Barwa, Siarkowa Moc, Mydło specjalne antybakteryjne

Powiększ Barwa, Siarkowa Moc, Mydło specjalne antybakteryjne

Zgłaszająca osoba: kokoss217

Przeznaczone do pielęgnacji cery tłustej z tendencją do wyprysków i łojotoku. Szczególnie pomocne w wieku dojrzewania, gdyż łagodzi objawy trądziku i podrażnienia, przywracając zdrowy wygląd skórze twarzy, dekoltu i pleców. Dzięki specjalnym właściwościom siarki mydło ma działanie antybakteryjne i przeciwłojotokowe. Nie podrażnia, nie uczula. Polecane do mycia przetłuszczających się włosów.

Skład: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Petrolatum, Sulfur, Glycerin, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid, BHT, Cl 11680

Cena: ok. 8zł / 100g
/s/

• Idealne oczyszczenie
  • Mydło siarkowe to zdecydowanie mój ulubiony kosmetyk z całej tej serii. Ma bardzo specyficzny zapach, ale przy dłuższym stosowaniu nie przeszkadza mi już. Używam go codziennie rano i wieczorem. Mydło idealnie oczyszcza skórę, mam wrażenie, że zmyje wszystko. Skóra po jego zastosowaniu jest świeża, gładka i oczyszczona.Nie zauważyłam aby wysuszał czy podrażniał moją skórę. - See more at: http://jestemangela.blogspot.com/2015/07/siarkowa-pielegnacja-twarzy-czyli-mydo.html#sthash.1Dkdb5i5.dpuf

Używam tego produktu od: dwóch misięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić jestemangela za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• idealne dla tlustej cery
  • Mydlo bardzo dobrze spisuje sie na tlustej cerze. Zwalcza wypryski i likwiduje nadmiar sebum skora jest odswiezona i oczyszczona.
    Minusem jest to ze wysusza skore i bardzo piecze przy uzywaniu w okolicach oczu.
    Nr 1 na wypryski!

Używam tego produktu od: 2lata
    Ilość zużytych opakowań: 2całe

Chcesz pochwalić katypyyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla kogoś o tłustej cerze
  • Plusy:
    - matuje skórę
    - dostępny
    - działanie bakteriobójcze
    - cena
    - wydajność

Minusy:
    - zapach
    - bardzo mocno wysusza skórę
    - podrażnia oczy

Myślę, że sprawdzi się u osób o tłustej i mocno trądzikowej cerze.

Chcesz pochwalić anitellka za czytelną i pomocną recenzję?
  • naturalne, zdrowe mydełko!
  • Od kiedy mam problemy ze skórą, to kupuję to mydełko. Pomaga mojej skórze pozbyć się różnego rodzaju stanów alergicznych czy uczuleniowych. Jest delikatne, nie podrażnia, działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Brak intensywnego zapachu i prosty skład chemiczny pozwala naturalne oczyścić skórę i zachować świeżość na długo.

+niska cena
    +dostępność
    +skuteczne działanie
    +naturalny skład

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sunandsnow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły produkt w niskiej cenie
  • Mydło kupiłam z myślą o myciu pleców, ponieważ pojawiły mi się w tych okolicach wypryski. Mydło jest świetne na tego typu problemy, wypryski zniknęły po dwóch dniach, a przebarwienia się zmniejszyły. Kupiłam drugą kostkę, aby stosować do mycia twarzy i również jestem zadowolona. Nie wysusza skóry, po umyciu nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Jedyny minus to zapach, bo mydło lekko zajeżdża zgniłym jajkiem (jak to siarka) :P Wybaczam mu jednak ten drobny minus, ponieważ świetnie działa do tego jest tanie.

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre
  • Myślałam że to mój KWC. Wspaniale oczyszczało, zmywało calutki makijaż, zmiejszało widocznosć porów, radziło sobie z niespodziankami ALE nie tak dobrze jak mydło błotno-solne które ostatnio kupiłam. Polecam wszystkim wypróbować mydło z błotkiem bo dla mnie jest o wiele lepsze. Co nie zmienia faktu że to porządny produkt.
    Minus to to że mydło troche mało wydajne

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić headlong za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsze!
  • Mydło siarkowe to najlepszy produkt, ktory pomaga mi z problemami tradziku. Dziala bardzo szybko i bardzo skutecznie. Dokladnie oczyszcza moja twarz i zapobiega jej przetluszczaniu sie.

Używam tego produktu od: ok 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam 3

Chcesz pochwalić cz_djm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry oczyszczacz
  • Nie wysuszył mojej skóry ale wysusza niedoskonałości. Niestety nie zauważyłam znacznego zahamowania powstawania wyprysków, ale może to być moja wina (nawyk drapania) mydło dobrze oczyszcza, zapach wcale nie jest nieprzyjemny, zapach jest ledwo wyczuwalny, bardzo wydajne

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić bytheway za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z najlepszych!
  • Moja cera zawsze była tłusta i często pojawiały się na niej wypryski. Podobnie było z plecami, które wyglądały strasznie, szczególnie podczas okresu. O mydle siarkowym dowiedziałam się od mamy i postanowiłam niezwłocznie się z nie zaopatrzyć.

Początki były trudne, jednak byłam tego świadoma. Wysypało mnie mocniej niż zwykle, jednak trwało to jedynie 2 tygodnie, później cera zaczeła się uspokajać, tak samo z plecami.

Krem nie zlikwidował całkowicie mojego trądziku, jednak nie tego oczekiwałam. Po roku stosowania moja twarz mniej się tłuści (jest to zasługa również kremu nawilżającego do cery tłustej z tej serii) oraz znacznie zmniejszyła się ilość wyprysków.

Kolejnym plusem jest niesamowita wydajność. W ciągu roku zużyłam dwie całe kostki, właśnie zaczynam trzecią. Cena również jest niska, w porównaniu do wydajności.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowania

Chcesz pochwalić Carvilone za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla skory
  • Kupilam z mysla zapobiegania wypryskom. Czasem czuje ze moja twarz I cialo nie sa za szczesliwe I wtedy funduje sobie to mydelko. Dobrze sie pieni ale nie za bardzo. Zapach zbytnio mu nie przeszladza. Po zmyciu zostawia skore wygladzona, lekko tepa w dotyku ale nie sciagnieta. Pomaga zwalczyc nieprzyjacieli. Polecam

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić patik79 za czytelną i pomocną recenzję?