Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Powiększ Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Zgłaszająca osoba: AgnieszkaS

Woda termalna z Avene w aerozolu to naturalnie kojąca woda dla skóry wrażliwej. Woda ze źródła Avene jest jedyną wodą pobieraną ze źródła w warunkach sterylnych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, woda termalna z Avene, zachowuje w całości właściwości źródła termalnego: kojące, łagodzące podrażnienia, działające przeciw wolnym rodnikom. Jest on dostępna pod postacią aerozolu, rozpylanego za pomocą azotu, który jest gazem obojętnym dla środowiska naturalnego, niepalnym i nieszkodliwym dla warstwy ozonu. Woda termalna z Avene jest nieodzowna dla wszystkich osób ze skórą wrażliwą. Jest to naturalny produkt, którego wszystkie właściwości zostały zachowane dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Cena: ok. 29 zł / 150 ml, 38 zł / 300 ml

• Zaskakująco dobra
  • Nie wiązałam z wodą termalną większych nadziei, bo zawsze wydawała mi się zbędnym gadżetem, który nic nie robi poza nabijaniem kabzy firmom kosmetycznym.
    Kupiłam ją w końcu po namowach przyjaciółki i zaczęłam stosować z dużym sceptycyzmem i muszę powiedzieć, że jednak działa Koi podrażnioną skórę, zarówno w przypadku zmian atopowych i trądzikowych, jak i w przypadku podrażnień po depilacji. Odświeża, a jej używanie jest na tyle przyjemne (czuję, jak skóra ją "pije", że na stałe weszło do moich codziennych pielęgnacyjnych rytuałów.

Oczywiście cena mogłaby być niższa, bo w końcu to tylko woda w sprayu, ale w zasadzie wszystkie wody termalne są w podobnych cenach. W internetowych aptekach można ją dostać znacznie taniej niż stacjonarnie.

Ilość zużytych opakowań: 300 ml

Chcesz pochwalić Panna_Adrianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • doceniona, nawet przez sceptyka
  • nie wiązałam z nią większych nadziei. ot, woda. miała dużo dobrych opinii więc chciałam się przekonać na własnej skórze.

okazała się być niezbędna mojej skórze z lekkim trądzikiem i utrwalonym rumieniem na policzkach. wycisza rumień, a gdy jej używam skóra jest CZYSTA!!! zero niedoskonałości, grudek, zaskórników, zmian zapalnych! teraz przetestuję wodę URIAGE, bo to osuszanie skóry ręcznikiem/chusteczką po aplikacji wody jest męczące, ale jeśli ta się nie sprawdzi, na pewno wrócę do Avene.

podsumowanie: wycisza rumień, zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych (używana 2x dziennie codziennie)

Używam tego produktu od: paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe 300ml

Chcesz pochwalić usiaa69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbedny zakup, nic nie robi
  • Produkt otrzymałam w gratisie przy okazji zakupu produktów Avene. Stopsowałam i pod makijaż i po zmyciu makijażu wieczorem, w ciągu dnia etc. Po chwili scirałam nadmiar , czasami pozwalalam wyschnąc na buzi. Miewalam twarz podraznioną retinoidami lub kwasami, jednak ta woda w zaden sposób nie koiła podrażnień. Poczywałam sobie recenzje dziewczyn na Wizażu i stosowalam zgodnie z ich zaleceniami , jednak klapa. Jezlei chodzi o moją skóre ta woda nie robi nic, nie nawilża, nie łagodzi, nic nic. Zbędny gadzet za niemałe pieniądze.

Chcesz pochwalić kotbalamot za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!!!
  • kupiona w internetowej aptece za 27zł- największe opakowanie. Nie żałuję!
    niby tylko woda, a jakby "uspokoiła" moją cerę, używam jej po demakijażu, pryskam twarz i dekolt, czekam chwilę a później wklepuję nadmiar.
    Mam wrażenie, że cera stała się gładsza i pojawia się na niej mniej niespodzianek.
    Zdecydowanie warto użyć jej też z rana, od razu człowiek się porządnie obudzi

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić nina1611 za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonała - nawilżenie, ukojenie, odświeżenie
  • Doskonała woda termalna o działaniu kojącym, odświeżającym i nawilżającym.
    Plusy:
    - producent zastosował bardzo dobry spryskiwacz, dzięki temu produkt rozpyla się delikatną mgiełką
    - stosowałam zarówno na twarz bez makijażu jak i z makijażem. W tym drugim przypadku należy poczekać aż drobne krople wody wsiąkną w skórę - unkniemy jakiemukolwiek rozmazaniu.
    - dostępność - niemal w każdej aptece
    - leczy podrażnienia
    - bardzo dobra na upalne dni - daje efekt lekkiego schłodzenia
    - niezastąpiona w podróży
    -wydajana

Wady
    - dla mnie brak

Polecam ją Panią w każdym wieku, zarówno do stosowania latem w celu odświeżenia jak i zimą -kiedy wiele z nas przebywa w pomieszczeniach zamkniętych, gdzieskóra narażona jest na przesuszenie.
    Do każdego rodzaju cery nawet wrażliwej i skłonnej do podrażnien (łagodzi już istniejące).

Ilość zużytych opakowań: 1 oakowanie 200ml, około 1/2 300ml

Chcesz pochwalić whatislove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem...
  • Zaciekawiona kupiłam pierwszą wodę termalną Avene w aptece, w postaci miniaturki.
    Używałam jej w sezonie letnim, po basenie, wieczorem po kąpielach słonecznych, przynosiła miłą ulgę i nawilżenie skóry.
    Następnie, zdecydowałam się na wersję pełnowymiarową i nadal uważam, że to dobry kosmetyk, ale po prostu zbędny w mojej kosmetyczce.
    Od oczyszczania mam inne produkty, do nawilżania również, więc myślę, że nie skuszę się więcej.
    Chyba, że na miniaturkę..

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 (małe i duże)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Naaataaaleczkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zaskoczona...mile
  • myślałam, że nic lepszego poza Uriage nie dostanę, a tu proszę. Wydaje się, że delikatniejsza kompozycja minerałów w wodzie Avene lepiej oddziałuje na moją skórę - dużo bardziej ją uspokaja, łagodzi widocznie zaczerwienienia, co szalenie cenię zwłaszcza podczas zimowych przesuszeń. Spryskiwacz rozpryskuje tę wodę dość chojnie, ale można się przyzwyczaić. Z Uriagę oczywiście nie zrezygnuję, bo jej izotoniczność, a co za tym idzie brak konieczności osuszania genialnie sprawdzi się latem.
    Wody Avene nie stosowałam jeszcze na makijaż. Uriage sprawdza się na makijażu genialnie, z Avene może być problem przy osuszaniu - obawiam się uszkodzenia wilgotnego makijażu.

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3 opakowania 300 ml

Chcesz pochwalić kate_swan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochana
  • Wodę termalną Avene poleciła mi moja ciocia, która kupuje produkty tej firmy dla swojego syna. W Niemczech przeszłam się do apteki i kupiłam 300ml + gratis dostałam mniejszą buteleczkę. Po niecałym tygodniu stosowania byłam zakochana:
    - orzeźwa twarz
    - łagodzi wszelkie podrażnienia skóry
    - załagodził (i to bardzo!) moje problemy skórne
    - nawilża twarz
    - jest bardzo wydajna
    - przygotowuje twarz do dalszych czynności (krem czy też podkład)
    - spryskiwacz - cudo

Jedynym, bardzo malutkim, minusem jest jej cena. Ale myślę, że jest tego warta.
    Ostatnio nawet stwierdziłam, że dała mi więcej niż większość leków i maści na trądzik.

Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe)

Chcesz pochwalić DagaO za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubie ją
  • kocham wody termalne, przez długi czas byłam wierna uriage, potem dorwałam przypadkiem avene. nie wiem dlaczego, ale ta ostatnia wydaje mi się być minimalnie lepsza. wody tej używam jako toniku zamiennie z ukochaną wodą różaną. delikatnie łagodzi i odświeża skórę, nie robi z nią nic wyjątkowego ale i tak ją kocham.

Używam tego produktu od: lipiec

Chcesz pochwalić RozanyWarkocz za czytelną i pomocną recenzję?
  • mó KWC nie rozstanę się z nią
  • Pierwszy raz kupiłam wodę termalną podczas podrażnienia skóry.

+ koi podrażnienia
    +leczy skórę
    +istny opatrunek na twarz
    +świetnie nadaje się po użyciu żelu do twarzy a przed nałożeniem kremu
    +używam w ciągu dnia co pozwala mi na odświeżenie i nawilżenie skóry
    +ilość pojemności i wielkości opakowań do wyboru. Jest opcja największa która świetnie nadaje się do domu bo jest wydajna i wersja mini, którą spokojnie możemy zabrać ze sobą na pokład samolotu.
    Już nigdy się z nią nie rozstanę.

- mogłaby być tańsza

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić zpbutique za czytelną i pomocną recenzję?