Sleek Make Up, Face Contour Kit (Paletka do modelowania twarzy)

Powiększ Sleek Make Up, Face Contour Kit (Paletka do modelowania twarzy)

Zgłaszająca osoba: zuzalenkam

Paletka do konturowania twarzy: jeden ciemny mat oraz drugi jasny, rozświtlający. Daje naturalny efekt, w zależności od ilości nakładanych warstw, można osiągnąć delikatny, bądź wyrazisty efekt. Opakowany w elegancką kasetką, dodatkowo instrukcja nakładania. Brak pędzla. Dostępne w 3 odcieniach (w zależności od karnacji).

Cena: 6GBP / 14g
/bw/

• Ulubieniec!
  • Posiadam wersję light.

Bronzer:
    + pięknie rozprowadza się na buzi
    + bardzo mocno na pigmentowany
    + nie robi smug, bardzo ładnie konturuje twarz
    + trwałość!

Ogólnie:
    + małe, solidne opakowanie
    + lusterko
    + dostępność w Rzeszowie

Chcesz pochwalić lady_lotta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Produkt znajduje się w solidnym, plastikowym opakowaniu, z porządnym zamknięciem. Nie żaden bazarkowy plastik. W środku mamy całkiem spore lusterko.
    Posiadam wersję light.
    Bronzer: jest twardy, ale łatwo nabiera się go na pędzel. Nie kruszy się i nie osypuje. Jest dość ciemny, matowy, dobrze napigmentowany, więc na moją cerę wystarczy odrobinka, aby był wyraźnie widoczny.Jest więc wydajny Jeśli nie ma się wprawy, to początkowo ciężko go rozetrzeć i potrafi robić smugi. Utrzymuje się na twarzy przez cały dzień.
    Rozświetlacz: Uwielbiam go po prostu. Jest dość miękki, łatwo nabiera się na pędzel. Nie kruszy się, nie osypuje. Łatwo rozprowadza się i rozciera na twarzy. Zapewnia piękne wykończenie makijażu, fantastycznie rozświetla. Wystarczy nałożyć go odrobinkę, aby osiągnąć zadowalający efekt. Nie widać w nim pojedynczych drobinek, więc na pewno nie daje tandetnego, brokatowego efektu Jest również wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • aaaaabsolutnie fantastyczny
  • Mój ideał.
    Jestem uzależniona od bronzerów i rozświetlaczy i nie rozstaję się z nimi. Ten produkt jest do tego idealny.

+ma zgrabne opakowanie, które bez trudu mieści się w torebce a przy tym wystarczy tylko jedno a nie osobno oba produkty
    + ma śliczne opakowanie, którego nie wstyd wyciągać na ulicy
    + ma idealnie dobrane barwy - bronzer jest aksamitny i matowy, rozświetlacz wyrazisty, ale nie anrzucający się
    + nieźle się trzyma, a to, że nie idealnie to dla mnie nawet lepiej, bo ja tak uwielbiam używanie tych produktów, że mogłabym to robić 15 razy dziennie
    + przy tym moim notorycznym używaniu jest całkiem wydajny!

Chcesz pochwalić claudineee za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Posiadam wersję light.

Bronzer: dobrze napigmentowany, matowy, dosyć pudrowy, nie sprawia większych problemów z użytkowaniem, nie za ciemny dla bladej cery, jednak dla mnie to zbyt ciepły odcień do konturowania, wolałabym gdyby było w nim chociaż odrobinę szarości. trwałość średnia: takie 3/5. ogólnie fajny, ale myślę że są lepsze.

Rozświetlacz: nienachalny, bardzo małe drobinki, nie ma mowy o żadnym brokacie, lekko różowo-brzoskwiniowy odcień, trochę tak jakby szampański, ale zdecydowanie bardziej różowy, mniej złoty niż mary lou manizer, co bardzo mi się podoba. Jest moim zdaniem ładniejszy niż kultowy produkt The Balm. (porównanie kolorów i wykończeń: zdjęcia) Używam na kości policzkowe, grzbiet nosa i rynienkę podnosową (eh.. ta dziwna nazwa) i bardzo dobrze się sprawdza. to ta lepsza część zestawu

Reszta: porządne, ładne, poręczne opakowanie z lusterkiem. Lusterko jest fajne, jednak przez opakowanie z lusterkiem cena rośnie, a nie jest tak naprawdę konieczne wg mnie, żeby przy każdym osobnym produkcie do makijażu mieć osobne lusterko... nie będę na cenę narzekać, bo mam dwa w jednym za mniej niż 40 zł i jakość nie jest zła, więc jestem zadowolona. Ale raczej więcej nie kupię ze względu na tylko dobry bronzer, mimo bardzo dobrego rozświetlacza. Za drogo jak na używanie tylko połowy zestawu.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 0,0001???

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić makeup_noob za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry zestaw
  • Mam najjaśniejszy zestaw.

Brązer:

+matowy
    +/-mocno napigmentowany,także trzeba uważać,bo łatwo zrobić nim sobie plamy
    -nie z każdym pędzlem chce współpracować(ostatecznie blenduję go pędzlem do pudru)

Rozświetlacz ma same plusy:

+łatwa aplikacja
    +nienachalny bardzo ładny efekt rozświetlenia

Początkowo używałam tylko rozswietlacza,bo brązer sprawiał mi same problemy(wychodziły mi placki na policzkach).Dałam mu drugą szansę i nauczyłam się z nim pracować.Teraz bardzo się lubimy

Używam tego produktu od: od 5 miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fifineta za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny zestaw
  • Nie jest to produkt idealny, aczkolwiek bardzo dobry i z chęcią będę go używać, jednak zamierzam dalej poszukiwać ideału. Dotąd jako brązera używałam różu z Wibo o odcieniu 11 - sprawdzał się świetnie, ale kolor był zbyt ciepły. Zamarzyłam o rozświetlaczu (zachwycona efektem, jaki uzyskałam na policzkach męcząc się z połyskującym cieniem do powiek), nie stać mnie jednak na razie na Mary Lou, więc postanowiłam zdecydować się na zestaw ze Sleeka. Za przyzwoitą cenę rozwiązałam 2 problemy - za ciepły odcień brązera i brak rozświetlacza

+ typowe dla sleeka eleganckie, solidne opakowanie z lusterkiem
    + cena

Brązer:
    + mat!
    + trwałość całkiem przyzwoita
    + mocna pigmentacja, jak to u Sleeka bywa
    - jak na wersję "Light", brązer jest bardzo ciemny, przez co trzeba aplikować go bardzo oszczędnie

Rozświetlacz
    + piękna "tafla" połysku
    + trwałość
    Nie znam się na rozświetlaczach, więc nie wiem, co jeszcze ocenić - podoba mi się

Używam tego produktu od: 1-2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kultynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia swoje zadanie
  • Nie jestem fanką bronzerów i jeszcze do niedawna nie wiedziałam z czym to się je. Nie uważałam, żeby to był kosmetyk niezbędny. Od kiedy mam Sleek\'a, używam bronzera na co dzień. Mam odcień light i jestem z niego zadowolona. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo to jest mój pierwszy czy drugi bronzer, stąd brak mi punktu odniesienia.

+ jest delikatny, ma całkiem ładny odcień;
    + bardzo miło, że jest rozświetlacz - do tego jest bardzo intensywny i pięknie podkreśla m.in. łuk brwiowy - ma szerokie zastosowanie;
    + opakowanie - jak zawsze i poręczne, i ładne, do tego solidne z przydatnym (dla niektórych) lusterkiem;
    + dość długo utrzymuje się na twarzy - po kilku godzinach wciąż jest tam, gdzie być powinien;
    + bardzo wydajny - po roku stosowania niemal codziennie, nadal jest go całe mnóstwo, jak tak dalej pójdzie, to starczy mi go do końca żywota;
    + niewiele potrzeba, żeby osiągnąć ciekawy efekt, z drugiej strony - uwaga na ilość, można przesadzić;
    + jest matowy! widziałam bronzery, które miały mnóstwo drobinek, tutaj same decydujemy, czy chcemy wzbogacić nasz bronzer jakimś błyskiem.

- dostępność - nieszczęsny, wyspiarski Sleek...

Gwiazdkę odejmuję właśnie za dostępność i za fakt, że nie mogę go porównać do innych bronzerów, ale mam nadzieję, że niebawem się to zmieni.Używam tego produktu od: 1 rokIlość zużytych opakowań: nadal pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić summer_overture za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy bronzer EVER in my life.
  • Oceniam wersję light.

W zasadzie to JEST mój KWC w kategorii bronzer.
    + jest cudownie matowy
    + ma dobrą konsystencję, nie pyli, nie jest zbity
    + nadaje się zarówno do konturowania jak i bronzowienia
    + wygląda bardzo naturalnie
    +nie ma żółtych ani czerwonych tonów
    + odcień light jest świetny nawet dla bardzo jasnych cer

Czemu, więc odjęłam pół gwiazdki? Ponieważ wkurza mnie, że jest mały i że jest w duecie z rozświetlaczem który jest za duży. Skończywszy cały bronzer zostało mi około 80% rozświetlacza. Wolałabym móc kupić bronzer solo i to w większym opakowaniu ponieważ z tego małego prostokącika jaki wyprodukowano ciężko równomiernie nabrać produkt na duże pędzle typu kabuki.

Sleeku, błagam. Wyprodukujcie mój ukochany bronzer wersji XXL <3

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe, kompletnie zużyte

Chcesz pochwalić helluvaretard za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudeńko
  • Nigdy wcześniej bronzera nie miałam, więc nie mam porównania, ale bardzo się z nim polubiłam. Bronezer jest totalnie matowy, a rozświetlacz ma mnóstwo małych drobinek, ale nie jest nachalny. Bronzera używam właściwie codziennie, rozświetlacza tylko na jakieś wyjścia. Mam tę najjaśniejszą wersję, ponieważ mam jasną karnację, polecam dla początkujących. Efekt widoczny, ale ciężko sobie zrobić krzywdę

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sherlocked za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny zestaw
  • To mój pierwszy bronzer i rozświetlacz. Nie wyobrażam sobie bez niego makijażu. Mam dość jasną karnację.
    +bronzer łatwo się stopniuje, dobrze rozciera, ładnie konturuje
    +nie jest zbyt pomarańczowy
    +rozświetlacz przepięknie podkreśla kości policzkowe

-dostępność (kupiłam w sklepie internetowym)
    +/utrzymuje się max 4-5 godzin. nie wiem, czy to długo, czy krótko, ale zawsze mam go w torebce i sobie poprawiam jak jest potrzeba Używam tego produktu od: dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xweetok za czytelną i pomocną recenzję?