Powiększ Verona, Ingrid, Mineral Silk&Lift (Długotrwały mineralny fluid nawilżająco-wygadzający)

Zgłaszająca osoba: madzia57

Długotrwały fluid nawilżająco-wygadzający nadaje się do każdego rodzaju cery. Równomiernie rozprowadza się na skórze, gwarantuje perfekcyjne wykończenie makijażu. Zapewnia świeży, i młody wygląd na wiele godzin, idealnie maskując wszelkie nierówności i niedoskonałości cery.

Skład: Water, Cyclopentasiloxane , Polyglyceryl-4 Isostearate , Cetyl PEG PPG-10 1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Isohexadecane, Hydrogenated Polydecene, Isocetyl Stearoyl Stearate, Glycerin, Dimethicone, Ozokerite, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Methylpraben, Butylpraben, Ethylpraben, Propylpraben, Isobutylpraben, Tocopheryl Acetate, Polyisobuterne, Triethoxycaprylylsilane, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, +/- Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499 (20.09.2011)

Cena: 8,50zl / 30ml
/bw/

• po prostu rewelacyjny
  • ten podkład jest super po prostu super,ma mnóstwo zalet, jedyną wadą, a tym samym minusem u mnie to jest zbyt mała dostępność kolorów
    występuje w wersji:
    porcelanowej- ja osobiście używam ten kolor i jestem bardzo zadowolona, dopasowuje się do mojej cery idealnie,kryje bardzo wiele defektów skóry,
    jest jeszcze beż, złocisty beż i piaskowy.

plusy tego podkładu
    wydajny,
    tani-można go znaleźć nawet za około 5-6 zł na allegro
    dobrze kryje
    dopasowuje się do skóry
    wytrzymuje cały dzień z bazą i bez bazy
    zgrabne opakowanie wszędzie można go włożyć

minusy/neutralne
    mała dostępność kolorów

Używam tego produktu od: 1-2 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić MagdaMmakijaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zmiennie...
  • Pierwszy raz miałam styczność z tym podkładem u siostry, która go zachwalała. Spróbowałam go na swoją bladą twarz - tak! to jest to!
    Zawsze będąc u siostry go kupowałam, jednak miałam w tym sporą przerwę i znów poleciałam go kupić... i się zawiodłam.
    Najjaśniejszy jak dotąd odcień przeszkadzał mi tylko gdy byłam za bardzo opalona, teraz?
    Teraz to nawet na kości policzkowe się tylko nadaje. Nie wiem, czy to ja zbladłam, czy on pociemniał - ? - w każdym razie początkowo - ideał - trzymał się dobrze, matować, nie matował, ale od tego są pudry...

Gwiazdka za jakąś tam trwałość i w miarę krycie niedoskonałości. Za tę cenę - opłaca się - lecz nie z moją bladą twarzą :P

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3-4 duże

Chcesz pochwalić fattyfat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze doskonały
  • Używałam tego fluidu przez oolo 3/4 lata, non stop, byl idealny, po tym czasie stwirdzilam, że może bym sprawdziła coś innego. Żaden inny fluid nie był tak dobry jak ten! Wiec musiałam do niego wrócić
    Mimo niskiej ceny jest idealny.
    Jest sporo odcieni wiec uważam, że każdy znajdzie jakiś dla siebie, nie wysusza skóry, długo się utrzymuje nawet bez pudru. Super zakrywa niedoskonałości, starcza na sporo, szczególnie polecam kupować w tubce a nie w opakowaniu z dozownikiem, które kosztuje dużo więcej a i tak wszystkiego się nie wydobędzie, a tubkę się rozcina i starcza jeszcze co najmniej na tydzień! POLECAM MÓJ KWC!

Ilość zużytych opakowań: Tak wiele, że nie pamiętam.

Chcesz pochwalić KASIAZMC3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Plusy
    Podklad fajny, dobrze kryje, przyjemna konsystencja, kolor 29 ( porcelanowy) pasuje di mojej karnacj, ładnie łączy się ze skórą. Niska cena. Nie podkreśla suchych skórek.
    Minusy
    Delikatnie ciemnieje gdy zasycha
    Dość szybko się ściera.

Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Chcesz pochwalić alere za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Najlepszy fluid, jaki miałam.
    *świetna konsystencja
    *dobrze się rozprowadza i wtapia w skórę
    *wygląda świeżo
    *wydajny
    *niska cena
    Używam odcienia porcelanowego i lepszego fluidu nie mogłam sobie wymarzyć. Przy stosowaniu codziennie starczył mi na rok!

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić tomlicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły, jednak jest pewne "ale"
  • Podkład kupiłam za namową koleżanki z pracy. Na jej buźce wygląda naprawdę prześlicznie, więc miałam nadzieję, że u mnie będzie podobnie i w końcu znajdę swój podkład idealny ( od pewnego czasu mam na tym punkcie obsesję ). Niestety u mnie wygląda on trochę gorzej ze względu na moją problematyczną cerę i dość mocno przetłuszczającą się strefę T. Ale zacznę od początku:
    + po pierwsze cena! śmiesznie mała jak na naprawdę niezły podkład.
    + kolor nr 29 jest idealnie dopasowany do mojej cery! zawsze miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego odcienia podkładu
    +\- krycie oceniam na średnie. mogłoby być lepsze, ale jak na tę cenę i tak jest ok
    +\- troszkę zbyt szybko się ściera, ale przy tym nie tworzy u mnie plam. Podkład u mnie utrzymuje się bez poprawek jakies 4h

- mam wrażenie, że trochę zapycha pory, ale i tak w porównaniu np z Colorstay Revlona to nie jest tak źle;p
    -największym minusem jest to, że się po nim błyszczę. Dość często muszę przypudrować twarz. Ale podkład, który kosztował mnie 7,50zl jest porównywalny do podkładów droższych, po których również się świeciłam. Więc proste, że wolę wydać mniej i nanosić od czasu do czasu poprawki niż wydać więcej i robić to samo;p
    Ogólnie podkład jest całkiem niezły i chyba będzie to "znajomość" na dłużej.

Używam tego produktu od: od tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Cuki825 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj nieee
  • Plusy:
    -cena
    -opakowanie, schludne, łatwo wydobyć produkt,

Minusy:
    -kolor, podobno jasny- pomarańcz
    -ściera się bardzo szybko
    -powoduje, że cała twarz się świeci, jak posmarowana tłustym kremem
    -wyskoczyło mi sporo wyprysków, ale nie jestem pewna czy na pewno od tego fluidu, uzyłam tylko kilkakrotnie

nie polecam, szczególnie nie dla cer mieszanych/tłustych

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny za te pieniądze, ale mógłby jeszcze bardziej kryć.
  • Cena jak marzenie ale niczego specjalnego sie nie spodziewałam, kupiłam z ciekawości za 7 zł.

Konsystencja - kremowa, napewno sam się nie wydostanie z tubki, więc nie ma problemu z ufajdaną kosmetyczką.
    Krycie - dla kogoś bez problemów myślę, że będzie ok, dla mnie - trochę za małe krycie, ale nie mówie , że nie jest kryjący, bo jest, tyle tylko, że dla mnie to za mało przy cerze trądzikowej. dodaję do niego kapkę dermacolu i jest idealnie.
    Trwałość - świecę się niemiłosiernie ale radzi sobie (przy normalnej temperaturze otoczenia) kilka godzin. W lecie w ZTMie trochę shine bright like a dimond ale i tak jestem pod dużym wrażeniem.
    Aplikacja - idealnie się rozprowadza, zdarzyło mi się nawet na krem nivea - fajnie na godzinę ale to akurat na własne życzenie, na krem matujący - wszystko ok, na po prostu umytą buzię jak dla mnie za sucho do noszenia ale aplikacja nadal łatwa przez to, że konsystencja kremowa.
    Dodatkowo przy np dwóch cienkich warstwach nadal nie staje się maską.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 8 pełnych opakowań

Chcesz pochwalić Jagna Jagna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ehh.
  • Zalety :

+ krycie
    + cena, dobrze, że taki tani .. i to by było na tyle

Wady :

- najjaśniejszy kolor jest dla mnie za ciemny, wręcz pomarańczowy na mojej skórze, wyglądałam jak pomarańcza.
    - zapach, śmierdzi
    - nałożyłam go z pudrem, a po 3 h musiałam przypudrować, gdzie mam cere suchą
    - schodzi nierównomiernie
    - brudzi

+\- może być dobry na latob
    NIE POLECAM, zawiodłam się, spodziewałam się czegoś lepszego, po takich opiniach .. Używam tego produktu od: jednego dnia Ilość zużytych opakowań: raz użyłam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nothingelsematterss za czytelną i pomocną recenzję?
  • porównywalnie do jakości drogich podkładów naprawdę warto
  • Czemu wcześniej jakaś magiczna siła nie przygnała mnie na podkłady mineralne bym miała więcej pieniędzy na fatałaszki;P i lepszy humor. ? Kupiłam namówiona recenzjami wizażanek, stwierdziłam hmmm podkład za ok 10 zł no cóż najwyżej rzucę w kąt, a tu zaskoczenie, podkład świetnie kryje. Nie wysusza i nie osadza się w pozostałościach po moich masakrach, które sama sobie funduję:P trwałość mogłaby być lepsza, no ale bez przesady wolę poprawić raz na jakiś czas niż myśleć czy mi się coś osadzi w zmarszczkach albo okropnie wysuszy. Twarz 30+ ma już swoje wymagania i widze, że podkład sobie radzi. Thank you soo much )))) za wizaż. Może już zakończę poszukiwania, bo szafa się nie domyka

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić dzoanna99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest świetny na codzień
  • Poleciła mi go moja kuzynka i od razu go polubiłam. Ma świetną konsystencję, kolor stapia się z kolorem skóry(ja używam nr 30, beżowy), ładnie kryje. Jego jednym minusem jest to, że po jakimś czasie trzeba go trochę zmatowić sypkim pudrem.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić milenna87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • jestem dosc wybredna, jednak ten podklad u mnie sie sprawdza, kryje niedoskonalosci, jest gęsty, utrzymuje sie kilka godzin i troche brudzi , jednak czego sie spodziewac po cenie 8zl, dla mnie jak najbardziej pozytywny

Używam tego produktu od: 3lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić justyna2014 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tańsza wersja ColorStaya?
  • Kupiłam ten podkład na allegro (niestety nigdzie stacjonarnie nie mogłam go znaleźc), oczywiście zachęcona pozytywnymi opiniami na youtube i wizażu.
    Podkład jest REWELACYJNY, mam cerę normalną ze sklonnością do przesuszania, podkład bardzo fajnie nawilża, zostawia trochę mokrą powłokę na twarzy, ale zawsze można przypudrować

PLUSY:
    - bardzo mocne krycie, jednocześnie nie jest ciężki
    - długo utrzymuje się na buzi około 6-8 godzin, przypudrowany cały dzień
    - schodzi równomiernie
    - nie brudzi ubrań
    - daje poczucie nawilżenia
    - nie waży się na twarzy
    - cena (około 7 złotych, niestety zamawialam na allegro, więc doszły do tego jeszcze koszty przesłyki)
    - mnie nie zapychał
    - kolor 29 porcelanowy, moim zdaniem jest bardzo jasny i rzeczywiście porcelanowy - lekkie różowe tony
    - polski produkt

MINUSY:
    - baardzo niewydajny używam go ok. 3 tygodni i już muszę mocno go wyciskać, żeby cokolwiek wyleciało. Jest gęsty i żeby trochę go "oszczędzić" lepiej nakładać pędzlem niż palcami
    - dostępność, ja widziałam tylko na allegro

Przez to, że jest to podkład tani pewnie wiele osób boi się go sprówać. Co jest oczywiście błędem, bo podkład nie zapycha, nic dziwnego na twarzy nie wyskakuje po jego używaniu.
    Wręcz powiem, że pomógł mi uporać się z moimi czerwonami bąblami, ktore zafundował mi ColorStay z Revlonu, krył je rewelacyjnie!

Powiedziałabym nawet, że jest to tańsza i bezpieczniejsza (a przez to lepsza) wersja ColorStaya!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe, następne już kupione!

Chcesz pochwalić bellatriks94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry i bardzo tani
  • Podklad bardzo dobrze kryje, nie zapycha, ma przyjemny w miarę neutralny zapach, jest dość gesty. Jestem w trakcie zużywania dwóch najjaśniejszych odcieni. Szczerze mówiąc nie znajduje w nim żadnych wad.

Używam tego produktu od: 3-4miesiecy

Chcesz pochwalić pati165 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • Po pierwszym nałożeniu wydawał się ciężki ale dobrze krył. Niestety na drugi dzień obudziłam się cała w czerwonych krostkach,a twarz potwornie swędziała. Wysypka zeszła dopiero po tygodniu. Nie Polecam .Jedyny plus to cena, choć wolę wydać 30-40 zł na dobry fluid np. z rimmela.

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Chcesz pochwalić nicanic98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam go gdy szukałam alternatywy dla Revlona CS, a w portfelu świeciło pustkami. Mam cerę tłustą, problematyczną w dodatku o bardzo jasnym odcieniu. Ten podkład sprawdził się świetnie, przykrył zaczerwienienia i zakrył co miał zakryć. W dodatku nie zatyka porów, a odcień najjaśniejszy jest naprawdę bardzo jasny.
    Jedynym minusem jest to, że gdy podkład jest już dość długo otwarty zaczyna robić się strasznie pomarańczowy, jednak przy tak niskiej cenie zakup kolejnej tubki nie stanowi problemu.

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić nielegalna_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Używam go od jakiegoś roku, mam odcień najciemniejszy, gdyż mam ciemną karnacje.
    Największy plus to to ze dobrze kryje rożne wykwity skóry. Niestety na mojej buzi troche się świeci,szkoda ze nie jest tez matujący

Ilość zużytych opakowań: ok 7-8 na pewno

Chcesz pochwalić MalinoweMarzenia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bingo!
  • Cudo.
    Mam twarz jak z horroru, serio.
    A ten podkładzik działa cuda, w dodatku za grosze.
    Mam odcień najjaśniejszy.
    Fluid nie zapycha, nie wysusza. Kryje naprawdę przyzwoicie. Ale trzeba się śpieszyć z rozsmarowywaniem go na twarzy. U mnie nie tworzy maski i ogólnie sprawuje się bardzo dobrze.
    Odejmuję pół gwiazdki za to, że z czasem schodzi z twarzy i wymaga ona poprawek. Ale mojej żaden podkład nie kryje na długi czas, więc jest ok.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Deiris za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem, całkiem
  • ów podklad kupiłam za 6 zł z ciekawości, po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji,a że jestem maniaczką podkladów i wciąż szukam ideału pomyśłam czemu by nie spróbować i co się okazuje? tańsze wcale nie znaczy gorsze, droższe nie zawsze znaczy lepsze(bynajmniej w tym przypadku). Podkład ładnie kryje, stapia sie z cerą , jest na twarzy prawie nie widoczny, zapach trochę chemiczny ale da się przeżyć. no coż trwałość jak trwałość, nic wiecznie nie trwa , ale nie jest źle ok.5 godzin bez poprawek co do koloru(porcelanowy) troszke wpada w roż ale tak minimalnie, co jednak przy mojej oliwkowo-zółtej cerze jest lekko widoczne. moze inny kolor wypróbuję kiedyś. Ale ogólnie polecam, o 6 zl raczej nikogo nie ubędzie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olkaa1188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Skusiłam się na zakup podkładu po pozytywnych opiniach na wizażu i... to był strzał w 10
    Baaardzo długo szukałam swojego ideału i ten co prawda jest nie jest IDEAŁEM IDEAŁÓW, ale jest naprawdę rewelacyjny zważywszy na to, jak mało kosztuje

Dodam, że mam skomplikowaną cerę na pewno momentami suchą (zwłaszcza w okolicach nosa), mieszaną w strefie T, ale i niesamowicie, niesamowicie wrażliwą.

Plusy jak u większości, czyli:
    - super konsystencja
    - długo się utrzymuje na skórze, dodatkowo polecam aplikowanie bazy pod podkład, która jednak dodaje trwałości
    - cena, cena, cena!
    - bardzo wydajny, starcza na długo
    - naturalny, fajnie wygląda na skórze, nie wysusza absolutni nigdzie, nie skrusza się na buzi
    - nie zatyka porów!

Minusy:
    - jak już się czepiać, to może faktycznie to, ze kolor porcelanowy nie jest porcelanowy ale u mnie wyszło to na plus, bo buzia się ożywiła i już nie jestem trupio blada można to zrównoważyć transparentnym pudrem i jest super

Ogólnie: POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cytryna9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Używalam tego podkładu jakiś czas i na mojej mieszanej buzi sprawdził się tak sobie. Po pierwsze mała gama kolorystyczna, bez pudru matującego ani rusz, mimo, że kładłam puder to i tak świeciłam się jak choinka po kilku godzinach, podkład CIEMNIEJE, z tej racji, że jestem typowym "bladziuchem" po kilka godzinach miałam brązową twarz z odcieniem porcelain..., miałam efekt maski, zbyt ciężki i za bardzo wyczuwalny na buzi, gęsta konststencja, którą średnio się rozprowadza, wydajny - mi starczał na około 3 miesiące no i tani. Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: około pięciu

Chcesz pochwalić mayam23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niska cena, super efekt
  • długo szukałam swojego idealnego podkładu, zaczynajac od wyższych półek.. skończyłam poszukiwania na niższych niż astor, l'oreal, lirene itp.. po co szukać drogich podkładów, jeśli za niską cenę można mieć świetny podkład który trzyma się cały dzień? na podkład z ingrid trafiłam poprzez wizaż, przeczytałam kilka recenzji na jego temat i postanowiłam go kupić a zwłaszcza dlatego że była promocja w naturze za ok.8 zł, nie żałuje zakupu, wręcz przeciwnie! jestem przeszczęśliwa że go kupiłam, IDEAŁ! szczerze polecam.
    niestety nie jest wydajny, alee za taką cene warto. ma także mało odcieni, jest ich 3, na szczęście dla mnie idealny jest odcień 32 piaskowy

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić delvish za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC!!!
  • Podkładu z Ingrid używam juz dobre parę lat, ponieważ nigdy się na nim nie zawodzę, dla mnie jest poprostu stworzony.

Plusy:
    -cena
    -kryje przebarwienia, niedoskonałości
    -dobrze współgra z większością pudrów ( ja zawsze używam z Affinitone )
    - fajna, kremowa konstystensja, pozwala na łatwe aplikowania podkładu
    -odcień porcelanowy nada się każdej pani o jasnej skórze lub nie lubiącej ciemnych podkladów
    - poleciłam go moim najlepszym koleżankom i one tez nie moga bez niego żyć

Minusy
    BRAK!

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: powyżej 10 na pewno

Chcesz pochwalić Agnes1906 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 17 raz(y)
  • świetna alternatywa dla drożyzny
  • Skusiłam się na niego po opiniach wizażanek i jestem przeszczęśliwa. Używam odcienia nr 30 - beż (natural beige) - bardzo uniwersalny i fajnie dopasowujący się.
    Osobiście uważam, że produkt niemalże idealny na każdą porę roku za wyjątkiem lata, bo troszku może być za ciężki.
    Producent poleca dla każdego typu cery, a ja myślę, że jest on perfekcyjny raczej dla cery suchej, czyli dla mnie na pewno.

Plusy:
    +świetnie kryje
    +bez efektu maski
    +ładny kolor (nie jest żółty, ani pomarańczowy)
    +pięknie wyrównuje koloryt, ujednolica
    +ładne wykończenie - nie potrzeba już na koniec dodatkowego pudru
    +wygładza
    +nie podkreśla suchych skórek
    +nie zapycha
    +bardzo dobrze się spisuje bez bazy
    +trwały
    +polski produkt
    +śmiesznie niska cena

Jak już muszę się czepiać, by na siłę coś znaleźć, to oto minusy:
    -przy cerze mieszanej i tłustej obowiązkowo jakiś matowy puder na wykończenie będzie potrzebny
    -średnia dostępność - ja zawsze kupuję na Allegro
    -średnie opakowanie - plastikowa tubka to jakbym się cofnęła o kilka lat, ale wolę za tę tubkę zapłacić 7-8zł, niż za szklaną buteleczkę 50
    -nie podoba mi się lekko chemiczny zapach przy rozprowadzaniu, ale bardzo szybko się ulatnia
    -trochę tępa konsystencja, za bardzo zbita, ogólnie mi to nie przeszkadza, ale pewnie dlatego tak szybko mi schodzi
    Są to naprawdę takie małe minusiki, które całościowo odebrały jedynie pół gwiazdki podkładowi.

Jestem święcie przekonana, że gdyby ktoś go testował w ciemno, nie znając marki i ceny, oceniłby na półkę co najmniej wyższą (L'oreal, Max Factor), jak i nie lepiej.
    Stosunek ceny do jakości po prostu powala!

Ilość zużytych opakowań: początek drugiej tubki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tytku za czytelną i pomocną recenzję?
  • dowód na to, że tanie to nie zawsze złe.

• Pierwszy raz kupiłam go rok temu. Używałam innego, ale z powodu braku wystarczającej ilości pieniędzy wzięłam ten. Kosztował chyba 8.50
    +całkiem dobrze kryje moje przebarwienia
    +najjaśniejszy najlepszy, choć myślałam, że będzie za jasny, bo mam brzoskwiniową skórę.
    +wydajny
    +cena!
    +nie zatyka porów

ale:

-bez pudru matującego ani rusz ;p

Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić starodawna za czytelną i pomocną recenzję?