Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Powiększ Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Zgłaszająca osoba: Inkarnatka

Odżywcza emulsja typu woda w oleju (w/o) o niskim stopniu natłuszczenia. Intensywnie nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek.
Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zawiera
kompleks składników koziego mleka, który stanowi regenerujący zestaw bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny aktywując odnowę skóry. Zwiększa jej elastyczność, zapobiega wiotczeniu, wygładza zmarszczki i opóźnia procesy starzenia. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Odżywia i doskonale nawilża skórę.
Nie zawiera barwników ani parabenów.

Skład: Aqua (Water), Isopropyl Myristate*, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin*, Sorbitan Sesquioleate*, Cyclopentasiloxane, Magnesium Sulfate, Polyglyceryl-3 Ricinoleate*, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Sodium Benzoate*, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Citric Acid (17.05.2011)
* surowiec zaaprobowany przez ECOCERT

Cena: ok. 11zł / 400ml
/bw/

• Lubię
  • Generalnie robi to co ma robić, czyli nawilża i dodatkowo ładnie pachnie.

Cena i opakowanie jak najbardziej na plus.

Idealny dla osób, które mają suchą skórę lub potrzebują szybkiego efektu gładkiej, miękkiej skóry.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić KM22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Świetne dla osób z suchą skórą. Cena na plus (dałam od 11 zł). Nawilża, lecz niestety nie utrzymuje się tak długo jak np. Garnier. Konsystencja świetna (ani za rzadkie, ani za geste). Szybko się wchłania. Nie wiem czy kupię kolejne Kozie mleko, ale na pewno kupię jakieś mleczko z Ziaji ( ze względu na zapach, który mi nie przeszkadza, lecz wolę owocowe zapachy z tej serii). Wydajny

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sid95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co za dużo to neizdrowo
  • Pierwsze przygody z mleczkiem wspominam bardzo miło. Delikatna konsystencja, stosunkowo przyjemny zapach i cudowne działanie, które w końcu odżywiło moją suchą skórę. Po czasie nawet stosując zamiennie z innymi balsamami mleczko przestało się spisywać. Skóra po użyciu była tłusta, nieraz pojawiały się jakieś wypryski na ramionach czy plecach, robiła się nawet miejscowo zaczerwieniona i to wszystko by po niedługim czasie znów stać się suchą. Musiałam więc smarować ją drugi raz tym razem innym balsamem. Sporadycznie wracam do tego mleczka i przy rzadszym użyciu spisuje się nieźle.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić panijelonkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest delikatne
  • Używam mleczka od roku, dzięki swojej konsystencji dobrze się rozprowadza na ciele, szybko się wchłania. Dobrze nawilża skórę, zwłaszcza suchą - taką miałam np. na nogach a dzięki stosowaniu mleczka stała się jedwabista nawilżona. Mleczko ma bardzo ładny delikatny zapach. Skura jest bardziej aksamitna z lekkim połyskiem.

Chcesz pochwalić MK1971 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie na tak!
  • Kolejny świetny produkt od Ziaji! Trafiłam na promocji w Rossmanie, postanowiłam się skusić, ponieważ kosztowało około 6zł , a butelka to aż 400ml.

Plusy:
    +doskonale nawilża
    +nie pozostawia smug
    +idealnie się wchłania
    +skóra jest jedwabiście gładka nawet przez kilka dni
    +zmiękcza naskórek
    +cena
    +opakowanie z pompką
    +idealny na każdą porę roku
    +nie jest ciężki, ma lekką formułę

Jedyny minus, którego się doszukałam to zapach, podobny nieco do niebieskiego kremu nivea, chociaż wiem, że jest duże zwolenników tego zapachu.

Chcesz pochwalić callmeaneczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdza się
  • Nawilża
    Delikatnie nabłyszcza
    Ładny zapach
    Dobra konsystencja

Jak najbardziej daje dobre efekty w pielęgnacji skóry

Jednak nie daję 5 gwiazdek bo spotkałam lepsze mleczko/ balsam do ciała

Chcesz pochwalić Joanna12345_f za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre
  • Jakimś dziwnym trafem naszła mnie chęć na coś o zapachu koziego mleka,więc padło na ten produkt,który mnie ździwił,ale o tym zaraz.
    Produkt dostępny jest w każdym Rossmanie,większym hipermarkecie czy w malutkich sklepikach kosmetycznych,bywa,że i w aptekach.Ja swoje dorwałam w Rossmanie za ok.11 zł/400 ml-cena bardzo atrakcyjna.
    No jak to Ziaja szata graficzna prosta,acz miła dla oka-biała plastikowa butelka,z pomką,etykieta także biała ze srebrną kozą.
    Kupując to mleczko liczyłam,że będzie pachnieć kozim mlekiem a zarazem się tego obawiałam,jednak pachnie ono mydłem.Nadzwyczajnym w świecie,białym mydłem w kostce.Jakby się tak bardzo wwąchać w wysmarowaną nim skórę,to tyci tyciu czuć taką nutkę koziego mleka.Wydaje mi się,że większość,tak jak ja sugerując się nazwą i etykietą będzie myślało,że pachnie ono kozim mlekiem,a jednak nie.Myślę,że jest to swojego rodzaju plus,bo jednak zapach mydlany będzie bardziej znośny dla mas (także mężczyźni być może bardziej przychylnie spojrzą na mleczko do ciała),a z drugiej strony raczej kupując je zakłada się,że to będzie koza.No cóż...
    Produkt ma przyjemną konsystencję,ponieważ nie spływa ze skóry,przyjemnie się go aplikuje.Jest tyci tyci toporny. O dziwno bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustego czy lepkiego filmu,czego się obawiałam i czego nie znoszę.Nie podrażnia stosowany po goleniu,chociaż raz zdarzyło mi się trafić na felerną maszynkę,która niemiłosiernie podrażniła mi skórę i po wysmarowaniu tym mleczkiem aż paliło.Ale to skrajny przypadek.Produkt dobrze nawilża skórę.Moja jest normalna w kierunku suchej.Szczególnie łokcie i kolana mam suche,ale smarując je 2 razy dziennie jest całkiem ok.Często kilkukrotnie w ciągu dnia siegam po to mleczko by posmarować dłonie i są mega nawilżone,a skóra gładziutka,miłą w dotyku.
    Jest wydajne a pompka się nie zacina. Dobre na każda porę roku ze względu na uniwersalny zapach i szybkie wchłanianie bez tłustego czy lepkiego filmu.Daję mu mocne 4 i na pewno kupię ponownie,chociaż mam w planach już inny produkt z Ziaja do ciała.

Używam tego produktu od: ponad mies.
    Ilość zużytych opakowań: w połowie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne!!!
  • W mleczku urzekł mnie jego przepiękny zapach, który długo trzyma się na skórze.
    Dobrze nawilża skórę, jest dobry zarówno do twarzy i rąk jak do innych partii ciała, kosztuje tylko ok 10 zł za duże opakowanie, NIE ZOSTAWIA TŁUSTEJ WARSTWY NA SKÓRZE. Z wchłanianiem też nie mam problemu, dla mnie jest idealny, oprócz tego ma wygodne opakowanie i jest dostępny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić klaudia382382 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny
  • Ma ładny kremowy zapach, jest wydajny, nawilża skórę. Skóra jest po nim miękka i gładka jak pupa niemowlaka. Jak dla mnie idealny.
    Plusy:
    -ładny kremowy zapach
    -głęboko nawilża skórę
    -skóra jest zawsze miękka i gładka

Minusy:
    -Nie zauważyłam żadnych minusów

Chcesz pochwalić Susi060 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Zdecydowałam się kupić to mleczko ze względu na to, że bardzo lubię krem do rak z tej serii.
    Plus:
    - dobrze i szybko się wchłania¬¬¬¬,
    - dobrze nawilża, nie pozostawia tłustego filmu na skórze,
    - lubię go używać w okresie jesienno – zimowo – wiosennym,
    - duże wygodne opakowanie z pompką.
    - wydajność,
    - cena,

Minusem jest zapach, ale można się do niego przyzwyczaić

Używam tego produktu od: od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mjudyta za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij