Powiększ Verona, Ingrid, Mineral Silk & Lift (Długotrwały mineralny fluid nawilżająco - wygadzający)

Zgłaszająca osoba: madzia57

Długotrwały fluid nawilżająco-wygadzający nadaje się do każdego rodzaju cery. Równomiernie rozprowadza się na skórze, gwarantuje perfekcyjne wykończenie makijażu. Zapewnia świeży, i młody wygląd na wiele godzin, idealnie maskując wszelkie nierówności i niedoskonałości cery.

Skład: Water, Cyclopentasiloxane , Polyglyceryl-4 Isostearate , Cetyl PEG PPG-10 1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Isohexadecane, Hydrogenated Polydecene, Isocetyl Stearoyl Stearate, Glycerin, Dimethicone, Ozokerite, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Methylpraben, Butylpraben, Ethylpraben, Propylpraben, Isobutylpraben, Tocopheryl Acetate, Polyisobuterne, Triethoxycaprylylsilane, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, +/- Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499 (20.09.2011)

Cena: 8,50zl / 30ml
/bw/

• Super
  • Podkład kupiłam kiedy byłam w pierwszej liceum z polecenia koleżanki, której cera po nim wyglądała naprawdę pięknie. Sprawdziłam recenzje na wizazu i nie zastanawiając się długo nabyłam to cudo za niecałe 10 zł. Wybrałam odcień 29 porcelanowy, gdyż mam jasną cerę. Nie był idealnie dopasowany, gdyż jestem naprawdę blada, ale nie wyglądał również chamsko i tandetnie, bardzo pięknie stopił się z moją cerą i ożywił ją. Niestety przestałam go używać przez jakiś czas, ponieważ firma zmieniła kolor 29 i nie był już taki jasny jak kiedyś. Na szczęście natknęłam się niedawno na niego przypadkowo w drogerii, przetestowałam i dzięki Bogu znowu zmienili odcień 29 na jasny tak jak pierwotnie Ma żółtawe pigmenty, świetnie kryje wszystkie przebarwienia, cera wygląda jak po obróbce w photoshopie! Nakładam go palcami rozcierając delikatnie w kierunku szyi i efekt jest naprawdę naturalny. Zimą jednak byłby nieco za ciemny. Idealnie kryje, jest długotrwały, łatwo się zmywa, nawilża cerę, matuje w połączeniu z pudrem. Wygodne opakowanie. Gorąco polecam. Efekt jak po dużo droższych podkładach

Używam tego produktu od: 3 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić glagla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Nawilżający jest to fakt, ale odcień porcelana....tak oksyduje do pomarańczy, że nie mogę tego znieść, mam bardzo jasną karnację i jak pomalowałam się tą porcelaną ingrida koleżanki pytały czy byłam na solarium...Gdyby nie te odcienie może bym go jeszcze kupiła bo naprawdę skóra wyglądała na nawilżoną i wygładzoną.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Darknessck za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Tani i bardzo fajny podkład.
    +dobrze kryje
    +brak efektu maski
    +utrzymuje się cały dzień
    +opakowanie
    +wydajny
    +nie zapycha
    ++cena
    -trzeba go przypudrować jeżeli ma się tłustawą cerę
    -najjaśniejszy kolor jest dla mnie trochę za ciemny w zimę
    -nie jest wszędzie dostępny

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić palinka166 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tani, lecz porządny
  • Bardzo fajny podkład, lecz nie dla bladziochów takich jak ja. Nadaje się niestety tylko na okres letni, kiedy jestem mocniej opalona.

+ bardzo dobrze kryje wszelkie niedoskonałości skóry
    + utrzymuje się dosyć długo
    + nie tworzy efektu maski
    + naturalne wykończenie - świetnie dopasowuje, rozświetla skórę
    + nie podkreśla suchych skórek
    + nie zapycha,
    + utrzymuje nawilżoną skórę
    + nie zostawia smug
    + tani

- niestety gama kolorów jest bardzo uboga, dodatkowo podkład ciemnieje

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Chcesz pochwalić KarolinaS00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie ideał
  • podklad cudo

Plusy
    -krycie średnie kryje drobne przebarwienia i popękane naczynka
    -pudrowe wykończenie nie utrzymuje się zbyt długo nawet przy mojej mieszanej cerze ale mi to nie przeszkadza bo i tak używam pudru
    -niska cena w hebe zapłaciłam 10zł ^^
    -opakowanie
    -trwały

Minusy
    -najjaśniejszy kolor jest nawet dla mnie ciutke za ciemny a nie należe do bladziochów

podsumowując świetny ale nie dla osób o jasnej cerze

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Chcesz pochwalić rokis001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Świetny produkt za świetną cenę! Używam koloru 29 - porcelanowy

Plusy:
    -CENA
    -Świetnie się utrzymuje
    -Fajne satynowe wykończenie
    -Nie tworzy efektu maski
    -Nie zapycha
    -Ładnie rozświetla

Minusy:
    -Mała gama kolorów
    -Ciemnieje - ale w moim przypadku właśnie wtedy dopasowuje się do mojego koloru skóry
    -Zbyt gęsta konsystencja
    -Przez swoją konsystencję mało wydajny
    -Zapach bardzo chemiczny, ale na szczęście nie utrzymuje się na skórze

Bardzo polecam!!!

Używam tego produktu od: Tydzień
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, 30ml

Chcesz pochwalić kachuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt
  • podkład fajnie kryje utrzymuje się na skórze dosyć długo , jak za taką cenę naprawdę warto go wypróbować,, niestety szkoda że jest tak ubogi w gamę kolorystyczną ponieważ nie mogę dopasować odcienia do siebie gdyż każdy jest zbyt ciemny

Używam tego produktu od: 1rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić miniuss1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniały, najlepszy!
  • Używam już dwa lata, moje odczucia ciągle są takie same! Cudowny podkład! Świetnie kryje, matuje, nadaje skórze ładny świeży wygląd i wspaniale się dopasowywuje. Bardzo trwały, w ogóle nie wysusza, jak pomaluję się rano to makijaż jest świetny do godzin wieczornych, wytrzymuje trening Poleciłam wielu koleżankom, wszystkie są zadowolone. Rewelacyjny kosmetyk i śmiesznie tani.

Chcesz pochwalić maszToCoChcesz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Ten podkład jest świetny za tą cenę! Mam cerę mieszaną i ten podkład sprawdził się świetnie Używam go od kilku miesięcy
    Plusy:
    -świetnie kryje
    -przyjazny zapach
    -dobrze się rozprowadza
    -cena
    Minusy:
    -oksyduje
    -odcień 29 odrobinkę za ciemny

Mimo wszystko polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowych

Chcesz pochwalić na19908 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Ten podkład idealnie kryje wszelskie niedoskonałości
    Kosztuje okolo 10 zł Dostępny w naturach. Bardzo długo utrzymuje się na twarzy ale po kilku godzinach trzeba przypudrować buźkę bo zaczyna się świecić. U mnie strefa T ale przy mojej cerze mieszanej to normalne Dla osób z jasna karnacja lecz nie porcelanową polecam kolor porcelanowy, niestety ciemnieje na twarzy ale ja używam jasnego pudru i jest ok Konsystencja jest gęsta i może zapychać. Jest to dość cięzki podkład. Gdyby nie ten minus używalabym go jeszcze pewnie długo ale szukam czegoś lżejszego.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Anusia4don za czytelną i pomocną recenzję?