Barwa, Siarkowa Moc, Mydło specjalne antybakteryjne

Powiększ Barwa, Siarkowa Moc, Mydło specjalne antybakteryjne

Zgłaszająca osoba: kokoss217

Przeznaczone do pielęgnacji cery tłustej z tendencją do wyprysków i łojotoku. Szczególnie pomocne w wieku dojrzewania, gdyż łagodzi objawy trądziku i podrażnienia, przywracając zdrowy wygląd skórze twarzy, dekoltu i pleców. Dzięki specjalnym właściwościom siarki mydło ma działanie antybakteryjne i przeciwłojotokowe. Nie podrażnia, nie uczula. Polecane do mycia przetłuszczających się włosów.

Skład: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Petrolatum, Sulfur, Glycerin, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid, BHT, Cl 11680

Cena: ok. 8zł / 100g
/s/

• całkiem ok!
  • Całkiem dobry produkt. Świetnie oczyszcza i usuwa nadmiar sebum. Po umyciu rano moja twarz nie świeci się do wieczora, niestety tylko jeśli nie używam tego dnia podkładu.

Plusy:
    + dobrze oczyszcza
    +usuwa nadmiar sebum
    +nie wysusza
    +wydajne
    +cena
    +dostępność

Minusy:
    -po nałożeniu podkładu efekt matowej cery pryska ;<
    -mydła w kostce wydają mi się mało higieniczną formą kosmetyków

Chcesz pochwalić ingenting1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet dobre
  • Mydełko kupiłam ze względu na nagłe i bardzo intensywne przetłuszczanie się mojej cery. Nie spodziewałam się spektakularnych efektów i takich nie zaobserwowałam. Jednak mydło i tak jest godne polcenia. Skóra po umyciu nim była przez pewien czas zmatowiona i nie pojawiały się nowe niedoskonałości. Pozostawiany przez nie delikatny zapach siarki przypomina podświadomości, że mydełko działa.Zapach ten nie jest jednak drażniący i dosyc szybko znika. Mydła używam ponad miesiąc codziennie zamiast żelów do twarzy. I zauważyłam, że w połączeniu z peelingiem gruboziarnistym z Lirene moja cera nie wydziela już takich ilości sebum !! Jednak nie mogę jednoznacznie stwierdzić który kosmetyk do tego się przyczynił.

PS> teraz mydełko ma inną szatę graficzną - białe pudełeczko i miedziane litery. Wspominam o tym bo trochę się naszukałam w drogerii niebiesko-pomarańczowego pudełka

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: około połowy kostki

Chcesz pochwalić paero8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale bez szaleństw
  • Dzięki siarce zawartej w sobie wysusza niedoskonałości... niestety wraz ze skórą. Cera jest mniej świecąca, oczyszczona jednak po każdym użyciu w przypadku mydła jest niemile ściągnięta. Nie zauważyłam u siebie nadzwyczajnego działania siarkowej mocy. Stosuję po zmyciu makijażu płynem micelarnym .

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iwonme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie powrócę już do siarki...
  • Mydełko ma zwykły kształt mydła, jest żółte. Podczas mycia twarzy świetnie się pieni, jednak ma okropny, siarkowy zapach. Jak dla mnie jest on irytujący. Po długim stosowaniu tego mydła nie zauważyłam postępów w żadnym kierunku. Jedyną rzeczą jaką mogę stwierdzić to to, że naprawdę nie uczula. Skóra nie jest ściągnięta, pod warunkiem, że użyjemy toniku. Pragnęłam pozbyć się tego mydła jak najszybciej, ale jest strasznie ekonomiczny! Po miesiącu prawie w ogóle się nie zużyło.

Używam tego produktu od: 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 mydełko

Chcesz pochwalić Ulka502 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Siarkowa Moc Działa
  • Mydło Siarkowa Moc jest dla mnie niezastąpionym kosmetykiem jeśli chodzi o oczyszczanie i pielęgnację twarzy. Idealnie zmywa makijaż, oszczyszcza dokładnie skórę, nie podrażniając jej. Mydło nie wysusza skóry, działa antybakteryjnie, aktywnie zwalcza wypryski i chroni skórę przed nimi. Dzięki niemu mam idealnie gładką buzię.

Używam tego produktu od: conajmniej 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: conajmniej 4

Chcesz pochwalić tinka06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialne
  • NIC, dosłownie NIC nie matuje tak dobrze jak to mydełko. Mój problem ze spływającym makijażem znikł, bo skóra pozostaje matowa przez długie godziny. Bardzo dobry efekt zauważyłam też używając siarkowego kremu, choć pod makijaż ogólnie kremy się u mnie nie sprawdzają.
    Jeszcze niedawno myłam nim twarz dwa razy dziennie po umyciu twarzy łagodnym żelem, teraz tylko raz - mydło mocno przesusza, ale moja skóra tego potrzebowała. Działa antybakteryjnie już od pierwszego użycia i jest bardzo wydajne.
    Zapach wcale nie jest strasznie nieprzyjemny - nie pachnie kwiatkami, ale też zapach siarki jest bardzo delikatny i znika po zmyciu wodą.

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić amigdalinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne mydełko
  • Mydełko dostałam w prezencie od mamy ponieważ mam pełno zaskórników i pryszczy , mama idealnie trafiła, chociaż mydełko nie ma przyjemnego zapachu to idealnie działa na skórę, co prawda trochę wysusza skórę, ale jak dla mnie jest dobry, ponieważ później stosuje kremy nawilżające.

Używam tego produktu od: siedmiu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić mademoiselle_evelina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczne
  • Zakupiłam mydło jakieś 4 miesiace temu gdy byłam na początku ciąży, gdyż moja cera jest problematyczna, tłusta, często sie świeci, mam pełno zaskórników i czasem wyskakują pryszcze. Problem nasilił się w ciąży. Juz po tygodniu stosowania mydła regularnie stan mojej skóry się poprawił, wstrętne wągry nadal siedzą, ale nie wyskakują już wstrętne wulkany i skóra przestałą się świecić.
    Minusem jest siarkowy zapach, który utrzymuje się bardzo długo, mam wrażenie, że jak umyję się nawet na drugi dzień czymś innym to i tak czuć siarkę, chyba jest to znak, że mydło ma długie działanie
    Żałuję, że nie używałam tego mydła gdy byłam nastolatką

Ilość zużytych opakowań: sześć

Chcesz pochwalić bielicka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować, jeśli mamy cerę tłustą czy mieszaną
  • Mam cerę mieszaną skłonną do wyprysków z tłustą strefą T i suchymi policzkami...
    Plusy:
    - jest tanie (7- 8 zł )
    -baaardzo wydajne (używam od roku codziennie wieczorem i zużycie jest znikome)

-nie podrażnia i nie zapycha
    -skóra staje się na kilka godzin matowa
    Minusy:
    -mało przyjemny zapach (za sprawą siarki)
    -przy skórze suchej czy bardziej wrażliwej mydełko może podrażniać czy wysuszać
    - oczyszcza, ale aż za dobrze...skóra piszczy z czystości, ale to nie jest dla niej zbyt dobre, bo usuwamy z niej wszystkie naturalne oleje itd. które chronią skórę
    -koniecznie musimy użyć po nim toniku, żeby przywrócić skórze jej Ph

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić KolejnyNudnyNick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oczekiwałam czegoś lepszego
  • Używając go regularnie 1-2 razy dziennie jakoś nie zauważyłam jakiś mega świetnych efektów, dobrze oczyszczał cerę, ale jeśli chodzi o radzenie sobie z wypryskami to słabo niestety. Dodatkowo wymaga dobrego nawilżenia, bo niestety wysusza skórę

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klach za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij