Powiększ Verona, Ingrid, Mineral Silk & Lift (Długotrwały mineralny fluid nawilżająco - wygadzający)
Produkt dostępny w 7 sklepach. Cena już od 5,99 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: madzia57

Długotrwały fluid nawilżająco-wygadzający nadaje się do każdego rodzaju cery. Równomiernie rozprowadza się na skórze, gwarantuje perfekcyjne wykończenie makijażu. Zapewnia świeży, i młody wygląd na wiele godzin, idealnie maskując wszelkie nierówności i niedoskonałości cery.

Skład: Water, Cyclopentasiloxane , Polyglyceryl-4 Isostearate , Cetyl PEG PPG-10 1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Isohexadecane, Hydrogenated Polydecene, Isocetyl Stearoyl Stearate, Glycerin, Dimethicone, Ozokerite, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Methylpraben, Butylpraben, Ethylpraben, Propylpraben, Isobutylpraben, Tocopheryl Acetate, Polyisobuterne, Triethoxycaprylylsilane, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, +/- Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499 (20.09.2011)

Cena: 8,50zl / 30ml
/bw/

• Najlepszy, jaki miałam. A miałam kilkadziesiąt!
  • Jestem w szoku. Totalnym. Próbowałam podkładów nawet za prawie 200 zł i nie okazały się tak dobre, jak ten niepozorny za 10...

Sięgnęłam po niego przez przypadek, myślałam, że to jakiś krem BB, którego szukałam. Cienie z tej firmy bardzo mi się spodobały, więc zaryzykowałam. Było warto.

PLUSY
    - jasny, ale naturalny kolor. Idealny. Nie wygląda się w nim na chorą, ani jak trup, po prostu ma idealny odcień, te pozostałe także świetne!
    - ogromny plus, za to, że nie ciemnieje! Takie coś zaobserwowałam tylko u Maca i Inglota, ale tutaj kolor w 100 procentach pozostaje bez zmian
    - ma bardzo dobre krycie, ale nie jest za ciężkie. Jest w sam raz.
    - niesamowicie naturalnie wygląda na twarzy
    - nawilża
    - produkt jest bardzo wydajny
    - śmiesznie niska cena
    - na zdjęciach wygląda bosko!
    - bez problemu współgra z kremami, bazami i produktami do konturowania
    - daje deliktatne rozświetlenie, nie jest to przetłuszczenie, a zdrowy i naturalny wygląd. Jak druga skóra.
    - zawiera minerały, które dobroczynnie działają na naszą skórę (a produktu płynnego z minerami, to ze świecą szukać!), poza tym ma dosyć dobry skład, w porównaniu do innych produktów tego typu
    - po jego zmyciu z twarzy, moja skóra nie jest czerwona (mam naczyniową), jest uspokojona i nawilżona. Po Revlonie miałam mega sajgon
    - no właśnie, łatwo się go zmywa, to też duży plus, bo nie mam czasu bawić się nie wiadomo ile czasu z demakijażem
    - nie przesusza, a wręcz przeciwnie
    - wygodne, ładne opakowanie
    - dostępność (tylko Hebe i Internet)
    - trwałość bez zarzutów

MINUSY
    - ma glicerynę w składzie, która może zapychać. Niestety moja skóra nienawidzi gliceryny, ale gdy stan mojej skóry znacznie się poprawi, to będę ten produkt stosować. Bo jest super!
    - troszkę za gęsta konsystencja (przypomina trochę CC krem). Niemniej, lepsze to, aniżeli zbyt leista i za rzadka
    - delikatnie wszedł w zmarszczki mimiczne, ale to był czas, gdy piłam za mało wody, więc to niekoniecznie wina tego produktu. Szczególnie, że nawilża
    - trochę częściej trzeba go pudrować, niż te matujące podkłady, ale mi to nie przeszkadza. Nie wiem, na ile sprawdzi się podczas upałów, ale wtedy w sumie każdy makijaż spływa z twarzy

Podsumowując - cudo!

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić BeatryczeKefir za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odświeżacz powietrza

• Nie dla cer tłustych
  • Ostatni raz kupiłam podkład, który nie jest matujący. Nasłuchałam się, jak to cera tłusta potrzebuje nawilżenia i ze nie powinno się jej tak mocno matowić bo to dla niej niedobrze no i teraz mam. Żałuję, że przy recenzjach podkładów ludzie nie piszą, jaką mają cerę, to by uchroniło niejedną osobę przed takim nietrafionym zakupem.

Ja mam cerę wybitnie tłustą, i po aplikacji tego podkładu świecę się jak bombka choinkowa. Po przypudrowaniu świecę się po 2 godzinach,a zwykle puder którego używam utrzymuje inne podkłady w macie przez około 6-8 godzin. Moja twarz wygląda na nieświeżą i czuję podkład cały czas, jest to bardzo nieprzyjemne uczucie. Rozumiem, że dla cer suchych może być super produktem, i do takich go jak najbardziej polecam, ja jednak szukam dalej czegoś co wytrzyma u mnie przez chociaż pół dnia. I nie ściemnieje na pomarańczowy kolor tak jak ta "porcelana" brrr...

Jedna gwiazdka za cenę, bo chociaż się nie sprawdził to przynajmniej za dużo nie straciłam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Gagatek9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety już nie
  • Moja cera nie jest zbyt wymagająca względem podkładu, kilka lekkich przebarwień, czasami niewielkie niespodzianki i miejscami rozszerzone pory.
    Używałam tego podkładu w najjaśniejszym odcieniu (29 porcelain)
    Nie stosowałam go na wielkie wyjścia i nie oczekiwałam cudów od podkładu w takiej cenie. Sprawdzał się jako "codzienniak". Dobrany odcień był delikatnie za ciemny, ale przypudrowany transparentnym pudrem wyglądał do zaakceptowania, w miarę naturalnie. Trzymał się też przyzwoicie.
    Poleciłam go przyjaciółce i też była zadowolona. Do czasu. Przy zakupie kolejnego opakowania zorientowałam się, że to już jakby całkiem inny podkład. Szata graficzna była lekko zmieniona (porównywałam tubkę swoją i przyjaciółki) i zawartość chyba też. Nie jestem w stanie tego stwierdzić na pewno bo skład na mojej tubce się starł. To, co zauważyłam to na pewno ciemniejszy odcień (mimo tego samego numerka na tubce). Poza tym podkład mimo przypudrowania świecił mi się na buzi i bardzo się lepił. Ciemniał dodatkowo w ciągu dnia, podkreślał ewentualne niedoskonałości i rozszerzone pory. Stan mojej cery nie zmienił się, próbowałam go nakładać kilkukrotnie zawsze z tym samym efektem. Możliwe, że tylko mi trafił się taki "wybrakowany" egzemplarz. Nie wiem i nie zamierzam tego sprawdzać.
    Z dostępnością jest też nie za ciekawie, zwłaszcza jeśli chodzi o odcień 29.
    Plus za niską cenę i chyba tyle w nim dobrego, że nie ubolewam nad zmarnowanymi pieniędzmi
    Stanowczo odradzam

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 3

Chcesz pochwalić Floreence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie
  • Miałam niemiłą sytuację, kiedy mój podkład, którego zawsze używam, upadł mi na ziemię i szklana buteleczka rozbiła się, uwalniając całą zawartość... Musiałam więc szybko znaleźć coś tymczasowego.
    Do tego podkładu zachęciła mnie niska cena i sporo przychylnych opinii na forum.

Ale nic bardziej mylnego.

PLUSY:
    +niska cena (nawet bez promocji wynosi ok 10 zł)
    +dosyć łatwo się rozprowadza

MINUSY:
    -bardzo ciemne kolory
    -podkład ciemnieje (jeszcze bardziej) po paru godzinach i nie dość, że kolor staje się nienaturalny, to jeszcze powstają na twarzy widoczne zacieki (naprawdę bardzo źle to wygląda!)
    -gęsty
    -ciężki

+/- opakowanie - lekkie, więc można wrzucić do torebki, a do tego w razie upadku nie stłucze się, ale ja osobiście nie lubię podkładów w tubce, bo zawsze mam problem, kiedy się kończą (wiadomo)
    ale jako że tego nigdy nie dokończę, w tej sytuacji opakowanie było zaletą

Ogólnie nikomu nie polecam tego podkładu. Tak naprawdę jedyną jego mocną stroną jest cena. Może i łatwo się rozprowadza, ale akurat o tę cechę nietrudno w przypadku innych kosmetyków.

Używam tego produktu od: używałam przez pewien czas dwa miesiące temu, ale tylko z tymczasowego braku substytutu
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić olszn za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Nie polecam dla osób z trądzikiem i jasną karnacją!
    Podkład ciemnieje na twarzy. Pogorszyła mi się przez niego cera !! ;/ Wcześniej miałam niedoskonałości ale nie było ich aż tyle... W dodatku słabo kryje. Korektor musi być!

Zaletą tego produktu jest cena.. i to tyle..

Używam tego produktu od: 4 dni
    Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Chcesz pochwalić iloveclothes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla tłustej, wrażliwej cery
  • Na mojej problematycznej cerze w ogóle się nie sprawdził. Mam trądzik, choć w ostatnim czasie cera miała coraz lepszy wygląd. Kiedy znalazłam ten fluid, przeczytałam recenzje no i ta cena.. musiałam go kupić. I tu był mój błąd. Przez pierwsze dni byłam zadowolona, idealny odcień, no cud miód. Jednak cera z dnia na dzień pogarszała się, w szybkim tempie uzyskałam twarz całą w wypryskach znacznie większych i bardziej bolących niż zwykle. Skończyło się na tym, że przez 2 dni nie ruszyłam się z domu, nigdy moja cera nie była w takim stanie. Kiedy wróciłam do poprzedniego podkładu cera po jakimś czasie widocznie się poprawiła. Niestety nie mogę polecić.

Używam tego produktu od: Używałam 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: Mniejsza część opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić askaast za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • To chyba mój nr 1 chyba? Nie wiem czy jest sens szukać coś lepszego za cenę 6 zł w internetowej drogerii. Nie znam się na składzie, ale myślę,że zle nie jest. Moja skóra jest normalna- w stronę suchej lekko ściągnięta po myciu-demakijażu. Mam chwilowy problem z trądzikiem i przyznam, że nie lubię zbytniego krycia tu jest średnie. Pod podkład daję delikatny krem nawilżający. Nakładam go wilgotną gąbeczką stemplując i idealnie rozprowadza się na twarzy. Nie jest konieczne zmatowienie go. Kolor mam porcelanowy najjaśniejszy, a nie jestem strasznym bladziochem także dla osób o bardzo jasnej karnacji odpada.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić maga86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Twarz jakby z wosku
  • Podkreślił wszystkie niedoskonałości mojej skóry, jej kiepską strukturę, pory, po nałożeniu moja twarz wyglądają jakby została odlana z wosku i to na dodatek niezbyt równo. Dwie strony twarzy były jakby asymetryczne, czego nie uświadczam przy innych podkładach.
    Nie poszukuję i nie wymagam extra matu, ale tutaj miałam wrażenie wilgotnej twarzy (satyna i rozświetlenie), sebum pokazuje się po okołu 2-3 godzinach.
    Trwałość raczej średnia, ja nie jestem zadowolona, w tej cenie już wolę Wibo Matching Foundation.
    Odcienie są 3 i wszystkie ciemne! Nie wiem, po co producentowi odcień 2 i 3, skoro już 1 jest dosyć ciemny, zdecydowanie nie jest to porcelana.
    U mnie raczej się nie sprawdził, ale może będę go mieszać z jaśniejszymi podkładami i coś z tego wyjdzie.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

Chcesz pochwalić Lagadema16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony!
  • ten fluid był dla mnie ogromnym zaskoczeniem!
    dłuugo nie mogłam znaleźć swojego idealnego podkładu ze względu na cerę naczynkową, żaden nie chciał pokryć moich pękniętych naczynek i zaczerwień na twarzy, a tu taka niespodzianka! jest naprawdę rewelacyjny i ma wiele zalet!

zalety:
    -cena!!
    -wydajność
    -opakowanie (nie stłucze się!)
    -idealnie kryjący
    -twarz się nie świeci
    -nie ma uczucia lepkości na twarzy
    -nie śmierdzi jak inne fluidy

NIE MA WAD!

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić kasiula580 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubionych
  • Ten podkład był dla mnie wielkim zaskoczeniem. Szukałam podkładu dobrze kryjącego i takiego, który nie będzie podkreślał moich suchych skórek. Ten kupiłam przez przypadek, wcześniej nie byłam dobrze nastawiona do tanich podkładów, jednak ten wzbudził we mnie dobre emocje. Podkład dobrze krył moje problemy z trądzikiem, jednak najjaśniejszy kolor był troszeczke za ciemny. Jedynym jego dużym minusem jest to, że nie trzymał się długo na mojej skórze, a gdy przejeżdżałam lekko ręką po twarzy podkład zostawał na dłoni. Nawet po użyciu pudru do dodania trwałości. Chętnie po niego wracam, jednak ta trwałość lekko zniechęca mnie do niego Ale dobrze również nawilża i nie podkreśla suchych skórek. Ogólnie jest wart polecenia, lub chociaż przetestowania

Ilość zużytych opakowań: trzy całe opakowania

Chcesz pochwalić Ironialosu99 za czytelną i pomocną recenzję?