L`Oreal, Triple Active, Krem odżywczy na noc

Powiększ L`Oreal, Triple Active, Krem odżywczy na noc

Zgłaszająca osoba: lady opium

Triple Active dostarcza skórze składniki niezbędne do jej nawilżania i odżywiania w nocy, gdy proces odbudowy skóry jest najbardziej intensywny.
1. Nawilża - formuła wzbogacona w glicerol zapewnia skórze optymalne nawilżenie.
2. Odżywia - w nocy, gdy procesy odbudowy komórkowej są najbardziej intensywne skóra wypoczywa i odpręża się, aby odzyskać świeżość po przebudzeniu.
3. Odbudowuje - formuła o intensywnym działaniu wspomaga proces odbudowy bariery ochronnej skóry.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Dla wszystkich typów skóry.

Skład: Aqua/Water, Isocetyl Stearate, Glycerin, Hydrogenated Polyisobutene, Cyclohexasiloxane, Sucrose Tristearate, Petrolatum, Polysorbate 61, Cera Alba/Beeswax, Stearyl Alcohol, Ammonium Polyacrylodimethyl Taurate, Stearic Acid, Rosa Canina/Rosa Canina Fruit Oil, Triethanolamine, Disodium EDTA, Cholesterol, Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Butylparaben, CI 17200/Red 33, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene (FIL B10632/1).

Cena: ok. 23zł / 50ml
/bw/

• Ambiwalencja mnie zżera...
  • Kupiłam ten krem jako zamiennik Lano kremu na dzień/noc z Ziaji z racji tego, że chciałam czegoś mniej tłustego, lepiej wchłaniającego się i lepiej pachnącego. Mam jednak mieszane uczucia co do tego specyfiku w cudnym niebieskim szkiełku...

Przede wszystkim już na drugi dzień po zastosowaniu zauważyłam kilka krostek na twarzy, drobnych, bo drobnych ale jednak. Z każdą aplikacją przybywało ich o kilka więcej. Odstawiłam krem na kilka dni i wszystko się uspokoiło. Postanowiłam więc przystapić do romansu po raz kolejny, niestety, efekt ten sam... Mam skórę suchą, jednkaże w niektórych miejscach z rozszerzonymi porami, czasem coś mnie uczuli, albo zapcha mi buziaka, widać ten krem akurat mi nie służy...

Oczekiwałam też, ze będzie się dobrze wchłaniał, a tu niespodzianka - zostawia na twarzy tłusty "flek" gorszy, niż ten, który zostawia Lano krem Ziaji... Rano cała grzywka umazana tym mazidłem, tłusta tak samo jak twarz, która na domiar złego wręcz nie oddycha pod warstwą tego kremu...

Plus tej całej szopki związanej z używaniem Triple Activ jest taki, że mimo zapchania porów, nawilżył mi suche partie skóry. Plus rewelacyjnie działa jako krem pod oczy, dobrze też robi na szyję i dekolt (zwłaszcza teraz, kiedy jest zimno), jednakże jeżli chodzi o mnie, to raczej nie będę tracić zmysłów na jego widok Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sandi708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilża
  • Dostałam ten krem w prezencie. Ładnie wygładza i nawilża skóre.

Zalety:
    +nawilża
    +wygładza
    +wydajny
    +ładnie sie rozprowadza
    +nie zapycha
    +zapach
    +ładny słoiczek

Wady:
    -nie ma

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Koteku za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 14 raz(y)
  • zaskoczenie
  • O ile Triple Active Day zmasakrował moją cerę,o tyle Triple Active Night nieco ją...poprawił.Ale tak czy owak zmieniłam krem na dzień.
    Triple Active Night nie zaszkodził mej cerze,coś tam poprawił,ale ogólnie rzecz biorąc jest obojętny w stosunku do powierzchni całej twarzy.Ale czy aby całej?Nie ukrywam,że stosuję go obecnie jako krem pod oczy.Nie wiem czy postępuję dobrze...Ale efekt przechodzi moje najśmielsze wyobrażenia.Zużyłam gigantyczne ilości kremów pod oczy(zarówno Ziaja,jak i te z tzw.górnej półki lol) i chyba mam jakieś porównanie.Cudnie wygładza skórę pod oczami,cienie są mniej widoczne.Jestem totalnie zaskoczona albowiem dla pozostałych partii twarzy jest niemalże neutralny.Na dodatek używałam kiedyś kremu z tej serii,przeznaczonego zresztą do partii oczu i kompletnie się nie sprawdził.Ma dosyć tępą konsystencję,ale pod oczy jest mega.Nie zapycha,nie przetłuszcza(ale z góry uprzedzam,że nie mam tzw.świecącej skóry),nie wysusza,nie uczula(ale to kwestia indywidualna i nie stosuję na górne powieki).Nie wiem jaka może być sprawiedliwa ocena ponieważ u mnie sprawdza się wyjątkowo dobrze jako...krem pod oczy.Ale nie mam pojęcia czy kupię ponownie,jest tyle jeszcze kremów do odkrycia .
    Nie spodziewałam się,że L'Oreal tak mnie zaskoczy.

Używam tego produktu od: ok.3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: końcówka 1go

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ronit za czytelną i pomocną recenzję?
  • dno
  • Pozapychane pory
    Wysyp wyprysków
    Przetłuszcająca się cera

To wszystko zawdzięczam stosowaniu tego kremu przez 3 tygodnie
    Nigdy w życiu nic mnie tak nie pozapychało, a obrzydliwe, poranne uczucie smalcu na twarzy to był jakiś koszmar. Po tygodniu od odstawienia tego kremu moja skóra zaczęła się uspokajać i gonić ale nadal nie doszła do siebie...
    Należy na niego uważać...

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego

Chcesz pochwalić laradoren za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • świetny
  • plusy:
    + odżywia skórę
    + rano skóra jest gładka i delikatna
    + dobrze się rozprowadza, idealna konsystencja
    + przyjemny delikatny zapach
    + wydajny

minusy:
    - muszę czasem zrobić 1-2 dni mojej skórze przerwę w stosowaniu tego kremu gdyż mogą pojawić się wypryski - mam skórę tłustą
    ale jestem bardzo mile zaskoczona

Chcesz pochwalić nunuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Najlepszy krem na noc z jakim miałam do czynienia! Mam cerę bardzo wrażliwą, która reaguje negatywnie na każdą zmianę klimatu, niewyspanie, gorszą kondycję fizyczną, odwodnienie. Ten krem potrafi zdziałać cuda. Za każdym razem, gdy skóra jest w gorszej kondycji, on doprowadza ją do bardzo dobrego stanu. Świetnie nawilża i wyrównuje koloryt. Zdarzyło się parę razy, że zapchał skórę i po kilku dniach na twarzy wyskakiwały pojawiały się niemiłe niespodzianki, ale jest to niewielki skutek uboczny w porównaniu do ogólnego efektu. W międzyczasie próbowałam już kilku kremów, ale zawsze w końcu powracam do tego. Zdecydowanie polecam wszystkim!!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić mysia_s za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 15 raz(y)
  • Nawet nawet
  • Dostałam go w spadku od mamy, która dostała go na imieniny, a że ona nie używa w ogóle żadnych kremów, to żeby się nie zmarnował, wzięłam go do siebie.

Bardzo dobrze odżywił mi wysuszoną skórę na twarzy. Jako kuracja na noc jest naprawdę bardzo dobry.

Lekko mi podrażniał skórę pod oczami, ale po jakimś czasie się przyzwyczaiłam i nie było już zaczerwienienia - najwidoczniej jakiś silny składnik musiał się "zaklimatyzować"

Osobiście wolę krem z tej firmy "przeciw suchości".

Używam tego produktu od: 3 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie do końca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sesca za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie ideał
  • Prawie, ponieważ kiedy krem jest nałożony na twarz to czuję ulgę, miłe uczucie delikatności, nawilżenia czyli tego czego cera potrzebuje...natomiast efekt znika po umyciu twarzy. Jednak jest to krem a nie lek więc jest to mój do tej pory najlepszy krem nawilżający.

Kupiłam go szukając jakiegoś dobrego kremu na noc dla osoby po 20 i przed 30 rokiem życia... jako, że miał dużo pozytywnych opinii na wizażu i cena nie jest specjalnie wygórowana w porównaniu do innych kremów, które używałam.

wczoraj zużyłam ostatki pierwszego słoiczka więc śmiało mogę powiedzieć, ze jest wydajny! używałam go od końcówki jesieni i całą zime prawie codziennie.

zapach dla mnie ładny, nie utrzymuje się długo, nie drazni.

Konsystencja też przyjemna w nakładaniu.

Minusów nie zauważyłam, jednak zdecydowałam przetestowac inny krem, sądzę, że kupię go ponownie gdyż nie spowodował u mnie żadnych zaczerwienień, ani wyprysków (a czasem moja cera płata figle).

Chcesz pochwalić Marchelo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Używam go od czasu do czau, bo moja cera potrzebuje czegoś lepiej nawilżającego (na co dzień Dermedic Hydrain 2).

Wracam jednak do niego bo podoba mi się jego leciutka konsystencja i przyjemne uczycie po aplikacji

Na plus jest też to, że nie zatyka porów i szybko się wchłania.

Minusy? Czegoś mu brak... Ta jego ultralekkość sprawia, że efekt szybko mija, a ja mam skórę skłonną do przesuszeń i złuszczania się, która potrzebuje wielogodzinnego nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: półtora

Chcesz pochwalić kiziamizia555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Konkretny!
  • Do pielęgnacji cery na noc potrzebuję dobrego, nawilżającego kremu, który jedncześnie nie spowoduje zapychania i dodatkowych "problemów" o poranku w postaci niechcianych lokatorów pryszczy.

Kupiłam ten krem w zestawie z mleczkiem i kremem na dzień płacąc za cały zestaw 36 zł. Cena całkiem przyjemna, tak jak mleczko i recenzowany krem (wersja na dzień czeka jeszcze na swoją kolej). Produkt zamknięty jest w eleganckim, niebieskim słoiczku, zbyt ciężkim, aby np. brać go na wyjazdy. Samo opakowanie jednak wygląda jak opakowania kremów o klasę wyższych i ładnie prezentuje się na półce.

Obawiałam się nieco jego działania, ale zupełnie niepotrzebnie. Krem ma gęstą, treściwą konsystencję, jednak dobrze rozprowadza się po skórze. Intensywny zapach może nie przypaść każdemu do gustu, ja jednak nie należę do wrażliwców i szybko do niego przywykłam. Krem jest niesamowicie wydajny, używałam go chyba z pół roku codziennie, co przy jego i tak przyzwoitej cenie daje świetny stosunek wydajności do ceny.

Działanie - takie, jakiego oczekiwałam. Mimo treściwej konsystencji, dobrze się wchłania. Od razu po nałożeniu czujemy ulgę i nawilżenie, które nie znikają do rana. Po przebudzeniu cera jest miękka i nawilżona. Odnoszę jedynie wrażenie, że jest to pomoc doraźna, a nie długotrwałe nawilżenie, ale i tak uzyskany efekt bardzo mi odpowiadał.

Jako że lubię testować nowe mazidła, rzadko wracam do wcześniej używanych kremów. W jego pprzypadku myślę, że jeszcze kiedyś się spotkamy

Chcesz pochwalić milaaag za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyjemny krem na noc
  • krem zakupiłam ponieważ szukałam kremu na noc. Przypadkowo wybór padł własnie na ten krem. Mogę śmiało go polecić. Ma fajną konstystencję, dobrze się wchłania. Rano buzia jest delikatna, nawilżona i promienna. Co najważniejsze nie zapycha. Mam dość trudną cere mieszaną, ale ten krem sobie poradził. Polecam.

Używam tego produktu od: 6 msc
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1 opakowanie

Chcesz pochwalić missclaudine za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem całkiem
  • Cudów sie nie spodziewałam, ale ten krem spełnia większość moich oczekiwań. Pomimo że konststencja jest dość treściwa, krem błyskawicznie sie wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Radzi sobie nawet z łuszczącym obszarem między brwiami, a u mnie to jest największy problem. Na pewno jeszcze nie raz go kupię

Chcesz pochwalić lenamadzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko
  • Patrząc na półkę do tej pory omijałam z daleko Loreal , ale ostatnio będąc w rossmanie z przyjaciółką kosmetyczką coś mnie tknęło ... i miłe zaskoczenie bo :

+ma tylko 2 parabeny i mniej alkoholu
    +konsystencja konkretna i lekka
    +fajnie się rozprowadza
    +jak dla mnie wsytarczająco nawilżający - rano buźka nawilżona i promienna
    +zapach
    +nie zapycha

Cena znośna

Jedynym minusem jest to że twarz się nieco świeci po nim ale na noc to żadna przeszkoda !

Generalnie mocno mocno Polecam !

Chcesz pochwalić rastafari_girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry krem
  • Nie przepadam za L'Oreal, dlatego sama bym tego kremu nie kupiła. Dostałam go w prezencie i na początku podchodziłam do niego z rezerwą, jednak po kilku zastosowaniach się przekonałam. Jest to naprawdę dobry, odżywczy krem. Nawilża, pozostawia warstwę ochronną i uczucie zadbanej skóry. Zapach bardzo przyjemny, nienachalny. Konsystencja gęsta, zbita. Krem wchłania się długo, skóra po nałożeniu jest tłusta, ale rano jest delikatna i nawilżona.
    Krem nie robi w sumie nic konkretnego, ale używanie go to czysta przyjemność. Nie zapycha i co ważne - nie uczula!
    Plus za ładny ciężki szklany słoiczek

Chcesz pochwalić alicyjek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety...
  • ...to nie jest mój typ,nie spełnił oczekiwań

Plusy:
    +ładne opakowanie
    +pięknie pachnie
    +mimo gęstości i tłustości,szybko się wchłania

Minusy:
    -niestety nie poprawił stanu mojej cery
    -niedostatecznie nawilża

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Chcesz pochwalić Zarzo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Dobry, treściwy krem na noc. Nie stłuszcza cery i nie zapycha. Mimo gęstej konsystencji wchłania się w miarę szybko. Baaardzo wydajny. Plus za estetyczne opakowanie i piękny kolor słoiczka. Kosmetyk niezły z rodzaju bezpiecznych i pewnych choć bez fajerwerków. Szukam dalej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Camillina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry krem
  • Naprawdę przyjemny w uzyciu krem, nawliza, zostawia na twarzy wyczuwalna warstwę, ale nie jest tlusty.Osobiscie nie lubie bardzo tlustych kremow na noc bo mama wrazenie jakbym wysmarowala sie maslem Krem tworzymila jedwbista warstwe na twarzy. Zapach bardzo delikatny, niedrazniacy. Podoba mi sie solidne, szklane opakowanie, daje wrazenie "porządnego" produktu. Mam wrazenie ze skora jest dobrze odzywiona, z czystym sumieniem moge polecić ten krem. Plusem jest tez cena, jest tani.

Chcesz pochwalić Majuchna88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • naprawdę bardzo dobry dobrze nawilża, nie zapycha porów, jest gęsty ale nie tworzy "łoju" na buzi więc może być stosowany dla osób z cerą mieszaną
    nie podrażnia, jest tani i wystarcza na długo więc warto wypróbować

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić pusiunia 11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przecietny
  • Poprawny krem, ale raczej powinien byc zaadresowany do cer mlodszych, natomiast jest uniwersalny, czyli jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego.
    Jest dosc gesty, przyjemnie pachnie, blyskawicznie wchlania i moja skora prosila o jeszcze. Uzywalam na serum z cokolwiek lepszym efektem jednak bez szalenstw.
    Zuzylam, zdecydowanie nie ponowie zakupu

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić DoriskaJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry jako nawilzacz na noc
  • Zglosilam do moderatora,ze blednie zrobilam recenzje temu kremowi, majac na mysli tak samo wygladajacy niebieski REVITALIFT... Nic jednak nie zostalo zrobione/zmienione, zadnej pomocy ani rady.

Tak wiec zmuszona edytowac recenzje sama...

Otoz przypadkiem zakupilam TEN krem ostatnio, i porownujac wszystko patrze,ze juz mu dalam recenzje A mialam na mysli LOREAL REVITALIFT rowniez niebieski sloiczek :P

Od poczatku: ten akurat kremik spodobal mi sie bardziej od revitalift. A to dlatego,ze jest nieco lzejszy i ma przyjemniejsza konsystencje.
    Opakowanie jest typowe dla L Oreala. Solidne, calkiem fajnie prezentujace sie w lazience, ladny niebieski kolorek..
    Kremik ma kolor jasniutko rozowy, bardzo mily, mydlano-lorealowski zapach. Jestem pewna,ze dla fanek zapachow tej firmy nie bedzie zadnych problemow z zaakceptowaniem i tej pozycji..
    Nakladam na oczyszczona i ztonizowana twarz- wspaniale sie rozprowadza. Jest leciutki ale jakby troche zageszczony, gdyz jest wlasnie przeznaczony na noc. Mimo to szybko sie wchlania i jest przyjemny w uzyciu, czego nie dawal mi Revitalift (choc tamten mial podobno dzialanie anty-ageing, wiec moze dlatego wszystko innne).
    Skora jest nawilzona w sposob wystarczajacy a nawet wiecej
    Kiedy dotykam skory przed snem czuje,ze jest cudownie nakremowana i gladka.
    Produkt nie spowodowal zadnych alergii czy zapychania.
    Polecam dla osob, ktore szukaja przyjemnego i nawilzajacego kremu na noc. Przypomina mi nieco rozowy krem Olaya Hydration- cos- tam, choc Olay mogl sie schowac ze swoim okropnym zapaszkiem..

Uzywam tego produktu od: miesiaca
    Ilosc zuzytych opakowac: 1

Chcesz pochwalić Ivi 1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię jego zapach
  • nawilża, nie uczula a ładnie pachnie, szybko się wchłania, nie zauważyłam żeby robił jakieś spektakularne efekty i tego nie oczekiwałam , to jest raczej takie kremidło, które warto mieć pod reką jak się nie ma czegoś lepszego, albo jak się robi przerwę w kuracji innym kremem, a mi wystarczają pierwsze 3 powody aby do niego wracać

Używam tego produktu od: kilku lat na przemian z innymi kremami
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest niezły
  • Podobnie jak jego odpowiednik na dzień, ma delikatny, nie irytujący zapach. Działanie... Hm... Nie zauważyłam żeby szkodził, a czy pomaga? Może odrobinę, skóra po nocy wygląda na wypoczętą, ale nie ma szału.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Siejusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny
  • Bardzo miły, przyjemny krem, polubiliśmy się
    Fajna konsystencja, dobrze się nakłada i rozprowadza, delikatnie półtłusty, taki jak chciałam. Lubię jak krem na noc jest odczuwalny na skórze, wtedy czuję, że skóra dostała wielką porcję nawilżenia. Wchłania się, zostawiając na skórze taką miłą poświatę. Na noc pasuje Przyjemny zapach, nie narzucający się, milutki dla nosa. Wydajny' niewielka ilość wystarczy.
    Naprawdę dobrze nawilża, wstając rano nadal czuję, że moja twarz jest mięciutka i nie napięta. W takiej cenie, taki produkt? Jak najbardziej!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze

Chcesz pochwalić LoveMyHamster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Krem jak większość z tej firmy bardzo miły w aplikacji, przyjemny zapach, dobrze nawilża ładnie się wchłania skóra rano milutka w dotyku spokojnie można pod niego nałożyć serum czy ampułkę, wydajny, nie zapycha i nie pozostawia tłustej warstewki na skórze Kosmetyk przy tej cenie naprawdę godny polecenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Sweetty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obojętny
  • Krem nawilżający - innych efektów nie zauważyłam.

Wydaje mi się, że nie nadaję się do cery tłustej i mieszanej - powodował u mnie ponowne pojawienie się trądziku.

Przyjemny nie za intensywny zapach.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić miisiaa za czytelną i pomocną recenzję?