Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Powiększ Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Zgłaszająca osoba: Inkarnatka

Odżywcza emulsja typu woda w oleju (w/o) o niskim stopniu natłuszczenia. Intensywnie nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek.
Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zawiera
kompleks składników koziego mleka, który stanowi regenerujący zestaw bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny aktywując odnowę skóry. Zwiększa jej elastyczność, zapobiega wiotczeniu, wygładza zmarszczki i opóźnia procesy starzenia. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Odżywia i doskonale nawilża skórę.
Nie zawiera barwników ani parabenów.

Skład: Aqua (Water), Isopropyl Myristate*, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin*, Sorbitan Sesquioleate*, Cyclopentasiloxane, Magnesium Sulfate, Polyglyceryl-3 Ricinoleate*, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Sodium Benzoate*, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Citric Acid (17.05.2011)
* surowiec zaaprobowany przez ECOCERT

Cena: ok. 11zł / 400ml
/bw/

• Ojojoj
  • plusy:
    + dobrze nawilża
    + wygładza

minusy:
    - brzydki zapach
    - nie likwiduje podrażnień
    - spływa

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
    + niska cena
    + wydajny
    + wygodny dozownik
    - niewygodne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• mocna czwórka
  • Nie jest genialny, jest po prostu bardzo przyjemny. Dobry balsam na codzień.

Bardzo lubię te pompki w opakowaniach, bo po pierwsze dozują bardzo dobrą ilość produktu, np. jedno naciśnięcie daje ilość odpowiednią do swobodnego nakremowania rąk, dwa to cała ręka itd.
    po drugie jest to wygodne, kiedy można to zrobić jedną ręką, nie musieć nic odkręcać ani otwierać.

Jest nieco delikatniejszy od masła z tej samej serii, nieco bardziej rzadki i też odrobinę słabiej nawilża. Nie oblepia jednak nieprzyjemnie skóry, daje miłe poczucie odświeżenia.

Butelka jest duża i starcza na bardzo długo a że dobrze się rozsmarowuje, to jest bardzo wydajny.

Bardzo wygodny do codziennego smarowania po prysznicu, nie przesusza skóry nawet przy dłuższym stosowaniu, jak potrafią robić niektóre balsamy.

Nie jest to mój „produkt życia”, ale zarówno ten jak i inne zapachy lubię od czasu do czasu stosować.

Używam tego produktu od: pewnie kilku lat, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić kate_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Mleczko to doskonała emulsja, która pomaga zamienić suchą skórę w dobrze nawilżoną, miękką i gładką. Proces jest długotrwały (efekty widziałam po ok2-3 miesiącach), ale warto próbować. Codzienne używanie ok. 2 razy-rano i wieczorem w zupełności wystarało, aby przywrócić moją skórę do życia!
    +nawilża
    +odświeża

Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: całe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić blacktango za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie na TAK
  • plusy :
    - zapach! ( pierwsze co mnie urzekło)
    - konsystencja- nie lejaca , czuje ze cos sie wciera w ta skore
    - szybkie wchłanianie
    -radzi sobie z moja sucha skora na dlugo
    - aplikator - pompka - dla mnie to bardzo istotne iwygodne
    -cena ! ok 9 zł
    - jako alergiczka zachwyca mnie to ze ne podraznia, nie zaczerwienia nie piecze!
    - dostępność

minusów brak

Ilość zużytych opakowań: 2 sie kończy ale 3 już czeka

Chcesz pochwalić mniejwiecej89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mleczku mówię TAK
  • Lubię balsamy i mleczka Ziaji, od lat. Dawniej były na studencką kieszeń ( oj kiedy to było ) a przy okazji przekonałam się, że tanie nie musi oznaczać gorsze, nigdy mnie żadne balsam Ziaji nie podrażnił, choć z tolerancją zapachów bywało różnie
    Mimo, że gama Kozie Mleko jest na rynku od lat dwa miesiące temu skusiłam się na mleczko po raz pierwszy.
    Opakowanie jest ładne , miłe dla oka, a dzięki aplikatorowi także ergonomiczne.
    Konsystencja jest w sam raz ,jestem bowiem zwolenniczką gęściuchów a ten może za taki uchodzić, choć naprawdę przesady nie ma. Bez problemu się rozprowadza na skórze.
    Zapach jest delikatny, przyjemny ( mój mężczyna lubi go a to dla mnie ważne) , aczkolwiek nieco sztuczny i za to nie mogę dać kompletu gwiazdek.
    Wchłania się dość szybko po użyciu, zostawiając przyjemne uczucie odżywienia na skórze.
    Daje efekt miękkiej i gładkiej skóry i to jest dla mnie istotne.
    Najważniejsze , że nie podrażnia mojej wrażliwej skóry.

Cena jest bardzo bardzo przystępna, oscylując w granicach 10 zł za solidną butlę.

Co do wydajności- stosuję hojnie co najmniej dwa razy dziennie i balsam wystarcza mi na ok 10-14 dni przy tym dużym użyciu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 butli

Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre
  • Mleczko jest tanie i w miarę wydajne a do tego ładnie pachnie. Podczas aplikacji trochę ciężko się rozprowadza pozostawiając na skórze wyczuwalną, ale nie lepką warstwę, która z czasem się wchłania. Dzięki niemu skóra jest nawilżona i odżywiona a nawet bardziej miękka i gładka. Poza tym mleczko nie podrażnia skóry.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Koszmarek
  • Niecierpię tego kosmetyku. Wygląda bardzo ładnie i to jedyny plus. Zapach może być (kozie mleko + zapach chemii w którym ono znika). Podrażnił mnie, pogorszył stan skóry. Użytkowanie było dla mnie czynnością 'za karę', nieprzyjemnie sie rozsmarowywał i zostawiał nieciekawą wodnisto-tłustą powłoczkę.

Gwiazdka za opakowanie i koze.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić kitik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesamowity zapach, ale
  • Mleczko ma faktycznie niesamowity zapach, bardzo go lubię i jest to moim zdaniem najładniejszy zapach z całej serii. Ja osobiście nie lubię tej gęstej konsystencji, bo ciężko się ją rozsmarowuje. Dla mnie jest to duża wada produktu - ale jest to indywidualna sprawa .

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego opakowania

Chcesz pochwalić daarkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach dzieciństwa
  • Mleczko kupiłam, bo ponoć mieli je wycofywać, więc chciałam wypróbować, póki to możliwe. Tymczasem jednak wciąż widzę je wszędzie w sprzedaży, ale przynajmniej dzięki temu miałam motywację, by zapoznać się bliżej z tym całkiem przyjemnym kosmetykiem.

+ przyjemny zapach, nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z wczesnym dzieciństwem
    + opakowanie z pompką - to lubię!
    + duży i tani, w promocji ok. 7 zł za 400 ml
    + dość gęsta konsystencja jak na mleczko
    + dostępny praktycznie wszędzie

- nawilżenie takie sobie, raczej krótkotrwałe
    - powoli się wchłania

Mimo minusów produkt jest fajny, jego zapach dobrze mi się kojarzy, a opakowanie z pompką zdecydowanie ułatwia korzystanie z niego. Po takiej konsystencji spodziewałam się co prawda bardziej długotrwałego nawilżenia, ale ogólnie i tak nie jest źle. Przy takiej cenie i pojemności można wypróbować.

Używam tego produktu od: ciężko powiedzieć
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Pantera Nera za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre nawilżenie
  • Moją uwagę na to mleczko zwróciła siostra. Miało bardzo dobrze nawilżać i do tego pięknie pachnieć. A że według mnie to najlepsze połączenie, kupiłam.
    Mleczko faktycznie dobrze nawilża. Stosowałam go zawsze po kąpieli i następnego dnia rano skóra nie była sucha, choć oczywiście nie był to już ten sam efekt co tuż po nasmarowaniu się. Nie bardzo podobała mi się konsystencja. Jak to mleczko - lubiło sobie spadać z dłoni i to dość często. Do tego długo się wchłaniało. Dłonie po nim były całe lepkie, że aż niemiło. Trzeba było zaraz je szorować i smarować czymś innym. Zapach raczej neutralny, nikomu nie powinien przeszkadzać. Ja go jednak nie pokochałam, ot, taki zwykły kremowy zapach. Opakowanie z pompką, wygodne tylko do pewnego czasu. Pod koniec opakowania pompką nie da się wydobyć już mleczka i niestety trzeba wszystko rozkręcać. Mleczko jest rzadkie, więc z łatwością "wylejemy" je do końca.

PLUSY
    + dobrze i na długo nawilża
    + cena
    + opakowanie z pompką
    + dostępność
    + neutralny zapach

MINUSY
    - długo się wchłania
    - po koniec pompka zupełnie nie działa
    - spada z dłoni

Ilość zużytych opakowań: 1 (400 ml)

Chcesz pochwalić Iris06648 za czytelną i pomocną recenzję?