Sleek Make Up, Face Contour Kit (Paletka do modelowania twarzy)

Powiększ Sleek Make Up, Face Contour Kit (Paletka do modelowania twarzy)
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 32,99 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: zuzalenkam

Paletka do konturowania twarzy: jeden ciemny mat oraz drugi jasny, rozświtlający. Daje naturalny efekt, w zależności od ilości nakładanych warstw, można osiągnąć delikatny, bądź wyrazisty efekt. Opakowany w elegancką kasetką, dodatkowo instrukcja nakładania. Brak pędzla. Dostępne w 3 odcieniach (w zależności od karnacji).

Cena: 6GBP / 14g
/bw/

• Zdecydowanie dla ciepłych typów urody
  • Posiadam odcień light.
    Bronzer
    Zdecydowanie ciepły, wpada w rude tony. Dobrze się rozprowadza i jest trwały, mimo mojej tłustej cery.
    Z pewnością jest wydajny, używam go stale od kilku miesięcy i zużycie jest niewielkie. Kiepsko komponuje sie z różami do policzków, właśnie o różowej barwie. Te kolory sie gryzą. Za to ze morelowymi wyglada super.
    Nie kupię go ponownie, ponieważ nie odpowiada mi ten kolor.

Rozswietlacz
    Kiepsko zmielony, nie daje ładnej poświaty na skórze. Kolor jest całkiem w porządku, trudno go jednoznacznie określić. Mnie sie nie podoba, używam jedynie do rozświetlania kącików oczu i tutaj dobrze sie sprawdza.

Ogromny plus za użyteczne opakowanie z lusterkiem, w kształcie kasetki.

Dla mnie produkt przeciętny ze względu na kolor. Gdyby bronzer był odrobinę chłodniejszy, a rozświetlacz mocniej zmielony, zapewne kupiłabym ponownie.

Używam tego produktu od: 7 mcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 op.

Chcesz pochwalić monik.a za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

• Mocno przereklamowany produkt
  • Kupiłam go zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami w internecie, jednak nie jestem w stanie się z nimi zgodzić.
    Mam odcień light.

+ ładne, solidne plastikowe opakowanie z lusterkiem,
    + wydajność,
    + trwałość - utrzymuje się na twarzy cały dzień, a ponieważ mam skórę mieszanką w kierunku tłustej to spory plus,
    + cena ok 30zł jak za dwa produkty jest bardzo przystępna,
    + dostępność (mieszkam w Krakowie gdzie nie ma problemu z dostępnością produktów sleek - drogeria Pigment. Dostępny jest również w wielu sklepach internetowych),
    + bronzer jest całkowicie matowy,

Jednak pomimo tych plusów nie kupię go więcej ze względu na to jak wygląda:
    - bronzer jest ciepły, wpadający w pomarańcz i absolutnie nie nadaje się do konturowania. Mój duży i szeroki nos po próbach konturowania tą paletką wyglądał jak marchewka,
    +/- bronzer jest dość mocno napigmentowany przez co łatwo sobie zrobić nim palmy, które później trudno rozetrzeć i wygląda to bardzo nienaturalnie,

- rozświetlacz jest w kolorze brzoskwiniowo-rózowym, moim zdaniem jest zbyt nachalny i wygląda tandetnie,

Chcesz pochwalić dddoris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny dla początkujących i średniozaawansowaych
  • Plusy:
    - bardzo wydajny,
    - tani,
    - można wybrać odcień dopasowany do karnacji,
    - lusterki,
    - solidne opakowanie, -
    - rozświetlacz idealny,
    - bronzer też niczego sobie, chociaż spotkałam na swojej drodze ciut lepsze,

Minusy:
    - troszkę mało trwały (nalezy wziąć poprawkę, że mam cerę mieszaną)
    -trudno dostępny stacjonarnie

Świetny zestaw do konturowania za niską cenę. Jak najbardziej polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić chonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony rozświetlacz
  • Jest to paletka zawierająca bronzer i rozświetlacz w mocnym, bardzo solidnym opakowaniu z lusterkiem.
    Posiadam 2 odcienie: Light i Medium.
    W obu paletkach bronzery są ciepłe, wpadają w pomarańcz.
    Rozświetlacz w paletce light ma przepiękny kolor- brzoskwiniowy, z delikatnymi drobinkami bez kiczowatych brokatów. W medium bardziej przypomina barwą złotawy szampan, ale nie do końca.
    Rozświetlacze:
    +trwałość, odcienie, pigmentacja, wydajność. efekt
    -minusów brak
    Bronzery:
    +trwałość, ekstra pigmentacja, ekstra wydajność
    -dla mnie zbyt ciemne, pomarańczowy odcień, łatwo przesadzić
    +estetyczne, solidne, niezniszczalne, z lusterkiem, nie wielkie i poręczne
    Inne:
    +cena w stosunku do wydajności, jakości, trwałości
    -dostępność-tylko internet, ale wystarcza na długo więc nie ubolewam za bardzo

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, w 1 nie widać ubytku, w 2 ubytek 1/3 rozświetlacza

Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny!
  • Jestem szczęśliwą posiadaczką najjaśniejszego zestawu.

Bronzer w 100% spełnia swoje zadanie, nie zawiera żadnych błyszczących, brokatowych drobinek - absolutny mat o który mi chodziło. Trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić z ilością, gdyż jest bardzo mocno napigmentowany. Aczkolwiek kolor idealnie współgra z cerą, nie wpada w pomarańcz jak niektóre bronzery.

Rozświetlacz natomiast to mój zdecydowany faworyt, którego uzywam w makijażu codziennym do rozświetlenia policzków. Uzyskuję dzięki niemu efekt glow.

Malutki (-) za trwałość, mogłaby być dłuższa, ale biorąc pod uwagę całokształt zdecydowany hit!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Katiee92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Bronzer nadaje się zarówno do konturowania jak i opalania, ładnie wygląda na buzi, nawet tak bladej jak moja (posiadam wersję najjaśniejszą light). Nie jest bardzo trwały, całego dnia nie przetrwa, ale w takiej cenie można mu to wybaczyć. Rozświetlacz trochę się sypie, ale daje ładny efekt tafli, który można stopniować.

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić lifeofkrystyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • zostaję przy nim
  • Poza minimalnym minusem za trwałość - nie jest do końca na cały dzień, wieczorem trzeba poprawić.

Same plusy.
    Piękny odcień matowego brązu, piękne rozświetlenie.
    Śliczne i trwałe opakowanie.
    Lusterko.
    Wydajność.
    Na krótkie wyjazdy wystarczy to i tusz do rzęs - robi za bronzer, róż, cień do powiek, rozświetlacz daje też bardzo fajny efekt na ustach a bronzer na brwiach.
    Mam go zawsze przy sobie.

Używam tego produktu od: marca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Kasiaprzedlustrem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały do modelowania twarzy
  • Posiadam wersję Medium i uważam ją za świetną dla mojej karnacji (lekko oliwkowa, czasami ciepła - latem, lekko chłodniejsza zimą)

+ trwałość
    + dosyć przystępna cena
    + kolor piękny
    + świetnie się rozprowadza i rozciera
    + do policzków, ale także całościowego konturowania
    + opakowanie bardzo trwałe, świetne do torebki
    + przydatne lustereczko

- rozświetlacz beznadziejny, nie używam w ogóle (chyba, że jako cień)
    - trudno dostępny (online)

Jako bronzer 5/5, ale jest to paletka/zestaw, więc mały minus za rozświetlacz.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Paulina_Be za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec!
  • Posiadam wersję light.

Bronzer:
    + pięknie rozprowadza się na buzi
    + bardzo mocno na pigmentowany
    + nie robi smug, bardzo ładnie konturuje twarz
    + trwałość!

Ogólnie:
    + małe, solidne opakowanie
    + lusterko
    + dostępność w Rzeszowie

Chcesz pochwalić lady_lotta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Produkt znajduje się w solidnym, plastikowym opakowaniu, z porządnym zamknięciem. Nie żaden bazarkowy plastik. W środku mamy całkiem spore lusterko.
    Posiadam wersję light.
    Bronzer: jest twardy, ale łatwo nabiera się go na pędzel. Nie kruszy się i nie osypuje. Jest dość ciemny, matowy, dobrze napigmentowany, więc na moją cerę wystarczy odrobinka, aby był wyraźnie widoczny.Jest więc wydajny Jeśli nie ma się wprawy, to początkowo ciężko go rozetrzeć i potrafi robić smugi. Utrzymuje się na twarzy przez cały dzień.
    Rozświetlacz: Uwielbiam go po prostu. Jest dość miękki, łatwo nabiera się na pędzel. Nie kruszy się, nie osypuje. Łatwo rozprowadza się i rozciera na twarzy. Zapewnia piękne wykończenie makijażu, fantastycznie rozświetla. Wystarczy nałożyć go odrobinkę, aby osiągnąć zadowalający efekt. Nie widać w nim pojedynczych drobinek, więc na pewno nie daje tandetnego, brokatowego efektu Jest również wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?