L`Oreal, Triple Active, Krem odżywczy na noc

Powiększ L`Oreal, Triple Active, Krem odżywczy na noc

Zgłaszająca osoba: lady opium

Triple Active dostarcza skórze składniki niezbędne do jej nawilżania i odżywiania w nocy, gdy proces odbudowy skóry jest najbardziej intensywny.
1. Nawilża - formuła wzbogacona w glicerol zapewnia skórze optymalne nawilżenie.
2. Odżywia - w nocy, gdy procesy odbudowy komórkowej są najbardziej intensywne skóra wypoczywa i odpręża się, aby odzyskać świeżość po przebudzeniu.
3. Odbudowuje - formuła o intensywnym działaniu wspomaga proces odbudowy bariery ochronnej skóry.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Dla wszystkich typów skóry.

Skład: Aqua/Water, Isocetyl Stearate, Glycerin, Hydrogenated Polyisobutene, Cyclohexasiloxane, Sucrose Tristearate, Petrolatum, Polysorbate 61, Cera Alba/Beeswax, Stearyl Alcohol, Ammonium Polyacrylodimethyl Taurate, Stearic Acid, Rosa Canina/Rosa Canina Fruit Oil, Triethanolamine, Disodium EDTA, Cholesterol, Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Butylparaben, CI 17200/Red 33, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene (FIL B10632/1).

Cena: ok. 23zł / 50ml
/bw/

• Ambiwalencja mnie zżera...
  • Kupiłam ten krem jako zamiennik Lano kremu na dzień/noc z Ziaji z racji tego, że chciałam czegoś mniej tłustego, lepiej wchłaniającego się i lepiej pachnącego. Mam jednak mieszane uczucia co do tego specyfiku w cudnym niebieskim szkiełku...

Przede wszystkim już na drugi dzień po zastosowaniu zauważyłam kilka krostek na twarzy, drobnych, bo drobnych ale jednak. Z każdą aplikacją przybywało ich o kilka więcej. Odstawiłam krem na kilka dni i wszystko się uspokoiło. Postanowiłam więc przystapić do romansu po raz kolejny, niestety, efekt ten sam... Mam skórę suchą, jednkaże w niektórych miejscach z rozszerzonymi porami, czasem coś mnie uczuli, albo zapcha mi buziaka, widać ten krem akurat mi nie służy...

Oczekiwałam też, ze będzie się dobrze wchłaniał, a tu niespodzianka - zostawia na twarzy tłusty "flek" gorszy, niż ten, który zostawia Lano krem Ziaji... Rano cała grzywka umazana tym mazidłem, tłusta tak samo jak twarz, która na domiar złego wręcz nie oddycha pod warstwą tego kremu...

Plus tej całej szopki związanej z używaniem Triple Activ jest taki, że mimo zapchania porów, nawilżył mi suche partie skóry. Plus rewelacyjnie działa jako krem pod oczy, dobrze też robi na szyję i dekolt (zwłaszcza teraz, kiedy jest zimno), jednakże jeżli chodzi o mnie, to raczej nie będę tracić zmysłów na jego widok Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sandi708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilża
  • Dostałam ten krem w prezencie. Ładnie wygładza i nawilża skóre.

Zalety:
    +nawilża
    +wygładza
    +wydajny
    +ładnie sie rozprowadza
    +nie zapycha
    +zapach
    +ładny słoiczek

Wady:
    -nie ma

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Koteku za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 19 raz(y)
  • zaskoczenie
  • O ile Triple Active Day zmasakrował moją cerę,o tyle Triple Active Night nieco ją...poprawił.Ale tak czy owak zmieniłam krem na dzień.
    Triple Active Night nie zaszkodził mej cerze,coś tam poprawił,ale ogólnie rzecz biorąc jest obojętny w stosunku do powierzchni całej twarzy.Ale czy aby całej?Nie ukrywam,że stosuję go obecnie jako krem pod oczy.Nie wiem czy postępuję dobrze...Ale efekt przechodzi moje najśmielsze wyobrażenia.Zużyłam gigantyczne ilości kremów pod oczy(zarówno Ziaja,jak i te z tzw.górnej półki lol) i chyba mam jakieś porównanie.Cudnie wygładza skórę pod oczami,cienie są mniej widoczne.Jestem totalnie zaskoczona albowiem dla pozostałych partii twarzy jest niemalże neutralny.Na dodatek używałam kiedyś kremu z tej serii,przeznaczonego zresztą do partii oczu i kompletnie się nie sprawdził.Ma dosyć tępą konsystencję,ale pod oczy jest mega.Nie zapycha,nie przetłuszcza(ale z góry uprzedzam,że nie mam tzw.świecącej skóry),nie wysusza,nie uczula(ale to kwestia indywidualna i nie stosuję na górne powieki).Nie wiem jaka może być sprawiedliwa ocena ponieważ u mnie sprawdza się wyjątkowo dobrze jako...krem pod oczy.Ale nie mam pojęcia czy kupię ponownie,jest tyle jeszcze kremów do odkrycia .
    Nie spodziewałam się,że L'Oreal tak mnie zaskoczy.

Używam tego produktu od: ok.3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: końcówka 1go

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ronit za czytelną i pomocną recenzję?
  • dno
  • Pozapychane pory
    Wysyp wyprysków
    Przetłuszcająca się cera

To wszystko zawdzięczam stosowaniu tego kremu przez 3 tygodnie
    Nigdy w życiu nic mnie tak nie pozapychało, a obrzydliwe, poranne uczucie smalcu na twarzy to był jakiś koszmar. Po tygodniu od odstawienia tego kremu moja skóra zaczęła się uspokajać i gonić ale nadal nie doszła do siebie...
    Należy na niego uważać...

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego

Chcesz pochwalić laradoren za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • świetny
  • plusy:
    + odżywia skórę
    + rano skóra jest gładka i delikatna
    + dobrze się rozprowadza, idealna konsystencja
    + przyjemny delikatny zapach
    + wydajny

minusy:
    - muszę czasem zrobić 1-2 dni mojej skórze przerwę w stosowaniu tego kremu gdyż mogą pojawić się wypryski - mam skórę tłustą
    ale jestem bardzo mile zaskoczona

Chcesz pochwalić nunuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Najlepszy krem na noc z jakim miałam do czynienia! Mam cerę bardzo wrażliwą, która reaguje negatywnie na każdą zmianę klimatu, niewyspanie, gorszą kondycję fizyczną, odwodnienie. Ten krem potrafi zdziałać cuda. Za każdym razem, gdy skóra jest w gorszej kondycji, on doprowadza ją do bardzo dobrego stanu. Świetnie nawilża i wyrównuje koloryt. Zdarzyło się parę razy, że zapchał skórę i po kilku dniach na twarzy wyskakiwały pojawiały się niemiłe niespodzianki, ale jest to niewielki skutek uboczny w porównaniu do ogólnego efektu. W międzyczasie próbowałam już kilku kremów, ale zawsze w końcu powracam do tego. Zdecydowanie polecam wszystkim!!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić mysia_s za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 16 raz(y)
  • Nawet nawet
  • Dostałam go w spadku od mamy, która dostała go na imieniny, a że ona nie używa w ogóle żadnych kremów, to żeby się nie zmarnował, wzięłam go do siebie.

Bardzo dobrze odżywił mi wysuszoną skórę na twarzy. Jako kuracja na noc jest naprawdę bardzo dobry.

Lekko mi podrażniał skórę pod oczami, ale po jakimś czasie się przyzwyczaiłam i nie było już zaczerwienienia - najwidoczniej jakiś silny składnik musiał się "zaklimatyzować"

Osobiście wolę krem z tej firmy "przeciw suchości".

Używam tego produktu od: 3 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie do końca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sesca za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie ideał
  • Prawie, ponieważ kiedy krem jest nałożony na twarz to czuję ulgę, miłe uczucie delikatności, nawilżenia czyli tego czego cera potrzebuje...natomiast efekt znika po umyciu twarzy. Jednak jest to krem a nie lek więc jest to mój do tej pory najlepszy krem nawilżający.

Kupiłam go szukając jakiegoś dobrego kremu na noc dla osoby po 20 i przed 30 rokiem życia... jako, że miał dużo pozytywnych opinii na wizażu i cena nie jest specjalnie wygórowana w porównaniu do innych kremów, które używałam.

wczoraj zużyłam ostatki pierwszego słoiczka więc śmiało mogę powiedzieć, ze jest wydajny! używałam go od końcówki jesieni i całą zime prawie codziennie.

zapach dla mnie ładny, nie utrzymuje się długo, nie drazni.

Konsystencja też przyjemna w nakładaniu.

Minusów nie zauważyłam, jednak zdecydowałam przetestowac inny krem, sądzę, że kupię go ponownie gdyż nie spowodował u mnie żadnych zaczerwienień, ani wyprysków (a czasem moja cera płata figle).

Chcesz pochwalić Marchelo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Używam go od czasu do czau, bo moja cera potrzebuje czegoś lepiej nawilżającego (na co dzień Dermedic Hydrain 2).

Wracam jednak do niego bo podoba mi się jego leciutka konsystencja i przyjemne uczycie po aplikacji

Na plus jest też to, że nie zatyka porów i szybko się wchłania.

Minusy? Czegoś mu brak... Ta jego ultralekkość sprawia, że efekt szybko mija, a ja mam skórę skłonną do przesuszeń i złuszczania się, która potrzebuje wielogodzinnego nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: półtora

Chcesz pochwalić kiziamizia555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Konkretny!
  • Do pielęgnacji cery na noc potrzebuję dobrego, nawilżającego kremu, który jedncześnie nie spowoduje zapychania i dodatkowych "problemów" o poranku w postaci niechcianych lokatorów pryszczy.

Kupiłam ten krem w zestawie z mleczkiem i kremem na dzień płacąc za cały zestaw 36 zł. Cena całkiem przyjemna, tak jak mleczko i recenzowany krem (wersja na dzień czeka jeszcze na swoją kolej). Produkt zamknięty jest w eleganckim, niebieskim słoiczku, zbyt ciężkim, aby np. brać go na wyjazdy. Samo opakowanie jednak wygląda jak opakowania kremów o klasę wyższych i ładnie prezentuje się na półce.

Obawiałam się nieco jego działania, ale zupełnie niepotrzebnie. Krem ma gęstą, treściwą konsystencję, jednak dobrze rozprowadza się po skórze. Intensywny zapach może nie przypaść każdemu do gustu, ja jednak nie należę do wrażliwców i szybko do niego przywykłam. Krem jest niesamowicie wydajny, używałam go chyba z pół roku codziennie, co przy jego i tak przyzwoitej cenie daje świetny stosunek wydajności do ceny.

Działanie - takie, jakiego oczekiwałam. Mimo treściwej konsystencji, dobrze się wchłania. Od razu po nałożeniu czujemy ulgę i nawilżenie, które nie znikają do rana. Po przebudzeniu cera jest miękka i nawilżona. Odnoszę jedynie wrażenie, że jest to pomoc doraźna, a nie długotrwałe nawilżenie, ale i tak uzyskany efekt bardzo mi odpowiadał.

Jako że lubię testować nowe mazidła, rzadko wracam do wcześniej używanych kremów. W jego pprzypadku myślę, że jeszcze kiedyś się spotkamy

Chcesz pochwalić milaaag za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij