Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Powiększ Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: orzeszek0307

Photo Ready Make-up - trwały, rozświetlający podkład nowej generacji. Makijaż PhotoReady sprawia, że skóra nabiera gładkości i lekkości w każdym świetle. PhotoReady Makeup zawiera innowacyjne pigmenty, które załamują, odbijają i rozpraszają światło, co pomaga ukryć niedoskonałości skóry i gwarantuje nieskazitelny, równomierny i lekki makijaż w każdym świetle.
Podkład pomaga ukryć niedoskonałości skóry. Maskuje rysy, drobne zmarszczki i pory w każdym, nawet najbardziej niekorzystnym, świetle. Lekkie i pełne blasku wykończenie makijażu. Pełne, lecz niewidoczne krycie. Nie tworzy `efektu maski` Łagodny nawet dla wrażliwej skóry. Odpowiedni nawet dla skóry tłustej. Lekka konsystencja ułatwia rozprowadzenie. Beztłuszczowy. Bezzapachowy. SPF 20.

/s/

• KULA DYSKOTEKOWA
  • Oceniam kolorek nr 002 ('vanilla')
    Jest to chyba jedyny podkład marki Revlon, który posiada pompkę. Szkoda, że Nearl Naked oraz ColorStay (które nota bene lepiej się sprawują na mojej skórze) już takiego udogodnienia nie mają. Podkład zamknięty jest w estetycznej, szklanej buteleczce (standard jeżeli chodzi o tę firmę), a dzięki tejże pompeczce dozowanie produktu jest higieniczne i bajecznie proste. Nie musimy się męczyć z wydobyciem produktu, dla potrzeb mojej cery wystarczy 1,5 porcji. Podkład ma jaśniutki, beżowy odcień (uwielbiam Revlon za te beżowe tony, nie przeważa w nich ani żółć, ani róż).
    Podkład jest:
    + leciutki,
    + lejący się,
    + pozostawia satynowe wykończenie
    + nadaje się do nałożenia za pomocą dłoni, pędzla jak i lateksowej gąbeczki

WADY:
    - nie utrzymuje matu
    - dosyć wysoka cena (warto czekać na promocje)
    - i najważniejsze przewinienie - podkład posiada BROKAT,a właściwie mnóstwo chamsko błyszczących, migoczących drobin. O ile w obiektywie kamery/aparatu wygląda to fajnie, o tyle w świetle dziennym... no porażka!

Używam tego produktu od: ok. 6 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewypał
  • Dziewczyny co ja robię nie tak? Podkład mi się waży. I to niemalże od razu po nałożeniu. Schodzi z twarzy i tworzy placki już po 1-2 godzinie. Uparłam się na ten podkład i próbuję już wszystkiego. Zmieniam kremy, sposób nakładania, itp. a ten swoje.
    Wygląda ciekawie w kiepskim świetle jak nie widać szczegółów.Kupiony w Rossmanie, więc na bank oryginał.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: połowę 1.

Chcesz pochwalić Monika38 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny naturalny efekt
  • Najlepszy podkład jaki znalazłam! Zawsze do niego wracam. Mam cerę problematyczną, trądzikową, mieszaną,głównie z przebarwieniami, ale jednak co jakiś czas pojawiają się wypryski. Podkład doskonale spełnia swoje zadanie. Twarz ma piękny kolor (używam 003), doskonale prezentuje się na zdjęciach, nie podkreśla suchych skórek. Dobrze się rozprowadza (gąbeczka lub palce), nie ciemnieje, nie wałkuje się. Uwielbiam ten rozświetlony efekt (przy matujących mam wrażenie jakby podkreślały moje niedoskonałości).
    Krycie ma średnie, ale stosując korektor (mój- inglot) uzyskuję bardzo dobry, jednolity efekt i mocniejsze krycie Ale w żadnym wypadku nie ma efektu maski!
    Utrzymuje się cały dzień. Jeśli chcę przedłużyć jego trwałość nakładam puder sypki (mój-ryżowy Paese)

Ilość zużytych opakowań: ok. 10

Chcesz pochwalić amplia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubieńców
  • Mam odcień 003, ale miałam też ciemniejszy kolor na lato (nie pamiętam niestety który).

Jest to jeden z moich ulubieńców. Bardzo ładnie wygląda na cerze. Delikatnie rozświetla (w ciągu dnia nie widać żadnych drobinek jak w Wake me up).

Jest trwały, ale zawsze używam fix na wierzch, więc mogę być nieobiektywna..

Ogromnym plusem jest to, że chociaż w tym podkładzie Revlon postanowił dodać pompkę

Podkład baaardzo ładnie stapia się z cerą.
    Dobrze współpracuje z gąbeczką BB.
    Skóra wygląda na wypoczętą.
    Nie wysusza. Nie wchodzi w zmarszczki mimiczne.
    Kryje średnio, ale nie tego szukam w podkładzie.
    Fajnie, że ma factor, fajnie, że gama kolorów jest tak duża, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jedyny minus to cena. Uważam, że jak na tę markę jest zbyt wysoka. Zawsze kupuję go w promocji, lub w sklepach internetowych, za nie więcej niż 36-39zł i z tego jestem zadowolona

Przy cerze suchej sprawdza się bardzo dobrze i dla posiadaczek takiej cery go polecam.

Nie wiem do jakiego podkładu go porównać, ale dla mnie jest zdecydowanie lepszy od MUF, od rozswietlajacego z guerlain (moją ukochaną starą wersję wycofano, a nowe nie dorasta jej do pięt-szkoda). Jest też zdecydowanie lepszy od Rimmel Wake Me Up - ze względu na fajniejsze drobinki.

Ilość zużytych opakowań: cztery, piąte zaczęte

Chcesz pochwalić anick88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych
  • Moj kolor to 003 shell.
    Rzeczywiscie, fluid jest rozswietlajacy, nawet bardzo. Czy trwaly - no coz, na ten temat mozna juz dyskutowac.
    Jako nieliczny ze wszystkich fluidow Revlona ma pompke, za co wielki plus. Jego konsystencja jest dosc rzadka, ale dobrze sie go naklada.
    Kryje przyzwoicie, do zdjec idealny.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1, wlasnie sie konczy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić insuffisant za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Zacznę od tego, że przeczytałam wiele niepochlebnych opinii na Wizażu na temat tego podkładu i bałam się go kupić. Jednak w końcu się przełamałam, zaryzykowałam i jestem zadowolona Posiadam odcień 005 Natural Beige. Dla mnie idealny kolor mimo, że nie jestem posiadaczką ciemnej karnacji. Podkład idealnie stapia się z cerą, ładnie kryje i maskuje wszelkie paskudztwa na mojej twarzy (ostatnio trochę się tego pojawiło więc odstawiłam podkład Pure Light Yves Rocher, który też jest super ale nie tak kryjący jak Revlon). Podkład posiada drobinki rozświetlające, które pięknie rożświetlają cerę ( jak dla mnie to mogłoby być ich nawet więcej). Jest płynny więc łatwo się rozprowadza ale raczej palcami bo pędzlem trochę się maże. Podkład daje efekt gładkiej, wypoczętej skóry i to mi wystarczy

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić syl74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na tak
  • Bardzo go lubię! A na dodatek zawsze kupuję go za mniej więcej 35zł. Jest to jedyny podkład z różnych, które używałam, który idealnie pasuje do mojej jasnej, lecz beżowej cery. Mam na myśli kolorek 005. Byłam mu przeciwna ze względu na charakter rozświetlający, jednak w połączeniu z matującym wykończeniem jest cudowny! Buźka promienieje ale nie świeci się! Jedyne, co mnie po nim drażni, to to, że zawsze mam po nim na rękach te błyszczące drobinki a preferuję nakładanie podkładu palcami. Nie przesusza. Mam też nadzieję że nie uzależnia. Będę do niego wracała, choć na pewno gdzieś na świecie jest podkład, który mógłby bardziej wstrzelić się w moje wymagania.

Ilość zużytych opakowań: 3 (słownie trzy)

Chcesz pochwalić 6MoNi9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki podkład na co dzień
  • Jestem posiadaczką podkładu w odcieniu 001 ivory.

Jest to lekki podkład do codziennego stosowania.
    -podkład jest lekki, nie tworzy "efektu maski",
    -łatwo się rozprowadza, nie jest gęsty,
    -ma kolorystykę, która sprawdzi się także wśród posiadaczek bardzo jasnej cery, (001 stosuję w czasie zimy, kiedy mam bardzo jasną karnację i trudno mi wtedy dobrać odpowiednio jasny podkład),
    -odcień 001 ma w sobie różowe tony, jednak nie jest to mocno zauważalne,
    -zawiera w sobie małe drobinki (nie brokat), które na twarzy są minimalnie widoczne, dzięki czemu skóra wygląda zdrowo i promiennie,
    -jego krycie określiłabym od lekkiego w kierunku średniego, większych przebarwień na pewno nie zamaskuje,
    -nie uczula,
    -nie przesusza skóry,
    -zapach praktycznie niewyczuwalny,
    -wydajny,
    -ma efektowne, praktyczne opakowanie, pompka dozuje odpowiednią ilość produktu,

Jednak oprócz wyżej wspomnianych zalet podkład ma też wady:
    -osadza się w zmarszczkach mimicznych,
    -nie jest to długotrwały podkład, łatwo ściera się z twarzy,
    -cena.

Mimo, iż podkład wygląda na twarzy bardzo ładnie, cera wygląda na zadbaną, promienną, to nie jest on wg. mnie wart standardowej ceny. Spodziewałam się większej trwałości.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iloMa25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • absolutny ideał
  • Szukałam takiego podkładu od kiedy używam kosmetyków kolorowych. Miłość na wieki

Zalety:
    + efekt - nieprawdopodobny, zachwycił mnie i stał się powodem, dla którego ten podkład zostanie moim podkładem dyżurnym: supernaturalny, zdrowy i piękny w świetle naturalnym, sztucznym i na zdjęciach; co ważne, podkład przy swojej trwałości i kryciu nie wysusza, wygląda świetnie nawet na suchej skórze nawet bez kremu i bazy (!!!), choć oczywiście pół gwiazdki więcej dostaje ode mnie z odrobiną kremu pod spodem
    + krycie - nie jestem zwolenniczką tapety / pełnego krycia, dlatego zostałam ogromną fanką tego podkładu: fotoszopuje on cerę w taki sposób, że wyglądamy na urodzone piękności, które rano prosto z łóżka trafiają na okładkę Harper's Bazaar (skoro Vogue jest już uncool ), a nie na płaskogębe ofiary niedouczonych grafików, którzy zapomnieli wpuścić na twarz trochę cienia tam gdzie trzeba; oczywiście wielkiego pryszcza Photoready nie zakryje, ale moim zdaniem nie od tego jest podkład, w takich wypadkach należy posłużyć się korektorem
    + konsystencja - podkład już w trakcie nakładania okazuje się "suchy", tzn. pomimo rozświetlenia jest matowy w dotyku, niebrudzący np. noska okularów (ważna cecha wiosną i latem), jednocześnie absolutnie nie jest ściągający czy wysuszający, dlatego nie objawiają się żadne nowe suche skórki, jak to czasem się zdarza przy podkładach długotrwałych
    + opakowanie - wygodne (z pompką), ładne (zatyczka jest czarna i nie widać śladów podkładu na pompce), poręczne i łatwe w transporcie (małe), eleganckie (szklane)
    + niemalże brak zapachu - może ciut-ciut, ale jest on nienachalny i przypomina suche pastele z plastyki
    + kolory - wielkie zaskoczenie! są i jasne, i żółte! i to w przypadku podkładu, który jest rozświetlający i nie wysusza! myślałam, że nie dożyję chwili, w której podkład łączący te cztery do połączenia niemożliwe przecież cechy objawi mi się w drogerii! <4 tony ironii >
    + wydajność - trudno mi wyrokować, ale zapowiada się się ponad pół roku do następnego zakupu tego odcienia
    + brak brudzenia - totalny
    + brak zapychania - absolutny
    + trwałość - sprawdziłam: na suchej cerze dochodzi do 19 godzin
    + cena - za tę jakość zapłaciłabym 2 razy więcej (ale cieszę się, że nie muszę )

Wady:
    - dostępność kolorów - mam 003 Shell i będzie idealny za jakiś miesiąc, stacjonarnie nie mogłam znaleźć nigdzie 002 Vanilla, na szczęście już do mnie jedzie (come to mama!)

Używam tego produktu od: marzec 2014

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie ideał
  • + super jasne odcienie
    + swietne krycie bez efektu maski i bez potrzeby uzycia korektora na moje sińce pod oczami
    +bardzo trwały
    +nie wyczuwalny na twarzy
    +bez uciązliwego zapachu
    +rzeczywiście rozświetla
    +twarz naprawdę jest photo-ready i cera dobrze wygląda na zdjęciach
    +baaaardzo wydajny , dozownik pozwala na wyciśnięcie małej ilości podkładu (to rzadkość wśród podkładów) a naprawdę niewiele go trzeba by pokryć twarz dzięki lekko wodnistej konsystencji,
    + łatwo się rozprowadza
    +moja strefa T się nie błyszczy po użyciu tego podkładu nigdy(!!!!)HIT\'
    +sprawdza się latem i zimą
    +nie ciemnieje na twarzy

- zimą moja cera ma tendencje do przesuszania i wówczas trzeba zadbać o dobre nawilżenie aby nie uwydatniał przesuszonej skóry zatem może(choć nie musi) nie nadawać się dla osób z suchą cerą

Nie bywam wierna żadnej marce jeśli chodzi o kosmetyki ponieważ uwielbiam testować nowości i jestem gadżeciarą.
    Nie zmienia to faktu,że jest to jedyny podkład do którego wracam i który zakupiłam ponownie. Jest niezawodny!!! Szczerze polecam.Używam tego produktu od: 4 latIlość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania, 4-te na wykończeniu

Chcesz pochwalić joasia.s za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest efekt wow!, ale jak się opanuje przygotowanie skóry i aplikację
  • Mam problem z podkładami, bo moja sucha skóra nienajlepiej toleruje podkłady trwałe (jak Revlon CS np.), a po rozświetlających podkładach (Lumi Magique np.) jednocześnie lubi się zaświecić, broniąc się przed suchym powietrzem (klima, kaloryfery itp.).

Pudrów nie lubię, bo prawie każdy matuje mi skórę za cenę ... suchych skórek i kółko się zamyka

Zainteresowałam się Photoready, bo obiecywał umiarkowane krycie (takiego potrzebuję), trwałość bez przesuszu z jednoczesnym rozświetleniem, czyli coś czego nadaremnie szukałam w innych. No i mam wreszcie, ale potrwało trochę, zanim mnie do siebie przekonał i opanowałam sztukę posługiwania się nim

+ fajne opakowanie - pompka, dozuje na jedno naciśnięcie tyle akurat ile trzeba

+ plus subiektywny to kolor - mam 003, Shell (nawiasem mówiąc, doradziła mi pani, za którą bym przysłowiowych 5 gr nie dała, bo upierałam się przy Vanille), idealny dla mojej jasnej karnacji, nie odcina się od szyi

+ ogólnie spory wybór kolorów

+ konsystencja: kremowa, nie leje się, ale i nie jest nazbyt gęsty

+ w buteleczce faktycznie widać jakby perłowo-opalizujący blask, na mojej skórze nie jest nachalny, choć należy brać pod uwagę, że na tłustej cerze może być inaczej

+ efekt ... no po tygodniu zmagań można powiedzieć: wow!, ale wymagało to nauki i aplikacji i przygotowania skóry. Otóż byłam dość rozbestwiona ostatnio używanymi podkładami nawilżająco-rozświetlającymi (Lumi Magique i Dr Irna Eris, Make'Up Art, Illu Sphere), któr można nałozyć na szybko, punktowo nakładając na czole, nosie i brodzie, rozcierając je swobodnie/niezbyt starannie i nie wymagają bardzo dobrego nawilżenia skóry przedtem (ba! pewna jej suchość/matowość jest wręcz wspomagająca dla efektu). Tu jest inaczej. Pierwsze dwa nałożenia, spowodowały: uczucie ściągnięcia skóry (przemijające, ale jednak), ujawnienie przesuszu/sam przesusz, pod koniec dnia maskowatość i bardzo widoczną warstwę podkładu pod koniec dnia, czyli generalnie porażka

Ale podrapałam się po głowie, pomyślałam i ... zaczęłam używać bogatszego kremu nawilżającego i iaczej aplikować: daję mnóstwo maleńkich kropeczek podkładu, i te starannie rozsmarowuję, jednocześnie wklepując/stemplując. I to był klucz do sukcesu!

W ciągu pierwszych chwil, efekt jest "taki se" , ale po chwili mam pięknie ujednoliconą twarz, lekko rozświetloną, wszelkie przebarwienia, naczynka są niewidoczne, buzia wygląda jak wypoczęta, zdrowo promieniejąca, taka baby face i ... młodsza, serio, serio , czyli jakże oczekiwany efekt Photoshopa .

Dodam, że u mnie ów efekt występuje i w świetle dziennym i sztucznym, zarówno w wysokiej jak i w niskiej temperaturze otoczenia, w klimie i bez - jestem naprawdę pod dużym wrażeniem, zwłaszcza po pierwszych dwóch dniach, kiedy myślałam, z to porażka.

Ogólnie duży plus dla marki Revlon, to już drugi produkt z Photoready w nazwie, który mi robi bardzo dobrze, a fanką Revlona dotąd nie byłam, raczej przeciwnie

Zaznaczam opcję "nie wiem czy kupię ponownie" i złośliwie ujęłam 0,5 gwiazdki tylko z powodu sporego (jak dla mnie - lenia makijażowego) gimnastykowania się z aplikacją, ale ponowny zakup jest bardzo prawdopodobny, bo w sumie efekt jest rewelacyjny i znakomicie pieści moją miłość własną

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • kupuję go na zmianę z maxfactorem kiedy chcę odpocząć od ciężkiego color stay.
    w przeciwienstwie do innych 'lekkich' podkładów długo się trzyma i kryje moje naczynka.
    jest fajny na letni wieczór ae do pracy się nie nadaje wg. mnie zawiera coś w stylu 'drobinek złota'
    nie tworzy efektu maski i nie daje 'uczucia ciężkości'
    polecam.

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa do trzech

Chcesz pochwalić flamingos_fun za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie
  • Trwaly jak zapewnia producent? No nie wiem tu bym akurat zaprzeczyla to zdanie, Rozswietlajacy- tak! Ukrywa niedoskonalosci- nie! Jest lekki-tak
    Bardzo jest gesty, ciezko sie rozprowadza na twarzy,
    wysusza twarz a nawet podkresla skorki i male wloski a nawet i zaskorniki! Wybor kolorow maly!
    Na plus oczywiscie jest spf 20 i beztluszowy tak to tyl! Nie bede porownywac go z Color stay jak inne wizazanki bo nie uzywalam go

Używam tego produktu od: od miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić klaudia061 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Drobinki- delikatne , bardzo ładnie wygladaja na twarzy

Krycie- srednie, co jakis czas ( chyba dziewczyny wiadomo o co chodzi ) pojawiaja sie u mnie czerwone czasem doscy wieksze wypryski i niestety wtedy musze zamienic na cos bardziej kryjacego lub uzyc wieksza ilosc korektora.

Zapach- dla mnie ok , delikatny. Nie przeszkadza mi

Wydajnosc-bardzo wydajny, starcza na długo . Czesto sie zdarza ze uzywam go 2 razy dziennie i oczzywiscie tez kolezanki chca sie nim równiez pomalowac więc dodatkowy ubytek

Konsystencja- Jest bardzo lekki, nie czuc go na twarzy , dobrze sie rozprowadza , niestety mam skore mieszana w kierunku tlustej i wiadomo po jakims czasie pojawia sie blyszczenie ale wtedy na ratunek przychodzi puder, bibulki a jak nie mam przy sobie to np chusteczka

Opakowanie - poręczne , wygodne.

Zima uzywam odcienia 008 latem 010 , jesienia mieszam obydwa

Hmm minusy - jedynie tak jak wspominalam krycie ale jezeli chce sie dobrego krycia to stosuje sie produkt bezposrednio taki.

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić wjb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekty świetlne gwarantowane
  • Pięknie nawilża i rozświetla. pomimo sporej ilości "odblasków" nie poraża a wygląda naturalnie. Przy tłustych cerach polecam zimą - w odbiciu bieli wygląda naturalnie. Delikatnie maskuje, ładnie się rozprowadza, matuje ale nie na długo. Na moim "tłuścioszku" utrzymuje się w całości około 3 godzin. Skóra wygląda na wypoczętą. Bardzo praktyczne opakowanie z pompką, kształtna, poręczna buteleczka. Przypomniałam sobie o nim, więc chyba niedługo się spotkamy Jak na tę cenę jakość naprawdę dobra.
    i.... photo i.... ready....

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Marciocha81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Po przygodzie z colorstay'em nie spodziewałam się po firmie Revlon niczego dobrego...Ale na filmach z yt i zdjęciach dziewczyn PhotoReady tak pięknie wyglądał, tak mnie kusił że w końcu dałam za wygraną i kupiłam. Poniżej zanotowałam wszystkie spostrzeżenia na jego temat- wybaczcie że recenzja jest tak długa (zapewne całej
    nikt jej nie przeczyta...) ale starałam się ocenić produkt najrzetelniej, jak potrafię.

Używam odcieni 51/52 z Bourjois, mój idealny kolor na zimę to 117 z MUFE HD- wobec czego u Revlona 04 Nude był dla mnie za ciemny, 03- Shell- miał różowe podtony a 02 Vanilla jest niemal idealny (chociaż mógłby być bardziej żółty). Po zmieszaniu z 04 Nude Który kupiłam na lato) w proporcji 1:1 otrzymuję kolor idealny, z żółtymi tonami, dopasowany do mojej cery.

W jednej recenzji przeczytałam, iż PR daje efekt świetlistego matu- tzn. jednocześnie rozświetla i matuje- sądzę że jest to najlepsze podsumowanie tego podkładu.

Kosmetyku nie czuć na skórze, nie jest lepki ani ciężki, posiada delikatną konsystencję. Wspaniale matuje- TAK- dobrze przeczytałyście- on naprawdę matuje! Mam go na twarzy od 11 godzin, od czasu "zagruntowania" go rano odrobiną pudru, nie poprawiałam makijażu ani razu! Niekiedy może wysuszać, toteż nawilżona cera jest podstawą.

Efekt jaki daje PhotoReady był spełnieniem moich makijażowych marzeń: mat + rozświetlenie: cera wygląda bardzo promiennie, zdrowo i świeżo, w żadnym wypadku się nie świeci- po prostu lśni takim zdrowym blaskiem. Odpowiedzialny jest za to drobniutki pyłek zawarty w kosmetyku: widać go w mocnym słońcu i w mocnym, sztucznym oświetleniu ale tylko jeśli naprawdę dobrze się przyjrzymy. Kiedy rozsmarowałam podkład na ręce, byłam przerażona- drobinki były bardzo widoczne (nie chciałam wyglądać jak Edek Cullen z popularnej sagi dla nastolatek...) ale na twarzy jakoś ich nie widać, może dlatego że zawsze używam pudru.

Najbardziej lubię fakt, że z tym podkładem cera wygląda wspaniale niemal w każdym oświetleniu. Halle Berry nie kłamała w reklamie Ujednolicona skóra, promieniująca zdrowym blaskiem zarówno na zewnątrz jak i w zamkniętych pomieszczeniach; w słońcu, w sztucznym świetle, w świetle świec na romantycznej kolacji, w świetle ostrych jarzeniówek- twarz zawsze wygląda idealnie. Kosmetyk może jednak podkreślać rozszerzone pory. Początkowo chciałam go z tego powodu wyrzucić do kosza jednak odkryłam, że- UWAGA- efekt zależy od sposobu nakładania. Polecam dobrze rozprowadzić go palcami, ew. pędzlem duo-fibre (metodą stemplowania) bo z flat topem/ języczkowym podkreśli wszystkie nierówności i pory. Skóra musi być odpowiednio wypielęgnowana, regularny peeling i nawilżenie to podstawa.

Co do krycia: jest ono lekkie w kierunku średniego, można je budować. Mam dość dużo przebarwień do ukrycia, druga warstwa pokrywa je niemal zupełnie, chociaż przy większych problemach korektor jest niezbędny.

Kosmetyk odpowiednio nałożony wygładza skórę, nadaje się pod oczy- rozświetla spojrzenie, redukuje widoczność delikatnych "śmiechowych" zmarszczek. Kiedy pierwszy raz go nałożyłam na swoją skórę, bezwiednie rzekłam WOW do lustra Pigmenty odbijające światło dały istny efekt photoshopa- wypoczętej, pięknej skóry.

Fenomenalnie wygląda na zdjęciach i w kamerze, jedyny minus: na zdjęciach z fleszem może wychodzić "biało" ze względu na zawartość SPF. Nie wiem po co ktoś do kosmetyku o nazwie "photoready" dodawał filtry... Dlatego też dla mnie jest to podkład na codzień i na wieczór, absolutnie nie na imprezy na których wiadomo, że będziemy miały robione zdjęcia z fleszem.

Trwałość: o ile nie dotykam i nie macam twarzy jak szalona, to na mojej mieszanej cerze utrzymuje się cały dzień w przyzwoitym stanie- nie muszę go poprawiać. Do pokrycia skóry wystarczy nie cała pompka.

Dla kogo bym go nie poleciła? Bardzo tłuste cery nie będą zadowolone (może się świecić w ciągu dnia i spływać) podobnie jak i bardzo suche (może wysuszać). Niezmiernie ważne jest używanie nawilżającego kremu pod spód- brak porządnego nawilżacza spowoduje że na twarzy zrobi się suche lecz błyszczące ciasto. Przykładowo: używałam pod niego ulubionego kremu matującego i zachowywał się tragicznie- ważył, skóra się świeciła, ogólnie- ble. Używam sprawdzonego nawilżacza i wtedy wygląda pięknie.
    Osoby które mają wiele do ukrycia również nie będą zadowolone w 100% bo nie jest to szpachla w stylu Estee Lauder czy Clinique anti blemish (uważam te podkłady za naprawdę mocno kryjące).

Podsumowując:
    Ja go polecam i bardzo lubię, to mój zimowy faworyt, zwłaszcza kiedy pogoda za oknem jest szaro- bura; pięknie "retuszuje" skórę i wygląda fenomenalnie w każdych warunkach.

*p.s. wiele osób porównuje ten podkład do MUFE HD, posiadając oba stwierdzam iż podobnie kryją, trzymają się mniej więcej tyle samo, MUFE jednak nie rozświetla w ten sposób cery, jednakże lepiej wychodzi na zdjęciach z fleszem. Są to faktycznie dość zbliżone produkty, trudno mi określić który jest lepszy bo przepadam zarówno za jednym jak i za drugim. Revlon posiada drobinki które nie każdemu będą pasować i może podkreślać rozszerzone pory, zaś MUFE daje jakby naturalniejszy efekt (nie widać że twarz jest "zrobiona" i zdaje się, że jest trwalszy. Ze względu na te cechy, MUFE oceniam nieco wyżej i uważam za najlepszy podkład w moim życiu Jednak jeśli ktoś ma ograniczony budżet- proponuję zdecydować się na Revlona.*

Aktualnie stosuję ten podkład kiedy cera jest w bardzo dobrym stanie, na zimę wolę coś bardziej kryjącego- pod wpływem mrozu wyglądam jak rudolf czerwononosy Na pewno powrócę do niego wiosną!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 6 pochwał. Chcesz pochwalić 808gienia808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Revlon z second handu - trafiony w dziesiątkę
  • Fluid dostałam, z uwagi na to że jego właścicielka dobrała nieodpowiedni kolor, a dla mnie odcień jak znalazł (003 Shell). Podkład łatwo się rozprowadza dzięki bardziej płynnej konsystencji. Krycie jest równomierne, a wygląd naturalny bez efektu maski. Plusem jest filtr UV i rozświetlające drobinki. Mam cerę mieszaną, ale nie zauważyłam żeby skóra przetłuszczała mi się bardziej niż zwykle.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Chcesz pochwalić Speedwayfanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Color, ale nie stay
  • Kliknęłam, że nie kupię tego produktu ponownie, nie dlatego, że jest zły, ale dlatego, że rewelacyjny nie jest, a znam lepsze i o lepszym stosunku ceny do jakości.
    podkład ma lekką, leistą konsystencję, łatwo się rozprowadza i wtapia w skórę. Bardzo lekko rozświetla, dając ładny naturalny efekt.
    Nie śmierdzi jak tradycyjny colorstay. Jego trwałość jest mniejsza od wersji do skóry suchej i rzecz jasna nieporównywalna do wersji do skóry tłustej.
    Może zapychać. Osoby z przetłusczzającą się strefą T będą musiały się dodatkowo matowić w trakcie dnia.

Używam tego produktu od: rok temu

Chcesz pochwalić K_cieciorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podkład rozświetlający.
  • Podkład nie jest matujący, ale rozświetlający! Nie ma dobrego krycia, lecz średnie. Nie nadaje się do cery problemowej. Nie można porównywać go do ColorStay...

Mam cerę mieszaną, zimą lekko się przesusza. I tak, podkreśla suche skórki, ale który podkład tego nie robi ? Wydaje mi się, że trzeba pielęgnować skórę, używać kremów itd. Wtedy nie będzie z tym problemu.
    Podkład zawiera drobinki, nie są one bardzo widoczne, wulgarne, ale są. Po jakimś czasie strefa T zaczyna mi się lekko świecić, wtedy ratuje się pudrem. Dodam jeszcze, że mam jasną karnację, używam 004 Nude, i nigdy nie zrobiłam sobie nim krzywdy. Jest baardzo wydajny!

Dużym minusem jest cena. Znalazłam tanią drogerię, gdzie kupowałam go za ok. 45 zł. 69 zł to zdecydowanie za dużo.

Nie jest to najlepszy podkład jakiego używałam, ale mimo to polecam.

Używam tego produktu od: 3 lat.
    Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 3 pełne opakowania.

Chcesz pochwalić Anek772 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Jestem bardzo niezadowolona z tego fluidu. Podkreśla suche skórki, o których bym nawet nie miała pojęcia, że istnieją. Słabo się rozprowadza, nie matuje, słabo kryje. Takie mazidło nie wiadomo do czego.
    Jestem dość rzadki więc wydajny.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: Prawie 1 całe

Chcesz pochwalić kiana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda, że nie miałam próbki
  • Skusiłam się tradycyjnie, czyli po przeczytaniu i obejrzeniu kilkunastu opinii.

Plusów nie znajduję:

No może taki, że kupiłam w promocyjnej cenie i dzięki temu porażka mniej boli

Minusy:
    - podkład jest mistrzem świata w podkreślaniu suchych skórek
    - elegancko podkreśla każdą najmniejszą zmarszczkę, wałkując się
    - bardzo wysusza skórę i lekko ją podrażnia
    - jak dla mnie ma bardzo problematyczny odcień, wybrałam 003 shell, który po nałożeniu daje efekt nieładnej bardzo sztucznej bladości i spłaszcza twarz, w ciągu dnia ciemnieje, w związku z tym nie wiem jaki odcień byłby odpowiedni uwzględniając to wyraźne ciemnienie koloru w ciągu dnia
    - drobinki rozświetlające są minimalne, ale co z tego skoro równomiernie nałożony na twarz powoduje, iż staje się ona płaska, do pięt nie sięga dobremu, dobrze nałożonemu roświetlaczowi
    -krycie zerowe, wręcz miałam wrażenie, że podkreśla to, co wolałabym, ukryć, co sztuką jest nie lada przy jednoczesnym efekcie tapety

Pewnie jak z każdym podkładem, dla jednych będzie objawieniem, dla mnie jest totalną pomyłką. Moje krótkie doświadczenie z tym podkładem wskazuje na to, że prędzej sprawdzi się na młodej nieskazitelnej skórze niż na dojrzałej jak moja.

Zgadzam się z edysia111, ekskluzywny podkład do sprzątania domu...
    Używam tego produktu od: kilka razyIlość zużytych opakowań: jedno i nigdy więcej

Chcesz pochwalić niszka_2008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry podklad
  • Podklad jest dosc plynny dzieki czemu ladnie sie rozprowadza, wtapia w skore, kryje rowno, nie tworzy maski, nie robi plam w przeciwienstwie do Bourjois Healthy Mix. Mam cere dijrzala (52) mieszana w strone tlustej. Nakladam lekki krem nawilzajacy a po okolo 10 minutach podklad, rozprowadzam go pedzlem, na to daje troche rozu i konturuje twarz bronzerem i nic mi nie splywa po twarzy, nie wchodzi w zmarszczki aczkolwiek nie mam ich duzo, troche pod oczami. Po przeczytaniu komentarzy zalozylam okulary i wzielam male lustereczko ktore baaardzo powieksza ( uzywam do wyskubywania wrastajacych wloskow na brodzie) i stwierdzam, ze nie znalazlam ANI JEDNEJ drobiny ani nawet jednej maciupenkiej drobineczki wiec naprawde nie wiem skad takie opinie. Uzywam koloru 008 Golden Beige. Goraco polecam !

Chcesz pochwalić megi1828 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Eksluzywny do chodzenia po domu
  • Photoready to kolejna ofiara zaraz po Healthy mix zakupowego szału -40% w SP. Kilka razy przymierzałam się do tego fluidu. Testowałam na dłoni i zawsze podobał mi się ten drobinkowy błysk.Wybrałam kolor 004 nude czysty beż.. Nie będę ukrywać, że mam lekki fetysz na efekt glow - rozświetlania na każdym kroku..
    Próbowałam Color Stay tej marki ale dla mnie to był tynk, nie pasował mi więc oddałam przyjaciółce. Ten fluid podobnie jak Mix z Bourjois jest trochę taki bezpłciowy. Rozświetlenie jak na tyle drobinek bardzo przeciętne, twarz płaska, smutnawa, przygnębiona. utlenia się w ciągu dnia o dobre pół tonu. Kryje przyzwoicie, ale daleko mu do satynowego zdrowego efektu..Na plus wygodne opakowanie i dozownik. Na minus regularna cena.. Nie wiem jak wychodzi na zdjęciach ale na żywo buzia jest zmęczona.. Szkoda bo pokładałam spore nadzieje w nim.Jest to fluid, który zapewne zużyję do domowego makijażu, wersja eksluzywna dla perfekcyjnej pani domu )) .Używam tego produktu od: mscIlość zużytych opakowań: W trakcie 1 kolor 004 nude

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zmarnowane pieniądze
  • Pokładałam w nim duże nadzieje a skończyło się sporym rozczarowaniem.

Plusy:
    -pompka, czyli to czego brakuje colorstayowi
    -dobra gama odcieni, znalazłam dla siebie wystarczająco blady

Minusy:
    -krycie szału nie robi
    -drobinki - są wielkie i są wszędzie, chętnie zobaczę rozświetlenie na kościach policzkowych, ale na całej buzi to zdecydowana przesada
    -wysusza skórę

Chcesz pochwalić Antilia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy dla suchej skóry! Uwielbiam!
  • Jest to podkład rozświetlający, nawilżający idealny dla skóry normalnej w kierunku suchej... Ja mam właśnie taką i dla mnie jest po prostu idealny

Większość podkładów, podkreśla u mnie suche skorki, a twarz wygląda w nich na zmęczoną i pozbawiona życia, zszarzałą... Ale nie w przypadku Revlona PhotoReady! Może to dziwnie zabrzmi ale ten podkład jest stworzony dla mojej cery A przetestowałam już wiele, od tanich: Maybeline, L'Oréal, Bourjois po te droższe: Este Lauder DBL itp i żaden do końca mnie nie zachwycił...

+ dobrze się rozprowadza
    +rozświetla! (pod światło delikatne migoczące drobinki, naturalny glow, NIE choinka!)
    + brak efektu maski, ale buzia wygląda jak z okładki, taka perfekcyjna i naturalna.
    + nawilża
    + średnie krycie
    + trwałość
    + duży wybór odcieni ( mój to 005 natural beige, mega naturalny, idealnie stapia się z cerą)
    + SPF
    + higieniczne opakowanie z pompką
    + wydajny!
    + cena (na ALL nawet za 30zl, wiec to naprawdę grosze jak za taką jakość)

- dla mnie brak Ale wydaje mi się że ten podkład nie sprawdzi się u osób z cera tłusta, świecącą, się i z większymi problemami.

Moim zdaniem jest to taki lżejszy brat Colorstay'a, którego zresztą też bardzo lubię

Ilość zużytych opakowań: jedno całe, w trakcie kupna kolejnych buteleczek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić KissLexi za czytelną i pomocną recenzję?