Barwa, Siarkowa Moc, Mydło specjalne antybakteryjne

Powiększ Barwa, Siarkowa Moc, Mydło specjalne antybakteryjne

Zgłaszająca osoba: kokoss217

Przeznaczone do pielęgnacji cery tłustej z tendencją do wyprysków i łojotoku. Szczególnie pomocne w wieku dojrzewania, gdyż łagodzi objawy trądziku i podrażnienia, przywracając zdrowy wygląd skórze twarzy, dekoltu i pleców. Dzięki specjalnym właściwościom siarki mydło ma działanie antybakteryjne i przeciwłojotokowe. Nie podrażnia, nie uczula. Polecane do mycia przetłuszczających się włosów.

Skład: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Petrolatum, Sulfur, Glycerin, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid, BHT, Cl 11680

Cena: ok. 8zł / 100g
/s/

• Mój przyjaciel
  • To mydło poleciła mi moja dermatolog do walki z trądzikiem na plecach i dekolcie. Z czystej ciekawości sprawdziłam czy nadaje się do mycia twarzy i już po pierwszym użyciu byłam nim zachwycona. Skóra była idealnie oczyszczona, gładka, a wypryski szybciej znikały. Jest to produkt mocno wysuszający więc po każdym użyciu nawilżam skórę kremem. Używam tego produktu codziennie wieczorem w połączeniu ze szczoteczką do mycia twarzy. Ktoś mógłby powiedzieć, że to jest zabójstwo dla twarzy, jednak moja cera bardzo polubiła taki sposób oczyszczania.
    Zapach tego mydła jest typowo siarkowy, nie jest zbyt przyjemny ale można się przyzwyczaić. Mydełko jest bardzo wydajne, jedna kostka wystarcza mi na około 3-4 miesiące codziennego używania.

Ilość zużytych opakowań: 3 kostki

Chcesz pochwalić LemonCakes za czytelną i pomocną recenzję?
  • lepsze niż 1000 żeli do twarzy
  • To mydło jest lepsze niz jakikolwiek żel do twarzy jeśli chodzi o skuteczność! żadne tam garniery czy inne nivea, maseczki 3w1, toniki.

to mydło do zadań specjalnych.

nie uzywam go na codzień, bo nie mam trądziku czy krost non stop ale w momencie kiedy mam jakieś wahnięcia hormonalne czy uczulenie czy inne świństwo to pojawiają mi się krostki/grudki/cholera wie co i po tym mydle natychmiast znikają.

+bardzo skuteczne w walce z krostkami/grudkami!
    +niska cena
    +wydajność
    +natychmiastowe działanie (juz po 1/2 dniach używania widać efekt)

-minus- zapach siarki ale to nic przy tym że to jest naprawdę skuteczne i działa!

hit hitów!

Ilość zużytych opakowań: 3 całe, kolejne w trakcie

Chcesz pochwalić aleksandra081988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny efekt.
  • Używam tego mydła od roku i nie zamienie go na żadne inne. Skóra dzięki niemu jest bardzo gładka i przyjemna w dotyku. Zapach nieprzyjemny ale przy dłuższym stosowaniu łatwo się przyzwyczaić. Bardzo wydajne jedna sztuka wystarcza mi na ok 2 miesiące. Jedyny kosmetyk Barwy który stosuję ponieważ inne kosmetyki z serii Siarkowa Moc powodują zwiększenie ilości wyprysków.

Używam tego produktu od: ok 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 5szt

Chcesz pochwalić ANETA9113 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobre
  • Używam go sporadycznie tylko gdy mam problemy z pryszczami albo zbyt tłustą skóra, wtedy świetnie sobie radzi i naprawdę pomaga. Jednak produkt ten nie nadaje się do codziennej pielęgnacji cery ze skłonnościami do pryszczy, ponieważ bardzo wysusza.

-cena
    -zapach ( choć to oczywiste)

+działanie antybakteryjne
    +nie uczula
    +dostępność
    +/- działanie wysuszające

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: ok. 2 kostek

Chcesz pochwalić Viscop za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysusza
  • Do zakupienia zachęciły mnie pozytywne opinie na temat mydła. Trochę byłam zaskoczona, że twarz można myć mydłem ale stwierdziłam, że skoro jest antybakteryjne i tak wielu osobom pomogło to też wypróbuje. Niestety to był mój błąd. Owszem, moja skóra ma skłonność do wyprysków ale to co pojawiło się na twarzy po kilku użyciach mydła przeraziło mnie. Miałam o wiele więcej wyprysków w dodatku bardzo dużych, poza tym wysuszyło mi skórę na czole i nosie. Mydła używałam również do mycia dekoltu, ponieważ na nim też miałam drobne krostki i dopiero tutaj mi pomógł. Krostki zniknęły. Niestety do mycia twarzy zupełnie się nie sprawdził.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1- 100 g

Chcesz pochwalić Purplemis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie super!
  • Mydło jest dobre w walce z pryszczami, ale mocno wysusza. Stosuję co 3-4 dni, na plecy częściej. Dzięki niemu krostki szybko usychają i znikają, niestety nie zwalacza ich na stałe, wciaż pojawiają się nowe..mimo to będę używać, bo znacznie przyspiesza gojenie! do tego jest bardzo tanie i łatwo dostępne.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 17 raz(y)
  • Niezbędny w walce o skórę bez wyprysków
  • KONSYSTENCJA:
    > twarda, jak mydło. po kontakcie z mokrą twarzą zmienia się w kremową piankę.

KOLOR:
    > żółty

ZAPACH:
    > dla mnie pachnie czystością , ale mój chłopak twierdzi, że okropnie śmierdzi siarką. Ja naprawdę nie czuję tego zapachu ani podczas używania, ani podczas wąchania samego mydła.

DZIAŁANIE:
    + niewiarygodne oczyszczenie skóry,
    + skóra jest tak dobrze umyta, że aż "trzeszczy"
    + jednocześnie brak jest po umyciu mydlanego osadu, jak to bywa po użyciu zwykłym mydłem. skóra jest po prostu oczyszczona z sebum i zanieczyszczeń, a nie powleczona czymś
    + pomaga zredukować występowanie zaskórników
    + w moim przypadku duży pomocnik w walce z ostrym trądzikiem
    + super wydajny
    + niska cena
    - może wysuszać, jeżeli ktoś ma problem z suchością skóry, suchymi skórkami itd.

PODSUMOWANIE:
    To mydło kupiłąm zupełnie przypadkiem i zastąpiło mi wszystkie żele, jakich dotychczas używałam (vichy normaderm, tołpa, nivea, effeclar itd.). Cena w stosunku do wydajności jest naprawdę fantastyczna, mydło pomogło mi się uporać z naprawdę poważnymi problemami skóry twarzy. Dzięki temu mydłu, mogę bez żadnych problemów stosować kremy które wcześniej mnie zapychały i powodowały wypryski. Na efekty trzeba poczekać, to nie jest tak, że skóra od pierwszego użycia problemy znikną, ale w przeciągu kilku miesięcy zauważyłam naprawdę ogromne zmiany.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kcx za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jaram się
  • Używałam go i nie zauważyłam efektów. Plus za to że dobrze się pieni ale za to śmierdzi okropnie- jak jakiś popiół (??!).
    W każdym razie mi zupełnie nie przypadło do gustu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Świetnie oczyszcza i matuje skórę twarzy. Nie zauważyłam specjalnej różnicy pomiędzy wysypem trądziku, ale nie narzekam. Urzywam go do mycia całego ciała (szczególnie twarzy, ramion, dekoltu i pleców), a następnie ze względu na nieprzyjemny siarkowy zapach stosuję zapachowe mydło.

Plusy:
    - oczyszcza
    - matuje
    - ściąga
    - cena

Minusy:
    - zapach
    - nie likwiduje trądziku

Chcesz pochwalić Kofeinowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne!
  • To mydło siarkowe, nie spodziewajmy się niewiadomo czego!

Plusy:
    +doskonale oczyszcza
    +łatwo dostępne
    +po dłuższym stosowaniu widać poprawę cery

Minusy:
    - zapach ( jak każde mydło siarkowe)
    - skóra strasznie mi się po nim błyszczy
    - dziwne uczucie po zmyciu go...

Ilość zużytych opakowań: jedna niecała kostka

Chcesz pochwalić muffinka333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych preparatów do mycia na trądzik
  • Jestem zachwycona działaniem produktu. Używałam już olbrzymiej ilości różnego rodzaju żeli do mycia z przeróżnych firm, ale to mydło sprawdziło się najlepiej. Miałam raczej słaby trądzik, ale jak coś wyskoczyło to już na długo. To mydło do tego stopnia oczyściło moją buzię, że nie mam ani jednego pryszcza, zero, twarz jest oczyszczona zostały tylko blizny niestety ale to po poprzednich kuracjach. Naprawdę jestem zachwycona tym prostym, tanim kosmetykiem .

Plusy:
    + oczyszcza twarz w 100%
    + niska cena
    + wydajność
    + neutralny zapach, taki lekko siarkowy ale da się wytrzymać

Minus jest taki, że trochę wysusza, ale to normalne przy preparatach anty trądzikowych, byle jaki krem z takim wysuszeniem sobie poradzi. Dla mnie najważniejsze est to, że mydło zredukowało trądzik do zera.

Chcesz pochwalić aleksandra_maria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Używałam tego mydła kilkanaście miesięcy temu, ale kiedy się skonczył, postanowiłam go nie kupować, bo furory nie robił. I myliłam się, bo do przedwczoraj używałam zwykłego mydła/ żelu z Nivea i pogorszyły mi stan skóry.
    Nie mam jakiegoś strasznego wysypu itd., ale moja skóra strasznie się świeci, a te kochane mydełko fajnie mi ją matuje, więc:
    +matuje, baaardzo fajnie matuje.
    +oczyszcza dokładnie skórę
    +wydajany
    +tani

-strasznie wysusza!
    dlatego trzeba po umyciu twarzy nałożyć krem nawilżający

Używam tego produktu od: kiedyś przez rok, teraz dopiero kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić starodawna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żadnego efektu
  • Stosowałam kilka miesięcy, niestety, im dalej tym gorzej. Dla mnie to mydło, które ma tyle robić, nie robi nic. Nie matuje, nawet mam wrażenie, ze zaskórników zaczęło sie pojawiać coraz więcej. Nie zabezpiecza przed wypryskami. Właściwie żadnych efektów, Dziwnie się "wymydla"', ale mniejsza o to. Więcej go nie użyję. Teraz zaczęłam Dermaglin i tutaj widzę jakość i działanie od pierwszego momentu, ale to przy innej okazji.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić WERONIKA13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w 90 % ideał
  • Bardzo dobre mydełko do twarzy i do miejsc, gdzie borykamy się z "wrogami" np. na plecach. Mydło to bardzo ładnie matuje skórę na cały dzień, ale mam wrażenie, że z moimi krostami na brodzie i czole sobie nie radzi. Nie wiem, może go jeszcze za krótko używam. W każdym razie, liczę na więcej i na pewno go nie odstawie .

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni

Chcesz pochwalić nothingwillgrief za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto go miec.
  • Dorwalam przypadkiem w tesco za 7zl.

+ dokladnie myje powierzchnie skory z loju
    + po umyciu cera jest idealnie matowa i odswiezona
    + pomaga leczyc niedoskonalosci
    + tani
    + skuteczny
    + wart swojej ceny
    + nie wysusza i nie podraznia

- smierdzi jajem
    - niewygodna forma kostki, ktora trzeba namydlac w rece

Ogolem POLECAM! Stosuje na gorsze dni cery, nie codziennie. Wtedy jest bardzo pomocny.

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 kostka

Chcesz pochwalić barbasia330 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze
  • Te mydło to mój wielki faworyt.Użyłam już bardzo wiele opakowań.Często mam problemy z trądzikiem, więc mydło siarkowe jest dla mnie produktem do codziennego użytku.Owszem, po użytku mydła twarz jest sucha, lecz moim sposobem na zwalczenie suchości jest codzienne nakładanie na twarz kremu nawilżającego z nivea.

Plusy:
    -dostępność
    -skuteczność
    -przystępna cena
    -pienienie

Minusy:
    -nie zauważyłam jak na razie żadnych minusów

Ilość zużytych opakowań: cztery opakowania

Chcesz pochwalić RanMao za czytelną i pomocną recenzję?
  • bombowy!
  • jest świetne!!!!
    Nie wyobrażam sobie dnia bez umycia twarzy nim. Jest skuteczny wydajny i tani! totalny must have!

Mam tłustą cerę ale on świetnie sobie z tym radzi, do tego stopnia że przed nałożeniem podkładu myję nim twarz! Przez długi długi czas cera nie świeci się! POLECAM

Ilość zużytych opakowań: około 4 lub 5

Chcesz pochwalić sweettrouble za czytelną i pomocną recenzję?
  • wykupię wszystkie!
  • Z trądzikiem borykam się od lat hmm... piętnastu. Nigdy, nic nie pmogło mi tak szybko i tak skutecznie, no może oprócz zabiegów kwasami lub antybiotyków przepisanych przez dermatologa. A przecież to tylko mydełko! Ale jakie! Geniusz

Poprawę odnotowalam już po dwóch czy trzech użyciach. A teraz, po kilku tygodniach, moja cera choc nie idealna, to jest dużo, duzo lepsza. Czystsza, mniej zanieczyszczona, mniej przetłuszczona, pojawia się mniej wyprysków, a jeśli już, to nie są takie okropne jak kiedyś. Powiedziałabym, ze jest 70% lepiej. Nic innego w pielęgnacji nie zmieniałam, więc to zasługa mydła, Polecam każdemu.
    Przesuszenia cery nie odnotowuję. Używam kremu Avene.
    Polecam gorąco.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić Linka25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne!
  • Te mydło miałam już może z 6 razy. Za każdym razem, gdy chcę spróbować jakiegoś nowego kosmetyku zawsze powracam do tego mydła.

Jest tanie i wydajne. Po tygodniu wszystkie niespodzianki na twarzy znikają.
    Jedyny minus to chyba zapach. Przyznam, że nie należy do przyjemnych, ale ja już się przyzwyczaiłam.

Oby tylko nie zmienili składu

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ponad 6

Chcesz pochwalić unlocker za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonałe!
  • Szczerze obawiałam się przy pierwszym zakupie tego mydełka, teraz nie wyobrażam sobie dnia bez umycia nim twarzy!
    +świetne działanie anty-trądzikowe
    +zapach, który nie jest zbyt intensywny ani duszący
    +pozostawia gładką cerę
    +nie wysusza

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić funkiexx0 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 676 raz(y)
  • SAMA NIE WIEM
  • Zadziwiający kosmetyk. Obawiałam się, że to będzie istny killer, po użyciu którego twarz ściąga się, pęka jak skorupka i kruszy się na tysiąc drobnych suchych kawałków. Okazało się, że mydło siarkowe jest łagodniejsze niż większość mydeł dla dzieci, nawet przy używaniu dzień w dzień. Po umyciu twarzy skóra jest (powiedzmy) umyta i NIE pozbawiona swojej naturalnej ochronnej otoczki. Nie odczuwam potrzeby natychmiastowego użycia ani toniku ani kremu. Owszem, w końcu ich używam, ale nie jest to paniczna akcja ratunkowa. Mydło ma skrajnie prosty skład, jak na mydło drogeryjne. W zasadzie skład jest chyba niemal taki sam jak w Tradycyjnym Szarym Mydle tejże firmy, tylko dodana jest siarka oraz żółty barwnik. W przypadku tamtego mydła miałam wyraźny tępy osad na skórze w końcowej fazie spłukiwania, zaś mydło siarkowe powoduje ten efekt w mniejszym stopniu (mydlana tępość JEST).

Rzecz najważniejsza - czy przyczynia się do poprawy stanu cery - niestety nie odnotowałam żadnych namacalnych efektów. Nie da się stwierdzić tego na 100% bo wiadomo, przeplata się to z trudnymi dniami miesiąca, z szeregiem innych kosmetyków, z grzechami kulinarnymi itd. Mam czasem wrażenie, że gdy używam tego mydła np. przez tydzień codziennie rano i wieczorem, to jest jakoś... lepiej. Czasem zaś mam zupełnie odwrotne odczucie - że jest gorzej. Nie wiem, może to częściowo sugestia - czy kosmetyk, który przebywa na twarzy zaledwie chwilę, ma jakąkolwiek moc sprawczą? Ponadto mydło siłą rzeczy zawiera komponenty tłuszczowe i tym samym nie daje aż takiego uczucia oczyszczenia, jak np. krystaliczny żel Effaclar. W moim przypadku to mydło zupełnie nie daje rady jako główny kosmetyk myjący do twarzy - jest po prostu zbyt TŁUSTE i muszę przeplatać je z porządnym pilingiem oraz wspomnianym żelem Effaclar (lub podobnym tego typu).

Zapach jest pocieszny, takie trochę zgniłe jajko na twardo. Niby pozytywny, ale po jakimś czasie męczy i odpycha. Nie zaliczam tego jednak w poczet wad, bo wiadomo, mydło siarkowe fiołkami pachnieć nie będzie, wiedziałam co kupuję. Biorąc jednak pod uwagę brak konkretnych efektów działania w połączeniu z niefajnym smrodkiem - powstaje pytanie: PO CO mam się dalej męczyć z tym kosmetykiem? Bo ani to korzyść, ani to przyjemność - a powinna być przynajmniej jedna z tych rzeczy, żeby miało to sens.
    Nie taki diabeł straszny, jak go malują Ale i nie taki fajny, jak miał być

Używam tego produktu od: łącznie kilka miesięcy, ale nie przekonałam się
    Ilość zużytych opakowań: druga w trakcie, ale czy kupię trzecie?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić BBRAT za czytelną i pomocną recenzję?
  • piekielny must have
  • Jakiś czas temu przypomniałam sobie o siarkowym mydełku i pognałam do sklepu (można je dostać prawie wszędzie).

Mam bardzo suchą skórę z rozszerzonymi naczynkami, a do tego lekko przetłuszczającą się w strefie T. Przerzuciłam się na azjatyckie BB kremy (bo podkłady w Polsce można kupić dość ciemne, bardzo ciemne i horrendalnie ciemne, tymczasem ja jestem dość trupio blada). Używam mocnych filtrów.
    Jakkolwiek kochają to moje naczynka i mój brak kurzych łapek, to na pewno nie kochają tego moje policzki i czoło, sporadycznie zaskakujące mnie brzydkimi gulami albo białogłowymi pasażerami na gapę.

Rozwiązaniem jest bardzo staranne oczyszczanie (OCM i/lub delikatne żele), ale też boskie mydełko siarkowe.
    Odkąd znów go używam (co kilka dni, nie częściej!), moja cera stała się niemal idealnie gładka, trochę obkurczyły się pory. Oczywiście, tuż po zastosowaniu twarz jest ściągnięta i "wypija" trzy warstwy silnie nawilżającego kremu, ale pozostaję zachwycona.

Oprócz tego mam następujące zastosowania dla mydła siarkowego:
    -pielęgnacja skóry na plecach/dekolcie - komukolwiek wyskakują nieplanowane atrakcje skórne, powinien sięgnąć po to mydło i zapomnieć o problemie,
    -pielęgnacja problematycznej skóry głowy (sucha, nadwrażliwa, przez co ma skłonność do szybkiego przetłuszczania). Dodanie piany z tego mydła do mycia głowy raz na tydzień-kilkanaście dni bardzo pomaga mi utrzymać ją w ryzach.

To świetny, szalenie wydajny i bardzo tani kosmetyk. Jego zapach przywodzi na myśl legendę o mistrzu Twardowskim i siarce piekielnej. To jednak bardzo drobny mankament - zapach nie jest bardzo uciążliwy i błyskawicznie się ulatnia.

Używam tego produktu od: obecnie-nieco ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: sporo w przeszlości, aktualnie- pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić nosferatku za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny taki produkt na rynku!
  • Używam tego produktu odkąd pierwszy raz miałam do czynienia z wypryskami i regularnie do niego wracam jak tylko coś pojawi się na moim ciele - tak, na ciele, bo o ile w wieku 25 lat nie mam już problemu z trądzikiem na buzi, to na plecach i szyi czasem coś mi wyskoczy i wtedy mydło siarkowe jest najskuteczniejsze. Zapach kompletnie mi nie przeszkadza, bo w końcu tego typu produkt ma działać, a nie pachnieć.
    Polecam wszystkim którzy mają podobny problem do mojego.
    Plusy:
    -skuteczność działania
    -niska cena
    -dostępność (jest w kżzdym Rossmannie)
    Minusy:
    - można by się trochę przyczepić do tego zapachu siarki, ale jak dla mnie jest do wytrzymania

Ilość zużytych opakowań: 8-10

Chcesz pochwalić Perle Perle za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Skuteczne.
  • Jest to już druga kostka tego mydła z rzędu, której używam do pielęgnacji mojej bardzo problematycznej cery trądzikowej. Najpierw używałam mydła Siarkowa Moc w płynie, jednak po wypróbowaniu wersji w kostce, okazało się być produktem silniejszym.
    1. Zapach jest specyficzny, ale nie drażni.
    2. Ładnie zmywa makijaż.
    3. Trochę wysusza buzię, ale generalnie u mnie jest to plus.
    4. Nie jest zbyt wydajne (może ze względu na fakt, iż używam go do mycia całego ciała).
    5. Dostępne w każdym większym sklepie, drogerii oraz aptece (w aptece cena jest niemal dwa razy wyższa niż w drogerii czy supermarkecie).
    Lubię to mydło i na pewno jest to przyjaźn na dłuższy czas.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić mgds za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomaga
  • Nie mam wielkich problemów z cerą, ale jak już coś się pojawia to w krótkim czasie są następne niespodzianki i ciężko się ich pozbyć. To mydło dało sobie radę ze wszystkim. Dzięki niemu szybko pozbyłam się nieproszonych gości z twarzy, jak i z pleców. Jest bardzo wydajne, zapach mi nie przeszkadza, ładnie myje i oczyszcza. Trzeba uważać żeby nie przesuszyć skóry (w końcu to mydło), cena też może się wydawać wysoka jak na kostkę mydła, ale za swoje działanie jest warta ceny. Polecam wypróbować na sobie

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej kostki

Chcesz pochwalić justys_ia za czytelną i pomocną recenzję?