Barwa, Siarkowa Moc, Mydło specjalne antybakteryjne

Powiększ Barwa, Siarkowa Moc, Mydło specjalne antybakteryjne

Zgłaszająca osoba: kokoss217

Przeznaczone do pielęgnacji cery tłustej z tendencją do wyprysków i łojotoku. Szczególnie pomocne w wieku dojrzewania, gdyż łagodzi objawy trądziku i podrażnienia, przywracając zdrowy wygląd skórze twarzy, dekoltu i pleców. Dzięki specjalnym właściwościom siarki mydło ma działanie antybakteryjne i przeciwłojotokowe. Nie podrażnia, nie uczula. Polecane do mycia przetłuszczających się włosów.

Skład: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Petrolatum, Sulfur, Glycerin, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid, BHT, Cl 11680

Cena: ok. 8zł / 100g
/s/

• najlepsze!
  • Mydło siarkowe to najlepszy produkt, ktory pomaga mi z problemami tradziku. Dziala bardzo szybko i bardzo skutecznie. Dokladnie oczyszcza moja twarz i zapobiega jej przetluszczaniu sie.

Używam tego produktu od: ok 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam 3

Chcesz pochwalić cz_djm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry oczyszczacz
  • Nie wysuszył mojej skóry ale wysusza niedoskonałości. Niestety nie zauważyłam znacznego zahamowania powstawania wyprysków, ale może to być moja wina (nawyk drapania) mydło dobrze oczyszcza, zapach wcale nie jest nieprzyjemny, zapach jest ledwo wyczuwalny, bardzo wydajne

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić bytheway za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z najlepszych!
  • Moja cera zawsze była tłusta i często pojawiały się na niej wypryski. Podobnie było z plecami, które wyglądały strasznie, szczególnie podczas okresu. O mydle siarkowym dowiedziałam się od mamy i postanowiłam niezwłocznie się z nie zaopatrzyć.

Początki były trudne, jednak byłam tego świadoma. Wysypało mnie mocniej niż zwykle, jednak trwało to jedynie 2 tygodnie, później cera zaczeła się uspokajać, tak samo z plecami.

Krem nie zlikwidował całkowicie mojego trądziku, jednak nie tego oczekiwałam. Po roku stosowania moja twarz mniej się tłuści (jest to zasługa również kremu nawilżającego do cery tłustej z tej serii) oraz znacznie zmniejszyła się ilość wyprysków.

Kolejnym plusem jest niesamowita wydajność. W ciągu roku zużyłam dwie całe kostki, właśnie zaczynam trzecią. Cena również jest niska, w porównaniu do wydajności.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowania

Chcesz pochwalić Carvilone za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla skory
  • Kupilam z mysla zapobiegania wypryskom. Czasem czuje ze moja twarz I cialo nie sa za szczesliwe I wtedy funduje sobie to mydelko. Dobrze sie pieni ale nie za bardzo. Zapach zbytnio mu nie przeszladza. Po zmyciu zostawia skore wygladzona, lekko tepa w dotyku ale nie sciagnieta. Pomaga zwalczyc nieprzyjacieli. Polecam

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić patik79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre mydło, które uratowało moją skórę
  • Kiedy na mojej skórze pojawiło się mnóstwo wyprysków, skóra zaczęła się prztłuszczać, postanowiłam wypróbować właśnie to mydło. Pierwszą i drugą kostkę miałam w starym opakowaniu. Trzecie mydełko już w nowym. Poza opakowaniem niczym się nie różnią.
    Mydełko uratowało moją cerę. Nie od razu. Po około 3 miesiącach były widoczne efekty. Koniec z wypryskami, prztłuszczaniem. I co najważniejsze mydełko nie przesuszyło mojej cery. Po umyciu nie czuję ściagnięcia i nie mam potrzeby natychamistowego użycia kremu (jak to bywa z niektórymi żelami). Mydło ma specyficzny siarkowy zapach, który mi akurat nie przeszkadza, ale dla innych może być wadą. Kosmetyk jest wydajny. Stosuję go równolegle z kremem długotrwale nawilżającym barwy. Mydełko kupuję regularnie i na pewno nie zamienię na żaden żel.

Ilość zużytych opakowań: 2 kostki

Chcesz pochwalić Agnieszka_kw za czytelną i pomocną recenzję?
  • MOJE KWC!!
  • Mydełko kupiłam ze względu na to iż używam kremów matującego i nawilżającego tej firmy i uznałam że może to być tańszy zaiennik.

Cera po umyciu jest gładka, matowa, nawilżona przez cały dzień. Niedoskonałości znikają dużo szybciej (u mnie czasem tego samego dnia) NIE WYSUSZA.

Polecam wszystkim którzy mają problemy z trądzikiem, bliznami. Kosztuje 5 zł więc duża suma to nie jest.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Chcesz pochwalić Nikolette za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem ok!
  • Całkiem dobry produkt. Świetnie oczyszcza i usuwa nadmiar sebum. Po umyciu rano moja twarz nie świeci się do wieczora, niestety tylko jeśli nie używam tego dnia podkładu.

Plusy:
    + dobrze oczyszcza
    +usuwa nadmiar sebum
    +nie wysusza
    +wydajne
    +cena
    +dostępność

Minusy:
    -po nałożeniu podkładu efekt matowej cery pryska ;<
    -mydła w kostce wydają mi się mało higieniczną formą kosmetyków

Chcesz pochwalić ingenting1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet dobre
  • Mydełko kupiłam ze względu na nagłe i bardzo intensywne przetłuszczanie się mojej cery. Nie spodziewałam się spektakularnych efektów i takich nie zaobserwowałam. Jednak mydło i tak jest godne polcenia. Skóra po umyciu nim była przez pewien czas zmatowiona i nie pojawiały się nowe niedoskonałości. Pozostawiany przez nie delikatny zapach siarki przypomina podświadomości, że mydełko działa.Zapach ten nie jest jednak drażniący i dosyc szybko znika. Mydła używam ponad miesiąc codziennie zamiast żelów do twarzy. I zauważyłam, że w połączeniu z peelingiem gruboziarnistym z Lirene moja cera nie wydziela już takich ilości sebum !! Jednak nie mogę jednoznacznie stwierdzić który kosmetyk do tego się przyczynił.

PS> teraz mydełko ma inną szatę graficzną - białe pudełeczko i miedziane litery. Wspominam o tym bo trochę się naszukałam w drogerii niebiesko-pomarańczowego pudełka

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: około połowy kostki

Chcesz pochwalić paero8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale bez szaleństw
  • Dzięki siarce zawartej w sobie wysusza niedoskonałości... niestety wraz ze skórą. Cera jest mniej świecąca, oczyszczona jednak po każdym użyciu w przypadku mydła jest niemile ściągnięta. Nie zauważyłam u siebie nadzwyczajnego działania siarkowej mocy. Stosuję po zmyciu makijażu płynem micelarnym .

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iwonme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie powrócę już do siarki...
  • Mydełko ma zwykły kształt mydła, jest żółte. Podczas mycia twarzy świetnie się pieni, jednak ma okropny, siarkowy zapach. Jak dla mnie jest on irytujący. Po długim stosowaniu tego mydła nie zauważyłam postępów w żadnym kierunku. Jedyną rzeczą jaką mogę stwierdzić to to, że naprawdę nie uczula. Skóra nie jest ściągnięta, pod warunkiem, że użyjemy toniku. Pragnęłam pozbyć się tego mydła jak najszybciej, ale jest strasznie ekonomiczny! Po miesiącu prawie w ogóle się nie zużyło.

Używam tego produktu od: 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 mydełko

Chcesz pochwalić Ulka502 za czytelną i pomocną recenzję?