Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Powiększ Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Zgłaszająca osoba: AgnieszkaS

Woda termalna z Avene w aerozolu to naturalnie kojąca woda dla skóry wrażliwej. Woda ze źródła Avene jest jedyną wodą pobieraną ze źródła w warunkach sterylnych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, woda termalna z Avene, zachowuje w całości właściwości źródła termalnego: kojące, łagodzące podrażnienia, działające przeciw wolnym rodnikom. Jest on dostępna pod postacią aerozolu, rozpylanego za pomocą azotu, który jest gazem obojętnym dla środowiska naturalnego, niepalnym i nieszkodliwym dla warstwy ozonu. Woda termalna z Avene jest nieodzowna dla wszystkich osób ze skórą wrażliwą. Jest to naturalny produkt, którego wszystkie właściwości zostały zachowane dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Cena: ok. 29 zł / 150 ml, 38 zł / 300 ml

• Pic na wodę
  • No cóż, woda jak woda. Stosowałam ją latem, gdy doskwierał upał i przyznam, że niczego nie zdziałała poza wysuszeniem mojej skóry na twarzy. Po spryskaniu się tą wodą przez chwilę czułam ulgę (choć pryskanie się nią to żadna przyjemność, ale chłodziła), a potem tylko jedna wielka susza...
    Dla mnie to niepotrzebny gadżet i strata pieniędzy.

Chcesz pochwalić rochas za czytelną i pomocną recenzję?
  • odradzam ten produkt
  • Wodę zakupiłam z racji dobrych opinii. Rozczarowałam się, gdyż zachwalany produkt widocznie podrażnił moją wrażliwą skórę i wysuszył. Po depilacji nóg nie odczułam ukojenia i czerwone kropeczki były jeszcze bardziej widoczne. Po rozpyleniu na twarz wody, osuszałam ją za chwilę a i tak, nie zauważyłam efektu nawilżenia. Moje policzki płonęły po prostu. Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić violleteczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Kupiłam wodę jakieś 2 miesiące temu i jestem z niej bardzo zadowolona, spełnia swoje funkcje, niesamowicie ożywia skórę, oczyszcza, pomaga w redukcji czerwonych plam szczególnie przy moim atopowym zapaleniu skóry i jest mega wydaja. Gorąco polecam

Ilość zużytych opakowań: 1, 300 ml

Chcesz pochwalić Szwedunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskakująco dobra
  • Nie wiązałam z wodą termalną większych nadziei, bo zawsze wydawała mi się zbędnym gadżetem, który nic nie robi poza nabijaniem kabzy firmom kosmetycznym.
    Kupiłam ją w końcu po namowach przyjaciółki i zaczęłam stosować z dużym sceptycyzmem i muszę powiedzieć, że jednak działa Koi podrażnioną skórę, zarówno w przypadku zmian atopowych i trądzikowych, jak i w przypadku podrażnień po depilacji. Odświeża, a jej używanie jest na tyle przyjemne (czuję, jak skóra ją "pije", że na stałe weszło do moich codziennych pielęgnacyjnych rytuałów.

Oczywiście cena mogłaby być niższa, bo w końcu to tylko woda w sprayu, ale w zasadzie wszystkie wody termalne są w podobnych cenach. W internetowych aptekach można ją dostać znacznie taniej niż stacjonarnie.

Ilość zużytych opakowań: 300 ml

Chcesz pochwalić Panna_Adrianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • doceniona, nawet przez sceptyka
  • nie wiązałam z nią większych nadziei. ot, woda. miała dużo dobrych opinii więc chciałam się przekonać na własnej skórze.

okazała się być niezbędna mojej skórze z lekkim trądzikiem i utrwalonym rumieniem na policzkach. wycisza rumień, a gdy jej używam skóra jest CZYSTA!!! zero niedoskonałości, grudek, zaskórników, zmian zapalnych! teraz przetestuję wodę URIAGE, bo to osuszanie skóry ręcznikiem/chusteczką po aplikacji wody jest męczące, ale jeśli ta się nie sprawdzi, na pewno wrócę do Avene.

podsumowanie: wycisza rumień, zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych (używana 2x dziennie codziennie)

Używam tego produktu od: paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe 300ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić usiaa69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbedny zakup, nic nie robi
  • Produkt otrzymałam w gratisie przy okazji zakupu produktów Avene. Stopsowałam i pod makijaż i po zmyciu makijażu wieczorem, w ciągu dnia etc. Po chwili scirałam nadmiar , czasami pozwalalam wyschnąc na buzi. Miewalam twarz podraznioną retinoidami lub kwasami, jednak ta woda w zaden sposób nie koiła podrażnień. Poczywałam sobie recenzje dziewczyn na Wizażu i stosowalam zgodnie z ich zaleceniami , jednak klapa. Jezlei chodzi o moją skóre ta woda nie robi nic, nie nawilża, nie łagodzi, nic nic. Zbędny gadzet za niemałe pieniądze.

Chcesz pochwalić kotbalamot za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!!!
  • kupiona w internetowej aptece za 27zł- największe opakowanie. Nie żałuję!
    niby tylko woda, a jakby "uspokoiła" moją cerę, używam jej po demakijażu, pryskam twarz i dekolt, czekam chwilę a później wklepuję nadmiar.
    Mam wrażenie, że cera stała się gładsza i pojawia się na niej mniej niespodzianek.
    Zdecydowanie warto użyć jej też z rana, od razu człowiek się porządnie obudzi

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić nina1611 za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonała - nawilżenie, ukojenie, odświeżenie
  • Doskonała woda termalna o działaniu kojącym, odświeżającym i nawilżającym.
    Plusy:
    - producent zastosował bardzo dobry spryskiwacz, dzięki temu produkt rozpyla się delikatną mgiełką
    - stosowałam zarówno na twarz bez makijażu jak i z makijażem. W tym drugim przypadku należy poczekać aż drobne krople wody wsiąkną w skórę - unkniemy jakiemukolwiek rozmazaniu.
    - dostępność - niemal w każdej aptece
    - leczy podrażnienia
    - bardzo dobra na upalne dni - daje efekt lekkiego schłodzenia
    - niezastąpiona w podróży
    -wydajana

Wady
    - dla mnie brak

Polecam ją Panią w każdym wieku, zarówno do stosowania latem w celu odświeżenia jak i zimą -kiedy wiele z nas przebywa w pomieszczeniach zamkniętych, gdzieskóra narażona jest na przesuszenie.
    Do każdego rodzaju cery nawet wrażliwej i skłonnej do podrażnien (łagodzi już istniejące).

Ilość zużytych opakowań: 1 oakowanie 200ml, około 1/2 300ml

Chcesz pochwalić whatislove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem...
  • Zaciekawiona kupiłam pierwszą wodę termalną Avene w aptece, w postaci miniaturki.
    Używałam jej w sezonie letnim, po basenie, wieczorem po kąpielach słonecznych, przynosiła miłą ulgę i nawilżenie skóry.
    Następnie, zdecydowałam się na wersję pełnowymiarową i nadal uważam, że to dobry kosmetyk, ale po prostu zbędny w mojej kosmetyczce.
    Od oczyszczania mam inne produkty, do nawilżania również, więc myślę, że nie skuszę się więcej.
    Chyba, że na miniaturkę..

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 (małe i duże)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Naaataaaleczkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zaskoczona...mile
  • myślałam, że nic lepszego poza Uriage nie dostanę, a tu proszę. Wydaje się, że delikatniejsza kompozycja minerałów w wodzie Avene lepiej oddziałuje na moją skórę - dużo bardziej ją uspokaja, łagodzi widocznie zaczerwienienia, co szalenie cenię zwłaszcza podczas zimowych przesuszeń. Spryskiwacz rozpryskuje tę wodę dość chojnie, ale można się przyzwyczaić. Z Uriagę oczywiście nie zrezygnuję, bo jej izotoniczność, a co za tym idzie brak konieczności osuszania genialnie sprawdzi się latem.
    Wody Avene nie stosowałam jeszcze na makijaż. Uriage sprawdza się na makijażu genialnie, z Avene może być problem przy osuszaniu - obawiam się uszkodzenia wilgotnego makijażu.

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3 opakowania 300 ml

Chcesz pochwalić kate_swan za czytelną i pomocną recenzję?