Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Powiększ Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: orzeszek0307

Photo Ready Make-up - trwały, rozświetlający podkład nowej generacji. Makijaż PhotoReady sprawia, że skóra nabiera gładkości i lekkości w każdym świetle. PhotoReady Makeup zawiera innowacyjne pigmenty, które załamują, odbijają i rozpraszają światło, co pomaga ukryć niedoskonałości skóry i gwarantuje nieskazitelny, równomierny i lekki makijaż w każdym świetle.
Podkład pomaga ukryć niedoskonałości skóry. Maskuje rysy, drobne zmarszczki i pory w każdym, nawet najbardziej niekorzystnym, świetle. Lekkie i pełne blasku wykończenie makijażu. Pełne, lecz niewidoczne krycie. Nie tworzy `efektu maski` Łagodny nawet dla wrażliwej skóry. Odpowiedni nawet dla skóry tłustej. Lekka konsystencja ułatwia rozprowadzenie. Beztłuszczowy. Bezzapachowy. SPF 20.

/s/

• Najlepszy z drogeryjnych
  • Przez wiele lat używałam mocno kryjących podkładów. Z czasem przekonałam sie jednak, ze mojej cerze najbardziej śluza produkty srednio kryjace i rozświetlający - od tego czasu szukam tez swojego ideału Przerestowalam sporo produktów i z czystym sumieniem moge powiedziec, ze Revlon Photoready zalicza sie do ścisłej czołówki Dobrze kryje, ujednolica koloryt, a przy tym wyglada bardzo naturalnie - dzięki drobinkom rozwietlajacym cera nabiera blasku, wyglada na wypoczęta i zadbana. Dobrze współpracuje zarówno z Beauty Blenderem, jak i pedzlami. Wymaga jedynie delikatnego przypudrowania, zeby dobrze wyglądać przez cały dzien. W promocji -40% mozna go kupic w bardzo korzystnej cenie Jak dla mnie, to absolutny hit i najlepszy produkt z tej Polki cenowej

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić charlotte89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEAŁ
  • jak w tytule - mój ideał podkładu.
    Doskonała konsystencja, piękne odcienie, doskonałe krycie i rozświetlenie cery.
    Dla mnie nie ma lepszych. Używam tego produktu praktycznie od samego początku i każdy raz kiedy skrzywdziłam się innym podkładem - to
    przeklinałam swoje pomysły po stokroć

Używam tego produktu od: wielu, wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: nawet nie zliczę

Chcesz pochwalić eremitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi szkody
  • Byłam tym podkładem zachwycona! Niestety do czasu.

Po pierwszym nałożeniu cera jak z bajki. Pięknie ujednolicona, wygładzona, lekko rozświetlona i ślicznie porcelanowa. Używałam go więc z ogromną przyjemnością.
    Niestety nie wszystkie bajki dobrze się kończą...

Po ok. 2 miesiącach używania tego podkładu zaczęłam mieć problemy z cerą. Po pierwsze okazało się, że moja skóra okrutnie się przesuszyła. Pogarszało się do tego stopnia, że nawet ten podkład zaczął wyglądać po prostu źle, wchodzić w załamania, podkreślać suche skórki i co rusz pojawiające się nierówności. Zaczęły mi wyskakiwać nawet różnego rodzaju pryszcze. Nie powiązałam tego początkowo z tym podkładem. Udało mi się uporządkować jako tako cerę i znów kupiłam kolejne opakowanie... i po kilku tygodniach znów ten sam problem! Znów okropne wysuszenie i pryszcze.

Także niestety odstawiam ten podkład na zawsze. Żałuję bo efekt początkowy był naprawdę zachwycający. Skóra wyglądała pięknie na żywo, a na zdjęciach po prostu fenomenalnie! Zazdroszczę dziewczynom, którym nie wyrządza on szkód!

Podsumowując:

zalety:
    + początkowo ślicznie ujednolicał i wygładzał cerę, przy jasnej skórze efekt zachwycającej porcelany gwarantowany,
    + nadaje miłego blasku,
    + ma całkiem niezłe krycie
    + fenomenalnie wygląda na zdjęciach, nie wierzyłam w efekt photoshopa do czasu aż zobaczyłam swoje zdjęcia

niestety te wszystkie zalety do czasu, bo podkład:
    - okrutnie wysusza skórę
    - gdy skóra jest sucha albo sam podkład ją tak wysuszy, to niestety nieestetycznie podkreśli wszystkie załamania, linie i nierówności, na zdjęciach jeszcze jako tako, ale na żywo - tragedia
    - spowodował u mnie wysyp pryszczy i grudek, cera mocno się pogorszyła
    - nie spływa z twarzy, ale dość szybko się ściera od szalika, przytulenia etc.

Myślałam, że znalazłam podkład idealny, ale niestety. trzeba szukać gdzie indziej.

Używałam koloru 001 - Ivory.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MarjoryAnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdetronizował Lancome Teint Miracle
  • Jako wielka fanka podkładów górnopółkowych nie sądziłam, że jakiś drogeryjny podkład jest w stanie sprostać moim wymaganiom.. Ten jest idealny.

Podkład fajnie kryje (moim zdaniem krycie ma średnie), mam skórę silnie naczynkową i mi zakrywa wszystko co potrzebuję zakryć (myślę, że to też dzięki temu że odcień 002 którego używam jest wyraźnie żółty więc neutralizuje naczynka).
    Daje satynowy efekt, super utrzymuje się cały dzień na mojej tłustej cerze. Pod niego używam pore refiner Biodermy.

Dla mnie jest tańszym odpowiednikiem Lancome Teint Miracle - mam też wrażenie, że lepiej się utrzymuje niż Lancome.

plusy
    +krycie
    +satynowy, naturalny efekt
    +nie robi maski
    +utrzymuje się cały dzień
    +nie potęguje świecenia się twarzy mimo, że ją widocznie rozświetla

minusy
    -słaba dostępność stacjonarnie, dostępne są też jedynie wybrane kolory z gamy

Polecam!

Używam tego produktu od: półtora miesiąca, codziennie!
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić la_mania7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • jasny zolty kolor w koncu! bez rozowych tonow bez zieleni bez pytan czy dobrze sie czuje. uzywam 002 Vanilla i kolor dla jasnej cery jest idealny super sie stapia nie wyglada inaczej niz szyja. Fajnie rozswietla zwlaszcza oczy. Nie zawiera brokatu tylko takie bardzo delikatne drobinki po przypudrowaniu matowym pudrem efekt jest bardzo delikatny subtelny. Krycie lekkie dla cery bez problemow/ Polecam znalazlam cosczego szukalam juz od dawna )

Używam tego produktu od: 2tyg

Chcesz pochwalić ciriii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie KWC
  • Prawie KWC ponieważ nie kryje tak jak bym tego chciała, ale jest fenomenalny jeśli chodzi o utrzymywanie się się na twarzy przynajmniej w moim przypadku.
    \n
    \nMam cerę tłustą/mieszaną, zależy w jaki dzień, ze skłonnościami do wyprysków. Zawsze go przypudrowuję pudrem fixującym z ARTDECO.
    \n
    \nWróciłam do niego po około roku, a przestałam go używać bo wyskoczyły mi okropne plamy ale potem doszłam do wniosku że chyba to nie była do końca wina podkładu, ponieważ kupiłam go na allegro i w porównaniu z kupionym w douglassie tym samym kolorem był o cały ton jaśniejszy, więc może jakaś podróbka...
    \n
    \nPrzeprosiłam się z nim przed wakacjami, ponieważ żaden podkład nie jest w stanie utrzymać sie 8 godzin w słoneczny dzień a on tak. Wiadomo w wielki upał trzeba go kontrolować ale teraz kiedy już lato odeszło nie mam zastrzeżeń.
    \n
    \nSłabo kryje ale można mu to wybaczyć bo daje świeże, naturalne wykończenie i długo się trzyma (nawet kiedy idę na fitness a nie mam czasu zmyć prędzej makijażu i pocą mi się nawet powieki, po treningu on dalej jest na miejscu)
    \n
    \nWypróbowałam wiele podkładów, i ciągle wierzę, ze znajdę kiedyś ten idealny, póki co zostaję przy prawie KWC

Chcesz pochwalić Czarna Negra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Po pierwsze podkład jest niesamowicie wydajny - może tylko przy moim oszczędnym stosowaniu *( mieszam go pół na pół z kremem z filtrem ziaji). Kupiłam go w styczniu, do tej pory zostało podejrzewam pół opakowania - niestety nie da się tego naocznie stwierdzić z uwagi na nieprzejrzystą butelkę.

Dopasowuje się do mojego kolorytu prawie idealnie. szybko i dobrze wchłania, stapia się ze skórą i z nakładanym potem pudrem. Nie odkada mi się po całym dniu w w załamaniach, nie waży się na twarzy nawet w upał. W gorące , a nawet cieplejsze dni moja twarz lekko sie błyszczy, ale nie ocieka tłuszczem.
    Nie zapchał, nie uczulił, polecam. Krytykowanych świecących drobinek nie zauwazyłam., chociaż podkad jest jakby lekko " opalizujący...?"

Używam tego produktu od: poł roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lajna82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KULA DYSKOTEKOWA
  • Oceniam kolorek nr 002 ('vanilla')
    Jest to chyba jedyny podkład marki Revlon, który posiada pompkę. Szkoda, że Nearl Naked oraz ColorStay (które nota bene lepiej się sprawują na mojej skórze) już takiego udogodnienia nie mają. Podkład zamknięty jest w estetycznej, szklanej buteleczce (standard jeżeli chodzi o tę firmę), a dzięki tejże pompeczce dozowanie produktu jest higieniczne i bajecznie proste. Nie musimy się męczyć z wydobyciem produktu, dla potrzeb mojej cery wystarczy 1,5 porcji. Podkład ma jaśniutki, beżowy odcień (uwielbiam Revlon za te beżowe tony, nie przeważa w nich ani żółć, ani róż).
    Podkład jest:
    + leciutki,
    + lejący się,
    + pozostawia satynowe wykończenie
    + nadaje się do nałożenia za pomocą dłoni, pędzla jak i lateksowej gąbeczki

WADY:
    - nie utrzymuje matu
    - dosyć wysoka cena (warto czekać na promocje)
    - i najważniejsze przewinienie - podkład posiada BROKAT,a właściwie mnóstwo chamsko błyszczących, migoczących drobin. O ile w obiektywie kamery/aparatu wygląda to fajnie, o tyle w świetle dziennym... no porażka!

Używam tego produktu od: ok. 6 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewypał
  • Dziewczyny co ja robię nie tak? Podkład mi się waży. I to niemalże od razu po nałożeniu. Schodzi z twarzy i tworzy placki już po 1-2 godzinie. Uparłam się na ten podkład i próbuję już wszystkiego. Zmieniam kremy, sposób nakładania, itp. a ten swoje.
    Wygląda ciekawie w kiepskim świetle jak nie widać szczegółów.Kupiony w Rossmanie, więc na bank oryginał.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: połowę 1.

Chcesz pochwalić Monika38 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny naturalny efekt
  • Najlepszy podkład jaki znalazłam! Zawsze do niego wracam. Mam cerę problematyczną, trądzikową, mieszaną,głównie z przebarwieniami, ale jednak co jakiś czas pojawiają się wypryski. Podkład doskonale spełnia swoje zadanie. Twarz ma piękny kolor (używam 003), doskonale prezentuje się na zdjęciach, nie podkreśla suchych skórek. Dobrze się rozprowadza (gąbeczka lub palce), nie ciemnieje, nie wałkuje się. Uwielbiam ten rozświetlony efekt (przy matujących mam wrażenie jakby podkreślały moje niedoskonałości).
    Krycie ma średnie, ale stosując korektor (mój- inglot) uzyskuję bardzo dobry, jednolity efekt i mocniejsze krycie Ale w żadnym wypadku nie ma efektu maski!
    Utrzymuje się cały dzień. Jeśli chcę przedłużyć jego trwałość nakładam puder sypki (mój-ryżowy Paese)

Ilość zużytych opakowań: ok. 10

Chcesz pochwalić amplia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij