Christian Dior, Capture Totale, One Essential (Serum pobudzające skórę)

Powiększ Christian Dior, Capture Totale, One Essential (Serum pobudzające skórę)

Zgłaszająca osoba: Corii

Efekt 15 lat zaawansowanych badań - pobudzające skórę serum Capture Totale One Essential, które usuwa toksyny ze skóry. To kosmetyk, który naprawia szkody wyrządzone przez nagromadzone toksyny, pobudza mechanizmy obronne i naprawcze organizmu, co w rezultacie przedłuża młodość komórek.
Pod wpływem Perle de Longoza toksyny rozpadają się na aminokwasy gotowe do odtworzenia nowych białek, a komórki rozpoczynają proces odmładzania

Skład: Aqua (Water), Butylene Glycol, Glycerin, Alcohol, Caprylic/Capric/Succinic Triglyceride, Ascorbyl Glucoside, Polymethylsilsesquioxane, Isohexadecane, Maltitol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Aminomethyl Propanediol, Lactic Acid, Phenoxyethanol, PEG-32, PEG-8, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Decyloxazolidinone, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Tocopheryl Acetate, Tetrasodium EDTA, Parfum (Fragrance), Faex (Yeast Extract), Lecithin, Calcium Pantetheine Sulfonate, Acacia Senegal Gum, Pyrus Cydonia Seed Extract, Salicylic Acid, Xanthan Gum, Malva Sylvestris (Mallow) Extract, Alcaligenes Polysaccharides, Dimethylmethoxy Chromanol, Aframomum Angustifolium Seed Extract, Sodium Metabisulfite, Butylphenyl Methylpropional, Polyvinyl Alcohol, Limonene, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Root Extract, Kluyveromyces Extract, Hydrolyzed Soy Flour, Plankton Extract, Potentilla Erecta Root Extract, Adenosine, Sorbitol, Biosaccharide Gum-1, Hydrolyzed Soy Protein, Pentylene Glycol, Sodium Tocopheryl Phosphate, Algin, Citric Acid, Cellulose Gum, Ethylhexylglycerin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Potassium Sorbate, CI 14700 (Red 4), BHT, Tocopherol (18.02.2012)

/bw/

• Bardzo !
  • Bardzo lubie to serum. Cera nabiera swiezosci i ladnego kolorytu, fajnie, ale ta cena...
    Jakis czas temu zaszalalam i kupilam cale opakowanie 50ml, wystarczylo mi na ok cztery miesiace, co mnie zdziwilo, wiec wydajnosc tez bardzo ok (nie stosowalam codzienne, ale prawie codziennie, tylko na dzien pod krem).

Obecnie kupuje od czasu do czasu probki na ebayu i stosuje bardziej jako serum pod makijaz na 'wieksze wyjscie'

Używam tego produktu od: ok pol roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ewamon za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 22 raz(y)
  • Ot przyjemne w uzywaniu mazidło
  • Ciekawa sprawa, bo zaczynając używać tego serum zamieściłam jego recenzję która....zniknęła?!?!?
    A była z całą pewnością, gdyż sprawdzałam jakiś czas temu kiedy ją umieściłam, aby sprawdzić na ile starczyła mi buteleczka 50 ml serum.
    No cóż może ta recenzja się utrzyma. Zużyłam duże 50ml opakowanie tego serum. Niestety nie zauważam żadnych efektów. Nie wiem czemu. Może mam zadbaną cerę którą co jakiś czas traktuję kwasami, wit A więc już nie da się nic zrobić. Krótko mówiąc żadnych famfarów nad tym serum nie ma. Przyjemne, pachnące, natychmiast się wchłania, nie zapycha - to za mało biorąc pod uwagę obietnice producenta. Jestem realistką i nie oczekuję od serum cudów w postaci wygładzenia zmarszczek czy czegoś podobnego ale coś tam by mogło zmienić na mojej twarzy abym chciała go ponownie. Ja żadnych efektów nie zauważyłam i już go nie chcę....Używam tego produktu od: nie pamiętam , zużyłam duże opakowanieIlość zużytych opakowań: 1 duże 50 ml

Chcesz pochwalić 2303 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest nieźle, ale szału nie ma
  • Kupiłam serum pod oczy zachęcona opinią Pana konsultanta z Sephory. Aktu tego dokonałam około 4 miesiące temu. Staram się być systematyczna i stosować serum codziennie wieczorem i prawie mi się to udaje. Tu następuje pierwsze zaskoczenie: wydajność. Serum nadal jest
    Co do efektów to w stosunku do tego co obiecuje producent efekt oceniłabym na połowiczny.
    Serum nieco wygładza skórę, daje przyjemny w dotyku efekt nawilżenia, nie zapycha porów, ładnie pachnie.
    Nie zauważyłam rozświetlenia czy też rozjaśnienia skóry, nie jestem w stanie ocenić czy "detoksykuje" moją skórę.
    Podsumowując: za tą cenę umiem znaleźć lepsze pozycje na rynku, ale w związku z tym że uwielbiam nowości kosmetyczne (te pielęgnacyjne) nie żałuję wydanych pieniędzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sofokles za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły
  • Serum zakupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na Wizażu. Ogólnie rzecz biorąc - całkiem niezłe, ale niestety nie aż tak dobre, jak 3 razy tańsze serum Loreal'a "Kod młodości"... To trochę dziwne, bo teoretycznie za taką cenę i z taką marką powinien czynić cuda . A w rzeczywistości jest po prostu przyjemnym kosmetykiem, który powoduje lekkie rozświetlenie cery. Twarz wydaje się odświeżona i rozświetlona, skóra jest przyjemna w dotyku, delikatna. Bardziej rewolucyjnych efektów nie zauważyłam. Ogólnie serum jest bardzo wygodne w użyciu, świetnie się wchłania, nadaje się doskonale pod krem (zarówno na dzień jak i na noc), ma przyjemny delikatny zapach i piękne opakowanie (poza tym dosyć wygodne). No i zdecydowanie poprawia nastrój - to chyba za sprawa autosugestii, że stosuję taki rewelacyjny kosmetyk. Reasumując - serum jest dobre, przyjemne w stosowaniu, ale niestety przegrywa ze skutecznością z dużo tańszym Lorealem. A to już słabo wygląda . Dlatego też raczej nie kupię już ponownie.

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiąca temu

Chcesz pochwalić anitka_78 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 205 raz(y)
  • Absolutny hicior!
  • Serum Diora zaczęłam stosować, kiedy zrobiłam sobie przerwę po ANR. Skutkiem czego miałam wysuszone i podkrążone okolice oczu, oraz buzię bez blasku i nieco przesuszoną. Próbka, która starczyła mi na kilkanaście zastosowań, czyli jakieś 2 tygodnie, zdziałała cuda!
    Pod oczami cienie znikły, mimo ze nie było to serum pod oczy, buzia nabrała blasku i zrobiła się gładsza.
    Dla mnie to cud, co produkt potrafi. Gdyby nie cena, już dawno bym je nabyła. Ale czekam na jakieś promocje, co uczyni cenę łatwiejsza do przełknięcia.

Ilość zużytych opakowań: dużo próbek

Chcesz pochwalić Corii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działanie super, ale na krótką chwilę
  • Serum Diora używam od zeszłego roku. W sumie zużyłam już 3 opakowania po 30ml, a wcześniej próbki.
    Efekty na początku - spektakularne:
    - wygładzone drobne linie na czole
    - ZWĘŻONE PORY!!!!!
    - rozświetlona cera
    - efekt WOW na skórze
    Serio, podczas pierwszego opakowania nie mogłam uwierzyć, że to moja skóra.
    Niestety z upływem czasu przestałam dostrzegać taki efekt, a po jednomiesięcznej przerwie muszę stwierdzić, że jakiekolwiek działanie było bardzo krótkotrwałe, bo wszelkie problemy, które miałam przed użyciem dostrzegam i teraz.
    Niemniej jednak przyznaje aż cztery gwiazdki, bo ze wszystkich preparatów typu serum, jakie używałam po tym widziałam, że coś się dzieje.
    Zapach przepiękny, taki tradycyjny diorowy
    Opakowanie 30 ml starczało na ok. 3-4 miesiące.

Minusem na pewno jest cena, ale biorąc pod uwagę ceny np. serum Estee Lauder, które moim zdaniem nie działa nic a nic to nie jest aż tak tragicznie.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 x po 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dan_abnormal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne w aplikacji, niestety nic więcej...
  • Bardzo lubię sera do twarzy, jeszcze bardziej eksperymenty pomimo tego, że mam już swojego faworyta w zakładce sera do twarzy to po przeczytaniu tak pochlebnych opinni tego serum na wizażu, postanowiłam go kupić i przetestować...

Niestety rozczarowałam się...może mam za duże wymagania...choć jak można mieć mniejsze płacąc tyle za serum...i czytając tak szampańskie komentarze i oceny...:P

Serum najczęściej wklepuję w skórę rano, stosując je jako bazę pod makijaż. Serum dość szybko się wchłania, nie pozostawia żadnej okluzji, świecącego filmu, nie klei się, nie ściąga i nie podrażnia skóry.
    Jest praktycznie bezwonne, ma postać półprzezroczystego żelo-kremu.

Jednak poza przyjemną aplikacją i braku szkodliwości...nie dostarczył mi żadnych przyjemnych a tym bardziej skutecznych czy zaskakujących na plus doznań związanych z jego stosowaniem...nie zauważyłam żeby zlikwidował pory...nadał mojej skórze szczególnego blasu czy też sprawił by była bardziej promienna, wypoczęta...a tym bardziej napięta!!!
    Nie mogę również stwierdzić by w szczegóny sposób nawilżał...tym bardziej by niwelował większe problemy, o których pisała znaczna część recenzentek...

Jak dla mnie jest to kolejen zerum z tzw. górnej półki, dla mnie czytaj drogiej półki niekoniecznie z półki z dobrymi kosmetykami...serum, które przyjemnie się stosuje, ale przyjemnie w kontekście takiej ceny i w konteście takich obietnic producenta to STANOWCZO za mało...!!!!

Chcesz pochwalić fuertavertura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialne
  • To serum jest doskonałe. Absolutnie zapomniałam o istnieniu jakichkolwiek innych ;p Po ok 3 miesiącach osiąga się wszystkie obiecanki producenta. Nawet po "odstawieniu" serum na parę miesięcy efekt sie utrzymuje. Cera jest taka "plump", gładziutka. Troszkę wygładził moją zmarszczke na czole, aczkolwiek wydaje mi się że głownie ma zapobiegać a nie wypełniać. W każdym razie pomimo ceny już się nie rozstaniemy.

+ rozjaśnia
    + ujednolica
    + zmniejsza pory
    + pozbył się większości "czarnych kropek" na nosie
    + ujędrnia na maxa
    + wygładza
    + mam wrażenie że podkręca działanie kremów
    + nie zapycha!!
    + delikatnie matuje
    + jest aksamitne i błyskawicznie się wchłania
    + mega wydajne

-/+ cena (aczkolwiek biorąc pod uwagę jak wydajne jest, cena jest do przełknięcia. 30 ml wystarczyło mi na ok. 7 miesięcy. Teraz zamierzam się na 50ml)

minusów brak.

Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Chcesz pochwalić Ultraviolet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Serum kupiłam zachęcona opiniami wizażanek i obietnicami producenta [zwłaszcza oczyszczaniem z toksyn]. Nie obyło się bez walki, pani z Douglasa stwierdziła, że jestem na nie za młoda i mam wziąć 3 kroki Clinique. W końcu uległa ;D Już na początku serum zaskoczyło mnie estetcznym opakowaniem i cudowną, lekką konsystencją. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze filmu. Wydaje mi się, że po jego zastosowaniu skóra lepiej przyjmuje kolejne produkty. Natomiast rano... To co zobaczyłam w lustrze dosłownie odebrało mi mowę. Przez dobre 5 minut dotykałam skóry. Była cudownie miękka, gładka, rozświetlona i bił od niej taki wewnętrzny blask. Zachwycające! Z biegiem czasu przyzwyczaiłam się do działania serum i traktuję je już jako "oczywistą oczywistość" [to się nazywa rozpieścić konsumenta]. Miałam jedynie cichą nadzieje, że pomoże oczyścić moją skórę z zaskórników, jednak nic takiego nie zauważyłam. Ale to nic Moja 24letnia skóra jest na TAK!

Używam tego produktu od: Czterech - pięciu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Post_Blue za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faktycznie-czarodziejski eliksir
  • Nie nazwe One Essential moim KWC. Ale zdecydowanie zdziałał cuda na twarzy mojej Mamy. Dostałam próbkę 1 ml One Essential przy zakupie czegoś tam w Sephorze. Dość długo nie zbliżałam się do niej ponieważ przestrzegam zasady, która mądrze mówi, że kosmetyk trzeba dopasować do wieku a w moim trudno jest jeszcze mówić o trwałych zmarszczkach i braku gęstości skory. No ale chyba kazdy wie, jak wygląda życie gdy człowiek studiuje i pracuje. Wszędzie w biegu, stale coś do zrobienia a zmęczenie odbija się na twarzy, tak też stało się i u mnie- cera była tak zmeczona jak jej właścicielka. Wtedy właśnie zdecydowałam się któregoś wieczora nałozyć serum. Rano: nie uwierzyłam odbiciu. Zero oznak zmeczenia. Próbka starczyła mi na 8 dni ( bardzo wydajne cudeńko) i przez ten czas twarz promieniała blaskiem,mimo, że ja ganiałam od rana do nocy jak zwykle. Wtedy właśnie coś mi wpadło do rudej glowy... Moja Mama miała przejścia rakowe- wiadomo, operacja, dwie chemie i utrata wagi. Co za tym idzie- twarz jej \'poleciała\', utworzyły się nieladne zmarszczki. Złozyliśmy się i zakupiliśmy jej to serum. I obserwujemy radykalną poprawę na doskonałe. Skóra Mamy odzyskała gęstość, zmarszczki wyraźnie się zmniejszają a te drobniejsze po prostu zniknęły. Twarz Mamy promienieje a cerę ma gładziutką. Cena One Touch jest powalająca ale nie żałuję ani grosika wydanego na ten specyfik. Pomogło Mamie znów uwierzyć w siebie a ja...odetchnęłam z ulgą. Parametry używalności podaję dopasowane do Mamy.

Uzywanie: od pół roku
    Ilość zużytych: kończy pierwsze 50 ml

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Mijanou za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij