Powiększ Clarins, Everlasting Foundation SPF 15 (Podkład do twarzy o przedłużonej trwałości)

Zgłaszająca osoba: elbrus

Kremowa, wygodna formuła podkładu dla każdego rodzaju cery o przedłużonej trwałości SPF 15. Utrzymuje się przez 15h.
Zawiera "High Fidelity System", który sprawia, że już po krótkim okresie czasu podkład tak doskonale przywiera do skóry, że jest odporny na otarcia (mówi się o nim nawet, że można później otrzeć policzek białym kołnierzykiem, który pozostanie bez śladu). Bezkonkurencyjny blask zapewnia Clarins "Light-Optimizing Complex", który niweluje niedoskonałości. Na optymalne i trwałe nawilżenie wpływają składniki roślinne (m.in. pochodzenia akacjowego), które naśladują działanie mikro-patch, działają jak zapora, by pomóc skórze zatrzymać jędrność i głębokie nawilżenie. Przed wolnymi rodnikami, zanieczyszczeniami i promieniowaniem UV chroni kompleks "Triple Protection". Testowany dermatologicznie (Non-comedogenic, Non-oily).
Pozostawia matowe wykończenie. Można nim uzyskać krycie od średniego do mocnego w zależności od aplikacji. Dostępnych 10 odcieni, głównie jasnych.

/bw/

• fajny!
  • Zapach: Będąc w Douglasie Pani koniecznie kazała mi powąchać produkt. Pachnie jak podkład, cóż mogę więcej powiedzieć – normalny zapach, którego nie czuć po nałożeniu – bez szału, ale Pani zachwalała.

Konsystencja: Dość gęsty, ale nie stanowi to problemu przy rozprowadzaniu.

Aplikacja i efekt: Nakładam go palcami, tak jest mi najwygodniej. Dobrze się rozprowadza, jest BARDZO wydajny i świetnie kryje nawet po nałożeniu cienkiej warstwy. Na skórze suchej wygląda świetnie! Mat, mat, mat i jeszcze raz mat (ale mimo to musiałam przypudrować strefę T – dla pewności).

Reakcja z innymi kosmetykami: puder Rimmel i korektor z L’Oreal dobrze z nim współpracują, niestety nie miałam okazji sprawdzić jak "lubi się" z moim obecnym korektorem z Astora, żałuję.

Trwałość: Cały dzień i jeszcze trochę – nie utlenia się ani trochę w ciągu dnia. Ale mówi się o nim nawet, że można później otrzeć policzek białym kołnierzykiem, który pozostanie bez śladu, to chyba lekka przesada, a może nawet nie lekka, tylko całkiem ciężka

Moja opinia: Całkiem fajny produkt, świetna gama kolorystyczna dla bladziochów – takich jak np. ja. Dobrze się utrzymuje, wydajny. Ale czy zapłaciłabym za niego 165zł? Na pewno nie! Widać, że płacimy nie tylko za podkład, ale też za markę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malinowyxsok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały
  • Clarins Everlasting Foundation jest moim jednym z 2 ulubionych podkładów obok Clinique Even Better.

Mam cerę mieszana z problematyczną strefą T: świecenie, pory, suchość wokół nosa itd., różnie z nią bywa, czasem jest dobrze czasem źle. Mam już 3 buteleczkę Clarins Everlasting i muszę przyznać, że jest to mój ukochany podkład i chyba długo go nie zmienię.

Zalety:
    - długo się utrzymuje na twarzy, najdłużej miałam go chyba 12 godz. w podróży i sprawdził się świetnie, oczywiście z poprawkami w postaci przypudrowania noska,
    - pięknie wyrównuje kolor skóry,
    - ładne pudrowe lub matowe (jak kto woli) wykończenie, ale nie jakieś nachalne, zresztą zawsze przypudrowuje swoją strefę T pudrem z Bare Minerals i nie ma mowy o masce na twarzy,
    - jedna pompka wystarcza na pokrycie całej twarzy, więcej mi nie potrzeba,
    -na każdą porę roku, używam go zarówno w zimie jak i w lecie,
    - ładnie maskuje zmiany skórne, ale u mnie nie obejdzie się bez kolektora (wole mieć 100% pewność),
    -łatwość nakładania jest dla mnie ogromnym plusem,
    -poza tym nie mogę nie wspomnieć o pięknym zapachu i estetycznym opakowaniu, które wygląda naprawdę ekskluzywnie
    Podkład ten jak dla mnie nie posiada wad, wszystkie obietnice producenta spełnione, wart zainwestowania.

Używam tego produktu od: od 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w połowie 3 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić dabrowka5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Najlepszy podkład jaki do tej pory miałam okazję używać.

+ posiadam odcień 108 Sand, który idealnie stapia się z moją cerą w okresie jesienno - zimowym, ale i teraz kiedy moja twarz jest lekko opalona ładnie się dopasowuje i nie odznacza zbytnio.
    + mimo, że to everlasting jest mega lekki, praktycznie nie czuje go na twarzy w przeciwieństwie do Healty Mix, który uważany jest za lekki podkład
    +trzyma się dosyć długo, co na mojej hardcorowo tłustej gębie jest nie lada wyczynem
    + nie ciemnieje
    + nie waży się
    + na mojej twarzy nie daje typowego matu, a właśnie lekki glow
    + ładnie pachnie
    + świetnie kryje

- z minusów to chyba tylko cena

Generalnie jest to produkt, który miło mi się używa

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Kaśka:) za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK!
  • Na podkład trafiłam całkiem przypadkowo. Po koleżeńsku dostałam zniżkę douglasie także cena nie jest zbyt wygórowana.
    Plusy:
    +bardzo trwały, po całym dniu moja cera się nie świeci, nie ma plam ani innych przebarwień
    +nie pozostawia plam na ciuchach
    +brak efektu maski
    +nie zatyka porów
    +bardzo wydajny ! Po 7 miesiącach nadal mam około 50% opakowania
    Minusy:
    -muszę się trochę namęczyć żeby dokładnie zmazać podkład,
    -źle dobrałam kolor przez co byłam trochę blada, polecam wziąć ton ciemniejszego od standardowego który się używa

Ilość zużytych opakowań: Połowa opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Niunka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRAWDZIWY EVERLASTING !
  • Czytając pozytywne opinie o tym podkładzie stwierdziłam ,że muszę go kupić, długo zbierałam się ,aby napisać recenzję. Ogólnie bez fajerwerków jak na wysoką cenę, nie mniej jednak produkt całkiem porządny.

Plusy:
    - Najważniejsze ! ma być trwały i jest , w różnych warunkach wieczorem nadal jest co zmywać.
    -ładna kolorystyka mam odcień Ivory, jasny ale jakże naturalny i uniwersalny beż , ten jak większość podkładów z górnej półki może się pochwalić kolorystyką ,która jest naturalna niskopółkowym drogeryjnym "świnkom", "cytrynkom", czy "pomarańczom" lub "solarom" mówimy nie !
    -matuje ale bez przesady, mam cerę mieszaną T i latem koniecznie pod podkład nakładam krem z filtrem więc chyba nawet najbardziej matujący by tego całkowicie nie zmatowił, ten daje taki przyzwoity naturalny efekt
    - nie zauważyłam by w ciągu dnia zmieniał zapach
    -nie zapycha i nie obciąża cery przynajmniej u mnie powiedziałabym ,że ani jej nie pomaga , ani nie szkodzi.
    -cudowne eleganckie i skromne opakowanie
    -super aplikacja pompeczką, nabiera się dokładnie tyle, ile potrzeba
    -wydajność w miarę ok
    -fajna konsystencja
    -porządne krycie

Minusy:

- mimo wszystko cena
    - dostępność (Douglas i Sephora)
    - zapach( dla mnie to ogórek taki chemiczny, nie wiem może innym odpowiada ja spotkałam się z fajniejszym zapachem podkładu lub już lepiej bez )
    -podkreśla niedoskonałości ( meszek, pory , zmarszczki mimiczne nawet delikatne są widoczne zdecydowanie bardziej niż bez podkładu)
    - trzeba uważać bo można zrobić "maskę " na buzi

Generalnie ok , ale wiem ,że za taką cenę mogę znaleźć coś lepszego i będę szukała dalej

Używam tego produktu od: marca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić 7tyska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten jedyny
  • Zaczne od tego, że bardzo sceptycznie podeszłam do tego podkładu ... ba chciałam go nawet zwrócić do perfumerii, ale sie powstrzymałam ... właściewie tylko dlatego, że nie miałam już ani kropelki mojego ukochanego DiorSkin Forever, a szykowało mi sie wielkie wyjście tego samego dnia.

Myslalam, ze znowu glupia dalam sie namowic na cos innego niz Dior ...

A tutaj wielkie POZYTYWNE zaskoczenie !
    + tańszy niż Dior ^^
    + trwały strasznie, nie odczułam ścirania wczesie dnia jak pisza to inne dziewczyny, trzyma sie cudnie, aż do zmycia
    + krycie perfekcyjne bez efektu maski Gejszy ;p
    + ładnie utrzymuja sie na nim pudry i bronzery
    + nie zapycha
    + b wydajny i łatwo się rozprowadza

- zapach ładny, ale nie lubie pachnącychy podkładów
    - delikatnie podkreśla suche skórki

Ogólnie nie ma podkładów idealnych, ale ten b b sie stara ten tytuł zdobyc

Chcesz pochwalić Blaithil za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny fajny, ale...
  • Szukając podkładu idealnego natknęłam się na tego waćpana imieniem Everlasting od Clarinsa. Jako,że nos mam wyczulony jak mało kto-powąchawszy owego cudaka-odleciałam Pachnie cudownie! Ale co tam zapach-działanie chcecie poznać?
    Otóż matuję i to mocno. Nie jest podkładem lepkim co mnie się osobiście bardzo podoba. Jest duży wybór kolorów dla bladziochów. Jest baaaardzo wydajny. Mała ilość pozwala na pokrycie całej twarzy.
    Po użyciu twarz wygląda bardzo naturalnie. Koloryt jest wyrównany. Efekt super, ale...
    niemiłosiernie wchodzi w pory. Buzia wygląda przez to nieestetycznie. Szkoda, bo w przeciwnym razie bym go wielbiła. Zostają mi kombinację. Cała twarz oprócz miejsc z rozszerzonymi porami smaruję Clarinsem, miejsca strategiczne innym mazidłem
    + cudowny zapach
    +mat na długie godz
    +nie tworzy efektu maski
    +duży wybór kolorów dla osób bladych

-uwydatnia rozszerzone pory
    -cena nie jest adekwatna do efektu

Ilość zużytych opakowań: 1x30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Michunka za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka pani w Douglas
  • wchodząc do Douglas dopada nas zwykle któraś bardzo uprzejma pani ( niczego złego zarzucić jej nie mogę) wiec myśle a co tam niech mi coś doradzi. mówie tylko ze chce jakiś nawilżający podkład bo po anti blemish clinique wychodza mi suche placki. pani kreci sie myśli wiciąga i sprawdza kolory na swojej dłoni w końcu pada typ na Everlasting. marze mi po twarzy próbką ( dopasowując puder do juz pomalowanej twarzy) i pada na numer 105. ale coś mnie kusi by poprosić najpierw o próbkę. teraz poranne smarowanie w domu
    + za zapach
    + za konsystencję
    + rozprowadznie
    to na tym koniec

- za strasznie trupioblady kolor !
    - za podkreślanie suchych skórek i to z nasilonym efektem, rozdrapana krostka wydawała się 2 razy wieksza - bardziej rzucała sie w oczy niż przy zmytym make-upie
    - dzieje sie z nim coś dziwnego w trakcie dnia jakby schodzi z twarzy, ale mat dalej jest ale do tego stopnia ze miedzy brwiami pojawia sie suchy plac i nos cały osuszony :/

stwierdzam ze wyleczyłam sie z kupowania w ciemno podkładów i ten przykład swiadczy o tym ze darmowa próbka uratowała mnie przed wywaleniem w błoto ok. 160zł !

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić laurietta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przegrana walka z sebum
  • Mega plusem tego podkładu jest kolor 110 honey - piękny, naturalny ciepły beż, idealnie wpisujący i wtapiający się w kolor mojej cery, drugi pozytyw to bardzo ładny zapach, dzięki któremu aplikacja była przyjemnością. Everlasting nie podrażnia, nie zapycha, w żaden sposób negatywnie nie zadziałał na moją skórę, do tego miły dla oka flakon w którym umieszczony jest podkład, ozdabia każdą toaletkę czy łazienkową półkę. Niestety przegrał z moją przetłuszczającą się cerą, po 1,5 godziny twarz błyszczała już na potęge po czym znikał, po użyciu bibułek matujących (sprawdzonych) zostawała już goła twarz, nigdy wcześniej nie stało się tak z żadnym innym podkładem. Mimo koloru którego tak długo szukałam nie kupię ponownie przez trwałość. Zazdroszczę tym dziewczynom którym odpowiadają jego właściwości matujące

Używam tego produktu od: używałam ok miesiąca temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno nieskończone

Chcesz pochwalić miska189 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo solidny
  • Piszę tę recenzję z perspektywy czasu i teraz raczej wybieram jego kolegę Clarins Skin Illusion, ale kiedyś, kiedy wydawało mi sie, że potrzebuję matujących produktów, to Everlasting był moim ulubieńcem.

Do rzeczy:
    + podkład występuje w bardzo ładnych jasnych kolorach, w dużej mierze neutralnych (miałam odcień 103 ivory)
    + przepięknie pachnie arbuzem (jak pozostałe podkłady tej firmy)
    + ma lekką kremową konsystencję, którą dobrze się nakłada
    + jak dla mnie bardzo dobrze kryje
    -/+ daje mocno matowy efekt
    - /+ jest długotrwały, jednak po kilku godzinach cera już nie wygląda na idealną - zaczyna podkreślać suche skórki i wygląda na trochę "zmęczony" jednak jest to do przeżycia

Wykonywałam nim makijaż ślubny mojej przyjaciółki i również na jej suchej skórze świetnie się sprawdził - wytrzymał całe wesele (a było niesamowicie gorąco) i ładnie wyszedł na zdjęciach. Ogólnie polecam, chociaż jak wyżej - już do niego chyba nie wrócę.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eupsyhia za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij