Yves Rocher, Couleurs Nature, Crayon Regard 3 en 1 (Kredka do oczu 3w1)

Powiększ Yves Rocher, Couleurs Nature, Crayon Regard 3 en 1 (Kredka do oczu 3w1)

Zgłaszająca osoba: burn-it-up

Kredka, eye-liner, cień. Z zawartością rycyny ułatwiającej rysowanie kreski. Delikatny wkład zapewnia precyzyjną kreskę. Lekka konsystencja łatwo się rozciera i zapewnia cieniowany efekt.
Składniki pochodzenia roślinnego:
Olej rycynowy, wosk carnauba.
Testowane pod kontrolą oftalmologiczną. Dostępna w 9 odcieniach.

Cena: 25zł / 1,3g
/bw/

• zawiodłąm się trochę
  • Na początku byłam zachwycona tą kredką. Ma piękny kolor, dobrze się utrzymuje, jest dość miękka. Niestety nie było mi dane długo się nią nacieszyć, ponieważ już przy pierwszym ostrzeniu kredki utemperowałam ją praktycznie do samego końca. Łamała się za każdym razem, gdy ją ostrzyłam. Wczesniej nigdzie minie upadła. Raczej jej ponownie nie kupię ze względu na cenę.

Ilość zużytych opakowań: jedna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paulisska23455 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Lubię...
  • Jedna z lepszych jakie miałam...
    Intensywna czerń, nie łamie się i nie kruszy co często mi się zdarzało w przypadku innych kredek. Możemy w łatwy sposób zrobić nią idealną kreskę, która nie rozmazuje się w ciągu dnia. Za tą cenę zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Chcesz pochwalić _kosteczka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • wszystko ok, tylko się rozmazuje i spływa...
  • kredka- wygodna w użyciu, kolory intensywne, ale... rozmazuje się i spływa w ciągu dnia, odbija się na powiece.. chyba muszę zainwestować w kredkę wodoodporną..

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić thesunshines za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra kredka
  • Dość dobra, fajnie się aplikuje nią, bardzo mocna czerń.
    Jest godna uwagi.

Plusy:
    - stabilna skuwka,
    - można fajnie nią operować

Minusy:
    - dostępność,
    - nie pasuje do rzadnej mojej temperówki (jaki ona ma obwód?)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić hana_b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla kogo
  • Posiadam czarną i białą choć tak na prawdę ma kolor różowy.

Czarna kredka dość miękka porównując ją jednak do kredki z Sephory wręcz twarda .

Mam tłustą powiekę wieć u mnie nie ma mowy aby trzymała się dzień cały , niestety, rozmazuję się tworząc pande , odbija na powiece górnej, poprawki konieczne , kupiłam w promocji po 12 zł niewielkie to pieniądze ale w zasadzie kredki leżą.

Różowa bardzo dobrze rozprowadza się w końciku oka , rozświetla je ładnie , w lili wodnej również , dość długo się utrzymuje aczkowlwiek potrzebne poprawki , niestety uczula , a więc nie dla alergików , noszących szkła kontaktowe czy też okulary.

Córki oczy również podrażniła.

2 gwiazdki za kolory i cenę. Co do reszty .... jak dla kogo.

Używam tego produktu od: ponad mc

Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła, ale spodziewałam się czegos lepszego
  • Kredka ma piekny kolor (używam czarnej)- naprawdę głęboki, bardzo ładnie maluje. Utrzymuje się na powiece cały dzień, ściera się nieznacznie. Łatwo ją zmyć, nie podrażnia oczu.
    Wadą jest to, że ciezko ją naostrzyć, a poza tym jest bardzo miękka, przez co sie łamie i dużo sie jej marnuje. Miałam lepsze za mniejsza cenę, ale, ogólnie, polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić WypasionaFoczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza moja kredka !!!
  • Przede wsyztskim kredka pięknie maluje, wystarczy raz objechać powiekę i mamy piękną kreseczkę, jak potrzebujemy lepszego efektu, to objeżdżamy 2-3 razy. Ładnie się nią maluje, można robić efekt smokey. I teraz najwazniejsze - kredka utrzymuje się cały dzień i nie spływa, nie brudzi, nie robi pandy. Nie podrażnia, a noszę szkła kontaktowe, jest bardzo wydajna i tania, jak na swoje możliwości. Polecam !!!

Chcesz pochwalić katcherina za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolor Blanc
  • Jakis czas temu dostalam od kolezanki ta kredke. Ja chyba gryzla/podrazniala i oddala ja mnie. Jako ze uzywam kosmetykow naturalnych, kredka lezala, a ja wogole sie nia nie interesowalam. Do momentu, az z sentymentu zaczelam ogladac stronke polskiego i niemieckiego YR. Bedac w Pl kupilam pare rzeczy, ktorych u mnie nie ma, a i zlozylam zamowienie. paczka czekala na mnie w domu gdy wrocilam z urlopu. Wygrzebalam ta kredke i zaczelam sie jej blizej przygladac. Skladu nie znam i nie wiem czy uda mi sie go znalesc, wiec pol gwiazdki daje mniej. Kredka ma swietny odcien do uzywania na linie woda. Nie lubie typowej matowej bieli( jesli biel to tylko Lakshmi Kohl w kolorze perlowej bieli), ale wszelkie cielaczkowe odcienie jak najbardziej. Odcien tej kredki wpada bardziej w rozowy, ale cielisty, bardzo ladnie wyglada. Nie ma wrazenie ze naladowalo sie do oka kredy( dlatego typowej bieli nie lubie). Makijaz przy pomocy tego odcienia jest naturalny, oko jest ladnie otwarte i swieze( a przynajmniej mnie ten odcien odzmecza). Na dodatek, co mnie bardzo zdziwilo, kredka u mnie bardzo dobrze sie trzyma, nie powoduje mgly w oczach, nic nie szczypie. Poprostu jestem zachwycona i jednoczesnie rozczarowana. Dlaczego nie wyporbowalam jej wczesniej? Okazalo sie ze u mnie ten odcien zostal wycofany, wiec bedac w Pl , moglam kupic sztuke na zapas. Pocieszym sie tym, ze kredki jest sporo, zanim ja wymaluje minie troche czasu i moze uda mi sie ja za rok osobiscie w Pl zakupic, albo poprosze kogos zeby mi ja kupil ( jesli do tego czasu mi sie nie znudzi mam jeszcze resztki mojego kohla Lakshmi, ktorego chcialam zakupic ponownie, ale nie mam go jak wykonczyc bo zachwycam sie kredka YR ) Licze ze sklad jak na taka kredke zly nie bedzie, wiele konwencjonalnych firm ma cakiem dobre sklady tego typu produktow, a YR ostatni czas zmiania sklady swoich produktow na lepsze, wiec ... mam nadzieje

Używam tego produktu od: niecaly miesiac
    Ilość zużytych opakowań: ledwo napoczety pierwszy egzemplarz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić MonikaPogrzeba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daje radę
  • Kredka jest dość miękka i daje ładną, głęboką czerń, łatwo się rozciera. U mnie podczas upływu dnia zaczyna niestety na oku zaczyna się osypywać i zmienia kolor na grafitowy. Mimo tego jest to wygodna w użyciu, tradycyjna, prosta kredka, którą warto wypróbować .

Używam tego produktu od: 1 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić diugong za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko trójka
  • u mnie niestety spisała się na 3, i to naciągane.
    Wszystko byłoby dobrze gdyby nie osypywała się, nie kruszyła.W każdym razie po godzinie miałam podkówkę po okiemokropnie to wygląda.
    Plusy za miękkość,rysowanie nią to czysta przyjemność.
    Mimo,że się sypie z oka, zawsze pozostaje widoczna jej ilość.
    nie podrażnia oczu.

Używam tego produktu od: 4miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

Chcesz pochwalić kamimal za czytelną i pomocną recenzję?