Urban Decay, Sustainable, Shadow Box

Urban Decay, Sustainable, Shadow Box

Paleta dziesięciu cieni, zawiera minibazę Eyeshadow Primer Potion (2,66ml), pędzelek i lusterko. Opakowanie jest wykonane z bambusa i innych ekologicznych materiałów.
Kolory: YDK, Midnight Cowboy Rides Again (z brokatem), Flipside, Flash, Grifter (z brakatem), Oil Slick (z brokatem), Uzi (z brokatem), Kiddie Pool (z brokatem), Twice Baked, Half Baked .

uwielbiam!!

Jest to moja zdecydowanie ulubiona paletka cieni. Kolory są przepiękne! nadają się do zrobienia codziennego, jak również wieczorowego, imprezowego makijażu. Kolorowych cieni zawsze używam na dolną powiekę, prezentują się przepięknie.

Plusy:
+cudownie napigmentowane
+opakowanie jest przeliśczne
+aplikator- świetnie nadaje się do nakładania cieni na dolną powiekę
+kolory - jak już wspominałam, idealne na codzień jak też "od święta" :)
+wydajność - starczają na naprawdę długo!
+cienie utrzymują się naprawdę długo

Minusy:
-cena -niestety dosyć wygórowana, jednak moim zdaniem warto wydać troszkę więcej i cieszyć się jakością i wydajnością naprawdę długo
-brokatowe cienie delikatnie się osypują, warto stosować na bazę.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

podróżny niezbędnik

Kolory nasycone,cienie trwałe nawet bez primera.Sam primer mógłby byc większy bo przy tak małej pojemności cięzko mi było ocenić jego jakość.Pedzelek w sumie bezużyteczny.Opakowanie bardzo ładne z malutkim lusterkiem.Zestawienie kolorów dosc przypadkowe.Cienie z brokatem sie osypują wiec ich nie używam.4 gwiazdki podtrzymuje bo cienie bez brokatu sa naprawdę dobrej jakości i uzywam ich codziennie.Paletka przydaje się podczas podróży.Samo opakowanie ładnie je chroni a z dostępnych kolorów można wyczarowac zarówno dzienny jak i wieczorowy makijaż.

Używam tego produktu od: od około 1,5roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Piękna paleta cieni

Zalety:

+piękne intensywne kolory, aczkolwiek jak dla mnie czasami trudne w zestawieniu
+trwałe
+opakowanie jest piękne i w dalszym ciągu pachnie drewnem

Wady:

- niezbyt dobry pędzelek dołączony do cieni ze względu na jego dziwny kształt i strukturę

Ilość zużytych opakowań: zero

warto :)

Witam
\\nUżywam palet Urban Decay od 1,5 roku. Są idealne- jak poprzedniczki już pisały: trwałe, nie osypują się, piękne kolory, doskonale się rozprowadzają.
\\n
\\nJedynym minusem i tym czego nie cierpię w tych cieniach jest brokat!!! To jest jedyny feler:( w każdej palecie znajduje sie niestety kilka cieni z brokatem.
\\n
\\nGorąco polecam wszystkie cienie UD bez brokatu- naprawdę warto:)

Bardzo dobre

Cienie są bardzo dobre i warto je wypróbować.

Plusy:
- ładna kolorystyka
- trwałe
- wygodne w nakładaniu
- pięknie prezentują się na powiece
- można nimi ładnie wycieniować oko

Minusy:
- brokat się osypuje

Polecam!

Prawdziwy Kosmetyk Wszech Czasów:

-piękne kolory
-mega trwałe
-nie obsypują się
-świetnie się rozprowadzają i mieszają
-ładnie napigmentowane

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

WARTO BYŁO WYŁOŻYĆ

cienie drogie trzeba przyznać ale nie żałuję, piękne kolory, niepowtarzalne, cudna konsystencja nie osypują się pięknie się łączą i są trwałe urban decay zaćmił mi kochanego inglota a nawet mac, polecam dziewczyny warto uzbierać i to cudo posiadać :D

Używam tego produktu od:miesiac

rewelacyjna

Nie dość że cienie są przepiękne, kolorystyka świetnie dobrana, można tworzyć naprawdę różne i piękne makijaże, to cienie trzymają się bez bazy - kilkanaście godzin! nie do zdarcia :) na załamaniu powieki nic się nie dzieje, cienie są nietknięte nawet późnym wieczorem :)
I mimo że brokat się trochę osypuje (taka już jego natura) to zdecydowanie ta paletka to moje KWC. Polecam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc