Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Powiększ Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Zgłaszająca osoba: Inkarnatka

Odżywcza emulsja typu woda w oleju (w/o) o niskim stopniu natłuszczenia. Intensywnie nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek.
Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zawiera
kompleks składników koziego mleka, który stanowi regenerujący zestaw bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny aktywując odnowę skóry. Zwiększa jej elastyczność, zapobiega wiotczeniu, wygładza zmarszczki i opóźnia procesy starzenia. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Odżywia i doskonale nawilża skórę.
Nie zawiera barwników ani parabenów.

Skład: Aqua (Water), Isopropyl Myristate*, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin*, Sorbitan Sesquioleate*, Cyclopentasiloxane, Magnesium Sulfate, Polyglyceryl-3 Ricinoleate*, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Sodium Benzoate*, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Citric Acid (17.05.2011)
* surowiec zaaprobowany przez ECOCERT

Cena: ok. 11zł / 400ml
/bw/

• Świetne!!!
  • W mleczku urzekł mnie jego przepiękny zapach, który długo trzyma się na skórze.
    Dobrze nawilża skórę, jest dobry zarówno do twarzy i rąk jak do innych partii ciała, kosztuje tylko ok 10 zł za duże opakowanie, NIE ZOSTAWIA TŁUSTEJ WARSTWY NA SKÓRZE. Z wchłanianiem też nie mam problemu, dla mnie jest idealny, oprócz tego ma wygodne opakowanie i jest dostępny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić klaudia382382 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny
  • Ma ładny kremowy zapach, jest wydajny, nawilża skórę. Skóra jest po nim miękka i gładka jak pupa niemowlaka. Jak dla mnie idealny.
    Plusy:
    -ładny kremowy zapach
    -głęboko nawilża skórę
    -skóra jest zawsze miękka i gładka

Minusy:
    -Nie zauważyłam żadnych minusów

Chcesz pochwalić Susi060 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Zdecydowałam się kupić to mleczko ze względu na to, że bardzo lubię krem do rak z tej serii.
    Plus:
    - dobrze i szybko się wchłania¬¬¬¬,
    - dobrze nawilża, nie pozostawia tłustego filmu na skórze,
    - lubię go używać w okresie jesienno – zimowo – wiosennym,
    - duże wygodne opakowanie z pompką.
    - wydajność,
    - cena,

Minusem jest zapach, ale można się do niego przyzwyczaić

Używam tego produktu od: od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mjudyta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niska cena ,dobra jakość
  • Kupiłam to mleczko przypadkowo. W Rossmanie szukała go pewna dziewczyna i chyba gdyby nie ona nie wiedziałabym ze takie mleczko istnieje
    Kosztował 10 zł z groszami bez promocji .
    Jak za tą cene opakowanie 400ml- no super
    Dodatkowy plus to pompka
    Zapach chyba cała seria koziego mleka ma taki sam (mam krem do rąk i pachnie tak samo)

Dla mnie najważniejsze w balsamach, mleczkach masłach do ciała są 2 rzeczy musi nawilżać i wygładzać .I Ziaja mleczko daje sobobie z tym radę bez problemu -efekt utrzymuje sie conajmniej do następnego dnia (używam codziennie)

Pół gwiazdki odejmuję ponieważ jak dla mnie wolno sie wchłania chociaż producent to przewiduje gdzyz zaleca wetrzeć w skórę i pozostawić do wchłonięcia

Używam tego produktu od: od 1 mies.
    Ilość zużytych opakowań: ok 100ml

Chcesz pochwalić małgonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy produkt na świecie
  • Z tym produktem wraz z mamą zaprzyjaźniłyśmy w czasie gdy przyjmowała chemioterapię. Jej skóra była naprawdę sucha, chemia wyniszczała organizm więc potrzebowała kompleksowej pielęgnacji. Długo szukałyśmy produktu, który spełni nasze oczekiwania no i udało się.
    +produkt świetnie się wchłania
    +odzywia i nawilża skórę
    +ma piękny zapach
    +skóra jest sprężysta i jedwabiście gładka
    +cena baardzo przystępna
    +można znaleźć ten produkt w każdym sklepie

Kiedy powiedziałam mamie, że chcę wystawić recenzje do tego produktu kazała mi właśnie podkreślić, że poleca go każdej osobie po chemioterapii.

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić paolka2509 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych jakich do tej pory używałam!
  • A więc od początku. Na to mleczko zdecydowałam się dlatego, że szukałam tańszego zamiennika mojego dotychczasowego balsamu. Mój wzrok na półce z balsamami przykuł właśnie ten balsam/mleczko. Butelka jest całkiem w porządku, a dzięki pompce dozowanie produktu jest łatwiejsze. Konsystencja jest dobra, dla mnie w sam raz, zapach również. Dobrze, że nie jest zbyt nachalny, bo takich nie lubię. Jeśli chodzi o rozprowadzanie go na skórze to... U mnie zbyt dużo go idzie. :p jest po prostu mało wydajny... Genialnie nawilża. Skóra jest po nim taka miękka i delikatna. Generalnie po pół gwiazdki odjęłam za wydajność i tłustą warstwę, która zostaje na skórze po tym kosmetyku.

Plusy:
    -świetnie nawilża,
    -cena,
    -dostępność,
    -opakowanie ułatwiające korzystanie z kosmetyku,

Minusy:
    -wydajność,
    -tłusta warstwa, pozostająca na skórze po dłuższym czasie od aplikacji

Mimo tego jest jednym z moich ulubionych! <3Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić MissSvillie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wygoda na pierwszym miejscu
  • Balsamu używam razem z kremowym mydłem pod prysznic. Kosmetyki działają bardzo dobrze Moje serce skradła forma aplikacji balsamu - super wygodne. Zapach jest przyjemny i naturalny, konsystencja w sam raz. Odejmuję pół gwiazdki do czwórki, ponieważ porównując mydło do kąpieli z balsamem uważam, że balsam powinien dawać dużo większe efekty a tak nie jest. Ważne jest jednak dla mnie, że nie podrażnia mojej skóry. Po goleniu nóg i użyciu balsamu nie pozostają czerwone plamy. Balsam nie miał niestety szansy w walce o piątkę, ponieważ ideałem jest dla mnie produkt szybko się wchłaniający. Używając tego balsamu rano i idąc do szkoły moje nogi były jeszcze kilka godzin tłuste i błyszczące = gdzie nie usiadłam tam miałam wszystko przyklejone do nóg.

Używam tego produktu od: kilu miesięcy

Chcesz pochwalić Meow98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo lubię serię Kozie Mleko Ziaji. Mleczko do ciałoa udało mi się kiedyś kupić w zestawie z żelem pod prysznic za jedyne 8zł.

Plusy:
    - ładny, niemdlący zapach
    - konsystencja, w sam raz, ławto się rozsmarowuje i szybko wchłania
    - bardzo dobrze nawilża suchą skórę
    - pompka, bardzo wygodne rozwiązanie
    - cena
    - dostępność

Minusy:
    - brak

Używam tego produktu od: 3 lata

Chcesz pochwalić Ernestyna44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Nie przywyklam do takich kremowych zeli pod prysznic ale musze przyznac ze uzywanie go jest calkiem przyjemne. Skora jest miekka po zastosowaniu go. Ladnie pachnie i ma dobra konsystencje co ulatwia mycie i apliakcje na cialo

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić adulka1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre nawilżenie !
  • Jest to jedno z fajniejszych, tanich mleczek które można kupić praktycznie wszędzie Jeżeli komuś nie przeszkadza duża butla-niech spróbuje
    Mleczko faktycznie nawilża. Bardzo sucha skóra może potrzebować wsparcia innych kosmetyków z tej serii ale regularne stosowanie przynosi sukces!
    Skóra staje się gładka i promienna. Miękka i przyjemna w dotyku. Nie klei ubrań. Ma dość intensywny dla serii Kozie Mleko i charakterystyczny zapach który mnie osobiście średnio przypadł do gustu. Na mojej skórze utrzymuje się dość długo- cały dzień. Moja pierwsza butla nie była wydajna co wynikło z nieprawidłowego stosowania. Teraz po prysznicu aplikuje na jeszcze wilgotne ciało i dzięki swojej dość rzadkiej konsystencji pięknie się rozprowadza- duży plus. Opakowanie wielkie ale dużo mieści. Minimalnie i nienachalnie jak na Ziaję przystało i miło dla oka. Fajny kosmetyk Polecam spróbować.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 400 ml

Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij