Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Powiększ Avene, Eau Thermale (Woda termalna w spray`u)

Zgłaszająca osoba: AgnieszkaS

Woda termalna z Avene w aerozolu to naturalnie kojąca woda dla skóry wrażliwej. Woda ze źródła Avene jest jedyną wodą pobieraną ze źródła w warunkach sterylnych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu, woda termalna z Avene, zachowuje w całości właściwości źródła termalnego: kojące, łagodzące podrażnienia, działające przeciw wolnym rodnikom. Jest on dostępna pod postacią aerozolu, rozpylanego za pomocą azotu, który jest gazem obojętnym dla środowiska naturalnego, niepalnym i nieszkodliwym dla warstwy ozonu. Woda termalna z Avene jest nieodzowna dla wszystkich osób ze skórą wrażliwą. Jest to naturalny produkt, którego wszystkie właściwości zostały zachowane dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Cena: ok. 29 zł / 150 ml, 38 zł / 300 ml

• mó KWC nie rozstanę się z nią
  • Pierwszy raz kupiłam wodę termalną podczas podrażnienia skóry.

+ koi podrażnienia
    +leczy skórę
    +istny opatrunek na twarz
    +świetnie nadaje się po użyciu żelu do twarzy a przed nałożeniem kremu
    +używam w ciągu dnia co pozwala mi na odświeżenie i nawilżenie skóry
    +ilość pojemności i wielkości opakowań do wyboru. Jest opcja największa która świetnie nadaje się do domu bo jest wydajna i wersja mini, którą spokojnie możemy zabrać ze sobą na pokład samolotu.
    Już nigdy się z nią nie rozstanę.

- mogłaby być tańsza

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić zpbutique za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem.
  • Genialna na skórę zmęczoną upałami c: i... w zasadzie tyle.

+ orzeźwia
    + koi podrażnienia

- chwilę po aplikacji strasznie (!) ściąga moją skórę
    - ani trochę nie nawilża
    - konieczność osuszania - mimo wszystko, dość uciążliwe

Mam cerę tłustą, trądzikową, wykończyłam ją stosując po myciu, a przed nałożeniem kremu na twarz rano i wieczorem. Niestety, nie sprawdziła się.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Nigdy nie czułam potrzeby posiadania jakiejkolwiek wody termalnej bo niby w czym miałaby ona pomoc? A jednak byłam w dużym błędzie i żałuję,że nie sięgnęłam po nią wcześniej. Jest ona wielofunkcyjna i dzięki niej przekonałam się,że czasami najprostsze rozwiązania i skład kosmetyków są najlepsze i działają na naszą cerę zbawiennie

Plusy:
    + odświeża, orzezwia
    + łagodzi podrażnienia
    + nawilża, skóra wręcz spija ją w błyskawicznym tempie
    + posiadam cerę mieszaną w kierunku suchej z tendencją do przesuszania na policzkach i czole co objawia się w postaci nieestetycznych suchych skórek...woda zmiękcza je. Wystarczy pozostałości wody przetrzeć ręcznikiem a wraz z nią schodzą również skórki.
    + super przygotowuje twarz do dalszej pielęgnacji... kremy,sera i maseczki dużo lepiej się wchłaniają
    + idealna w dalekie podróże. Dzięki niej w każdej chwili możemy się odświeżyć, pobudzić ( z racji tego,że mieszkam w Niemczech dość często jestem skazana na dłuższe trasy)
    + uspakaja stany zapalne, niechciani "przyjaciele" szybciej się goją a w rezultacie jest ich mniej
    + spryskiwacz, który delikatnie zrasza
    + wydajność

Póki co to mój must have. Mam w planie wypróbować wodę Uriage, która nie wymaga wytarcia. Zobaczymy czy przebije Avene

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 300 ml

Chcesz pochwalić avesome za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiona!
  • Odkąd odkryłam tą wodę, ponad dwa lata temu, nie wyobrażam sobie bez niej mojej codziennej pielęgnacji.

Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, wspaniale odświeża.
    Używam jej po goleniu - cudownie koi podrażnioną skórę, do twarzy zamiast toniku - cera przy regularnym stosowaniu jest w o niebo lepszym stanie. Odkąd jej używam nie mam nawet problemów z wyskakującymi niespodziankami, moja twarz jest gładziutka
    Używam jej również przy zastygających maseczkach do twarzy.
    W podróży jest niezastąpiona, jest ratunkiem na plaży, sprawdziła się także przy poparzeniach słonecznych. Latem zawsze mam ją w torebce - wspaniale odświeża podczas upałów.

Cena może nie zachęca, ale ja zawszę wypatruję promocji w Super-Pharmie, wtedy można ją kupić w na prawdę okazyjnej cenie

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 (150 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Monster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona
  • Pokochałam działanie tej wody od pierwszego użycia. Każda inna woda, której używałam pozostawiała skórę suchą i piekącą. Tą mogę nawet spryskać skórę i zostawić ją bez kremu, nie będzie przesuszona!
    Doskonale nadaje się do spryskania po oczyszczaniu, używam jej także do spryskania makijażu wykonanego podkładem mineralnym aby zlikwidować pudrowość.
    Nie podrażniła mnie. Ma przyzwoitą cenę. Jest ogromnie wydajna! Mała buteleczka wystarczyła mi na długo. Fajny gadżet, polecam gorąco

Ilość zużytych opakowań: 2x 50 ml spray

Chcesz pochwalić Furkot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój HIT
  • Śmiało mogę powiedzieć, że ta woda jest jednym z produktów, które mogę zaliczyć do grona moich odkryć kosmetycznych, które pozostaną ze mną na długo.
    Woda naprawdę nadaje się dla osób z wrażliwą cerą, ja taka posiadam i nie zauważyłam żadnych oznak podrażnienia przy jej stosowaniu, a wręcz przeciwnie. Woda świetnie nawilża skórę, łagodni podrażnienia, zaczerwienienia. Przy jej stosowaniu miałam wrażenie, że naprawdę poprawił się wygląd mojej skóry. Stosowanie tej wody było dla mnie przyjemnością. Jedyne o czym trzeba pamiętać, to przetarcie twarzy z nadmiaru produktu, zanim ten wyschnie, czyli należy stosować się do zaleceń producenta. Szkoda tylko, ze woda nie jest taka tania, ale czasami bywają akcje promocyjne.
    Ja szczerze polecam. Jest to najlepsza woda termalna jakiej próbowałam i jedyna, przy której stosowaniu naprawdę widziałam pozytywne działanie na moją cerę, a próbowałam już wody z Uriage i La Roche Posay, więc jakieś tam porównanie mam

Chcesz pochwalić _Kornelia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielozadaniowiec
  • Nie wierzę w magiczne działanie wód termalnych, ale mimo to nie wyobrażam już sobie bez nich dbania o skórę.
    Mam wątpliwości, czy może całkowicie zastąpić tonik - w moim przypadku stanowczo nie. Ja używam jej głównie jako dodatkowej warstwy wilgoci między serum, kremem itp. Bardzo ważne (jak już podkreślano, ale nigdy dość) jest delikatne wklepanie wody albo starcie nadmiaru wacikiem/chusteczką - inaczej wilgoć z powietrza "wyciągnie" wodę ze skóry i będzie gorzej niż w punkcie wyjścia. Absolutnie nie czekać aż wyschnie.
    Niezastąpiona w upały dla odświeżenia, na krótkich wyjazdach do mycia twarzy (zmiana wody mi zawsze szkodzi), w nagłych wypadkach.
    Zadania specjalne - rozrabianie maseczek, pryskanie zaschniętych szczoteczek od tuszu - jak najbardziej.

Spryskiwacz - pierwsza klasa. Dzięki metalowemu opakowaniu woda jest chłodna nawet w największe upały. Niestety z dużych opakowań lubi spadać zatyczka, co mnie strasznie drażni.

PS W swojej kategorii daję tej wodzie 5 gwiazdek, ale myślę, że to produkt bez którego można się obyć, zwłaszcza jeśli ktoś ma dostęp do miękkiej wody w kranie i sprawdzony tonik. Potrafię w pełni zrozumieć negatywne opinie. To mimo wszystko jest tylko "zwłykła woda". Czysta, szczelnie zamknięta, dobrze zbilansowana(?) pod względem mineralnym woda. Płacimy przede wszystkim za opakowanie, które utrzymuje ją w stanie świeżości i sterylności i dobry spryskiwacz. Możnaby z równym powodzeniem używać "spożywczej" wody mineralnej, ale trzebaby codziennie/minimum co parę dni otwierać nową butelkę, a to byłoby na dłuższą metę o wiele bardziej kosztowne.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka dużych i małych

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pohybel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na razie najlepsza
  • Oj edytuję recenzję po 3 miesiącach używania dużej butli. Wystawiłam średnią ocenę, bo nie umiałam używać tej wody.
    A jest świetna! Używałam jej kilka razy dziennie, a najprzyjemniej chłodziła i łagodziła podczas ćwiczeń.
    Jak się skończyła to zauważyłam lekkie pogorszenie skóry. Moja cera wręcz domaga się tej wody.
    Wspaniale nawilża, zredukowała problem z wypryskami mniej wiecej w 80%. Nie mogę się jej nachwalić. Obecnie tesuję wodę Uriage i zobaczymy, czy zdetronizuje Avene.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 dużej butli

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 317 raz(y)
  • Wspaniała na lato
  • Woda Avene jest standardową termalną, porównywalną do innych tego typu. Latem niezbędna, poprawia nawilżenie, odświeża, tonizuje.

Avene proponuje nam wodę łagodną i uspokajającą skórę, wymarzoną dla mnie. Prawdopodobnie dzięki wodom termalnym moja skóra nie sprawia mi większych problemów.

Spray jest dobry, rozpyla wodę równomiernie, tworzy mgiełkę, działa świetnie.

Ja używam tej wody rano i wieczorem zamiast toniku, natomiast w ciągu dnia często dla odświeżenia rozpylam nawet na makijaż. Świeżość jest, ochłodzenie też, ogólny efekt podoba mi się bardzo.

To moja pierwsza Avene, kupiłam dwupak. Używałam też Vichy, LRP, Evian, Uriage, niezapomniany i nieodżałowany Iwostin, Avene nie odbiega od standardu.

Używam tego produktu od: 1 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 150 ml dwupak w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędna
  • Bardzo polecam. Świetnie orzeźwia i łagodzi. Stosuję zawsze po demakijażu. Świetnie sprawdza się też podczas upałów i jako kompres łagodzący na twarz. Ważne, żeby przed użyciem wstrząsnąć pojemnik a po aplikacji osuszyć delikatnie twarz np. wacikiem. W przeciwnym wypadku woda wysuszy i ściągnie nam skórę. Jedyną, jak mi wiadomo wodą termalną, po której zastosowaniu nie trzeba osuszyć z twarzy, to Uriage. Jednak jest ona "za mocna" dla mojej nadwrażliwej skóry. Próbowałam wód La Roche, Ivostin i Uriage, ale Avene jest dla mnie zdecydowanie najlepsza. Bardzo wydajna.

Chcesz pochwalić mon ko za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij