Wardi Shan, Specjalistyczny szampon z ziołami na wzmocnienie cebulek włosowych

Powiększ Wardi Shan, Specjalistyczny szampon z ziołami na wzmocnienie cebulek włosowych

Zgłaszająca osoba: venezia79

Syryjski szampon zdrowotno-leczniczy oparty na tradycyjnej medycynie arabskiej, wzmacniający cebulki włosowe oraz pomocny w leczeniu łupieżu.Zapobiega wypadaniu włosów, powoduje, że włosy stają się miękkie i jedwabiste. Działa przeciwłupieżowo. Likwiduje swędzenie skóry. Wyciąg z aloesu działa przeciwutleniająco i przeciwbakteryjnie.
Składniki aktywne: olejek aloe Vera, jabłko, z mirtu, henna,olej z czarnego kminu (nigella), woda, soda i minerały.

/bw/

• Najlepszy wzmacniający szampon
  • Tak, to zdecydowanie najlepszy szampon wzmacniający jakiego używałam. Kupiłam go ze względu na w miarę naturalny skład. Od marca 2013 zużyłam 3 opakowania.
    Widocznie wzmocnił moje zmęczone farbowaniem włosy. Po 9 miesiącach stosowania z czystym sercem mogę go polecić.

Zalety

-w miarę naturalny
    -neutralny zapach
    -dokładnie oczyszcza (nawet po olejowaniu)
    -bardzo wydajny

Wad nie zauważyłam - no może cena ale jest tak wydajny, że mogę zapłacić 39 zł.Używam tego produktu od: dziewięciu miesięcy Ilość zużytych opakowań: 3

Chcesz pochwalić MLB za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekarstwo na wypadające włosy !
  • Jest niesamowity! Po pierwszym użyciu bez rewelacji, bo włosy były suche, ciężko się rozczesywały, a sam szampon mało się pienił. Po pierwszym opakowaniu (które wystarczyło mi na 4 miesiące) zdrcydowałam się na drugie opakowanie... i to był strzał w 10 ! Otóż, ten szampon (jak każdy) aby naprawdę działał trzeba stosować naprawdę sumiennie ok.6 miesięcy wtedy daje niesamowity efekt. Włosy nie wypadają, a co ważniejsze pojawia się ogromnie dużo nowych krótkich wyrastających włosków. CUDOOOOOOO ! polecam

Ilość zużytych opakowań: połowa 3-ego

Chcesz pochwalić kasiulekona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesamowity kosmetyk!
  • Nigdy nie sądziłam, że znajdę ideał, a jednak! Mam gęste, choć cienkie włosy (włos grubości pajęczynki :<). W zwiazku z tym: zawsze miałąm problem z objętością fryzury imatowymi włosami. Ten szampon rozwiązał wszystkie problemy! Efekt zauważyłam już po 1 zastosowaniu- niezwykle miękkie, uniesione włosy, które układały się w piękne fale! Byłam oszołomiona. Po dłuższym zastosowaniu włosy stają się mocniejsze, odporne na wypadanie. Przy 2 opakowaniu pojawiają się maleńki, odrastające włoski. Polecam wszystkim, wart swej ceny Stosowanie masek, odżywek, pianek staje się zbędne

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić TurboDymoWoman za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cos mi nie pasuje ze skłądem szamponu
  • Szampon kupiłam w Mydlarni u Franciszka.
    Dla mnie nie różni się od zwykłych szamponów. Jak na naturalny za bardzo sie pieni i wysusza pasma, dlatego podejrzewam, iz producent albo dystrybutor nie do końca ujawnił skład.
    Skóra głowy bardzo sucha, skłonna do suchego łupieżu.
    Włosy cięzkie do rozczesania jak po szamponach z SLS-em.
    Bez odżywki ani rusz.
    Nie zauwazyłam także mniejszej ilości wypadających włosów.
    Stoi na półce w połowie zuzyty i nie wiem co z nim zrobić. Dobrze wymywa oleje i masła z włosów, dlatego najdelikatniejszy nie jest.
    Chciałam nim myc dzieciom włosy, ale po słabym efekcie i mojej podejrzliwości nie ryzykowałam.
    Ogólnie wydajny, żelowaty o obfitej pianie, zbyt obfitej jak na produkt z mydlarni.

Chcesz pochwalić kamila_polka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok.
  • Skuszona czarnym kminem kupiłam ten szampon i na początku byłam zachwycona - czułam moje cebulki włosowe - jakby lekko szczypały, niemniej jednak nie było to negatywne uczucie - po prostu miałam wrażenie, że cebulki "pracują" i przez to włosy podniosły się u nasady. Wykorzystałam połowę opakowania i efekt jakby znikł. Być może skóra głowy przyzwyczaiła się do szamponu. Mimo to zauważyłam znaczną poprawę, jeżeli chodzi o wypadanie włosów - nie tracę ich w takich wielkich ilościach jak przedtem.
    W skrócie:

+ hamuje wypadanie włosów
    + zwiększa objętość włosów
    + dobrze oczyszcza
    + przedłuża świeżość włosów
    + przyjemny zapach

- niezbyt dobrze się pieni (dla mnie szampon musi się bardzo pienić)
    - nie jest bardzo wydajny
    - wysoka cena

Ilość zużytych opakowań: połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić viva252 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry szampon
  • Szampon bardzo wydajny, dobrze się pieni. Do prztłuszczających włosów idealny, poniewaz dokładnie tonizuje skóre głowy. Mam wrażenie ze włosy mniej wypadają, stały sie mocniejsze. Pół gwiazdki "obcięte" za cene, troche wysoka Nie wspomniałam jeszcze o zapachu- bardzo ładny, delikatny, naturalny

Używam tego produktu od: pół miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Chcesz pochwalić olqa17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!!!!!
  • Jak dla mnie bomba!
    Niedawno zaczęły mi wypadać włosy i to dość licznie Ponieważ od jakiegoś czasu zaczęłam polegać na eko-produktach postanowiłam wypróbować ten szampon. Już po kilku użyciach zostało zahamowane Wlosy pięknie się błyszczą, są mięciutkie, nie obciążone.
    Zaopach jest delikatny, nie drażniący. Szampon dobrze się pieni i rzeczywiście świetnie zmywa oleje
    Myślę, że na długi czas ten kosmetyk będzie moim hitem

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić alatriste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Mój KWC. Szampon jest naturalny w 100%. Nie należy zwracać uwagi na zmieniające się często opakowanie. Kiedyś szampon był zielonkawy, teraz jest brązowawy. Konsystencja też jest różna. Najważniejsze, że jakość się nie zmienia. To jest REWELACJA dla moich cienkich włosów ze skłonnością do przetłuszczania się. Wreszcie moje włosy są żywe, sprężyste, nie wypadają, pięknie się błyszczą, są zarazem nawilżone i dobrze umyte. Poza tym moje włosy cały czas dobrze reagują na ten szampon, nie ma kłopotu, ze włosy "przyzwyczaiły się" do szamponu i na niego nie reagują. Szampon cały czas działa Szampon zmywa dobrze oleje (indyjski Heenara i arabski Lauro 7 ziół). Używam tego produktu od: 2011Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 4 opakowania

Chcesz pochwalić nika fika za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby szmapon
  • Szampon ładnie pachnie, podobnie jak szampon dla dzieci bambino. Niestety na tym kończą się jego zalety. Nie likwiduje swędzenia skóry głowy, nie znika po nim łupież. Nie ma działania leczniczego. Naprawdę nic nadzwyczajnego. Nie wzmacnia cebulek włosowych tak jak to napisano w jego opisie. Włosy nie błyszczą się po nim, po umyciu dosyć trudno rozczesać włosy. Szkoda wydawać pieniądze. Ja już ponownego zakupu nie dokonam.
    Podsumowując - słaby szampon, jego stosowanie nie przynosi żadnych efeków.

Używam tego produktu od: luty 2010

Chcesz pochwalić venezia79 za czytelną i pomocną recenzję?