Powiększ Clarins, Teint Haute Tenue [Everlasting Foundation] SPF 15 (Podkład do twarzy o przedłużonej trwałości)

Zgłaszająca osoba: elbrus

Kremowa, wygodna formuła podkładu dla każdego rodzaju cery o przedłużonej trwałości SPF 15. Utrzymuje się przez 15h.
Zawiera "High Fidelity System", który sprawia, że już po krótkim okresie czasu podkład tak doskonale przywiera do skóry, że jest odporny na otarcia (mówi się o nim nawet, że można później otrzeć policzek białym kołnierzykiem, który pozostanie bez śladu). Bezkonkurencyjny blask zapewnia Clarins "Light-Optimizing Complex", który niweluje niedoskonałości. Na optymalne i trwałe nawilżenie wpływają składniki roślinne (m.in. pochodzenia akacjowego), które naśladują działanie mikro-patch, działają jak zapora, by pomóc skórze zatrzymać jędrność i głębokie nawilżenie. Przed wolnymi rodnikami, zanieczyszczeniami i promieniowaniem UV chroni kompleks "Triple Protection". Testowany dermatologicznie (Non-comedogenic, Non-oily).
Pozostawia matowe wykończenie. Można nim uzyskać krycie od średniego do mocnego w zależności od aplikacji. Dostępnych 10 odcieni, głównie jasnych.

/bw/

• Użytkownik
    Chwalona: 56 raz(y)
  • Jest długotrwały i pięknie wygląda na twarzy
  • Posiadam odcień 110. Na początku obalam mit kołnierzyka , brudzi :P

Poza tym ma praktycznie same zalety w moim odczuciu jest na miarę double wear i wymaga tak samo ładnie wypielęgnowanej buzi.

Daje naturalny efekt
    dugo się utrzymuje
    ładnie matuje ale twarz jest zdrowa, naturalna
    piekny odcień 110 - idealnie wpadający w żółte tony, kryje zaczerwienia
    ładnie sie rozprowadza

baardzo ładnie pachnie

eleganckie opakowanie

nie używam go na co dzień ponieważ nie potrzebuje aż tak mocnych podkładów ostatnio ale jak po pracy się z kimś umawiam i wiem, że będę późno to gdy rano nałożę podkład mam gwarancję, że wytrzyma cały dzień oczywiście z poprawkami bo taka już moja skóra

zdarza mu się podkreślić suche skórki
    i rzadko ale dwa razy tak miałam, że delikatnie podkreślił pory - innym razem je maskował - to pewnie kwestia stanu cery w danym dniu

mat utrzymuje u mnie tak jak nude dior czyli 6 godzin

kiedy mam go na buzi nie czuje maski ani ściągnięcia

stosuję wymiennie z dior nude, dior star i clarins extra firming ostatnio.

nie powoduje wyprysków i wysypu na twarzy, nie zapycha

sprawdza się idealnie kiedy mamy coś do ukrycia.

można stopniować krycie i dokładać warstwy

jak praktycznie każdy long lasting lekko się utlenia u mnie do około pół tonu więc w mojej granicy normy :P

świetny podkład. godny zastępca double wear

pomimo spf super wychodzi na zdjęciach

dobrze się zmywa podczas demakijażu

Używam tego produktu od: naprzemienie od kilku miesięcy

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Podklad jest bardzo dobry i wyglądu naturalnie na twarzy, wygładza i matuje.
    Po nałożeniu idealnie stapia się z cerą nadając jej aksamitny wygląd. Używam odcienia wheat w okresie od jesieni do wiosny i, jak dla mnie, jest to odcien uniwersalny.
    Fluid jest bardzo wydajny, starcza na bardzo długo (stosuję go już prawie rok - z przerwą na lato- i mam jescze 1/3 słoiczka!!!)
    Pod podkład należy użyć dobry, treściwy krem - w przeciwnym przypadku może lekko wysuszyć cerę. Posiadaczki cer tłusych będą nim zachwycone. Podkład nie zapycha, nie robia się po nim żadne krostki - jest badzo dobry. Pomimo "Everlasting" w nazwie nie jest everlasting . Ale spokojnie 8-10 godzin wytrzymuje!
    Ogromną zaletą jest przeźroczysty słoizek z dozownikiem, który gwarantuje nam, że uzyjemy tyle fluidu ile potrzebujemy!

Używam tego produktu od: prawie rok

Chcesz pochwalić sawelina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czasami go lubię, czasami nie
  • Mam bardzo mieszane uczucia co do tego podkładu (mieszane w stronę dobrych).
    Czasami podkład ten daje fantastyczny efekt na mojej twarzy, całkiem nieźle poradził sobie w dniu mojego ślubu (nakładany przez makijażystkę), na co dzień radzi sobie całkiem znośnie, ale nie nazwałabym go "everlasting". Nie jest to bardzo trwały podkład, niestety, nie wytrzymuje całego dnia na mojej twarzy (cera mieszana). Po około 6 godzinach domaga się poprawki, wtedy też sięgam po bibułki matujące. Po około 10 godzinach niewiele już go zostaje, a ja okropnie się świecę. Na podkład zawsze nakładam puder matujący, stosowałam już różne (Max Factor, Matujący Fix Essence, Pupa, Clinique, Manhattan) i efekt zawsze jest ten sam. Stosowałam go także z 2 różnymi bazami (Laura Mercier, Hean) a także w połączeniu z fixerem w sprayu. Zawsze to samo. Wszelkie ulepszacze nie sprawdzają się z tym podkładem, więc uważam, że to jego wina.

Całkiem nieźle sprawdza się w niezbyt upalny dzień i kiedy moja cera jest w miarę gładka (z ukrywaniem niedoskonałości radzi sobie średnio).

To takie podstawowe minusy. Ale warto też wspomnieć o cenie. 165 zł to stanowcza przesada, nie jest wart tej ceny.
    Poza tym zapach- na początku przyjemnie rozkoszny, umila malowanie się... jednak po dłuższym stosowaniu drażni niemiłosiernie!

Nie wiem czy jeszcze do niego wrócę... Póki co myślę tylko o tym, aby dojść do końca buteleczki i sięgnąć po coś lepszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić syl89wia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład
  • Do rzeczy:
    - piękne kolory (również bardzo jasne), bardzo naturalne
    - dobrze kryje cery mało/średnio problematyczne
    - pięknie pachnie
    - trwały
    - super się rozprowadza

Ale...
    - nie aż tak trwały jak np. DW EL
    - po 3-4 godzinach się już świecę
    - nie zakryje większych przebarwień, niedoskonałości
    - dość drogi ale bardzo wydajny.

Mimo tego polecam, na pewno do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić nati105 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój obecny ideał
  • Do tej pory moim ulubieńcem wśród podkładów Clarnis był Skin illusion.
    Jednak odkąd zaczęłam borykać się z przebarwieniami na twarzy , musiałam poszukać czegoś bardziej kryjącego.

Wybór padł właśnie na Everlasting, gdyż mam duże zaufanie do marki Clarins.
    I tym razem się nie zawiodłam, bo podkład okazał się strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o obecne potrzeby mojej skóry.

Kosmetyk ma dość gęsta konsystencję, ale nie aż tak bardzo gęstą, wręcz oblepiającą jak np. Revlon Colorstay.
    Nie mam problemu z jego równomierną aplikacją przy pomocy pędzla ( ja używam flat topa od Hakuro) czy też z nałożeniem palcami. Nic nie zastyga, nie tworzy plam, można spokojnie rozsmarować specyfik.

I cóż- pierwsze wrażenie? Wprost idealny mat…
    Ale nie płaski, sztuczny, lecz mat dodający szlachetności i przypominający optycznie efekt photoshopa;-) To lubię!

Podkład pięknie zakrywa wszystkie niedoskonałości, w tym znienawidzoną przeze mnie ostudę, której nabawiłam się w ciąży.

Co ważne- producent spełnia również swoją obietnicę odnośnie przedłużonej trwałości.
    Podkład rzeczywiście bardzo długo utrzymuje się na twarzy, nie ściera się nawet w miejscach na to szczególnie narażonych ( okolice nosa i ust). Trzyma się dzielnie przez cały dzień i daje mi komfort, że jak spojrzę do lusterka w ciągu dnia, makijaż będzie wyglądał tak samo jak w chwili, gdy go wykonałam.
    Podkład utrwalam jeszcze odrobiną Meteorytów- w takim duecie twarz prezentuje się naprawdę ładnie.

Polecam wszystkim osobom, które oczekują trwałego zmatowania cery przy jednoczesnym wysokim stopniu krycia. Ten podkład po prostu to gwarantuje.

Używam tego produktu od: czerwca 2014

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić malutka100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny!
  • Zapach: Będąc w Douglasie Pani koniecznie kazała mi powąchać produkt. Pachnie jak podkład, cóż mogę więcej powiedzieć – normalny zapach, którego nie czuć po nałożeniu – bez szału, ale Pani zachwalała.

Konsystencja: Dość gęsty, ale nie stanowi to problemu przy rozprowadzaniu.

Aplikacja i efekt: Nakładam go palcami, tak jest mi najwygodniej. Dobrze się rozprowadza, jest BARDZO wydajny i świetnie kryje nawet po nałożeniu cienkiej warstwy. Na skórze suchej wygląda świetnie! Mat, mat, mat i jeszcze raz mat (ale mimo to musiałam przypudrować strefę T – dla pewności).

Reakcja z innymi kosmetykami: puder Rimmel i korektor z L’Oreal dobrze z nim współpracują, niestety nie miałam okazji sprawdzić jak "lubi się" z moim obecnym korektorem z Astora, żałuję.

Trwałość: Cały dzień i jeszcze trochę – nie utlenia się ani trochę w ciągu dnia. Ale mówi się o nim nawet, że można później otrzeć policzek białym kołnierzykiem, który pozostanie bez śladu, to chyba lekka przesada, a może nawet nie lekka, tylko całkiem ciężka

Moja opinia: Całkiem fajny produkt, świetna gama kolorystyczna dla bladziochów – takich jak np. ja. Dobrze się utrzymuje, wydajny. Ale czy zapłaciłabym za niego 165zł? Na pewno nie! Widać, że płacimy nie tylko za podkład, ale też za markę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malinowyxsok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały
  • Clarins Everlasting Foundation jest moim jednym z 2 ulubionych podkładów obok Clinique Even Better.

Mam cerę mieszana z problematyczną strefą T: świecenie, pory, suchość wokół nosa itd., różnie z nią bywa, czasem jest dobrze czasem źle. Mam już 3 buteleczkę Clarins Everlasting i muszę przyznać, że jest to mój ukochany podkład i chyba długo go nie zmienię.

Zalety:
    - długo się utrzymuje na twarzy, najdłużej miałam go chyba 12 godz. w podróży i sprawdził się świetnie, oczywiście z poprawkami w postaci przypudrowania noska,
    - pięknie wyrównuje kolor skóry,
    - ładne pudrowe lub matowe (jak kto woli) wykończenie, ale nie jakieś nachalne, zresztą zawsze przypudrowuje swoją strefę T pudrem z Bare Minerals i nie ma mowy o masce na twarzy,
    - jedna pompka wystarcza na pokrycie całej twarzy, więcej mi nie potrzeba,
    -na każdą porę roku, używam go zarówno w zimie jak i w lecie,
    - ładnie maskuje zmiany skórne, ale u mnie nie obejdzie się bez kolektora (wole mieć 100% pewność),
    -łatwość nakładania jest dla mnie ogromnym plusem,
    -poza tym nie mogę nie wspomnieć o pięknym zapachu i estetycznym opakowaniu, które wygląda naprawdę ekskluzywnie
    Podkład ten jak dla mnie nie posiada wad, wszystkie obietnice producenta spełnione, wart zainwestowania.

Używam tego produktu od: od 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w połowie 3 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić dabrowka5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Najlepszy podkład jaki do tej pory miałam okazję używać.

+ posiadam odcień 108 Sand, który idealnie stapia się z moją cerą w okresie jesienno - zimowym, ale i teraz kiedy moja twarz jest lekko opalona ładnie się dopasowuje i nie odznacza zbytnio.
    + mimo, że to everlasting jest mega lekki, praktycznie nie czuje go na twarzy w przeciwieństwie do Healty Mix, który uważany jest za lekki podkład
    +trzyma się dosyć długo, co na mojej hardcorowo tłustej gębie jest nie lada wyczynem
    + nie ciemnieje
    + nie waży się
    + na mojej twarzy nie daje typowego matu, a właśnie lekki glow
    + ładnie pachnie
    + świetnie kryje

- z minusów to chyba tylko cena

Generalnie jest to produkt, który miło mi się używa

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Kaśka:) za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK!
  • Na podkład trafiłam całkiem przypadkowo. Po koleżeńsku dostałam zniżkę douglasie także cena nie jest zbyt wygórowana.
    Plusy:
    +bardzo trwały, po całym dniu moja cera się nie świeci, nie ma plam ani innych przebarwień
    +nie pozostawia plam na ciuchach
    +brak efektu maski
    +nie zatyka porów
    +bardzo wydajny ! Po 7 miesiącach nadal mam około 50% opakowania
    Minusy:
    -muszę się trochę namęczyć żeby dokładnie zmazać podkład,
    -źle dobrałam kolor przez co byłam trochę blada, polecam wziąć ton ciemniejszego od standardowego który się używa

Ilość zużytych opakowań: Połowa opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Niunka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRAWDZIWY EVERLASTING !
  • Czytając pozytywne opinie o tym podkładzie stwierdziłam ,że muszę go kupić, długo zbierałam się ,aby napisać recenzję. Ogólnie bez fajerwerków jak na wysoką cenę, nie mniej jednak produkt całkiem porządny.

Plusy:
    - Najważniejsze ! ma być trwały i jest , w różnych warunkach wieczorem nadal jest co zmywać.
    -ładna kolorystyka mam odcień Ivory, jasny ale jakże naturalny i uniwersalny beż , ten jak większość podkładów z górnej półki może się pochwalić kolorystyką ,która jest naturalna niskopółkowym drogeryjnym "świnkom", "cytrynkom", czy "pomarańczom" lub "solarom" mówimy nie !
    -matuje ale bez przesady, mam cerę mieszaną T i latem koniecznie pod podkład nakładam krem z filtrem więc chyba nawet najbardziej matujący by tego całkowicie nie zmatowił, ten daje taki przyzwoity naturalny efekt
    - nie zauważyłam by w ciągu dnia zmieniał zapach
    -nie zapycha i nie obciąża cery przynajmniej u mnie powiedziałabym ,że ani jej nie pomaga , ani nie szkodzi.
    -cudowne eleganckie i skromne opakowanie
    -super aplikacja pompeczką, nabiera się dokładnie tyle, ile potrzeba
    -wydajność w miarę ok
    -fajna konsystencja
    -porządne krycie

Minusy:

- mimo wszystko cena
    - dostępność (Douglas i Sephora)
    - zapach( dla mnie to ogórek taki chemiczny, nie wiem może innym odpowiada ja spotkałam się z fajniejszym zapachem podkładu lub już lepiej bez )
    -podkreśla niedoskonałości ( meszek, pory , zmarszczki mimiczne nawet delikatne są widoczne zdecydowanie bardziej niż bez podkładu)
    - trzeba uważać bo można zrobić "maskę " na buzi

Generalnie ok , ale wiem ,że za taką cenę mogę znaleźć coś lepszego i będę szukała dalej

Używam tego produktu od: marca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić 7tyska za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij