Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Powiększ Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: orzeszek0307

Photo Ready Makeup - trwały, rozświetlający podkład nowej generacji. Makijaż PhotoReady sprawia, że skóra nabiera gładkości i lekkości w każdym świetle. PhotoReady Makeup zawiera innowacyjne pigmenty, które załamują, odbijają i rozpraszają światło, co pomaga ukryć niedoskonałości skóry i gwarantuje nieskazitelny, równomierny i lekki makijaż w każdym świetle.
Podkład Revlon PhotoReady pomaga ukryć niedoskonałości skóry. Maskuje rysy, drobne zmarszczki i pory w każdym, nawet najbardziej niekorzystnym, świetle. Lekkie i pełne blasku wykończenie makijażu. Pełne, lecz niewidoczne krycie. Nie tworzy `efektu maski` Łagodny nawet dla wrażliwej skóry. Odpowiedni nawet dla skóry tłustej. Lekka konsystencja ułatwia rozprowadzenie. Beztłuszczowy. Bezzapachowy. SPF 20.

/s/

• Sama nie wiem...
  • Nie wiem jak określić ten podkład.

Niby jest super, dobrze wyrównuje koloryt cery, ma ładne odcienie, ładnie wygląda na skórze, rozświetla całkiem sporo się utrzymuje- ok .7 godzin....

Ale ?

No właśnie. Dla mnie jest kilka ale.

Ciężko się rozprowadza, nie jest wydajny, trzeba go dobrze przypudrować bo się trochę świeci i jak na Revlon to wg mnie 7 godzin to trochę mało jak na trwały, dosyć drogi (bez promocji) podkład. Mógłby być po prostu lepszy.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Violamakeup za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Oj słabo
  • Kupiłam z chęci wypróbowania, oczekując wiele, przyzwyczajona do pewnego poziomu.
    Słoiczek ładny, bez zastrzeżeń.
    Konsystencja toporna, rozprowadza się dość ciężko.
    Podkreśla suche skórki, mimo uprzedniego nawilżenia, zbiera się niestety w zmarszczkach mimicznych, co jest niezbyt przyjemne.
    pozostawia uczucie czegoś na twarzy a więc niestety świadomość tapety
    Ściera się w ciągu dnia , co było dla mnie totalnym zaskoczeniem.
    Rozświetlenie polega na drobinkach, co również nie jest tym czego oczekiwałam, zresztą po przypudrowaniu nawet takiego efektu nie m.
    Główny plus to doskonałe krycie , więc używam teraz jako korektora.
    W gamie jasne kolory co także poczytuję za zaletę.
    Ogólnie nie polecam, a rynku w tej półce cenowej znajdziemy o wiele lepsze produkty

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?
  • będę do niego wracać
  • Obecnie jest to mój ulubiony podkład z dolnej (lub średniej) półki. Z całą pewnością do niego wrócę. Podkład ma tylko jedną wadę i napiszę o niej na początku:
    nie wiem co jest tego przyczyną ale czasami kosmetyk w żaden sposób nie łączy się ze skórą. W trakcie stosowania podkładu używałam tych samych kosmetyków a podkład raz na czas się buntuje i jakby odchodzi od skóry, grudkuje się, wałkuje z kremem (stosuję go na krem z filtrem może to dlatego?). Natomiast jeśli podkład ma dobry dzień to:
    - jest idealnym podkladem na filtr przeciwsłoneczny ponieważ jest niewyczuwalny na twarzy i daje suche wykończenie (nie lepi się) ale
    - przy tym ładnie rozświetla cerę
    - kryje dosyć mocno (nie lubie kryjących podkładów ale ten nałozony w malej ilości jest niewidoczny na twarzy) ale nie robi maski
    -pomimo krycia jest lekki i nie czuję go w ciągu dnia na twarzy
    -jest długotrwały- utrzymuje się aż do demakijażu
    - pomimo drobinek i rozświetlenia nie powoduje nieestetycznego błysku na twarzy
    -występuje w jasnych kolorach (nie wiem czy stacjonarnie ale w net z całą pewnością)
    -nie podkreśla porów skóry, cera po jego nałożeniu jest gładka i promienna
    -ma lekką konsystencje, jest dosyć plynny
    -łatwo się rozprowadza, nie tworzy smug (chyba że ma jak juz pisałam dzień buntu wtedy jego rozprowadzenie zajmuje mi z 15 minut- o co tu chodzi...)
    -nie odciska się na np telefonie, nie zostawia śladów na ubraniach
    - pomimo spf na zdjęciach wygląda przepięknie
    Sięgam po niego najczęściej wtedy, kiedy nie noszę filtra (wesele, imprezy, uroczystosci) i zależy mi na nieskazitelnym wyglądzie. W takie szczególne dni nie przeszkadza mi mocniejsze krycie. Zresztą ten podkład nie ma nic wspólnego z tynkiem ColorStay. Po jego nałożeniu dalej nasza skóra wygląda świeżo, młodo, promiennie i co najważniejsze jak skóra a nie jak skóra pod makijażem.

Podsumowując recenzję jest to bardzo dobry podkład za male pieniądze. Gdyby jeszcze nie był taki humorzasty... Mimo wszystko kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 3 mce

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Kupiłam produkt gdyż byłam zachwycona colorstayem a chciałam coś lżejszego. Hmm podkład dobrze sie rozprowadza ale po 2 h skóra zaczyna się niemiłosiernie błyszczeć a ja mam uczucie maski. Nie wiem czy to sprawa tych błyszczacych drobinek czy kwestii przyzwyczajenia - lubię maty, Dodatkowo nawet puder matujący z kryolan nie pomaga. Po colorstay liczyłam na kolejne wow.. zawiodłam się.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: troszeczke

Chcesz pochwalić Monika2108 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepsko się rozprowadza
  • skusiłam się promocja w Rossmanie. podkład kiepsko się rozprowadza - wychodzą takie smugi na twarzy, rozświetla poprzez drobinki - co w sztucznym świetle jest fajnym efektem, natomiast w słońcu wygląda śmiesznie.
    Dobrze kryje, jednak zostawia linie - nie wchłania się odpowiednio

Używam tego produktu od: przestałam używac po tygodniu
    Ilość zużytych opakowań: 0,1

Chcesz pochwalić annatestuje za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Bardzo lubię produkty Revlon, najbardziej za to, że nie mam problemu z doborem koloru - moja cera jest porcelanowa, więc nie jest mi łatwo w drogeriach znaleźć "tego jedynego", z Revlonem nie ma problemu - każdy znajdzie coś dla siebie.

Przygoda zaczęła się z kolegą Colorstay, jednak kolejnym razem postanowiłam przetestować Photoready.
    Jestem bardzo zadowolona, jednak ma swoje minusy.

+uwielbiam go za to jak pięknie rozświetla cerę. Efekt jest subtelny, bardzo delikatny. Twarz wygląda zdrowo, promiennie, po prostu pięknie! Zdejmuje z twarzy zmęczenie, cera lśni naturalnym, młodzieńczym blaskiem
    +kolor - najjaśniejszy jest dla mojej cery idealny
    +nie ciemnieje, nie waży się
    +nie podrażnia
    +nie zapycha, nie pogarsza stanu cery
    +krycie jest delikatne, tak więc na pewno nie sprawdzi się dla osób, które mają wiele do zatuszowania
    +wygodnie się go aplikuje, szybko stapia się z cerą
    +wydajny
    +tani
    +opakowanie z pompką

Jest to podkład naprawdę na poziomie, jednak mając suchą cerę lubi podkreślać to i owo. Mimo starannej pielęgnacji, przesuszył mi dość mocno cerę, co ogromnie mnie rozczarowało. :/ Jednak tak bardzo uwielbiam efekt, jaki daje na twarzy, że nie zamierzam z niego rezygnować. Po prostu nie mogę używać go codziennie ze względu na przesuszenie.
    Mimo jego wad, polecam, bo to genialny produkt.

Używam tego produktu od: 2miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przedziwny produkt
  • Tak jak w tytule, Revlon Photoready jest dla mnie przedziwnym podkładem.
    Rozświetlający, więc teoretycznie absolutnie zakazany dla mojej ekstremalnie tłustej cery. Na szczęście, pewnego dnia będąc w pracy saute, z braku laku sięgnęłam po tester Photoready i... Wow.

Cera piękna, rozświetlona ale nie błyszczaca jak kostka masła w słońcu. Blizny potrądzikowe zakryte, nierówności wyrównane, pierwszy raz wyglądałam tak dobrze. I to przez parę dobrych godzin, bez pudu utrwalającego. Nawet mój chłopak stwierdził, że polepszyła mi się cera Byłam tak pozytywnie zaskoczona efektem, że jeszcze tego samego dnia kupiłam ten cudowny podkład.

No i następnego dnia zwrot o 180 stopni. Nałożyłam produkt na świetnie przygotowaną twarz (porządny krem, odpowiedni czas oczekiwania by się wchłonął, na to korektor, puder, bronzer) i klapa. Podkłąd bardzo się świecił, miałam tłustą twarz a w połączeniu z pudrem w kamieniu na mojej twarzy pojawiło się ciasto. Musiałam zbierać sebum co godzinę, przez to podkład wytrzymał ok. 4 godziny? Po prostu porażka.

I tak jest zawsze, czasem produkt wygląda na mojej twarzy zjawiskowo jak nic innego, czasem koszmarnie. Pudru utrwalającego nie próbuje już nakładać, ale to nie rozwiązało całkowicie problemu.

Podsumowując:
    + gdy mam dobry dzień, podkład wygląda zjawiskowo:
    nie przetłuszcza dodatkowo mojej tłustej cery;
    nadaje piękny efekt gładkiej, zdrowej,
    promiennej cery;
    + konsystencja ok, dość płynny z drobinkami
    + nie zapycha jak jego firmowy brat Colorstay
    + świetny, żółtawy odcień (nr 006)
    + cena (na zniżkę pracowniczą niecałe 30zł)

+/- im mniej się przykładam do nakładania, tym lepiej wygląda

- gdy mam zły dzień:
    wyglądam jakbym posmarowała twarz olejem
    nie kryje zaczerwienień
    trzyma się 3-4h
    - nie współpracuje z żadnym pudrem w kamieniu
    - nie współpracuje z każdym kremem

Jak widać, jest to podkład przedziwny. Nie zawsze wygląda dobrze, ale nie żałuję że go mam. Po prostu nie jest to mój jedyny podkład, gdy potrzebuję pewniaka stawiam na coś innego. Wahałam się między oceną 3,5 a 4, przeważył efekt który daje w dobry dzień. Tym bardziej że ostatnimi czasy jego dobre dni zdecydowanie przeważają!

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MadameCipCip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma plusy i minusy
  • Mam co do niego mieszane uczucia. Co chwilę zmieniała mi się na jego temat opinia. Na początku mnie bardzo zachwycił, później mega zawiódł, a teraz po dobraniu odpowiedniej bazy pod niego i pasującego pudru jest nawet w porządku.

+ładnie rozświeta
    +ujednolica koloryt cery
    +dosyć długo się utrzymuje
    +ładnie wychodzi na zdjęciach

-słabo kryje
    -czasami tworzy ciacho na twarzy co nie wygląda zbyt dobrze
    -czasami podkreśla suche skórki

Ogólnie wolę go na wieczorne wyjścia, bo w świetle sztucznym wygląda o niebo lepiej

Ilość zużytych opakowań: 1-30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić UpsentMinded za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, ale ma minusy
  • Od podkładu oczekuję by dobrze krył, rozświetlał cerę, długo się trzymał, nie wysuzał i wyglądał w miare naturalnie
    Oceniam kolor 002 Vanilla

+ łatwo się nakłada
    + rozświetla cerę
    + świetnie wygląda na filmach i zdjęciach
    + nie wysusza, a wręcz troche nawilża
    + dosyć dobrze kryje
    + duża gama kolorystyczna

-/+ ma w sobie drobinki

- nie utrzymuje się wybitnie długo
    - wysoka cena
    - brak w sklepach dwóch najjaśniejzych kolorów

Ogólnie polecam ty, którzy lubią naturalne wykończenie, nie mają dużo do zakrycia oraz nie wymagają tego by podkład bardzo długo się trzymał

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karolka_1996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki dotąd używałam.
  • Wiele lat szukałam podkładu idealnego wśród półek drogeryjnych, aptecznych, perfumeryjnych, jednak dopiero w Revlon Photoready znalazłam mojego codziennego przyjaciela. Przed nim stosowałam Revlon Colorstay i byłam umiarkowanie zadowolona, ale zaraz po premierze Photoready postanowiłam go zakupić i od kiedy go stosuję wszyscy zachwycają się moją cerą i określają ją jako idealna. Często spotykam się z pytaniami dlaczego moja twarz wygląda tak dobrze. Mam cerę mieszaną, na której często pojawiają się "niespodzianki", ale ten podkład skutecznie je ukrywa a do tego zawartość tlenku cynku wysusza te niedoskonałości, przez co szybciej się goją. Jest trwały, skóra zaczyna się błyszczeć po ok 6h i wtedy zazwyczaj używam pudru z tej samej serii co przedłuża trwałość makijażu nawet do 12h. Dla mnie idealny.

Chcesz pochwalić auris za czytelną i pomocną recenzję?