Powiększ Verona, Ingrid, Mineral Silk&Lift (Długotrwały mineralny fluid nawilżająco-wygadzający)

Zgłaszająca osoba: madzia57

Długotrwały fluid nawilżająco-wygadzający nadaje się do każdego rodzaju cery. Równomiernie rozprowadza się na skórze, gwarantuje perfekcyjne wykończenie makijażu. Zapewnia świeży, i młody wygląd na wiele godzin, idealnie maskując wszelkie nierówności i niedoskonałości cery.

Skład: Water, Cyclopentasiloxane , Polyglyceryl-4 Isostearate , Cetyl PEG PPG-10 1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Isohexadecane, Hydrogenated Polydecene, Isocetyl Stearoyl Stearate, Glycerin, Dimethicone, Ozokerite, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Methylpraben, Butylpraben, Ethylpraben, Propylpraben, Isobutylpraben, Tocopheryl Acetate, Polyisobuterne, Triethoxycaprylylsilane, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, +/- Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499 (20.09.2011)

Cena: 8,50zl / 30ml
/bw/

• może być
  • kupiłam go ze względu na cenę, nie jest idealnie dopasowany do mojego naturalnego koloru skóry ale da się przeżyć.

+cena
    +wydajność, na długo mi starcza
    +konsystencja
    +dostępność

-świeci się
    -trzeba często poprawiać

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Marrrtis za czytelną i pomocną recenzję?
  • waga ciężka
  • To jest podkład, z którym mam już długoletnie stosunki. I spotykamy się tylko okazjonalnie.

Kosztuje jakieś śmieszne grosze, coś koło 10 zł. Dla mnie łatwo dostępny, bo w małej drogerii osiedlowej jest tylko jedna szafa firmowa - właśnie Ingrid.

Swoją przygodę z tapetą lata temu zaczynałam właśnie z tym podkładem, albo czymś bardzo podobnym (zarówno cenowo jak i ze względu na właściwości). Nie miało się doświadczenia, to i efekt był średni.

Ten podkład jest niesamowicie ciężki. Okropnie się świeci po nałożeniu. Między innymi przez niego nauczyłam się a) stosować pudry b) matować twarz.

Ale mam do w kosmetyczce do tej pory. Dla mnie to póki co taki tani must have - daje mocno nienaturalny efekt, jak się do nie zmatowi, to wychodzi Warsaw Shore, ale ma w tym swoje zalety. Po nieprzespanej nocy, ataku obcych (wyprysków) na twarzy, czy po prostu kiedy twarz ma taki dzień, że wygląda źle i można nią dzieci w piaskownicy straszyć, jest niezastąpiony.

Ma bardzo dobre, mocne krycie. Jest ciężki, tłusty, nie podkreśla suchych skórek, nie wchodzi w zmarszczki. Kryje wszystko, daje efekt maski, owszem, ale są dni, że po prostu inaczej się nie da. Trzeba go zmatowić, bo inaczej wygląda tragicznie. Lekko ciemnieje.

Ogólnie - kiepski. Ale za to 10 zł dobrze jest mieć taki produkt ratunkowy na pomoc w sytuacjach mocno kryzysowych. Przy mocnym makijażu oczu (a taki robię) daje efekt plastiku (dlatego staram się go odcisnąć na chustecczkę higieniczną). Ale czasem trzeba, jak to mówił prezydent "nie chcem, ale muszem".

Używam tego produktu od: długi czas, 5 lat?
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny
  • Kupiłam ten podkład całkiem przypadkiem, w trakcie świątecznych zakupów w hipermarkecie Carrefour. Był w świetnej cenie (niecałe 6 zł.!!) i skusiłam się na niego, bo czytałam o nim sporo dobrego (ale rym...) .

Plusy:
    - CENA!! (nawte bez promocji);
    - wydajnośc (przy prawie codziennym stosowaniu straczył mi na pół roku!!);
    - całkiem niezłe krycie;
    - wygładzenie;
    - nie tworzy maski;

Minusy:
    - niestety ciemnieje (dlatego nie dostał 5 gwiazdek);
    - mała gama kolorystyczna;

Poza tym nie wytrzyma aż tyle na twarzy ile obiecuje nam producent, ale spokojnie 6-7 h wytrzymuje, a mi to wystraczy

Używam tego produktu od: grudnia
    Ilość zużytych opakowań: zużyte 1

Chcesz pochwalić Bugs7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry jednak nie idealny
  • Najlepszy z wszystkich jakie miałam, aczkolwiek nie jest jeszcze moim ideałem, głównie ze względu na kolor. Zdecydowanie mógłby być jaśniejszy. Natomiast sam produkt jest bardzo dobry, wręcz zadziwiająco na taką cenę, bo miałam ze 4 razy droższe podkłady, a były zdecydowanie gorsze. Dopasowuje się do skóry, chociaż jeśli przesadzimy z ilością to może się odznaczać, nie jest ciężki, nie podkreśla suchych skórek. Może jakoś nie nawilża, ale przynajmniej nie wysusza i trzyma się też nieźle ok.6 godzin. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić live_your_life za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • O fluidzie dowiedziałam się od koleżanki. Malowałyśmy się razem i nagle wyjęła ten fluid. Byłam zdziwiona, ze używa tak taniego (co wydawało mi się jednoznaczne ze złym produktem) kosmetyku. Kupiła go przypadkowo, ale ładnie trafiła \\\'\\\'Poczęstowała\\\'\\\' mnie nim i następnego dnia kupiła go dla siebie. Jednocześnie jest ciężki i lekki - kryje, ale nie zostawia maski. Ładnie wpasowuje się w buzię. Jest bardzo wydajny. Dodatkowo jest niedrogi. Jedyna wada jak dla mnie to uczucie lepkości czy świecąca twarz. Dlatego zawsze nakładam go mało i matuję pudrem. Zawsze mam jakiś fluid drogeryjny i ten, bo często kupuje nowe podkłady i nierzadko się zawodzę, więc zawsze mam ratunek

Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy <3
  • Mój ulubieniec używam koloru 29 porcelanowego teraz jednak muszę kupić nr 30 beżowy z powodu opalonej twarzy. Po wakacjach wracam do mojego porcelanowego. Co o nim napisać ? Jednym słowem wspaniały ! Za tak niską cenę, ostatnio w Naturze kupiłam go w promocji za 5,50 (!) wierzyć się nie chce, że tak tani kosmetyk ma takie działanie... Ogólnie bardzo lubię kosmetyki z firmy Ingrid są bardzo tanie i dobre.

+ nie wysusza skóry i nie podkreśla suchych skórek
    + nawilża, idealny dla suchej skóry
    + świetnie zakrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
    + cena !!!!
    + ładnie stapia się ze skórą
    + przyjemna konsystencja
    + trwały, długo utrzymuje się na twarzy
    + wydajny

Minusów - brak...

Nie zamienię go na żaden inny jest idealny dla mnie i serdecznie polecam. Jeśli wam się nie spodoba nie będziecie mieć wyrzutów, że pieniądze poszły w błoto bo kosztuje on grosze...

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Chcesz pochwalić marca07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale ciemnieje
  • Kupiłam produkt w kolorze 29 porcelain, zachęcona ceną i masą dobrych opinii na Wizażu (co jest dla mnie ważnym wyznacznikiem) z nadzieją, że znajdę coś bardziej kryjącego na gorsze dni, kiedy moja cera wariuje i wyskakuja mi zaczerwienienia czy krostki. Moja cera jest mieszana, z naprawdę lekką tendencją do świecenia się w strefie T.

APLIKACJA: Przy pierwszej, próbnej aplikacji "po domu" nakładałam go palcami. Jest dość gęsty, ale nie robi smug, nakłada się równomiernie i dość łatwo rozciera. Za drugim razem nałożyłam go pędzlem flat top i również w tym przypadku aplikacja była łatwa i szybka.

KOLOR: Przy nakładaniu byłam wniebowzięta- idealny dla mojej lekko żółtawej, bladej cery! Jednak już po kilku minutach zachwyt minął- kolor niestety ciemnieje i powstaje efekt ciemnej twarzy i jasnej szyji... Nawet aplikacja na szyję nie pomaga, widać różnicę między twarzą a np. dłonią.

DZIAŁANIE: Nie podkreśla suchych skórek, co jest dużym plusem, tworzy ładny mat bez efektu "płaskiej" twarzy. Bez przypudrowania w strefie T święcę się już po nieco ponad godzinie, z pudrem daje radę, ale nie zapewnia spokoju bez poprawek na cały dzień- po ok. 6h muszę zmatowić twarz. Nie ściera się, wygląda jednolicie cały dzień.

ZAPACH: Prawie niewyczuwalny, zupełnie nieprzeszkadzający.

PLUSY I MINUSY:
    + daje ładne, matowe, ale naturalne wykończenie
    + jest wytrzymały, nie ściera się, nie wałkuje
    + łatwa aplikacja
    + neutralny, znikomy zapach
    + nie zapycha porów
    + nie podkreśla suchych skórek
    + nie wysusza
    + nie brudzi
    + ładne, średnie krycie niwelujące zaczerwienienia i drobne krostki
    + cena

- ciemnieje!!! nie dla bladolicych
    - bez pudru nie trzyma pierwotnego matu prawie w ogóle, z pudrem- ok. 6h, wymaga zmatowienia w ciągu dnia, u mnie wręcz nieco potęguje wydzielanie sebum
    - nie nawilża (co obiecuje producent)

Podsumowując, szału nie ma, mogłabym przecierpieć to przypudrowywanie go po raz drugi, gdyby nie to, że ciemnieje- tego nie zniosę. Poszukiwania podkładu idealnego trwają dalej. Może nada się na lato?

Używam tego produktu od: Ok. tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pieskotkura za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny!
  • Nie używałam wcześniej wielu podkładów, więc nie mam dobrego porównania, ale ten zdecydowanie zasługuje na tytuł KWC. Biorąc pod uwagę jego cenę jest idealny. Zakrywa niedoskonałości, pięknie wyrównuje koloryt, jest trwały. Myslę, że może nie pasować osobom z cerą tłustą, ponieważ bez użycia pudru może się delikatnie świecić. Nie ciemnieje po jakimś czasie. Gama kolorów nie jest duża, ale jest w niej kolor odpowiedni dla jasnej cery. Nie tworzy efektu maski, chyba, że nałoży się go za dużo.
    Będę testować jeszcze inne podkłady, ale ten zawsze będzie w pogotowiu.
    Polecam, warto wypróbować

Chcesz pochwalić louisee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perełka
  • Zdecydowanie perełka wśród tanich kosmetyków. Bardzo wydajny, ładne kolory, super konsystencja. Najlepszy do suchej cery (przy mojej mieszanej odrobinę zbyt błyszczący no ale fluidy mineralne już tak mają).

Używam tego produktu od: parę lat z przerwami

Chcesz pochwalić Ancyk Ancyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu rewelacyjny
  • ten podkład jest super po prostu super,ma mnóstwo zalet, jedyną wadą, a tym samym minusem u mnie to jest zbyt mała dostępność kolorów
    występuje w wersji:
    porcelanowej- ja osobiście używam ten kolor i jestem bardzo zadowolona, dopasowuje się do mojej cery idealnie,kryje bardzo wiele defektów skóry,
    jest jeszcze beż, złocisty beż i piaskowy.

plusy tego podkładu
    wydajny,
    tani-można go znaleźć nawet za około 5-6 zł na allegro
    dobrze kryje
    dopasowuje się do skóry
    wytrzymuje cały dzień z bazą i bez bazy
    zgrabne opakowanie wszędzie można go włożyć

minusy/neutralne
    mała dostępność kolorów

Używam tego produktu od: 1-2 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić MagdaMmakijaz za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij