Sleek Make Up, Face Contour Kit (Paletka do modelowania twarzy)

Powiększ Sleek Make Up, Face Contour Kit (Paletka do modelowania twarzy)

Zgłaszająca osoba: zuzalenkam

Paletka do konturowania twarzy: jeden ciemny mat oraz drugi jasny, rozświtlający. Daje naturalny efekt, w zależności od ilości nakładanych warstw, można osiągnąć delikatny, bądź wyrazisty efekt. Opakowany w elegancką kasetką, dodatkowo instrukcja nakładania. Brak pędzla. Dostępne w 3 odcieniach (w zależności od karnacji).

Cena: 6GBP / 14g
/bw/

• bardzo fajny zestaw
  • Nie jest to produkt idealny, aczkolwiek bardzo dobry i z chęcią będę go używać, jednak zamierzam dalej poszukiwać ideału. Dotąd jako brązera używałam różu z Wibo o odcieniu 11 - sprawdzał się świetnie, ale kolor był zbyt ciepły. Zamarzyłam o rozświetlaczu (zachwycona efektem, jaki uzyskałam na policzkach męcząc się z połyskującym cieniem do powiek), nie stać mnie jednak na razie na Mary Lou, więc postanowiłam zdecydować się na zestaw ze Sleeka. Za przyzwoitą cenę rozwiązałam 2 problemy - za ciepły odcień brązera i brak rozświetlacza

+ typowe dla sleeka eleganckie, solidne opakowanie z lusterkiem
    + cena

Brązer:
    + mat!
    + trwałość całkiem przyzwoita
    + mocna pigmentacja, jak to u Sleeka bywa
    - jak na wersję "Light", brązer jest bardzo ciemny, przez co trzeba aplikować go bardzo oszczędnie

Rozświetlacz
    + piękna "tafla" połysku
    + trwałość
    Nie znam się na rozświetlaczach, więc nie wiem, co jeszcze ocenić - podoba mi się

Używam tego produktu od: 1-2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kultynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia swoje zadanie
  • Nie jestem fanką bronzerów i jeszcze do niedawna nie wiedziałam z czym to się je. Nie uważałam, żeby to był kosmetyk niezbędny. Od kiedy mam Sleek\'a, używam bronzera na co dzień. Mam odcień light i jestem z niego zadowolona. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo to jest mój pierwszy czy drugi bronzer, stąd brak mi punktu odniesienia.

+ jest delikatny, ma całkiem ładny odcień;
    + bardzo miło, że jest rozświetlacz - do tego jest bardzo intensywny i pięknie podkreśla m.in. łuk brwiowy - ma szerokie zastosowanie;
    + opakowanie - jak zawsze i poręczne, i ładne, do tego solidne z przydatnym (dla niektórych) lusterkiem;
    + dość długo utrzymuje się na twarzy - po kilku godzinach wciąż jest tam, gdzie być powinien;
    + bardzo wydajny - po roku stosowania niemal codziennie, nadal jest go całe mnóstwo, jak tak dalej pójdzie, to starczy mi go do końca żywota;
    + niewiele potrzeba, żeby osiągnąć ciekawy efekt, z drugiej strony - uwaga na ilość, można przesadzić;
    + jest matowy! widziałam bronzery, które miały mnóstwo drobinek, tutaj same decydujemy, czy chcemy wzbogacić nasz bronzer jakimś błyskiem.

- dostępność - nieszczęsny, wyspiarski Sleek...

Gwiazdkę odejmuję właśnie za dostępność i za fakt, że nie mogę go porównać do innych bronzerów, ale mam nadzieję, że niebawem się to zmieni.Używam tego produktu od: 1 rokIlość zużytych opakowań: nadal pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić summer_overture za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy bronzer EVER in my life.
  • Oceniam wersję light.

W zasadzie to JEST mój KWC w kategorii bronzer.
    + jest cudownie matowy
    + ma dobrą konsystencję, nie pyli, nie jest zbity
    + nadaje się zarówno do konturowania jak i bronzowienia
    + wygląda bardzo naturalnie
    +nie ma żółtych ani czerwonych tonów
    + odcień light jest świetny nawet dla bardzo jasnych cer

Czemu, więc odjęłam pół gwiazdki? Ponieważ wkurza mnie, że jest mały i że jest w duecie z rozświetlaczem który jest za duży. Skończywszy cały bronzer zostało mi około 80% rozświetlacza. Wolałabym móc kupić bronzer solo i to w większym opakowaniu ponieważ z tego małego prostokącika jaki wyprodukowano ciężko równomiernie nabrać produkt na duże pędzle typu kabuki.

Sleeku, błagam. Wyprodukujcie mój ukochany bronzer wersji XXL <3

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe, kompletnie zużyte

Chcesz pochwalić helluvaretard za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudeńko
  • Nigdy wcześniej bronzera nie miałam, więc nie mam porównania, ale bardzo się z nim polubiłam. Bronezer jest totalnie matowy, a rozświetlacz ma mnóstwo małych drobinek, ale nie jest nachalny. Bronzera używam właściwie codziennie, rozświetlacza tylko na jakieś wyjścia. Mam tę najjaśniejszą wersję, ponieważ mam jasną karnację, polecam dla początkujących. Efekt widoczny, ale ciężko sobie zrobić krzywdę

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sherlocked za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny zestaw
  • To mój pierwszy bronzer i rozświetlacz. Nie wyobrażam sobie bez niego makijażu. Mam dość jasną karnację.
    +bronzer łatwo się stopniuje, dobrze rozciera, ładnie konturuje
    +nie jest zbyt pomarańczowy
    +rozświetlacz przepięknie podkreśla kości policzkowe

-dostępność (kupiłam w sklepie internetowym)
    +/utrzymuje się max 4-5 godzin. nie wiem, czy to długo, czy krótko, ale zawsze mam go w torebce i sobie poprawiam jak jest potrzeba Używam tego produktu od: dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xweetok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zepchnął z podium dotychczasowych faworytów.
  • Zachorowałam na ten produkt kiedy zobaczyłam efekty na buziach blogerek.
    Posiadam wersję light. Zestaw jest wspaniały. Jeśli chodzi o bronzer, to jest silnie napigmentowany- wystarczy musnąć pędzlem aby osiągnąć zadowalający efekt. Kolor idealnie matowy, nie jest pomarańczowy, a to rzadkie wśród bronzerów. Trwały i nie do zdarcia- jest w stanie wytrzymać naprawdę wiele.

Rozświetlacz- perłowy róż; na skórze daje super efekt tafli odbijającej światło, bardzo twarzowy i równie trwały jak bronzer. Dotychczas nie używałam rozświetlaczy i nie przepadałam za nimi, teraz uczę się jak je stosować i widzę ogromną różnicę w wyglądzie makijażu. I znowu- sleekowe świecidełko daje mocny efekt, dlatego też tak jak i w przypadku bronzera- wystarczy odrobina.

Opakowanie jest świetne, klasyczne, małe, poręczne, z wielkim lusterkiem. Podoba mi się, że do kosmetyku dołączona jest mała "instrukcja" ze zdjęciami, obrazująca krok po kroku sposób konturowania twarzy. Sądzę że jest to bardzo pomocne, zwłaszcza dla osób które dopiero zaczynają przygodę z konturowaniem- wszystko jest dokładnie wyjaśnione.

Uwielbiam ten zestaw i z powodzeniem używam na codzień oraz na imprezy, polecam- kolory są odpowiednio dobrane i naturalne- bez ceglastych bądź pomarańczowych tonów. Naprawdę warto zakupić! Żałuję tylko że kosmetyki Sleek są w Polsce tak słabo dostępne, w UK spotykałam je na każdym kroku, dodatkowo tam ceny są naprawdę niskie...

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie- wydajne, chyba nigdy się nie skończy

Chcesz pochwalić 808gienia808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Paletke kupilam na alledrogeria.pl po przeczytaniu recenzji i pochwałach youtuberek oczekiwałam cudów lecz nie powaliła mnie.Mam odcien light,brozner jest dobry ale łatwo przesadzić i wygląda się jak klaun rozświetlacz jest w porządku ale szczerze nie widze zbytniej różnicy..

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olinxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam Sleek'a
  • Jestem stosunkowo blada, ale wybrałam kolor Medium.

Plusy:
    - Dwa w jednym, nie trzeba kupować oddzielnie rozświetlacza i bronzera
    - Ładne opakowanie do torebki
    - Wydajny (końca nie widać!)
    - Trwały (chociaż nie zawsze... ( patrz minusy) jeśli mamy jakieś wielkie wyjście polecam fixer)
    - Fajnie się rozciera, nie mam z nim jakiś większych problemów
    - Dobrze, że bronzer jest matowy

Minusy:
    - Łatwo z nim przesadzić (bronzer wygląda wtedy śmiesznie, a rozświetlacz sztucznie)
    - Nie ma pędzelka w opakowaniu, więc trzeba brać oddzielnie do torebki
    - I co do trwałości właśnie, zauważyłam, że dużą role gra tutaj podkład bądź puder, więc trzeba testować na, którym zachowuje się dobrze a na którym lepiej go nie używać.

Polecam, ale nie osobom, które wcześniej nie używały tego typu kosmetyków.
    Zabieram pół gwiazdki właśnie za te "głupie" minusy

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić xcandyxdollx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Posiadam odcień medium.
    Brąz jest świetny, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, jednak rozświetlacz jest za bardzo napigmentowany, wygląda sztucznie i jest zbyt pomarańczowy. W małej ilości sprawdza się nieźle, ale nie takiego efektu oczekuję.

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SkyFerreira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Od kiedy zaczęłam zabawę z konturowaniem twarzy szukałam kosmetyku z którym zwiążę się na dłużej. Paletka Sleek ma duże szanse. Konsystencja idealna, świetnie się rozprowadza i pozwala kontrolować cały proces nakładania bronzera. Rozświetlacz daje subtelny efekt bez bazarowej tandety. Trwałość przyzwoita. Pół gwiazdki odejmuję za nieco zbyt pomarańczowy ton dla mojej jasnej karnacji.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Camillina za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij