Giorgio Armani, High Precision Retouch (Korektor w pędzelku)

Giorgio Armani, High Precision Retouch (Korektor w pędzelku)

Pojemność 4,4 ml

Korektor Armani tuszuje przebarwienia, drobne niedoskonałości, cienie po oczami. Zawiera odbijające światło drobinki, które optycznie rozświetlają cerę. Oprócz działania kryjącego ten kosmetyk zawiera w sobie substancje nawilżające oraz witaminę E.

pod oczy
rozświetlające
w pędzelku / w aplikatorze

NIE WARTO

Niesamowicie wkurzający korektor, jeszcze bardziej mega wkurzający pędzelek. Kto go wymyślił? Ten pędzelek jest tak beznadziejny, że przy każdej aplikacji haczy o skórę pod okiem co jest bardzo nieprzyjemne Ja nie rozjaśniam tylko skóry pod okiem bo wtedy wychodzi panda tylko rozjaśniam cały trójkąt wzdłuż nosa.
Produkt daje rozświetlenie tylko na początku poźniej zamienia się w suchy mat.
Wyglądam w nim na zmęczoną. Skóra lepiej wygląda bez tego korektora niż z nim. Żałuje że go kupiłam, już nigdy nie zdradzę mojego kochanego Magic od Heleny.

To dobry korektor, który naprawdę mogę polecić

Zalety
+łatwość użytkowania
+cena
+idealne krycie
+trwałość
+konsystencja
+nie podrażnia
+wyrównuje koloryt
+wydajny

Wady
-brak

Dobry ale nie za 199 złotych

Korektor spełnił moje oczekiwania...

+ mam lekkie cienie pod oczami, które całkowicie zakrywa
+ nie wysusza
+ nie piecze przy podrażnionej cerze wokół oczu
+ dobry dla bladolicych
+ dość wydajny

Ale ma też minusy:

- opakowanie (cholernie wkurza mnie, że ciągle się brudzi; nie wygląda na kosmetyk ekskluzywyny- ot zwykły czarny pojemnik)
- zbiera się w załamaniach
- mały wkurzający pędzelek

Polecam go młodym dziewczynom, które mają świeże wypoczęte cery bez zmarszczek :)
WTEDY BĘDZIE IDEALNY

Odradzam Panią 30+

Nie jest warty 199 złotych. Mniej więcej takie same krycie, trwałość i właściwości miał dla mnie korektor Sephory za około 50/60 złotych (nie pamietam dokładnie) dlatego nie wiem czy kupię go ponownie...

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

dobry, ale

+maskuje cienie pod oczami, jako tako (mam z tym duży problem)
+wydajny
+łatwo się nakłada
+nie tworzy maski
+nie ściina się

-drogi
-nie kryje wystarczająco dobrze
-ma brzydki żółtawy odcień

Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

Wybawca :)

Niestety posiadam dość znaczne cienie pod oczami :( W związku z tym od dłuższego czasu poszukiwałam korektora, który zakamufluje cienie, rozświetli spojrzenie i nie będzie szpachlą ;) Ten korektor zdecydowanie spełnia swoje zadanie - cienie znikają w 90%, spojrzenie jest rozświetlone. Zmiana była tak znaczna, że aż się nie poznałam jak spojrzałam :D Początki nie były łatwe. Po pierwszej aplikacji podkreślił niestety suche skórki. Dlatego polecam zdecydowanie porządne nawilżenie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego opakowania

Wielkie rozczarowanie za wielkie pieniądze

Od pewnego czasu szukałam korektora dla Pani około 30-stki ( pierwsze delikatne zmarszczki) i pokusiłam się na ten oto korektor. Zakupiłam ten produkt oryginalny on-line w perfumerii za nie małą sumę 199 zł.

Po pierwszej aplikacji myślałam że to pomyłka, że otrzymałam zamieniony produkt: nie tuszuje cieni pod oczami, wchodzi lekko w zmarszczki a co naj naj ważniejsze nie daje efektu rozświetlenia ! Zaaplikowany korektor wygląda na twarzy jak zwykły produkt za parę złotych .

Po pewnym czasie zrezygnowana oddałam korektor mojej mamie ( 50+) aby go przetestowała w ramach mojej ciekawości. Korektor nie zdał egzaminu również na jej dojrzałej twarzy. Komu jest dedykowany ten produkt ? Tego nie wiem, ale na pewno nie dla osób które potrzebują rozśwetlenia i średniego krycia cieni pod oczami.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 4.4 ml

Rewelacja!

Do tej pory moje próby używania korektora zawsze kończyły się niezadowoleniem.
Teraz jestem w 100% usatysfakcjonowana. Korektor spełnia wszystkie moje oczekiwania: nie ma tendencji do zbierania się w zmarszczkach, pięknie rozjaśnia (bez sztucznego, nienaturalnego efektu) i delikatnie rozświetla. Po prostu ideał. Cena wprawdzie jest wysoka, ale adekwatna do jakości. Ponadto korektor jest wydajny, więc to w jakimś stopniu rekompensuje spory wydatek. Polecam :)

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy

póki co najlepszy..

OPAKOWANIE
Opakowanie jest proste, klasyczne i solidne. Nie jest jakieś szczególnie piękne, raczej takie zwykłe. W tej cenie, to chyba oczekiwałabym czegoś bardziej zachwycającego (ale to akurat taka mało istotna kwestia). Denerwuje mnie ten pędzelek, jest bardzo cienki i długi, jak od eyelinera. W ogóle nie rozumiem tego pomysłu z takim pędzelkiem..

WŁAŚCIWOŚCI/DZIAŁANIE
Kosmetyk dość tępo się rozprowadza, ale gdy się to już zrobi nie zostawia żadnych plam, czy smug. Dobrze kryje (choć ja nie mam jakiś szczególnych sińców pod oczami), rozświetla spojrzenie. Faktycznie wyjątkowo mało podkreśla zmarszczki, co jest jego ogromną zaletą. Jest lekki, w ogóle nie czuję, że mam go pod okiem. Właściwie nie mam mu nic do zarzucenia.

DOSTĘPNOŚĆ
Kosmetyki Armaniego niestety dostępne są tylko w wybranych Douglasach, no i pozostaje jeszcze internet.

Genialny dla dojrzałych kobiet....

Kupiłam go za 120 zł w polskim sklepie internetowym , gdzie kupuję od lat :-). numer 3 , jest idealny pod okulary na sińce ale nie tylko, nie wchodzi w zmarszzczki , rozświetla oko , stosuję go na krem , pieknie wygląda . Opakowanie nudne bez zachwytów, ale to nie ma dla mnie znaczenia . Wytrzymuje ok.8 godzin , jeżeli nie przebywam w pobliżu palaczy i na mrozie, wietrze . Jest najlepszy a i cena może być. Kochane szukajcie a znajdziecie ......

Używam tego produktu od: 1 rok

Faworyt wśród korektorów pod oczy :-)

Kultowy korektor z Giorgio Armani zawładnął i moim sercem.
Chęć posiadanie tego korektora była tak silna, że byłabym w stanie po niego jechać nawet 100 km dalej od mojego miejsca zamieszkania ;-) Niestety w moim Douglasie go nie mieli, a na allegro wtedy też nikt tego cacka nie sprzedawał więc musiałam go dorwać w inny sposób ;-)
Swój korektor mam w kolorze 2 Ivory, korektor bardzo dobrze kryje przy tym pięknie rozświetla!
Rozświetlenie w żadnym wypadku nie jest tandetne, robi to naprawdę ślicznie :-) Nie wchodzi w mimiczne zmarszczki, nie migruje, nie roluje i nie waży się, nie ma tendencji do wysuszania delikatnej skóry pod oczami, nie podrażnia, nie uczula, jest lekki i trwały. Potrzebujemy troszeczkę korektora by ładnie go rozprowadzić, nie ma co przesadzać (wydajność), lekko przypudrowany utrzymuje się do demakijażu. Nie wiem co więcej mogłabym o nim napisać, ja się cieszę, że go mam, a polowałam na niego bardzo długo nie wiedziawszy do końca, czy się u mnie sprawdzi... A jednak trafiłam z zakupem ;-)

Używam tego produktu od: 1 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Kiedys byla to czarodziejska różdżka

Korektor to od pewngo czasu gwóźdź mojego programu makijażwego. Kiedyś cienie pod oczami miałam chyba mniejsze lub ich po prostu nie zauważałam, dziś bez zakrycia ich nie wychodzę z domu.

Próbowałam różnych korektorów i tych tanich i drogich, jedne mniej rozczarowały, inne więcej. Ale żaden nie wprawił mnie w taki zachwyt jak High Precision.

W malutkim pędzelku kryje się różdżka Harrego Pottera, jednym dotknięciem poprawia wygląd i, wiadomo co za tym idzie, samopoczucie. Usuwa nam mrok i ciemność spod oczu, szybko i bez zbędnych ceregieli.

Jest bardzo lekki, jak mgiełka, porządnie rozświetla (ma najmniejsze drobineczki jakie widziałam na rynku kosmetycznym) i bardzo prosto wklepuje się go palcami. Można też pociągnąć pędzlem i nie spowoduje to, że cały produkt zniknie. Doskonale współgra z innymi kosmetykami (np. podkład Lancome, Air de Tient).

Nie włazi w zmarszczki (nie wybaczyłabym tego), nie roluje się, jest trwały i nawet jeśli po np. 11 godzinach zrobimy poprawkę nadal nie musimy bać się efektu szpachli i tynku na naszej twarzy.

Trzeba jednak przyznać, że nie do końca radzi sobie z niedoskonałościami typu przebarwienia. Ale też i tu tragedii nie ma. Poza tym, z tego co wiem ten korektor został stworzony do podocznych okolic a tam radzi sobie bez zarzutu.

Minusem może wydawać się cena, ale kiedy podlicze wszystkie nietrafione zakupy korektorowe z ubiegłego roku to i tak zakup High Precision okazuje się oszczędnością.

Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 (i jest nadal)

edytuje po 6 miesiacach aby podkreslic, ze korektor ciagle jest i byl to jak do tej pory pory moj najlepszy kosmetykowy zakup.

Edycja po 2 latach: Wycofali numer 1, nr 2 jest za zolty i za ciemny wobec czego korektor jest dla mnie bezuzyteczny. Zmieniono tez chyba formule bo wazy sie nawet przy utrwaleniu pudrem. To samo przy zastosowaniu color correctors Armaniego. Przerzucam sie zatem na Lancome Effacernes (wodoodporny), ktory wygladza zmarszczki i ma lepsze lrycie od Narsa (radiant concealer)

kwc wsrod korektorów

Super kolor nie wpadający w róż ,doskonałe krycie cieni pod oczami ,nie wchodzi w zmarszczki a robi to 99% korektorów.
\\nKorektor ma dwie zasadnicze zalety nie dośc że porządnie kryje ,ślicznie rozświetla:)
\\nMój kwc, uzywam od 1,5 roku i ciągle go mam więc super wydajny.