Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Powiększ Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: orzeszek0307

Photo Ready Make-up - trwały, rozświetlający podkład nowej generacji. Makijaż PhotoReady sprawia, że skóra nabiera gładkości i lekkości w każdym świetle. PhotoReady Makeup zawiera innowacyjne pigmenty, które załamują, odbijają i rozpraszają światło, co pomaga ukryć niedoskonałości skóry i gwarantuje nieskazitelny, równomierny i lekki makijaż w każdym świetle.
Podkład pomaga ukryć niedoskonałości skóry. Maskuje rysy, drobne zmarszczki i pory w każdym, nawet najbardziej niekorzystnym, świetle. Lekkie i pełne blasku wykończenie makijażu. Pełne, lecz niewidoczne krycie. Nie tworzy `efektu maski` Łagodny nawet dla wrażliwej skóry. Odpowiedni nawet dla skóry tłustej. Lekka konsystencja ułatwia rozprowadzenie. Beztłuszczowy. Bezzapachowy. SPF 20.

/s/

• Aktualnie mój ulubiony
  • Znalazlam swój idealny podkład. Kolor jest świetny, idealny do mojej cery ( jestem blada, używam najjaśniejszego), wygląda meeega naturalnie. Bardzo trwały, mam go na twarzy przez cały dzień (oczywiście po dobrym przypudrowaniu). Bardzo fajnie sie rozprowadza, kryje również dobrze, zostawia ładne wykonczenie. Jeden minus- drobinki, jednak po przypudrowaniu nie sa widoczne.

Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Chcesz pochwalić agatka1992a1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • Dość lekki, nie zapychający podkład. Mam cerę trądzikową, a podkład mimo tego, że nie ma jakiegoś wielkiego krycia- świetnie się sprawdza Mam kolor 003 Shell, ale przy następnym opakowaniu (a kupię je na pewno) zamówię teraz przez internet, nieco jaśniejszy. Na skórze wygląda bardzo naturalnie, a malutkie drobinki, nieco rozświetlają buzię. Nie święcę się po nim aż tak, jak po innych podkładach. Nawet jeśli cena może trochę odstraszyć- serdecznie polecam, szczególnie, że często można go spotkać na promocji w Superpharmie

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić patkahombre za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo nie kosmetyk, mimo słabego krycia.
  • Pierwszym kosmetykiem z Revlonu jaki kupiłam była baza pod makijaż Revlon Photoready. Dawała cudowny efekt na ręce, jednak na twarzy już średnio. Mimo obaw o powtórkę w przypadku podkładu postanowiłam zamówić go przez internet (niższa cena i większa dostępność koloru - mam 001 ivory, którego u mnie w drogeriach wogóle nie ma). Mam bardzo jasną cerę, mocno przetłuszczającą się i pełną blizn potrądzikowych.

Podkład spełnia swoje zadania super - trzyma się na twarzy dość długo (pierwszy raz użyłam go przed wypadem na basen - pomyślałam, że spłucze się przynajmniej jak będzie do d**y. A tu takiego wała, trzymał się przez cały basen i jeszcze długo w domu. Jedynie trzeba było go zmatowić po wyjściu z wody :P), nie matowi mocno, ale jest lekki przez co twarz nie przetłuszcza się tak mocno, jest niewidoczny po rozprowadzeniu, nie zapycha.

Plusy:
    -trwały! Wodoodporny i odporny na lekkie(!) ścieranie;
    -bardzo łatwo się rozprowadza, nie zostawia smug;
    -nie zapycha! Jest to bardzo ważne dla mnie, bo mam duże problemy z trądzikiem;
    -delikatnie rozświetla - trochę się bałam tego brokatu, o którym się tu naczytałam, ale po przypudrowaniu wogóle go nie widać;
    -średnio matuje, ale przy tym nie wysusza skóry, więc twarz nie przetłuszcza się tak mocno;
    -kolor! Wreszcie dobrałam idealny kolor do mojej karnacji - na twarzy jest wogóle niewidoczny;
    -wydajność jest średnia - używam go codziennie od czterech miesięcy i mam jeszcze pół opakowania.

Minusy:
    -cena regulana (w internecie można go kupić na szczęście nawet o połowę taniej)
    -średnie krycie - jest to dla mnie duży minus, bo mam dużo do zakrycia;
    -dostępność - koloru 001 nie ma w żadnej drogerii w moim mieście.

Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona, jednak może spróbuję z Colorstay, z powodu większego krycia.

Używam tego produktu od: Cztery miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Pół pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Amilie1903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, ale....
  • ... ale nie dla mnie ;-) zdecydowanie wolę jego matowego brata, Colorstaya, chociaż o Photoready nie mogę powiedzieć wiele złego.

Posiadam kolor 002 Vanilla, niestety stacjonarnie niedostepny - ja zamawialam z drogerii internetowej. Kolorek bardzo podobny do 150 z CS, dostepny w sklepach 003 Shell niestety byl dla mnie ton za ciemny.

KOLORY. - wielka szkoda ze pierwsze dwa odcienie tego podkladu zostaly wycofane z regularnej sprzedazy, ale na szczescie sa do dostania w internecie. Tak czy owak za kolory spory plus, gama jest szeroka, nie ma tutaj dziwnych rozowych odcieni i raczej kazdy cos dla siebie znajdzie
    WYKONCZENIE - podklad zawiera mnostwo rozswietlajacych drobinek, ktore ladnie ozywiaja cere. Nie sa zbytnio widoczne - podklad mial byc rozswietlajacy wiec nie mozna zarzucic mu, ze taki nie jest. W moim jednak przypadku niestety nie do konca sie to sprawdzilo, ale to juz kwestia moich blizn po tradziku ktore ten produkt niestety podkresla i uwypukla. Jesli wiec ktos zmaga sie z tym problemem i zastanawia sie nad kupnem tego podkladu radzilabym najpierw odlac probke w sklepie i zobaczyc czy efekt jest zadowalajacy. Natomiast dla cer suchych/normalnych uwazam ze jest to podklad idealny, a majac cere mieszana bez wiekszych niedoskonalosci tez mozna sie z nim polubic - na czole gdzie nie mam blizn podklad wygladal naprawde bardzo ladnie na skorze.
    KONSYSTENCJA - podklad jest lekki, lejacy, plynny' nie robi maski na twarzy, w razie potrzeby mozna spokojnie dokladac czy nawet polozyc druga warstwe.
    KRYCIE - nie oczekiwalam spektakularnego krycia, a jednak jestem pozytywnie zaskoczona, bo ten produkt kryje bardzo przyzwoicie - nie ma pelnego krycia ale drobne niedoskonalosci czy mniejsze przebarwienia spokojnie pokona.
    TRWALOSC - na mojej mieszanej cerze trzyma sie srednio, czesto sciera sie z bardziej tlustej strefy T, reszta do wytrzymania ale calego dnia raczej nie wytrzymuje.
    WYDAJNOSC - produkt jest bardzo wydajny, co prawda nie uzywam go solo na codzien, ale posiada go moja mama (cera sucha/normalna) uzywa codziennie od ok. 2 miesiecy i dopiero przekroczyla polowe buteleczki. Bardzo dobry wynik.
    CENA - coz, 70zl za ten podklad to mysle ze troszke zbyt wysoka cena, przynajmniej dla mnie, posiadaczki cery mieszanej z bliznami, ktorej ten podklad solo nie bardzo sluzy. Ale gdybym miala rowna strukture buzi i cere normalna/sucha - mysle ze bylabym z niego bardzo zadowolona i bez problemu wydalabym na niego te pieniazki. Poza tym radze poszukac w drogeriach internetowych - ja zakupilam ten produkt za niecale 30zl.

PODSUMOWUJAC dla mnie podklad solo niestety nie poprawia wygladu mojej skory ale zaznaczam, ze absolutnie nie zanizam mu za to oceny - ogolnie rzecz biorac produkt jest bardzo dobry i ja uzywam go na codzien mieszajac z moim Colorstayem co uwazam za duet idealny - krycie i ozywienie buzi a jednoczesnie brak efektu maski i dlugotrwalosc mam zapewnione. Slatego tez z przyjemnoscia zakupie go poraz drugi, a gwiazdke odejmuje za trwalosc tego produktu, ktora moglaby byc lepsza.

Używam tego produktu od: Okolo 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: W polowie 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok.
  • Podkład dostałam z wymiany, mam odcień 003 Shell. Z początku myślałam, że będzie dla mnie za jasny, ale szybko się upewniłam, że jest on dla mojej cery odpowiedni.

KONSYSTENCJA:
    Podkład nie jest gęsty, jest bardziej z tych 'lejących'. Dzięki temu doskonale miesza się go z innymi podkładami. Miksowałam go z gęstszym Wake Me Up Rimmela i Double Wear Estee Lauder.

ZAPACH:
    Niemalże niewyczuwalny, niedrażniący.

ODCIENIE:
    Jest ich 8, albo 9. Jak wspomniałam wcześniej, moim idealnym odcieniem jest Shell. Nie ciemnieje, także nie powinno być problemów z dobraniem koloru idealnego.

KRYCIE:
    Jak na rozświetlający podkład, jest ok. Nie mam większych problemów z cerą, oceniam je na średnie.

TRWAŁOŚĆ:
    Nakładany na bazę nie trzyma się na twarzy jakoś spektakularnie długo, mniej więcej jakieś 6 godzin i zaczyna wymagać poprawek. Jednak wymieszany z innym podkładem jest bardziej trwały. Dobrze wygląda wymieszany z podkładem Double Wear, ze względu na jego właściwości.

WYGLĄD NA TWARZY:
    Podkład rozświetla twarz, efekt jest zauważalny, jednak nie ma ogromnych drobinek.

CENA:
    W internecie można go znaleźć w cenie już od 24,99 zł. Myślę, że jest ona atrakcyjna w porównaniu z ceną z KWC.

WYDAJNOŚĆ:
    Podkład jest wydajny, mam go ok. roku, od dłuższego czasu używam codziennie, mieszam z innymi, a końca nie widać.

Jest to obok Wake Me Up mój ulubiony podkład rozświetlający. Jeśli szukasz podkładu, który dawałby taki efekt- warto spróbować z Revlonem.

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić touchmeiamfamous za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład z dobrym kryciem, ale te drobinki....
  • Podkład na pewno jest trwały i na pewno rozświetla, jednak mi osobiście przeszkadzają zawarte w nim rozświetlające drobinki. Lubię rozświetlające podkłady jednak takie które zawierają technologię odbijającą światło a nie mikro drobinki jak by mi się osypal jakiś cień do oczu po całej twarzy, dlatego to dla mnie niewątlipwy minus tym bardziej że mam cerę z tendencją do przetłuszczania...

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sylwka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnione obietnice producenta
  • Długo zastanawiałam się nad kupnem tego podkładu. Bardzo obawiałam się rozświetlających drobinek. Byłam przekonana, że moja twarz będzie pokryta czymś w rodzaju brokatu i gdy wyjdę z domu wszyscy to zauważą. Na szczęście zdecydowałam się na zakup To fakt że podkład zawiera drobinki, które troszeczkę widać na twarzy, ale tylko wtedy kiedy skierujemy źródło światła prosto na twarz. W normalnych warunkach, po przypudrowaniu tego nie widać, nawet w ostrym świetle. Twarz wygląda na wypoczętą, rozświetloną, efekt jest naprawdę imponujący. Daje efekt matujący, ale nie taki "płaski mat", tylko rozświetlony, naturalny. Należy jednak nawilżyć twarz przed aplikacja, ponieważ podkład podkreśla suche skórki i to mocno. Mam mieszana skórę, bałam się że moja strefa T będzie się okropnie świecić po nałożeniu rozświetlającego produktu, ale moje obawy nie potwierdziły się. Myślę że sam podkład mógłby spowodować taki efekt, ale ja zawsze używam pudru. Polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić zajaczek_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny
  • Lekki w konsystencji, bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy i nie daje efektu maski mino, że bardzo dobrze maskuje niedoskonałości. Faktycznie posiada pigmenty, które rozświetlają twarz dzięki czemu można uzyskać efekt świetlistej i świeżej cery. Utrzymuje się cały dzień. Minus jak dla mnie to fakt, że brudzi ubrania,

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić patrycjuszka1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z drogeryjnych
  • Przez wiele lat używałam mocno kryjących podkładów. Z czasem przekonałam sie jednak, ze mojej cerze najbardziej śluza produkty srednio kryjace i rozświetlający - od tego czasu szukam tez swojego ideału Przerestowalam sporo produktów i z czystym sumieniem moge powiedziec, ze Revlon Photoready zalicza sie do ścisłej czołówki Dobrze kryje, ujednolica koloryt, a przy tym wyglada bardzo naturalnie - dzięki drobinkom rozwietlajacym cera nabiera blasku, wyglada na wypoczęta i zadbana. Dobrze współpracuje zarówno z Beauty Blenderem, jak i pedzlami. Wymaga jedynie delikatnego przypudrowania, zeby dobrze wyglądać przez cały dzien. W promocji -40% mozna go kupic w bardzo korzystnej cenie Jak dla mnie, to absolutny hit i najlepszy produkt z tej Polki cenowej

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić charlotte89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEAŁ
  • jak w tytule - mój ideał podkładu.
    Doskonała konsystencja, piękne odcienie, doskonałe krycie i rozświetlenie cery.
    Dla mnie nie ma lepszych. Używam tego produktu praktycznie od samego początku i każdy raz kiedy skrzywdziłam się innym podkładem - to
    przeklinałam swoje pomysły po stokroć

Używam tego produktu od: wielu, wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: nawet nie zliczę

Chcesz pochwalić eremitka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij