Christian Dior, Capture Totale, One Essential (Serum pobudzające skórę)

Powiększ Christian Dior, Capture Totale, One Essential (Serum pobudzające skórę)

Zgłaszająca osoba: Corii

Efekt 15 lat zaawansowanych badań - pobudzające skórę serum Capture Totale One Essential, które usuwa toksyny ze skóry. To kosmetyk, który naprawia szkody wyrządzone przez nagromadzone toksyny, pobudza mechanizmy obronne i naprawcze organizmu, co w rezultacie przedłuża młodość komórek.
Pod wpływem Perle de Longoza toksyny rozpadają się na aminokwasy gotowe do odtworzenia nowych białek, a komórki rozpoczynają proces odmładzania

Skład: Aqua (Water), Butylene Glycol, Glycerin, Alcohol, Caprylic/Capric/Succinic Triglyceride, Ascorbyl Glucoside, Polymethylsilsesquioxane, Isohexadecane, Maltitol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Aminomethyl Propanediol, Lactic Acid, Phenoxyethanol, PEG-32, PEG-8, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Decyloxazolidinone, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Tocopheryl Acetate, Tetrasodium EDTA, Parfum (Fragrance), Faex (Yeast Extract), Lecithin, Calcium Pantetheine Sulfonate, Acacia Senegal Gum, Pyrus Cydonia Seed Extract, Salicylic Acid, Xanthan Gum, Malva Sylvestris (Mallow) Extract, Alcaligenes Polysaccharides, Dimethylmethoxy Chromanol, Aframomum Angustifolium Seed Extract, Sodium Metabisulfite, Butylphenyl Methylpropional, Polyvinyl Alcohol, Limonene, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Root Extract, Kluyveromyces Extract, Hydrolyzed Soy Flour, Plankton Extract, Potentilla Erecta Root Extract, Adenosine, Sorbitol, Biosaccharide Gum-1, Hydrolyzed Soy Protein, Pentylene Glycol, Sodium Tocopheryl Phosphate, Algin, Citric Acid, Cellulose Gum, Ethylhexylglycerin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Potassium Sorbate, CI 14700 (Red 4), BHT, Tocopherol (18.02.2012)

/bw/

• Chwalona: 22 raz(y)
  • Ot przyjemne w uzywaniu mazidło
  • Ciekawa sprawa, bo zaczynając używać tego serum zamieściłam jego recenzję która....zniknęła?!?!?
    A była z całą pewnością, gdyż sprawdzałam jakiś czas temu kiedy ją umieściłam, aby sprawdzić na ile starczyła mi buteleczka 50 ml serum.
    No cóż może ta recenzja się utrzyma. Zużyłam duże 50ml opakowanie tego serum. Niestety nie zauważam żadnych efektów. Nie wiem czemu. Może mam zadbaną cerę którą co jakiś czas traktuję kwasami, wit A więc już nie da się nic zrobić. Krótko mówiąc żadnych famfarów nad tym serum nie ma. Przyjemne, pachnące, natychmiast się wchłania, nie zapycha - to za mało biorąc pod uwagę obietnice producenta. Jestem realistką i nie oczekuję od serum cudów w postaci wygładzenia zmarszczek czy czegoś podobnego ale coś tam by mogło zmienić na mojej twarzy abym chciała go ponownie. Ja żadnych efektów nie zauważyłam i już go nie chcę....Używam tego produktu od: nie pamiętam , zużyłam duże opakowanieIlość zużytych opakowań: 1 duże 50 ml

Chcesz pochwalić 2303 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest nieźle, ale szału nie ma
  • Kupiłam serum pod oczy zachęcona opinią Pana konsultanta z Sephory. Aktu tego dokonałam około 4 miesiące temu. Staram się być systematyczna i stosować serum codziennie wieczorem i prawie mi się to udaje. Tu następuje pierwsze zaskoczenie: wydajność. Serum nadal jest
    Co do efektów to w stosunku do tego co obiecuje producent efekt oceniłabym na połowiczny.
    Serum nieco wygładza skórę, daje przyjemny w dotyku efekt nawilżenia, nie zapycha porów, ładnie pachnie.
    Nie zauważyłam rozświetlenia czy też rozjaśnienia skóry, nie jestem w stanie ocenić czy "detoksykuje" moją skórę.
    Podsumowując: za tą cenę umiem znaleźć lepsze pozycje na rynku, ale w związku z tym że uwielbiam nowości kosmetyczne (te pielęgnacyjne) nie żałuję wydanych pieniędzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sofokles za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły
  • Serum zakupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na Wizażu. Ogólnie rzecz biorąc - całkiem niezłe, ale niestety nie aż tak dobre, jak 3 razy tańsze serum Loreal'a "Kod młodości"... To trochę dziwne, bo teoretycznie za taką cenę i z taką marką powinien czynić cuda . A w rzeczywistości jest po prostu przyjemnym kosmetykiem, który powoduje lekkie rozświetlenie cery. Twarz wydaje się odświeżona i rozświetlona, skóra jest przyjemna w dotyku, delikatna. Bardziej rewolucyjnych efektów nie zauważyłam. Ogólnie serum jest bardzo wygodne w użyciu, świetnie się wchłania, nadaje się doskonale pod krem (zarówno na dzień jak i na noc), ma przyjemny delikatny zapach i piękne opakowanie (poza tym dosyć wygodne). No i zdecydowanie poprawia nastrój - to chyba za sprawa autosugestii, że stosuję taki rewelacyjny kosmetyk. Reasumując - serum jest dobre, przyjemne w stosowaniu, ale niestety przegrywa ze skutecznością z dużo tańszym Lorealem. A to już słabo wygląda . Dlatego też raczej nie kupię już ponownie.

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiąca temu

Chcesz pochwalić anitka_78 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 191 raz(y)
  • Absolutny hicior!
  • Serum Diora zaczęłam stosować, kiedy zrobiłam sobie przerwę po ANR. Skutkiem czego miałam wysuszone i podkrążone okolice oczu, oraz buzię bez blasku i nieco przesuszoną. Próbka, która starczyła mi na kilkanaście zastosowań, czyli jakieś 2 tygodnie, zdziałała cuda!
    Pod oczami cienie znikły, mimo ze nie było to serum pod oczy, buzia nabrała blasku i zrobiła się gładsza.
    Dla mnie to cud, co produkt potrafi. Gdyby nie cena, już dawno bym je nabyła. Ale czekam na jakieś promocje, co uczyni cenę łatwiejsza do przełknięcia.

Ilość zużytych opakowań: dużo próbek

Chcesz pochwalić Corii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działanie super, ale na krótką chwilę
  • Serum Diora używam od zeszłego roku. W sumie zużyłam już 3 opakowania po 30ml, a wcześniej próbki.
    Efekty na początku - spektakularne:
    - wygładzone drobne linie na czole
    - ZWĘŻONE PORY!!!!!
    - rozświetlona cera
    - efekt WOW na skórze
    Serio, podczas pierwszego opakowania nie mogłam uwierzyć, że to moja skóra.
    Niestety z upływem czasu przestałam dostrzegać taki efekt, a po jednomiesięcznej przerwie muszę stwierdzić, że jakiekolwiek działanie było bardzo krótkotrwałe, bo wszelkie problemy, które miałam przed użyciem dostrzegam i teraz.
    Niemniej jednak przyznaje aż cztery gwiazdki, bo ze wszystkich preparatów typu serum, jakie używałam po tym widziałam, że coś się dzieje.
    Zapach przepiękny, taki tradycyjny diorowy
    Opakowanie 30 ml starczało na ok. 3-4 miesiące.

Minusem na pewno jest cena, ale biorąc pod uwagę ceny np. serum Estee Lauder, które moim zdaniem nie działa nic a nic to nie jest aż tak tragicznie.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 x po 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dan_abnormal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne w aplikacji, niestety nic więcej...
  • Bardzo lubię sera do twarzy, jeszcze bardziej eksperymenty pomimo tego, że mam już swojego faworyta w zakładce sera do twarzy to po przeczytaniu tak pochlebnych opinni tego serum na wizażu, postanowiłam go kupić i przetestować...

Niestety rozczarowałam się...może mam za duże wymagania...choć jak można mieć mniejsze płacąc tyle za serum...i czytając tak szampańskie komentarze i oceny...:P

Serum najczęściej wklepuję w skórę rano, stosując je jako bazę pod makijaż. Serum dość szybko się wchłania, nie pozostawia żadnej okluzji, świecącego filmu, nie klei się, nie ściąga i nie podrażnia skóry.
    Jest praktycznie bezwonne, ma postać półprzezroczystego żelo-kremu.

Jednak poza przyjemną aplikacją i braku szkodliwości...nie dostarczył mi żadnych przyjemnych a tym bardziej skutecznych czy zaskakujących na plus doznań związanych z jego stosowaniem...nie zauważyłam żeby zlikwidował pory...nadał mojej skórze szczególnego blasu czy też sprawił by była bardziej promienna, wypoczęta...a tym bardziej napięta!!!
    Nie mogę również stwierdzić by w szczegóny sposób nawilżał...tym bardziej by niwelował większe problemy, o których pisała znaczna część recenzentek...

Jak dla mnie jest to kolejen zerum z tzw. górnej półki, dla mnie czytaj drogiej półki niekoniecznie z półki z dobrymi kosmetykami...serum, które przyjemnie się stosuje, ale przyjemnie w kontekście takiej ceny i w konteście takich obietnic producenta to STANOWCZO za mało...!!!!

Chcesz pochwalić fuertavertura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialne
  • To serum jest doskonałe. Absolutnie zapomniałam o istnieniu jakichkolwiek innych ;p Po ok 3 miesiącach osiąga się wszystkie obiecanki producenta. Nawet po "odstawieniu" serum na parę miesięcy efekt sie utrzymuje. Cera jest taka "plump", gładziutka. Troszkę wygładził moją zmarszczke na czole, aczkolwiek wydaje mi się że głownie ma zapobiegać a nie wypełniać. W każdym razie pomimo ceny już się nie rozstaniemy.

+ rozjaśnia
    + ujednolica
    + zmniejsza pory
    + pozbył się większości "czarnych kropek" na nosie
    + ujędrnia na maxa
    + wygładza
    + mam wrażenie że podkręca działanie kremów
    + nie zapycha!!
    + delikatnie matuje
    + jest aksamitne i błyskawicznie się wchłania
    + mega wydajne

-/+ cena (aczkolwiek biorąc pod uwagę jak wydajne jest, cena jest do przełknięcia. 30 ml wystarczyło mi na ok. 7 miesięcy. Teraz zamierzam się na 50ml)

minusów brak.

Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Chcesz pochwalić Ultraviolet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Serum kupiłam zachęcona opiniami wizażanek i obietnicami producenta [zwłaszcza oczyszczaniem z toksyn]. Nie obyło się bez walki, pani z Douglasa stwierdziła, że jestem na nie za młoda i mam wziąć 3 kroki Clinique. W końcu uległa ;D Już na początku serum zaskoczyło mnie estetcznym opakowaniem i cudowną, lekką konsystencją. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze filmu. Wydaje mi się, że po jego zastosowaniu skóra lepiej przyjmuje kolejne produkty. Natomiast rano... To co zobaczyłam w lustrze dosłownie odebrało mi mowę. Przez dobre 5 minut dotykałam skóry. Była cudownie miękka, gładka, rozświetlona i bił od niej taki wewnętrzny blask. Zachwycające! Z biegiem czasu przyzwyczaiłam się do działania serum i traktuję je już jako "oczywistą oczywistość" [to się nazywa rozpieścić konsumenta]. Miałam jedynie cichą nadzieje, że pomoże oczyścić moją skórę z zaskórników, jednak nic takiego nie zauważyłam. Ale to nic Moja 24letnia skóra jest na TAK!

Używam tego produktu od: Czterech - pięciu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Post_Blue za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faktycznie-czarodziejski eliksir
  • Nie nazwe One Essential moim KWC. Ale zdecydowanie zdziałał cuda na twarzy mojej Mamy. Dostałam próbkę 1 ml One Essential przy zakupie czegoś tam w Sephorze. Dość długo nie zbliżałam się do niej ponieważ przestrzegam zasady, która mądrze mówi, że kosmetyk trzeba dopasować do wieku a w moim trudno jest jeszcze mówić o trwałych zmarszczkach i braku gęstości skory. No ale chyba kazdy wie, jak wygląda życie gdy człowiek studiuje i pracuje. Wszędzie w biegu, stale coś do zrobienia a zmęczenie odbija się na twarzy, tak też stało się i u mnie- cera była tak zmeczona jak jej właścicielka. Wtedy właśnie zdecydowałam się któregoś wieczora nałozyć serum. Rano: nie uwierzyłam odbiciu. Zero oznak zmeczenia. Próbka starczyła mi na 8 dni ( bardzo wydajne cudeńko) i przez ten czas twarz promieniała blaskiem,mimo, że ja ganiałam od rana do nocy jak zwykle. Wtedy właśnie coś mi wpadło do rudej glowy... Moja Mama miała przejścia rakowe- wiadomo, operacja, dwie chemie i utrata wagi. Co za tym idzie- twarz jej \'poleciała\', utworzyły się nieladne zmarszczki. Złozyliśmy się i zakupiliśmy jej to serum. I obserwujemy radykalną poprawę na doskonałe. Skóra Mamy odzyskała gęstość, zmarszczki wyraźnie się zmniejszają a te drobniejsze po prostu zniknęły. Twarz Mamy promienieje a cerę ma gładziutką. Cena One Touch jest powalająca ale nie żałuję ani grosika wydanego na ten specyfik. Pomogło Mamie znów uwierzyć w siebie a ja...odetchnęłam z ulgą. Parametry używalności podaję dopasowane do Mamy.

Uzywanie: od pół roku
    Ilość zużytych: kończy pierwsze 50 ml

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Mijanou za czytelną i pomocną recenzję?
  • ratownik.
  • Serum uratowało moją wrażliwą, mieszaną, skłonną do podrażnień i zapychania cerę. Po jednej aplikacji widać ogromną różnicę- skóra jest idealnie wyciszona, nawilżona i napięta. Przez 3 miesiące stosowałam zarówno rano jak i wieczorem- stan mojej skóry uległ diametralnej przemianie Kalkulując.. jest to dość drogi kosmetyk lecz wart inwestycji ewnetualnie wcześniejszego testowania próbek z perfumerii przed zakupem. Po krótkiej przerwie wróciłam do niego, jest idealny na rozpoczęcie dnia. Jak żaden inny kosmetyki tak nie rozświetla, dodaje świeżości i promienności przed nałożeniem makijażu )

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić nelka8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Kupiłam to serum po namowie konsultantki w sklepie.
    Tak naprawdę przyszłam po inny krem: Estée Lauder ale chyba nie żałuję. Ładnie pachnie, szybko się wchłania oraz co istotne nie roluje się po późniejszym przetarciu ręką po twarzy, no i to co chyba najważniejsze mój mąż zauważył mniejsze zmarszczki na czole!!!. Tak się przyglądałam i chyba to prawda. Skóra jest troszeczkę bardziej napięta i jędrna.
    Używam tego serum zaledwie od kilku tygodni więc zobaczymy czy ten efekt utrzyma się dłużej.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 (50ml) w trakcie

Chcesz pochwalić DanutaW za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • bardzo dobre, nie cudowne
  • Zuzylam 200ml tego serum - wiec chyba lubie. Mam trudna skore - zwlaszcza na czole, reaguje zapchaniem i swedzeniem na wszystkie kremy, podobnie z podraznieniami na policzkach.
    \nOne essentiale byl moim podstawowym serum przez kilka miesiecy i faktycznie trzymal wiekszosc problemow pod kontrola. Niestety nie zauwazylam niczego wiecej i moze moja skora sie przyzwyczaila, probuje znalezc cos jeszcze lepszego i przeciwzmarszczkowego. Na pewno wroce. Nie bylo wydajne - 200ml zuzylam w ciagu 6-7 miesiecy, ale uzywalam czesto i moze wiecej jako ze slabo z tolerowaniem kremow( nie ze w ogole)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić moor za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • To serum robi wszystko z twarzą, dosłownie wszystko.
    Jest rewelacyjne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    +widocznie napina cere
    + buzia wydaje sie wypoczeta i rozjaśniona
    + zmiejsza widoczność porów
    + usuwa problemy cery : drobne krostki,zaskórniki, plamki
    + bardzo dobrze nawilża
    +lagodzi podraznienia
    + wygladza skóre
    + bardzo wydajne, wystarzczy odrobina
    +rano buzia była jak po wizycie w SPA
    Stosowałam go wyłącznie na noc po dokładnym oczyczczeniu cery.
    Niestety posiada jedną acz znaczącą wadę -CENA

Teraz mam w uzyciu serum Caudalie ale jak skończę, to kupię ponownie Diora, może trochę stanieje do tego czasu

Używam tego produktu od: właśnie zakończyłam jedno opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić fioletowasukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowne serum!
  • Witam , serum kupiłam w ciemno czytając tak pochlebne recenzje i nie zawiodłam się. Mam cerę mieszaną, którą podrażnia wszystko , zaskórniki, naczynka szkoda pisać.. i to serum działa na moje wszystkie problemy - nawilża, nie zapycha wspaniale oczyszcza i łagodzi moje naczynka az sama się dziwie że to mozliwe. Stosuje zawsze na noc i rano budze się ze zdrowa wypoczęta skórą. Dior sie naprawde postarał. polecam wszystkim to cudowne diorowskie odtoksynianie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Chcesz pochwalić lenisko1480 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie oczyszcza
  • Serum te wielokrotnie dostawałam w minaturkach i próbkach przy okazji zakupów Diora, wiele się też naczytalam o jego dobroczynnym dzialaniu, więc kiedy skończylam moje Chanel postanowiłam dać szansę Diorowi.

Początkowo stan mojej cery znacznie się pogorszyl. Wyskoczyło mi w ciągu tygodnia wiele niedoskonałości. Samo serum zaś bardzo dobrze sprawdzało się pod kremem albo pod podkładem caviorowym la prairie bowiem błyskawicznie się wchłania i nie zostawia po sobie śladu.
    W przypadku podkładu la prairie przedłuża również trwałość kosmetyku na twarzy.

Po dłuzszym stosowaniu zmiany skórne ustały zaś miałam okazje poznać nową odsłonę mojej cery.
    Gładką ,bardziej oczyszczoną..... najwyraźniej odtoksycznioną ,pozbawioną wewnętrznych toksyn komórek skóry (bo zdaje się tak reklamuje produkt producent).

Wg mnie faktycznie boostuje inną pielegnacje,albo to po prostu placebo ,bo po nałożeniu na one essential produktu nawilżajacego czuje ,ze skóra "spija" krem i daje brdzo duży komfort.

Nie mam co prawda za dużo linii,ale widze,ze serum delikatnie wygładziło mi "ryse" na czlole.Będe stosowac alej!

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 3 x 15ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić uzunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Po kilku latach używania ANR od Estee Lauder uznałam, że czas na mały przerywnik. Padło na to serum od Diora. Przyznam, że pielęgnacja Diora (prócz kremu HydrAction pod oczy, którego juz nie ma-skandal) nigdy mnie nie zachwycała, ale opinie na Wizażu mnie przekonały i kupiłam 50ml One Essential. Z grubej rury

Efekt widać po kilku dniach. Samo serum jest super, ale ja nakładam na nie Super Aqua od Guerlain i razem czynią cuda.
    Po pierwsze, nie wiem jak Dior to zrobił, ale wyczyścił większość moich porów - nie zapychają się już tak łatwo.
    Po drugie wygładził całą twarz.
    Po trzecie - rozpromienił.
    Po czwarte - nawilża.
    Po piąte - utrzymał to co osiągnęło serum Laser Focus od Clinique, które wyprasowało moją zmarszczkę na czole. Dalej jej nie ma, nie wróciła.
    Traktuję go jako kolejną inwestycję na przyszłość.
    Można spokojnie używać pod oczy.
    Jest wydajne, stosuję 2 pompki na całą twarz i zostaje trochę na szyję, a produktu jeszcze jest sporo.

A więc gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno 50ml w trakcie

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Weronikapr za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 232 raz(y)
  • O, bardzo dobre, rozpromieniające serum na wiosnę
  • Jakże byłam zaskoczona, kiedy po kilku dniach używania tego serum zobaczyłam świeżą i wypoczętą buzię

Wodnisty preparat o ładnym, delikatnym diorowym zapachu czyni cuda, zwłaszcza po peelingu, nałożone wieczorem i na drugi dzień pod krem- buzia wyglada jak po wizycie w SPA.

Cena faktycznie jest niebotyczna, ale z tego co widzę, serum CD jest chyba lepsze aniżeli serum La Prairie Chociaż, może powiem inaczej: to serum po prostu bardziej na mnie działa

Jak wspomniała poprzedniczka wizażanka, serum rewelacyjnie nawilża skórę, Dior się postarał

Zachwycający efekt, widoczny praktycznie bardzo szybko, juz po 2-3 dniach, sparwił, że chyba bedę oszczędzać i kupię dużą wersję. Na razie kupiłam coś innego, robie kilka dni przerwy (tylko kremy nawilżające plus oczywiście filtry) i przystępuję do kuracji nowym serum

Serum CD bardzo dobrze działa, powiem jeszcze, że Lancome w porównaniu z nim jest słabe.

Próbki, które zastosowałam, pochodzą z perfumierii Seph.

Raczej kupię duże opakowanie, bo kiedy zastosowałam to serum, różnica na mojej twarzy była mniej więcej taka, jak Kate Moss po imprezie i Kate na pokazie mody.

Używam tego produktu od: 1 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 4x 3ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto!
  • właśnie kupiłam drugą butelkę 30ml co daje mi pełne prawo do rzetelnej oceny specyfiku.
    Moja ostatnia recenzja została usunięta bo One Essential stosowałam zaledwie kilka dni i w przypływie euforii napisałam dobre słowo o tym wynalazku...
    Moja opinia jednak pozostaje całe szczęscie niezmienna!

serum jest naprawdę dobre.
    Podczas mrozu -25 Dior dawał ukojenie, po basenie nawilżył , uleczył gdy wyskoczyła jakaś "niespodzianka" a gdy czekało mnie 5 h snu nie bałam się opuchlizn na twarzy po przebudzeniu.

Optymalizuje działanie kremu, takie też jest jego przeznaczenie dlatego mimo wszytsko polecam stosować pod krem na noc.

Osobiście środnio odpowiada mi dość rzadka, lejąca się konsystencja. Lepsze to od olejków ale i tak w tej kwestii wolę bardziej gęste kosmetyki.

Do tej pory najlepszy koncentrat jaki stosowałam. Mimo wysokiej ceny polecam przetestować.

EDIT październik 2012:

Po roku regularnego stosowania z przykrością stwierdzam, że moja skóra przyzwyczaiła się do tego luksusu...

po użyciu serum nie widzę już kompletnie rzadnych efektów.

W dalszym ciągu polecam , jednak do stosowania z umiarem i przerwami.

Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe i rozpoczęta kolejna butelka

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić chilli19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideal!
  • Uwielbiam! najlepsze serum jakie kiedykolwiek dostalo sie w moje rece. Odkad zaczelam go uzywac problemy z cera zniknely.
    +ładnie napina cere
    + buzia wydaje sie wypoczeta , rozjasniona
    + wygladza skóre
    + usuwa problemy cery , drobne krostki
    +idealny pod makijaz
    + nawilza
    +zweza pory
    +wydajny
    +lagodzi podraznienia

- moglby byc chociaz troche tanszy!Używam tego produktu od: 5 miesiecyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić unrepeatable za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedno z lepszych jakie używałam!!!
  • Przyjemnościa jest aplikacja tego serum..Konsystencja przezroczysta,pompka podaje odpowiednią ilość,szybko sie wchłania,ładnie pachnie..to wstęppobudza skóre do walki,daje takiego kopa coby sie nie zestarzec za szybkotwarz ładnie napieta,jakby wymodelowana..widac efekty juz po mcu stosowania..Nie mam zadnych problemow typu zapychanie,cera jest świeza i promienna..Chalel,Estee Lauder i inne cuda wianki mnie jak dotąd rozczarowywały..w diora jednakze warto zainwestować..W sumie moja cera jest zadbana ale moze to tez skutek stosowania tego rodzaju specyfików..i zapobiegawczo i jakby ochronnie w stosunku do wieku..gdzies kurczowo chcemy byc wiecznie młode wszaka 38 lat to juz alarmowe lampki..dbaj kobieto o siebie..Kremy mozemy sobie darowac,nie dochodza tak głęboko jak sera..a te dobre..kosztują..niestety..słono ale co sie nie robi dla urodyWygładzenie,rozjasnienie,dobre napięcie,promienny wyglad to juz zwraca nam sie inwestycjaPolecma,bo to jedno z nielicznych które trafia w moje wybredne gustai działa! tak,że cos widac przynajmniej..a przeciez kazdej z nas,o to chodzi..zeby było widac efektyWidac!!!

Używam tego produktu od: 2 mcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 30 ml

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MAGIA <3
  • dostałam próbke 10 ml.

produkt jest fantastyczny! w mgnieniu oka cera staje sie promienna, swieża, wypoczęta Gdy go naloże na twarz w przeciagu chwili buzia wyglada zjawiskowo i tak mi sie podoba że nie jest konieczne nakladanie podkladu ) Gdybym tylko miala pieniadze kupilabym pelnowymiarowe opakowanie... Ehhh czemóż on taki drogi?

Używam tego produktu od: kilku tyg
    Ilość zużytych opakowań: 10 ml

Chcesz pochwalić alusiekmalutki89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • WOW- FANTASTYCZNY !!!!!!!!!!!
  • WOW- serum jest nieziemskie!!!!
    po próbach z estee lauder ,które dla mnie okazało się fatalne w skutkach, to serum wyleczyło moją skórę w parę dni WOW

stosuję najczęsciej na noc, ponieważ jednak zostawia na mojej skórze lepki filtr i nie pasuje mi to pod podkład
    ale za to rano skóra jest wypoczęta i zdrowa, nawet po nieprzespanej nocy
    i co najważniejsze dla mnie- PORY MNIEJ WIDOCZNE
    dodam że palę papierosy i mam 34 lata a to serum daje rade i to bardzo, zagości u mnie na stałe ))

polecam z czystym sumieniem )))
    lość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie 50 ML

Chcesz pochwalić angellika za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • totalne uzależnienie
  • Jest to jeden z nielicznych kosmetyków pielęgnacyjnych, który naprawdę przywraca blask mojej skórze. Skóra jest dużo lepiej nawilżona, napięta i naprawdę dużo świeższa. Mój kosmetolog pochwalił jej stan i napięcie.
    Pierwsze efekty zauważyłam po ok. 3 tygodniach stosowania. Ale wyraźnie efekt się pogłębia po ok. 3 miesiącach stosowania.
    Używam go codziennie rano i wieczorem pod kremy, których używam pod makijaż lub na noc.
    Kosmetyk nie należy do tanich, ale jest naprawdę bardzo wydajny i opakowanie starcza na prawie 3 miesiące.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić AgaZ za czytelną i pomocną recenzję?
  • WOW
  • Oceniam trochę na wyrost bo stosuję od tygodnia, ale jeśli coś się zmieni to oczywiście edytuję tą recenzję.

Serum stosuję na młodą, już bez problematyczną cerę (przez liczne kuracje kosmetykami clinique i estee lauder jej stan jest poprawiony o 300% od normy). Nie liczyłam na nic szczególnego, jednak Dior mnie zadziwił. Serum zastosowanie na noc fantastycznie odpręża, wygładza i rozjaśnia skórę. Rano cera wygląda na super wypoczętą, gładziutką, skóra jest miękka i odnowiona. Zauważyłam także znaczne zmniejszenie, praktycznie wyeliminowanie w 70% rozszerzonych porów i czarnych punkcików na nosie oraz brodzie.

MINUS. CENA!!! To jakieś szaleństwo!

Używam tego produktu od: kilka tyg

Chcesz pochwalić Burbery za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, tyle że nie dla mnie
  • Bardzo chciałam, żeby to serum było dla mnie. Świetna kremowo, żelowa konsystencja, niedrażniący zapach i to nawilżenie&#8230;. Wydawałoby się, że kosmetyk idealny. Niestety zapchał mnie, przy nie codzinnym używaniu. Wydawało mi się że to ideał. A tu masz babo placek. dawałam mu tyle razy szanse, że zuzyłam 20ml serum, reszta leży w szufladzie i chyba zostanie wykożystana do rąk lub szyi ;/ niestety w moim przypadku lepiej sprawdza się EL i Genefique. Zostanę im na dłużej wierna

Używam tego produktu od: 2 miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 20ml

Chcesz pochwalić Gabi3ek za czytelną i pomocną recenzję?