Garnier, Czysta Skóra Active [Pure Active], Exfo-Brusher Wash (Peeling ze szczoteczką)

Peeling brusher to skuteczny peeling ze specjalną obrotową szczoteczką która doskonale oczyszcza i odblokowuje pory i zaskórniki.Kremowa formuła pomaga usunąc wszelkie niedoskonalości, nie podrażniając skóry.

Nic nadzwyczajnego.

Plusy:
-Fajne uczucie świeżości.
-Mięciuteńka szczoteczka.
-Wydajny.

Minusy:
-Ciężki w wydobyciu.
-Nie działa na niedoskonałości.
-Bez użycia po jakimś czasie po nim kremu potrafi ciągać lecz nie od razu. Nie jest to zbytnie ściągnięcie.

Czy poleciłabym ten kosmetyk?
Myślę, że jeśli ktoś chce mieć czystą buzie i odświeżoną przy użyciu miłej w dotyku szczoteczki to jak najbardziej tak lecz nie za tą cenę. W tej ceni kupimy coś lepszego lub tańszego.
Niestety WCALE NIE DZIAŁA NA DOSKONAŁOŚCI.

Nie robi tego co producent opisuje.

ZWYKLACZEK.

Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

to jest to!

Cóż, może sam żel nie jest taki rewelacyjny, ale w połączeniu z miękką szczoteczką...działa cuda! :D Mam tłustą cerę i pory zatykają mi się nawet gdy nie mam żadnych kosmetyków na twarzy i myję ją co 3 godziny... takiego kosmetyku potrzebowałam! Rzeczywiście stosowany co 1-2 dni może wysuszać i podrażniać skórę, ale raz czy dwa na tydzień każdej twarzy przyda się porządne oczyszczenie :)

PLUSY

+NAPRAWDĘ oczyszcza
+odtyka pory
+wydajny(pół roku go męczę a on się trzyma!)
+włoski szczoteczki są mięciutkie i nie podrażniają
+łatwy,higieniczny dozownik wewnątrz szczoteczki

MINUSY

-cena trochę za wysoka,ale starcza na dłuuuugo długo ;)
-szczoteczka z czasem żółknie i się zniekształca

Ilość zużytych opakowań: jedno-prawie całe

serio?!

Gdyby nie ta \'bajerancka\' szczoteczka to żel kosztował by pewnie grosze bo jest tak samo beznadziejny jak sama szczoteczka. Po użyciu mam okropnie ściągniętą, błyszczącą skóre. Bez tonika i kremu nie obejdzie się. Zaraz po użyciu moja skóra wydziela jeszcze więcej sebum i zaraz się cała błyszcze. Nie widzę różnicy w oczyszczeniu cery. Kosmetyk miał działąć na niedoskonałości i ŚLADY PO NICH. Prędzej bym powiedziała że po zastosowaniu mam bardziej nierówny koloryt twarzy niż przed. Szczoteczka nie działa. Cały ten mechanizm jest niewygodny. Lepiej kupić sobie jakiś dobry żel i osobno szczoteczkę do twarzy.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

pomysł dobry, ale...

gorzej z resztą. Co z tego, że do opakowania produktu dodadzą efektowny bajer, skoro sam żel jest do kitu. A nie raz dawałam mu kolejną szansę. Nawet przy ograniczonym do 2-3 razy w tygodniu użyciu, podrażnia i przesusza cerę, powoduje bardzo nieprzyjemne uczucie ściągnięcia. Bez intensywnie nawilżającego kremu ani rusz. Porów nie oczyszcza, nie likwiduje niedoskonałości. Tylko ta szczoteczka przypadła mi do gustu.

Plusy:
- fajny pomysł ze szczoteczką,
- bardzo wydajny.

Minusy:
- powoduje ściągniecie skóry po użyciu,
- nie spełnia obietnic producenta,
- nieporęczny,
- za drogi.

Używam tego produktu od: 0,5 roku z przerwami

Zły

Kusiły mnie reklamy jak to cudownie ma oczyszczać, więc poszłam i kupiłam. Szczególnie mnie ta szczoteczka fascynowała, bo wydawało mi się, że może faktycznie będzie fajna na zaskórniki. Ale ogólnie były to pieniądze wyrzuconoe w błoto.

PLUSY:

+ Wydajny (a to też minus, jesli chciałoby się go z czystym sumieniem dokończyć, wyrzucić i zapomnieć, że istnieje)

MINUSY:

- Nie jest wart swojej ceny
- Wysusza
- Szczoteczka jest do niczego (jesli ktoś chciałby spróbować naprawdę dobrej szczoteczki do oczyszczania twarzy to polecam tę z Be Beauty, dostępną w Rossmanie - to jest PRAWDZIWA szczoteczka)
- Zapach jest bardzo chemiczny
- Powoduje wysyp pryszczy (próbowałam i przy użyciu szczoteczki -> fail, i myjąc buzię palcami z wyciśniętym na nie żelem -> kolejny fail)
- Opakowanie wcale nie jest poręczne i źle się go używa przy myciu

Dawałam mu kilka szans i za każdym razem tak samo poniewierał mi skórę, więc ostatnio już go wyrzuciłam, choć jeszcze sporo mi go zostało.

Używam tego produktu od: Ponad rok, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1

wiecej szkody niz pozytu

Niestety.. Totalna porazka Garnier\'a!
Kosmetyk zamiast rozprawiac sie z pryszczami sprawia ze jest ich coraz wiecej. Po prostu je roznosi po buzi. Bardzo ale to bardzo wysusza skore. Wiec nie moge go uzywac przy mojej tlustej cerze a juz ci ze skora sucha z pewnoscia nie.

Jedynym plusem jest t ze jest wydajny. Ale chodzi tutaj o walke z pryswczami chyba wiec wg mnie nie ma to nic do rzeczy. Na moja kolezanke zadzialal tak samo wiec mam jeszcze poparcie swojej tezy!

Używam tego produktu od: nie pamietam kiedy to bylo
Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Badziewie!

Nie kupujcie tego.

Żel jest strasznie nieporęczny. Ciężko się wydobywa. Okropnie wysusza, a szczoteczka jest gumowa i bardziej drapie niż pilinguje.
Jego używanie nie daje żadnych pozytywnych rezultatów. Skóra się przesusza, jest zaczerwieniona, podrażniona. Pilinguje bardzo marnie, wolę zwykłą rękawicę z rossmanna (oczywiście jeśli chodzi o dekolt i plecy).

Produkt ten zalega mi w łazience. Od około pół roku próbuję go zużyć do dekoltu i skóry na plecach. Jest niestety dosyć wydajny toteż wykończenie jego zajmie mi wieki.

NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie, dosłownie je męczę

nie warto

Okropnie wysusza, nie dając przy tym żadnych pozytywnych efektów. Plusem może być szczoteczka, którą można wykorzystać z innym produktem.

Garnier brusher skutecznie wyleczył mnie ze stosowania kosmetyków tej firmy i dał jeszcze jeden powód do przerzucenia się na bardziej naturalne :)

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

nie dał wymarzonego efektu

produkt nie nadaje się do częstego użytku, ponieważ natłuszcza skórę.
używany kilka razy w miesiącu daje efekt świeżości, nic poza tym.
osobiście mi nie pomógł, nie usunął zaskórników i doprowadził do nadmiernego przetłuszczania się twarzy.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

Unikatowy

Peeling otrzymałam w prezencie. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ marzyłam o nim od dłuższego czasu.
Nigdy wcześńiej nie spotkałam się z produktem tego typu, tzn. że funkcję peelingujących drobinek przejmuje miękka szczoteczka.
Prezent okazał się trafiony i peeling służy mi do dziś. Używam go raz a tydzień lub dwa tygodnie. Oto jego zalety i wady:

Plusy:
+dobrze oczyszcza
+odświeża
+wygładza
+likwiduje większość zaskórników
+dobra konsystencja
+wydajność

Minusy:
-szczypie w oczy
-delikatnie przesusza
(trzeba natychmiast zastosować krem, aby pozbyć się nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

Bez rewelacji

Nie czyni żadnych cudów. Myje twarz i tyle. Nie poczułam żadnego oczyszczenia.
Zdecydowanie nie kupię więcej. Bo w tej cenie jest wiele innych skuteczniejszych produktów.
Plusem jest ładny zapach i to, że radzi sobie z doszorowaniem makijażu ;>

Ilość zużytych opakowań: 1 nieskończone

może być

Plusy:
-fajnie oczyszcza
-wydajny
-dobrze się pieni
-skóra jest po nim gładka (nie po pierwszym użyciu, ale po kilku)
-bardzo delikatna szczoteczka, fajny sposób aplikacji

Minusy:
-drogi
-wysusza gdy jest często stosowany, a gdy jest rzadko stosowany nie jest sam w sobie wystarczającym peelingiem

Używam tego produktu od: rok

polecam!

Używam tego produktu odkąd pojawił się w drogeriach i wciąż do niego wracam bo jestem z niego zadowolona. Skóra po nim jest gładka jak pupa niemowlaka :D rozwiązanie ze szczoteczką jak dla mnie genialne nie trzeba dotykać twarzy i świetnie się rozprowadza. Często można trafić na promocyjną cenę dlatego przed kupnem nowego opakowania sprawdzam dostępność w różnych drogeriach i często w którejś jest przeceniony. Polecam!

Używam tego produktu od: odkąd pojawił się w drogeriach
Ilość zużytych opakowań: kilka