Powiększ Verona, Ingrid, Mineral Silk&Lift (Długotrwały mineralny fluid nawilżająco-wygadzający)

Zgłaszająca osoba: madzia57

Długotrwały fluid nawilżająco-wygadzający nadaje się do każdego rodzaju cery. Równomiernie rozprowadza się na skórze, gwarantuje perfekcyjne wykończenie makijażu. Zapewnia świeży, i młody wygląd na wiele godzin, idealnie maskując wszelkie nierówności i niedoskonałości cery.

Skład: Water, Cyclopentasiloxane , Polyglyceryl-4 Isostearate , Cetyl PEG PPG-10 1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Isohexadecane, Hydrogenated Polydecene, Isocetyl Stearoyl Stearate, Glycerin, Dimethicone, Ozokerite, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Methylpraben, Butylpraben, Ethylpraben, Propylpraben, Isobutylpraben, Tocopheryl Acetate, Polyisobuterne, Triethoxycaprylylsilane, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, +/- Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499 (20.09.2011)

Cena: 8,50zl / 30ml
/bw/

• Nawet ok jak za taką cenę
  • Powiem tak, kupiłam go kilka miesięcy temu.. Mam cerę dość problematyczną: pryszcze, piegi..
    Ten podkład jest całkiem niezły, na pewno o wiele lepszy od niektórych droższych podkładów.
    Plusy:
    -nawilża
    -dobrze kryje
    -cena
    -nie tworzy efektu maski
    -nie ciemnieje
    -odcień Porcelanowy idealny dla bladych osób
    Minusy:
    -strasznie się świeci
    -nie matuje
    -trochę nieprzyjemny zapach
    -zbyt kleisty
    -trochę ciężki

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ania_98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny podkład polecam
  • Podkład świetnie się rozprowadza i wchłania, doskonale wygładza i nawilża. Kolor idealnie dostosowuje się do cery i ładnie stapia się ze skórą. Nie roluje się i nie sprawia, że cera jest tłusta chociaż dla lepszego efektu zawsze używam również pudru w kamieniu.
    Dodatkowym atutem jest stosunek jakości do ceny.
    Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić zgakry za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze do niego wracam
  • próbowałam już wielu innych podkładów i zawsze wracam do tego

plusy:
    - cena,
    - trwałość (na opakowaniu jest napisane, że powinien się trzymać 16 godzin, ale żaden podkład nie posiada takiej trwałości, jak dla mnie trwałość podkładu jest wystarczająca, ok. 7h),
    - nawilża i rozświetla twarz,
    - nie wysusza skóry,
    - wygładza;

minusy:
    - skóra się po nim za bardzo świeci, muszę przysypać ją pudrem,
    - gama kolorystyczna, używam numerku 29 i jest minimalnie za ciemny, jednakże mój puder sobie z tym radzi;

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: ok. pięć

Chcesz pochwalić magdam18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Jeden z moich pierwszych podkładów, do którego zresztą zawsze wracam. Kryje świetnie, utrzymuje się też całkiem dobrze, cena jest bardzo przystępna i jak na nią produkt genialny. Najlepiej sprawdza się w zimę, w lato delikatnie spływa. Jedyne co to może to, że się świecę po nim ale od czego mam puder transparentny Polecam !

Używam tego produktu od: Pięciu lat
    Ilość zużytych opakowań: około 30, nawet więcej

Chcesz pochwalić angiee20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • kupiłam go ze względu na cenę, nie jest idealnie dopasowany do mojego naturalnego koloru skóry ale da się przeżyć.

+cena
    +wydajność, na długo mi starcza
    +konsystencja
    +dostępność

-świeci się
    -trzeba często poprawiać

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Marrrtis za czytelną i pomocną recenzję?
  • waga ciężka
  • To jest podkład, z którym mam już długoletnie stosunki. I spotykamy się tylko okazjonalnie.

Kosztuje jakieś śmieszne grosze, coś koło 10 zł. Dla mnie łatwo dostępny, bo w małej drogerii osiedlowej jest tylko jedna szafa firmowa - właśnie Ingrid.

Swoją przygodę z tapetą lata temu zaczynałam właśnie z tym podkładem, albo czymś bardzo podobnym (zarówno cenowo jak i ze względu na właściwości). Nie miało się doświadczenia, to i efekt był średni.

Ten podkład jest niesamowicie ciężki. Okropnie się świeci po nałożeniu. Między innymi przez niego nauczyłam się a) stosować pudry b) matować twarz.

Ale mam do w kosmetyczce do tej pory. Dla mnie to póki co taki tani must have - daje mocno nienaturalny efekt, jak się do nie zmatowi, to wychodzi Warsaw Shore, ale ma w tym swoje zalety. Po nieprzespanej nocy, ataku obcych (wyprysków) na twarzy, czy po prostu kiedy twarz ma taki dzień, że wygląda źle i można nią dzieci w piaskownicy straszyć, jest niezastąpiony.

Ma bardzo dobre, mocne krycie. Jest ciężki, tłusty, nie podkreśla suchych skórek, nie wchodzi w zmarszczki. Kryje wszystko, daje efekt maski, owszem, ale są dni, że po prostu inaczej się nie da. Trzeba go zmatowić, bo inaczej wygląda tragicznie. Lekko ciemnieje.

Ogólnie - kiepski. Ale za to 10 zł dobrze jest mieć taki produkt ratunkowy na pomoc w sytuacjach mocno kryzysowych. Przy mocnym makijażu oczu (a taki robię) daje efekt plastiku (dlatego staram się go odcisnąć na chustecczkę higieniczną). Ale czasem trzeba, jak to mówił prezydent "nie chcem, ale muszem".

Używam tego produktu od: długi czas, 5 lat?
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny
  • Kupiłam ten podkład całkiem przypadkiem, w trakcie świątecznych zakupów w hipermarkecie Carrefour. Był w świetnej cenie (niecałe 6 zł.!!) i skusiłam się na niego, bo czytałam o nim sporo dobrego (ale rym...) .

Plusy:
    - CENA!! (nawte bez promocji);
    - wydajnośc (przy prawie codziennym stosowaniu straczył mi na pół roku!!);
    - całkiem niezłe krycie;
    - wygładzenie;
    - nie tworzy maski;

Minusy:
    - niestety ciemnieje (dlatego nie dostał 5 gwiazdek);
    - mała gama kolorystyczna;

Poza tym nie wytrzyma aż tyle na twarzy ile obiecuje nam producent, ale spokojnie 6-7 h wytrzymuje, a mi to wystraczy

Używam tego produktu od: grudnia
    Ilość zużytych opakowań: zużyte 1

Chcesz pochwalić Bugs7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry jednak nie idealny
  • Najlepszy z wszystkich jakie miałam, aczkolwiek nie jest jeszcze moim ideałem, głównie ze względu na kolor. Zdecydowanie mógłby być jaśniejszy. Natomiast sam produkt jest bardzo dobry, wręcz zadziwiająco na taką cenę, bo miałam ze 4 razy droższe podkłady, a były zdecydowanie gorsze. Dopasowuje się do skóry, chociaż jeśli przesadzimy z ilością to może się odznaczać, nie jest ciężki, nie podkreśla suchych skórek. Może jakoś nie nawilża, ale przynajmniej nie wysusza i trzyma się też nieźle ok.6 godzin. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić live_your_life za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • O fluidzie dowiedziałam się od koleżanki. Malowałyśmy się razem i nagle wyjęła ten fluid. Byłam zdziwiona, ze używa tak taniego (co wydawało mi się jednoznaczne ze złym produktem) kosmetyku. Kupiła go przypadkowo, ale ładnie trafiła \\\'\\\'Poczęstowała\\\'\\\' mnie nim i następnego dnia kupiła go dla siebie. Jednocześnie jest ciężki i lekki - kryje, ale nie zostawia maski. Ładnie wpasowuje się w buzię. Jest bardzo wydajny. Dodatkowo jest niedrogi. Jedyna wada jak dla mnie to uczucie lepkości czy świecąca twarz. Dlatego zawsze nakładam go mało i matuję pudrem. Zawsze mam jakiś fluid drogeryjny i ten, bo często kupuje nowe podkłady i nierzadko się zawodzę, więc zawsze mam ratunek

Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy <3
  • Mój ulubieniec używam koloru 29 porcelanowego teraz jednak muszę kupić nr 30 beżowy z powodu opalonej twarzy. Po wakacjach wracam do mojego porcelanowego. Co o nim napisać ? Jednym słowem wspaniały ! Za tak niską cenę, ostatnio w Naturze kupiłam go w promocji za 5,50 (!) wierzyć się nie chce, że tak tani kosmetyk ma takie działanie... Ogólnie bardzo lubię kosmetyki z firmy Ingrid są bardzo tanie i dobre.

+ nie wysusza skóry i nie podkreśla suchych skórek
    + nawilża, idealny dla suchej skóry
    + świetnie zakrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
    + cena !!!!
    + ładnie stapia się ze skórą
    + przyjemna konsystencja
    + trwały, długo utrzymuje się na twarzy
    + wydajny

Minusów - brak...

Nie zamienię go na żaden inny jest idealny dla mnie i serdecznie polecam. Jeśli wam się nie spodoba nie będziecie mieć wyrzutów, że pieniądze poszły w błoto bo kosztuje on grosze...

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Chcesz pochwalić marca07 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij