Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Powiększ Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Zgłaszająca osoba: Inkarnatka

Odżywcza emulsja typu woda w oleju (w/o) o niskim stopniu natłuszczenia. Intensywnie nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek.
Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zawiera
kompleks składników koziego mleka, który stanowi regenerujący zestaw bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny aktywując odnowę skóry. Zwiększa jej elastyczność, zapobiega wiotczeniu, wygładza zmarszczki i opóźnia procesy starzenia. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Odżywia i doskonale nawilża skórę.
Nie zawiera barwników ani parabenów.

Skład: Aqua (Water), Isopropyl Myristate*, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin*, Sorbitan Sesquioleate*, Cyclopentasiloxane, Magnesium Sulfate, Polyglyceryl-3 Ricinoleate*, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Sodium Benzoate*, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Citric Acid (17.05.2011)
* surowiec zaaprobowany przez ECOCERT

Cena: ok. 11zł / 400ml
/bw/

• dobry
  • Zdecydowałam się kupić to mleczko ze względu na to, że bardzo lubię krem do rak z tej serii.
    Plus:
    - dobrze i szybko się wchłania¬¬¬¬,
    - dobrze nawilża, nie pozostawia tłustego filmu na skórze,
    - lubię go używać w okresie jesienno – zimowo – wiosennym,
    - duże wygodne opakowanie z pompką.
    - wydajność,
    - cena,

Minusem jest zapach, ale można się do niego przyzwyczaić

Używam tego produktu od: od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mjudyta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niska cena ,dobra jakość
  • Kupiłam to mleczko przypadkowo. W Rossmanie szukała go pewna dziewczyna i chyba gdyby nie ona nie wiedziałabym ze takie mleczko istnieje
    Kosztował 10 zł z groszami bez promocji .
    Jak za tą cene opakowanie 400ml- no super
    Dodatkowy plus to pompka
    Zapach chyba cała seria koziego mleka ma taki sam (mam krem do rąk i pachnie tak samo)

Dla mnie najważniejsze w balsamach, mleczkach masłach do ciała są 2 rzeczy musi nawilżać i wygładzać .I Ziaja mleczko daje sobobie z tym radę bez problemu -efekt utrzymuje sie conajmniej do następnego dnia (używam codziennie)

Pół gwiazdki odejmuję ponieważ jak dla mnie wolno sie wchłania chociaż producent to przewiduje gdzyz zaleca wetrzeć w skórę i pozostawić do wchłonięcia

Używam tego produktu od: od 1 mies.
    Ilość zużytych opakowań: ok 100ml

Chcesz pochwalić małgonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy produkt na świecie
  • Z tym produktem wraz z mamą zaprzyjaźniłyśmy w czasie gdy przyjmowała chemioterapię. Jej skóra była naprawdę sucha, chemia wyniszczała organizm więc potrzebowała kompleksowej pielęgnacji. Długo szukałyśmy produktu, który spełni nasze oczekiwania no i udało się.
    +produkt świetnie się wchłania
    +odzywia i nawilża skórę
    +ma piękny zapach
    +skóra jest sprężysta i jedwabiście gładka
    +cena baardzo przystępna
    +można znaleźć ten produkt w każdym sklepie

Kiedy powiedziałam mamie, że chcę wystawić recenzje do tego produktu kazała mi właśnie podkreślić, że poleca go każdej osobie po chemioterapii.

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić paolka2509 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych jakich do tej pory używałam!
  • A więc od początku. Na to mleczko zdecydowałam się dlatego, że szukałam tańszego zamiennika mojego dotychczasowego balsamu. Mój wzrok na półce z balsamami przykuł właśnie ten balsam/mleczko. Butelka jest całkiem w porządku, a dzięki pompce dozowanie produktu jest łatwiejsze. Konsystencja jest dobra, dla mnie w sam raz, zapach również. Dobrze, że nie jest zbyt nachalny, bo takich nie lubię. Jeśli chodzi o rozprowadzanie go na skórze to... U mnie zbyt dużo go idzie. :p jest po prostu mało wydajny... Genialnie nawilża. Skóra jest po nim taka miękka i delikatna. Generalnie po pół gwiazdki odjęłam za wydajność i tłustą warstwę, która zostaje na skórze po tym kosmetyku.

Plusy:
    -świetnie nawilża,
    -cena,
    -dostępność,
    -opakowanie ułatwiające korzystanie z kosmetyku,

Minusy:
    -wydajność,
    -tłusta warstwa, pozostająca na skórze po dłuższym czasie od aplikacji

Mimo tego jest jednym z moich ulubionych! <3Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić MissSvillie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wygoda na pierwszym miejscu
  • Balsamu używam razem z kremowym mydłem pod prysznic. Kosmetyki działają bardzo dobrze Moje serce skradła forma aplikacji balsamu - super wygodne. Zapach jest przyjemny i naturalny, konsystencja w sam raz. Odejmuję pół gwiazdki do czwórki, ponieważ porównując mydło do kąpieli z balsamem uważam, że balsam powinien dawać dużo większe efekty a tak nie jest. Ważne jest jednak dla mnie, że nie podrażnia mojej skóry. Po goleniu nóg i użyciu balsamu nie pozostają czerwone plamy. Balsam nie miał niestety szansy w walce o piątkę, ponieważ ideałem jest dla mnie produkt szybko się wchłaniający. Używając tego balsamu rano i idąc do szkoły moje nogi były jeszcze kilka godzin tłuste i błyszczące = gdzie nie usiadłam tam miałam wszystko przyklejone do nóg.

Używam tego produktu od: kilu miesięcy

Chcesz pochwalić Meow98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny zapach
  • Kupiłam ten produkt zachęcona przez pozytywne opinie, ale niestety okazał się niewypałem Użyłam go może dwa razy i stwierdziłam, że nie użyje go już więcej ze względu na specyficzny zapach który mnie drażni Mimo to, że mleczko całkiem dobrze nawilża to nie mogę go stosować przez właśnie ten zapach. Ja juz tak mam, że nawet jeśli kosmetyk jest dobry, a nieprzyjemnie pachnie to go nie będę używać. Wiem, że nie o zapach tu chodzi bo produkt powinien działać a nie pachniec to niestety w moim przypadku skuteczność i zapach muszą ze sobą współgrać. Dobrze, że mleczko było tanie bo kosztowało zaledwie 14zł za dość duże opakowanie bo inaczej żałowałabym wydania większej ilości pieniędzy za ten kosmetyk

Używam tego produktu od: użyłam go 2 razy
    Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić Ewelin123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo lubię serię Kozie Mleko Ziaji. Mleczko do ciałoa udało mi się kiedyś kupić w zestawie z żelem pod prysznic za jedyne 8zł.

Plusy:
    - ładny, niemdlący zapach
    - konsystencja, w sam raz, ławto się rozsmarowuje i szybko wchłania
    - bardzo dobrze nawilża suchą skórę
    - pompka, bardzo wygodne rozwiązanie
    - cena
    - dostępność

Minusy:
    - brak

Używam tego produktu od: 3 lata

Chcesz pochwalić Ernestyna44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Wcześniej nigdy nie przywiązywałam uwagi do nawilżania skóry ciała, jednak ostatnio zdecydowałam się na zakup mleczka do ciała, ponieważ moja skóra stała się sucha i wrażliwa. Już po pierwszym zastosowaniu widać ogromne zmiany na plus. Skóra jest wyjątkowo miękka, nawilżona, odżywiona i świetnie się regeneruję. Myślę, że cena tego produktu stanowi również plus, ponieważ opakowanie jest duże, a cena nie należy do wygórowanych. Kolejnym plusem tego produktu moim zdaniem jest ładny, delikatny zapach.
    Polecam ten produkt!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Mychaaa1608 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Nie przywyklam do takich kremowych zeli pod prysznic ale musze przyznac ze uzywanie go jest calkiem przyjemne. Skora jest miekka po zastosowaniu go. Ladnie pachnie i ma dobra konsystencje co ulatwia mycie i apliakcje na cialo

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić adulka1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre nawilżenie !
  • Jest to jedno z fajniejszych, tanich mleczek które można kupić praktycznie wszędzie Jeżeli komuś nie przeszkadza duża butla-niech spróbuje
    Mleczko faktycznie nawilża. Bardzo sucha skóra może potrzebować wsparcia innych kosmetyków z tej serii ale regularne stosowanie przynosi sukces!
    Skóra staje się gładka i promienna. Miękka i przyjemna w dotyku. Nie klei ubrań. Ma dość intensywny dla serii Kozie Mleko i charakterystyczny zapach który mnie osobiście średnio przypadł do gustu. Na mojej skórze utrzymuje się dość długo- cały dzień. Moja pierwsza butla nie była wydajna co wynikło z nieprawidłowego stosowania. Teraz po prysznicu aplikuje na jeszcze wilgotne ciało i dzięki swojej dość rzadkiej konsystencji pięknie się rozprowadza- duży plus. Opakowanie wielkie ale dużo mieści. Minimalnie i nienachalnie jak na Ziaję przystało i miło dla oka. Fajny kosmetyk Polecam spróbować.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 400 ml

Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij