Barwa, Siarkowa Moc, Mydło specjalne antybakteryjne

Powiększ Barwa, Siarkowa Moc, Mydło specjalne antybakteryjne

Zgłaszająca osoba: kokoss217

Przeznaczone do pielęgnacji cery tłustej z tendencją do wyprysków i łojotoku. Szczególnie pomocne w wieku dojrzewania, gdyż łagodzi objawy trądziku i podrażnienia, przywracając zdrowy wygląd skórze twarzy, dekoltu i pleców. Dzięki specjalnym właściwościom siarki mydło ma działanie antybakteryjne i przeciwłojotokowe. Nie podrażnia, nie uczula. Polecane do mycia przetłuszczających się włosów.

Skład: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Petrolatum, Sulfur, Glycerin, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid, BHT, Cl 11680

Cena: ok. 8zł / 100g
/s/

• Warto spróbować, jeśli mamy cerę tłustą czy mieszaną
  • Mam cerę mieszaną skłonną do wyprysków z tłustą strefą T i suchymi policzkami...
    Plusy:
    - jest tanie (7- 8 zł )
    -baaardzo wydajne (używam od roku codziennie wieczorem i zużycie jest znikome)
    -super oczyszcza (mam wrażenie, że skóra piszczy z czystości)
    -nie podrażnia i nie zapycha
    -skóra staje się na kilka godzin matowa
    Minusy:
    -mało przyjemny zapach (za sprawą siarki)
    -przy skórze suchej czy bardziej wrażliwej mydełko może podrażniać czy wysuszać

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić KolejnyNudnyNick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oczekiwałam czegoś lepszego
  • Używając go regularnie 1-2 razy dziennie jakoś nie zauważyłam jakiś mega świetnych efektów, dobrze oczyszczał cerę, ale jeśli chodzi o radzenie sobie z wypryskami to słabo niestety. Dodatkowo wymaga dobrego nawilżenia, bo niestety wysusza skórę

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cholernie podrażnił
  • Dowiedzialam się o tym mydle od mojej koleżanki, która podobnie jak ja zmaga się z cerą tłustą. Weszłam na wizaż i zobaczyłam mase dobrych opinii, dlatego zdecydowałam się na kupno tego produktu. Stosowałam je długo i totalnie nie zdawałam sobie sprawy, że to przez nie sobie tak zaszkodziłam. Dostałam przez nie wysypu czerwonych, suchych i łuszczących się plam na twarzy Na dodatek miałam wrażenie, że szybciej się przez nie zaczynam świecić, to samo z wychodzeniem pryszczy. Zdecydowanie jest dla mnie za mocne. Niestety nie było wyjścia i w tej chwili jestem na maściach dermatologicznych i antybiotyku. Wiele osób chwali sobie to mydło, w końcu to czy kosmetyk się sprawdzi, to kwestia indywidualna. Radzę jednak uważać i NAWILŻAĆ

Chcesz pochwalić egonat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze oczyszcza skórę
  • Muszę przyznać, że nigdy nie stosowałam mydła ani innych kosmetyków siarkowych, mimo ze trądzikowe BUUUM mam już za sobą i teraz walczę tylko z pozostałościami i wypryskami przed okresem.

-Mydło w kostce, jak dla mnie zawsze jest śmieszne w użyciu, od bardzo dawna stosuję tylko mydła i kosmetyki w płynie i te kostki niezmiennie mnie fascynują. I owszem, bez mydelniczki ani rusz. Lepią się do tego wszystkie syfy z lazienki, włosy itp
    -Działanie jest fajne, po dokładnym demakijarzu świetnie domywa skórę solidnie, do skrzypienia.
    -Mimo tego, że wydaje mi się być dość agresywne w tym myciu, skóra nie buntuje się przed takim traktowaniem. Stosowałam je również w trakcie "kosmetycznej głodówki" gdzie zmywałam wszystko ze skóry tym mydłem i przez najbliższe 24 godziny nie nakładałam nic. Skóra wcale nie była przesadnie ściągnięta, nic się z nią nie stało złego
    -Piecze w oczy tak tragicznie, że słowo daję, nic mnie w życiu tak nie szczypało. Mycie rękoma z pominięciem oczu- ok. Ale z użyciem szczoteczki... tragedia. Muszę myć szczoteczką praktycznie suche czoło, bo inaczej wszystko spływa wprost do oczu.
    -Działanie przeciwtrądzikowe... możliwe że wspomaga. nie zuważyłam pogorszenia stanu skóry. Trudno mi je oceniać samodzielnie, bo używam jeszcze całego szeregu innych kosmetyków.
    -jest bardzo, bardzo wydajne.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej kostki

Chcesz pochwalić cytadela212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stały bywalec w kosmetyczce!
  • Mydło siarkowe pierwszy raz zakupiłam już jakieś 2 - 3 lata temu. Skusiło mnie sporo pozytywnych opinii od osób z problemową cerą i zakupiłam!
    Po pierwszych kilku użyciach byłam rozczarowana i załamana. Poprawy nie było - ba, było nawet gorzej.
    Odstawiłam mydełko na trochę, około pół roku starałam się korzystać z różnych żeli do mycia i toników. Ale ostatecznie postanowiłam znów do niego wrócić.
    Od 1,5 roku używam go raz dziennie, wieczorem.

Plusy:
    + cena - bezapelacyjnie;
    + dostępność - w niemal każdej drogerii i każdej aptece;
    + wydajność - jedno mydełko starcza spokojnie na kilka miesięcy;
    + efekt - przy codziennym, jednorazowym użyciu i systematyczności uwierzcie są efekty.

Minusy:
    - zapach - nigdy się do niego nie przyzwyczaję;
    - uczucie naciągania - powiem szczerze, że czasem po jego użyciu mam wrażenie jakby ktoś mi taśmami naciągał skórę na krawędziach.

Polecam gorąco osobom, które mają problem z trądzikową cerą, ale zaznaczam, że jak we wszystkim trzeba znać umiar i być konsekwentnym i wytrwałym

Używam tego produktu od: 3 lata z przerwą
    Ilość zużytych opakowań: koło 4

Chcesz pochwalić remione za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie robi :/
  • skusiłam się, bo słyszałam wiele pozytywnych opinii, a z moją cerą walczę od dawna. to był błąd. w pierwsze dni stosowania wysypało mnie niemiłosiernie, potem przez jakiś czas (tydzień?) ładnie ściągało skórę i matowało, ale potem to w ogóle straciło swoją "siarkową moc". nie działa na mnie, a szkoda, bo wiązałam z nim nadzieje być może wypróbuje inne produkty z tej serii, zobaczymy

plusy:
    + cena
    + dostępność

minusy:
    - poza tym, że zmywa makijaż, nie robi nic dobrego
    - wysusza
    - powoduje wysyp po kilku użyciach :/

Chcesz pochwalić nekropolia za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmmm...
  • wiecie co mam z tym mydłem problem. Mam wrażenie że ono nic nie robi. Nie pomaga, nie szkodzi, jest takie neutralne. Jest tanie tak więc można kupić, przetestować, może komuś przypadnie do gustu

Chcesz pochwalić mistrz gitary za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niego wracam
  • Używam je od bardzo długiego czasu. Zawsze do niego wracam co jakiś czas. Bardzo poprawia mi stan cery, robi się gładka bez wyprysków. Cena jest atrakcyjna. Bardzo dobrze się pieni, nie wysusza skóry ale ją matuje. Zapach średni gdyż czuć od niego siarką ale mydło ma działać nie pachnieć. Polecam!

Używam tego produktu od: Od paru lat
    Ilość zużytych opakowań: Dużo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić soczystamalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia swoje zadanie ale teraz zamierzam kupować delikatniejsze mydła raczej w płynie
  • Kupiłam je oczywiście pod wpływem wizażu ;-)

Plusy:
    -dostępność
    -cena
    -zapach mi nie przeszkadza
    -zmywa makijaż
    -cera trochę mniej się przetłuszcza
    -wydajne

Minusy:
    -piecze po dostaniu się do oka
    -może wysuszać skórę
    -nie zauważyłam zmniejszonej ilości wyprysków

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sylwia3a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • najlepsze mydełko!
  • co tu dużo mówić.. daje wszystko to, czego potrzebuję:

- oczyszcza ( myję skórę dwukrotnie- efekt jest jeszcze lepszy )
    - matuje
    - idealnie zmywa makijaż, nawet wodoodporny.
    - cena
    - wydajność

niektórym przeszkadza zapach czego nie potrafię zrozumieć, bo to SIARKOWE MYDŁO.. mnie nie przeszkadza

minusów nie posiada!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić evaly za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij