Sleek Make Up, Face Contour Kit (Paletka do modelowania twarzy)

Powiększ Sleek Make Up, Face Contour Kit (Paletka do modelowania twarzy)

Zgłaszająca osoba: zuzalenkam

Paletka do konturowania twarzy: jeden ciemny mat oraz drugi jasny, rozświtlający. Daje naturalny efekt, w zależności od ilości nakładanych warstw, można osiągnąć delikatny, bądź wyrazisty efekt. Opakowany w elegancką kasetką, dodatkowo instrukcja nakładania. Brak pędzla. Dostępne w 3 odcieniach (w zależności od karnacji).

Cena: 6GBP / 14g
/bw/

• Spełnia swoje zadanie
  • Nie jestem fanką bronzerów i jeszcze do niedawna nie wiedziałam z czym to się je. Nie uważałam, żeby to był kosmetyk niezbędny. Od kiedy mam Sleek\'a, używam bronzera na co dzień. Mam odcień light i jestem z niego zadowolona. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo to jest mój pierwszy czy drugi bronzer, stąd brak mi punktu odniesienia.

+ jest delikatny, ma całkiem ładny odcień;
    + bardzo miło, że jest rozświetlacz - do tego jest bardzo intensywny i pięknie podkreśla m.in. łuk brwiowy - ma szerokie zastosowanie;
    + opakowanie - jak zawsze i poręczne, i ładne, do tego solidne z przydatnym (dla niektórych) lusterkiem;
    + dość długo utrzymuje się na twarzy - po kilku godzinach wciąż jest tam, gdzie być powinien;
    + bardzo wydajny - po roku stosowania niemal codziennie, nadal jest go całe mnóstwo, jak tak dalej pójdzie, to starczy mi go do końca żywota;
    + niewiele potrzeba, żeby osiągnąć ciekawy efekt, z drugiej strony - uwaga na ilość, można przesadzić;
    + jest matowy! widziałam bronzery, które miały mnóstwo drobinek, tutaj same decydujemy, czy chcemy wzbogacić nasz bronzer jakimś błyskiem.

- dostępność - nieszczęsny, wyspiarski Sleek...

Gwiazdkę odejmuję właśnie za dostępność i za fakt, że nie mogę go porównać do innych bronzerów, ale mam nadzieję, że niebawem się to zmieni.Używam tego produktu od: 1 rokIlość zużytych opakowań: nadal pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić summer_overture za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy bronzer EVER in my life.
  • Oceniam wersję light.

W zasadzie to JEST mój KWC w kategorii bronzer.
    + jest cudownie matowy
    + ma dobrą konsystencję, nie pyli, nie jest zbity
    + nadaje się zarówno do konturowania jak i bronzowienia
    + wygląda bardzo naturalnie
    +nie ma żółtych ani czerwonych tonów
    + odcień light jest świetny nawet dla bardzo jasnych cer

Czemu, więc odjęłam pół gwiazdki? Ponieważ wkurza mnie, że jest mały i że jest w duecie z rozświetlaczem który jest za duży. Skończywszy cały bronzer zostało mi około 80% rozświetlacza. Wolałabym móc kupić bronzer solo i to w większym opakowaniu ponieważ z tego małego prostokącika jaki wyprodukowano ciężko równomiernie nabrać produkt na duże pędzle typu kabuki.

Sleeku, błagam. Wyprodukujcie mój ukochany bronzer wersji XXL <3

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe, kompletnie zużyte

Chcesz pochwalić helluvaretard za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudeńko
  • Nigdy wcześniej bronzera nie miałam, więc nie mam porównania, ale bardzo się z nim polubiłam. Bronezer jest totalnie matowy, a rozświetlacz ma mnóstwo małych drobinek, ale nie jest nachalny. Bronzera używam właściwie codziennie, rozświetlacza tylko na jakieś wyjścia. Mam tę najjaśniejszą wersję, ponieważ mam jasną karnację, polecam dla początkujących. Efekt widoczny, ale ciężko sobie zrobić krzywdę

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sherlocked za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny zestaw
  • To mój pierwszy bronzer i rozświetlacz. Nie wyobrażam sobie bez niego makijażu. Mam dość jasną karnację.
    +bronzer łatwo się stopniuje, dobrze rozciera, ładnie konturuje
    +nie jest zbyt pomarańczowy
    +rozświetlacz przepięknie podkreśla kości policzkowe

-dostępność (kupiłam w sklepie internetowym)
    +/utrzymuje się max 4-5 godzin. nie wiem, czy to długo, czy krótko, ale zawsze mam go w torebce i sobie poprawiam jak jest potrzeba Używam tego produktu od: dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xweetok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zepchnął z podium dotychczasowych faworytów.
  • Zachorowałam na ten produkt kiedy zobaczyłam efekty na buziach blogerek.
    Posiadam wersję light. Zestaw jest wspaniały. Jeśli chodzi o bronzer, to jest silnie napigmentowany- wystarczy musnąć pędzlem aby osiągnąć zadowalający efekt. Kolor idealnie matowy, nie jest pomarańczowy, a to rzadkie wśród bronzerów. Trwały i nie do zdarcia- jest w stanie wytrzymać naprawdę wiele.

Rozświetlacz- perłowy róż; na skórze daje super efekt tafli odbijającej światło, bardzo twarzowy i równie trwały jak bronzer. Dotychczas nie używałam rozświetlaczy i nie przepadałam za nimi, teraz uczę się jak je stosować i widzę ogromną różnicę w wyglądzie makijażu. I znowu- sleekowe świecidełko daje mocny efekt, dlatego też tak jak i w przypadku bronzera- wystarczy odrobina.

Opakowanie jest świetne, klasyczne, małe, poręczne, z wielkim lusterkiem. Podoba mi się, że do kosmetyku dołączona jest mała "instrukcja" ze zdjęciami, obrazująca krok po kroku sposób konturowania twarzy. Sądzę że jest to bardzo pomocne, zwłaszcza dla osób które dopiero zaczynają przygodę z konturowaniem- wszystko jest dokładnie wyjaśnione.

Uwielbiam ten zestaw i z powodzeniem używam na codzień oraz na imprezy, polecam- kolory są odpowiednio dobrane i naturalne- bez ceglastych bądź pomarańczowych tonów. Naprawdę warto zakupić! Żałuję tylko że kosmetyki Sleek są w Polsce tak słabo dostępne, w UK spotykałam je na każdym kroku, dodatkowo tam ceny są naprawdę niskie...

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie- wydajne, chyba nigdy się nie skończy

Chcesz pochwalić 808gienia808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Paletke kupilam na alledrogeria.pl po przeczytaniu recenzji i pochwałach youtuberek oczekiwałam cudów lecz nie powaliła mnie.Mam odcien light,brozner jest dobry ale łatwo przesadzić i wygląda się jak klaun rozświetlacz jest w porządku ale szczerze nie widze zbytniej różnicy..

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olinxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam Sleek'a
  • Jestem stosunkowo blada, ale wybrałam kolor Medium.

Plusy:
    - Dwa w jednym, nie trzeba kupować oddzielnie rozświetlacza i bronzera
    - Ładne opakowanie do torebki
    - Wydajny (końca nie widać!)
    - Trwały (chociaż nie zawsze... ( patrz minusy) jeśli mamy jakieś wielkie wyjście polecam fixer)
    - Fajnie się rozciera, nie mam z nim jakiś większych problemów
    - Dobrze, że bronzer jest matowy

Minusy:
    - Łatwo z nim przesadzić (bronzer wygląda wtedy śmiesznie, a rozświetlacz sztucznie)
    - Nie ma pędzelka w opakowaniu, więc trzeba brać oddzielnie do torebki
    - I co do trwałości właśnie, zauważyłam, że dużą role gra tutaj podkład bądź puder, więc trzeba testować na, którym zachowuje się dobrze a na którym lepiej go nie używać.

Polecam, ale nie osobom, które wcześniej nie używały tego typu kosmetyków.
    Zabieram pół gwiazdki właśnie za te "głupie" minusy

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić xcandyxdollx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Posiadam odcień medium.
    Brąz jest świetny, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, jednak rozświetlacz jest za bardzo napigmentowany, wygląda sztucznie i jest zbyt pomarańczowy. W małej ilości sprawdza się nieźle, ale nie takiego efektu oczekuję.

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SkyFerreira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Od kiedy zaczęłam zabawę z konturowaniem twarzy szukałam kosmetyku z którym zwiążę się na dłużej. Paletka Sleek ma duże szanse. Konsystencja idealna, świetnie się rozprowadza i pozwala kontrolować cały proces nakładania bronzera. Rozświetlacz daje subtelny efekt bez bazarowej tandety. Trwałość przyzwoita. Pół gwiazdki odejmuję za nieco zbyt pomarańczowy ton dla mojej jasnej karnacji.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Camillina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbyt pomarańczowy
  • Popełniłam błąd wybierając odcień light, mimo mojej jasnej karnacji. Bronzer w tej wersji jest zbyt pomarańczowy jak dla mnie, cieżko pomalować się nim tak, żeby wyglądało to naturalnie. Gdyby odcień był chłodniejszy to byłabym zachwycona, ponieważ konsystenca bronzera mi odpowiada.

Rozświetlacz jest bardzo ładny, ma idealny kolor, niestety nie jest zbyt trwały.

Chcesz pochwalić gabka9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Ja posiadam odcień medium, chociaz też wydawał mi sie zbyt ciemny do mojej sredniej karnacji, lecz po pierwszym zasotosowaniu widzialam, ze bedzie swietny zaplacilam za niego okolo 35zl w internecie
    - bronzer jak i rozświetlacz utrzymuja sie na prawde dlugo u mnie sprawdza sie od rana do samego wieczora (byc moze jego trwalosc uzalezniona jest od podkladu, ktorego sie uzywa, ja stosuje revlon colorstay i jest super )
    -bronzer posiada piekny odcien, na pewno nie marchewkowy ale latwo przesadzic z nadmiariem produktu i moze to wygladac smiesznie prawidlowo nalozony pieknie podkresla kontury twarzy
    -rozswietlacz natosmiast powoduje, ze cera staje sie swieza i promienne na caly dzien

zdecydowanie polecam

Chcesz pochwalić agnieszkaa01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie mój kwc !
  • +

- bardzo ładne opakowanie
    - produkt wydajny
    - używam jaśniejszego odcienia i dla mojej bardzo jasnej cery sprawdza się idealnie
    - trwałość produktu na twarzy

Używam tego produktu od około 9 miesięcy i starczy mi jeszcze na na prawdę długo a stosuję go praktycznie codziennie, jestem z niego bardzo zadowolona, nie ma taniego efektu na buzi jaki daje niejeden bronzer. Rozświetlacz też sprawdza się dobrze. Do tej pory nie używałam czegoś co lepiej by się sprawdziło, jednak jest produkt na który chyba się skuszę po zakończeniu stosowania Sleeka do konturowania twarzy, jednak czy do niego wrócę? Sama nie wiem, sprawdzał się idealnie ale jako że zaczynam dopiero przygodę z bronzerami chcę sprawdzić coś co ma nieco lepsze recenzje, ale na prawdę, nie mogę powiedzieć o nim nic złego .

Używam tego produktu od: około 8-9 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1, zużyta ponad połowa

Chcesz pochwalić littlemarshmallow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku.
    Mam paletkę do jasnej karnacji.
    Myślę, że tym produktem nie można zrobić sobie krzywdy.
    Bronzer można aplikować warstwowo, co pozwala na uzyskanie delikatniejszego, bądź mocniejszego efektu. Ma dość chłodny odcień, więc nadaje się do karnacji kobiet w Polsce (najczęściej spotykane są tu Lata).
    Rozświetlacz również spełnia moje oczekwiania. Jest drobno zmielony, co nie daje efektu brokatowego, tylko faktycznego rozwietlenia, odświerzenia skóry.
    Widziałam, że podana jest cena brytyjska, ja w Polsce zapłaciłam za ten kosmetyk 37zł.
    Co do trwałości, to kosmetyk spełnia moje oczekiwania. Jak to bronzer trochę się ściera, ale jeśli potrzebuję trwalszego efektu na wieczór używam fixera Kryolan i efekt jest super.
    Stosowałam wiele kosmetyków tego tpyu i myślę, że ten został moim ulubionym jak do tej pory
    Warty polecenia.Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: 1, w trakcie używania

Chcesz pochwalić Agata M za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale..
  • Mam w kolorze medium, bo light jest moim zdaniem za bardzo pomarańczowy. Myślałam, że medium będzie za ciemny, ale wystarczy rozetrzeć naprawdę niewielką ilość i wygląda idealnie. Łatwo przesadzić.

Strona do konturowania jest matowa, nie połyskująca - czyli to czego szukam w bronzerze. Łatwo się rozciera, granic nie widać.
    Strona do rozświetlana to połyskujący puder, którego drobinki widać. Jednak z większej odległości daje ładny efekt.
    Wszystko uroczo wygląda zaraz po nałożeniu. Niestety chwila moment i znika z twarzy. Duży minus za tak kiepską trwałość.
    Opakowanie dobrze wykonane, solidne, dobrze się zamyka i nie otwiera w torebce. W środku znajduje się duże lusterko.
    Cena rewelacyjna. Kosztuje tylko 6 funtów.

Moim zdaniem najlepszy z tych drogeryjnych mimo tak kiepskiej trwałości.
    Bardzo wydajny. Mam paletkę już bardzo długo, a ona wydaje się nie ubywać.
    Raczej nie zakupię ponownie gdy się skończy.

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Chcesz pochwalić ZapałkeY*.* za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nędza
  • Oceniam odcień 884 LIGHT.

Bardzo się zawiodłam a może moje oczekiwania były zbyt wygórowane po przeczytanych recenzjach kto wie...na pewno tanie nie znaczy złe,ponieważ moim faworytem jest bronzer marki W7 który bije na głowę HOOLA i wiele innych selektywnych kosmetyków które leżą zapomniane.
    Wracając do ocenianego produktu.
    Highlighter do bani ot zwykły lekko srebrny połysk który po godzinie znika.
    Bronzer zbyt jasny kiepskiej jakości który znika po godzinie,zresztą kolor mało ciekawy ja dostrzegam w nim odrobinkę marchewki a to już dyskwalifikuje go w przedbiegach.
    Testowałam w Superdrug odcień MEDIUM tez z kolei jest dla mnie za ciemny.
    Szkoda myślałam ze to będzie moje kolejne cudo za grosik niestety nie.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: 1 niestety nie w trakcie.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Emeralda za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • 99,99%
  • posiadam odcień light pomimo,że mam dość ciemną karnację tester w sklepie w odcieniu medium wydawał mi się bardzo ciemny:p więc wybrałam light i nie żałuję.Jeśli chodzi o moją cerę trzyma się cały dzień(10 godz) rozświetlacz jest troszkę za jasny,natomiast część brązująca sprawdza się rewelacyjnie.Dość mozno napigmentowany(jak wszystkie kosmetyki Sleek'a) więc trzeba uważać..Matowy brązer jest cudowny i jesli się skończy zakupię kolejny....

Używam tego produktu od: 1 m-ca
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić MsSky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, szkoda, że nietrwały.
  • Posiadam odcień: light.

Z braku laku zakupiłam sobie taki oto zestaw do konturowania do twarzy firmy Sleek.
    Muszę przyznać, że opakowanie jest bardzo ładne, mocne, z lusterkiem.
    Jeżeli chodzi o bronzer - piękny, matowy kolor! Na twarzy wygląda świetnie. Nie jest pomarańczowy, nie ma żadnych drobinek, czysty mat. Ideał. Ale jego trwałość... Tu już pojawia się problem. Bo bronzer baaardzo krótko się trzyma. I to jest jego największa wada. Gdyby nie ta trwałość, a raczej nietrwałość, byłby to mój KWC.
    Rozświetlacz - całkiem niezły, ale trwałość również krótka.

Podsumowując, na zestaw ponownie już się nie skuszę. Zresztą, chyba nie będę miała okazji, bo ten mi najprawdopodobniej starczy na następne 2 lata, bo używam go od 5 miesięcy, a nawet nie ma śladów użytkowania.

Używam tego produktu od: kwietnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nataliev za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC bez dwóch zdań !
  • Jest to najlepszy puder brązujący do konturowania twarzy jakiego kiedykolwiek miałam przyjemność używać
    Mam co prawda odcień medium - troszkę za ciemny na zimę, za to idealnie dobrany dla mnie na lato. Najwyżej będę bardziej bawić się pędzlem
    + idealnie można stopniować kolor. Nawet gdy jest za ciemny można nim pięknie blendować ja lubię wyrazisty makijaż więc to jest dla mnie idealny odcień. Policzki wyglądają jak z billboarda
    + rozświetlacz jest bardzo subtelny, nie jest to tandetny brokat ale maleńkie drobinki.
    + jest niewiarygodnie wydajny
    + śliczne i solidne opakowanie. Na pewno można bezpiecznie przechowywać go w torebce, jest odporny
    + ogrooomny plus za matowy brązer. Długo szukałam takiego bez brokatu i tadaaam ! Oto jest

Minusem może być cena. Ok 40 zł za 14g to naprawdę sporo. Ja kupiłam go okazyjnie i jestem przeszczęśliwa. Chociaż patrząc na wydajność to cena nie jest zawyżona.
    Polecam !!!

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, starczy na kilka miesięcy na pewno

Chcesz pochwalić miki223 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie na tak
  • zalety:
    - opakowanie, bardzo mi sie podoba dość minimalistyczne, ale solidnie wykonane. Z dołączonym dość dużym lusterkiem. Nie zajmuje dużo miejsca, a produkt jest dobrze zabezpieczony - chyba o to chodzi
    - kolor. Ja mam wersję light, jego odcień moim zdaniem to połącznie kawy z mlekiem z herbatnikiem Najważniejsze, że zupełnie nie przypomina marchewki xD
    - konsystencja. hmmm jeśli coś Wam to ułatwi to jest identyczna jak w przypadku różu tej firmy . Nie pyli się, nie kruszy i nie marnuje.
    - można ładnie stopniować efekt
    - nie robi plam, ładnie się rozciera
    - mamy dwa produkty w jednym : rozświetlacz także bardzo polubiłam daje subtelny i delikatny efekt,
    -jest dostępny w 3 wersjach kolorystycznych - każdy znajdzie coś dla siebie
    -cena na allegro możemy dostać go za około 35 złotych

wady:
    -dostępność, niestety jak wszystkie produkty tej firmy zostaje nam tylko allegro albo uprzejmość osób z Anglii

Używam tego produktu od: ponad miesiąć

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić kropeczka33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • chyba na wieki
  • piszę "chyba na wieki", bo mam go ponad2mies a ubytku nie widać do tego nie kupuje nowych kosmetyków dopóki nie zużyję starych

mam odcień "medium" trochę z przymusu (poprosilam mame kumpeli o zakup light lub ostatecznie medium i wyszło medium) ale nie jest taki zły!
    *bronzer-jak czekoladka, matowy, trzeba go umiejętnie nakładać, żeby nie przesadzić (mi starczy 1-2delikatne dotknięcia pędzla a potem to "rozkładam" na policzkach i blenduje), nie jestem guru make up, ale nauczyłam się go dawkować, zauważyłam, że lekko się wtapia po paru minutach

*rozświetlacz-wpada delikatnie w brzoskwinie, nie jest to beż, ale naprawdę nie widać tego (koloru) na twarzy (no chyba, że ktoś nawali na maxa), używam czasami jako cienia, no i nie ma drobinek ufff

ogólnie wart zakupu: cena, 2w1 opakowaniu, opakowanie z lusterkiem, trwałe, poręczne, praktyczny kosmetyk

Używam tego produktu od: 2miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dorka1980 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajna
  • Kolejny produkt kupiony bez zastanowienia, bez czytania opini i kolejny sukces
    Paletkę kupiłam na ebay ponieważ na allegro był tylko ciemniejszy odcień a poza tym tutaj są droższe.
    Co do bronzera to jest świetny Ma idealny dla mnie odcień. Łatwo się do nakłada, jest bardzo przyjemny.
    Rozświetlacz mniej przypadł mi do gustu, ale to chyba wina tego, że raz wypróbowałam bobbi brown pink shimmer i się w nim zakochałam i wszystko do niego porównuje:P

plusy:
    - wydajny
    - ładne opakowanie
    - lusterko
    - dobrze się rozprowadza
    - ładne kolory
    - dobrze się trzyma

minusy:
    -rozświetlacz móglby być wyraźniejszy
    - do bronzera nie mam zastrzeżeń

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1- w trakcie

Chcesz pochwalić kasik2805 za czytelną i pomocną recenzję?
  • BARDZO FAJNY ZESTAW
  • Ogólnie jestem bardzo zadowolona, ale odjęłam jedną gwiazdkę, bo mam malusieńkie zastrzeżenie do bronzera - jak dla mnie jest ciut z jasny i muszę nakładać bo wielokrotnie żeby uzyskać porządany efekt, choc pewnie to moja wina bo mobłam kupić ciemniejszy kolor. Rozświetlacz jest idealny.
    Tak więc szczerze polecam, w tej cenie na pewno nic lepszego nie znajdziecie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i nie widać w ogóle zużycia

Chcesz pochwalić aniaWawa82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny produkt
  • szukałam czegoś fajnego do konturowania twarzy i znalazłam
    plusy:
    -poręczne i ładne nie duże opakowanie z lusterkiem
    -połączenie bronzera i rozświetlacza w jednej kasetce
    -wydajny
    -świetny kolor rozświetlacza

minusy:
    znalazłam jeden,kolor bronzera w paletce light mógłby być troszkę jaśniejszy,ale tak naprawdę jak się go wyczuje to i przy dość jasnej karnacji daje super efekt

Chcesz pochwalić zofija17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Poszukiwałam pudru bronzującego bez drobinek .

Na allegro znalazlam tą paletke i zamówiłam wersje light.

rewelacyjny kolor bronzera
    ładne opakowanie
    rozświetlacz w cudownym odcieniu, cera wyglada rewelacyjniepo jego zaaplikowaniu
    wydajny
    ładny zapach
    duże lusterko w opakowaniu

brak aplikatora
    dostępnośc tylko poprzez all lub ebayUżywam tego produktu od: 1 miesiacaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić trooskava za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nareszcie znalazlam
  • Od dawna szukalam pudru brazujacego, bez drobinek o odpowiednim kolorze, co by nie wygladal sztucznie. I bedac (dopiero) w Anglii znalazlam swoja paletke do koturowania twarzy.

Plusy:
    - duza ilosc kosmetyku
    - duza wydajnosc
    - piekny efekt, bez nachalnych drobinek
    - piekny kolor dodatkowego rozswietlacza
    - idealnie konturuje buzie
    - dodatkowe lusterko w kasetce

Minusy:
    - moze ew. brak pedzelka w opakowaniu, ale swoich mam duzo, wiec nie narzekam

Szkoda, ze kosmetyk nie jest u nas dostepny, ale jesli ktos bedzie mial okazje go nabyc, nie ma co sie wachac. Ja mam odcien do jasnej karnacji (No.1)

Używam tego produktu od: ok.1 miesiaca

Chcesz pochwalić zuzalenkam za czytelną i pomocną recenzję?