Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Powiększ Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej
Produkt dostępny w 27 sklepach. Cena już od 9,05 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Inkarnatka

Odżywcza emulsja typu woda w oleju (w/o) o niskim stopniu natłuszczenia. Intensywnie nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek.
Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zawiera
kompleks składników koziego mleka, który stanowi regenerujący zestaw bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny aktywując odnowę skóry. Zwiększa jej elastyczność, zapobiega wiotczeniu, wygładza zmarszczki i opóźnia procesy starzenia. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Odżywia i doskonale nawilża skórę.
Nie zawiera barwników ani parabenów.

Skład: Aqua (Water), Isopropyl Myristate*, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin*, Sorbitan Sesquioleate*, Cyclopentasiloxane, Magnesium Sulfate, Polyglyceryl-3 Ricinoleate*, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Sodium Benzoate*, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Citric Acid (17.05.2011)
* surowiec zaaprobowany przez ECOCERT

Cena: ok. 11zł / 400ml
/bw/

• Jedno z lepszych
  • Super stosunek ceny do jakości. Mam suchą skórę, którą ten kosmetyk naprawdę dobrze nawilża. Zapach jest cudowny, nie jest agresywny jak to czasami bywa, ale bardzo subtelny, kojarzy mi się z czystością. Plusem jest też to, że nie lepię się po jego użyciu, co jest dla mnie kluczowym elementem dobrego mleczka do ciała.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić Mikulsk za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY ozdobne mydełko

• Śmiało polecam
  • Mam suchą i dosyć wrażliwą skórę, więc wszelkie drogie i mocno perfumowane balsamy czy mleczka przysporzyły mi więcej szkód, niż pożytku.

Słyszałam same dobre opinie, więc kupiłam Kozie Mleczko i nie żałuję.

Konsystencja i zapach na duży plus. Mleczko nie klei się, nie pozostawia efektu oblepienia, a sam zapach jak dla mnie jest przyjemny i delikatny. Szybko się wchłania, co również jest dużym plusem (szczególnie jak ktoś jest niecierpliwy i nie lubi długo czekać po kąpieli na wchłonięcie kosmetyku przez skórę).

Po ponad tygodniu stosowania moja skóra stała się gładka, miękka, nawilżona i bardzo przyjemna w dotyku. Zniknęły wszelkie objawy przesuszonej skóry, jakie występowały u mnie do tej pory. I co najważniejsze - nie uczula, nie miałam po nim żadnych podrażnień, jak po niektórych balsamach.

Stosunek jakości do ceny oceniam bardzo dobrze.

Co prawda, wolę inne formy dozowania, ale można przymknąć na to oko przy tylu zaletach.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić GosiaMachelska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie rozczarowanie
  • Kupiłam to mleczko zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami. Jednak jedynymi jego plusami są cena i zapach.

"Nawilżenie" skóry jest TYLKO CHWILOWE, przez co bardzo się rozczarowałam tym produktem.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić asia0987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny
  • Jestem pod dużym wrażeniem tego produktu. Nie spodziewałam się, że za tak niewielką cenę można dostać tak wysokiej jakości produkt. Używam go zazwyczaj po wykonaniu peelingu ciała. Moja skóra jest wtedy taka delikatna <3. Reasumując w wielkim skrócie:

Plusy:
    - wydajny
    - tani
    - łatwo dostępny
    (i co najważniejsze)
    - sprawia, że skóra jest miła w dotyku (skuteczny)

Minusy:
    (brak)

Używam tego produktu od: 28.09.2014
    Ilość zużytych opakowań: 5 pełne

Chcesz pochwalić niemy_glos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemność dla skóry
  • Mleczko jest świetne! Gęsta konsystencja ale w miarę dobrze się rozprowadza, nie jest za bardzo tłusty, dość szybko się wchłania na ciele. Mogę stosować również na twarzy, nie uczula, nie wyskakują mi żadne chrosty po nim (po niektórych kremach to się zdarza).

Zapach jest stonowany, przyjemny, ale bez żadnych ciekawych woni.

No i jest wyposażony w pompkę. Świetna sprawa. Nie tłuści się zakrętek, szybka aplikacja i nie ma problemu że wyleciało za dużo.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić KR12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny
  • To mleczko do ciała to istny cud świata
    Przyjemnie nawilża pozostawiając na skorze piękny zdrowy film. Szybko sie wchlania, a skora po nim jest mięciutka. Z czystym sumieniem mogę go polecać, bo wiem ze jest wspanialy. Jedynie zapach jest ciut chemiczny, ale przymykam na to oko.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Kilka całych

Chcesz pochwalić pannayvette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Intensywne działanie
  • Śmiało mogę polecić ten produkt osobom borykającym się z problemem przesuszonej skóry. Bardzo dobrze nawilża i jednocześnie natłuszcza skórę pozostawiając na niej delikatną mokrą warstewkę, która bardzo szybko się wchłania. Już po niecałym tygodniu regularnego stosowania moja skóra jest gładsza, odżywiona i przede wszystkim nawilżona, co uważam za priorytet dla tego typu kosmetyków. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do serii "Kozie mleko" od Ziaji, ponieważ zawiodłam się na kilku produktach znajdujących się w jej ofercie, natomiast ten kosmetyk bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i dzięki niemu uporałam się z problemem przesuszonej skóry. Jedną rzeczą jaką mogłabym zamienić w nim to chemiczny zapach, który jest bardzo intensywny i kojarzy mi się z zapachem mocno perfumowanego mydełka w kostce.

Moja ocena:

++ efekty stosowania- kosmetyk spełnia swoje zadanie, na opakowaniu nie ma wypisanych "obiecanek-cacanek" jakie producent w teorii gwarantuje. Podoba mi się zwięzła forma opisanych efektów zastosowania kosmetyku, które pokrywają się z rzeczywistością.

+ trwałość- skóra pozostaje nawilżona po całym dniu jak i po przespanej nocy, aż do kolejnej aplikacji produktu, po której jest jeszcze bardziej miękka i nawilżona.

+ konsystencja- kremowa i lekko tłusta konsystencja, nie spływa z ciała i pozwala na dobre rozprowadzenie kosmetyku.

- zapach- jak już wspominałam jest lekko chemiczny. Nie wiem czy ma coś wspólnego z zapachem koziego mleka.Przypomina mi naperfumowane mydełko(; Jest intensywny ale nie przeszkadza mi na tyle, żebym zrezygnowała ze stosowania tego kosmetyku w codziennej pielęgnacji. Podobne odczucia miałam odnośnie mleczka od Garniera, które było dla mnie nieco gorzkie w zapachu.

+ stosowanie- wygodne opakowanie, pompka pozwala na odpowiednie dozowanie produktu.

+ ekonomiczność- 400ml kosmetyku spokojnie wystarczy na stosowanie go codziennie przez cały miesiąc.

+ cena- 400ml kosmetyku kosztuje ok 11zł. W porównaniu do mleczka, które stosowałam zanim kupiłam ten kosmetyk za taką samą ilość produktu i podobne działanie płaciłam ok 23zł. Na moją studencką kieszeń tańszy zamiennik wygrywa w tym zestawieniu.

+ dostępność- w każdej większej drogerii lub jak w moim przypadku w sklepikach Ziaja.

Podsumowanie oceny 4/5*

Chcesz pochwalić Sylwia992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mleczne nawilżenie
  • Opakowanie jest śnieżnobiałe i minimalistyczne. Kosmetyk ma mleczną gęstą konsystencję więc łatwo rozprowadza się na skórze. Ślicznie pachnie – mogłabym tak pachnieć zawsze! Stosuję go wieczorem po kąpieli na całe ciało a kiedy rano się budzę nadal wyczuwam ten cudowny mleczny zapach. Po wchłonięciu mleczka skóra jest gładsza mięciutka i nawilżona.
    Nie uczula – jest bardzo delikatny. Mam go prawie dwa miesiące i kończę pierwsze opakowanie więc myślę że jest wydajny. Regularne stosowanie przynosi błyskawiczny efekt. Moja skóra po kąpielach morkich była pozbawiona blasku i nawilżenia na szczęście kozia seria ją odżywiła i wygładziła. Stosuję razem z kremowym mydłem pod prysznic z tej samej serii. Pół gwiazdki odejmuję za wchłanianie. Myślę że w zimę będzie nieodłącznym elementem pielęgnacji mojego ciała.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić gwiiazdka93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • plusy:
    + dobrze nawilża
    + wygładza
    + szybko się wchłania

minusy:
    - brzydki zapach
    - pozostawia tłustą warstewkę

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
    + niska cena
    + wydajny
    + wygodny dozownik
    - niewygodne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocna czwórka
  • Nie jest genialny, jest po prostu bardzo przyjemny. Dobry balsam na codzień.

Bardzo lubię te pompki w opakowaniach, bo po pierwsze dozują bardzo dobrą ilość produktu, np. jedno naciśnięcie daje ilość odpowiednią do swobodnego nakremowania rąk, dwa to cała ręka itd.
    po drugie jest to wygodne, kiedy można to zrobić jedną ręką, nie musieć nic odkręcać ani otwierać.

Jest nieco delikatniejszy od masła z tej samej serii, nieco bardziej rzadki i też odrobinę słabiej nawilża. Nie oblepia jednak nieprzyjemnie skóry, daje miłe poczucie odświeżenia.

Butelka jest duża i starcza na bardzo długo a że dobrze się rozsmarowuje, to jest bardzo wydajny.

Bardzo wygodny do codziennego smarowania po prysznicu, nie przesusza skóry nawet przy dłuższym stosowaniu, jak potrafią robić niektóre balsamy.

Nie jest to mój „produkt życia”, ale zarówno ten jak i inne zapachy lubię od czasu do czasu stosować.

Używam tego produktu od: pewnie kilku lat, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić kate_w za czytelną i pomocną recenzję?