Powiększ Verona, Ingrid, Mineral Silk&Lift (Długotrwały mineralny fluid nawilżająco-wygadzający)

Zgłaszająca osoba: madzia57

Długotrwały fluid nawilżająco-wygadzający nadaje się do każdego rodzaju cery. Równomiernie rozprowadza się na skórze, gwarantuje perfekcyjne wykończenie makijażu. Zapewnia świeży, i młody wygląd na wiele godzin, idealnie maskując wszelkie nierówności i niedoskonałości cery.

Skład: Water, Cyclopentasiloxane , Polyglyceryl-4 Isostearate , Cetyl PEG PPG-10 1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Isohexadecane, Hydrogenated Polydecene, Isocetyl Stearoyl Stearate, Glycerin, Dimethicone, Ozokerite, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Methylpraben, Butylpraben, Ethylpraben, Propylpraben, Isobutylpraben, Tocopheryl Acetate, Polyisobuterne, Triethoxycaprylylsilane, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, +/- Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499 (20.09.2011)

Cena: 8,50zl / 30ml
/bw/

• Jeden z lepszych
  • Miałam różne podkłady a ten dostałam przypadkowo w prezencie i jestem do dziś zachwycona !!! Mam odcień 29 porcelanowy - plusy:
    *świetna konsystencja
    *długo się utrzymuje
    *wygładza!!!
    *nawilża
    *niepotrzebna jest do niego baza
    Podkład za taką cene jets fantastyczny, jest bardzo wydajny i na pewno wrato go kupić żeby chociaż wypróbować ! Polecam

Ilość zużytych opakowań: 4 - 30 ml.

Chcesz pochwalić Violamakeup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskakująco dobry
  • Świetnie utrzymuje się na cerze (stosuję teraz, czyli jesień-zima), ma idealną konsystencję na chłodniejsze dni - jest gęsty i zostawia specyficzny filtr na twarzy.

Wymaga przypudrowania jak KAŻDY fluid. Żaden kosmetyk bazowy nie utrzyma się tyle godzin, ile zapewnia producent i nie utrzyma matowienia bez pudru.

Po kilku godzinach wymaga poprawki, ale bez zarzutu wytrzymuje mi na twarzy do 8-10 godzin (oczywiście z poprawkami drobnymi, ale też nie natrętnymi). Nie zapycha mi skóry, nie zauważyłam, żeby wysuszał cerę czy schodził nierównomiernie.

Z powodu jego konsystencji trzeba naprawdę umiejętnie go używać, nie przesadzać z ilością. Ale i on sam fajnie się rozprowadza, dopasowuje lekko do koloru skóry no i nie zostawia smug. Współpracuje w pełni, jesli nie przesadzi się z ilością.

Poleciła mi go kobieta w drogerii i podeszłam do niego, jak do żartu za 7 złotych. A to porządny kosmetyk. Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić ruararta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej na nie.
  • Lubię czarne rzeczy, dlatego i tan produkt musiał wpaść w moje łapki! Od niego zaczęła się bardziej świadoma zabawa z fluidem. Mam nieładną cerę - wiem, że ciężko wymagać cudów za taką cenę, no aaale...

Plusy
    + dostępność, w drogerii Natura
    + poręczne opakowanie
    + kolor (stosowałam najjaśniejszy)
    + wydawał mi się wydajny

Minusy
    - osadza się w zmarszczkach, zagłębieniach (kiedyś próbowałam użyć go wraz z pudrem jako baza pod cienie, bardzo zły pomysł xD)
    - słabo kryje przebarwienia
    - szybko się ściera
    - nie przykrywa większych pryszczy - a wręcz odwrotnie, uwidacznia je jeszcze bardziej
    - razem z matującym pudrem (używam stay od rimmela) tworzy efekt maski
    - twarz zaczyna błyszczeć bardzo szybko, nawet pomimo użycia pudru
    - zapycha

Fluid służy teraz komuś innemu, nie było sensu dalej go trzymać w szafce, bo i tak nikkto jest z niego zadowolony a ja już wiem, że.. czerń to nie wszystko.

Używam tego produktu od: ok. 1-2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: ok 1/5 opakowania

Chcesz pochwalić kurtyzanaxszatana za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY!!!
  • IDEALNY PODKŁAD, NAJLEPSZY JAKI MIAŁAM, A TROCHE ICH JUŻ SPRAWDZIŁAM... MIMO MAŁEJ CENY PODKŁAD SPRAWDZA SIE IDELANIE, PORZADNIE KRYJE DOPASOWUJE SIĘ DO SKORY, NIE UCZULA, SKÓRA ODDYCHA
    sERDECZNIE POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 2,5 LAT
    Ilość zużytych opakowań: 5 TUBEK

Chcesz pochwalić magdzik911 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Jest często na promocji w drogerii Wispol za 5,99, normalnie w naturze kosztuje ok. 9-10zł (co dziwne w sklepie \'\'po 2,50\'\' jest za 11 ).

Odcień 29-porcelanowy jest dla mnie idealny. Dla typowych bladziochów myślę, że może być minimalnie za ciemny, ale i tak dobrze dopasowuje się.

Krycie bardzo dobre, niestety świeci się i ściera się po jakimś czasie, ale mnie to nie przeszkadza. Po przypudrowaniu trwałość jest ok .

Ogólnie:

+Kolor
    +Konsystencja
    +Wydajny
    +Nie ciemnieje

+/- Trzeba przypudrować, bo się świeci

-Mam wrażenie, że minimalnie mnie zapchał, ale możliwe, że to nie jego wina, a innego nowego kosmetyku.

PS Przez cały listopad właśnie w wispol jest za 5,99zł.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

Chcesz pochwalić melancholie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet ok jak za taką cenę
  • Powiem tak, kupiłam go kilka miesięcy temu.. Mam cerę dość problematyczną: pryszcze, piegi..
    Ten podkład jest całkiem niezły, na pewno o wiele lepszy od niektórych droższych podkładów.
    Plusy:
    -nawilża
    -dobrze kryje
    -cena
    -nie tworzy efektu maski
    -nie ciemnieje
    -odcień Porcelanowy idealny dla bladych osób
    Minusy:
    -strasznie się świeci
    -nie matuje
    -trochę nieprzyjemny zapach
    -zbyt kleisty
    -trochę ciężki

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ania_98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny podkład polecam
  • Podkład świetnie się rozprowadza i wchłania, doskonale wygładza i nawilża. Kolor idealnie dostosowuje się do cery i ładnie stapia się ze skórą. Nie roluje się i nie sprawia, że cera jest tłusta chociaż dla lepszego efektu zawsze używam również pudru w kamieniu.
    Dodatkowym atutem jest stosunek jakości do ceny.
    Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić zgakry za czytelną i pomocną recenzję?
  • pół na pół
  • plusy:
    - cena,
    - trwałość (na opakowaniu jest napisane, że powinien się trzymać 16 godzin, ale żaden podkład nie posiada takiej trwałości, jak dla mnie trwałość podkładu jest wystarczająca, ok. 7h),
    - nawilża i rozświetla twarz,
    - nie wysusza skóry,
    - wygładza;

minusy:
    - skóra się po nim za bardzo świeci, muszę przysypać ją pudrem,
    - gama kolorystyczna, używam numerku 29 i jest minimalnie za ciemny, jednakże mój puder sobie z tym radzi,
    - zatyka pory;

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: ok. pięć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić magdam18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Jeden z moich pierwszych podkładów, do którego zresztą zawsze wracam. Kryje świetnie, utrzymuje się też całkiem dobrze, cena jest bardzo przystępna i jak na nią produkt genialny. Najlepiej sprawdza się w zimę, w lato delikatnie spływa. Jedyne co to może to, że się świecę po nim ale od czego mam puder transparentny Polecam !

Używam tego produktu od: Pięciu lat
    Ilość zużytych opakowań: około 30, nawet więcej

Chcesz pochwalić angiee20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • kupiłam go ze względu na cenę, nie jest idealnie dopasowany do mojego naturalnego koloru skóry ale da się przeżyć.

+cena
    +wydajność, na długo mi starcza
    +konsystencja
    +dostępność

-świeci się
    -trzeba często poprawiać

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Marrrtis za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij