Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Revlon, PhotoReady Makeup (Trwały podkład rozświetlający)

Kategoria
Marka

Makijaż PhotoReady sprawia, że skóra nabiera gładkości i lekkości w każdym świetle. PhotoReady Makeup zawiera pigmenty, które załamują, odbijają i rozpraszają światło, co pomaga ukryć niedoskonałości skóry i gwarantuje równomierny i lekki makijaż w każdym świetle.
Maskuje rysy, drobne zmarszczki i pory w każdym, nawet najbardziej niekorzystnym, świetle. Lekkie i pełne blasku wykończenie makijażu. Pełne, lecz niewidoczne krycie. Nie tworzy `efektu maski` Łagodny nawet dla wrażliwej skóry. Beztłuszczowy. Bezzapachowy. SPF 20.

Filtry
fluidy
oil – free / nietłusta
z pompką, w tubce

Prawie KWC :)

Prawie KWC ponieważ nie kryje tak jak bym tego chciała, ale jest fenomenalny jeśli chodzi o utrzymywanie się się na twarzy przynajmniej w moim przypadku.
\\n
\\nMam cerę tłustą/mieszaną, zależy w jaki dzień, ze skłonnościami do wyprysków. Zawsze go przypudrowuję pudrem fixującym z ARTDECO.
\\n
\\nWróciłam do niego po około roku, a przestałam go używać bo wyskoczyły mi okropne plamy ale potem doszłam do wniosku że chyba to nie była do końca wina podkładu, ponieważ kupiłam go na allegro i w porównaniu z kupionym w douglassie tym samym kolorem był o cały ton jaśniejszy, więc może jakaś podróbka...
\\n
\\nPrzeprosiłam się z nim przed wakacjami, ponieważ żaden podkład nie jest w stanie utrzymać sie 8 godzin w słoneczny dzień a on tak. Wiadomo w wielki upał trzeba go kontrolować ale teraz kiedy już lato odeszło nie mam zastrzeżeń.
\\n
\\nSłabo kryje ale można mu to wybaczyć bo daje świeże, naturalne wykończenie i długo się trzyma (nawet kiedy idę na fitness a nie mam czasu zmyć prędzej makijażu i pocą mi się nawet powieki, po treningu on dalej jest na miejscu)
\\n
\\nWypróbowałam wiele podkładów, i ciągle wierzę, ze znajdę kiedyś ten idealny, póki co zostaję przy prawie KWC :)

Dobry ale nie najlepszy

Dobry, lecz nie najlepszy :) ale polecam! szczególnie jak ktoś ma drobne wypryski, wtedy będzie idealny! nie jest mocno kryjący, co według mnie jest zaletą. Jest ok, szczególnie w tej cenie

Średnii

Miałam dziś jego test 13h.
Cerę mam mieszana z mocno świecąca strefą T.
Zaraz po nałożeniu mimo drobinek wyglądał ładnie i matowo lecz tak jak w przypadku Revlonu colorstay zszedł mi z nosa całkiem.
Z pewnością wyglądałby na cerze normalnej lub suchej.

Nawet nawet!

Podkład dostałam w prezencie ponieważ sama bym go sobie nie kupiła bo mam cerę mieszaną i używam głównie matujacych podkładów bo inne szybko mi się wyświecały.
Ten muszę powiedzieć że po przypudrowaniu pudrem mocno matującym nawet długo trzymał mat na twarzy!
Krycie średnie zadowalające cera wygląda zdrowo i naturalnie!
Lekko wchodzi w zmarszczki i podkreśla moje pory na nosie.
Podkład nie zciastkował się w ciągu dnia ani nie rolował.
Trwałość podkładu mnie zadziwiła bo myślałam że szybko zejdzie przez jego lekkość ale po 8 godzinach na twarzy był praktycznie w nienaruszonym stanie jakieś lekkie poprawki i mogłam jeszcze ze dwie godzinki spokojnie ponosić.
Nie zapchał mnie ani nie wysuszył skóry.
Serdecznie polecam każdemu ten podkład!

Zadowalający na lato.

Jestem osobą, która raczej na co dzień używa dość mocno kryjących i matujących podkładów. Ten natomiast kupiłam specjalnie na okres lata, kiedy jednak chce się dać skórze nieco odetchnąć. Od razu zaznaczę, że podkład nie jest mocno kryjący, raczej zakrywa jedynie niewielkie przebarwienia, jednak na upał jest w sam raz. Nie waży się na twarzy, daje jej naturalny wygląd. Ma też w odróżnieniu do niektórych fluidów marki Revlon, przyjemną lekką konsystencję.

Revlon

Zachęcona mega promocja w sklepie internetowym zakupiłam ten zachwalany na yt podkład. Ogólnie jest bardzo lekki, raczej nie zakryje wiele bardziej sprawi, że nasza cera będzie wyglądać promiennie i świeżo. Bardzo podoba mi się efekt rozswietlenia gdyż odrobinki brokatu są niewielkie, fakt że widoczne ale w porównaniu z innymi podkładem rozswietlajacym ten wypada o niebo lepiej.Bezproblowa aplikacja, konsystencja podkładu bardziej lejaca.

Wszystko pięknie... tylko te drobinki!

Świetna konsystencja, wygodna aplikacja i rewelacyjna trwałość. Bardzo świeżo wygląda na skórze. Nie miałabym żadnych zastrzeżeń gdyby nie te małe brokatowe drobinki. Uważam, że wygląda to dość kiczowato. Zależy kto co lubi...

mój podkład nr 2

Mój Synek ciągle pyta: Mama, dlaczego masz brokat na twarzy ? I się śmiejemy :) lubię ten efekt, którego nie dają inne podkłady. Używam go od kilku miesięcy, nakładam gąbką, dzięki czemu jest mega wydajny, bo wystarczy kilka kropel, aby rozprowadzić go na twarzy. Nie ma efektu maski, trzyma się na twarzy do wieczora. Średnie krycie, ale nie jest to dla mnie wada.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie, nie, nie!

Podkład, jak sama nazwa wskazuje, ma sprawić, że nasza twarz będzie dobrze wyglądać do zdjęć. Widać, że produkt zawiera masę drobinek. Krycie ma średnie, nie utrzymał się cały dzień, strasznie ciemnieje (prawie o 2 tony) i brzydko się ciastkuje. Do zdjęć nie nadaje się w ogóle, cera wygląda nieświeżo, podkład zapycha i podkreśla pory

Miłe zaskoczenie!

Właściwie to jestem mile zaskoczona, ponieważ używałam już podkład tej samej marki i wyrzuciłam do kosza (powodował koszmarnie zatykanie porów, ciężko było domyć skórę twarzy i dobrze oczyścić z resztek, chronicznie pojawiały się wypryski).
Ten jest lekki, świetnie się rozprowadza i co dla mnie najważniejsze - nie powodu efektu maski i dobrze kryje!
Nawet kosmetyk za 200 zł nie dał mi takiego efektu, jak ten. Na pewno sięgnę po niego po raz kolejny.

Nie dla mnie..

Wbrew nazwie to nie jest podkład, który nadaje się do zdjęć. Kupiłam go z myślą, że drobinki w nim zawarte będę działać cuda, ale przy lampach bądź ostrym słońcu, twarz wygląda jak posypana drobnym brokatem, natomiast na co dzień jest zbyt ciężki, po kilku godzinach buzia zaczyna się świecić i podkreśla suche skórki. Jeżeli chodzi o krycie to też jest kiepsko.. Za tą cenę spodziewałam się zdecydowanie więcej. Plus za wygodne, poręczne opakowanie, za wydajność i zapach, ale niestety jest w nim więcej wad niż zalet. Nie polecam i nie kupię go ponownie.

Jestem strasznie zawiedziona

Jestem strasznie zawiedziona tym podkładem, tak naprawdę podoba mi się w nim tylko kolor i opakowanie, poza tym nie jestem w stanie znaleźć żadnego plusa tego podkładu, Nie jest tak trwały jak obiecuje producent, po całym dniu wytarł mi się mocno na brodzie mimo tego, że nie dotykałam jej, im dłużej był na twarzy tym bardziej podkreślał strukturę skóry oraz wchodził w pory. Rzeczywiście rozświetla, ale ma drobinki, które są widoczne. Jak dla mnie okropna porażka, nie polecam.

Rozczarowanie

Podkład mnie nie zachwycił, może faktycznie jest trwały, ale niewystarczająco kryjący. Nie mam bardzo problematycznej cery a podkład nie poradził sobie z małym zaczerwieniem więc bez korektora ciężko mówić o ujednoliceniu kolorytu. Podkład będzie dobry dla idealnej cery bez zaczerwień, przebarwień czy trądziku. Zaletą jest na pewno fakt, że nie zapycha porów. Nie pojawiły się żadne nowe wykwity podczas stosowania jednak podkreśla suche skórki.