Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Powiększ Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Zgłaszająca osoba: AgnieszkaS

Woda termalna z Avene w aerozolu to naturalnie kojąca woda dla skóry wrażliwej. Woda ze źródła Avene jest jedyną wodą pobieraną ze źródła w warunkach sterylnych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, woda termalna z Avene, zachowuje w całości właściwości źródła termalnego: kojące, łagodzące podrażnienia, działające przeciw wolnym rodnikom. Jest on dostępna pod postacią aerozolu, rozpylanego za pomocą azotu, który jest gazem obojętnym dla środowiska naturalnego, niepalnym i nieszkodliwym dla warstwy ozonu. Woda termalna z Avene jest nieodzowna dla wszystkich osób ze skórą wrażliwą. Jest to naturalny produkt, którego wszystkie właściwości zostały zachowane dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Cena: ok. 29 zł / 150 ml, 38 zł / 300 ml

• Mój HIT
  • Śmiało mogę powiedzieć, że ta woda jest jednym z produktów, które mogę zaliczyć do grona moich odkryć kosmetycznych, które pozostaną ze mną na długo.
    Woda naprawdę nadaje się dla osób z wrażliwą cerą, ja taka posiadam i nie zauważyłam żadnych oznak podrażnienia przy jej stosowaniu, a wręcz przeciwnie. Woda świetnie nawilża skórę, łagodni podrażnienia, zaczerwienienia. Przy jej stosowaniu miałam wrażenie, że naprawdę poprawił się wygląd mojej skóry. Stosowanie tej wody było dla mnie przyjemnością. Jedyne o czym trzeba pamiętać, to przetarcie twarzy z nadmiaru produktu, zanim ten wyschnie, czyli należy stosować się do zaleceń producenta. Szkoda tylko, ze woda nie jest taka tania, ale czasami bywają akcje promocyjne.
    Ja szczerze polecam. Jest to najlepsza woda termalna jakiej próbowałam i jedyna, przy której stosowaniu naprawdę widziałam pozytywne działanie na moją cerę, a próbowałam już wody z Uriage i La Roche Posay, więc jakieś tam porównanie mam

Chcesz pochwalić _Kornelia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielozadaniowiec
  • Nie wierzę w magiczne działanie wód termalnych, ale mimo to nie wyobrażam już sobie bez nich dbania o skórę.
    Mam wątpliwości, czy może całkowicie zastąpić tonik - w moim przypadku stanowczo nie. Ja używam jej głównie jako dodatkowej warstwy wilgoci między serum, kremem itp. Bardzo ważne (jak już podkreślano, ale nigdy dość) jest delikatne wklepanie wody albo starcie nadmiaru wacikiem/chusteczką - inaczej wilgoć z powietrza "wyciągnie" wodę ze skóry i będzie gorzej niż w punkcie wyjścia. Absolutnie nie czekać aż wyschnie.
    Niezastąpiona w upały dla odświeżenia, na krótkich wyjazdach do mycia twarzy (zmiana wody mi zawsze szkodzi), w nagłych wypadkach.
    Zadania specjalne - rozrabianie maseczek, pryskanie zaschniętych szczoteczek od tuszu - jak najbardziej.

Spryskiwacz - pierwsza klasa. Dzięki metalowemu opakowaniu woda jest chłodna nawet w największe upały. Niestety z dużych opakowań lubi spadać zatyczka, co mnie strasznie drażni.

PS W swojej kategorii daję tej wodzie 5 gwiazdek, ale myślę, że to produkt bez którego można się obyć, zwłaszcza jeśli ktoś ma dostęp do miękkiej wody w kranie i sprawdzony tonik. Potrafię w pełni zrozumieć negatywne opinie. To mimo wszystko jest tylko "zwłykła woda". Czysta, szczelnie zamknięta, dobrze zbilansowana(?) pod względem mineralnym woda. Płacimy przede wszystkim za opakowanie, które utrzymuje ją w stanie świeżości i sterylności i dobry spryskiwacz. Możnaby z równym powodzeniem używać "spożywczej" wody mineralnej, ale trzebaby codziennie/minimum co parę dni otwierać nową butelkę, a to byłoby na dłuższą metę o wiele bardziej kosztowne.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka dużych i małych

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pohybel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogło być lepiej
  • Za dużą butlę zapłaciłam 40 zł. Nie jest to mało za "zwykłą wodę". Dłuższy czas używałam wody termalnej Vichy, która jest naprawdę zwykłą wodą i nie byłam z niej zadowolona.
    Po użyciu wody Avene skóra jest miękka, nawilżona, czysta- ale wszystko w wymiarze lekkim. Myślałam, że będę bardziej zadowolona. Chciałam kupić wodę Uriagę, ale niestety nigdzie nie mogłam jej znaleźć. Następnym razem bardziej się postaram.
    Faktycznie woda Avene daje chwilowe uczucie świeżości. Chodziło mi bardziej o zwiększenie nawilżenia skóry przy włączeniu do pięlęgnacji tej wody. Niestety efekt jest taki na 3,5.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 dużej butli

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 232 raz(y)
  • Wspaniała na lato
  • Woda Avene jest standardową termalną, porównywalną do innych tego typu. Latem niezbędna, poprawia nawilżenie, odświeża, tonizuje.

Avene proponuje nam wodę łagodną i uspokajającą skórę, wymarzoną dla mnie. Prawdopodobnie dzięki wodom termalnym moja skóra nie sprawia mi większych problemów.

Spray jest dobry, rozpyla wodę równomiernie, tworzy mgiełkę, działa świetnie.

Ja używam tej wody rano i wieczorem zamiast toniku, natomiast w ciągu dnia często dla odświeżenia rozpylam nawet na makijaż. Świeżość jest, ochłodzenie też, ogólny efekt podoba mi się bardzo.

To moja pierwsza Avene, kupiłam dwupak. Używałam też Vichy, LRP, Evian, Uriage, niezapomniany i nieodżałowany Iwostin, Avene nie odbiega od standardu.

Używam tego produktu od: 1 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 150 ml dwupak w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędna
  • Bardzo polecam. Świetnie orzeźwia i łagodzi. Stosuję zawsze po demakijażu. Świetnie sprawdza się też podczas upałów i jako kompres łagodzący na twarz. Ważne, żeby przed użyciem wstrząsnąć pojemnik a po aplikacji osuszyć delikatnie twarz np. wacikiem. W przeciwnym wypadku woda wysuszy i ściągnie nam skórę. Jedyną, jak mi wiadomo wodą termalną, po której zastosowaniu nie trzeba osuszyć z twarzy, to Uriage. Jednak jest ona "za mocna" dla mojej nadwrażliwej skóry. Próbowałam wód La Roche, Ivostin i Uriage, ale Avene jest dla mnie zdecydowanie najlepsza. Bardzo wydajna.

Chcesz pochwalić mon ko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Przyznam, że poza tym produktem nie używałam innej wody termalnej. Nie widzę potrzeby szukać czegoś innego, kiedy ten produkt spełnia wszystkie moje oczekiwania.
    Używam jej głównie latem i naprawdę sprawdza się wtedy super.
    Woda dobrze oczyszcza i odświeża skórę. Po jej zastosowaniu od razu czuję się lepiej. Produkt nie wysusza skóry, nie podrażnia jej. Woda jest łagodna, przyjemna dla cery. Jest doskonałym ratunkiem w gorące dni, czy też w innych chwilach, gdy potrzebujemy odświeżenia. Woda jest wydajna. Cena jest może troszkę wysoka, ale warto ten kosmetyk kupić.

Chcesz pochwalić madziaww za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała
  • Używałam większości wód termalnych dostępnych na rynku(Evian,Vichy,Iwostin,Bioderma,Rossmann,Douglas)i ze spokojnym sumieniem moge powiedzieć,że ta należy do jednych z najlepszych.
    Doskonale odświeża, ja używam wód raczej tylko w sezonie letnio-wiosennym i zwykle taka butelka wystarcza mi na 2 sezony(tzn 2 lata) tak było i w tym wypadku.
    Niezastapiona gdy twarz łaknie nawilżenia, gdy nie ma dostępu do bieżacej wody, gdy jest gorąco,gdy leży się w szpitalu i nie ma siły dojść do umywalki, gdy jest się w aucie,po prostu nie do zastąpienia. Woda jest doskonałej jakości, spryskiwacz także. Butelka zgrabna. Same plusy. Ja za swoją zapłaciłam 5,6 euro więc nie jest też bardzo droga.
    Polecam wszystki serdecznie

Używam tego produktu od: skończona

Chcesz pochwalić annaboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • Uzywam tej wody juz od roku i jest swietna. Mam skore normalna z tendencja do silnego i szybkiego odwadniania sie dlatego nie moge myc twarzy mydlem badz zelem i zmywac normalna woda bo momentalnie moja cera jest sucha jak wior. Dlatego uzywam wody do mycia i zmywania makijazu rowniez avene nastepnie po zmyciu spryskuje twarz woda termalna i... (teraz UWAGA) odczekuje 2,3 minuty i zcieram recznikiem wode. Jesli tego nie zrobimy woda termalna wysuszy nam skore i bedziemy miec efekt sciagniecia! Kazda wode termalna trzeba scierac po ilku chwilach! Co do innego zastosowania to woda termalna Avene cudownie sie sprawdza w polaczeniu z serum, olejkiem itp Umyta twraz spryskujemy woda termalna a potem nakladamy serum badz olejek, efekt jest rewelacujny! Stosuje juz od dluzszego czasu wode avene i musze przyznac ze wszelkiego rodzaju zaczerwienienia przebarwienie i nawet ilosc pryszczy zmniejszyla sie badz znikla. Trzeba jednak pamietac tak jak juz pisalam by stosowac ja dobrze i w polaczeniu z innymi produktami ! Co do ceny nie jest az tak strasznie wygorowana bo duze opakowanie starcza na 3, 4 miesiace!

Ilość zużytych opakowań: zuzylam 2 opakowania w trakcie 3

Chcesz pochwalić kasjopeja89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obowiązkowa na lato
  • Uwielbiam wody termalne szczególnie w upalne dni. Miałam okazję używać Avene i Vichy i obie są naprawdę bardzo dobre..Uważam, że jest to element obowiązkowy urlopowej kosmetyczki, doskonała na gorące dni na szybkie odświeżenie, dla cer wrażliwych podatnych na podrażnienia i wysuszenia naprawdę idealna, stosowana w podróży przyjemnie relaksuje i chłodzi. Polecam Warto mieć większą w domu i wersję mini do torebki...

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędna!
  • Naprawdę świetny produkt szczególnie jeżeli mamy suchą skórą bądź problemy z trądzikiem.

Plusy:
    *koi zaczerwienioną skórę
    *pomaga nawet przy codziennej pielęgnacji i walce z trądzikiem
    *odświeża
    *świetna nawet do odświeżenia makijażu przy suchej cerze

Minusy:
    *cena
    *lekkie uczucie ściągnięcia

Przy mojej mieszanej cerze sprawdziła się doskonale jako dodatek do kosmetyków pielęgnacyjnych. Doskonale współgrała z moja linia kosmetyków z Tołpy i do tego odświeżała jak i przyspieszała gojenie ranek. Jak najbardziej polecam!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić MartynaMolenda za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem co o niej myśleć
  • mam cerę mieszaną, w kierunku tłustej z występującą wrażliwością (ŁZS), ze skonnościami do wysypu niechcianych gości. Kupiłam tę wodę z nadzieją, że będę mogła ją zastosować w celu złagodzenia podrażnień po agresywnych żelach do twarzy etc i do ukojenia skóry po depilacji - w końcu ta woda z tego słynie. Byłabym wściekła, że kasa została wyrzucona w błoto, gdyby nie spełniała dobrze chociaż jednego zadania.

PLUSY:
    + bardzo dobrze łagodzi podrażnienia po depilacji (i tylko za to przyznaję jej trzy gwiazdki);
    + przyjemnie ochładza;
    + opakowanie - dozuje odpowiednią ilość wody aczkolwiek pod koniec mechanizm dozujący zaczyna się zacinać;

MINUSY:
    - niemiłosiernie spina skórę zaraz po zastosowaniu na twarz. Aż skóra wręcz prosi się o nawilżający krem!

- po jakiś dwóch godzinach twarz od razu zaczyna świecić się jak psu.....wiadomo co;
    - bez tej wody można się obejść, nie jest aż tak bardzo potrzebna w codziennym użytkowaniu;
    - cena - definitywnie przesadzona.

Bardzo lubię markę Avené, ale ta woda to jakaś pomyłka.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić neciurka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 275 raz(y)
  • Następna...
  • niezbędna.

Kurczę ja może jestem jakaś dziwna ale dla mnie wszystkie wody termalne mają podobne właściwości i między sobą niewiele się różnią. Co nie znaczy, że są zbędne. O nie!

Woda termalna Avene jest niezastąpiona przy:

Maseczkach glinkowych, spirulinie. Do zwilżania w trakcie. Wiadomo, ze glinka musi być wilgotna a co ją lepiej zwilży niż woda termalna?

Wykonywaniu makijażu. Zwilżanie pędzla do podkładu to mus. A potem jeszcze raz do spryskiwania wymalowanej kompletnie już twarzy dla lepszego stopienia kosmetyków i wyeliminowania zbyt pudrowego wykończenia.

Jako tonik. Ok może tutaj nie jest niezastąpiona ale z powodzeniem można ją stosować wymiennie z tonikiem.

W lecie, po prostu do spryskiwania rozgrzanej twarzy czy ciała, dla ochłody.

Po depilacji i na wszelkie podrażnienia i bolączki.

Poza tym myślę, że jest jeszcze milion zastosowań takiej wody, których nie znam. Ale zamierzam poznać!

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kuki9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię bardzo
  • Witam

Plusy:
    -nawilża
    -orzeźwia
    -ukaja
    -chłodzi
    -trochę'leczy'
    -jedna z lepszych jakie miałam
    -przyjemny gadżet

Minusy:
    -cięzko ją dostać
    -cena

Używam tego produktu od: 1rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić bibistar za czytelną i pomocną recenzję?
  • ****
  • Nie jest to niestety woda idealna. Może wysuszać, szczególnie przy nieumiejętnym osuszaniu twarzy. Nie łagodzi skóry tak dobrze jak wody La Roche i Uriage.
    Nie poprawia znacząco stanu cery. Ułatwia jednak pielęgnację. Oceniam ją na cztery gwiazdki.
    Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić noahperle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do wody z Lichenia jej daleko
  • Tyle się nasłuchałam i naczytałam o cudownych właściwościach wód termalnych, że w końcu musiałam ulec i wypróbować. Padło na Avene, bo akurat była promocja, a nie mam wielkiego rozeznania w temacie.

Kupiłam dużą butlę (300ml) po promocji za 29zł. Pomimo obniżki uważam, że cena jest wysoka i nie wiem, czy zdecydowałabym się po raz kolejny wydać 30zł na butelkę wody. Atomizer dozuje mgiełkę (a raczej mgłę) w postaci większych kropel. Te duże krople nie przeszkadzają mi, bo używam wody na czystą skórę, ale nie wyobrażam sobie psikania nią umalowanej twarzy, bo na pewno powstałyby zacieki (tym bardziej, że woda nie jest izotoniczna i trzeba osuszać twarz). Wodę używam jako toniku po oczyszczeniu twarzy z makijażu i przed nałożeniem kremu na noc. Spryskuję nią twarz z odległości kilkudziesięciu centymetrów, odczekuję chwilę i delikatnie osuszam buzię ręcznikiem papierowym.

Mam cerę mieszaną, rzadko kiedy bywa podrażniona, nie jest też specjalnie wrażliwa. Ale wiadomo: przychodzi zima i każda skóra uwrażliwia się na niskie temperatury i mroźny wiatr. I dlatego zdecydowałam się na kupno tego produktu. No cóż, równie dobrze mogłabym się psikać zwykłą kranówką, bo woda w moim odczuciu nie wniosła żadnej różnicy w pielęgnacji mojej cery. Woda nie ukoiła mojej skóry ani podczas zimy, ani w czasie stosowania kwasów; nie miała wpływu na regenerację czy przywrócenie równowagi cerze. Nie zauważyłam jej cudownych właściwości - jako tonik się u mnie nie sprawdziła i już.

Wody używam także przy maseczkach z glinki: dodaje ją do proszku, a także spryskuję twarz w trakcie, aby maski nie zaschły. Gdy stosuję ją w ten sposób, zauważyłam, że działanie glinek się wzmacnia, a skóra staje się gładka i elastyczna. W tym przypadku jakieś zauważalne zmiany są.

Nie jest to dla mnie kosmetyczne odkrycie roku. Cena, nawet po promocji – 30zł, to jednak lekka przesada. Nie wniosła niczego w pielęgnacji mojej skóry, mimo że jest tak zachwalana. Najwidoczniej moja cera może obyć się bez wód termalnych. Swoją butelkę skończę używając do rozrabiania masek, ale na kolejne egzemplarze raczej się nie zdecyduję.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Smyrek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszanie uczucia
  • Tej wody używam obecnie i nie jestem do niej przekonana.. Miałam podrażnioną buzię po kwasach, przynosi ulgę owszem, ale nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych wód termalnych Woda Uriage była specyfincznie słonawa, natomiast Avene jest jak zwykła kranówa, aczkolwiek może ma jakieś zdrowotne właściwości, używam innych kosmetyków tej marki i jestem z nich mega zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: kończe jedno duże

Chcesz pochwalić Goska_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Stosowałam różne wody termalne i zdecydowanie ta jest najlepsza, lepsza od Vichy. Trafiłam w aptece akurat na promocje 2 op w cenie 1, ale nawet bez promocji jestem w stanie zapłacić za to cacko. Skóra widocznie uspokojona, nawilżona i świeża.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania duże

Chcesz pochwalić kamyczekMilowy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna w uzupełnieniu codziennej pielęgnacji!
  • Natknęłam się na promocję tej wody w Cefarmie za jedyne 10 zł i nie żałuję Fajnie odświeża buzię, spryskuję ją rano i wieczorem i mam uczucie jak by przenikania tej wody w głąb mojej skóry - całkiem nieźle, w końcu to tylko woda . Faktem jest to, że ten produkt jest niezłym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Pół gwiazdki odjęłam za cenę regularną!

Używam tego produktu od: od początku lutego 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić magda_juzio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie tak !
  • Zacznę od tego, że kiedyś zupełnie nie widziałam sensu w stosowaniu wód termalnych, "ot taki gadżet", jednak po problemach z trądzikiem posterydowym oraz AZS uważam, że to najlepszy produkt. Uriage, niby dobre ze nie trzeba wycierać, to może powodować podrażnienie-słony posmak.. Natomiast ta:
    +koi
    +łagodzi podrażnienia
    +nie uczula, nie podrażnia
    +uspokaja
    +nieco nawilża
    +nie ściąga
    +odświeża
    +mi zastępuje tonik
    +nadaje się do demakijażu, spryskuje wacik i zmywam tusz

Minusów nie dostrzegam.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 (2 po 150ml, mialam też wersję do torebki)

Chcesz pochwalić martas90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajnie odświeża i nawilża cerę
  • plusy :
    mega odświeżenie
    cera się poprawia i zmniejszona jest widoczność naczynek
    duże opakowania po 300 ml
    dostępność produktu w drogeriach
    w miarę wydajny

minusy :
    cena

Używam tego produktu od: ok. 2 lat

Chcesz pochwalić madziunia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koi, odświeża, chłodzi
  • Długo zastanawiałam się nad zakupem... A teraz zastanawiam się czemu nie kupiłam wcześniej tej wody jest po prostu fenomenalna! Używam jej rano i wieczorem (sporadycznie w ciągu dnia), wielokrotnie pomogła mi po żelach do mycia twarzy, które wywołały u mnie uczucie ściągniętej skóry. Gdy tylko na mojej buzi pojawi się jakieś podrażnienie, coś zacznie swędzieć, piec - wystarczy psiknąć i po sprawie woda świetnie spisała się również przy oparzeniach słonecznych - zazwyczaj potrzebowałam kilku dni, aby zlikwidować zaczerwienienie, tym razem po 2 dniach skóra wyglądała jak nowa!
    Nigdy nie pozwalam wyschnąć wodzie na mojej skórze - zostawiam ją na moment, po czym delikatnie wycieram chusteczką.
    Woda jest niesamowicie wydajna (posiadam wersję 300 ml).
    Odejmuję pół gwiazdki za wysoką cenę. W polskich drogeriach wodę można dostać w promocyjnej cenie za 35 zł (o regularnej nawet nie wspomnę...), ale udało mi się dostać wodę w jednej z francuskich aptek za, uwaga: 5 euro! Dlatego drogie Panie, jeśli planujecie wakacje we Francji, koniecznie zaglądajcie do tamtejszych aptek

Chcesz pochwalić chuleta za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowne ukojenie!!!!!!!
  • jest wspaniala...i jak na tego typu produkt cene ma dość przyzwoitą. Przewaznie w Super Pharmie mozna dostac jeszcze taniej...czesto robia promocje.

moja skora ją uwielbia....wręcz rozświetla mi skóre, bo robi sie po niej taka napięta i gładka i czysta!!!!!

kupujcie, nie zastanawiajcie sie

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 może 5

Chcesz pochwalić kotopulo za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Naprawdę działa!
  • Świetny produkt.

Działa na moją skórę kojąco, redukuje zaczerwienienia, usuwa uczucie ściągnięcia
    Wydaje mi się, że może być dość marnie z wydajnością, ale używam jej dwa razy dziennie
    Czasem mam jedynie problem z dozowaniem sprayu, ale daję radę (czasem jest b.delikatny, taka mgiełka, a czasem mocniejszy, jak spray )
    Na pewno kupię, na pewno będę używać!

Chcesz pochwalić anjya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko
  • Avene woda gości w mojej kosmetyczce tylko dlatego, że URIAGE nie posiada w swojej ofercie mini wersji, takiej w sam raz do torebki. Lubie AVENE, i nie mam opórów w używaniu jej, ale większe wersje, które stoją mi w łazience kupuje w superpharmy uriaga - minimalnie gorszy ma atomizer avene od uriaga więc opryskiwanie twarzy jest mniej przyjemne. A sam produkt kiedy osiada na twarzy - jakość pierwsza klasa, nie mam mu nic do zarzucenia.

Używam tego produktu od: 9-ciu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: całe ale mini - wersja do torebki

Chcesz pochwalić canines za czytelną i pomocną recenzję?
  • Widzę różnicę
  • W kwestii używania wody termalnej debiutuje, mozna powiedziec. Dotychczas stosowałam ten produkt tylko do spryskania pedzla przed nalożeniem podkladu i zauważylam, że uzyskuję o niebo lepszy efekt.

Od dwóch miesięcy jednak używam wody Avene zgodnie z przeznaczeniem. Rano nie mam czasu by czekać kilka minut a potem dosuszać wilgoć ale wieczorem mam czas i mogę zaczekać. Twarz myję najpierw żelem, ewentualne resztki (te niewidoczne dla oka) domywam micelem (mam bzika na punkcie dokładnego oczyszczania skóry twarzy) a dopiero potem puszczal lekką mgiełkę na twarz, po tym, gdy micel już się wysuszy.

Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do przesuszeń i zauważyłam, że po stosowaniu wody termalnej, jeszcze przed nałożeniem kremu skóra twarzy nie jest ściągnięta, jak to bywało. Przeciwnie, jest świeża i promienieje. Woda sprawia, że krem na noc wchłania się lepiej i chyba są nieco lepsze efekty ( tego nie estem pewna, bo kończę Abeille Guerlaine'a a ten krem sam w sobie jest jak czarodziejski eliksir). Ale 'uspokaja' skórę na 100%.

Produkt jest bardzo wydajny, jak wszystkie wody termalne, wystarczy lekka mgiełka.

To co mnie drażni to fakt, że trzeba czekać jednak te kilka minut i dosuszać. Gdy skończy mi się butelka, spróbuję wody Uriage, której dosuszać nie trzeba.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mijanou za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij