Powiększ Verona, Ingrid, Mineral Silk&Lift (Długotrwały mineralny fluid nawilżająco-wygadzający)

Zgłaszająca osoba: madzia57

Długotrwały fluid nawilżająco-wygadzający nadaje się do każdego rodzaju cery. Równomiernie rozprowadza się na skórze, gwarantuje perfekcyjne wykończenie makijażu. Zapewnia świeży, i młody wygląd na wiele godzin, idealnie maskując wszelkie nierówności i niedoskonałości cery.

Skład: Water, Cyclopentasiloxane , Polyglyceryl-4 Isostearate , Cetyl PEG PPG-10 1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Isohexadecane, Hydrogenated Polydecene, Isocetyl Stearoyl Stearate, Glycerin, Dimethicone, Ozokerite, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Methylpraben, Butylpraben, Ethylpraben, Propylpraben, Isobutylpraben, Tocopheryl Acetate, Polyisobuterne, Triethoxycaprylylsilane, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, +/- Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499 (20.09.2011)

Cena: 8,50zl / 30ml
/bw/

• Rewelacja
  • Świetny produkt za świetną cenę! Używam koloru 29 - porcelanowy

Plusy:
    -CENA
    -Świetnie się utrzymuje
    -Fajne satynowe wykończenie
    -Nie tworzy efektu maski
    -Nie zapycha
    -Ładnie rozświetla

Minusy:
    -Mała gama kolorów
    -Ciemnieje - ale w moim przypadku właśnie wtedy dopasowuje się do mojego koloru skóry
    -Zbyt gęsta konsystencja
    -Przez swoją konsystencję mało wydajny
    -Zapach bardzo chemiczny, ale na szczęście nie utrzymuje się na skórze

Bardzo polecam!!!

Używam tego produktu od: Tydzień
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, 30ml

Chcesz pochwalić kachuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt
  • podkład fajnie kryje utrzymuje się na skórze dosyć długo , jak za taką cenę naprawdę warto go wypróbować,, niestety szkoda że jest tak ubogi w gamę kolorystyczną ponieważ nie mogę dopasować odcienia do siebie gdyż każdy jest zbyt ciemny

Używam tego produktu od: 1rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić miniuss1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniały, najlepszy!
  • Używam już dwa lata, moje odczucia ciągle są takie same! Cudowny podkład! Świetnie kryje, matuje, nadaje skórze ładny świeży wygląd i wspaniale się dopasowywuje. Bardzo trwały, w ogóle nie wysusza, jak pomaluję się rano to makijaż jest świetny do godzin wieczornych, wytrzymuje trening Poleciłam wielu koleżankom, wszystkie są zadowolone. Rewelacyjny kosmetyk i śmiesznie tani.

Chcesz pochwalić maszToCoChcesz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Ten podkład jest świetny za tą cenę! Mam cerę mieszaną i ten podkład sprawdził się świetnie Używam go od kilku miesięcy
    Plusy:
    -świetnie kryje
    -przyjazny zapach
    -dobrze się rozprowadza
    -cena
    Minusy:
    -oksyduje
    -odcień 29 odrobinkę za ciemny

Mimo wszystko polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowych

Chcesz pochwalić na19908 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Ten podkład idealnie kryje wszelskie niedoskonałości
    Kosztuje okolo 10 zł Dostępny w naturach. Bardzo długo utrzymuje się na twarzy ale po kilku godzinach trzeba przypudrować buźkę bo zaczyna się świecić. U mnie strefa T ale przy mojej cerze mieszanej to normalne Dla osób z jasna karnacja lecz nie porcelanową polecam kolor porcelanowy, niestety ciemnieje na twarzy ale ja używam jasnego pudru i jest ok Konsystencja jest gęsta i może zapychać. Jest to dość cięzki podkład. Gdyby nie ten minus używalabym go jeszcze pewnie długo ale szukam czegoś lżejszego.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Anusia4don za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyzwoity
  • Moje spostrzeżenia:
    - podkład nie nadaje się do nakładania pędzlem ani palcami, jedynie gąbeczką metodą stemplową;
    - ładnie ożywia i wygładza buzię
    - dobre krycie
    - taniutki, niecała dyszka
    - trwały, ale po paru godzinach się świece, więc konieczne są poprawki i przysypanie pudrem matującym
    - nie tworzy efektu maski
    - nie zaznacza zmarszczek
    - czuje, że będzie średnio wydajny
    - dobra konsystencja
    - delikatnie nawilża
    Mogę go polecić

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno w użytkowaniu

Chcesz pochwalić martinka483 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo się polubilismy
  • podkład poznałam zachwycona wygladem makijazu koleżanki. bardzo się polublismy i chyba zostanie ze mną na dłużej mimo iż z racji tego, że moja przygoda z makijażem to już nie zabawa i mam bardzo dużo róznych podkładów.

wykonczenie idealne, przy mojej suchej skórze nie podkreśla skórek, mocno kryje (w moim przypadku) i jest megaaaaa trwały. zdecyowanie polecam

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić faramka za czytelną i pomocną recenzję?
  • od roku niezmienny
  • Bardzo lubię ten podkład, używam już od roku.

+Baaardzo doby na problemy z cerą typu trądzik, rumień. +Potrafi wszystko zakryć, krycie ma naprawdę mocne. +Jednocześnie nie wygląda sztucznie na twarzy.
    +Konsystencja idealna do nakładania pędzelkiem.
    +Cena 9,90 w naturze.

-Minusem jest gama kolorystyczna - najjaśniejszy kolor jest za ciemny nawet na moją oliwkową karnację, w zimie.
    -Drugim minusem jest to, że po nałożeniu na twarz bardzo się świeci, ale i tak używam na co dzień pudru matującego bambusowego, z powodu tłustej cery, także bardzo mi to nie przeszkadza.

Trzeba go nakładać umiejętnie, gdyż ze względu na krycie może powodować efekt maski. Wystarczy go naprawdę odrobina.
    Bardzo polecam!

Ilość zużytych opakowań: 4 tubki

Chcesz pochwalić Paziolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt w niskiej cenie !!!
  • Produkt odstał trochę czasu zanim go pokochalam. Znalazł się w domu przez przypadek.... a mało znana mi firma odstraszała przed wypróbowaniem. Zostałam milo rozczarowana gdy pewnego dnia w pospiechu chwyciłam nie tę tubkę podkładu.

świetne krycie
    bez efektu maski
    nie uwidacznia zmarsczek
    wygładza i nawilza skórę
    delikatnie rozświetla
    odpowiednio dopasowany kolor nadaje naturalny wygląd

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

Chcesz pochwalić leemonka4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak

• Mega kryje ale daje straszny efekt maski i nadaje dziwną fakturę. Długo trzyma się na twarzy, nie ciemnieje, nie podkreśla suchych skórek i nie zapycha. Jest gęsty i śerdnio wydajny. Byłby super gdyby ładnie wyglądana twarzy niestety tak nie jest, dane bardzo nie naturalny efekt.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić nevermind99 za czytelną i pomocną recenzję?