Maybelline New York, Affinitone, Concealer (Korektor o delikatnej formule)

Maybelline New York, Affinitone, Concealer (Korektor o delikatnej formule)

Pojemność 7,5 ml

Zawiera pigmenty kryjące, które utrzymują się na twarzy przez wiele godzin.
Bez substancji tłuszczowych, nie zatyka porów. Idealnie tuszuje cienie pod oczami.
Posiada bardzo wygodny aplikator.

do twarzy
kryjące
w pędzelku / w aplikatorze

Ulubieniec

Używałam najjaśniejszej wersji kolorystycznej. Uwielbiam ten korektor za wszystko: ładny, naturalny kolor ( nie za ciemny, nie za jasny, idealny), odpowiednią konsystencję oraz działanie: kryje to, co trzeba, nie zbiera się w zmarszczkach i załamaniach, nie warzy, nie ciastkuje. Aplikator jest wygodny. Cena bardzo dobra. Po prostu świetny korektor i na pewno do niego wrócę.

Kiedyś bardzo lubiłam, ale pora na zmiany

Korektor jest gęsty i dobrze kryje, ma ładny kolor (stosuję 01), który pasuje do mojej skóry i koloru podkładu, którego używam. Korektor szybko zasycha, jest trwały, jednak mam wrażenie, że trochę wysusza skórę okolic oczu. Dodatkowo troszkę też wchodzi w zmarszczki. Mimo, iż zużyłam kilka opakowań tego kosmetyku i swojego czasu, mimo wad, lubiłam go to jednak pora na zmiany i następnym razem sięgnę po korektor o działaniu bardziej nawilżającym.

Jeden z ulubionych

Korektor znam i lubię od wielu lat, wracam do niego cyklicznie z krótkimi przerwami na testowanie nowości.
Stosuję go pod oczy, a także miejscowo na niedoskonałości pojawiające się na twarzy. Korektor ma przyjemną, nielejącą formułę, dobre krycie - radzi sobie całkiem przyzwoicie z moimi cieniami pod oczami oraz miejscowymi zmianami, długo utrzymuje się na skórze. Pod oczami nie przesusza skóry i nie wchodzi w zmarszczki, co jest dla mnie ogromnym plusem. Dla mnie jest to całkiem fajny produkt do codziennego stosowania.

Jest średni, na niewielkie zmiany może być ale nie lubi się ze wszystkimi podkładami

Korektor nie jest zły, ale też i nie jest jakiś rewelacyjny. Jeśli na mojej twarzy dużo się nie dzieje to jest dostateczny, jeśli pojawia się coś nad to, to w ogóle sobie nie radzi bo jest zbyt słaby. Zależy od tego co chcę pod nim ukryć, jeśli jest to jakieś drobne podrażnienie no to tak zakryje, ale nie jest to też jakieś idealnie trwałe.

Forma opakowania wygodna, aplikator wydobywa idealna porcję kosmetyku, może nie jest to forma zbyt higieniczna no ale.. coś za coś.

Nakładałam pod podkład, rozprowadzałam gąbką na dwa sposoby czyli na sucho i na mokro i zawsze dwie warstwy. Wydaje mi się, że nie kryje tak jak bym chciała, nawet mimo tych dwóch warstw. Zauważyłam, że nie jest kompatybilny z wszystkimi podkładami jakie użyłam razem, z niektórymi całkowicie nie stapia się i szybko się wyświeca. Przez moją mieszaną cerę jest to z całą pewnością dość przyspieszone.

Nie radzi sobie całkowicie z obrzękami pod oczami, np. po nieprzespanej nocy, nie radzi sobie też z zaczerwienieniem lub także z zakryciem przebarwień pod oczami, a szkoda. Po kilku godzinach widoczne zbieranie się w kącikach oka oraz w delikatnych załamaniach zmarszczek oraz pod samą linią dolnych rzęs.

ZALETY:
niska cena w promocji
wygodne opakowanie

WADY:
średnia trwałość
słabe krycie- nie radzi sobie z zaczerwienieniem, z obrzękami i przebarwieniami
po kilku godzinach wyraźnie zbiera się w kącikach oka oraz pod samą linią dolnych rzęs

Nie obciąża skóry, kryje doskonale!

Korektor ma bardzo lekką konsystencję. Dobrze rozprowadza się na skórze. Nie obciąża jej. Daje się go w pracować w skórę bez smug. Bardzo dobrze kryje. Moja mieszaną skóra w strefie T jest tłusta. Ten korektor idealnie sprawdza się u mnie zarówno na miejscach, w których skóra jest sucha jak i na tych gdzie jest tłusta.

Tak!

Mój kolor to 01 NUDE BEIGE.
Kupiłam na promocji Rossmanie i od razu się polubiliśmy. Wygodna aplikacja, odpowiednia gęstość produktu, szybkie blendowanie i ładne wtapianie się w skórę. Dobre krycie nawet przy cienkiej warstwie produktu. Bardzo duża wydajność. Chętnie będę do niego wracać. :)

Świetny korektor

Korektor świetnie mi się sprawdza, co prawda mógłby lepiej kryć, gdyż w momencie pojawienia się czerwonych, dużych niedoskonałości, lekko one prześwitują. Daje on taki natural look! Bardzo ładnie zakrywa cienie pod oczami jeśli takie czasem posiadam. Jest bardzo wydajny a to jest jego dużą zaletą. Jestem zadowolona z tego produktu.

Na co dzien

Korektora używam od kilku lat, bardziej z przyzwyczajenia, chociaż nie mam do niego większych uwag. Jest lekki. Do idealnej cery będzie odpowiedni, jednak osoby z większymi problemami muszę szukać czegoś innego.

Lekkie piórko

Korektor ten jest moim niezbędnikiem w kosmetyczce od wielu lat. Jest dość popularnym produktem, nie ma problemu z jego dostępnością.
U mnie najlepiej sprawdza się jako baza pod cienie, ponieważ dobrze się wówczas trzymają i nie ścierają tak szybko, jak bez bazy.
Ogólnie, krycie jest dość lekkie, lecz w codziennym makijażu wystarczające.

Dobry i lekki a zarazem kryjący.

Korektor bardzo dobry, kamufluje wszystko co powinien, od przebarwień, sincow pod oczami do naprawdę dużych stanów zapalnych. Nie obciąża przy tym skóry pod oczami ani nie wygląda sztucznie. Nie zbiera się też w zmarszczkach.
Mimo swojej lekkości doskonale się sprawdza i jest trwały.
Aplikator nabiera tyle produktu ile powinien i dobrze się nim dozuje produkt na twarz.
Jeden z moich ulubionych i często po niego sięgam. Jedno opakowanie starcza mi na kilka miesiecy, produkt bardzo wydajny. Serdecznie polecam.

Korektor kupiłam w odcieniu 01 nude beige. Łatwy w nałożeniu, dobrze się rozprowadza. Ładnie kryje, chociaż tak oceniam to krycie na 80%. Nie wysusza. jestem zadowolona. Cena całkiem ok.

Jeden z moich ulubionych korektorów pod oczy, który jest lekki ale kryjący. Jedno opakowanie starcza mi na dość długo, więc śmiało mogę powiedzieć, że jest wydajny. Warto kupić, żeby chociażby przetestować.