BeneFit, Hello Flawless (Puder kryjący)

Powiększ BeneFit, Hello Flawless (Puder kryjący)

Zgłaszająca osoba: maaary88

Hello Flawless to nowy podkład i puder w kompakcie firmy Benefit. W zależności od potrzeb można używać go na kilka sposobów, które są szczegółowo opisane w instrukcji znajdującej się w pudełku. Nakładając produkt pędzelkiem uzyskuje się delikatniejsze krycie i matowienie. Przy pomocy gąbki można uzyskać efekt bardziej intensywny i przykryć niedoskonałości. Można go również użyć miejscowo jak korektor. Zawiera filtr SPF 15 i występuje w trzech odcieniach.

Cena: 34USD / 7g
/s/

• całkiem dobry
  • +dobrze matuje
    +wiele odcieni do wyboru
    +nie podrażnia, nie zapycha itp

swoje zadania spełnia dobrze choć przy poprawkach w ciągu dnia należy uważać bo tylko mała jego ilość spełni swoje zadanie, większa zostanie nie stapiającą się plamą (kwesia przyzwyczajenia do produktu)

-jakość aplikatorów: pędzelek nieprzyjemny, zbyt sztywny, dodatkowo gubił włosy, po miesiacu był do niczego;
    -po dwóch miesiącach opakowanie rozpadło się i siłą rzeczy z pudru prasowanego został mi sypki w innym opakowaniu (co nie wplyneło na jego właściwości)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić labelsilence za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Trzeba się go nauczyc
  • Puder faktycznie bardzo ladnie kryje , ja uzywam go w duecie z Big Easy rowniez z Benefitu.Jego jedyną wada jest to ze na początku jakby nie wtapia sie w skore , gdy dotkniemy twarzy zostawia lekki slad na palcach (za to odejmuje pol gwiazdki).Matuje za to bardzo ladnie , mozna go nakladac tez bez podkladu , na samym kremie wyglada bardzo naturalnie.Do tego przepięknie pachnie i nie przesusza skory

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić xmagx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Nieźle matuje ale bez szału, aplikatory takie sobie, dałabym 4 gwiazdki ale nie za taką cenę.
    Myślałam, że zrobi dobre "krycie" z tą gabeczką jak obiecuje poducent ale wyszło ciasko -_-
    Podsumowując jest ok na zwykłe zmatowienie, zdecydowanie można znaleźć coś lepszego i tańszego

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Borane za czytelną i pomocną recenzję?
  • o tak !! puder niewidoczny na twarzy
  • kupiony z polecenia Pani z Sephory (dziekuje jezeli to czyta)

Mam odcień honey, służy mi do wykonczenia makijazu. Mam "wlochata" cere (z drobnym meszkiem) na ktorej kazdy puder sypki dziwnie sie osadza. wygladam jak obsypane mąką kiwi.
    Z tym pudrem po raz pierwszy jest inaczej - jest niewidzialny, idealnie się stapia i nie odstaje mi od twarzy. Zbieram same komplementy że mam wypoczętą twarz i jest pieknie rozswietlona.
    Mam cere mieszana sklonna do swiecenia się .
    Testuje puder w upały - po 3 godzinach muszę poprawic makijaz bo sie swiece. Jednak nakladam kolejna warstwe na twarz i nie robi sie maska.
    Dla mnie ideal.
    szkoda tylko że jest 7g za 149 zł - drogie pieruństwo.
    Zobaczymy jak z wydajnością.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dotąd faworyt!
  • Witam!

Posiadaczką pudru od firmy benefit od kolko tygodni i jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń!

Plusy:
    + bardzo trwały, nawet po wf puder na zwarstwia się, nadal kryje
    + wyrównuje koloryt skory, ladnie kryje i nie podkreśla suchych skórek
    + wystarczy jedno pociągnięcie i wezyscy jest pięknie!
    + bardzo dobrze matuje
    + odcienie są bardzo naturalne dzieki czemu twarz promienieje
    + opakowanie na magnes, nic się nie rozstpie, duze lusterko, "2 poziomy" na wierzchu puder, a pod spodem jest gąbeczka do mocniejszego krycia i pędzelek do lekkiego
    Minusy:
    - cena, jednak zupełnie adekwatna do jakości!

Na 100% kupię kolejne opakowanie kiedy to się skończy

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Sujia za czytelną i pomocną recenzję?
  • :/
  • Nie. Nie. Nie. Nie..... Kupiłam go pod wpływem opinii tutaj, koleżanki która jest nim zachwycona od lat i pani od Benefitu w Sephorze w Arkadii która jest po prostu tak obłędna że sie nie da odejść ;p
    Ale do rzeczy. Kończy mi się mój sypki Clarins Skin Illusion, a ponieważ od lat nie używam podkładów w płynie tylko minerałów/kompaktów a wyjatek robie od wielkiego wyjścia dla BB kremów azjatyckich, szukałam w Sephorze czegoś nowego na zastępstwo. Bardzo mocno rozważając Bare Minerals (aż wstyd przyznać że nigdy nie testowałam akurat tych minerałów) pani namówiła mnie na tego Benefita... I niestety porażka.

- widoczny na twarzy,
    - zmatowił na godzinę,
    - jakoś tak podrażnia,
    - nie kryje jak minerały,
    - zarówno gąbeczka jak i pędzelek dołączone do zestawu nadają sie do kosza,
    - flat top EDM sobie nie poradził o_0
    - Skindinavia sobie nie poradziła o_0
    - różne sposoby nakładania nie dały rady.
    - efekt "cake" zaraz po nałożeniu na mokro

+ nie zapycha
    + opakowanie

Bubel jak dla mnie. Może na podkład płynny jako set up powder jest ok, jako podkład (czym podobno jest) jest do d***

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego i nigdy więcej

Chcesz pochwalić Ultraviolet za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Zakupiłam za namową bardzo przystojnego pana makijażysty w sephorze i nie żałuję Miałam kupić chanel, ale okazał się na mojej buzi beznadziejny. Mam 20 lat, cerę mieszaną i potrzebuję czegoś do wyrównania kolorytu i ukrycia zmęczenia. Ten puder wygląda naturalnie, kryje (ale nie robi szpachli/maski!!), rozświetla buzię i eliminuje świecenie. Cena pozostawia wiele do życzenia, ale w końcu to benefit. Ah i ma śliczne opakowanie! Dla mnie bomba
    Nie wiem czy kupię ponownie, bo jestem kosmetykocholiczką i lubię testować nowości.Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kati2704 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To, czego szukalam
  • Kupilam ten produkt kilka tygodni temu i okazal sie tym, czego szukalam. Wczesniej mialam minerlany podklad w kompakcie Cliniqe, ale okazał się mało trwały. Później La Roche Possay, ale niestety jest za ciemny, choc kryje ładnie i jest dośc wydajny. Ten nakładam pędzlem Hakuro i jestem mega zadowolona. Pozwala na stopniowanie krycia i idealnie stapia się z moją bardzo jasna skórą. Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić mag_k7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny
  • Kupiłam puder w promocji, regularna cena raczej odstraszająca. Pełna obaw,że spory (nawet po obniżce) wydatek się nie zwróci, a tu miła niespodzianka - jestem w pełni zadowolona z pudru. Producent określa produkt jako podkład i puder w jednym. Od razu zastrzegam, że używałam go tylko jako pudru do wykończenia makijażu, drobnych poprawek w ciągu dnia, zmatowienia. Do pudru załączone są gąbeczka i pędzelek. Pędzelek do niczego się nie nadaje, gąbeczka może być pomocna, ale ja użwyałam własnego pędzla do pudru.
    Oto moje wrażenia:
    * jest to bardzo delikatny i lekki puder
    * świetnia się rozprowadza (byle nie dołączonym pędzelkiem)
    * ładnie matowi
    * świetny do wykończenia makijażu
    * posiadam odcień SHELL i mi przypasował idealnie
    * bardzo wydajny (w tym kontekście cena do przetrawienia)
    * dodatkowym atutem jest ładne (jak zawsze u benefit) opakowanie z lusterkiem

Minusy:
    * cena
    * załączony pędzelek jest bezużyteczny

Myślę, że jak znów nadarzy się promocja lub zniżka w Sephora to kupię go ponownie, bo warto.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić PinkVanille za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oczekiwałam czegoś lepszego
  • Puder zakupiłam za namową miłej pani w sephorze i powiem jedno - według mnie nie jest on wart swojej ceny. Mam bladą cerę, posiadam odcień 'shell' i niestety jest on dla mnie za ciemny dodatkowo kilka godzin po nałożeniu czuję ten puder na twarzy, czego bardzo nie lubię. Obecnie (ze względu na ciemniejszy odcień) używam tylko do podkreślenia kości policzkowych. Kryje średnio, jednak po BeneFit spodziewałam się czegoś lepszego.

Chcesz pochwalić susie95 za czytelną i pomocną recenzję?