Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Powiększ Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: orzeszek0307

Photo Ready Makeup - trwały, rozświetlający podkład nowej generacji. Makijaż PhotoReady sprawia, że skóra nabiera gładkości i lekkości w każdym świetle. PhotoReady Makeup zawiera innowacyjne pigmenty, które załamują, odbijają i rozpraszają światło, co pomaga ukryć niedoskonałości skóry i gwarantuje nieskazitelny, równomierny i lekki makijaż w każdym świetle.
Podkład Revlon PhotoReady pomaga ukryć niedoskonałości skóry. Maskuje rysy, drobne zmarszczki i pory w każdym, nawet najbardziej niekorzystnym, świetle. Lekkie i pełne blasku wykończenie makijażu. Pełne, lecz niewidoczne krycie. Nie tworzy `efektu maski` Łagodny nawet dla wrażliwej skóry. Odpowiedni nawet dla skóry tłustej. Lekka konsystencja ułatwia rozprowadzenie. Beztłuszczowy. Bezzapachowy. SPF 20.

/s/

• Dobry podklad o srednim kryciu
  • Kupilam ten podlkad troche w ciemno, bo przez Internet i bez sprawdzenia koloru, gdyz kosztowal tylko 6 euro.

Mam kolor 002 vanilla. Na poczatku balam sie, ze bedzie za jasny, ale okazalo sie ze jest w sam raz (nie jest rozowy) i wyglada bardzo dobrze zwlaszcza po nalozeniu odrobiny bronzera.
    Podklad jest srednio kryjacy ale nakladam cieniutka warstwe, a na niedoskonalosci nakladam korektor z colorstay (01 fair), ladnie sie ze soba zlewaja. Mam cere naczynkowa i wrazliwa i na co dzien potrzebuje czegos co przykryje zaczerwienione policzki ale nie bedzie zbyt ciezki.
    Podklad utrzymuje sie caly dzien przy utrwaleniu pudrem. Konsystencja jest dosyc lekka, nie tworzy efektu maski, nie jest ciezki. Mimo dosyc dobrego krycia skora dalej moze oddychac.
    Ma filtr 20, ale i tak dobrze wyglada na zdjeciach.
    Zrezygnowalam z tego podkladu na czas wakacji, gdyz przerzucilam sie na cos lzejszego.

Plusy:
    - wydajnosc (butelka z pompka)
    - jakos opakowania
    - kolor
    - srednie krycie (chociaz mogloby byc lepiej)
    - nie tworzy efektu maski

Minusy:
    - cena (ale mam zastrzezenie co do wszystkich cen produktow Revlonu w Europie, bo z Stanach wiekszosc produktow tej firmy jest dwa razy tansza...
    - za ciezki na wakacje
    - wymaga uzycia korektora
    - mam wrazenie, ze na dluzsza mete moze zapychac, ale nie uzywam go caly czas

Ogolnie jest to dobry podklad, ale nie jest idealny. Jezeli znowu trafie na promocje to moze go kupie. Uwazam, ze nie jest wart swojej pelnej ceny.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Chcesz pochwalić fasolkapobretonsku za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Przesadzony efekt rozświetlenia.
  • Używam odcienia 002 Vanilla.

Plusy:

+ Wygodna pompka.
    + Ładny odcień
    + Dobry filtr SPF 20.
    + Lekka konsystencja.

Minusy:

- Stosunek jakości do ceny.
    - Przesadzony efekt rozświetlenia ! ! !
    - Średnia trwałość (ok. 6h).
    - Średni efekt krycia niedoskonałości.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić as0212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane odczucia
  • Kolor jest dla mnie odrobinę nietrafiony, za mało żółty, ale nie ma tragedii.
    \nJednak po nałożeniu tak bardzo prześwitują moje zaczerwienienia, że różnica jest niewielka.
    \nPrawdopodobnie nałożenie większej ilości załatwiłoby sprawę, ale to z kolei tworzy mi na twarzy coś dziwnego. Nie jest to do końca maska, ale na pewno nie wygląda to naturalnie. Widać że mam na twarzy podkład, w dodatku sprawia wrażenie, że jest go więcej niż nałożyłam.
    \nNie mam idealnie gładkiej cery, zwłaszcza czoło mam lekko chropowate - pozostałość po trądziku, nie ma blizn, ale w dotyku czoło nie jest przyjemne. Natomiast ten podkład sprawia, że cała moja twarz wygląda dziwnie niegładko i sucho, mimo kremu. Wydaje mi się, że to wina tych drobinek, które na mojej twarzy tworzą właśnie efekt takiej dziwnie nierównej powierzchni.
    \n
    \nNie wiem co o nim myśleć, niby nie ma jakiejś tragedii ale gdy chcę uzyskać krycie, które choć troszkę zakryje czerwone policzki od razu wyglądam jakbym miała go tonę, a na prawdę nakładam niewiele.
    \n
    \nWykończenie jest niby "mokre" (u mnie po przypudrowaniu odbija światło - w końcu podkład rozświetlający) ale jednocześnie wygląda sucho.
    \nNie wiem jak to wyjaśnić!
    \n+konsystencja
    \n+pompka
    \n+dosyć łatwo się nakłada
    \n+nie zmienia koloru
    \n+dobrze łączy się z pigmentami mineralnymi (jeżeli ktoś bawi się czasem w zmianę nie do końca dobrego koloru podkładu ;> )
    \n+cena w drogeriach internetowych
    \n
    \n-słabe krycie przy niewielkiej ilości
    \n-okropnie nienaturalny efekt i wciąż nienajlepsze krycie przy normalnej ilości produktu
    \n-dziwny suchy wygląd skóry prawdopodobnie przez drobinki

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Yvoche za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem...
  • Nie wiem jak określić ten podkład.

Niby jest super, dobrze wyrównuje koloryt cery, ma ładne odcienie, ładnie wygląda na skórze, rozświetla całkiem sporo się utrzymuje- ok .7 godzin....

Ale ?

No właśnie. Dla mnie jest kilka ale.

Ciężko się rozprowadza, nie jest wydajny, trzeba go dobrze przypudrować bo się trochę świeci i jak na Revlon to wg mnie 7 godzin to trochę mało jak na trwały, dosyć drogi (bez promocji) podkład. Mógłby być po prostu lepszy.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Violamakeup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj słabo
  • Kupiłam z chęci wypróbowania, oczekując wiele, przyzwyczajona do pewnego poziomu.
    Słoiczek ładny, bez zastrzeżeń.
    Konsystencja toporna, rozprowadza się dość ciężko.
    Podkreśla suche skórki, mimo uprzedniego nawilżenia, zbiera się niestety w zmarszczkach mimicznych, co jest niezbyt przyjemne.
    pozostawia uczucie czegoś na twarzy a więc niestety świadomość tapety
    Ściera się w ciągu dnia , co było dla mnie totalnym zaskoczeniem.
    Rozświetlenie polega na drobinkach, co również nie jest tym czego oczekiwałam, zresztą po przypudrowaniu nawet takiego efektu nie m.
    Główny plus to doskonałe krycie , więc używam teraz jako korektora.
    W gamie jasne kolory co także poczytuję za zaletę.
    Ogólnie nie polecam, a rynku w tej półce cenowej znajdziemy o wiele lepsze produkty

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?
  • będę do niego wracać
  • Obecnie jest to mój ulubiony podkład z dolnej (lub średniej) półki. Z całą pewnością do niego wrócę. Podkład ma tylko jedną wadę i napiszę o niej na początku:
    nie wiem co jest tego przyczyną ale czasami kosmetyk w żaden sposób nie łączy się ze skórą. W trakcie stosowania podkładu używałam tych samych kosmetyków a podkład raz na czas się buntuje i jakby odchodzi od skóry, grudkuje się, wałkuje z kremem (stosuję go na krem z filtrem może to dlatego?). Natomiast jeśli podkład ma dobry dzień to:
    - jest idealnym podkladem na filtr przeciwsłoneczny ponieważ jest niewyczuwalny na twarzy i daje suche wykończenie (nie lepi się) ale
    - przy tym ładnie rozświetla cerę
    - kryje dosyć mocno (nie lubie kryjących podkładów ale ten nałozony w malej ilości jest niewidoczny na twarzy) ale nie robi maski
    -pomimo krycia jest lekki i nie czuję go w ciągu dnia na twarzy
    -jest długotrwały- utrzymuje się aż do demakijażu
    - pomimo drobinek i rozświetlenia nie powoduje nieestetycznego błysku na twarzy
    -występuje w jasnych kolorach (nie wiem czy stacjonarnie ale w net z całą pewnością)
    -nie podkreśla porów skóry, cera po jego nałożeniu jest gładka i promienna
    -ma lekką konsystencje, jest dosyć plynny
    -łatwo się rozprowadza, nie tworzy smug (chyba że ma jak juz pisałam dzień buntu wtedy jego rozprowadzenie zajmuje mi z 15 minut- o co tu chodzi...)
    -nie odciska się na np telefonie, nie zostawia śladów na ubraniach
    - pomimo spf na zdjęciach wygląda przepięknie
    Sięgam po niego najczęściej wtedy, kiedy nie noszę filtra (wesele, imprezy, uroczystosci) i zależy mi na nieskazitelnym wyglądzie. W takie szczególne dni nie przeszkadza mi mocniejsze krycie. Zresztą ten podkład nie ma nic wspólnego z tynkiem ColorStay. Po jego nałożeniu dalej nasza skóra wygląda świeżo, młodo, promiennie i co najważniejsze jak skóra a nie jak skóra pod makijażem.

Podsumowując recenzję jest to bardzo dobry podkład za male pieniądze. Gdyby jeszcze nie był taki humorzasty... Mimo wszystko kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 3 mce

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Kupiłam produkt gdyż byłam zachwycona colorstayem a chciałam coś lżejszego. Hmm podkład dobrze sie rozprowadza ale po 2 h skóra zaczyna się niemiłosiernie błyszczeć a ja mam uczucie maski. Nie wiem czy to sprawa tych błyszczacych drobinek czy kwestii przyzwyczajenia - lubię maty, Dodatkowo nawet puder matujący z kryolan nie pomaga. Po colorstay liczyłam na kolejne wow.. zawiodłam się.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: troszeczke

Chcesz pochwalić Monika2108 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepsko się rozprowadza
  • skusiłam się promocja w Rossmanie. podkład kiepsko się rozprowadza - wychodzą takie smugi na twarzy, rozświetla poprzez drobinki - co w sztucznym świetle jest fajnym efektem, natomiast w słońcu wygląda śmiesznie.
    Dobrze kryje, jednak zostawia linie - nie wchłania się odpowiednio

Używam tego produktu od: przestałam używac po tygodniu
    Ilość zużytych opakowań: 0,1

Chcesz pochwalić annatestuje za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Bardzo lubię produkty Revlon, najbardziej za to, że nie mam problemu z doborem koloru - moja cera jest porcelanowa, więc nie jest mi łatwo w drogeriach znaleźć "tego jedynego", z Revlonem nie ma problemu - każdy znajdzie coś dla siebie.

Przygoda zaczęła się z kolegą Colorstay, jednak kolejnym razem postanowiłam przetestować Photoready.
    Jestem bardzo zadowolona, jednak ma swoje minusy.

+uwielbiam go za to jak pięknie rozświetla cerę. Efekt jest subtelny, bardzo delikatny. Twarz wygląda zdrowo, promiennie, po prostu pięknie! Zdejmuje z twarzy zmęczenie, cera lśni naturalnym, młodzieńczym blaskiem
    +kolor - najjaśniejszy jest dla mojej cery idealny
    +nie ciemnieje, nie waży się
    +nie podrażnia
    +nie zapycha, nie pogarsza stanu cery
    +krycie jest delikatne, tak więc na pewno nie sprawdzi się dla osób, które mają wiele do zatuszowania
    +wygodnie się go aplikuje, szybko stapia się z cerą
    +wydajny
    +tani
    +opakowanie z pompką

Jest to podkład naprawdę na poziomie, jednak mając suchą cerę lubi podkreślać to i owo. Mimo starannej pielęgnacji, przesuszył mi dość mocno cerę, co ogromnie mnie rozczarowało. :/ Jednak tak bardzo uwielbiam efekt, jaki daje na twarzy, że nie zamierzam z niego rezygnować. Po prostu nie mogę używać go codziennie ze względu na przesuszenie.
    Mimo jego wad, polecam, bo to genialny produkt.

Używam tego produktu od: 2miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przedziwny produkt
  • Tak jak w tytule, Revlon Photoready jest dla mnie przedziwnym podkładem.
    Rozświetlający, więc teoretycznie absolutnie zakazany dla mojej ekstremalnie tłustej cery. Na szczęście, pewnego dnia będąc w pracy saute, z braku laku sięgnęłam po tester Photoready i... Wow.

Cera piękna, rozświetlona ale nie błyszczaca jak kostka masła w słońcu. Blizny potrądzikowe zakryte, nierówności wyrównane, pierwszy raz wyglądałam tak dobrze. I to przez parę dobrych godzin, bez pudu utrwalającego. Nawet mój chłopak stwierdził, że polepszyła mi się cera Byłam tak pozytywnie zaskoczona efektem, że jeszcze tego samego dnia kupiłam ten cudowny podkład.

No i następnego dnia zwrot o 180 stopni. Nałożyłam produkt na świetnie przygotowaną twarz (porządny krem, odpowiedni czas oczekiwania by się wchłonął, na to korektor, puder, bronzer) i klapa. Podkłąd bardzo się świecił, miałam tłustą twarz a w połączeniu z pudrem w kamieniu na mojej twarzy pojawiło się ciasto. Musiałam zbierać sebum co godzinę, przez to podkład wytrzymał ok. 4 godziny? Po prostu porażka.

I tak jest zawsze, czasem produkt wygląda na mojej twarzy zjawiskowo jak nic innego, czasem koszmarnie. Pudru utrwalającego nie próbuje już nakładać, ale to nie rozwiązało całkowicie problemu.

Podsumowując:
    + gdy mam dobry dzień, podkład wygląda zjawiskowo:
    nie przetłuszcza dodatkowo mojej tłustej cery;
    nadaje piękny efekt gładkiej, zdrowej,
    promiennej cery;
    + konsystencja ok, dość płynny z drobinkami
    + nie zapycha jak jego firmowy brat Colorstay
    + świetny, żółtawy odcień (nr 006)
    + cena (na zniżkę pracowniczą niecałe 30zł)

+/- im mniej się przykładam do nakładania, tym lepiej wygląda

- gdy mam zły dzień:
    wyglądam jakbym posmarowała twarz olejem
    nie kryje zaczerwienień
    trzyma się 3-4h
    - nie współpracuje z żadnym pudrem w kamieniu
    - nie współpracuje z każdym kremem

Jak widać, jest to podkład przedziwny. Nie zawsze wygląda dobrze, ale nie żałuję że go mam. Po prostu nie jest to mój jedyny podkład, gdy potrzebuję pewniaka stawiam na coś innego. Wahałam się między oceną 3,5 a 4, przeważył efekt który daje w dobry dzień. Tym bardziej że ostatnimi czasy jego dobre dni zdecydowanie przeważają!

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MadameCipCip za czytelną i pomocną recenzję?