Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Powiększ Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: orzeszek0307

Photo Ready Makeup - trwały, rozświetlający podkład nowej generacji. Makijaż PhotoReady sprawia, że skóra nabiera gładkości i lekkości w każdym świetle. PhotoReady Makeup zawiera innowacyjne pigmenty, które załamują, odbijają i rozpraszają światło, co pomaga ukryć niedoskonałości skóry i gwarantuje nieskazitelny, równomierny i lekki makijaż w każdym świetle.
Podkład Revlon PhotoReady pomaga ukryć niedoskonałości skóry. Maskuje rysy, drobne zmarszczki i pory w każdym, nawet najbardziej niekorzystnym, świetle. Lekkie i pełne blasku wykończenie makijażu. Pełne, lecz niewidoczne krycie. Nie tworzy `efektu maski` Łagodny nawet dla wrażliwej skóry. Odpowiedni nawet dla skóry tłustej. Lekka konsystencja ułatwia rozprowadzenie. Beztłuszczowy. Bezzapachowy. SPF 20.

/s/

• Bardzo lubię
  • Bardzo lubię produkty Revlon, najbardziej za to, że nie mam problemu z doborem koloru - moja cera jest porcelanowa, więc nie jest mi łatwo w drogeriach znaleźć "tego jedynego", z Revlonem nie ma problemu - każdy znajdzie coś dla siebie.

Przygoda zaczęła się z kolegą Colorstay, jednak kolejnym razem postanowiłam przetestować Photoready.
    Jestem bardzo zadowolona, jednak ma swoje minusy.

+uwielbiam go za to jak pięknie rozświetla cerę. Efekt jest subtelny, bardzo delikatny. Twarz wygląda zdrowo, promiennie, po prostu pięknie! Zdejmuje z twarzy zmęczenie, cera lśni naturalnym, młodzieńczym blaskiem
    +kolor - najjaśniejszy jest dla mojej cery idealny
    +nie ciemnieje, nie waży się
    +nie podrażnia
    +nie zapycha, nie pogarsza stanu cery
    +krycie jest delikatne, tak więc na pewno nie sprawdzi się dla osób, które mają wiele do zatuszowania
    +wygodnie się go aplikuje, szybko stapia się z cerą
    +wydajny
    +tani
    +opakowanie z pompką

Jest to podkład naprawdę na poziomie, jednak mając suchą cerę lubi podkreślać to i owo. Mimo starannej pielęgnacji, przesuszył mi dość mocno cerę, co ogromnie mnie rozczarowało. :/ Jednak tak bardzo uwielbiam efekt, jaki daje na twarzy, że nie zamierzam z niego rezygnować. Po prostu nie mogę używać go codziennie ze względu na przesuszenie.
    Mimo jego wad, polecam, bo to genialny produkt.

Używam tego produktu od: 2miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przedziwny produkt
  • Tak jak w tytule, Revlon Photoready jest dla mnie przedziwnym podkładem.
    Rozświetlający, więc teoretycznie absolutnie zakazany dla mojej ekstremalnie tłustej cery. Na szczęście, pewnego dnia będąc w pracy saute, z braku laku sięgnęłam po tester Photoready i... Wow.

Cera piękna, rozświetlona ale nie błyszczaca jak kostka masła w słońcu. Blizny potrądzikowe zakryte, nierówności wyrównane, pierwszy raz wyglądałam tak dobrze. I to przez parę dobrych godzin, bez pudu utrwalającego. Nawet mój chłopak stwierdził, że polepszyła mi się cera Byłam tak pozytywnie zaskoczona efektem, że jeszcze tego samego dnia kupiłam ten cudowny podkład.

No i następnego dnia zwrot o 180 stopni. Nałożyłam produkt na świetnie przygotowaną twarz (porządny krem, odpowiedni czas oczekiwania by się wchłonął, na to korektor, puder, bronzer) i klapa. Podkłąd bardzo się świecił, miałam tłustą twarz a w połączeniu z pudrem w kamieniu na mojej twarzy pojawiło się ciasto. Musiałam zbierać sebum co godzinę, przez to podkład wytrzymał ok. 4 godziny? Po prostu porażka.

I tak jest zawsze, czasem produkt wygląda na mojej twarzy zjawiskowo jak nic innego, czasem koszmarnie. Pudru utrwalającego nie próbuje już nakładać, ale to nie rozwiązało całkowicie problemu.

Podsumowując:
    + gdy mam dobry dzień, podkład wygląda zjawiskowo:
    nie przetłuszcza dodatkowo mojej tłustej cery;
    nadaje piękny efekt gładkiej, zdrowej,
    promiennej cery;
    + konsystencja ok, dość płynny z drobinkami
    + nie zapycha jak jego firmowy brat Colorstay
    + świetny, żółtawy odcień (nr 006)
    + cena (na zniżkę pracowniczą niecałe 30zł)

+/- im mniej się przykładam do nakładania, tym lepiej wygląda

- gdy mam zły dzień:
    wyglądam jakbym posmarowała twarz olejem
    nie kryje zaczerwienień
    trzyma się 3-4h
    - nie współpracuje z żadnym pudrem w kamieniu
    - nie współpracuje z każdym kremem

Jak widać, jest to podkład przedziwny. Nie zawsze wygląda dobrze, ale nie żałuję że go mam. Po prostu nie jest to mój jedyny podkład, gdy potrzebuję pewniaka stawiam na coś innego. Wahałam się między oceną 3,5 a 4, przeważył efekt który daje w dobry dzień. Tym bardziej że ostatnimi czasy jego dobre dni zdecydowanie przeważają!

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MadameCipCip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma plusy i minusy
  • Mam co do niego mieszane uczucia. Co chwilę zmieniała mi się na jego temat opinia. Na początku mnie bardzo zachwycił, później mega zawiódł, a teraz po dobraniu odpowiedniej bazy pod niego i pasującego pudru jest nawet w porządku.

+ładnie rozświeta
    +ujednolica koloryt cery
    +dosyć długo się utrzymuje
    +ładnie wychodzi na zdjęciach

-słabo kryje
    -czasami tworzy ciacho na twarzy co nie wygląda zbyt dobrze
    -czasami podkreśla suche skórki

Ogólnie wolę go na wieczorne wyjścia, bo w świetle sztucznym wygląda o niebo lepiej

Ilość zużytych opakowań: 1-30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić UpsentMinded za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, ale ma minusy
  • Od podkładu oczekuję by dobrze krył, rozświetlał cerę, długo się trzymał, nie wysuzał i wyglądał w miare naturalnie
    Oceniam kolor 002 Vanilla

+ łatwo się nakłada
    + rozświetla cerę
    + świetnie wygląda na filmach i zdjęciach
    + nie wysusza, a wręcz troche nawilża
    + dosyć dobrze kryje
    + duża gama kolorystyczna

-/+ ma w sobie drobinki

- nie utrzymuje się wybitnie długo
    - wysoka cena
    - brak w sklepach dwóch najjaśniejzych kolorów

Ogólnie polecam ty, którzy lubią naturalne wykończenie, nie mają dużo do zakrycia oraz nie wymagają tego by podkład bardzo długo się trzymał

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karolka_1996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki dotąd używałam.
  • Wiele lat szukałam podkładu idealnego wśród półek drogeryjnych, aptecznych, perfumeryjnych, jednak dopiero w Revlon Photoready znalazłam mojego codziennego przyjaciela. Przed nim stosowałam Revlon Colorstay i byłam umiarkowanie zadowolona, ale zaraz po premierze Photoready postanowiłam go zakupić i od kiedy go stosuję wszyscy zachwycają się moją cerą i określają ją jako idealna. Często spotykam się z pytaniami dlaczego moja twarz wygląda tak dobrze. Mam cerę mieszaną, na której często pojawiają się "niespodzianki", ale ten podkład skutecznie je ukrywa a do tego zawartość tlenku cynku wysusza te niedoskonałości, przez co szybciej się goją. Jest trwały, skóra zaczyna się błyszczeć po ok 6h i wtedy zazwyczaj używam pudru z tej samej serii co przedłuża trwałość makijażu nawet do 12h. Dla mnie idealny.

Chcesz pochwalić auris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Aktualnie mój ulubiony
  • Znalazlam swój idealny podkład. Kolor jest świetny, idealny do mojej cery ( jestem blada, używam najjaśniejszego), wygląda meeega naturalnie. Bardzo trwały, mam go na twarzy przez cały dzień (oczywiście po dobrym przypudrowaniu). Bardzo fajnie sie rozprowadza, kryje również dobrze, zostawia ładne wykonczenie. Jeden minus- drobinki, jednak po przypudrowaniu nie sa widoczne.

Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Chcesz pochwalić agatka1992a1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • Dość lekki, nie zapychający podkład. Mam cerę trądzikową, a podkład mimo tego, że nie ma jakiegoś wielkiego krycia- świetnie się sprawdza Mam kolor 003 Shell, ale przy następnym opakowaniu (a kupię je na pewno) zamówię teraz przez internet, nieco jaśniejszy. Na skórze wygląda bardzo naturalnie, a malutkie drobinki, nieco rozświetlają buzię. Nie święcę się po nim aż tak, jak po innych podkładach. Nawet jeśli cena może trochę odstraszyć- serdecznie polecam, szczególnie, że często można go spotkać na promocji w Superpharmie

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić patkahombre za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo nie kosmetyk, mimo słabego krycia.
  • Pierwszym kosmetykiem z Revlonu jaki kupiłam była baza pod makijaż Revlon Photoready. Dawała cudowny efekt na ręce, jednak na twarzy już średnio. Mimo obaw o powtórkę w przypadku podkładu postanowiłam zamówić go przez internet (niższa cena i większa dostępność koloru - mam 001 ivory, którego u mnie w drogeriach wogóle nie ma). Mam bardzo jasną cerę, mocno przetłuszczającą się i pełną blizn potrądzikowych.

Podkład spełnia swoje zadania super - trzyma się na twarzy dość długo (pierwszy raz użyłam go przed wypadem na basen - pomyślałam, że spłucze się przynajmniej jak będzie do d**y. A tu takiego wała, trzymał się przez cały basen i jeszcze długo w domu. Jedynie trzeba było go zmatowić po wyjściu z wody :P), nie matowi mocno, ale jest lekki przez co twarz nie przetłuszcza się tak mocno, jest niewidoczny po rozprowadzeniu, nie zapycha.

Plusy:
    -trwały! Wodoodporny i odporny na lekkie(!) ścieranie;
    -bardzo łatwo się rozprowadza, nie zostawia smug;
    -nie zapycha! Jest to bardzo ważne dla mnie, bo mam duże problemy z trądzikiem;
    -delikatnie rozświetla - trochę się bałam tego brokatu, o którym się tu naczytałam, ale po przypudrowaniu wogóle go nie widać;
    -średnio matuje, ale przy tym nie wysusza skóry, więc twarz nie przetłuszcza się tak mocno;
    -kolor! Wreszcie dobrałam idealny kolor do mojej karnacji - na twarzy jest wogóle niewidoczny;
    -wydajność jest średnia - używam go codziennie od czterech miesięcy i mam jeszcze pół opakowania.

Minusy:
    -cena regulana (w internecie można go kupić na szczęście nawet o połowę taniej)
    -średnie krycie - jest to dla mnie duży minus, bo mam dużo do zakrycia;
    -dostępność - koloru 001 nie ma w żadnej drogerii w moim mieście.

Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona, jednak może spróbuję z Colorstay, z powodu większego krycia.

Używam tego produktu od: Cztery miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Pół pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Amilie1903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, ale....
  • ... ale nie dla mnie ;-) zdecydowanie wolę jego matowego brata, Colorstaya, chociaż o Photoready nie mogę powiedzieć wiele złego.

Posiadam kolor 002 Vanilla, niestety stacjonarnie niedostepny - ja zamawialam z drogerii internetowej. Kolorek bardzo podobny do 150 z CS, dostepny w sklepach 003 Shell niestety byl dla mnie ton za ciemny.

KOLORY. - wielka szkoda ze pierwsze dwa odcienie tego podkladu zostaly wycofane z regularnej sprzedazy, ale na szczescie sa do dostania w internecie. Tak czy owak za kolory spory plus, gama jest szeroka, nie ma tutaj dziwnych rozowych odcieni i raczej kazdy cos dla siebie znajdzie
    WYKONCZENIE - podklad zawiera mnostwo rozswietlajacych drobinek, ktore ladnie ozywiaja cere. Nie sa zbytnio widoczne - podklad mial byc rozswietlajacy wiec nie mozna zarzucic mu, ze taki nie jest. W moim jednak przypadku niestety nie do konca sie to sprawdzilo, ale to juz kwestia moich blizn po tradziku ktore ten produkt niestety podkresla i uwypukla. Jesli wiec ktos zmaga sie z tym problemem i zastanawia sie nad kupnem tego podkladu radzilabym najpierw odlac probke w sklepie i zobaczyc czy efekt jest zadowalajacy. Natomiast dla cer suchych/normalnych uwazam ze jest to podklad idealny, a majac cere mieszana bez wiekszych niedoskonalosci tez mozna sie z nim polubic - na czole gdzie nie mam blizn podklad wygladal naprawde bardzo ladnie na skorze.
    KONSYSTENCJA - podklad jest lekki, lejacy, plynny' nie robi maski na twarzy, w razie potrzeby mozna spokojnie dokladac czy nawet polozyc druga warstwe.
    KRYCIE - nie oczekiwalam spektakularnego krycia, a jednak jestem pozytywnie zaskoczona, bo ten produkt kryje bardzo przyzwoicie - nie ma pelnego krycia ale drobne niedoskonalosci czy mniejsze przebarwienia spokojnie pokona.
    TRWALOSC - na mojej mieszanej cerze trzyma sie srednio, czesto sciera sie z bardziej tlustej strefy T, reszta do wytrzymania ale calego dnia raczej nie wytrzymuje.
    WYDAJNOSC - produkt jest bardzo wydajny, co prawda nie uzywam go solo na codzien, ale posiada go moja mama (cera sucha/normalna) uzywa codziennie od ok. 2 miesiecy i dopiero przekroczyla polowe buteleczki. Bardzo dobry wynik.
    CENA - coz, 70zl za ten podklad to mysle ze troszke zbyt wysoka cena, przynajmniej dla mnie, posiadaczki cery mieszanej z bliznami, ktorej ten podklad solo nie bardzo sluzy. Ale gdybym miala rowna strukture buzi i cere normalna/sucha - mysle ze bylabym z niego bardzo zadowolona i bez problemu wydalabym na niego te pieniazki. Poza tym radze poszukac w drogeriach internetowych - ja zakupilam ten produkt za niecale 30zl.

PODSUMOWUJAC dla mnie podklad solo niestety nie poprawia wygladu mojej skory ale zaznaczam, ze absolutnie nie zanizam mu za to oceny - ogolnie rzecz biorac produkt jest bardzo dobry i ja uzywam go na codzien mieszajac z moim Colorstayem co uwazam za duet idealny - krycie i ozywienie buzi a jednoczesnie brak efektu maski i dlugotrwalosc mam zapewnione. Slatego tez z przyjemnoscia zakupie go poraz drugi, a gwiazdke odejmuje za trwalosc tego produktu, ktora moglaby byc lepsza.

Używam tego produktu od: Okolo 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: W polowie 1

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok.
  • Podkład dostałam z wymiany, mam odcień 003 Shell. Z początku myślałam, że będzie dla mnie za jasny, ale szybko się upewniłam, że jest on dla mojej cery odpowiedni.

KONSYSTENCJA:
    Podkład nie jest gęsty, jest bardziej z tych 'lejących'. Dzięki temu doskonale miesza się go z innymi podkładami. Miksowałam go z gęstszym Wake Me Up Rimmela i Double Wear Estee Lauder.

ZAPACH:
    Niemalże niewyczuwalny, niedrażniący.

ODCIENIE:
    Jest ich 8, albo 9. Jak wspomniałam wcześniej, moim idealnym odcieniem jest Shell. Nie ciemnieje, także nie powinno być problemów z dobraniem koloru idealnego.

KRYCIE:
    Jak na rozświetlający podkład, jest ok. Nie mam większych problemów z cerą, oceniam je na średnie.

TRWAŁOŚĆ:
    Nakładany na bazę nie trzyma się na twarzy jakoś spektakularnie długo, mniej więcej jakieś 6 godzin i zaczyna wymagać poprawek. Jednak wymieszany z innym podkładem jest bardziej trwały. Dobrze wygląda wymieszany z podkładem Double Wear, ze względu na jego właściwości.

WYGLĄD NA TWARZY:
    Podkład rozświetla twarz, efekt jest zauważalny, jednak nie ma ogromnych drobinek.

CENA:
    W internecie można go znaleźć w cenie już od 24,99 zł. Myślę, że jest ona atrakcyjna w porównaniu z ceną z KWC.

WYDAJNOŚĆ:
    Podkład jest wydajny, mam go ok. roku, od dłuższego czasu używam codziennie, mieszam z innymi, a końca nie widać.

Jest to obok Wake Me Up mój ulubiony podkład rozświetlający. Jeśli szukasz podkładu, który dawałby taki efekt- warto spróbować z Revlonem.

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić touchmeiamfamous za czytelną i pomocną recenzję?