Barwa, Siarkowa Moc, Mydło specjalne antybakteryjne

Powiększ Barwa, Siarkowa Moc, Mydło specjalne antybakteryjne

Zgłaszająca osoba: kokoss217

Przeznaczone do pielęgnacji cery tłustej z tendencją do wyprysków i łojotoku. Szczególnie pomocne w wieku dojrzewania, gdyż łagodzi objawy trądziku i podrażnienia, przywracając zdrowy wygląd skórze twarzy, dekoltu i pleców. Dzięki specjalnym właściwościom siarki mydło ma działanie antybakteryjne i przeciwłojotokowe. Nie podrażnia, nie uczula. Polecane do mycia przetłuszczających się włosów.

Skład: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Petrolatum, Sulfur, Glycerin, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid, BHT, Cl 11680

Cena: ok. 8zł / 100g
/s/

• dobry ale bez szaleństw
  • Dzięki siarce zawartej w sobie wysusza niedoskonałości... niestety wraz ze skórą. Cera jest mniej świecąca, oczyszczona jednak po każdym użyciu w przypadku mydła jest niemile ściągnięta. Nie zauważyłam u siebie nadzwyczajnego działania siarkowej mocy. Stosuję po zmyciu makijażu płynem micelarnym .

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iwonme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie powrócę już do siarki...
  • Mydełko ma zwykły kształt mydła, jest żółte. Podczas mycia twarzy świetnie się pieni, jednak ma okropny, siarkowy zapach. Jak dla mnie jest on irytujący. Po długim stosowaniu tego mydła nie zauważyłam postępów w żadnym kierunku. Jedyną rzeczą jaką mogę stwierdzić to to, że naprawdę nie uczula. Skóra nie jest ściągnięta, pod warunkiem, że użyjemy toniku. Pragnęłam pozbyć się tego mydła jak najszybciej, ale jest strasznie ekonomiczny! Po miesiącu prawie w ogóle się nie zużyło.

Używam tego produktu od: 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 mydełko

Chcesz pochwalić Ulka502 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Siarkowa Moc Działa
  • Mydło Siarkowa Moc jest dla mnie niezastąpionym kosmetykiem jeśli chodzi o oczyszczanie i pielęgnację twarzy. Idealnie zmywa makijaż, oszczyszcza dokładnie skórę, nie podrażniając jej. Mydło nie wysusza skóry, działa antybakteryjnie, aktywnie zwalcza wypryski i chroni skórę przed nimi. Dzięki niemu mam idealnie gładką buzię.

Używam tego produktu od: conajmniej 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: conajmniej 4

Chcesz pochwalić tinka06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialne
  • NIC, dosłownie NIC nie matuje tak dobrze jak to mydełko. Mój problem ze spływającym makijażem znikł, bo skóra pozostaje matowa przez długie godziny. Bardzo dobry efekt zauważyłam też używając siarkowego kremu, choć pod makijaż ogólnie kremy się u mnie nie sprawdzają.
    Jeszcze niedawno myłam nim twarz dwa razy dziennie po umyciu twarzy łagodnym żelem, teraz tylko raz - mydło mocno przesusza, ale moja skóra tego potrzebowała. Działa antybakteryjnie już od pierwszego użycia i jest bardzo wydajne.
    Zapach wcale nie jest strasznie nieprzyjemny - nie pachnie kwiatkami, ale też zapach siarki jest bardzo delikatny i znika po zmyciu wodą.

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić amigdalinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne mydełko
  • Mydełko dostałam w prezencie od mamy ponieważ mam pełno zaskórników i pryszczy , mama idealnie trafiła, chociaż mydełko nie ma przyjemnego zapachu to idealnie działa na skórę, co prawda trochę wysusza skórę, ale jak dla mnie jest dobry, ponieważ później stosuje kremy nawilżające.

Używam tego produktu od: siedmiu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić mademoiselle_evelina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczne
  • Zakupiłam mydło jakieś 4 miesiace temu gdy byłam na początku ciąży, gdyż moja cera jest problematyczna, tłusta, często sie świeci, mam pełno zaskórników i czasem wyskakują pryszcze. Problem nasilił się w ciąży. Juz po tygodniu stosowania mydła regularnie stan mojej skóry się poprawił, wstrętne wągry nadal siedzą, ale nie wyskakują już wstrętne wulkany i skóra przestałą się świecić.
    Minusem jest siarkowy zapach, który utrzymuje się bardzo długo, mam wrażenie, że jak umyję się nawet na drugi dzień czymś innym to i tak czuć siarkę, chyba jest to znak, że mydło ma długie działanie
    Żałuję, że nie używałam tego mydła gdy byłam nastolatką

Ilość zużytych opakowań: sześć

Chcesz pochwalić bielicka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować, jeśli mamy cerę tłustą czy mieszaną
  • Mam cerę mieszaną skłonną do wyprysków z tłustą strefą T i suchymi policzkami...
    Plusy:
    - jest tanie (7- 8 zł )
    -baaardzo wydajne (używam od roku codziennie wieczorem i zużycie jest znikome)

-nie podrażnia i nie zapycha
    -skóra staje się na kilka godzin matowa
    Minusy:
    -mało przyjemny zapach (za sprawą siarki)
    -przy skórze suchej czy bardziej wrażliwej mydełko może podrażniać czy wysuszać
    - oczyszcza, ale aż za dobrze...skóra piszczy z czystości, ale to nie jest dla niej zbyt dobre, bo usuwamy z niej wszystkie naturalne oleje itd. które chronią skórę
    -koniecznie musimy użyć po nim toniku, żeby przywrócić skórze jej Ph

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić KolejnyNudnyNick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oczekiwałam czegoś lepszego
  • Używając go regularnie 1-2 razy dziennie jakoś nie zauważyłam jakiś mega świetnych efektów, dobrze oczyszczał cerę, ale jeśli chodzi o radzenie sobie z wypryskami to słabo niestety. Dodatkowo wymaga dobrego nawilżenia, bo niestety wysusza skórę

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cholernie podrażnił
  • Dowiedzialam się o tym mydle od mojej koleżanki, która podobnie jak ja zmaga się z cerą tłustą. Weszłam na wizaż i zobaczyłam mase dobrych opinii, dlatego zdecydowałam się na kupno tego produktu. Stosowałam je długo i totalnie nie zdawałam sobie sprawy, że to przez nie sobie tak zaszkodziłam. Dostałam przez nie wysypu czerwonych, suchych i łuszczących się plam na twarzy Na dodatek miałam wrażenie, że szybciej się przez nie zaczynam świecić, to samo z wychodzeniem pryszczy. Zdecydowanie jest dla mnie za mocne. Niestety nie było wyjścia i w tej chwili jestem na maściach dermatologicznych i antybiotyku. Wiele osób chwali sobie to mydło, w końcu to czy kosmetyk się sprawdzi, to kwestia indywidualna. Radzę jednak uważać i NAWILŻAĆ

Chcesz pochwalić egonat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze oczyszcza skórę
  • Muszę przyznać, że nigdy nie stosowałam mydła ani innych kosmetyków siarkowych, mimo ze trądzikowe BUUUM mam już za sobą i teraz walczę tylko z pozostałościami i wypryskami przed okresem.

-Mydło w kostce, jak dla mnie zawsze jest śmieszne w użyciu, od bardzo dawna stosuję tylko mydła i kosmetyki w płynie i te kostki niezmiennie mnie fascynują. I owszem, bez mydelniczki ani rusz. Lepią się do tego wszystkie syfy z lazienki, włosy itp
    -Działanie jest fajne, po dokładnym demakijarzu świetnie domywa skórę solidnie, do skrzypienia.
    -Mimo tego, że wydaje mi się być dość agresywne w tym myciu, skóra nie buntuje się przed takim traktowaniem. Stosowałam je również w trakcie "kosmetycznej głodówki" gdzie zmywałam wszystko ze skóry tym mydłem i przez najbliższe 24 godziny nie nakładałam nic. Skóra wcale nie była przesadnie ściągnięta, nic się z nią nie stało złego
    -Piecze w oczy tak tragicznie, że słowo daję, nic mnie w życiu tak nie szczypało. Mycie rękoma z pominięciem oczu- ok. Ale z użyciem szczoteczki... tragedia. Muszę myć szczoteczką praktycznie suche czoło, bo inaczej wszystko spływa wprost do oczu.
    -Działanie przeciwtrądzikowe... możliwe że wspomaga. nie zuważyłam pogorszenia stanu skóry. Trudno mi je oceniać samodzielnie, bo używam jeszcze całego szeregu innych kosmetyków.
    -jest bardzo, bardzo wydajne.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej kostki

Chcesz pochwalić cytadela212 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij