Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Powiększ Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)
Produkt dostępny w 33 sklepach. Cena już od 27,13 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: AgnieszkaS

Woda termalna z Avene w aerozolu to naturalnie kojąca woda dla skóry wrażliwej. Woda ze źródła Avene jest jedyną wodą pobieraną ze źródła w warunkach sterylnych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, woda termalna z Avene, zachowuje w całości właściwości źródła termalnego: kojące, łagodzące podrażnienia, działające przeciw wolnym rodnikom. Jest on dostępna pod postacią aerozolu, rozpylanego za pomocą azotu, który jest gazem obojętnym dla środowiska naturalnego, niepalnym i nieszkodliwym dla warstwy ozonu. Woda termalna z Avene jest nieodzowna dla wszystkich osób ze skórą wrażliwą. Jest to naturalny produkt, którego wszystkie właściwości zostały zachowane dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Cena: ok. 29 zł / 150 ml, 38 zł / 300 ml

• Fajna woda
  • Kiedy miałam uczulenie po pogryzieniu przez "robaki" bardzooo złagodziła swędzenie. W lato fajnie odświeża i lekko chłodzi. Podczas upałów psikam nią dekolt. Używam też przed wykonaniem makijażu. Trochę zmniejsza mi rumień na twarzy. Czuć że buzia jest gładsza i milsza w dotyku.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1, 300 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić NowaLimonka za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odżywcza kąpiel paznokci

• Dobra woda termalna.
  • Moja druga woda termalna, poprzednio miałam tę z Uriage.
    Używam jej przed nałożeniem makijażu i po użyciu peelingu wieczorem.

+ ładna butelka
    + łatwa w użyciu
    + nawilża
    + twarz po niej jest miękka
    +/- cena
    +/- wydajność

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lilpeep za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet nawet
  • W zasadzie u mnie każda woda termalna się sprawdza. Avene to była moja druga czy trzecia woda i od tamtego czasu często gości w mojej kosmetyczce.

Zalety:
    - zgrabna butelka
    - atomizer, który tworzy lekką i bardzo przyjemną mgiełkę
    - dwie wersje pojemności: można dostać 200 i 500 ml
    - bardzo ładnie koi podrażnioną skórę
    - w letnie upały cudownie odświeża i orzeżwia skórę jeżeli wcześniej zostanie włożona do lodówki

Wady:
    - dość wysoka cena regularna

Ilość zużytych opakowań: 4 - 5 butelek

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajna
  • Odkad zmieniłam swoja pielgnacje i zaczełam działac godnie z zasada mniej znaczy wiecej woda teramlan jest dla mnie obowiazkowym punktem programu
    Spryskuje twarz po kazdym , wieczornym oczyszczeniu , odczekuje chwilke , nie osuszam skory tylko w jeszcze wilgotna wmasowywuje olejek pielegnacyjny.
    Efekty sa zachwycajace, takie kombo juz od dobrych kilku miesiecy zastepuje mi krem na noc.
    Łagodzi i jakby ''uzdrawia'' podrazniona skore, odswieza, jest niedroga- ja za 50 ml w jednej z lubelskich aptek płace 4, 90.
    Wydajna, atomizer sie nie zacina, sparwnie dozuje produkt.
    Kupuje w ilosciach hurtowych.
    Polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić ethernalmagic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza woda termalna jaką kiedykolwiek miałam!
  • To jest najlepsza woda termalna z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia!
    Zaczęło się od podbierania mojej siostrze a skończyło na obkupieniu się nią w promocyjnej cenie 24 zł/300 ml

Zalety
    +cena
    +wydajność
    +przyjemne, bardzo przyjemne ukojenie dla cery
    +fantastycznie odświeża
    +jest dość dostępna
    +atomizer się nie zacina
    +nie podrażnia skóry
    +ma szerokie zastosowanie
    +nie lepi się

Wady:
    nie zauważyłam.

To mój must have!

Chcesz pochwalić oOsukkubOo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kupiłam ją do spryskiwania pędzla do podkładu, ale czytając artykuły o korzystnym wpływie wód termalnych na cerę (szczególnie suchą i wrażliwą jak moja) stosowałam ją również do pielęgnacji codziennej.
    I tu następuje moje rozczarowanie. Po pierwsze nie zauważyłam poprawy kondycji skóry. Dodatkowo jest z tym jednak trochę zabawy - to całe spryskiwanie, później osuszanie - zdecydowanie nie dla mnie. Po trzecie zepsuł mi się atomizer z jeszcze ok. 1/4 produktu, przez co zmuszona byłam wyrzucić butelkę do kosza.
    Polecam osobom, które lubią sobie odświeżać w ten sposób twarz. Mi wystarcza jednak zwykłe przemycie twarzy.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić minnie91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubiana przez dermokonsultantki
  • Zdecydowanie moja ulubiona pod względem działania, aplikatora i kompozycji minerałów. Jest też najbardziej lubianą wśród innych dermokonsultantkek, z którymi rozmawiam.

Aerozol rozpyla bardzo małe kropelki, co czyni Avene liderem wśród wód termalnych do utrwalania makijażu.
    Świetnie chłodzi też w upalne dni, dlatego jest absolutnym niezbędnikiem w torebce podczas wakacji, w tym podróży w samolocie, które często odwadniają skórę.

Świetnie koi i łagodzi podrażnienia.

Może służyć także jako substytut toniku do twarzy, pod warukiem, że produkt do oczyszczania ma pH naturalne dla skóry, a więc gdy myjemy buzię mydłem to potrzebujemy standardowych toników neutralizujących odczyn skóry.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytkowania

Chcesz pochwalić Neroli Flower za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam dla alergików
  • jestem strasznym alergikiem na różne pyłki trawy brzozy itd a w tym roku jak nigdy alergia najbardziej drażniła mi oczy i twarz więc podczas kolejnej wizyty w aptece po "coś" kojącego na uporczywe swędzenie w koszyczku leżały te wody w małych wersjach po 50ml a więc idealne dla mnie do noszenia w torebce a przy okazji przy ilościach kremów i leków jakie musiałam kupić nie szarpnęło mi mocno portfela (7,90zł).

woda jest idealnym uzupłenieniem mojej kuracji, jak jest mi gorzej albo potrzebuje natychmiastowej ulgi to psik psik i jest o niebo lepiej. Używam jej kilka razy dziennie także do ujednolicenie makijażu i sprawuje się super, na twarz i na oczy dla alergików jak znalazł nie wyobrażam sobie teraz funkcjonować bez niej. Lubi ją także mój facet najlepiej prosto z lodówki na orzeźwienie twarzy albo do samochodu. Lubię kosmetyki Avene przy mojej wrażliwej i alerigcznej cerze są idealne a ta woda jest kropką na i.

Ilość zużytych opakowań: mam 3 opakowania

Chcesz pochwalić patrznamnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • długo jej niedoceniałam
  • Najpierw było gdybanie, czy to krem mi tak dobrze na bizi zrobił czy maseczki. po dłuugim czasie zorietowałam sie że to ta woda. Bo zniechęcona brakiem jakiś tam efektów(!) odstawiłam ją. I stało się jesne czują zasługą jest wspaniały stan cery. Skóra przestała mi wariować, jest jaka jest mieszana ale nie ma już skłonności do ekstremalnego przesuszenia lub przetłuszcenia. Woda przydaje się w każdej sytuacji. do ochłodzenia, do scalenia makijarzu, przy maseczkach, przy podrażnieniach, do pędzli. Niby takie nic, jak na poczatku myślałam, a tu proszę szybko znika Jedynym minusem jest potrzeba osuszenia

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aquana2607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna do poprawienia stanu cery
  • Moja cera - sucha w kierunku normalnej, mnóstwo rozszerzonych porów i blizn po trądziku. Skłonna do podrażnień, suchych krost i strupów.

Woda stosowana od czasu do czasu z podstawową moją pielęgnacją absolutnie nic nie dała.

Zaczęłam stosować regularnie, 2x dziennie po oczyszczeniu twarzy. Na mokrą twarz od wody nakładałam jak zawsze, olejek (osobista mieszanka ulubionych olejów z olejkami eterycznymi), wmasowywałam, następnie na to jakiś krem (pharmatheiss granat lub vichy aqualia thermal), w zależności czy mi się chciało czy nie.

Efekt takiego rytuału jest bardzo widoczny. Mam zdecydowanie mniej podrażnień, ostatnio nawet nic mi "suchego" nie wyskakuje. Blizny mniej widoczne. Skóra mniej wrażliwa na codzienność.

Mężowi koi skórę po pracy, także ma mniej podrażnień, szczególnie na ramionach, gdzie zawsze miał wysypkę alergiczną.

Cena w opisie jest trochę zawyżona, w mojej aptece duża woda (300ml) kosztuje 32 zł, a mała 25 zł.

Polecam stosować regularnie, doskonały ratunek dla skóry wrażliwej.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Eluvtus za czytelną i pomocną recenzję?