Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Powiększ Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Zgłaszająca osoba: AgnieszkaS

Woda termalna z Avene w aerozolu to naturalnie kojąca woda dla skóry wrażliwej. Woda ze źródła Avene jest jedyną wodą pobieraną ze źródła w warunkach sterylnych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, woda termalna z Avene, zachowuje w całości właściwości źródła termalnego: kojące, łagodzące podrażnienia, działające przeciw wolnym rodnikom. Jest on dostępna pod postacią aerozolu, rozpylanego za pomocą azotu, który jest gazem obojętnym dla środowiska naturalnego, niepalnym i nieszkodliwym dla warstwy ozonu. Woda termalna z Avene jest nieodzowna dla wszystkich osób ze skórą wrażliwą. Jest to naturalny produkt, którego wszystkie właściwości zostały zachowane dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Cena: ok. 29 zł / 150 ml, 38 zł / 300 ml

• Cudowna na cieplajsze dni
  • Uwielbiam te wodę- koi naczynkową i podrażniona skórę, chłodzi i nawilża. Minusem jest cena ale przy dużej wydajności tego produktu, myslę, zę warto mieć go w swojej kosmatyczce
    Polecam.

Używam tego produktu od: 2 misięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Miki09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbędna
  • Naczytałam się masy pozytywnych recenzji o tej wodzie, więc na początek kupiłam małe opakowanie.
    Opakowanie jak opakowanie, małe, zgrabne, poręczne.
    Atomizer działa bez zarzutu.
    Woda na początku miała mi służyć za tonik, ale ja starej daty jestem i jednak wolę się ponacierać płatkiem skąpanym tonikiem.
    Woda po rozpyleniu na twarz przez moment daje efekt ukojenia, jednak po chwili twarz robi się jakby "oblepiona". Nic nie szczypie, nie piecze, ale i tak nie lubię tego uczucia.
    Swoje opakowanie woziłam ze sobą kiedy jeździłam do rodziców, zamiast toniku.
    I tak pewnego dnia moja siostra, która toników nie używa spróbowała tej wody i jak sama oceniła przepadła. Także mój egzemplarz wylądował u niej.
    Na spróbowanie mam jeszcze wody LRP i Vichy, ale coś czuję, że miłości z tego nie będzie. Pewnie uszczęśliwię siostrę.
    Woda termalna? Dla mnie zbędny gadżet.

Ilość zużytych opakowań: 1 op, 50ml

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pic na wodę
  • No cóż, woda jak woda. Stosowałam ją latem, gdy doskwierał upał i przyznam, że niczego nie zdziałała poza wysuszeniem mojej skóry na twarzy. Po spryskaniu się tą wodą przez chwilę czułam ulgę (choć pryskanie się nią to żadna przyjemność, ale chłodziła), a potem tylko jedna wielka susza...
    Dla mnie to niepotrzebny gadżet i strata pieniędzy.

Chcesz pochwalić rochas za czytelną i pomocną recenzję?
  • odradzam ten produkt
  • Wodę zakupiłam z racji dobrych opinii. Rozczarowałam się, gdyż zachwalany produkt widocznie podrażnił moją wrażliwą skórę i wysuszył. Po depilacji nóg nie odczułam ukojenia i czerwone kropeczki były jeszcze bardziej widoczne. Po rozpyleniu na twarz wody, osuszałam ją za chwilę a i tak, nie zauważyłam efektu nawilżenia. Moje policzki płonęły po prostu. Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić violleteczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Kupiłam wodę jakieś 2 miesiące temu i jestem z niej bardzo zadowolona, spełnia swoje funkcje, niesamowicie ożywia skórę, oczyszcza, pomaga w redukcji czerwonych plam szczególnie przy moim atopowym zapaleniu skóry i jest mega wydaja. Gorąco polecam

Ilość zużytych opakowań: 1, 300 ml

Chcesz pochwalić Szwedunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskakująco dobra
  • Nie wiązałam z wodą termalną większych nadziei, bo zawsze wydawała mi się zbędnym gadżetem, który nic nie robi poza nabijaniem kabzy firmom kosmetycznym.
    Kupiłam ją w końcu po namowach przyjaciółki i zaczęłam stosować z dużym sceptycyzmem i muszę powiedzieć, że jednak działa Koi podrażnioną skórę, zarówno w przypadku zmian atopowych i trądzikowych, jak i w przypadku podrażnień po depilacji. Odświeża, a jej używanie jest na tyle przyjemne (czuję, jak skóra ją "pije", że na stałe weszło do moich codziennych pielęgnacyjnych rytuałów.

Oczywiście cena mogłaby być niższa, bo w końcu to tylko woda w sprayu, ale w zasadzie wszystkie wody termalne są w podobnych cenach. W internetowych aptekach można ją dostać znacznie taniej niż stacjonarnie.

Ilość zużytych opakowań: 300 ml

Chcesz pochwalić Panna_Adrianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • doceniona, nawet przez sceptyka
  • nie wiązałam z nią większych nadziei. ot, woda. miała dużo dobrych opinii więc chciałam się przekonać na własnej skórze.

okazała się być niezbędna mojej skórze z lekkim trądzikiem i utrwalonym rumieniem na policzkach. wycisza rumień, a gdy jej używam skóra jest CZYSTA!!! zero niedoskonałości, grudek, zaskórników, zmian zapalnych! teraz przetestuję wodę URIAGE, bo to osuszanie skóry ręcznikiem/chusteczką po aplikacji wody jest męczące, ale jeśli ta się nie sprawdzi, na pewno wrócę do Avene.

podsumowanie: wycisza rumień, zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych (używana 2x dziennie codziennie)

Używam tego produktu od: paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe 300ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić usiaa69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbedny zakup, nic nie robi
  • Produkt otrzymałam w gratisie przy okazji zakupu produktów Avene. Stopsowałam i pod makijaż i po zmyciu makijażu wieczorem, w ciągu dnia etc. Po chwili scirałam nadmiar , czasami pozwalalam wyschnąc na buzi. Miewalam twarz podraznioną retinoidami lub kwasami, jednak ta woda w zaden sposób nie koiła podrażnień. Poczywałam sobie recenzje dziewczyn na Wizażu i stosowalam zgodnie z ich zaleceniami , jednak klapa. Jezlei chodzi o moją skóre ta woda nie robi nic, nie nawilża, nie łagodzi, nic nic. Zbędny gadzet za niemałe pieniądze.

Chcesz pochwalić kotbalamot za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!!!
  • kupiona w internetowej aptece za 27zł- największe opakowanie. Nie żałuję!
    niby tylko woda, a jakby "uspokoiła" moją cerę, używam jej po demakijażu, pryskam twarz i dekolt, czekam chwilę a później wklepuję nadmiar.
    Mam wrażenie, że cera stała się gładsza i pojawia się na niej mniej niespodzianek.
    Zdecydowanie warto użyć jej też z rana, od razu człowiek się porządnie obudzi

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić nina1611 za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonała - nawilżenie, ukojenie, odświeżenie
  • Doskonała woda termalna o działaniu kojącym, odświeżającym i nawilżającym.
    Plusy:
    - producent zastosował bardzo dobry spryskiwacz, dzięki temu produkt rozpyla się delikatną mgiełką
    - stosowałam zarówno na twarz bez makijażu jak i z makijażem. W tym drugim przypadku należy poczekać aż drobne krople wody wsiąkną w skórę - unkniemy jakiemukolwiek rozmazaniu.
    - dostępność - niemal w każdej aptece
    - leczy podrażnienia
    - bardzo dobra na upalne dni - daje efekt lekkiego schłodzenia
    - niezastąpiona w podróży
    -wydajana

Wady
    - dla mnie brak

Polecam ją Panią w każdym wieku, zarówno do stosowania latem w celu odświeżenia jak i zimą -kiedy wiele z nas przebywa w pomieszczeniach zamkniętych, gdzieskóra narażona jest na przesuszenie.
    Do każdego rodzaju cery nawet wrażliwej i skłonnej do podrażnien (łagodzi już istniejące).

Ilość zużytych opakowań: 1 oakowanie 200ml, około 1/2 300ml

Chcesz pochwalić whatislove za czytelną i pomocną recenzję?