Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Powiększ Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: orzeszek0307

Photo Ready Make-up - trwały, rozświetlający podkład nowej generacji. Makijaż PhotoReady sprawia, że skóra nabiera gładkości i lekkości w każdym świetle. PhotoReady Makeup zawiera innowacyjne pigmenty, które załamują, odbijają i rozpraszają światło, co pomaga ukryć niedoskonałości skóry i gwarantuje nieskazitelny, równomierny i lekki makijaż w każdym świetle.
Podkład pomaga ukryć niedoskonałości skóry. Maskuje rysy, drobne zmarszczki i pory w każdym, nawet najbardziej niekorzystnym, świetle. Lekkie i pełne blasku wykończenie makijażu. Pełne, lecz niewidoczne krycie. Nie tworzy `efektu maski` Łagodny nawet dla wrażliwej skóry. Odpowiedni nawet dla skóry tłustej. Lekka konsystencja ułatwia rozprowadzenie. Beztłuszczowy. Bezzapachowy. SPF 20.

/s/

• Prawie KWC
  • Prawie KWC ponieważ nie kryje tak jak bym tego chciała, ale jest fenomenalny jeśli chodzi o utrzymywanie się się na twarzy przynajmniej w moim przypadku.
    \n
    \nMam cerę tłustą/mieszaną, zależy w jaki dzień, ze skłonnościami do wyprysków. Zawsze go przypudrowuję pudrem fixującym z ARTDECO.
    \n
    \nWróciłam do niego po około roku, a przestałam go używać bo wyskoczyły mi okropne plamy ale potem doszłam do wniosku że chyba to nie była do końca wina podkładu, ponieważ kupiłam go na allegro i w porównaniu z kupionym w douglassie tym samym kolorem był o cały ton jaśniejszy, więc może jakaś podróbka...
    \n
    \nPrzeprosiłam się z nim przed wakacjami, ponieważ żaden podkład nie jest w stanie utrzymać sie 8 godzin w słoneczny dzień a on tak. Wiadomo w wielki upał trzeba go kontrolować ale teraz kiedy już lato odeszło nie mam zastrzeżeń.
    \n
    \nSłabo kryje ale można mu to wybaczyć bo daje świeże, naturalne wykończenie i długo się trzyma (nawet kiedy idę na fitness a nie mam czasu zmyć prędzej makijażu i pocą mi się nawet powieki, po treningu on dalej jest na miejscu)
    \n
    \nWypróbowałam wiele podkładów, i ciągle wierzę, ze znajdę kiedyś ten idealny, póki co zostaję przy prawie KWC

Chcesz pochwalić Czarna Negra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Po pierwsze podkład jest niesamowicie wydajny - może tylko przy moim oszczędnym stosowaniu *( mieszam go pół na pół z kremem z filtrem ziaji). Kupiłam go w styczniu, do tej pory zostało podejrzewam pół opakowania - niestety nie da się tego naocznie stwierdzić z uwagi na nieprzejrzystą butelkę.

Dopasowuje się do mojego kolorytu prawie idealnie. szybko i dobrze wchłania, stapia się ze skórą i z nakładanym potem pudrem. Nie odkada mi się po całym dniu w w załamaniach, nie waży się na twarzy nawet w upał. W gorące , a nawet cieplejsze dni moja twarz lekko sie błyszczy, ale nie ocieka tłuszczem.
    Nie zapchał, nie uczulił, polecam. Krytykowanych świecących drobinek nie zauwazyłam., chociaż podkad jest jakby lekko " opalizujący...?"

Używam tego produktu od: poł roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lajna82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KULA DYSKOTEKOWA
  • Oceniam kolorek nr 002 ('vanilla')
    Jest to chyba jedyny podkład marki Revlon, który posiada pompkę. Szkoda, że Nearl Naked oraz ColorStay (które nota bene lepiej się sprawują na mojej skórze) już takiego udogodnienia nie mają. Podkład zamknięty jest w estetycznej, szklanej buteleczce (standard jeżeli chodzi o tę firmę), a dzięki tejże pompeczce dozowanie produktu jest higieniczne i bajecznie proste. Nie musimy się męczyć z wydobyciem produktu, dla potrzeb mojej cery wystarczy 1,5 porcji. Podkład ma jaśniutki, beżowy odcień (uwielbiam Revlon za te beżowe tony, nie przeważa w nich ani żółć, ani róż).
    Podkład jest:
    + leciutki,
    + lejący się,
    + pozostawia satynowe wykończenie
    + nadaje się do nałożenia za pomocą dłoni, pędzla jak i lateksowej gąbeczki

WADY:
    - nie utrzymuje matu
    - dosyć wysoka cena (warto czekać na promocje)
    - i najważniejsze przewinienie - podkład posiada BROKAT,a właściwie mnóstwo chamsko błyszczących, migoczących drobin. O ile w obiektywie kamery/aparatu wygląda to fajnie, o tyle w świetle dziennym... no porażka!

Używam tego produktu od: ok. 6 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewypał
  • Dziewczyny co ja robię nie tak? Podkład mi się waży. I to niemalże od razu po nałożeniu. Schodzi z twarzy i tworzy placki już po 1-2 godzinie. Uparłam się na ten podkład i próbuję już wszystkiego. Zmieniam kremy, sposób nakładania, itp. a ten swoje.
    Wygląda ciekawie w kiepskim świetle jak nie widać szczegółów.Kupiony w Rossmanie, więc na bank oryginał.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: połowę 1.

Chcesz pochwalić Monika38 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny naturalny efekt
  • Najlepszy podkład jaki znalazłam! Zawsze do niego wracam. Mam cerę problematyczną, trądzikową, mieszaną,głównie z przebarwieniami, ale jednak co jakiś czas pojawiają się wypryski. Podkład doskonale spełnia swoje zadanie. Twarz ma piękny kolor (używam 003), doskonale prezentuje się na zdjęciach, nie podkreśla suchych skórek. Dobrze się rozprowadza (gąbeczka lub palce), nie ciemnieje, nie wałkuje się. Uwielbiam ten rozświetlony efekt (przy matujących mam wrażenie jakby podkreślały moje niedoskonałości).
    Krycie ma średnie, ale stosując korektor (mój- inglot) uzyskuję bardzo dobry, jednolity efekt i mocniejsze krycie Ale w żadnym wypadku nie ma efektu maski!
    Utrzymuje się cały dzień. Jeśli chcę przedłużyć jego trwałość nakładam puder sypki (mój-ryżowy Paese)

Ilość zużytych opakowań: ok. 10

Chcesz pochwalić amplia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubieńców
  • Mam odcień 003, ale miałam też ciemniejszy kolor na lato (nie pamiętam niestety który).

Jest to jeden z moich ulubieńców. Bardzo ładnie wygląda na cerze. Delikatnie rozświetla (w ciągu dnia nie widać żadnych drobinek jak w Wake me up).

Jest trwały, ale zawsze używam fix na wierzch, więc mogę być nieobiektywna..

Ogromnym plusem jest to, że chociaż w tym podkładzie Revlon postanowił dodać pompkę

Podkład baaardzo ładnie stapia się z cerą.
    Dobrze współpracuje z gąbeczką BB.
    Skóra wygląda na wypoczętą.
    Nie wysusza. Nie wchodzi w zmarszczki mimiczne.
    Kryje średnio, ale nie tego szukam w podkładzie.
    Fajnie, że ma factor, fajnie, że gama kolorów jest tak duża, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jedyny minus to cena. Uważam, że jak na tę markę jest zbyt wysoka. Zawsze kupuję go w promocji, lub w sklepach internetowych, za nie więcej niż 36-39zł i z tego jestem zadowolona

Przy cerze suchej sprawdza się bardzo dobrze i dla posiadaczek takiej cery go polecam.

Nie wiem do jakiego podkładu go porównać, ale dla mnie jest zdecydowanie lepszy od MUF, od rozswietlajacego z guerlain (moją ukochaną starą wersję wycofano, a nowe nie dorasta jej do pięt-szkoda). Jest też zdecydowanie lepszy od Rimmel Wake Me Up - ze względu na fajniejsze drobinki.

Ilość zużytych opakowań: cztery, piąte zaczęte

Chcesz pochwalić anick88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych
  • Moj kolor to 003 shell.
    Rzeczywiscie, fluid jest rozswietlajacy, nawet bardzo. Czy trwaly - no coz, na ten temat mozna juz dyskutowac.
    Jako nieliczny ze wszystkich fluidow Revlona ma pompke, za co wielki plus. Jego konsystencja jest dosc rzadka, ale dobrze sie go naklada.
    Kryje przyzwoicie, do zdjec idealny.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1, wlasnie sie konczy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić insuffisant za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Idealny
  • Zacznę od tego, że przeczytałam wiele niepochlebnych opinii na Wizażu na temat tego podkładu i bałam się go kupić. Jednak w końcu się przełamałam, zaryzykowałam i jestem zadowolona Posiadam odcień 005 Natural Beige. Dla mnie idealny kolor mimo, że nie jestem posiadaczką ciemnej karnacji. Podkład idealnie stapia się z cerą, ładnie kryje i maskuje wszelkie paskudztwa na mojej twarzy (ostatnio trochę się tego pojawiło więc odstawiłam podkład Pure Light Yves Rocher, który też jest super ale nie tak kryjący jak Revlon). Podkład posiada drobinki rozświetlające, które pięknie rożświetlają cerę ( jak dla mnie to mogłoby być ich nawet więcej). Jest płynny więc łatwo się rozprowadza ale raczej palcami bo pędzlem trochę się maże. Podkład daje efekt gładkiej, wypoczętej skóry i to mi wystarczy

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić syl74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na tak
  • Bardzo go lubię! A na dodatek zawsze kupuję go za mniej więcej 35zł. Jest to jedyny podkład z różnych, które używałam, który idealnie pasuje do mojej jasnej, lecz beżowej cery. Mam na myśli kolorek 005. Byłam mu przeciwna ze względu na charakter rozświetlający, jednak w połączeniu z matującym wykończeniem jest cudowny! Buźka promienieje ale nie świeci się! Jedyne, co mnie po nim drażni, to to, że zawsze mam po nim na rękach te błyszczące drobinki a preferuję nakładanie podkładu palcami. Nie przesusza. Mam też nadzieję że nie uzależnia. Będę do niego wracała, choć na pewno gdzieś na świecie jest podkład, który mógłby bardziej wstrzelić się w moje wymagania.

Ilość zużytych opakowań: 3 (słownie trzy)

Chcesz pochwalić 6MoNi9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki podkład na co dzień
  • Jestem posiadaczką podkładu w odcieniu 001 ivory.

Jest to lekki podkład do codziennego stosowania.
    -podkład jest lekki, nie tworzy "efektu maski",
    -łatwo się rozprowadza, nie jest gęsty,
    -ma kolorystykę, która sprawdzi się także wśród posiadaczek bardzo jasnej cery, (001 stosuję w czasie zimy, kiedy mam bardzo jasną karnację i trudno mi wtedy dobrać odpowiednio jasny podkład),
    -odcień 001 ma w sobie różowe tony, jednak nie jest to mocno zauważalne,
    -zawiera w sobie małe drobinki (nie brokat), które na twarzy są minimalnie widoczne, dzięki czemu skóra wygląda zdrowo i promiennie,
    -jego krycie określiłabym od lekkiego w kierunku średniego, większych przebarwień na pewno nie zamaskuje,
    -nie uczula,
    -nie przesusza skóry,
    -zapach praktycznie niewyczuwalny,
    -wydajny,
    -ma efektowne, praktyczne opakowanie, pompka dozuje odpowiednią ilość produktu,

Jednak oprócz wyżej wspomnianych zalet podkład ma też wady:
    -osadza się w zmarszczkach mimicznych,
    -nie jest to długotrwały podkład, łatwo ściera się z twarzy,
    -cena.

Mimo, iż podkład wygląda na twarzy bardzo ładnie, cera wygląda na zadbaną, promienną, to nie jest on wg. mnie wart standardowej ceny. Spodziewałam się większej trwałości.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iloMa25 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij