Powiększ Clinique, Anti - Blemish Solutions, Fond de Teint Liquide Formule SOS [Liquid Makeup] (Podkład korygujący)

Zgłaszająca osoba: justyna453

Płynny podkład korygujący i zapobiegający wypryskom CLINIQUE z serii Anti-Blemish Solutions. Lekki, beztłuszczowy podkład w płynie o przedłużonej trwałości. Natychmiast wygładza skórę, nadając jej równomierny odcień, a po dłuższym stosowaniu specjalnie dobrana mieszanka aktywnych składników pomaga niwelować powstawanie zaskórniaków i wyprysków.
Odblokowuje pory w skórze, ma działanie odświeżające i lekko chłodzące, pielęgnuje wrażliwą i suchą skórę.
Przeznaczony do każdego rodzaju skóry z problemem wyprysków i zaskórniaków.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy.

/s/

• Zdecydowanie nie dla mnie
  • Zdecydowanie nie jest to mój typ, dałam mu dwie szanse, ponieważ zasugerowałam się pochlebnymi opiniami. Ale w moim konkretnym przypadku był to błąd.

Plusy:
    +dobre krycie

Minusy:
    -ostry zapach,
    -zatyka pory,
    -wysusza cere,
    -znikome działanie przeciwtrądzikowe,
    -stosunkowo drogi kosmetyk.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe - 30 ml

Chcesz pochwalić zeberi za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Cieszę się, że odkryłam ten produkt mimo, że jego cena jest wysoka, a nawet bardzo.

Jest lekki, a zarazem całkiem dobrze kryjący, ma świetny jasy kolor 01 idealny dla blond bladzioszków, skóra oddycha pod nim, swietnie niweluje błyszczenie skóry, przypudrowany vichy dermablendem wlasciwie nie wymaga poprawek przez cały dzień Kocham, Kocham i będę kupować dopóki nie znajdę lepszego

+lekkii
    +przeciwtrądzikowy
    +nie zapychający
    +kolory w dziesiątke
    +wydaaaajny ( wystarczył na ponad pół roku codziennego stosowania)

-dla osoób z licznymi przebrawieniami potrzeba dwie/trzy warstwy , jednak krycie da się budować bez efektu maski
    -BRAK FILTRU
    -cena

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Chcesz pochwalić milagros_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład idealny dla mojego typu cery
  • Nie ma podkładów idealnych dla każdego typu cery, jednak ten w moim przypadku sprawdza się znakomicie i jest niezastąpiony.

Mam cerę trądzikową (torbiel), wrażliwą, tłustą w strefie T, jednak bardzo podatną na warunki atomosferyczne (szczególnie w zimie - kaloryfery, mróz itp) i z jednej strony potrzebuję matu a z drugiej dobrego nawilżenia, bo w przeciwnym wypadku skóra schodzi mi płatami i wyglądam jak potwór.

Podkład całkowicie spełnia moje wymagania - dobrze kryje (nie potrzeba korektora), poprawia cere w wypadku mojego rodzaju trądzika, matuje ale też nawilża.

Wart swojej ceny. Próbowałam go zastąpić podkładem podobnym, ale o 100 zł tańszym i skończyło się tym, że musiałam dokupić drogi krem i tonik. Natomiast ten podkład nie wymaga nawilżania skóry, ma krem sam w sobie.

PLUSY
    -dobre krycie
    -lekki
    -trwały, ladne satynowe wykończenie
    -nie tworzy efektu maski, nie zostawia smóg, dobrze dopasowany fantastycznie wtapia się w cerę
    -nawilża, nie uwydatnia suchych skórek
    -nie uczula; nie tyle naprawia cerę, co powstrzymuje dalszy rozwój trądziku
    -fajna oszczędna pompka, wyciska produkt do samego końca, nie wylewa się

MINUSY:
    -cena. 150 zł na 3 miesiące to jednak spory wydatek. połowę taniej i kupowałabym bez wyrzutów
    -wydajność. jak wyżej, na zrobienie jednej warstwy potrzebuję kilku pompek. opakowanie starcza na ok 3 miesiące. to za krótko w stosunku do ceny.

Podsumowując - dla cery torbielowej, wrażliwej, mieszanej, potrzebującej krycia, nawilżenia i matu jednocześnie ideał. Tylko ta cena...

Ilość zużytych opakowań: nie liczę, z 15?

Chcesz pochwalić Ppapuga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Zużyłam jedno opakowanie, odpowiadał mi odcień, więc postanowiłam kupić drugie na okres zimowy. To był jednak błąd.
    Produkt mocno wysusza skórę, ma intensywny alkoholowy zapach, wydaje mi się, że zapycha pory. Na mojej twarzy "pęka", co jest szczególnie uciążliwe zimą, podczas niskich temperatur.
    Dodatkowym minusem, bardzo dużym jest jego cena oraz opakowanie- niezbyt higieniczne, nieestetyczne.

Do plusów mogę zaliczyć tylko odcień, który całkiem dobrze dopasowuje się do koloru mojej cery.

Zużywam go jako korektor punktowy i tu sprawdza się całkiem dobrze- wysusza tylko tam, gdzie go nałożę

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić sunsilk za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie warto
  • Zakupiłam ten podkład w zastępstwie za Vichy Dermablend który jest ciężki i mocno kryjący. Chciałam coś lekkiego, bo po doprowadzeniu mojej twarzy do stanu w miarę normalnego nie chciałam już męczyć skóry czyms tak mocnym jak dermablend. Zależało mi na tym żeby stan cery sie nie pogorszył więc wybrałam clinique anti blemish solutions. Producent obiecał regulację wydzielanie sebum nie wysuszając przy tym buzi. Niestety ani jedno ani drugie nie miało miejsca, bo buzia mi się błyszczała, po utrwaleniu pudrem co prawda po kilku godz ale jednak. Jeśli chodzi o zapach, to faktycznie jest on mocno alkoholowy, ale mi to nie robi różnicy. Krycie lekkie do średniego. Trwałość bardzo dobra, na mojej buzi trzyma się cały dzień. Używając jego nie pojawiały mi się jakieś niespodzianki na twarzy więc szkód nie wyrządzał, no może poza tym że wysuszał cerę, podkreślał suche skórki i miałam wrażenie że po jego nałożeniu wygladałam na zmęczoną, twarz była taka poszarzała, niezdrowa. Ogólnie za takie pieniądze to szczerze nie polecam.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić LuZa za czytelną i pomocną recenzję?
  • wyrzucone pieniądze w błoto/ złudna nadzieja
  • Witam,

ostatnio pilnie poszukiwałam podkładu do twarzy trądzikowej wrażliwej. Niestety od jakiegoś czasu z pięknej suchej skóry zamieniłam się w trądzikowego potworka.
    Skuszona pochlebnymi recenzjami na temat tego podkładu, pobiegłam do douglasa i viola za 140 zł był mój. Przekonana,że zmieni wygląd moje skóry- czyli zakryje co trzeba i nawilży gdzie trzeba, okazał się być koszmarnie niewdzięczny.
    - osadza się w zmarszczkach, podkreśla karykaturalnie suche skórki po kremach na trądzik
    - po jakimś czasie przebijają zaczerwienienia.....

No co u licha się dzieje? Dałam za podkład tyle pieniędzy a on nie robi nic oprócz lekkiego przykrycia zmian?!....Zdecydowanie jestem nim rozczarowana, i z pewnością przerzucę się na podkłady z pharmaceris albo iwostinu z apteki! Tego już za wiele!

Ilość zużytych opakowań: 1op

Chcesz pochwalić playdoh29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, choc nie idealny
  • Jest to produkt, który jak większośc posiada swoje wady, jak i zalety. Zaliczam go do tych "lepszych fluidów", których do tej pory używałam.

Do jego zalet z pewnością należą :
    +dostatecznie dobre krycie
    +matowy efekt(bez konieczności używania pudrów)
    +trwałośc
    + odcienie (ja akurat trafiłam na idealny-fresh ivory)
    + nie "zapycha"
    +nie towrzy smug
    +łatwo jest go rozprowadzic (lepszy efekt przy użyciu zwilżonego uprzednio pędzla)

+/- za cenę.

Jednak pomimo zalet, nie spełnia obietnic producenta
    -nie poprawia kondycji/stanu skóry
    - nie jest tak lekki , jak powinien, przy założeniu, że jest on Anti Blemish
    - mam wrażenie, że przy dłuższym stosowaniu delikatnie wysusza skórę
    -absolutnie nie nawilża

Używam tego produktu od: półtora roku.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anabelljoanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiódł moje oczekiwania.
  • Zbierałam się bardzo długo do tej recenzji.
    Niestety dalej nie potrafię jednoznacznie ocenić tego podkładu.
    Czasem jestem zadowolona, innego razu już nie.

Zacznijmy od początku:
    Cena moim zdaniem jest zbyt wysoka jak na taki produkt.
    Ma bardzo dziwną konsystencje. Trzeba bardzo szybko go rozcierać, inaczej mamy dramat na twarzy.
    Zapach mi osobiście przeszkadza ( zbyt alkoholowy)
    Co do krycia? Moim zdaniem jest słabe. Nie mam jakoś bardzo dużo do tuszowania, ale nawet z pojedynczymi wypryskami sobie ni radzi.
    Czasami jestem zadowolona z efektu końcowego- taka ładna, promienna buzia, a innym razem mam wrażenie jakby była ziemista i lekko pomarańczowa.
    Dużym minusem dla mnie jest fakt, że pod koniec opakowania produkt znacznie ciemnieje, choć mieszałam go od początku.
    Jak dla mnie jest kompletnie niewydajny.
    Ni dość, że jedną warstwą nie zakrywa niczego, to drugiej nie da rady dołożyć, gdyż powstają plamy, to jeszcze całkiem spora ilość jest potrzebna, żeby ładnie rozprowadzić go na całej twarzy.

Cóż, rewelacji nie ma, w tej półce cenowej można znaleźć coś o wiele bardziej sensownego

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ExtraordinaryGirl8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba mój najgorszy podkład
  • Podkład jest bardzo cięzki, zatyka pory, wysusza skórę, waży się. A co najśmieszniejsze uczula mnie, po zmyciu go moja skóra jest cała czerwona i podrażniona.
    \nZdecydowanie odradzam.

Chcesz pochwalić xelenax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart swojej ceny
  • Fluid jest świetny dla cery problematycznej. Moja cera bardzo szybko reaguje na źle dobrany kosmetyk. Przy clinique skóra wręcz zdrowiała. Krycie nie jest idealne i długotrwałe, ale coś za coś. Jeśli komuś zależy na stanie skóry niż na całkowitym zakamuflowaniu tego co na niej jest to jest strzał w dziesiątkę!
    Jest bardzo wydajny.

Chcesz pochwalić mgda667 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij