Powiększ Verona, Ingrid, Mineral Silk&Lift (Długotrwały mineralny fluid nawilżająco-wygadzający)

Zgłaszająca osoba: madzia57

Długotrwały fluid nawilżająco-wygadzający nadaje się do każdego rodzaju cery. Równomiernie rozprowadza się na skórze, gwarantuje perfekcyjne wykończenie makijażu. Zapewnia świeży, i młody wygląd na wiele godzin, idealnie maskując wszelkie nierówności i niedoskonałości cery.

Skład: Water, Cyclopentasiloxane , Polyglyceryl-4 Isostearate , Cetyl PEG PPG-10 1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Isohexadecane, Hydrogenated Polydecene, Isocetyl Stearoyl Stearate, Glycerin, Dimethicone, Ozokerite, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Methylpraben, Butylpraben, Ethylpraben, Propylpraben, Isobutylpraben, Tocopheryl Acetate, Polyisobuterne, Triethoxycaprylylsilane, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, +/- Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499 (20.09.2011)

Cena: 8,50zl / 30ml
/bw/

• może być
  • kupiłam go ze względu na cenę, nie jest idealnie dopasowany do mojego naturalnego koloru skóry ale da się przeżyć.

+cena
    +wydajność, na długo mi starcza
    +konsystencja
    +dostępność

-świeci się
    -trzeba często poprawiać

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Marrrtis za czytelną i pomocną recenzję?
  • waga ciężka
  • To jest podkład, z którym mam już długoletnie stosunki. I spotykamy się tylko okazjonalnie.

Kosztuje jakieś śmieszne grosze, coś koło 10 zł. Dla mnie łatwo dostępny, bo w małej drogerii osiedlowej jest tylko jedna szafa firmowa - właśnie Ingrid.

Swoją przygodę z tapetą lata temu zaczynałam właśnie z tym podkładem, albo czymś bardzo podobnym (zarówno cenowo jak i ze względu na właściwości). Nie miało się doświadczenia, to i efekt był średni.

Ten podkład jest niesamowicie ciężki. Okropnie się świeci po nałożeniu. Między innymi przez niego nauczyłam się a) stosować pudry b) matować twarz.

Ale mam do w kosmetyczce do tej pory. Dla mnie to póki co taki tani must have - daje mocno nienaturalny efekt, jak się do nie zmatowi, to wychodzi Warsaw Shore, ale ma w tym swoje zalety. Po nieprzespanej nocy, ataku obcych (wyprysków) na twarzy, czy po prostu kiedy twarz ma taki dzień, że wygląda źle i można nią dzieci w piaskownicy straszyć, jest niezastąpiony.

Ma bardzo dobre, mocne krycie. Jest ciężki, tłusty, nie podkreśla suchych skórek, nie wchodzi w zmarszczki. Kryje wszystko, daje efekt maski, owszem, ale są dni, że po prostu inaczej się nie da. Trzeba go zmatowić, bo inaczej wygląda tragicznie. Lekko ciemnieje.

Ogólnie - kiepski. Ale za to 10 zł dobrze jest mieć taki produkt ratunkowy na pomoc w sytuacjach mocno kryzysowych. Przy mocnym makijażu oczu (a taki robię) daje efekt plastiku (dlatego staram się go odcisnąć na chustecczkę higieniczną). Ale czasem trzeba, jak to mówił prezydent "nie chcem, ale muszem".

Używam tego produktu od: długi czas, 5 lat?
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny
  • Kupiłam ten podkład całkiem przypadkiem, w trakcie świątecznych zakupów w hipermarkecie Carrefour. Był w świetnej cenie (niecałe 6 zł.!!) i skusiłam się na niego, bo czytałam o nim sporo dobrego (ale rym...) .

Plusy:
    - CENA!! (nawte bez promocji);
    - wydajnośc (przy prawie codziennym stosowaniu straczył mi na pół roku!!);
    - całkiem niezłe krycie;
    - wygładzenie;
    - nie tworzy maski;

Minusy:
    - niestety ciemnieje (dlatego nie dostał 5 gwiazdek);
    - mała gama kolorystyczna;

Poza tym nie wytrzyma aż tyle na twarzy ile obiecuje nam producent, ale spokojnie 6-7 h wytrzymuje, a mi to wystraczy

Używam tego produktu od: grudnia
    Ilość zużytych opakowań: zużyte 1

Chcesz pochwalić Bugs7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry jednak nie idealny
  • Najlepszy z wszystkich jakie miałam, aczkolwiek nie jest jeszcze moim ideałem, głównie ze względu na kolor. Zdecydowanie mógłby być jaśniejszy. Natomiast sam produkt jest bardzo dobry, wręcz zadziwiająco na taką cenę, bo miałam ze 4 razy droższe podkłady, a były zdecydowanie gorsze. Dopasowuje się do skóry, chociaż jeśli przesadzimy z ilością to może się odznaczać, nie jest ciężki, nie podkreśla suchych skórek. Może jakoś nie nawilża, ale przynajmniej nie wysusza i trzyma się też nieźle ok.6 godzin. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić live_your_life za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • O fluidzie dowiedziałam się od koleżanki. Malowałyśmy się razem i nagle wyjęła ten fluid. Byłam zdziwiona, ze używa tak taniego (co wydawało mi się jednoznaczne ze złym produktem) kosmetyku. Kupiła go przypadkowo, ale ładnie trafiła \\\'\\\'Poczęstowała\\\'\\\' mnie nim i następnego dnia kupiła go dla siebie. Jednocześnie jest ciężki i lekki - kryje, ale nie zostawia maski. Ładnie wpasowuje się w buzię. Jest bardzo wydajny. Dodatkowo jest niedrogi. Jedyna wada jak dla mnie to uczucie lepkości czy świecąca twarz. Dlatego zawsze nakładam go mało i matuję pudrem. Zawsze mam jakiś fluid drogeryjny i ten, bo często kupuje nowe podkłady i nierzadko się zawodzę, więc zawsze mam ratunek

Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy <3
  • Mój ulubieniec używam koloru 29 porcelanowego teraz jednak muszę kupić nr 30 beżowy z powodu opalonej twarzy. Po wakacjach wracam do mojego porcelanowego. Co o nim napisać ? Jednym słowem wspaniały ! Za tak niską cenę, ostatnio w Naturze kupiłam go w promocji za 5,50 (!) wierzyć się nie chce, że tak tani kosmetyk ma takie działanie... Ogólnie bardzo lubię kosmetyki z firmy Ingrid są bardzo tanie i dobre.

+ nie wysusza skóry i nie podkreśla suchych skórek
    + nawilża, idealny dla suchej skóry
    + świetnie zakrywa zaczerwienienia i niedoskonałości
    + cena !!!!
    + ładnie stapia się ze skórą
    + przyjemna konsystencja
    + trwały, długo utrzymuje się na twarzy
    + wydajny

Minusów - brak...

Nie zamienię go na żaden inny jest idealny dla mnie i serdecznie polecam. Jeśli wam się nie spodoba nie będziecie mieć wyrzutów, że pieniądze poszły w błoto bo kosztuje on grosze...

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Chcesz pochwalić marca07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale ciemnieje
  • Kupiłam produkt w kolorze 29 porcelain, zachęcona ceną i masą dobrych opinii na Wizażu (co jest dla mnie ważnym wyznacznikiem) z nadzieją, że znajdę coś bardziej kryjącego na gorsze dni, kiedy moja cera wariuje i wyskakuja mi zaczerwienienia czy krostki. Moja cera jest mieszana, z naprawdę lekką tendencją do świecenia się w strefie T.

APLIKACJA: Przy pierwszej, próbnej aplikacji "po domu" nakładałam go palcami. Jest dość gęsty, ale nie robi smug, nakłada się równomiernie i dość łatwo rozciera. Za drugim razem nałożyłam go pędzlem flat top i również w tym przypadku aplikacja była łatwa i szybka.

KOLOR: Przy nakładaniu byłam wniebowzięta- idealny dla mojej lekko żółtawej, bladej cery! Jednak już po kilku minutach zachwyt minął- kolor niestety ciemnieje i powstaje efekt ciemnej twarzy i jasnej szyji... Nawet aplikacja na szyję nie pomaga, widać różnicę między twarzą a np. dłonią.

DZIAŁANIE: Nie podkreśla suchych skórek, co jest dużym plusem, tworzy ładny mat bez efektu "płaskiej" twarzy. Bez przypudrowania w strefie T święcę się już po nieco ponad godzinie, z pudrem daje radę, ale nie zapewnia spokoju bez poprawek na cały dzień- po ok. 6h muszę zmatowić twarz. Nie ściera się, wygląda jednolicie cały dzień.

ZAPACH: Prawie niewyczuwalny, zupełnie nieprzeszkadzający.

PLUSY I MINUSY:
    + daje ładne, matowe, ale naturalne wykończenie
    + jest wytrzymały, nie ściera się, nie wałkuje
    + łatwa aplikacja
    + neutralny, znikomy zapach
    + nie zapycha porów
    + nie podkreśla suchych skórek
    + nie wysusza
    + nie brudzi
    + ładne, średnie krycie niwelujące zaczerwienienia i drobne krostki
    + cena

- ciemnieje!!! nie dla bladolicych
    - bez pudru nie trzyma pierwotnego matu prawie w ogóle, z pudrem- ok. 6h, wymaga zmatowienia w ciągu dnia, u mnie wręcz nieco potęguje wydzielanie sebum
    - nie nawilża (co obiecuje producent)

Podsumowując, szału nie ma, mogłabym przecierpieć to przypudrowywanie go po raz drugi, gdyby nie to, że ciemnieje- tego nie zniosę. Poszukiwania podkładu idealnego trwają dalej. Może nada się na lato?

Używam tego produktu od: Ok. tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pieskotkura za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny!
  • Nie używałam wcześniej wielu podkładów, więc nie mam dobrego porównania, ale ten zdecydowanie zasługuje na tytuł KWC. Biorąc pod uwagę jego cenę jest idealny. Zakrywa niedoskonałości, pięknie wyrównuje koloryt, jest trwały. Myslę, że może nie pasować osobom z cerą tłustą, ponieważ bez użycia pudru może się delikatnie świecić. Nie ciemnieje po jakimś czasie. Gama kolorów nie jest duża, ale jest w niej kolor odpowiedni dla jasnej cery. Nie tworzy efektu maski, chyba, że nałoży się go za dużo.
    Będę testować jeszcze inne podkłady, ale ten zawsze będzie w pogotowiu.
    Polecam, warto wypróbować

Chcesz pochwalić louisee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perełka
  • Zdecydowanie perełka wśród tanich kosmetyków. Bardzo wydajny, ładne kolory, super konsystencja. Najlepszy do suchej cery (przy mojej mieszanej odrobinę zbyt błyszczący no ale fluidy mineralne już tak mają).

Używam tego produktu od: parę lat z przerwami

Chcesz pochwalić Ancyk Ancyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu rewelacyjny
  • ten podkład jest super po prostu super,ma mnóstwo zalet, jedyną wadą, a tym samym minusem u mnie to jest zbyt mała dostępność kolorów
    występuje w wersji:
    porcelanowej- ja osobiście używam ten kolor i jestem bardzo zadowolona, dopasowuje się do mojej cery idealnie,kryje bardzo wiele defektów skóry,
    jest jeszcze beż, złocisty beż i piaskowy.

plusy tego podkładu
    wydajny,
    tani-można go znaleźć nawet za około 5-6 zł na allegro
    dobrze kryje
    dopasowuje się do skóry
    wytrzymuje cały dzień z bazą i bez bazy
    zgrabne opakowanie wszędzie można go włożyć

minusy/neutralne
    mała dostępność kolorów

Używam tego produktu od: 1-2 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić MagdaMmakijaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zmiennie...
  • Pierwszy raz miałam styczność z tym podkładem u siostry, która go zachwalała. Spróbowałam go na swoją bladą twarz - tak! to jest to!
    Zawsze będąc u siostry go kupowałam, jednak miałam w tym sporą przerwę i znów poleciałam go kupić... i się zawiodłam.
    Najjaśniejszy jak dotąd odcień przeszkadzał mi tylko gdy byłam za bardzo opalona, teraz?
    Teraz to nawet na kości policzkowe się tylko nadaje. Nie wiem, czy to ja zbladłam, czy on pociemniał - ? - w każdym razie początkowo - ideał - trzymał się dobrze, matować, nie matował, ale od tego są pudry...

Gwiazdka za jakąś tam trwałość i w miarę krycie niedoskonałości. Za tę cenę - opłaca się - lecz nie z moją bladą twarzą :P

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3-4 duże

Chcesz pochwalić fattyfat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze doskonały
  • Używałam tego fluidu przez oolo 3/4 lata, non stop, byl idealny, po tym czasie stwirdzilam, że może bym sprawdziła coś innego. Żaden inny fluid nie był tak dobry jak ten! Wiec musiałam do niego wrócić
    Mimo niskiej ceny jest idealny.
    Jest sporo odcieni wiec uważam, że każdy znajdzie jakiś dla siebie, nie wysusza skóry, długo się utrzymuje nawet bez pudru. Super zakrywa niedoskonałości, starcza na sporo, szczególnie polecam kupować w tubce a nie w opakowaniu z dozownikiem, które kosztuje dużo więcej a i tak wszystkiego się nie wydobędzie, a tubkę się rozcina i starcza jeszcze co najmniej na tydzień! POLECAM MÓJ KWC!

Ilość zużytych opakowań: Tak wiele, że nie pamiętam.

Chcesz pochwalić KASIAZMC3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Plusy
    Podklad fajny, dobrze kryje, przyjemna konsystencja, kolor 29 ( porcelanowy) pasuje di mojej karnacj, ładnie łączy się ze skórą. Niska cena. Nie podkreśla suchych skórek.
    Minusy
    Delikatnie ciemnieje gdy zasycha
    Dość szybko się ściera.

Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Chcesz pochwalić alere za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Najlepszy fluid, jaki miałam.
    *świetna konsystencja
    *dobrze się rozprowadza i wtapia w skórę
    *wygląda świeżo
    *wydajny
    *niska cena
    Używam odcienia porcelanowego i lepszego fluidu nie mogłam sobie wymarzyć. Przy stosowaniu codziennie starczył mi na rok!

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić tomlicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły, jednak jest pewne "ale"
  • Podkład kupiłam za namową koleżanki z pracy. Na jej buźce wygląda naprawdę prześlicznie, więc miałam nadzieję, że u mnie będzie podobnie i w końcu znajdę swój podkład idealny ( od pewnego czasu mam na tym punkcie obsesję ). Niestety u mnie wygląda on trochę gorzej ze względu na moją problematyczną cerę i dość mocno przetłuszczającą się strefę T. Ale zacznę od początku:
    + po pierwsze cena! śmiesznie mała jak na naprawdę niezły podkład.
    + kolor nr 29 jest idealnie dopasowany do mojej cery! zawsze miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego odcienia podkładu
    +\- krycie oceniam na średnie. mogłoby być lepsze, ale jak na tę cenę i tak jest ok
    +\- troszkę zbyt szybko się ściera, ale przy tym nie tworzy u mnie plam. Podkład u mnie utrzymuje się bez poprawek jakies 4h

- mam wrażenie, że trochę zapycha pory, ale i tak w porównaniu np z Colorstay Revlona to nie jest tak źle;p
    -największym minusem jest to, że się po nim błyszczę. Dość często muszę przypudrować twarz. Ale podkład, który kosztował mnie 7,50zl jest porównywalny do podkładów droższych, po których również się świeciłam. Więc proste, że wolę wydać mniej i nanosić od czasu do czasu poprawki niż wydać więcej i robić to samo;p
    Ogólnie podkład jest całkiem niezły i chyba będzie to "znajomość" na dłużej.

Używam tego produktu od: od tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Cuki825 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj nieee
  • Plusy:
    -cena
    -opakowanie, schludne, łatwo wydobyć produkt,

Minusy:
    -kolor, podobno jasny- pomarańcz
    -ściera się bardzo szybko
    -powoduje, że cała twarz się świeci, jak posmarowana tłustym kremem
    -wyskoczyło mi sporo wyprysków, ale nie jestem pewna czy na pewno od tego fluidu, uzyłam tylko kilkakrotnie

nie polecam, szczególnie nie dla cer mieszanych/tłustych

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny za te pieniądze, ale mógłby jeszcze bardziej kryć.
  • Cena jak marzenie ale niczego specjalnego sie nie spodziewałam, kupiłam z ciekawości za 7 zł.

Konsystencja - kremowa, napewno sam się nie wydostanie z tubki, więc nie ma problemu z ufajdaną kosmetyczką.
    Krycie - dla kogoś bez problemów myślę, że będzie ok, dla mnie - trochę za małe krycie, ale nie mówie , że nie jest kryjący, bo jest, tyle tylko, że dla mnie to za mało przy cerze trądzikowej. dodaję do niego kapkę dermacolu i jest idealnie.
    Trwałość - świecę się niemiłosiernie ale radzi sobie (przy normalnej temperaturze otoczenia) kilka godzin. W lecie w ZTMie trochę shine bright like a dimond ale i tak jestem pod dużym wrażeniem.
    Aplikacja - idealnie się rozprowadza, zdarzyło mi się nawet na krem nivea - fajnie na godzinę ale to akurat na własne życzenie, na krem matujący - wszystko ok, na po prostu umytą buzię jak dla mnie za sucho do noszenia ale aplikacja nadal łatwa przez to, że konsystencja kremowa.
    Dodatkowo przy np dwóch cienkich warstwach nadal nie staje się maską.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 8 pełnych opakowań

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Jagna Jagna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ehh.
  • Zalety :

+ krycie
    + cena, dobrze, że taki tani .. i to by było na tyle

Wady :

- najjaśniejszy kolor jest dla mnie za ciemny, wręcz pomarańczowy na mojej skórze, wyglądałam jak pomarańcza.
    - zapach, śmierdzi
    - nałożyłam go z pudrem, a po 3 h musiałam przypudrować, gdzie mam cere suchą
    - schodzi nierównomiernie
    - brudzi

+\- może być dobry na latob
    NIE POLECAM, zawiodłam się, spodziewałam się czegoś lepszego, po takich opiniach .. Używam tego produktu od: jednego dnia Ilość zużytych opakowań: raz użyłam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nothingelsematterss za czytelną i pomocną recenzję?
  • porównywalnie do jakości drogich podkładów naprawdę warto
  • Czemu wcześniej jakaś magiczna siła nie przygnała mnie na podkłady mineralne bym miała więcej pieniędzy na fatałaszki;P i lepszy humor. ? Kupiłam namówiona recenzjami wizażanek, stwierdziłam hmmm podkład za ok 10 zł no cóż najwyżej rzucę w kąt, a tu zaskoczenie, podkład świetnie kryje. Nie wysusza i nie osadza się w pozostałościach po moich masakrach, które sama sobie funduję:P trwałość mogłaby być lepsza, no ale bez przesady wolę poprawić raz na jakiś czas niż myśleć czy mi się coś osadzi w zmarszczkach albo okropnie wysuszy. Twarz 30+ ma już swoje wymagania i widze, że podkład sobie radzi. Thank you soo much )))) za wizaż. Może już zakończę poszukiwania, bo szafa się nie domyka

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić dzoanna99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest świetny na codzień
  • Poleciła mi go moja kuzynka i od razu go polubiłam. Ma świetną konsystencję, kolor stapia się z kolorem skóry(ja używam nr 30, beżowy), ładnie kryje. Jego jednym minusem jest to, że po jakimś czasie trzeba go trochę zmatowić sypkim pudrem.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić milenna87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • jestem dosc wybredna, jednak ten podklad u mnie sie sprawdza, kryje niedoskonalosci, jest gęsty, utrzymuje sie kilka godzin i troche brudzi , jednak czego sie spodziewac po cenie 8zl, dla mnie jak najbardziej pozytywny

Używam tego produktu od: 3lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić justyna2014 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tańsza wersja ColorStaya?
  • Kupiłam ten podkład na allegro (niestety nigdzie stacjonarnie nie mogłam go znaleźc), oczywiście zachęcona pozytywnymi opiniami na youtube i wizażu.
    Podkład jest REWELACYJNY, mam cerę normalną ze sklonnością do przesuszania, podkład bardzo fajnie nawilża, zostawia trochę mokrą powłokę na twarzy, ale zawsze można przypudrować

PLUSY:
    - bardzo mocne krycie, jednocześnie nie jest ciężki
    - długo utrzymuje się na buzi około 6-8 godzin, przypudrowany cały dzień
    - schodzi równomiernie
    - nie brudzi ubrań
    - daje poczucie nawilżenia
    - nie waży się na twarzy
    - cena (około 7 złotych, niestety zamawialam na allegro, więc doszły do tego jeszcze koszty przesłyki)
    - mnie nie zapychał
    - kolor 29 porcelanowy, moim zdaniem jest bardzo jasny i rzeczywiście porcelanowy - lekkie różowe tony
    - polski produkt

MINUSY:
    - baardzo niewydajny używam go ok. 3 tygodni i już muszę mocno go wyciskać, żeby cokolwiek wyleciało. Jest gęsty i żeby trochę go "oszczędzić" lepiej nakładać pędzlem niż palcami
    - dostępność, ja widziałam tylko na allegro

Przez to, że jest to podkład tani pewnie wiele osób boi się go sprówać. Co jest oczywiście błędem, bo podkład nie zapycha, nic dziwnego na twarzy nie wyskakuje po jego używaniu.
    Wręcz powiem, że pomógł mi uporać się z moimi czerwonami bąblami, ktore zafundował mi ColorStay z Revlonu, krył je rewelacyjnie!

Powiedziałabym nawet, że jest to tańsza i bezpieczniejsza (a przez to lepsza) wersja ColorStaya!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe, następne już kupione!

Chcesz pochwalić bellatriks94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry i bardzo tani
  • Podklad bardzo dobrze kryje, nie zapycha, ma przyjemny w miarę neutralny zapach, jest dość gesty. Jestem w trakcie zużywania dwóch najjaśniejszych odcieni. Szczerze mówiąc nie znajduje w nim żadnych wad.

Używam tego produktu od: 3-4miesiecy

Chcesz pochwalić pati165 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • Po pierwszym nałożeniu wydawał się ciężki ale dobrze krył. Niestety na drugi dzień obudziłam się cała w czerwonych krostkach,a twarz potwornie swędziała. Wysypka zeszła dopiero po tygodniu. Nie Polecam .Jedyny plus to cena, choć wolę wydać 30-40 zł na dobry fluid np. z rimmela.

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Chcesz pochwalić nicanic98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam go gdy szukałam alternatywy dla Revlona CS, a w portfelu świeciło pustkami. Mam cerę tłustą, problematyczną w dodatku o bardzo jasnym odcieniu. Ten podkład sprawdził się świetnie, przykrył zaczerwienienia i zakrył co miał zakryć. W dodatku nie zatyka porów, a odcień najjaśniejszy jest naprawdę bardzo jasny.
    Jedynym minusem jest to, że gdy podkład jest już dość długo otwarty zaczyna robić się strasznie pomarańczowy, jednak przy tak niskiej cenie zakup kolejnej tubki nie stanowi problemu.

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić nielegalna_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij