Barwa, Siarkowa Moc, Mydło specjalne antybakteryjne

Barwa, Siarkowa Moc, Mydło specjalne antybakteryjne

Przeznaczone do pielęgnacji cery tłustej z tendencją do wyprysków i łojotoku. Szczególnie pomocne w wieku dojrzewania, gdyż łagodzi objawy trądziku i podrażnienia, przywracając zdrowy wygląd skórze twarzy, dekoltu i pleców. Dzięki specjalnym właściwościom siarki mydło ma działanie antybakteryjne i przeciwłojotokowe. Nie podrażnia, nie uczula. Polecane do mycia przetłuszczających się włosów.

Wysusza

Do zakupienia zachęciły mnie pozytywne opinie na temat mydła. Trochę byłam zaskoczona, że twarz można myć mydłem ale stwierdziłam, że skoro jest antybakteryjne i tak wielu osobom pomogło to też wypróbuje. Niestety to był mój błąd. Owszem, moja skóra ma skłonność do wyprysków ale to co pojawiło się na twarzy po kilku użyciach mydła przeraziło mnie. Miałam o wiele więcej wyprysków w dodatku bardzo dużych, poza tym wysuszyło mi skórę na czole i nosie. Mydła używałam również do mycia dekoltu, ponieważ na nim też miałam drobne krostki i dopiero tutaj mi pomógł. Krostki zniknęły. Niestety do mycia twarzy zupełnie się nie sprawdził.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1- 100 g

Fajne mydełko

Dawno temu skusiłam się na zakup tego mydełka, po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu. Również się na nim nie zawiodłam. Mydełko świetnie myje, nie chcę wspominać nawet jak wyglądała moja młodzieńcza twarz zanim go nie używałam. Ma niską cenę w porównaniu do wydajności. Zapach może do najładniejszych nie należy, ale z biegiem czasu jest nieodczuwalny. Może trochę wysuszyć skórę, ale zawsze jest "coś za coś".
Naprawdę polecam.

Zawsze obecny w łazience

Uwielbiam myć tym mydłem twarz gdy gdzieś się spieszę albo po prostu nie chce mi się bawić w dłuższe ,,zabiegi\'\' jednak zauważyła, że należy go używać niezbyt często tj max 3-4 razy w tygodniu gdyż w przeciwnym razie cera będzie wytwarzać więcej sebum.
+cena
+wydajność
+oczyszczenie

Ilość zużytych opakowań: 3 kostki

Dobre na niespodzianki na twarzy, ale bardzo wysusza

Kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii nt. walki z trądzikiem. Skórę mam mieszaną, "niespodzianki" pojawiają się głównie na czole i brodzie. Mydełko co prawda pomogło wygrać walkę z wrogiem, ale nie obyło się bez skutków ubocznych.

+ skuteczne
+ cena
+ wydajność

- bardzo wysusza skórę
- zapach

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1, standardowe

idealne dla tlustej cery

Mydlo bardzo dobrze spisuje sie na tlustej cerze. Zwalcza wypryski i likwiduje nadmiar sebum :) skora jest odswiezona i oczyszczona.
Minusem jest to ze wysusza skore i bardzo piecze przy uzywaniu w okolicach oczu.
Nr 1 na wypryski!

Używam tego produktu od: 2lata
Ilość zużytych opakowań: 2całe

Dla kogoś o tłustej cerze

Plusy:
- matuje skórę
- dostępny
- działanie bakteriobójcze
- cena
- wydajność

Minusy:
- zapach
- bardzo mocno wysusza skórę
- podrażnia oczy

Myślę, że sprawdzi się u osób o tłustej i mocno trądzikowej cerze.

naturalne, zdrowe mydełko!

Od kiedy mam problemy ze skórą, to kupuję to mydełko. Pomaga mojej skórze pozbyć się różnego rodzaju stanów alergicznych czy uczuleniowych. Jest delikatne, nie podrażnia, działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Brak intensywnego zapachu i prosty skład chemiczny pozwala naturalne oczyścić skórę i zachować świeżość na długo.

+niska cena
+dostępność
+skuteczne działanie
+naturalny skład

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Niezły produkt w niskiej cenie

Mydło kupiłam z myślą o myciu pleców, ponieważ pojawiły mi się w tych okolicach wypryski. Mydło jest świetne na tego typu problemy, wypryski zniknęły po dwóch dniach, a przebarwienia się zmniejszyły. Kupiłam drugą kostkę, aby stosować do mycia twarzy i również jestem zadowolona. Nie wysusza skóry, po umyciu nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Jedyny minus to zapach, bo mydło lekko zajeżdża zgniłym jajkiem (jak to siarka) :P Wybaczam mu jednak ten drobny minus, ponieważ świetnie działa do tego jest tanie.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: dwa

Bardzo dobre

Myślałam że to mój KWC. Wspaniale oczyszczało, zmywało calutki makijaż, zmiejszało widocznosć porów, radziło sobie z niespodziankami ALE nie tak dobrze jak mydło błotno-solne które ostatnio kupiłam. Polecam wszystkim wypróbować mydło z błotkiem bo dla mnie jest o wiele lepsze. Co nie zmienia faktu że to porządny produkt.
Minus to to że mydło troche mało wydajne

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

najlepsze!

Mydło siarkowe to najlepszy produkt, ktory pomaga mi z problemami tradziku. Dziala bardzo szybko i bardzo skutecznie. Dokladnie oczyszcza moja twarz i zapobiega jej przetluszczaniu sie.

Używam tego produktu od: ok 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 3

Dobry oczyszczacz

Nie wysuszył mojej skóry ale wysusza niedoskonałości. Niestety nie zauważyłam znacznego zahamowania powstawania wyprysków, ale może to być moja wina (nawyk drapania) mydło dobrze oczyszcza, zapach wcale nie jest nieprzyjemny, zapach jest ledwo wyczuwalny, bardzo wydajne

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Najlepszy z najlepszych!

Moja cera zawsze była tłusta i często pojawiały się na niej wypryski. Podobnie było z plecami, które wyglądały strasznie, szczególnie podczas okresu. O mydle siarkowym dowiedziałam się od mamy i postanowiłam niezwłocznie się z nie zaopatrzyć.

Początki były trudne, jednak byłam tego świadoma. Wysypało mnie mocniej niż zwykle, jednak trwało to jedynie 2 tygodnie, później cera zaczeła się uspokajać, tak samo z plecami.

Krem nie zlikwidował całkowicie mojego trądziku, jednak nie tego oczekiwałam. Po roku stosowania moja twarz mniej się tłuści (jest to zasługa również kremu nawilżającego do cery tłustej z tej serii) oraz znacznie zmniejszyła się ilość wyprysków.

Kolejnym plusem jest niesamowita wydajność. W ciągu roku zużyłam dwie całe kostki, właśnie zaczynam trzecią. Cena również jest niska, w porównaniu do wydajności.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowania

Ratunek dla skory

Kupilam z mysla zapobiegania wypryskom. Czasem czuje ze moja twarz I cialo nie sa za szczesliwe I wtedy funduje sobie to mydelko. Dobrze sie pieni ale nie za bardzo. Zapach zbytnio mu nie przeszladza. Po zmyciu zostawia skore wygladzona, lekko tepa w dotyku ale nie sciagnieta. Pomaga zwalczyc nieprzyjacieli. Polecam

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1