Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Powiększ Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Zgłaszająca osoba: Inkarnatka

Odżywcza emulsja typu woda w oleju (w/o) o niskim stopniu natłuszczenia. Intensywnie nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek.
Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zawiera
kompleks składników koziego mleka, który stanowi regenerujący zestaw bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny aktywując odnowę skóry. Zwiększa jej elastyczność, zapobiega wiotczeniu, wygładza zmarszczki i opóźnia procesy starzenia. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Odżywia i doskonale nawilża skórę.
Nie zawiera barwników ani parabenów.

Skład: Aqua (Water), Isopropyl Myristate*, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin*, Sorbitan Sesquioleate*, Cyclopentasiloxane, Magnesium Sulfate, Polyglyceryl-3 Ricinoleate*, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Sodium Benzoate*, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Citric Acid (17.05.2011)

* surowiec zaaprobowany przez ECOCERT

Cena: ok. 11zł / 400ml
/bw/

• Jeżeli chcemy szybkiego nawilzenia mleczko daje radę .
  • Mleczko dobrze nawilża ale niestety efekt jest krótkotrwały i to na tyle pewnie za sprawa parafiny w składzie.Zapach bardzo przyjemny.Dużym plusem produktu jest pompka dzięki temu nakładanie produktu jest bardzo przyjemne

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Aseret87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Plusy
    zapach
    konsystencja
    dobrze się wchłania
    opakowanie

Minusy
    nie robi z moją skórą nic! nie nawilża jej, przez to taka niska ocena...

Po co używać coś co nie działa tak jak powinno?

Ilość zużytych opakowań: całe jedno wykończyłam

Chcesz pochwalić rozwer za czytelną i pomocną recenzję?
  • SIMPLY THE BEST <3
  • Właśnie znalazłam mój KWC wśród mleczek/balsamów/itd. do ciała. Po prostu ideał.

Same plusy:
    - cena. Kupiony w Hebe w przecenie za niecałe 9 zł, bez przeceny chyba 12, więc nie jest to wielki wydatek.
    - Dostępność - każda drogeria, większy supermarket, żadnego latania po mieście i szukania sklepu.
    - Zapach. Najlepszy, po prostu. Przypomina mi trochę krem Dove. Ładny, kremowy, długo utrzymuje się na skórze.
    - Efekt. Skóra jest długo nawilżona, rozświetlona. Pozostaje jakby tłusty filtr na skórze, ale mnie on zupełnie nie przeszkadza.
    - Opakowanie. Bardzo poręczne, pompka ułatwia użytkowanie. Szkoda, że nie widać, ile zostało kosmetyku, ale można odkręcić dozownik i bezpośrednio wylewać z opakowania.
    - No i polski producent! Zawsze milion razy bardziej wolę kupić polski kosmetyk polskiej firmy niż jakieś zagraniczne cudo.

Minusów brak. Polecam, rewelacja, naprawdę! <3

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Chcesz pochwalić tavieulle za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapach idealny!
  • Jako jeden z niewielu kosmetyków zużyłam 2 opakowania.
    To oznacza że na prawdę te mleczko lubię.
    Zapach jest cudowny, chyba mogłabym tak pachnieć

+ładnie nawilża
    +szybko się wchłania
    +fajna konsystencja
    +cena
    +dostępnoœć
    +pompka!
    +brak parafiny
    +no i zapach!

minusek jest jeden, ale taki malutki
    -gdy skóra wymaga porzšdnego nawilżenia, trzeba go dużo nałożyć

ogólnie polecam wszystkim którzy nie przepadajš za babraniem się z masłami i zapachami mdłymi duszšcymi

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: całe dwa

Chcesz pochwalić MrsRollercoaster za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Ulubiony!
  • Dawniej nie byłam fanką balsamów, nie lubiłam chodzić spać z lepką skórą ani tym bardziej czekać godzinę na wchłonięcie.
    Jednak marka Ziaja zaskoczyła mnie pozytywnie po raz kolejny.

Balsam wchłania się bardzo szybko i nie pozostawia tłustej warstwy. (Zanim skończę nogi, ramiona są już suche ). Zapach ma niewiele wspólnego z mlekiem i przy nakładaniu wydaje się drażniący ale na skórze staje się delikatny i dość długo się utrzymuje.

Moja skóra bardzo go polubiła. Jest miękka, gładka i po prostu dobrze się czuje. Nie będę już chyba więcej eksperymentować z innymi balsamami.
    Jest dość wydajny, co też jest plusem.

Polecam!Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić aneqq za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Nie wiem skąd te zachwyty nad zapachem.. czy to z moim balsamem jest coś nie tak czy z moim nosem .. ale jak na mój gust on poprostu śmierdzi ( nie jest przeterminowany ) słabo nawilża ot takie sobie smarowidło do ciała

Ilość zużytych opakowań: jedno duże 400 ml

Chcesz pochwalić Olusia641 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach i wygładzanie
  • Uwielbiam markę Ziaja, polska, tania i uczciwa. Lubię to mleczko do ciała, bo ma zniewalający, nie przytłaczający zapach. Dodatkowo bardzo wygładza skore. Niestety jedyna wada tego mleczka jest to, ze bardzo cieżko jest je rozsmarowac na skórze ;( i przez to, kosmetyk zużywa sie w nadmiernych ilościach i po krótkim czasie stosowania trzeba iść do sklepu i wzbogacić sie o kolejne opakowanie.
    Problem jest tez z wchłanianiem sie kosmetyku, ale gdy nasza skóra przyjmie porcje mleczka staje sie jedwabiście gładka. Warto czekać na te wygładzanie.

Używam tego produktu od: 2011
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić LilyJo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba nie do końca dla mnie...
  • Kupiłam go z wielu powodów:

- bo to polska Ziaja
    - bo cena niska
    - bo pojemność wielka
    - bo opakowanie praktyczne
    - bo zapach przyjemny
    - bo..., bo... i tak mogłabym jeszcze wymieniać i wymieniać.

Ostatecznie jednak produkt nie podbił mojego serca, choć, nie ukrywam - po cichu na to liczyłam. Na dzień dzisiejszy mam za sobą połowę tego dość wielkiego opakowania i szczerze powiedziawszy zapewne odetchnę z ulgą gdy dobrnę do ostatniej kropli tego mleczka. Niestety, mimo że wielu osobom ten kosmetyk służy, u mnie się po prostu nie sprawdził, a wymagającej i mega przesuszonej skóry wcale nie mam. Po kolei więc...

INFORMACJE OGÓLNE:
    Ziaja Kozie Mleko Mleczko jest kosmetykiem, z którego nabyciem nie powinno być problemu. Ja swój egzemplarz zdobyłam w lokalnej, niewielkiej drogerii, oferują go też Rossmanny i inne tego typu sieci drogerii - jest to więc kosmetyk dość dobrze dostępny. Kupując go dostajemy 400 ml kosmetyku za cenę w granicach 10-15 zł. Ja za swój zapłaciłam około 11 zł, więc cena wydawała mi się jak najbardziej do zaakceptowania. Prawie wszystko jest w nim śnieżnobiałe - butelka i jej zawartość. Jedynie naklejka na butli ma srebrne napisy. Zawartość jest gęsta, treściwa. Zapach "w skórcie" to połączenie mydlanej woni z mlekiem.

DZIAŁANIE
    Tutaj zawiodłam się najbardziej. Po sprawdzeniu konsystencji balsamu moje nadzieje były wielkie. Konsystencja bardzo przypominała mi mleczko do ciała Nivea (w tej bardzo starej wersji sprzed 10 lat - wspaniała!) oraz balsamu Isana oliwkowego. Oba kosmetyki były gęste i bogate oraz szło za nimi wspaniałe działanie - już niewielka ilość tych balsamów wystarczyła, by cieszyć się super wypielęgnowaną skórą - gładką, wypoczętą, a po dłuższym czasie - zregenerowaną i bardziej promienną. Dlaczego więc miałoby być inaczej w przypadku Ziai? - pomyślałam. Srogo się jednak zawiodłam już po pierwszym użyciu. Na pierwszy rzut oka "bogata" konsystencja nie ma nic wspólnego z późniejszym dobrym działaniem. W zasadzie mogłabym rzec, że działania nie ma wcale. Nakładałam zarówno małe ilości tego mleczka, jak i pokaźne i efekt był zawsze ten sam - zerowy. Owszem, po nałożeniu była na ciele wyczuwalna taka jakby tłustawo-mokra powłoczka, która mogłaby sugerować jakąś tam ochronę, ale po odczekaniu kilku minut owa powłoczka znikała pozostawiając po sobie skórę w stanie wyjściowym. W kwestii nawilżania to mleczko nie ma mi zatem nic do zaoferowania, o regeneracji już nie wspomnę (choć na etykiecie jest opisane jako kosmetyk regenerujący). Fatalnego działania dopełniły dodatkowo podrażnienia dłoni jakich się nabawiłam gdy użyłam tego kosmetyku zamiast tradycyjnego kremu do rąk - przez kilka dni borykałam się z piekącą skórą i czerwonymi plamami na wierzchniej części dłoni - właśnie z powodu Ziai. Sytuację uratował natomiast zwykły krem Nivea. Byłam niepocieszona.

APLIKACJA/KOMFORT STOSOWANIA
    Tak, jak już wcześniej wspominałam, mleczko ma postać gęstego, bielutkiego mazidła. Moim zdaniem trochę bliżej mu do balsamu, ale to już mało istotne. Mleczko rozprowadza się na mojej skórze nieco topornie i - co zdarzyło mi się po raz pierwszy w życiu - miałam potrzebę nakładania go w wielkich ilościach, co zdarzyło mi się pierwszy raz w przypadku tego typu kosmetyku. Mimo że nakładałam go sporę ilości, to i tak czułam jakieś dziwne uczucie hmm... "niedosmarowania" - jakkolwiek dziwnie to zabrzmi. Tym samym kosmetyk szybko sie zużywał. Tak więc aplikację i komfort stosowania uważam za mocno przeciętne. Ratuje je jedynie ułatwienie w postaci wygodnego nabierania produktu (pompka) oraz zapach, który jest dość miły i jako tako uprzyjemnia współpracę w tym produktem. Szału jednak nie ma.

ZAPACH
    Kozim mlekiem nie pachnie aczkolwiek jest mleczno-mydlany. Przywodzi mi na myśl czystość i bezpieczeństwo. W moim przypadku jest to jeden z nielicznych zapachów-pewniaków, które nie nużą mnie w miarę używania kosmetyku. Sądzę, że zapach ten znajdzie więcej zwolenników niż przeciwników, bo jest naprawdę nienachalny i dość przyjemny. Gdy go wącham, oczami wyobraźni widzę BIEL

OPAKOWANIE
    Butla, która zawiera mleczko jest niewątpliwie praktyczna. Oczywiście, może zaistnieć kłopot przy transportowaniu jej ze sobą podczas wojaży tu i tam, ale do użytku domowego jest jak znalazł. Estetyczna, biała i prosta bez zbędnych ozdobników, kiczowatych wzorków i rysunków - idealnie trafia w mój gust minimalistki. Mimo cienkiego plastiku z jakiego jest wykonana (im mniej plastiku, tym mniej odpadów), nic się nie gniecie, ani nie odkształca. Butla zachowuje swój pierwotny kształt przez cały czas, a pompka ładnie odmierza kolejne porcje mleczka nie zacinając się i ogólnie nie sprawiając żadnych problemów. Dodatkowo, można ją zablokować gdy istnieje taka potrzeba. Dzięki cienkim ściankom butelki, można łatwo podejrzeć pod światło ile kosmetyku nam jeszcze zostało.

SKŁAD
    Typowy dla kosmetyków drogeryjnych, raczej niczym się nie wyróżnia. Jest gliceryna, jest parafina, jest silikon. Z tego co pamiętam jakieś tam ekstrakty miał, były też oczywiście konserwanty. Nic wielkiego.

WYDAJNOŚĆ/CENA
    Tak, jak już wcześniej wspominałam, mleczko do wydajnych nie należy, przynajmniej w moim przypadku. Zazwyczaj po kąpieli smaruję tylko nogi i ręce i na te partie muszę wydobyć aż 8 porcji produktu (czyli naciskam pompkę 8 razy). To sporo. Ubytek widać dość szybko. Nie stosuję tego mleczka codziennie, ale myślę, że gdyby tak było, to całą butlę zużyłabym w miesiąc, a może nawet szybciej. Sytuację jednak ratuje stosunkowo niska cena, czasem można też wyhaczyć promocję.

W wielkim skrócie:

taniocha
    ładny zapach
    praktyczne opakowanie
    polski producent

słabe działanie
    kiepska wydajność
    możliwe podrażnienia

Ja już do tego produktu nie powrócę, ewentualnie wypróbuję mleczka z innych linii (może masło kakaowe?)
    Według mnie, lepsze są jednak ziajowe masła w plastikowych słoiczkach.
    A jeśli ktoś koniecznie chciałby wypróbować coś z tej Koziej serii, to ze swojej strony mogę polecić mydło pod prysznic.

Chcesz pochwalić foxa88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boski zapach, zadowalające nawilżanie
  • Miałam kilka kosmetyków z serii kozie Mleko i byłam z nich raczej zadowolona więc kiedy dostałam w prezencie ten balsam ucieszyłam się

Zacznę od MINUSÓW bo nie ma ich wiele :
    -dla mnie konsystencja jest troszkę rzadka wole bardziej treściwe balsamy, masła itp.
    -na skórze pozostaje taka nietłusta ale lepka warstwa która długo się wchłania

PLUSY
    -fajne opakowanie z pompką
    -widziałam w markecie że cena też przystępna ok.10zł
    -obłędny zapach, po prostu uwielbiam
    -dobrze nawilża choć mogłoby być lepiej
    -przyjazny skład bez parabenów
    -przez swoja konsystencje -wydajny produkt

Jestem z niego zadowolona i pewnie jeszcze do niego wrócę

Chcesz pochwalić Smerfeta83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam!
  • Uwielbiam za zapach!!

Dobrze nawilża - po kilku dniach regularnego stosowania skóra jest wyraźnie lepiej nawilżona, bardziej jędrna i taka błyszcząca.

Do tego pięknie i intensywnie pachnie, a zapach na skórze utrzymuje się jeszcze przez jakiś czas, a nie zaraz ginie.

Kupiony w cenie promocyjnej ok 7 zł za duże opakowanie.

Jedyne co mi w nim przeszkadza to to że długo go czuć na skórze, a ja używam go przed jakimś wyjściem właśnie dla jego zapachu na skórze. Dlatego trzeba trochę wcześniej nakładać, ale za to skóra sprawia wrażenie jędrniejszej więc i tak się opłaca.

Mój jeden z ulubionych.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: co najmniej 5

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Jestem zakochana w tej serii z Ziaji. Najpierw kremy do rąk potem do warzy. Teraz postanowiłam wypróbowac ten prrodukt. Myslałam, że bedzie to lekkie mleczko, szybko wchłaniające się z lekkim nwailżeniem. Jakże sie myliłam.
    Genialnie, ze produkt ma pompkę. Nie trzeba sie grzebać tylko wycisnąć i już. Nie jest rzadkie w konsystencji, nie jest tez geste. w sam raz. Ładnie się rozsmarowuje.
    Wchłanianie to zupełnie inna bajka. Nie miałam jeszcze takiego produktu. Wchłania się , ale pozostawia jednocześnie taką powłoczkę na skórze. lekko tłustą, po której włoski na ciele az się swiecą , jakbyśmy się wysmarowali oliwką. Utrzymuje nawilżenie przez cała noc i dzień. Skóra jest po nim mięciutka, delikatna. Dodatkowe atuty to duża wydajnosć, niewygórowana cena ( 12zł) , no i zapach. zapach charakterystyczny dla tej serii. Boski!!!

Chcesz pochwalić malwi73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • Odżywcza emulsja typu wodna w oleju. Zawiera kompleks składników koziego mleka bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Działa naprawczo na epidermę, intensywnie nawilża i wygładza skórę, wyraźnie zmiękcza naskórek.

~~~

Balsam znajduje się w białej butelce wykonanej z dość giętkiego aczkolwiek wytrzymałego tworzywa. Opakowanie zawiera pompkę, dzięki której aplikacja jest bardzo higieniczna i łatwa. Nie trzeba grzebać palcami i wygrzebywać zawartości, na pewno wiecie o czym mówię i jakie to potrafi być uciążliwe. Za 400 ml balsamu zapłacić musimy ok. 13 zł. Produkt jest dostępny na wysepkach Ziaji oraz wielu drogeriach, więc nie ma problemu ze znalezieniem go. Na opakowaniu jest data, do której należy balsam zużyć.

Konsystencja emulsji jest dość rzadka, ale niezbyt lejąca. Na mój gust mogłaby być nieco bardziej zbita, ale to w końcu balsam a nie masło do ciała. Produkt jest koloru białego o bardzo, ale to bardzo przyjemnym zapachu. Używanie balsamu staje się dzięki temu niesamowicie przyjemne. Zapach utrzymuje się na skórze jakiś czas. Emulsja jest dość wydajna. Używam jej prawie codziennie po kąpieli, po prostu wsmarowuję w skórę, szybko schnie więc nie ma obawy, że pobrudzi nam piżamę lub ubrania. Działa na moją skórę kojąco. Solidnie nawilża ją, nie mam suchych miejsc na ciele (a balsamuję całe oprócz twarzy oczywiście). Używam tego produktu oraz raz w tygodniu nawilżam ciało oliwką i mam miękką, gładką skórę. Nie uczula, nie podrażnia, nie powoduje wysypki, nie zapycha. Myślę, że to świetny produkt dla osób w każdym wielu, które potrzebują dać swojej skórze trochę ukojenia. Balsam ze względu na swój delikatny zapach i lekką konsystencję można stosować w lato, a dzięki silnemu działaniu nawilżającemu nadaje się również w chłodniejsze, zimowe dni.

~~~

Podsumowując:

+ uniwersalność
    + nawilża
    + czyni skórę gładką i miękką
    + cena
    + dostępność
    + nie uczula
    + nie podrażnia

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić osuushi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Ogólnie balsam spełnia swoje zadania, może nie tak jak jest napisane na opakowaniu że "intensywnie nawilża", bo nawilża normalnie. Czyli, na następny dzień już nie widać prawie śladu po nawilżeniu. być może gdybym stosowała go jak jest napisane "2 razy dziennie" wtedy efekt byłby bardziej widoczny, ale nie oszukujmy się, nikt nie ma czasu na balsamowanie sie dwa razy na dzień...;/

+skóra jest jędrna i błyszcząca
    +umierkowanie nawilża
    +wydajny
    +przyjemny zapach
    +nie lepi sie i wsiąka w skórę zupełnie
    +cena
    +dostępność
    +częste promocje

Ilość zużytych opakowań: pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nika1401 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • ten zapach \'make my evening\'
  • Cóż, uwielbiam ten kosmetyk za zapach! Wiem, że nie to jest najważniejsze w nim ale tutaj akurat przede wszystkim to się dla mnie liczy Używam od czasu do czasu wieczorem po prysznicu, zwłaszcza przy niezbyt dobrym samopoczuciu, ten zapach poprawia mi nastrój i koi mnie przed snem, stanowi bardzo miłe zakończenie wieczoru. Używam od czasu do czasu, żeby mi się nie znudził i pozostał dla mnie kosemtykiem domowym dającym mi psychicznie i fizycznie 'efekt SPA', mój umysł się przyzwyczaił że jak czuje ten zapach to oznacza 'chillout'
    Poza tym jest bardzo treściwy, tłustawy, nie wchłania się od razu ale mnie to nie przeszkadza.

+ zapach
    + cena (w promocji 7-8 zł za 400ml!)
    + dobra dostępność produktu i częste promocje
    + pojemność w stosunku do ceny
    + skład przyjazny i podoba mi się, że firma certyfikuje składniki (Ecocert)
    + polska firma Ziaja
    + natłuszcza i nawilża skórę, idealny na zimowe wieczory
    + żadnych parabenów itp. dziwnych konserwantów
    + świetnie sprawdza się do masaży we dwoje zapach taki, że nie drażni mężczyzny a nawet jest lubiany

- dość szybko się zużywa ale mu to wybaczam
    - parę razy miałam kłopot z pompką butelki co obniża komfort użytkowania
    - latem troszkę za tłusty

Zawsze wracam do tego mleczka i będę, kupuję zawsze w promocjach, bo w szafce zawsze czai się buteleczka.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

Chcesz pochwalić dem za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedno z wielu
  • Kupiłam tylko ze wzglęu na cenę (ok. 10zł na promocji w Rossmannie), kiedyś miałam krem do rąk z tej serii i mapiętam miły zapach koziego mleka.
    \nBalsam ta estetyczne opakowanie z pompką i za sam wygląda daję gwiazdkę.
    \nBalsam jak balsam nawilża, dobrze się wchłania, nie zostawia śladów na uraniach/bieliźnie itp.
    \nO ile krem z ziaji zapadł mi w pamięć to zapach balsamu troszeczkę mnie zraził. Sama nie wiem dlaczego, ale po kilku użyciach zaczął mnie draźnić i przeszkadzać. Nie wiem czy jeszczę kiedyś kupię ten balsam, lubię testować nowości.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NaturalWomen za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam ten zapach
  • Kupiłam baaardzo tanio w Leclercu i jestem zadowolona.
    Wydajne i z wygodną pompką, konsystencja lekko tłustawa, ale ja taką lubię wiec ok.

Największa zaleta to ten zapach, uwielbiam go!

Do kompletu używam kremowe mydło w płynie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Blondi_82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze wracam
  • Tak ja w przypadku żelu pod prysznic z tej serii stosuje na przemian z innymi i zawsze do niego wracam. Nie wiem co posiada ta seria ale zapach jest dla mnie tak piękny i kojący że po jakimś czasie zawsze wracam
    No a wracając do recenzji uważam że świetnie natłuszcza, jego formuła naprawdę mi odpowiada. Taki olejek w kremie Latem fajnie skóra po nim wygląda a zimą czy jesienią radzi sobie dobrze z przesuszeniami. Zostawia co prawda na skórze taką powłoczkę ale nie odczuwam przez nią dyskomfortu, jeśli nudzi mi się ona to co jakiś czas kupuję inne balsamy które bardziej się wchłaniają, jednak często tęsknię za tą ochronna warstewką i tak jest ze mną już 3 rok z przerwamiUżywam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: Nie pamiętam ale dużo

Chcesz pochwalić Entliczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • sredniak
  • z mydla pod prysznic kozie mleko jestem zadowolona, do kompletu dokupilam to mleczko, bez rewelacji niestety, wydaje mi sie ze kiepsko nawilza mimo ze zostawia tlustawy film na skorze, zle sie wchlania, jakos nie jest dla mnie stworzone, daje 2 gwiazdki za zapach (delikatny i przyjemny), opakowanie z poreczna pompka i niska cene

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: pol butelki

Chcesz pochwalić fantilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyszła koza do woza
  • Muszę najpierw zaznaczyć, że nie jestem w stanie wytrzymać po kąpieli bez wtarcia w siebie czegoś nawilżającego, więc przetestowałam już mnóstwo kosmetyków tego rodzaju. A odkąd poznałam Ziaję z kozim mlekiem, pozostałam jej wierna i już nie szukam niczego innego.

Wybrałam to mleczko, bo szukałam czegoś bez parabenów w składzie - a wymóg ten dyskwalifikuje większość kremów i balsamów do ciała. I trafiłam na bardzo dobry kosmetyk, a nie niewygodny "kompromis" (czyli nie ma, że "jak chcesz mieć dobry skład, to nie narzekaj na inne niedogodności".

No ale do rzeczy.

ZALETY:
    - bez parabenów
    - wydajny i względnie tani,
    - wygodna pompka, a gdy już zostaje mało mleczka, to można ją łatwo rozbroić i wytrząsnąć jeszcze sporo ze środka.
    (Poza tym odkryłam, że do butelki pasuje nakrętka od małych buteleczek samolotowo-podróżnych z Rossmanna, więc mogę ją podmienić gdy biorę to mleczko w podróż i nie martwię się, że przez pompkę wszystko mi się rozpaćka po całym bagażu).

- doskonale spełnia swe główne zadanie - nawilża,
    - nie ma wyraźnego zapachu - więc można przekonać mężczyznę, żeby też sobie posmarował dłonie albo łokcie
    - dobra konsystencja - nie za gęsty, dobrze się rozprowadza, ale nie jest to też" sama woda".

Większych wad nie stwierdziłam. Mógłby się odrobinę szybciej wchłaniać, ale moim zdaniem wcale nie trwa to aż tak strasznie długo.

Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić Aulnay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonałe
  • Najlepszy balsam do ciała jakiego kiedykolwiek używałam, nie zamienie go na żaden inny.

- doskonale nawilża,
    - wygładza,
    - idealnie łagodzi podrażnienia po goleniu,
    - wydajny,
    - wygodny w użyciu (pompka),
    - sprawdził się nawet podczas ciąży (jestem w 6 m-cu i jak dotąd ani jednego rozstępu),
    - naturalny,
    - niska cena,
    - wg mnie zapach jest łagodny, delikatny, przyjemny

Używam tego produktu od: lat
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

Chcesz pochwalić szyszka93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • produkt na którym się zawiodłam. czemu? bo ciężko się rozsmarowuje, kiepsko nawilża i ten zapach całkowicie nie dla mnie. jako plus mogę zaliczyć pompkę, która jest świetnym pomysłem przy tego rodzaju kosmetykach. Kończę opakowanie i biorę rozwód z nim dożywotnie.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paulinka1583 za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt dobry, ale nie odpowiada mi konsystencja
  • + dobrze nawilża
    + wygładza skórę
    + wygodna pompka
    + butelka zrobiona z mniejszej ilości plastyku (gdy balsam się kończy można z łatwością przeciąć opakowanie)
    + ładny zapach

- źle się wchłania
    - bardzo tłusty
    - niewydajny

Używam tego produktu od: miesiąca, codziennie

Chcesz pochwalić Mefi93 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Polecam, produkt jest wart wypróbowania
  • Jes to zdecydowanie moje ulubione mleczko/balsam do ciała.
    + dobrze nawilża
    + łatwo sie rozsmarowywuje
    + jego zpach jest obłędny
    + brak parafiny w składzie
    + wygodne opakowanie z pompką
    + niska cena
    + łatwa dostępność (Rossmann,drogerie, markety)
    Minusów brak

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić WP141 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Plusy:
    - wydajny
    - niska cena
    - wygodne opakowanie z pompką, które łatwo potem przeciąć
    - dość dobrze nawilża
    - lekka konsystencja

Minusy:
    Minusów jako takich nie zauważyłam, jak dla mnie mógłby mieć trochę intensywniejszy zapach

Używam tego produktu od: jesień 2012

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić suzi55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • + cena
    + wygodne opakowanie

- skóra jest dobrze nawilżona przez kilkadziesiąt minut, nie ma długotrwałego efektu
    - pozostawia uczucie "przesuszenia" na skórze (chociaż nie przesusza skóry), skóra nie jest ściągnięta, ale czułam się jakbym posypała się talkiem

Wolę inne kosmetyki z tej serii.

Używam tego produktu od: używałam pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: całe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić another one za czytelną i pomocną recenzję?