Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Powiększ Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Zgłaszająca osoba: AgnieszkaS

Woda termalna z Avene w aerozolu to naturalnie kojąca woda dla skóry wrażliwej. Woda ze źródła Avene jest jedyną wodą pobieraną ze źródła w warunkach sterylnych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, woda termalna z Avene, zachowuje w całości właściwości źródła termalnego: kojące, łagodzące podrażnienia, działające przeciw wolnym rodnikom. Jest on dostępna pod postacią aerozolu, rozpylanego za pomocą azotu, który jest gazem obojętnym dla środowiska naturalnego, niepalnym i nieszkodliwym dla warstwy ozonu. Woda termalna z Avene jest nieodzowna dla wszystkich osób ze skórą wrażliwą. Jest to naturalny produkt, którego wszystkie właściwości zostały zachowane dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Cena: ok. 29 zł / 150 ml, 38 zł / 300 ml

• Nic nadzwyczajnego
  • Dla mnie to zdecydowanie za droga zabawa, nic specjalnego, ot - zwykła woda. Ok, faktycznie odświeża, ale taki sam efekt osiągam po prostu myjąc buzię. Niestety, woda zmywa makijaż, więc można ją stosować tylko na "gołą" buzię. Nie za bardzo widzę sens, kiedy chcę się odświeżyć, przemywam twarz tonikiem, wtedy przy okazji odczuwam jakieś dobroczynne działanie jego składników, a tutaj? Zwykła woda...
    Plus za bardzo fajne opakowanie, spryskiwacz nietypowy, jak dezodorant.
    Na moją skórę woda nie działa, nie nawilża, nie odżywia, nic.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Użytkownik
    Chwalona: 19 raz(y)
  • Świetna
  • Wcześniej nie byłam przekonana do wód termalnych, gdyż wydawały mi się zbędną rzeczą, jednak ostatnio moja skóra bywa odwodniona, a poza tym robi się coraz cieplej, więc przekonałam się do ich stosowania. Uczucie odświeżenia i ukojenia jest fantastyczne. Twarz naprawdę jest lepiej nawilżona. Poza tym, woda przydaje mi się podczas stosowania maseczki z glinki Ghassoul - spryskuję twarz wodą w trakcie, aby glinka nie zasychała. Tak więc woda termalna to nie tylko przyjemność używania, ale, co najważniejsze, widoczne rezultaty. To moja druga woda po Uriage, w sumie obie uważam za równie dobre.

Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt się spisał
  • Za tą cenę rzadko można kupić produkt takiej jakości.

Woda łagodzi zaczerwienienia, działa odświeżająco, nawilżająco, kojąco. Idealna do stosowania na upalne dni lub po wysiłku fizycznym. Dorabiając w restauracji stosuję ją nie tylko na twarz ale i na stopy i ramiona - delikatnie łagodziła uczucie dyskomfortu. Woda termalna Avene delikatnie zredukowała moje cienie pod oczami. Po użyciu skóra jest gładka i świeża. Ujednolica koloryt skóry.

Można ją stosować jako "maseczkę" - tutaj stosowałam się do porad na stronie eau-thermale-avene.pl Być może niektóre niskie opinie wynikają z braku umiejętności stosowania wody termalnej, być może częste używanie lub wcieranie dużej ilości wody w skórę mają działanie odwrotne do pożądanego.

Ja zdecydowanie ten produkt polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3x 300 ml; 1x50 ml

Chcesz pochwalić Aprilove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna na cieplajsze dni
  • Uwielbiam te wodę- koi naczynkową i podrażniona skórę, chłodzi i nawilża. Minusem jest cena ale przy dużej wydajności tego produktu, myslę, zę warto mieć go w swojej kosmatyczce
    Polecam.

Używam tego produktu od: 2 misięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Miki09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbędna
  • Naczytałam się masy pozytywnych recenzji o tej wodzie, więc na początek kupiłam małe opakowanie.
    Opakowanie jak opakowanie, małe, zgrabne, poręczne.
    Atomizer działa bez zarzutu.
    Woda na początku miała mi służyć za tonik, ale ja starej daty jestem i jednak wolę się ponacierać płatkiem skąpanym tonikiem.
    Woda po rozpyleniu na twarz przez moment daje efekt ukojenia, jednak po chwili twarz robi się jakby "oblepiona". Nic nie szczypie, nie piecze, ale i tak nie lubię tego uczucia.
    Swoje opakowanie woziłam ze sobą kiedy jeździłam do rodziców, zamiast toniku.
    I tak pewnego dnia moja siostra, która toników nie używa spróbowała tej wody i jak sama oceniła przepadła. Także mój egzemplarz wylądował u niej.
    Na spróbowanie mam jeszcze wody LRP i Vichy, ale coś czuję, że miłości z tego nie będzie. Pewnie uszczęśliwię siostrę.
    Woda termalna? Dla mnie zbędny gadżet.

Ilość zużytych opakowań: 1 op, 50ml

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pic na wodę
  • No cóż, woda jak woda. Stosowałam ją latem, gdy doskwierał upał i przyznam, że niczego nie zdziałała poza wysuszeniem mojej skóry na twarzy. Po spryskaniu się tą wodą przez chwilę czułam ulgę (choć pryskanie się nią to żadna przyjemność, ale chłodziła), a potem tylko jedna wielka susza...
    Dla mnie to niepotrzebny gadżet i strata pieniędzy.

Chcesz pochwalić rochas za czytelną i pomocną recenzję?
  • odradzam ten produkt
  • Wodę zakupiłam z racji dobrych opinii. Rozczarowałam się, gdyż zachwalany produkt widocznie podrażnił moją wrażliwą skórę i wysuszył. Po depilacji nóg nie odczułam ukojenia i czerwone kropeczki były jeszcze bardziej widoczne. Po rozpyleniu na twarz wody, osuszałam ją za chwilę a i tak, nie zauważyłam efektu nawilżenia. Moje policzki płonęły po prostu. Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić violleteczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Kupiłam wodę jakieś 2 miesiące temu i jestem z niej bardzo zadowolona, spełnia swoje funkcje, niesamowicie ożywia skórę, oczyszcza, pomaga w redukcji czerwonych plam szczególnie przy moim atopowym zapaleniu skóry i jest mega wydaja. Gorąco polecam

Ilość zużytych opakowań: 1, 300 ml

Chcesz pochwalić Szwedunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskakująco dobra
  • Nie wiązałam z wodą termalną większych nadziei, bo zawsze wydawała mi się zbędnym gadżetem, który nic nie robi poza nabijaniem kabzy firmom kosmetycznym.
    Kupiłam ją w końcu po namowach przyjaciółki i zaczęłam stosować z dużym sceptycyzmem i muszę powiedzieć, że jednak działa Koi podrażnioną skórę, zarówno w przypadku zmian atopowych i trądzikowych, jak i w przypadku podrażnień po depilacji. Odświeża, a jej używanie jest na tyle przyjemne (czuję, jak skóra ją "pije", że na stałe weszło do moich codziennych pielęgnacyjnych rytuałów.

Oczywiście cena mogłaby być niższa, bo w końcu to tylko woda w sprayu, ale w zasadzie wszystkie wody termalne są w podobnych cenach. W internetowych aptekach można ją dostać znacznie taniej niż stacjonarnie.

Ilość zużytych opakowań: 300 ml

Chcesz pochwalić Panna_Adrianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • doceniona, nawet przez sceptyka
  • nie wiązałam z nią większych nadziei. ot, woda. miała dużo dobrych opinii więc chciałam się przekonać na własnej skórze.

okazała się być niezbędna mojej skórze z lekkim trądzikiem i utrwalonym rumieniem na policzkach. wycisza rumień, a gdy jej używam skóra jest CZYSTA!!! zero niedoskonałości, grudek, zaskórników, zmian zapalnych! teraz przetestuję wodę URIAGE, bo to osuszanie skóry ręcznikiem/chusteczką po aplikacji wody jest męczące, ale jeśli ta się nie sprawdzi, na pewno wrócę do Avene.

podsumowanie: wycisza rumień, zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych (używana 2x dziennie codziennie)

Używam tego produktu od: paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe 300ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić usiaa69 za czytelną i pomocną recenzję?