Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Powiększ Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 29,99 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: orzeszek0307

Photo Ready Makeup - trwały, rozświetlający podkład nowej generacji. Makijaż PhotoReady sprawia, że skóra nabiera gładkości i lekkości w każdym świetle. PhotoReady Makeup zawiera innowacyjne pigmenty, które załamują, odbijają i rozpraszają światło, co pomaga ukryć niedoskonałości skóry i gwarantuje nieskazitelny, równomierny i lekki makijaż w każdym świetle.
Podkład Revlon PhotoReady pomaga ukryć niedoskonałości skóry. Maskuje rysy, drobne zmarszczki i pory w każdym, nawet najbardziej niekorzystnym, świetle. Lekkie i pełne blasku wykończenie makijażu. Pełne, lecz niewidoczne krycie. Nie tworzy `efektu maski` Łagodny nawet dla wrażliwej skóry. Odpowiedni nawet dla skóry tłustej. Lekka konsystencja ułatwia rozprowadzenie. Beztłuszczowy. Bezzapachowy. SPF 20.

/s/

• nie bez wad ale Zawsze do niego wracam
  • Rada: usuń suche skórki zanim go nałożysz

Mam skórę suchą/normalną z przebarwieniami i niedoskonałościami

Plusy:

+KOLOR
    głównie dlatego go używam przez kolor 002Vanilla nie jest dostatecznie żółty dla mnie ale jest prawie idealny

+ KRYCIE
    uważam za średnie ale takie dobre średnie ponieważ przykrywa to co ma przykyć nie muszę na całą twarz nakładać korektora tylko na najbardziej problematyczne miejsca

+ WYKOŃCZENIE (świetliste)
    zależy od preferencji ale mi się to wykończenie bardzo podoba podkład ładnie rozświetla cerę przez co wygląda na zdrową i promienistą, aczkolwiek nie nadaje się do fotografii ale o tym zaraz

Neutralne:

+/- KONSYSTENCJA
    lejąca się ale nie strasznie jak np Affinitone

+/- TRWAŁOŚĆ
    oceniam na dobrą ale nie sądzę żeby obyło się bez poprawek calutki dzień, to dobry dzienny podkład wytrzyma te 8 godz ale nie 15h

+/- WYGLĄD NA TWARZY
    może podkreślać suche skórki przez co lepiej mieć zadbaną cerę kiedy się go nakłada

Minusy:
    - nie nawilża skóry jak np. Healthy Mix

- nie nadaje się wg mnie do fotografii ponieważ ma SPF 20 a drobinki w sztucznych świetlne mienią się

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Chcesz pochwalić mandy9 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Polki w mieście odcinek 9 Phyris masaż twarzy

• Do skóry gładkiej- bez niedoskonałości
  • Podkład ma dość tłustą konsystencję- po nałożeniu żeby się nie świecić, odciskałam chusteczką i było ok. Efekt rozświetlający o którym mowa nadany jest po przez świecące drobinki. To sprawia, że nie polecam osobą które maja niedoskonałości skóry w postaci jakichkolwiek krostek itp. bo to jeszcze bardziej je uwydatnia. Pozostawia też ślady na kołnierzach kurtek, szalach itp. - to bajki, że podkład jest trwały. Nie miałam za to problemu, żeby dobrać kolor do swojej skóry. Nie jest mocno kryjący. W pierwszym opakowaniu pod koniec zepsuła mi sie pompka...
    Drugie opakowanie kupiłam, bo sprzedawca mi wcisnął (wzięłam w pośpiechu)- trzymam jako zaposowe jak kończy się podkład z którego obecnie korzystam (oczywiście dopóki się nie przeterminuje). Wtedy za 1 op. płaciłam 60zł i jest to na pewno cena wygórowana za taki produkt. Tym podkładem trochę się zraziłam do Revlonu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania 30ml

Chcesz pochwalić pysiarysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale raczej na większe wyjścia
  • Podkład ten jest dobry, choć raczej ze względu na jego rozświetlające drobinki nie używam codziennie, a jedynie na jakieś większe wyjścia.

+ ładnie rozświetla i ożywia twarz,
    + drobinki rozświetlające są niewielkie i nie wyglądają tandetnie,
    + wygląda dobrze mimo, że moja skóra jest mieszana w kierunku tłustej, nie wzmaga błyszczenia,
    + cena stacjonarnie może wydawać się dość wysoka jednak w internecie można znaleźć go już za 28 zł,
    + krycie ma przyzwoite, choć wymaga użycia korektora,
    + trwałość jest przyzwoita,

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dddoris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja !
  • Zdecydowanie ulubieniec !

Probowałam już revlon colorstay dobrze wszystkim znany, ale uważam że photoready zdecydowanie go przebija !
    Często noszę makijaż dłużej niż 10 h z racji tego, że długo pracuję i podkład utrzymuje się na mojej buzi caaały dzień. Nie zauważyłam świecenia się cery nawet po całym dniu. Zdecydowanie polecam go wyprobować bo jest tego warty

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić weskova za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podklad o srednim kryciu
  • Kupilam ten podlkad troche w ciemno, bo przez Internet i bez sprawdzenia koloru, gdyz kosztowal tylko 6 euro.

Mam kolor 002 vanilla. Na poczatku balam sie, ze bedzie za jasny, ale okazalo sie ze jest w sam raz (nie jest rozowy) i wyglada bardzo dobrze zwlaszcza po nalozeniu odrobiny bronzera.
    Podklad jest srednio kryjacy ale nakladam cieniutka warstwe, a na niedoskonalosci nakladam korektor z colorstay (01 fair), ladnie sie ze soba zlewaja. Mam cere naczynkowa i wrazliwa i na co dzien potrzebuje czegos co przykryje zaczerwienione policzki ale nie bedzie zbyt ciezki.
    Podklad utrzymuje sie caly dzien przy utrwaleniu pudrem. Konsystencja jest dosyc lekka, nie tworzy efektu maski, nie jest ciezki. Mimo dosyc dobrego krycia skora dalej moze oddychac.
    Ma filtr 20, ale i tak dobrze wyglada na zdjeciach.
    Zrezygnowalam z tego podkladu na czas wakacji, gdyz przerzucilam sie na cos lzejszego.

Plusy:
    - wydajnosc (butelka z pompka)
    - jakos opakowania
    - kolor
    - srednie krycie (chociaz mogloby byc lepiej)
    - nie tworzy efektu maski

Minusy:
    - cena (ale mam zastrzezenie co do wszystkich cen produktow Revlonu w Europie, bo z Stanach wiekszosc produktow tej firmy jest dwa razy tansza...
    - za ciezki na wakacje
    - wymaga uzycia korektora
    - mam wrazenie, ze na dluzsza mete moze zapychac, ale nie uzywam go caly czas

Ogolnie jest to dobry podklad, ale nie jest idealny. Jezeli znowu trafie na promocje to moze go kupie. Uwazam, ze nie jest wart swojej pelnej ceny.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Chcesz pochwalić fasolkapobretonsku za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przesadzony efekt rozświetlenia.
  • Używam odcienia 002 Vanilla.

Plusy:

+ Wygodna pompka.
    + Filtr SPF 20.
    + Lekka konsystencja.

Minusy:

- Stosunek jakości do ceny.

- Przesadzony efekt rozświetlenia ! ! ! ! ! ! ! !
    Dla osób lubiących subtelny makijaż (np. ja) to porażka.

- Średnia trwałość (ok. 6h).
    - Średni efekt krycia niedoskonałości.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić as0212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane odczucia
  • Kolor jest dla mnie odrobinę nietrafiony, za mało żółty, ale nie ma tragedii.
    \nJednak po nałożeniu tak bardzo prześwitują moje zaczerwienienia, że różnica jest niewielka.
    \nPrawdopodobnie nałożenie większej ilości załatwiłoby sprawę, ale to z kolei tworzy mi na twarzy coś dziwnego. Nie jest to do końca maska, ale na pewno nie wygląda to naturalnie. Widać że mam na twarzy podkład, w dodatku sprawia wrażenie, że jest go więcej niż nałożyłam.
    \nNie mam idealnie gładkiej cery, zwłaszcza czoło mam lekko chropowate - pozostałość po trądziku, nie ma blizn, ale w dotyku czoło nie jest przyjemne. Natomiast ten podkład sprawia, że cała moja twarz wygląda dziwnie niegładko i sucho, mimo kremu. Wydaje mi się, że to wina tych drobinek, które na mojej twarzy tworzą właśnie efekt takiej dziwnie nierównej powierzchni.
    \n
    \nNie wiem co o nim myśleć, niby nie ma jakiejś tragedii ale gdy chcę uzyskać krycie, które choć troszkę zakryje czerwone policzki od razu wyglądam jakbym miała go tonę, a na prawdę nakładam niewiele.
    \n
    \nWykończenie jest niby "mokre" (u mnie po przypudrowaniu odbija światło - w końcu podkład rozświetlający) ale jednocześnie wygląda sucho.
    \nNie wiem jak to wyjaśnić!
    \n+konsystencja
    \n+pompka
    \n+dosyć łatwo się nakłada
    \n+nie zmienia koloru
    \n+dobrze łączy się z pigmentami mineralnymi (jeżeli ktoś bawi się czasem w zmianę nie do końca dobrego koloru podkładu ;> )
    \n+cena w drogeriach internetowych
    \n
    \n-słabe krycie przy niewielkiej ilości
    \n-okropnie nienaturalny efekt i wciąż nienajlepsze krycie przy normalnej ilości produktu
    \n-dziwny suchy wygląd skóry prawdopodobnie przez drobinki

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Yvoche za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem...
  • Nie wiem jak określić ten podkład.

Niby jest super, dobrze wyrównuje koloryt cery, ma ładne odcienie, ładnie wygląda na skórze, rozświetla całkiem sporo się utrzymuje- ok .7 godzin....

Ale ?

No właśnie. Dla mnie jest kilka ale.

Ciężko się rozprowadza, nie jest wydajny, trzeba go dobrze przypudrować bo się trochę świeci i jak na Revlon to wg mnie 7 godzin to trochę mało jak na trwały, dosyć drogi (bez promocji) podkład. Mógłby być po prostu lepszy.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Violamakeup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj słabo
  • Kupiłam z chęci wypróbowania, oczekując wiele, przyzwyczajona do pewnego poziomu.
    Słoiczek ładny, bez zastrzeżeń.
    Konsystencja toporna, rozprowadza się dość ciężko.
    Podkreśla suche skórki, mimo uprzedniego nawilżenia, zbiera się niestety w zmarszczkach mimicznych, co jest niezbyt przyjemne.
    pozostawia uczucie czegoś na twarzy a więc niestety świadomość tapety
    Ściera się w ciągu dnia , co było dla mnie totalnym zaskoczeniem.
    Rozświetlenie polega na drobinkach, co również nie jest tym czego oczekiwałam, zresztą po przypudrowaniu nawet takiego efektu nie m.
    Główny plus to doskonałe krycie , więc używam teraz jako korektora.
    W gamie jasne kolory co także poczytuję za zaletę.
    Ogólnie nie polecam, a rynku w tej półce cenowej znajdziemy o wiele lepsze produkty

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?
  • będę do niego wracać
  • Obecnie jest to mój ulubiony podkład z dolnej (lub średniej) półki. Z całą pewnością do niego wrócę. Podkład ma tylko jedną wadę i napiszę o niej na początku:
    nie wiem co jest tego przyczyną ale czasami kosmetyk w żaden sposób nie łączy się ze skórą. W trakcie stosowania podkładu używałam tych samych kosmetyków a podkład raz na czas się buntuje i jakby odchodzi od skóry, grudkuje się, wałkuje z kremem (stosuję go na krem z filtrem może to dlatego?). Natomiast jeśli podkład ma dobry dzień to:
    - jest idealnym podkladem na filtr przeciwsłoneczny ponieważ jest niewyczuwalny na twarzy i daje suche wykończenie (nie lepi się) ale
    - przy tym ładnie rozświetla cerę
    - kryje dosyć mocno (nie lubie kryjących podkładów ale ten nałozony w malej ilości jest niewidoczny na twarzy) ale nie robi maski
    -pomimo krycia jest lekki i nie czuję go w ciągu dnia na twarzy
    -jest długotrwały- utrzymuje się aż do demakijażu
    - pomimo drobinek i rozświetlenia nie powoduje nieestetycznego błysku na twarzy
    -występuje w jasnych kolorach (nie wiem czy stacjonarnie ale w net z całą pewnością)
    -nie podkreśla porów skóry, cera po jego nałożeniu jest gładka i promienna
    -ma lekką konsystencje, jest dosyć plynny
    -łatwo się rozprowadza, nie tworzy smug (chyba że ma jak juz pisałam dzień buntu wtedy jego rozprowadzenie zajmuje mi z 15 minut- o co tu chodzi...)
    -nie odciska się na np telefonie, nie zostawia śladów na ubraniach
    - pomimo spf na zdjęciach wygląda przepięknie
    Sięgam po niego najczęściej wtedy, kiedy nie noszę filtra (wesele, imprezy, uroczystosci) i zależy mi na nieskazitelnym wyglądzie. W takie szczególne dni nie przeszkadza mi mocniejsze krycie. Zresztą ten podkład nie ma nic wspólnego z tynkiem ColorStay. Po jego nałożeniu dalej nasza skóra wygląda świeżo, młodo, promiennie i co najważniejsze jak skóra a nie jak skóra pod makijażem.

Podsumowując recenzję jest to bardzo dobry podkład za male pieniądze. Gdyby jeszcze nie był taki humorzasty... Mimo wszystko kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 3 mce

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?