Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Powiększ Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: orzeszek0307

Photo Ready Make-up - trwały, rozświetlający podkład nowej generacji. Makijaż PhotoReady sprawia, że skóra nabiera gładkości i lekkości w każdym świetle. PhotoReady Makeup zawiera innowacyjne pigmenty, które załamują, odbijają i rozpraszają światło, co pomaga ukryć niedoskonałości skóry i gwarantuje nieskazitelny, równomierny i lekki makijaż w każdym świetle.
Podkład pomaga ukryć niedoskonałości skóry. Maskuje rysy, drobne zmarszczki i pory w każdym, nawet najbardziej niekorzystnym, świetle. Lekkie i pełne blasku wykończenie makijażu. Pełne, lecz niewidoczne krycie. Nie tworzy `efektu maski` Łagodny nawet dla wrażliwej skóry. Odpowiedni nawet dla skóry tłustej. Lekka konsystencja ułatwia rozprowadzenie. Beztłuszczowy. Bezzapachowy. SPF 20.

/s/

• Jest ok.
  • Podkład dostałam z wymiany, mam odcień 003 Shell. Z początku myślałam, że będzie dla mnie za jasny, ale szybko się upewniłam, że jest on dla mojej cery odpowiedni.

KONSYSTENCJA:
    Podkład nie jest gęsty, jest bardziej z tych 'lejących'. Dzięki temu doskonale miesza się go z innymi podkładami. Miksowałam go z gęstszym Wake Me Up Rimmela i Double Wear Estee Lauder.

ZAPACH:
    Niemalże niewyczuwalny, niedrażniący.

ODCIENIE:
    Jest ich 8, albo 9. Jak wspomniałam wcześniej, moim idealnym odcieniem jest Shell. Nie ciemnieje, także nie powinno być problemów z dobraniem koloru idealnego.

KRYCIE:
    Jak na rozświetlający podkład, jest ok. Nie mam większych problemów z cerą, oceniam je na średnie.

TRWAŁOŚĆ:
    Nakładany na bazę nie trzyma się na twarzy jakoś spektakularnie długo, mniej więcej jakieś 6 godzin i zaczyna wymagać poprawek. Jednak wymieszany z innym podkładem jest bardziej trwały. Dobrze wygląda wymieszany z podkładem Double Wear, ze względu na jego właściwości.

WYGLĄD NA TWARZY:
    Podkład rozświetla twarz, efekt jest zauważalny, jednak nie ma ogromnych drobinek.

CENA:
    W internecie można go znaleźć w cenie już od 24,99 zł. Myślę, że jest ona atrakcyjna w porównaniu z ceną z KWC.

WYDAJNOŚĆ:
    Podkład jest wydajny, mam go ok. roku, od dłuższego czasu używam codziennie, mieszam z innymi, a końca nie widać.

Jest to obok Wake Me Up mój ulubiony podkład rozświetlający. Jeśli szukasz podkładu, który dawałby taki efekt- warto spróbować z Revlonem.

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić touchmeiamfamous za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład z dobrym kryciem, ale te drobinki....
  • Podkład na pewno jest trwały i na pewno rozświetla, jednak mi osobiście przeszkadzają zawarte w nim rozświetlające drobinki. Lubię rozświetlające podkłady jednak takie które zawierają technologię odbijającą światło a nie mikro drobinki jak by mi się osypal jakiś cień do oczu po całej twarzy, dlatego to dla mnie niewątlipwy minus tym bardziej że mam cerę z tendencją do przetłuszczania...

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sylwka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnione obietnice producenta
  • Długo zastanawiałam się nad kupnem tego podkładu. Bardzo obawiałam się rozświetlających drobinek. Byłam przekonana, że moja twarz będzie pokryta czymś w rodzaju brokatu i gdy wyjdę z domu wszyscy to zauważą. Na szczęście zdecydowałam się na zakup To fakt że podkład zawiera drobinki, które troszeczkę widać na twarzy, ale tylko wtedy kiedy skierujemy źródło światła prosto na twarz. W normalnych warunkach, po przypudrowaniu tego nie widać, nawet w ostrym świetle. Twarz wygląda na wypoczętą, rozświetloną, efekt jest naprawdę imponujący. Daje efekt matujący, ale nie taki "płaski mat", tylko rozświetlony, naturalny. Należy jednak nawilżyć twarz przed aplikacja, ponieważ podkład podkreśla suche skórki i to mocno. Mam mieszana skórę, bałam się że moja strefa T będzie się okropnie świecić po nałożeniu rozświetlającego produktu, ale moje obawy nie potwierdziły się. Myślę że sam podkład mógłby spowodować taki efekt, ale ja zawsze używam pudru. Polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić zajaczek_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny
  • Lekki w konsystencji, bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy i nie daje efektu maski mino, że bardzo dobrze maskuje niedoskonałości. Faktycznie posiada pigmenty, które rozświetlają twarz dzięki czemu można uzyskać efekt świetlistej i świeżej cery. Utrzymuje się cały dzień. Minus jak dla mnie to fakt, że brudzi ubrania,

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić patrycjuszka1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z drogeryjnych
  • Przez wiele lat używałam mocno kryjących podkładów. Z czasem przekonałam sie jednak, ze mojej cerze najbardziej śluza produkty srednio kryjace i rozświetlający - od tego czasu szukam tez swojego ideału Przerestowalam sporo produktów i z czystym sumieniem moge powiedziec, ze Revlon Photoready zalicza sie do ścisłej czołówki Dobrze kryje, ujednolica koloryt, a przy tym wyglada bardzo naturalnie - dzięki drobinkom rozwietlajacym cera nabiera blasku, wyglada na wypoczęta i zadbana. Dobrze współpracuje zarówno z Beauty Blenderem, jak i pedzlami. Wymaga jedynie delikatnego przypudrowania, zeby dobrze wyglądać przez cały dzien. W promocji -40% mozna go kupic w bardzo korzystnej cenie Jak dla mnie, to absolutny hit i najlepszy produkt z tej Polki cenowej

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić charlotte89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEAŁ
  • jak w tytule - mój ideał podkładu.
    Doskonała konsystencja, piękne odcienie, doskonałe krycie i rozświetlenie cery.
    Dla mnie nie ma lepszych. Używam tego produktu praktycznie od samego początku i każdy raz kiedy skrzywdziłam się innym podkładem - to
    przeklinałam swoje pomysły po stokroć

Używam tego produktu od: wielu, wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: nawet nie zliczę

Chcesz pochwalić eremitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi szkody
  • Byłam tym podkładem zachwycona! Niestety do czasu.

Po pierwszym nałożeniu cera jak z bajki. Pięknie ujednolicona, wygładzona, lekko rozświetlona i ślicznie porcelanowa. Używałam go więc z ogromną przyjemnością.
    Niestety nie wszystkie bajki dobrze się kończą...

Po ok. 2 miesiącach używania tego podkładu zaczęłam mieć problemy z cerą. Po pierwsze okazało się, że moja skóra okrutnie się przesuszyła. Pogarszało się do tego stopnia, że nawet ten podkład zaczął wyglądać po prostu źle, wchodzić w załamania, podkreślać suche skórki i co rusz pojawiające się nierówności. Zaczęły mi wyskakiwać nawet różnego rodzaju pryszcze. Nie powiązałam tego początkowo z tym podkładem. Udało mi się uporządkować jako tako cerę i znów kupiłam kolejne opakowanie... i po kilku tygodniach znów ten sam problem! Znów okropne wysuszenie i pryszcze.

Także niestety odstawiam ten podkład na zawsze. Żałuję bo efekt początkowy był naprawdę zachwycający. Skóra wyglądała pięknie na żywo, a na zdjęciach po prostu fenomenalnie! Zazdroszczę dziewczynom, którym nie wyrządza on szkód!

Podsumowując:

zalety:
    + początkowo ślicznie ujednolicał i wygładzał cerę, przy jasnej skórze efekt zachwycającej porcelany gwarantowany,
    + nadaje miłego blasku,
    + ma całkiem niezłe krycie
    + fenomenalnie wygląda na zdjęciach, nie wierzyłam w efekt photoshopa do czasu aż zobaczyłam swoje zdjęcia

niestety te wszystkie zalety do czasu, bo podkład:
    - okrutnie wysusza skórę
    - gdy skóra jest sucha albo sam podkład ją tak wysuszy, to niestety nieestetycznie podkreśli wszystkie załamania, linie i nierówności, na zdjęciach jeszcze jako tako, ale na żywo - tragedia
    - spowodował u mnie wysyp pryszczy i grudek, cera mocno się pogorszyła
    - nie spływa z twarzy, ale dość szybko się ściera od szalika, przytulenia etc.

Myślałam, że znalazłam podkład idealny, ale niestety. trzeba szukać gdzie indziej.

Używałam koloru 001 - Ivory.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MarjoryAnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdetronizował Lancome Teint Miracle
  • Jako wielka fanka podkładów górnopółkowych nie sądziłam, że jakiś drogeryjny podkład jest w stanie sprostać moim wymaganiom.. Ten jest idealny.

Podkład fajnie kryje (moim zdaniem krycie ma średnie), mam skórę silnie naczynkową i mi zakrywa wszystko co potrzebuję zakryć (myślę, że to też dzięki temu że odcień 002 którego używam jest wyraźnie żółty więc neutralizuje naczynka).
    Daje satynowy efekt, super utrzymuje się cały dzień na mojej tłustej cerze. Pod niego używam pore refiner Biodermy.

Dla mnie jest tańszym odpowiednikiem Lancome Teint Miracle - mam też wrażenie, że lepiej się utrzymuje niż Lancome.

plusy
    +krycie
    +satynowy, naturalny efekt
    +nie robi maski
    +utrzymuje się cały dzień
    +nie potęguje świecenia się twarzy mimo, że ją widocznie rozświetla

minusy
    -słaba dostępność stacjonarnie, dostępne są też jedynie wybrane kolory z gamy

Polecam!

Używam tego produktu od: półtora miesiąca, codziennie!
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić la_mania7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • jasny zolty kolor w koncu! bez rozowych tonow bez zieleni bez pytan czy dobrze sie czuje. uzywam 002 Vanilla i kolor dla jasnej cery jest idealny super sie stapia nie wyglada inaczej niz szyja. Fajnie rozswietla zwlaszcza oczy. Nie zawiera brokatu tylko takie bardzo delikatne drobinki po przypudrowaniu matowym pudrem efekt jest bardzo delikatny subtelny. Krycie lekkie dla cery bez problemow/ Polecam znalazlam cosczego szukalam juz od dawna )

Używam tego produktu od: 2tyg

Chcesz pochwalić ciriii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie KWC
  • Prawie KWC ponieważ nie kryje tak jak bym tego chciała, ale jest fenomenalny jeśli chodzi o utrzymywanie się się na twarzy przynajmniej w moim przypadku.
    \n
    \nMam cerę tłustą/mieszaną, zależy w jaki dzień, ze skłonnościami do wyprysków. Zawsze go przypudrowuję pudrem fixującym z ARTDECO.
    \n
    \nWróciłam do niego po około roku, a przestałam go używać bo wyskoczyły mi okropne plamy ale potem doszłam do wniosku że chyba to nie była do końca wina podkładu, ponieważ kupiłam go na allegro i w porównaniu z kupionym w douglassie tym samym kolorem był o cały ton jaśniejszy, więc może jakaś podróbka...
    \n
    \nPrzeprosiłam się z nim przed wakacjami, ponieważ żaden podkład nie jest w stanie utrzymać sie 8 godzin w słoneczny dzień a on tak. Wiadomo w wielki upał trzeba go kontrolować ale teraz kiedy już lato odeszło nie mam zastrzeżeń.
    \n
    \nSłabo kryje ale można mu to wybaczyć bo daje świeże, naturalne wykończenie i długo się trzyma (nawet kiedy idę na fitness a nie mam czasu zmyć prędzej makijażu i pocą mi się nawet powieki, po treningu on dalej jest na miejscu)
    \n
    \nWypróbowałam wiele podkładów, i ciągle wierzę, ze znajdę kiedyś ten idealny, póki co zostaję przy prawie KWC

Chcesz pochwalić Czarna Negra za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij