Powiększ Verona, Ingrid, Mineral Silk&Lift (Długotrwały mineralny fluid nawilżająco-wygadzający)

Zgłaszająca osoba: madzia57

Długotrwały fluid nawilżająco-wygadzający nadaje się do każdego rodzaju cery. Równomiernie rozprowadza się na skórze, gwarantuje perfekcyjne wykończenie makijażu. Zapewnia świeży, i młody wygląd na wiele godzin, idealnie maskując wszelkie nierówności i niedoskonałości cery.

Skład: Water, Cyclopentasiloxane , Polyglyceryl-4 Isostearate , Cetyl PEG PPG-10 1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Isohexadecane, Hydrogenated Polydecene, Isocetyl Stearoyl Stearate, Glycerin, Dimethicone, Ozokerite, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Methylpraben, Butylpraben, Ethylpraben, Propylpraben, Isobutylpraben, Tocopheryl Acetate, Polyisobuterne, Triethoxycaprylylsilane, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, +/- Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499 (20.09.2011)

Cena: 8,50zl / 30ml
/bw/

• bardzo się polubilismy
  • podkład poznałam zachwycona wygladem makijazu koleżanki. bardzo się polublismy i chyba zostanie ze mną na dłużej mimo iż z racji tego, że moja przygoda z makijażem to już nie zabawa i mam bardzo dużo róznych podkładów.

wykonczenie idealne, przy mojej suchej skórze nie podkreśla skórek, mocno kryje (w moim przypadku) i jest megaaaaa trwały. zdecyowanie polecam

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić faramka za czytelną i pomocną recenzję?
  • od roku niezmienny
  • Bardzo lubię ten podkład, używam już od roku.

+Baaardzo doby na problemy z cerą typu trądzik, rumień. +Potrafi wszystko zakryć, krycie ma naprawdę mocne. +Jednocześnie nie wygląda sztucznie na twarzy.
    +Konsystencja idealna do nakładania pędzelkiem.
    +Cena 9,90 w naturze.

-Minusem jest gama kolorystyczna - najjaśniejszy kolor jest za ciemny nawet na moją oliwkową karnację, w zimie.
    -Drugim minusem jest to, że po nałożeniu na twarz bardzo się świeci, ale i tak używam na co dzień pudru matującego bambusowego, z powodu tłustej cery, także bardzo mi to nie przeszkadza.

Trzeba go nakładać umiejętnie, gdyż ze względu na krycie może powodować efekt maski. Wystarczy go naprawdę odrobina.
    Bardzo polecam!

Ilość zużytych opakowań: 4 tubki

Chcesz pochwalić Paziolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt w niskiej cenie !!!
  • Produkt odstał trochę czasu zanim go pokochalam. Znalazł się w domu przez przypadek.... a mało znana mi firma odstraszała przed wypróbowaniem. Zostałam milo rozczarowana gdy pewnego dnia w pospiechu chwyciłam nie tę tubkę podkładu.

świetne krycie
    bez efektu maski
    nie uwidacznia zmarsczek
    wygładza i nawilza skórę
    delikatnie rozświetla
    odpowiednio dopasowany kolor nadaje naturalny wygląd

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

Chcesz pochwalić leemonka4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak

• Mega kryje ale daje straszny efekt maski i nadaje dziwną fakturę. Długo trzyma się na twarzy, nie ciemnieje, nie podkreśla suchych skórek i nie zapycha. Jest gęsty i śerdnio wydajny. Byłby super gdyby ładnie wyglądana twarzy niestety tak nie jest, dane bardzo nie naturalny efekt.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić nevermind99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwny ale fajny
  • Kupiłam ten produkt po artykule na wizaż i powiem tak...mega dziwny produkt pełen sprzeczności.
    Pięknie wygląda na twarzy,wygładza i rozświetla,nieźle się utrzymuje nawet na tłustej cerze.
    Pięknie również wychodzi na zdjęciach,musi mieć jakiś filtr o którym producent nie wspomina...
    Niestety ciemnieje i to dość znacznie,ma dziwyny zapach który czuje na twarzy.
    Jego cena jest śmieszna.
    Mimo wszystko używam go od kilku dni rozbielając go Affinimatt\'em.
    Gdyby producent rozwiązał problem oksydowania bez problemu zapłaciłabym nawet i 30-40zł.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Chcesz pochwalić ewqa007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA ZA NISKĄ CENĘ!
  • JEst cudowny! Już od pewnego czasu mam ten podkład, lecz leżał on sobie prawie nie używany, traktowany jako groszy, gdy używałam Astora Lift Me Up. Gdy skończył mi się podkład z Astora, który był dobry, ale strasznie drogi - jestem studentką nie stać mnie, aby kupić go po normalnej cenie , zaczęłam stosować Silk&Lift. W między czasie kupiłam jeszcze podkład z Eveline. Dalej nie byłam przekonana do Ingrid, jednak gdy na mojej skórze zapanował haos, strasznie mnie "osyfiło" - podkład z Eveline już sobie nie dawał rady, strasznie wysuszał mi skórę, każda skórka była widoczna, nawet gdy używałam krem nawilżający, natomiast INGRID DAŁ SOBIE RADĘ!:

Plusy:
    - bardzo dobrze kryje!
    - cena (10zł - no jak za darmo ! )
    - nawilża!
    - nie zostawia smug
    - nie uwydatnia skórek

Minusy:
    - mała gama kolorystyczna, ale akurat mi pasuje najjaśniejszy, no w sumie mógłby być jaśniejszy, ale jest ok
    - trudno go dostać, w Rossmanie próżno go szukać, nie wiem jak z innymi sieciowymi drogeriami

ALE MIMO TEGO JESTEM ZAAAAAAACHWYCONA!
    KUPUJCIE PÓKI JEST!

Używam tego produktu od: 6msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić swieczka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Kupiłam pod wpływem opinii na kcw i jestem zachwycona,za 7zł mam świetny podkład który spokojnie dorównuje tym droższym.

Oceniam kolor 32 piaskowy

-gęsta konsystencja tak jak lubię
    -świetnie się nakłada nie robi smug i nie podkreśla suchych skórek
    -odcień idealnie stapia się z moją skórą
    -cera wygląda promiennie i świetliście
    -dobre krycie

zostanę przy nim dłużej

Chcesz pochwalić julittaa22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki... średni
  • Nie utrzymuje się 16 godzin, które są napisane na opakowaniu, mimo wszystko trzyma się dość długo.
    Mam kolor 29 - porcelanowy, niestety jest on dla mnie za ciemny, mimo, że nie należę do "bladziochów", a po prostu mam jasną skórę.
    Wykończenie takie... uznałabym, że "satynowe", trochę matowe, ale jednak nie do końca.
    Nawilżać, średnio nawilża.
    Czy wykończenie jest perfekcyjne i naturalne? Raczej nie.
    Nie masuje wszystkich nierówności i niedoskonałości (a to obiecuje producent).
    JEDNAKŻE jak na te pieniądze (kupiłam go za 4 - 5 zł na allegro) jest na prawdę dobry. Znaleźć coś takiego w tej półce cenowej jest na prawdę trudne.
    Gdyby nie to, że odcień który teoretycznie jest najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny myślę, że kupiłabym go ponownie. Osobiście nie oczekuję "mega nie wiadomo czego" i u mnie mógłby być. To co wyżej napisałam - może wydawać się bardzo krytyczne, ale po prostu było to porównanie tego co obiecuje nam producent, a ja jest w rzeczywistości, mimo wszystko jest nawet ok.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Chcesz pochwalić snoopy4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sredni
  • nie rozumiem skad ten zachwyt, niestety u mnie sie nie sprawdzil dobrze, po nalozeniu ewidentny efekt maski, widoczny, trudno sie go naklada, niestety zostaja po nim na twarzy plamy, uzywam 29 odcien porcelanowy, mam go tylko po to, zeby miec cos jak skonczy mi sie moj ulubiony z Max Factora.

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić zlosliwiec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Miałam różne podkłady a ten dostałam przypadkowo w prezencie i jestem do dziś zachwycona !!! Mam odcień 29 porcelanowy - plusy:
    *świetna konsystencja
    *długo się utrzymuje
    *wygładza!!!
    *nawilża
    *niepotrzebna jest do niego baza
    Podkład za taką cene jets fantastyczny, jest bardzo wydajny i na pewno wrato go kupić żeby chociaż wypróbować ! Polecam

Ilość zużytych opakowań: 4 - 30 ml.

Chcesz pochwalić Violamakeup za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij