Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Powiększ Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Zgłaszająca osoba: AgnieszkaS

Woda termalna z Avene w aerozolu to naturalnie kojąca woda dla skóry wrażliwej. Woda ze źródła Avene jest jedyną wodą pobieraną ze źródła w warunkach sterylnych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, woda termalna z Avene, zachowuje w całości właściwości źródła termalnego: kojące, łagodzące podrażnienia, działające przeciw wolnym rodnikom. Jest on dostępna pod postacią aerozolu, rozpylanego za pomocą azotu, który jest gazem obojętnym dla środowiska naturalnego, niepalnym i nieszkodliwym dla warstwy ozonu. Woda termalna z Avene jest nieodzowna dla wszystkich osób ze skórą wrażliwą. Jest to naturalny produkt, którego wszystkie właściwości zostały zachowane dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Cena: ok. 29 zł / 150 ml, 38 zł / 300 ml

• polecam dla alergików
  • jestem strasznym alergikiem na różne pyłki trawy brzozy itd a w tym roku jak nigdy alergia najbardziej drażniła mi oczy i twarz więc podczas kolejnej wizyty w aptece po "coś" kojącego na uporczywe swędzenie w koszyczku leżały te wody w małych wersjach po 50ml a więc idealne dla mnie do noszenia w torebce a przy okazji przy ilościach kremów i leków jakie musiałam kupić nie szarpnęło mi mocno portfela (7,90zł).

woda jest idealnym uzupłenieniem mojej kuracji, jak jest mi gorzej albo potrzebuje natychmiastowej ulgi to psik psik i jest o niebo lepiej. Używam jej kilka razy dziennie także do ujednolicenie makijażu i sprawuje się super, na twarz i na oczy dla alergików jak znalazł nie wyobrażam sobie teraz funkcjonować bez niej. Lubi ją także mój facet najlepiej prosto z lodówki na orzeźwienie twarzy albo do samochodu. Lubię kosmetyki Avene przy mojej wrażliwej i alerigcznej cerze są idealne a ta woda jest kropką na i.

Ilość zużytych opakowań: mam 3 opakowania

Chcesz pochwalić patrznamnie za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• długo jej niedoceniałam
  • Najpierw było gdybanie, czy to krem mi tak dobrze na bizi zrobił czy maseczki. po dłuugim czasie zorietowałam sie że to ta woda. Bo zniechęcona brakiem jakiś tam efektów(!) odstawiłam ją. I stało się jesne czują zasługą jest wspaniały stan cery. Skóra przestała mi wariować, jest jaka jest mieszana ale nie ma już skłonności do ekstremalnego przesuszenia lub przetłuszcenia. Woda przydaje się w każdej sytuacji. do ochłodzenia, do scalenia makijarzu, przy maseczkach, przy podrażnieniach, do pędzli. Niby takie nic, jak na poczatku myślałam, a tu proszę szybko znika Jedynym minusem jest potrzeba osuszenia

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aquana2607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna do poprawienia stanu cery
  • Moja cera - sucha w kierunku normalnej, mnóstwo rozszerzonych porów i blizn po trądziku. Skłonna do podrażnień, suchych krost i strupów.

Woda stosowana od czasu do czasu z podstawową moją pielęgnacją absolutnie nic nie dała.

Zaczęłam stosować regularnie, 2x dziennie po oczyszczeniu twarzy. Na mokrą twarz od wody nakładałam jak zawsze, olejek (osobista mieszanka ulubionych olejów z olejkami eterycznymi), wmasowywałam, następnie na to jakiś krem (pharmatheiss granat lub vichy aqualia thermal), w zależności czy mi się chciało czy nie.

Efekt takiego rytuału jest bardzo widoczny. Mam zdecydowanie mniej podrażnień, ostatnio nawet nic mi "suchego" nie wyskakuje. Blizny mniej widoczne. Skóra mniej wrażliwa na codzienność.

Mężowi koi skórę po pracy, także ma mniej podrażnień, szczególnie na ramionach, gdzie zawsze miał wysypkę alergiczną.

Cena w opisie jest trochę zawyżona, w mojej aptece duża woda (300ml) kosztuje 32 zł, a mała 25 zł.

Polecam stosować regularnie, doskonały ratunek dla skóry wrażliwej.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Eluvtus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nadzwyczajnego
  • Dla mnie to zdecydowanie za droga zabawa, nic specjalnego, ot - zwykła woda. Ok, faktycznie odświeża, ale taki sam efekt osiągam po prostu myjąc buzię. Niestety, woda zmywa makijaż, więc można ją stosować tylko na "gołą" buzię. Nie za bardzo widzę sens, kiedy chcę się odświeżyć, przemywam twarz tonikiem, wtedy przy okazji odczuwam jakieś dobroczynne działanie jego składników, a tutaj? Zwykła woda...
    Plus za bardzo fajne opakowanie, spryskiwacz nietypowy, jak dezodorant.
    Na moją skórę woda nie działa, nie nawilża, nie odżywia, nic.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 19 raz(y)
  • Świetna
  • Wcześniej nie byłam przekonana do wód termalnych, gdyż wydawały mi się zbędną rzeczą, jednak ostatnio moja skóra bywa odwodniona, a poza tym robi się coraz cieplej, więc przekonałam się do ich stosowania. Uczucie odświeżenia i ukojenia jest fantastyczne. Twarz naprawdę jest lepiej nawilżona. Poza tym, woda przydaje mi się podczas stosowania maseczki z glinki Ghassoul - spryskuję twarz wodą w trakcie, aby glinka nie zasychała. Tak więc woda termalna to nie tylko przyjemność używania, ale, co najważniejsze, widoczne rezultaty. To moja druga woda po Uriage, w sumie obie uważam za równie dobre.

Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt się spisał
  • Za tą cenę rzadko można kupić produkt takiej jakości.

Woda łagodzi zaczerwienienia, działa odświeżająco, nawilżająco, kojąco. Idealna do stosowania na upalne dni lub po wysiłku fizycznym. Dorabiając w restauracji stosuję ją nie tylko na twarz ale i na stopy i ramiona - delikatnie łagodziła uczucie dyskomfortu. Woda termalna Avene delikatnie zredukowała moje cienie pod oczami. Po użyciu skóra jest gładka i świeża. Ujednolica koloryt skóry.

Można ją stosować jako "maseczkę" - tutaj stosowałam się do porad na stronie eau-thermale-avene.pl Być może niektóre niskie opinie wynikają z braku umiejętności stosowania wody termalnej, być może częste używanie lub wcieranie dużej ilości wody w skórę mają działanie odwrotne do pożądanego.

Ja zdecydowanie ten produkt polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3x 300 ml; 1x50 ml

Chcesz pochwalić Aprilove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna na cieplajsze dni
  • Uwielbiam te wodę- koi naczynkową i podrażniona skórę, chłodzi i nawilża. Minusem jest cena ale przy dużej wydajności tego produktu, myslę, zę warto mieć go w swojej kosmatyczce
    Polecam.

Używam tego produktu od: 2 misięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Miki09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbędna
  • Naczytałam się masy pozytywnych recenzji o tej wodzie, więc na początek kupiłam małe opakowanie.
    Opakowanie jak opakowanie, małe, zgrabne, poręczne.
    Atomizer działa bez zarzutu.
    Woda na początku miała mi służyć za tonik, ale ja starej daty jestem i jednak wolę się ponacierać płatkiem skąpanym tonikiem.
    Woda po rozpyleniu na twarz przez moment daje efekt ukojenia, jednak po chwili twarz robi się jakby "oblepiona". Nic nie szczypie, nie piecze, ale i tak nie lubię tego uczucia.
    Swoje opakowanie woziłam ze sobą kiedy jeździłam do rodziców, zamiast toniku.
    I tak pewnego dnia moja siostra, która toników nie używa spróbowała tej wody i jak sama oceniła przepadła. Także mój egzemplarz wylądował u niej.
    Na spróbowanie mam jeszcze wody LRP i Vichy, ale coś czuję, że miłości z tego nie będzie. Pewnie uszczęśliwię siostrę.
    Woda termalna? Dla mnie zbędny gadżet.

Ilość zużytych opakowań: 1 op, 50ml

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pic na wodę
  • No cóż, woda jak woda. Stosowałam ją latem, gdy doskwierał upał i przyznam, że niczego nie zdziałała poza wysuszeniem mojej skóry na twarzy. Po spryskaniu się tą wodą przez chwilę czułam ulgę (choć pryskanie się nią to żadna przyjemność, ale chłodziła), a potem tylko jedna wielka susza...
    Dla mnie to niepotrzebny gadżet i strata pieniędzy.

Chcesz pochwalić rochas za czytelną i pomocną recenzję?
  • odradzam ten produkt
  • Wodę zakupiłam z racji dobrych opinii. Rozczarowałam się, gdyż zachwalany produkt widocznie podrażnił moją wrażliwą skórę i wysuszył. Po depilacji nóg nie odczułam ukojenia i czerwone kropeczki były jeszcze bardziej widoczne. Po rozpyleniu na twarz wody, osuszałam ją za chwilę a i tak, nie zauważyłam efektu nawilżenia. Moje policzki płonęły po prostu. Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić violleteczka za czytelną i pomocną recenzję?