Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Powiększ Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Zgłaszająca osoba: Inkarnatka

Odżywcza emulsja typu woda w oleju (w/o) o niskim stopniu natłuszczenia. Intensywnie nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek.
Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zawiera
kompleks składników koziego mleka, który stanowi regenerujący zestaw bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny aktywując odnowę skóry. Zwiększa jej elastyczność, zapobiega wiotczeniu, wygładza zmarszczki i opóźnia procesy starzenia. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Odżywia i doskonale nawilża skórę.
Nie zawiera barwników ani parabenów.

Skład: Aqua (Water), Isopropyl Myristate*, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin*, Sorbitan Sesquioleate*, Cyclopentasiloxane, Magnesium Sulfate, Polyglyceryl-3 Ricinoleate*, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Sodium Benzoate*, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Citric Acid (17.05.2011)
* surowiec zaaprobowany przez ECOCERT

Cena: ok. 11zł / 400ml
/bw/

• Dobre
  • Mleczko jest tanie i w miarę wydajne a do tego ładnie pachnie. Podczas aplikacji trochę ciężko się rozprowadza pozostawiając na skórze wyczuwalną, ale nie lepką warstwę, która z czasem się wchłania. Dzięki niemu skóra jest nawilżona i odżywiona a nawet bardziej miękka i gładka. Poza tym mleczko nie podrażnia skóry.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Koszmarek
  • Niecierpię tego kosmetyku. Wygląda bardzo ładnie i to jedyny plus. Zapach może być (kozie mleko + zapach chemii w którym ono znika). Podrażnił mnie, pogorszył stan skóry. Użytkowanie było dla mnie czynnością 'za karę', nieprzyjemnie sie rozsmarowywał i zostawiał nieciekawą wodnisto-tłustą powłoczkę.

Gwiazdka za opakowanie i koze.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić kitik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesamowity zapach, ale
  • Mleczko ma faktycznie niesamowity zapach, bardzo go lubię i jest to moim zdaniem najładniejszy zapach z całej serii. Ja osobiście nie lubię tej gęstej konsystencji, bo ciężko się ją rozsmarowuje. Dla mnie jest to duża wada produktu - ale jest to indywidualna sprawa .

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego opakowania

Chcesz pochwalić daarkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach dzieciństwa
  • Mleczko kupiłam, bo ponoć mieli je wycofywać, więc chciałam wypróbować, póki to możliwe. Tymczasem jednak wciąż widzę je wszędzie w sprzedaży, ale przynajmniej dzięki temu miałam motywację, by zapoznać się bliżej z tym całkiem przyjemnym kosmetykiem.

+ przyjemny zapach, nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z wczesnym dzieciństwem
    + opakowanie z pompką - to lubię!
    + duży i tani, w promocji ok. 7 zł za 400 ml
    + dość gęsta konsystencja jak na mleczko
    + dostępny praktycznie wszędzie

- nawilżenie takie sobie, raczej krótkotrwałe
    - powoli się wchłania

Mimo minusów produkt jest fajny, jego zapach dobrze mi się kojarzy, a opakowanie z pompką zdecydowanie ułatwia korzystanie z niego. Po takiej konsystencji spodziewałam się co prawda bardziej długotrwałego nawilżenia, ale ogólnie i tak nie jest źle. Przy takiej cenie i pojemności można wypróbować.

Używam tego produktu od: ciężko powiedzieć
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Pantera Nera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nawilza ,a natluszcza
  • MAm srednio sucha skore .Potrzebuje nawilzenia i jedynie odrobiny natluszczenia.Ten balsam bardziej natluszczal ,ale i tak nie robil tego zbyt dobrze.Szczerze mowiac ciezko mi bylo okreslic jak ocene mu dac bo zniechecilam sie do niego bo paru zastosowaniach(wysuszyl skore) i laczylam go z innym kremem(nivea soft) wtedy byl znosny.Rzeczywiscie zmiekczyl skore,ale kiedy dodalam do niego nivei :/.Jest lepki ,co mi nie przeszkadza,ale wiem ,ze wiele osob tego nie lubi.Jest tresciwy ale w taki wodnisty sposob , mnie sie on podobal jednak dzialanie zostawia sporo do zyczenia.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić zuzka250 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre nawilżenie
  • Moją uwagę na to mleczko zwróciła siostra. Miało bardzo dobrze nawilżać i do tego pięknie pachnieć. A że według mnie to najlepsze połączenie, kupiłam.
    Mleczko faktycznie dobrze nawilża. Stosowałam go zawsze po kąpieli i następnego dnia rano skóra nie była sucha, choć oczywiście nie był to już ten sam efekt co tuż po nasmarowaniu się. Nie bardzo podobała mi się konsystencja. Jak to mleczko - lubiło sobie spadać z dłoni i to dość często. Do tego długo się wchłaniało. Dłonie po nim były całe lepkie, że aż niemiło. Trzeba było zaraz je szorować i smarować czymś innym. Zapach raczej neutralny, nikomu nie powinien przeszkadzać. Ja go jednak nie pokochałam, ot, taki zwykły kremowy zapach. Opakowanie z pompką, wygodne tylko do pewnego czasu. Pod koniec opakowania pompką nie da się wydobyć już mleczka i niestety trzeba wszystko rozkręcać. Mleczko jest rzadkie, więc z łatwością "wylejemy" je do końca.

PLUSY
    + dobrze i na długo nawilża
    + cena
    + opakowanie z pompką
    + dostępność
    + neutralny zapach

MINUSY
    - długo się wchłania
    - po koniec pompka zupełnie nie działa
    - spada z dłoni

Ilość zużytych opakowań: 1 (400 ml)

Chcesz pochwalić Iris06648 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony jesienno-zimowy balsamik
  • Dziś własnie kupiłam nowe opkaowanie Bardzo lubię całą serię koziego mleka, więc i to mleczko do ciała zalicza się do grona moich ulubieńców. Pięknie pachnie, ale cała seria tak ma. Mleczko kozie mleko używam tylko w sezonie jesienno zimowym, gdyż moja skóra pod warstwą ubrań się mocno wysusza a co za tym idzie swędzi i piecze. Tu z pomocą przyszła mi marka Ziaja. Mleczko jest dośc gęste, tłuste i nie wchłania się tak szybko jak inne mleczka do ciała. Trzeba trochę poczekać, ale efekty sa zadowalające. Skóra jest mocno nawilżona i natłuszczona, nie wysusza się i jest gładka w dotyku. Produkt skutecznie koi i zapobiega świądowi, bynajmniej w moim przypadku tak było. Bardzo lubię opakowanie z pompką, ponieważ, jak wspomniałam kosmetyk jest dośc tłusty więc nie byłabym zadowolona, gdybym i całe opakowanie miała tłuste. A tak dwie pompeczki i smarujemy:P Jak mleczko się skończy to nie ma problemów z rozcieńciem opakowania, by nic się nie zmarnowało.

Używam tego produktu od: ok 2 lata z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe i jedno w trakcie

Chcesz pochwalić AleksandraNS za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny produkt
  • osobiście polecam dla osób ze skórą suchą i normalną,
    mleczko ma bardzo ładny zapach, identyczny jak inne produkty z tej serii,
    jest dosyć tłusty, ale w moim przypadku ładnie się wchłania,
    skóra jest miękka, ujędrniona i nawilżona,
    najlepiej się sprawdza do wieczornej pielęgnacji.

jedynym minusem jest opakowanie, pompka za wcześnie przestaje aplikować produkt,
    najlepszym rozwiązaniem jest przecięcie butelki, w środku zostaje mleczka na kilka dobrych użyć.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: około trzech

Chcesz pochwalić s_d_b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na wiosnę i lato
  • Mleczko ma delikatny zapach, charakterystyczny dla całej serii delikatnie nawilża moją skórę, jednak na jesien i zimę jest zbyt słabe.Dla naprawdę suchych skór polecam to mleczko na wiosne i lato, wtedy powinno być wystarczające.Nie ma po użyciu tego mleczka efektu wow, tak jak po mleczku z serii kakaowej, dlatego nie jest to mój faworyt

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Matylda118 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Generalnie robi to co ma robić, czyli nawilża i dodatkowo ładnie pachnie.

Cena i opakowanie jak najbardziej na plus.

Idealny dla osób, które mają suchą skórę lub potrzebują szybkiego efektu gładkiej, miękkiej skóry.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić KM22 za czytelną i pomocną recenzję?