Yves Rocher, Couleurs Nature, Crayon Regard 3 en 1 (Kredka do oczu 3w1)

Powiększ Yves Rocher, Couleurs Nature, Crayon Regard 3 en 1 (Kredka do oczu 3w1)

Zgłaszająca osoba: burn-it-up

Kredka, eye-liner, cień. Z zawartością rycyny ułatwiającej rysowanie kreski. Delikatny wkład zapewnia precyzyjną kreskę. Lekka konsystencja łatwo się rozciera i zapewnia cieniowany efekt.
Składniki pochodzenia roślinnego:
Olej rycynowy, wosk carnauba.
Testowane pod kontrolą oftalmologiczną. Dostępna w 9 odcieniach.

Cena: 25zł / 1,3g
/bw/

• Jak dla kogo
  • Posiadam czarną i białą choć tak na prawdę ma kolor różowy.

Czarna kredka dość miękka porównując ją jednak do kredki z Sephory wręcz twarda .

Mam tłustą powiekę wieć u mnie nie ma mowy aby trzymała się dzień cały , niestety, rozmazuję się tworząc pande , odbija na powiece górnej, poprawki konieczne , kupiłam w promocji po 12 zł niewielkie to pieniądze ale w zasadzie kredki leżą.

Różowa bardzo dobrze rozprowadza się w końciku oka , rozświetla je ładnie , w lili wodnej również , dość długo się utrzymuje aczkowlwiek potrzebne poprawki , niestety uczula , a więc nie dla alergików , noszących szkła kontaktowe czy też okulary.

Córki oczy również podrażniła.

2 gwiazdki za kolory i cenę. Co do reszty .... jak dla kogo.

Używam tego produktu od: ponad mc

Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła, ale spodziewałam się czegos lepszego
  • Kredka ma piekny kolor (używam czarnej)- naprawdę głęboki, bardzo ładnie maluje. Utrzymuje się na powiece cały dzień, ściera się nieznacznie. Łatwo ją zmyć, nie podrażnia oczu.
    Wadą jest to, że ciezko ją naostrzyć, a poza tym jest bardzo miękka, przez co sie łamie i dużo sie jej marnuje. Miałam lepsze za mniejsza cenę, ale, ogólnie, polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić WypasionaFoczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza moja kredka !!!
  • Przede wsyztskim kredka pięknie maluje, wystarczy raz objechać powiekę i mamy piękną kreseczkę, jak potrzebujemy lepszego efektu, to objeżdżamy 2-3 razy. Ładnie się nią maluje, można robić efekt smokey. I teraz najwazniejsze - kredka utrzymuje się cały dzień i nie spływa, nie brudzi, nie robi pandy. Nie podrażnia, a noszę szkła kontaktowe, jest bardzo wydajna i tania, jak na swoje możliwości. Polecam !!!

Chcesz pochwalić katcherina za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolor Blanc
  • Jakis czas temu dostalam od kolezanki ta kredke. Ja chyba gryzla/podrazniala i oddala ja mnie. Jako ze uzywam kosmetykow naturalnych, kredka lezala, a ja wogole sie nia nie interesowalam. Do momentu, az z sentymentu zaczelam ogladac stronke polskiego i niemieckiego YR. Bedac w Pl kupilam pare rzeczy, ktorych u mnie nie ma, a i zlozylam zamowienie. paczka czekala na mnie w domu gdy wrocilam z urlopu. Wygrzebalam ta kredke i zaczelam sie jej blizej przygladac. Skladu nie znam i nie wiem czy uda mi sie go znalesc, wiec pol gwiazdki daje mniej. Kredka ma swietny odcien do uzywania na linie woda. Nie lubie typowej matowej bieli( jesli biel to tylko Lakshmi Kohl w kolorze perlowej bieli), ale wszelkie cielaczkowe odcienie jak najbardziej. Odcien tej kredki wpada bardziej w rozowy, ale cielisty, bardzo ladnie wyglada. Nie ma wrazenie ze naladowalo sie do oka kredy( dlatego typowej bieli nie lubie). Makijaz przy pomocy tego odcienia jest naturalny, oko jest ladnie otwarte i swieze( a przynajmniej mnie ten odcien odzmecza). Na dodatek, co mnie bardzo zdziwilo, kredka u mnie bardzo dobrze sie trzyma, nie powoduje mgly w oczach, nic nie szczypie. Poprostu jestem zachwycona i jednoczesnie rozczarowana. Dlaczego nie wyporbowalam jej wczesniej? Okazalo sie ze u mnie ten odcien zostal wycofany, wiec bedac w Pl , moglam kupic sztuke na zapas. Pocieszym sie tym, ze kredki jest sporo, zanim ja wymaluje minie troche czasu i moze uda mi sie ja za rok osobiscie w Pl zakupic, albo poprosze kogos zeby mi ja kupil ( jesli do tego czasu mi sie nie znudzi mam jeszcze resztki mojego kohla Lakshmi, ktorego chcialam zakupic ponownie, ale nie mam go jak wykonczyc bo zachwycam sie kredka YR ) Licze ze sklad jak na taka kredke zly nie bedzie, wiele konwencjonalnych firm ma cakiem dobre sklady tego typu produktow, a YR ostatni czas zmiania sklady swoich produktow na lepsze, wiec ... mam nadzieje

Używam tego produktu od: niecaly miesiac
    Ilość zużytych opakowań: ledwo napoczety pierwszy egzemplarz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić MonikaPogrzeba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daje radę
  • Kredka jest dość miękka i daje ładną, głęboką czerń, łatwo się rozciera. U mnie podczas upływu dnia zaczyna niestety na oku zaczyna się osypywać i zmienia kolor na grafitowy. Mimo tego jest to wygodna w użyciu, tradycyjna, prosta kredka, którą warto wypróbować .

Używam tego produktu od: 1 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić diugong za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko trójka
  • u mnie niestety spisała się na 3, i to naciągane.
    Wszystko byłoby dobrze gdyby nie osypywała się, nie kruszyła.W każdym razie po godzinie miałam podkówkę po okiemokropnie to wygląda.
    Plusy za miękkość,rysowanie nią to czysta przyjemność.
    Mimo,że się sypie z oka, zawsze pozostaje widoczna jej ilość.
    nie podrażnia oczu.

Używam tego produktu od: 4miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

Chcesz pochwalić kamimal za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem w niej zakochana
  • zakupilam kredke calkiem przypadkiem
    w zamowieniu wysylkowym aby dobic do darmowej wysylki
    otworzylam ja dopiero po roku czasu
    i stalo sie, wielkie a to przeogromne zdziwienie !!!
    te kredki sa rewelacyjne !!!!

moja pierwsza czarna
    -mocno czarna, nie szara nie zielonkawa tylko czarna
    gleboka czern
    -kredka jest miekka i mazista a zarazem zwarta i dokladna
    - pachnia jak dawniej drewniane olowki .... mmm natura
    -pieknie maluje
    -pieknie mozna ja rozmazac
    -efekt jest fenomenalny
    -nie podrazna oczow a ostatnio malo mnie nie podraznia
    najladniej wyglada na powiece

niestety ma jeden minus
    to trwalosc, pozostawia zyczenie...
    z linii wodnej bardzo szybko znika wiec na to miejsce sie nie nadaje
    na skorze trzyma sie nawet nawet, ale bez rewelacji
    woda. lzy czy pot i kredka traci, rozmazuje sie
    szybko dokupilam nastepne :

kolor sliwka:

-jest to bardzo ciemny zgaszony i lekko polyskliwy kolor, bardzo ladny
    - bardzo miekka i precyzyjna
    -trwalosc j.w.

kolor bialy:

-najcudowniejszy odcien bezo rozu w kolorze skory
    jest to moja ulubion akredka na linie wodna, z tych 3 kolorow ktore mam jest najtrwalsza ale nie powala :/ wytrzymuje pare godzin w tym czasie ginac
    -pieknie odswieza spojrzenie a zarazem jest niemal niewodoczna w przeciwienstwie do innych jasnych bezy lub bieli ktora jest bardzo widoczna az razaca na linii wodnej
    -ten kolor takze idealnie nadaje sie w miejsce pod brwiami
    -jest satynowo miekka, slicznie sie naklada pozostawiajac naturalny wyglad, nie roluje i nie wyglada przesadnie w porownaniu z innymi tego typu kredkami ze ma sie cos ponaklejane i nalozone
    -efekt jest fenomenalny
    -naturalny
    -jedwabisty
    -na skorze trzyma sie dluzej
    ***nie jest wodoodporna ani dlugo wytrzymujaca
    -pieknie pachnie drzewem

wszystkie te kredki trzeba ostrzyc strugaczka, mnie nie przeszkadza
    maja przezroczyste skowki ktore podczas uzytkowania robia sie brzydkie , matowe, pekaja i nie trzymaja sie olowka

sam olowek jest malutki, krotki co sprawia ze produktu jest malo

cena jest niska

latwo jest nalozyc duza ilosc produktu poprzez jego mila mazista cudowna jedwabista konsystencje ktora jest tak cudowna ze wszystkie wady wybaczam i kocham !!!

Ilość zużytych opakowań: 3 niecale

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odpowiednia kredka do oczu wrażliwych
  • Obecnie maluję się kredką do oczu prawie codziennie. W poszukiwaniu kredki do oczu moim głównym problemem było podrażnienie oka przez kredkę. Większość jakich uzywałam była zbyt twarda. Wreszcie znalazłam odpowiednią. Używałam 2 kolorów czarny i czekoladowy.

-> szeroki wybór kolorów
    -> odpowiednia jakość
    -> cena w promocji przystępna
    -> miekka!!
    -> łatwo się nią maluje
    -> nie podraznia oka
    -> nie uczula

Ilość zużytych opakowań: 4 kredki (2 czarne, 2 czekoladowe)

Chcesz pochwalić gela_mdc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1259 raz(y)
  • 08 Odświeża i odmładza spojrzenie
  • Poszukując czegoś rozjasniającego spojrzenie na linię wodną zainteresowałam sie kredką YR. Odcien 08 - Blanc.
    Na uwagę zasługuje kolor- nie biały, a cielisty, lekko różowy.
    Jestem zachwycona!

+ subtelny, dyskretny efekt i bardzo naturalny
    + kolor
    + jakość
    + cena
    + otwiera oko
    + nadaje spojrzeniu wypoczety wyglad
    + miekka
    + łatwo się nią rysuje
    + nie podraznia
    + nie uczula

+/- trwałosć, utrzymuje sie dośc przyzwoicie

Minusów brak.

Po złych doswiadczeniach z kredką złotą YR moj entuzjazm do Crayon Regard 3 en 1 osłabł. Potrzebowałam jednak kredki na linię wodną, kóra otworzy oko i nada spojrzeniu bardziej wypoczety wyglad, tuszując zaczerwienienia. Poszukiwałam kredki własnie w kolorze cielistym, klasyczny nude, jako ze biala jest zwyczajnie zbyt pretensjonalna, a jedynie w YR widziałam taki kolor. Kolor zaś jest doskonały, lekki świeży cielisty róż, fantastycznie imituje kolor śluzówek.

Efekt na oku jest rewelacyjny - spojrzenie świeże, wypoczete, zaczerwienienia zatuszowane. Linia wodna mimo ze rozjasniona, to dyskretna, inaczej niz to jest w przypadku kredek białych, które wyjątkowo sztucznie wyglądają.

Kreska na linii wodnej utrzymuje sie dośc długo, przyzwoicie okolo 10h bez łzawien i tarcia.
    Nie uczula, nie podrażnia.

Kredka jest poltwarda, lekko oddaje kolor, nie kaleczy.
    Jakość kredki jest doskonała, kolor zas wyjątkowy i unikatowy co sprawia ze cena kredki nawet bez promocji jest dla mnie do przyjęcia.
    Dla mnie must have po nieprzespanych nocach.
    Polecam w ciemno.

_____________________________________________________________
    Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Ajiv za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma... a co gorsze podrażnia Mi oczy.
  • Zachęcona opiniami musiałam ją mieć! Mam oczy bardzo wrażliwe, spodziewałam się że kredka okaże się idealna hmm a na pewno lepsza od tych typowo drogeryjnych! A tu rozczarowanie, wiadomo nie jest katastrofalna ale szału nie ma, taka zwykła kredka!

Plusy:
    + głęboka czerń
    + wydajność
    + miękka
    + dostępność

+/- cena... ja ponownie za nią bym nie dała 5 zł
    +/- trzeba ostrzyć bo oczywiście nie jest wysuwana no ale to jeszcze przeżyje

Minusy:
    - raz dwa rozmazuje się pod oczami! W pracy już po 4 godzinach mam ją nieładnie rozmazaną pod oczami :/ wygląda to niezbyt fajnie!
    - czasami mam wrażenie że podrażnia Mi oczy
    - nie jest zbyt trwała
    - na pewno nie na linie wodną oka oraz na dolną linie rzęs
    - nie dla wrażliwych oczu

Chyba zacznę stosować ją do robienia kreski górnej i będę ją z lekka rozcierać, bo na linie wodną oka oraz na dolną linie rzęs z pewnością się nie nadaje! Więc ja jestem na nie, nie polubiłam jej! Są lepsze kredki ! Nie polecam...

Używam tego produktu od: ok miesiąca

Chcesz pochwalić glosna91 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij