Mrs. Potter's, Balsam do włosów mieszanych: tłustych u nasady i suchych na końcach z ekstraktem z melisy

Odżywczy balsam z naturalnymi ekstraktami z melisy regeneruje i pielęgnuje suche końce. Wyciąg z melisy odświeża oraz chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Balsam bardzo dobrze rozprowadza się na włosach, nie powodując ich obciążenia. Przeciwdziała elektryzowaniu się włosów, ułatwia ich rozczesywanie oraz układanie fryzury.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone Copolyol, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Tocopherol, Linoleic Acid, Retinyl Palmitate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Melissa Officinalis, Citrus Aurantifolia, P{ropylene Glycol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Isopropyl Alcohol, Magnessium Nitrate, Magnessium Chloride, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Limonene. (03.11.2012)

POlecam wszystkim tłustowłosym

Szukałam dobrej odzywki, ktora umozliwi mi rozczesanie niesfornych włosów - niestety szampon je przesusza, wiec chciałam ej czymś nawilżyć. Dodam, że wczesniej myłam codziennie włosy - to było straszne.

PLusy:
-piekny zapach
-dobre nawilzenie
-aksamitne włosy
-niska cena
-zmniejsza przetłuszczanie włósów
-włosy pieknie sie układania
-włosy bez problemu mozna rozczesac
-włosy pieknie sie błyszczą, szczegolnie przy balejazu nabieraja blasku

Minusy: minimalnie za rzadka konsystencja

Używam tego produktu od: 15 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3x 500ml

ten balsam uratował mi włosy!

Mialam okropne problemy z włosami - z jednej strony musialam je myc codziennie, gdyz przetluszczaly sie u nasady, a z drugiej od wysokosci uszu do ramion byly koszmarnie suche. Pomimo stosowania wielu drogich, profesjonalnych kosmetykow, ich stan sie nie poprawial, a czeste farbowanie dodatkowo je oslabialo.
Zastosowanie tej odzywki przywrocilo im blask i nawilzenie, no i w końcu nie rozdwajają mi się koncowki!

++ cena!
+ wlosy latwo sie rozczesuja
+ nie klapna
+ nie pusza sie
+ sa swietnie nawilżone
+ balsam ma fajna konsystencje
+ ladnie pachnie
+ jest wydajny

(-) nie zmniejsza przetłuszczania sie wlosow, ale tez go nie wzmaga

Ilość zużytych opakowań: >20

Gorszy od jego brata

Po jego bracie balsamu z jedwabiem i aloesem skusilam sie na niego lecz zawiodlam sie:(

Plusy;

-unosi wlosy lekko u nasady
-ulatwia rozczesywanie
-ladny zapach
-wydajnosc
-dostepnosc
-niska cena

Minusy;

-slabo nawilza
-nie nadaje sie do mycia wlosow bo zostawia na nich dziwna warstwe
-obciaza wlosy

Mysle ze jest wiele lepszych produktow wiec nie kupie ponownie

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Dla mnie super

Recenzja odświeżona (czerwiec 2012)

Balsam bardzo przypadł mi do gustu, jest to jeden z kosmetyków, po którym naprawdę dobrze wyglądały.

Plusy:
+ ma przyjemny zapach i barwę,
+ konsystencja jak dla mnie jest taka w sam raz - dobrze się rozprowadza, ale nie jest za rzadka,
+ kosmetyk jest wydajny,
+ niedrogi,
+ włosy po użyciu są w pełni nawilżone, co widzę po tym, że bardzo ładnie mi się same układają,
+ włosy nie puszą się ani nie klapną.

Minusy:
- moje włosy są tłuste u nasady i suche na końcach; nie zauważyłam, żeby balsam w jakikolwiek sposób zmienił ten stan rzeczy, ale i tak jestem z niego zadowolona. :)

Ten kosmetyk zachęcił mnie do sięgnięcia po kolejne produkty do włosów z serii Mrs Potters. :)

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Milusi

Bardzo fajny balsamik mimo, że jak obiecuje producent nie zmniejsza przetłuszczania. Jednak i tak widzę same plusy: bardzo miękkie, wygładzone i błyszczące włosy. końcówki jakby troszkę lepiej wyglądały. Włosy łatwo się rozczesują chyba troszkę lepiej układają, ale używam go zbyt krótko żeby wiedzieć jak będzie się dalej sprawował. Kupiłam go całkiem przypadkiem zachęcona ceną i się nie zawiodłam. Używam go razem z szamponem z tej serii więc może dlatego:)

Używam tego produktu od: 3 dni

Dobra jakość, niska cena

Balsam kupiłam przypadkiem w jakimś supermarkecie. Duża butla za 8 czy 9 zł. Po pierwsze wielki plus za zapach - włoski pięknie pachną przez cały dzień:) kolejny plus za działanie - pasma są gładkie, lśniące, łatwo się rozczesują. Może nie nawilża jakoś specjalnie końcówek, ale używam jedwabiu, więc mi to specjalnie nie przeszkadza. Minusem jest konsystencja - zbyt rzadka, więc trzeba sporo balsamu nałożyć i zdarza mi się, że część spłynie z dłoni zanim dotrę nią do głowy, ale mimo tego wydaje mi się, że i tak jest to produkt dość wydajny, gdyż mam go od ok. 2 miesięcy, myję włosy co drugi dzień a zużyłam ok. 1/2 opakowania. Z czystym sumieniem mogę polecić:)

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Dobra jakość za niską cenę:)

To najlepszy balsam/odżywka do włosów przetłuszczających się jaki dotąd spotkałam:)a wypróbowałam już wiele, choć dalej poszukuję czegoś lepszego. Dzięki niemu moje włosy naprawdę mniej się przetłuszczają, co jest dla mnie najważniejsze i nie są przy tym wysuszone. Myję je co dwa dni i przez cały ten czas wyglądają dobrze. Co do zapobiegania wysuszaniu końcówek działa troszkę gorzej - pomaga trochę, ale nie tak żeby były idealnie gładkie. Wielki plus za pojemność i cenę, a minus za zbyt rzadką konsystencję, przez co trzeba go naprawdę dużo nałożyć. Ogólnie jednak efekt jest zadowalający:)koleżanka powiedziała mi nawet, że mam włosy miękkie jak dziecko:P