Powiększ BeneFit, High Brow (Kredka do brwi)

Zgłaszająca osoba: Rebelly

Ołówek do optycznego unoszenia brwi. Aplikowany bezposrednio pod łukiem brwiowym unosi brwi, rozświetla okolice oczu.

Cena: 90zł / 2,85g
/s/

• Fajna ale czy niezastąpiona?
  • Kredka daje fajny efekt pod łukiem brwiowym, natomiast według mnie cena jest mocno przesadzona. Równie dobry efekt osiągnę przy pomocy cienia z Inglota, który kosztuje jakieś 13zł.
    Zalety:
    - miękka, dobra konstynstencja

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Christmas Pudding za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie zwykła kredka
  • Wielokrotnie próbowałam wyczarować jakiś niezwykły efekt na mej twarzy za pomocą tej kredki, ale nie udało się. Dla mnie to najzwyklejsza kredka, no może trochę bardziej trwała niż najtańsze, ale szału nie ma. Cena jest moim zdaniem śmieszna, taka kredka powinna kosztować jakieś 20-30 zł, no ale marka, rozumiem. Nigdy bym czegoś takiego nie kupiła, tym bardziej, że to dla mnie zbędny gadżet. Wygrałam ją w jakimś konkursie i od czasu do czasu używam na powieki zamiast cienia, czasem na linię wodną w celu rozświetlenia, ale tu też efekt nie powala. Moja mama się nią maluje na co dzień i gdyby wiedziała, ile to "cudeńko" kosztuje, pewnie byłaby w ciężkim szoku

Używam tego produktu od: mam ją od chyba 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: troszkę 1

Chcesz pochwalić Alien :* za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podoba mi się
  • Lubię tą kredkę,choć aplikacja jest w moim przypadku dość czasochłonna,a nie zawsze mam czas na zabawę i dlatego nie zawsze jej używam.Odświeża spojrzenie,rozjaśnia.Jest trwała,wytrzymuje cały dzień w niezmienionym stanie.Nie jest to taki must have,ale warto ją mieć choćby na specjalne okazje.

Chcesz pochwalić Aneta??? za czytelną i pomocną recenzję?
  • super gadżet
  • Świetny produkt dla posiadaczek pieknego łuku brwiowego, ktory jest zadbany i powieka nie posiada białych włosków Ogólny efekt jest faktycznie liftingujacy i rozświetlajacy. Kolor mi jak najvardziej przypadł, ponieważ jestem strasznym bladziuchem i efekt jest niesamowity. Nie polecam dla śniadych/oliwkowych cer - wygladałby mega sztucznie. Oprócz łuku brwiowego maluję nim również kość policzkowa tzn tylko tę część najwyżej osadzona. Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ivysullivan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt liftingu
  • Wydaje mi się że już dodawałam recenzje tej kredki Uwielbiam ją i jest moim nr 1 w codziennym makijażu od przeszło 3 lat.Zaznaczę że wciąż używam jednej i tej samej kredki,a ona nie chce się skończyć.Za jednym jej zatemperowaniem mogę używać jej ok mca! Wydajność tej kredki mnie zabiła,także cena nie wydaje się być wygórowana.Uwielbiam efekt jaki daje ta kredka! To cudowne wykończenie makijażu,taka kropka nad i! Może być stosowana samodzielnie i już wygląda bardzo dobrze,bo spojrzenie jest żywsze,bardziej uniesione,wyspane,jak i z cieniami dla efektu liftingu oka Moim zdaniem używanie takiej kredki nie może się równać ze zwykłym beżowym cieniem nałożonym pod łuk brwiowy!To coś znacznie lepszego!Wiele firm podkradło ten patent benefitowi (i powiem szczerze że znam tylko jeden tani 100% duplikat Będe napewno do niej powracać!Uwielbiam

Używam tego produktu od: ok 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny bajer
  • Bardzo ładny efekt rozjaśnienia okolicy oka. Widoczne rozjaśnienie,delikatny pudrowy róż ładnie redukuje zmęczenie. Dobrze wygląda również na linii wodnej. Cena wygórowana,można podobny efekt uzyskać np dobrej jakości matowymi cieniami,rozświetlaczami itd. Zdecydowanie to nie jest must-have ,raczej fajny bajer,dający szybki ładny efekt.

Ilość zużytych opakowań: jak widać na foto...

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Koniczynka180 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna
  • Kupiłam pod wpływem impulsu i nie żałuje!!! Po pierwszym użyciu zakochałam się w niej
    Stosuje ją pod łuk brwiowy oraz od czasu do czasu na linię wodną.

Zalety:
    - bardzo miękka,
    - ma kremową konsystencję, dzięki czemu łatwo się rozciera,
    - nie waży się,
    - nie ściera,
    - nie podrażnia oczu ( podczas aplikacji na linię wodną),
    - bardzo unosi brwi, rozświetla, spojrzenie wydaje się świeższe ( po pierwszej aplikacji siedziałam przed lustrem i nie mogłam uwierzyć, że zwykła kredka dała taki efekt! Wyglądałam na bardzo wypoczętą, wyspaną co niestety mijało się z prawdą.)
    - bardzo wydajna,

Wady:
    - odejmuje pół gwiazdki za cenę, która mogłaby być troszkę niższa,
    - więcej wad nie zauważyłam

Podsumowując:
    Produkt naprawdę godny polecenia! Na pewno zagości w mojej kosmetyczce na długo! Od dnia zakupu używam codziennie, nawet gdy mój makijaż jest bardzo minimalistyczny z niej nigdy nie rezygnuje!

Chcesz pochwalić pa5linka za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudownie odświeża spojrzenie!
  • Uwielbiam tę kredkę! Muszę przyznać, że dość długo się na nią czaiłam, bo zdecydowanie odrzucała mnie cena, na szczęście w końcu ją kupiłam i zdecydowanie nie żałuję.

Używam jej na linię wodną i w tej roli sprawdza się świetnie. Oko od razu nabiera świeżości.

Plusy:

*Kocham tę kredkę za TRWAŁOŚĆ, wytrzymuje cały dzień (trochę się przesuwa w dół, ale efekt jej nadal nienaganny).

*KOLOR kredki również uważam za bardzo udany, lekko wpada w róż, bez drobinek.

*WYDAJNOŚĆ mnie zachwyca i powoduje się, że wyrzuty sumienia związane z wydaną kwotą są dużo mniejsze. Używam jej od 5 miesięcy, a ostrzyłam może 3 razy, nadal jest całkiem długa.

* jest MIĘKKA, łatwo pomalować linię wodną bez nieprzyjemnego tarcia.

Zauważyłam nawet, że jak zapomnę jej nałożyć to dziwnie się już bez niej czuję, spojrzenie jest takie bez blasku.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 kredki

Chcesz pochwalić kajmak za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniała, szerokie zastosowanie
  • kupiłam w promocji w sephorze 30% taniej, bardzo się cieszę, że to zrobiłam!

początkowo się przestraszyłam, bo myślałam że kupuję kredkę typowo do linii wodnej i wewnętrznej strony oka, a potem przeczytałam, że to jest głównie do liftingowania górnej powieki.

ja używam do całego oka! zarówno pod jak i nad oko, świtnie się sprawdza!

mam kolor pink champagne, bardzo ładnie świeci!

jak najbardziej polecam

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić mlvvn za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • swietna, ale nie do brwi
  • Kupilam te kredke, bo chcialam jej uzywac jako kontorowki do wewnetrznej strony dolnej powieki. Do tego ta kredka jest idealna! Ma piekny perlowo-rozowo-kremowy kolor, wiec nie jest widoczna jak biala kredka. Do tego am dwie ogromne zalety: nie szczypie i trzyma sie bardzo dlugo!
    Czasem uzywam tej kredki na grzbiet nosa i tuz nad gorna warga i tez sprawdza sie znakomicie.
    Nie uzywam High Brow zgodnie z przeznaczeniem, bo efekt jaki daje nalozona pod brwiami wyglada (przynajmniej na mnie) tandetnie.
    Jedynym minusem jest to, ze trzeba do tej kredki kupic temperowke w odpowiednim rozmiarze.

Chcesz pochwalić wuwuw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny minus to... cena
  • Kredka w Sephorze ma iście zbójecką cenę - w regularnej ofercie to ponad 80 zł. Odżałowałam, bo nie mogłam doczekać się promocji i początkowo nie byłam pewna, czy zrobiłam dobrze.

Na szczęście już pierwsze użycie utwierdziło mnie w przekonaniu, że zakup nie był błędem. Oczywiście następnym razem będę już polować na promocję - bo na pewno będę chciała kupić tę kredkę ponownie!

Za co ją lubię? Przede wszystkim za to, że fantastycznie "odświeża" spojrzenie i daje efekt wypoczętych oczu oraz twarzy. Nakłada się ją szybko i bezproblemowo, a dobrze roztarta, wygląda naturalnie nawet na "nagiej" skórze.

Według mnie jest idealna do szybkiego makijażu, kiedy np. rano spieszymy się do pracy i nie mamy zbyt wiele czasu na "zabawę" z cieniami i pędzelkami. Kolor kredki jest dość uniwersalny - to bardzo blady róż, ale sprawdził się przy moim nieco żółtawym odcieniu cery.

Kredka jest miękka i bardzo wydajna. Stosuję ją nie tylko do rozświetlenia łuku brwiowego, ale również "łuku Kupidyna" nad ustami.

Jedna uwaga: obiecywany przez producenta efekt "optycznego liftingu" najłatwiej będzie uzyskać posiadaczkom zadbanych, równych i przynajmniej lekko podkreślonych cieniem brwi. Jasna kredka stworzy wtedy z nimi wyraźniejszy kontrast.

Używam tego produktu od: blisko miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić GretchenSp za czytelną i pomocną recenzję?
  • widoczny efekt
  • W moim przekonaniu daje widoczny efekt rozjaśnienia zmęczonego spojrzenia i podniesienia brwi. Oczywiście najlpiej wygląda, jeśli brwi są ładnie podkreślone odpowiednim cieniem/kredką, a rzęsy wytuszowane, ale bywa, że używam jej solo, jako jedyny makijaż oka. Nakładam ją wtedy delikatnie pod łukiem brwiowym i trochę rozcieram.

Podoba mi się, że jest matowa i można nią osiągnąć efekt "no make up", więc sprawdza się do pracy.

Bardzo wydajna.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Titane za czytelną i pomocną recenzję?
  • poszła w kąt...
  • Kredkę użyłam dosłownie parę razy i schowałam głęboko do szuflady z kosmetykami...
    A dlaczego?
    Bo w porównaniu z jakimkolwiek cieniem , który stosuję tradycyjnie do rozświetlania łuku brwiowego, to efekt jest sztuczny i tandetny. Oprócz tego kredka jest nietrwała i nawet " na bazie" ( przy tłustej cerze ) utrzymuje się max1,5 -2 godziny. Nie mogę jej też stosować jako kredkę do rozświetlania dolnej powieki bo uczula mnie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić anonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Magia w ołówku
  • Mysalam ze bedzie gadzetem ..a nie jest!!!
    \nSwietnie rozswietla,\\\'podnosci\\\' i ozywia"zmeczone oko...
    \nMiekka kredka -mająca wiele zastosowan:przy łuku,na linij wodnej,przy płatkach nosowych..dlamnie bomba!!!
    Cena moze odstraszac ..dlatego odjełam pol gwiazdki

Chcesz pochwalić Martax1980 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt wart swojej ceny!
  • Produkt ma bardzo wiele zastosowań:

+optycznie unosi łuk brwiowy
    + nadaje się jako baza pod cienie dzięki kremowej konsystencji
    + bardzo dpbrze nadaję się do rozświetlenia wewnętrznych kącików oka
    + nałożona na linie wodną optycznie powiększa oko nadając bardziej wypoczęty wygląd

JEDYNY MINUS TO CENA! (na szczęscie jest bardzo wydajny i WARTO polować na promocje w Sephorze mi udało się swoją kupićza 65 złotych)

Używam tego produktu od: 1roku (przy prawie codzienny stosowaniu)
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Chcesz pochwalić Mazzotka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • FANTASTYCZNY produkt

• MAm oryginał z Sephory , nie zadną podróbkę za 10zł z Allegro.

Niezastąpiony przy makijażu na specjalne okazje, ale codziennie też świetnie podkreśla brwi.
    Nie zgodzę się, że brwi muszą byc wywoskowane, by wygłądała kredka nań dobrze.
    Moje nie zawsze są idealnie gładkie, ale kredeczka daje radę.

Wiadomą rzeczą dla mnie jest , że brew jako tako musi byc zadbana / rozczesana/ podmalowana /whatever
    Na niezadbane krzaczory nic nie zdziała cudów.

Ja kocham tę kredkę, choc nie stosuję codziennie, zależnie od nastroju w zasadzie.
    Świetnie się rozciera, ma piękny matowy kolor, zastyga i zostaje cały dzień tam, gdzie ją zostawiłyśmy.
    Nie zapycha.

Jestem absolutnie na tak.
    Nie ma drugiej tak świetnej kredki, a mam ich kilka.

Na linię wodną się nie nadaje, za widoczna.
    Ale dedykowana przez producenta pod brwi sprawuje się tam IDEALNIE!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 kredki

Chcesz pochwalić Lulak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się czegoś lepszego.
  • Może zacznę od tego, że nie umiem żyć bez rozświetlaczy, a użycie jakiegokolwiek pod łuk brwiowy to obowiązkowy element mojego makijażu.

Po przeczytaniu licznych recenzji na Wizażu, po tej kredce spodziewałam się nie wiadomo czego i trochę się rozczarowałam.

Jeśli chodzi o samą kredkę, to jej konsystencja jest bardzo dobra, bo miękka i świetnie się ją rozprowadza. Dla kogoś, kto nie ma dużej wprawy jest idealna, bo naprawdę ciężko jest ją nierówno położyć. Nie wałkuje się ani nie ściera, całkiem trwała.

Mi niestety nie bardzo odpowiada jej kolor, przypominający trochę jasny, pudrowy róż. Efekt wydaje mi się jakiś taki sztuczny i jakby "od miary". Na pewno wolę dużo bardziej rozświetlacze w kremie, albo nawet zwykły beżowy, jaśniutki cień do powiek.

Kredkę BeneFitu udało mi się kupić troszkę taniej w Anglii, ale według mnie i tak nie była warta swojej ceny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić blubla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Kredka jest bardzo mięciutka. Bardzo łatwo się z nią pracuje. Pięknie się rozciera i trzyma się na oku przez cały dzień przy użyciu bazy. Używam jej także pod dolne powieki aby rozsieliście okolice oka. Nie roluje się i nie zbiera w załamaniach. Nie wiem skąd ta cena 90zl, ja na allegro kupiłam nowiutką za 30zł. Także na pewno jest warta tej ceny. Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszej kredki

Chcesz pochwalić Anettibetti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest warta swojej ceny
  • Szczerze powiedziawszy, to ta kredka nie robi nic specjalnego. Mało tego, wydaje mi się, że jej "rozjaśnienie" pod łukiem wygląda bardzo sztucznie.

O wiele lepszy efekt można uzyskać zwykłym satynowym lub matowym cieniem np. z essence za 5 zł Nie warta jest 90 zł!

Ta kredka to jedna z moich największych pomyłek kosmetycznych.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 kredka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Pauleena za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra, ale...
  • ...mi się zachwyt nie udzielił. Może dlatego, że zawsze coś nakładałam pod łuk brwiowy, zawsze jakiś jasny cień i efekt był ten sam.

Więc kredka dobra. Może kupię następną, jeśli nie będę miała jasnego cienia w paletkach, ale zwykle mam, bo kupuję poczwórne.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno wciąż

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Weronikapr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyna w swoim rodzaju
  • Ilekroć sięgałam wzrokiem na półkę Benefitu, zawsze mnie ta kredka intrygowała. Przyciągała uwagę zastosowaniem, odstraszała ceną, w końcu zdecydowałam się kupić i nie żałuję!

Kredka jest genialna i ma wiele zastosowań, nie tylko podnosi optycznie brwi i ładnie je modeluje, ale również powiększa oko. Stosuję tę kredkę do "linii wodnej", jest zaskakująco trwała, a po delikatnym roztarciu pędzelkiem na dolną powiekę, w ogóle się nie odznacza, tak jakby jej tam nie było, a mimo to moje oko jest zdecydowanie większe.

W aplikacji jest bardzo prosta. Kredka jest mięciutka nie powoduje podrażnień, a dla moich oczu to cenna zaleta.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Andorinha23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra kredka, wielu zastosowań
  • Rozświetlaczy mam sporo, ale tę kredkę kupiłam do "linii wodnej". Testowałam sporo, kuiłam dwie: tę i wcześniej Sephory. Benefit bije wszystkie na głowę

+ kolor - naturalny, nie biały i nie różowy, lekko opalizujący - znakomicie wygląda na linii wodnej, nie odznacza się jak białe kredki

+ ślicznie powiększa oko, sama będąc praktycznie niewidoczna

+ mięciutka, łatwo nią malować zarówno liię wodną jak i zalecane przez producenta obszary, rozciera się bez problemu

+ pięknie rozświetla łuk brwiowy i kąciki oczu

+ jest zadziwiająco trwała na linii wodnej

+ nie migruje na gałkę oczną, a noszę soczewki kontaktowe i mam wrażliwe oczy, więc to ważne

Ogólnie polecam, cena wprawdzie wysoka, ale w końcu ile się jej użyje - starczy zapewne na bardzo długo

Używam tego produktu od: około 2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1, pierwsza

Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Bardzo ładnie rozświetla obszar pod łukiem brwiowym i wewnętrzne kąciki oczu. Stosuję ją także na linii wodnej, wydajna, trwała - zostaje cały dzień, widoczny efekt, łatwa w użyciu.

Minus w moim odczuciu nadaje się tylko dla osób o jasnych karnacjach, przy śniadych i opalonych cerach wygląda nienaturalnie (jest zbyt biała).

Chcesz pochwalić kasiajga za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 30 raz(y)
  • Rewelacja
  • Niby takie nic, zwykła kredka w kolorze różowawym trudnym do określenia, a jaki efekt! Używam jako rozświetlacza pod łuk brwiowy, do rozjaśnienia wewnętrznych kącików oka, czasem na linię wodną powieki, nad górną wargą, koło skrzydełek nosa... W zadzie łatwiej powiedzieć, gdzie ja tego nie używam.

Dla mnie kosmetyk podstawowy. Starcza na bardzo długo i wart jest tych pieniędzy, które kosztuje.

Ilość zużytych opakowań: 1 - kończę. Został "ogryzek"

Chcesz pochwalić AaBe za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER!
  • Nigdy nie używałam takich cudów, a jak się już skusiłam, to jestem szczęśliwa,że trafiłam w dyche : )

Naprawdę efekty są okey !
    Polecam, choć pewnie coś podobnego można znaleźć taniej.

Używam tego produktu od: 6mies
    Ilość zużytych opakowań: 1szt

Chcesz pochwalić boffinka za czytelną i pomocną recenzję?