Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Powiększ Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Zgłaszająca osoba: Inkarnatka

Odżywcza emulsja typu woda w oleju (w/o) o niskim stopniu natłuszczenia. Intensywnie nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek.
Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zawiera
kompleks składników koziego mleka, który stanowi regenerujący zestaw bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny aktywując odnowę skóry. Zwiększa jej elastyczność, zapobiega wiotczeniu, wygładza zmarszczki i opóźnia procesy starzenia. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Odżywia i doskonale nawilża skórę.
Nie zawiera barwników ani parabenów.

Skład: Aqua (Water), Isopropyl Myristate*, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin*, Sorbitan Sesquioleate*, Cyclopentasiloxane, Magnesium Sulfate, Polyglyceryl-3 Ricinoleate*, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Sodium Benzoate*, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Citric Acid (17.05.2011)
* surowiec zaaprobowany przez ECOCERT

Cena: ok. 11zł / 400ml
/bw/

• Niesamowity zapach, ale
  • Mleczko ma faktycznie niesamowity zapach, bardzo go lubię i jest to moim zdaniem najładniejszy zapach z całej serii. Ja osobiście nie lubię tej gęstej konsystencji, bo ciężko się ją rozsmarowuje. Dla mnie jest to duża wada produktu - ale jest to indywidualna sprawa .

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego opakowania

Chcesz pochwalić daarkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach dzieciństwa
  • Mleczko kupiłam, bo ponoć mieli je wycofywać, więc chciałam wypróbować, póki to możliwe. Tymczasem jednak wciąż widzę je wszędzie w sprzedaży, ale przynajmniej dzięki temu miałam motywację, by zapoznać się bliżej z tym całkiem przyjemnym kosmetykiem.

+ przyjemny zapach, nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z wczesnym dzieciństwem
    + opakowanie z pompką - to lubię!
    + duży i tani, w promocji ok. 7 zł za 400 ml
    + dość gęsta konsystencja jak na mleczko
    + dostępny praktycznie wszędzie

- nawilżenie takie sobie, raczej krótkotrwałe
    - powoli się wchłania

Mimo minusów produkt jest fajny, jego zapach dobrze mi się kojarzy, a opakowanie z pompką zdecydowanie ułatwia korzystanie z niego. Po takiej konsystencji spodziewałam się co prawda bardziej długotrwałego nawilżenia, ale ogólnie i tak nie jest źle. Przy takiej cenie i pojemności można wypróbować.

Używam tego produktu od: ciężko powiedzieć
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Pantera Nera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nawilza ,a natluszcza
  • MAm srednio sucha skore .Potrzebuje nawilzenia i jedynie odrobiny natluszczenia.Ten balsam bardziej natluszczal ,ale i tak nie robil tego zbyt dobrze.Szczerze mowiac ciezko mi bylo okreslic jak ocene mu dac bo zniechecilam sie do niego bo paru zastosowaniach(wysuszyl skore) i laczylam go z innym kremem(nivea soft) wtedy byl znosny.Rzeczywiscie zmiekczyl skore,ale kiedy dodalam do niego nivei :/.Jest lepki ,co mi nie przeszkadza,ale wiem ,ze wiele osob tego nie lubi.Jest tresciwy ale w taki wodnisty sposob , mnie sie on podobal jednak dzialanie zostawia sporo do zyczenia.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić zuzka250 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre nawilżenie
  • Moją uwagę na to mleczko zwróciła siostra. Miało bardzo dobrze nawilżać i do tego pięknie pachnieć. A że według mnie to najlepsze połączenie, kupiłam.
    Mleczko faktycznie dobrze nawilża. Stosowałam go zawsze po kąpieli i następnego dnia rano skóra nie była sucha, choć oczywiście nie był to już ten sam efekt co tuż po nasmarowaniu się. Nie bardzo podobała mi się konsystencja. Jak to mleczko - lubiło sobie spadać z dłoni i to dość często. Do tego długo się wchłaniało. Dłonie po nim były całe lepkie, że aż niemiło. Trzeba było zaraz je szorować i smarować czymś innym. Zapach raczej neutralny, nikomu nie powinien przeszkadzać. Ja go jednak nie pokochałam, ot, taki zwykły kremowy zapach. Opakowanie z pompką, wygodne tylko do pewnego czasu. Pod koniec opakowania pompką nie da się wydobyć już mleczka i niestety trzeba wszystko rozkręcać. Mleczko jest rzadkie, więc z łatwością "wylejemy" je do końca.

PLUSY
    + dobrze i na długo nawilża
    + cena
    + opakowanie z pompką
    + dostępność
    + neutralny zapach

MINUSY
    - długo się wchłania
    - po koniec pompka zupełnie nie działa
    - spada z dłoni

Ilość zużytych opakowań: 1 (400 ml)

Chcesz pochwalić Iris06648 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony jesienno-zimowy balsamik
  • Dziś własnie kupiłam nowe opkaowanie Bardzo lubię całą serię koziego mleka, więc i to mleczko do ciała zalicza się do grona moich ulubieńców. Pięknie pachnie, ale cała seria tak ma. Mleczko kozie mleko używam tylko w sezonie jesienno zimowym, gdyż moja skóra pod warstwą ubrań się mocno wysusza a co za tym idzie swędzi i piecze. Tu z pomocą przyszła mi marka Ziaja. Mleczko jest dośc gęste, tłuste i nie wchłania się tak szybko jak inne mleczka do ciała. Trzeba trochę poczekać, ale efekty sa zadowalające. Skóra jest mocno nawilżona i natłuszczona, nie wysusza się i jest gładka w dotyku. Produkt skutecznie koi i zapobiega świądowi, bynajmniej w moim przypadku tak było. Bardzo lubię opakowanie z pompką, ponieważ, jak wspomniałam kosmetyk jest dośc tłusty więc nie byłabym zadowolona, gdybym i całe opakowanie miała tłuste. A tak dwie pompeczki i smarujemy:P Jak mleczko się skończy to nie ma problemów z rozcieńciem opakowania, by nic się nie zmarnowało.

Używam tego produktu od: ok 2 lata z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe i jedno w trakcie

Chcesz pochwalić AleksandraNS za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny produkt
  • osobiście polecam dla osób ze skórą suchą i normalną,
    mleczko ma bardzo ładny zapach, identyczny jak inne produkty z tej serii,
    jest dosyć tłusty, ale w moim przypadku ładnie się wchłania,
    skóra jest miękka, ujędrniona i nawilżona,
    najlepiej się sprawdza do wieczornej pielęgnacji.

jedynym minusem jest opakowanie, pompka za wcześnie przestaje aplikować produkt,
    najlepszym rozwiązaniem jest przecięcie butelki, w środku zostaje mleczka na kilka dobrych użyć.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: około trzech

Chcesz pochwalić s_d_b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na wiosnę i lato
  • Mleczko ma delikatny zapach, charakterystyczny dla całej serii delikatnie nawilża moją skórę, jednak na jesien i zimę jest zbyt słabe.Dla naprawdę suchych skór polecam to mleczko na wiosne i lato, wtedy powinno być wystarczające.Nie ma po użyciu tego mleczka efektu wow, tak jak po mleczku z serii kakaowej, dlatego nie jest to mój faworyt

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Matylda118 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Generalnie robi to co ma robić, czyli nawilża i dodatkowo ładnie pachnie.

Cena i opakowanie jak najbardziej na plus.

Idealny dla osób, które mają suchą skórę lub potrzebują szybkiego efektu gładkiej, miękkiej skóry.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić KM22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Świetne dla osób z suchą skórą. Cena na plus (dałam od 11 zł). Nawilża, lecz niestety nie utrzymuje się tak długo jak np. Garnier. Konsystencja świetna (ani za rzadkie, ani za geste). Szybko się wchłania. Nie wiem czy kupię kolejne Kozie mleko, ale na pewno kupię jakieś mleczko z Ziaji ( ze względu na zapach, który mi nie przeszkadza, lecz wolę owocowe zapachy z tej serii). Wydajny

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sid95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co za dużo to neizdrowo
  • Pierwsze przygody z mleczkiem wspominam bardzo miło. Delikatna konsystencja, stosunkowo przyjemny zapach i cudowne działanie, które w końcu odżywiło moją suchą skórę. Po czasie nawet stosując zamiennie z innymi balsamami mleczko przestało się spisywać. Skóra po użyciu była tłusta, nieraz pojawiały się jakieś wypryski na ramionach czy plecach, robiła się nawet miejscowo zaczerwieniona i to wszystko by po niedługim czasie znów stać się suchą. Musiałam więc smarować ją drugi raz tym razem innym balsamem. Sporadycznie wracam do tego mleczka i przy rzadszym użyciu spisuje się nieźle.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić panijelonkowa za czytelną i pomocną recenzję?