Powiększ Clinique, Anti Blemish Solutions, Liquid Makeup (Fond de Reint Fluide) (Podkład korygujący)

Zgłaszająca osoba: justyna453

Płynny podkład korygujący i zapobiegający wypryskom CLINIQUE z serii Anti-Blemish Solutions. Lekki, beztłuszczowy podkład w płynie o przedłużonej trwałości. Natychmiast wygładza skórę, nadając jej równomierny odcień, a po dłuższym stosowaniu specjalnie dobrana mieszanka aktywnych składników pomaga niwelować powstawanie zaskórniaków i wyprysków.
Odblokowuje pory w skórze, ma działanie odświeżające i lekko chłodzące, pielęgnuje wrażliwą i suchą skórę.
Przeznaczony do każdego rodzaju skóry z problemem wyprysków i zaskórniaków.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy.

/s/

• Wart swojej ceny
  • Fluid jest świetny dla cery problematycznej. Moja cera bardzo szybko reaguje na źle dobrany kosmetyk. Przy clinique skóra wręcz zdrowiała. Krycie nie jest idealne i długotrwałe, ale coś za coś. Jeśli komuś zależy na stanie skóry niż na całkowitym zakamuflowaniu tego co na niej jest to jest strzał w dziesiątkę!
    Jest bardzo wydajny.

Chcesz pochwalić mgda667 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do suchej skóry
  • Zaczęłam testować ten podkład, ponieważ nie podpasował on mojej mamie. Niestety do mojej cery również się nie nadaje. Widocznie koryguje niedoskonałości tylko na skórze tłustej lub mieszanej;
    + konsystencja, którą dobrze się rozprowadza;
    + przyjemny zapach;
    - prawie w ogóle nie matuje, nie kryje (1-2h)
    - za wysoka cena w stosunku do jakości;
    - zapycha pory; pojawiają się wypryski;
    - trudno się go usuwa;
    - tworzy smugi; spływa z twarzy; powstają nierównomierne plamy;
    - brudzi ubranie;
    - słaby kolor, wygląda trochę sztucznie i tworzy efekt maski;
    - nie jest lekki, czuć go na twarzy;

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić dzoanax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC! wreszcie!
  • Ten podkład jest dla mnie absolutnym hitem.

Odcień 02 jest idealnym odcieniem, pierwszy raz mi się udało znaleźć taki kolor. Idelanie się stapia ze skórą.

Kryje wszystko!!! nawet czerwone zmiany trądzikowe.

Nie potrzebuję ani korektora ani pudru w kamieniu.

Matuje na minimum 6 godzin (co dla mnie jest rekordem).

Jest wspaniały. Uwielbiam Clinique ale ten podkład to ich hit. Polecam jeżeli szukasz kryjącego ale nie zapychającego podkładu do cery trądzikowej.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić nati105 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • A mialo byc tak pieknie...
  • To chyba najdziwniejszy podklad jeki kiedykolwiek mialam, pelen paradoksow:

- podklad wyglada ladnie na zadbaniej cerze: to fakt, ale podklad jest przeznaczony do problemowej! nie rozumiem tego zjawiska
    - podklad powinien leczyc skore: mi zniszczyl i wysuszyl
    - podklad jest tak silny, ze przy mojej tlustej skorze musze silnego kremu nawilzajacego uzyc zanim go rozprowadze
    - wchodzi w pory i zatyka je!! (nie pomogaja maseczki oczyszczajace itp)

- ale za to matuje niemozliwie dobrze!!!
    - dlugo sie utrzymuje
    - odcien mam idealny dla mnie "fresh ivory 20", zadny inny odcien innych marek i fluidow do tej pory mi tak nie pasowal jak ten (uwielbiam odcienie cliniqua)
    - bardzo bardzo wydajny
    - super krycie, wystarczy jedna warstwa

To dobry podklad, ale nie do codziennego uzytku.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno do polowy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JausR za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia...
  • Zacznę od tego ze moja skóra jest dość trudna, a do tego po spustoszeniu jakiego dokonał na mojej twarzy duet Triple Active (krem) i podkład Estee Lauder Double Wear w leczeniu, więc szukałam podkładu dobrze kryjącego ( duet o którym wspomniałam wczesniej ponowił powrót trądziku bliznowatego z którego myslałam że sie już wyleczyłam) ale i lekkiego, który nie zapcha mojej skóry. nie liczyłam na żaden cud nawilżenia, bo takiego podkładu chyba nie ma.
    Skuszona opiniami na wizażu, poszłam pełna nadzieji do drogerii, zakupić pierwszy raz produkt Clinique...
    Po paru użyciach mogę co nie co już o nim napisac:
    Tak więc plusy:
    + lekki, nie czuje sie go na buzi
    + nie wydaje mi się żeby cerze szkodził, używam teraz co prawda maśći Akneroxid 5%, więc niespodzianki nie wyskakują, ale też nie wydaje mi się żeby ten podkład powodował nowe.
    +pierwszy efekt po nałożeniu jest naprawdę satysfakcjonujący (jednakże skóra musi być dobrze nawilżona żeby taki efekt osiągnąć)
    i to by było na tyle jeśli chodzi o plusy, teraz minusy:
    - cena
    - trwałość (za taką cene spodziewałam sie czego lepszego) jednakże musze powiedzieć że podczas jego użytowania miałam takie dni, może niewiele kiedy trzymał się prawie cały dzień. W upalne dni natomiast nie ma się co łudzić schodzi czy raczej spływa już po chwili.
    - krycie: Producent obiecuję średni stopień krycia...no coż, tak jak mówiłam porobiły Mi się ogromne blizny po związku z Estee Lauder Doubel Wear, więc potrzebuje dobrego krycia, a w tym przypadku podkładu Clinique musze nałożyć naprawdę bogata ilość żeby osiągnąć satysfakcjonujący efekt.
    - Efekt maski: Jak wcześniej wspominiałam o ilości...kiedy chce czy raczej musi się go nałozyć więcej robi na twarzy obrzydliwy tynk, a kolor zamiast z naturalnego ( mam odcień fresh ivory) robi się taki jak cegła!!!

Tak więc szaanowne Wizażanki, w mojej opini ten podkład jest dobry dla pań które mają drobne niedoskonałośći, albo czasami nawracające, bo je zamaskuję, dla bardziej problematycznej cery odpada, chyba że użyje się korektora.
    Na pewno bedą z niego zadowolone osoby o zdrowej cerze, które chcą tylko wyrównać koloryt, i nie zaszkodzić , albo nie zapchać przy tym skóry.
    Dla Mnie na chwilę obecną raczej nie...ale będe o nim pamiętać kiedy przyjdą lepsze dni dla mojej buzi

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LittleAnne za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • lekki, nie zapycha porów, bardzo dobrze matuje, jest wydajny, również dostosowany do bardzo jasnej karnacji, godny polecenia.
    Jedynym minusem to niestety cena.

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić domkaa93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny,jednak drogi
  • Podkład jest cudowny:lekki, a jednocześnie kryjący,długo się utrzymuje i nie zapycha,nieźle matuje,nie wymaga pudru.Jakość tego produktu jest bardzo dobra,jednak cena jest trochę za wysoka jak dla mnie.Opakowanie średnio poręczne,zapach raczej nie wyczuwalny.Był to najlepszy podkład,jakiego używałam,może jeszcze kiedyś kupie,ale w promocji.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PSYHOPat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super podkład!
  • Witam, podkładzik jest super, mam odcien 04 fresh vanilia, używam pod niego kamuflażu artdeco na drobne zmiany i sińce pod oczami a na to wszystko puder transparentny Vichy dermablend i róż na policzki. I nigdy nie miałam tak pięknęj buzki, chętniej robie sobie różne fryzury, wysokie koki itd tak pięknie wygląda skóra. To prawda, że podkład wygląda dobrze na wypięlęgnowanej buzi, więc jej nawilżenie to podstawa przy makijażu z tym podkładem.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Amelia xxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny.
  • Na początku zaznaczę od tego, że nie używam tego podkładu na co dzień. Od czasu do czasu gdy wymaga tego jakieś spotkanie służbowe podbieram go siostrze. Przyznam, że jest to jeden z niewielu podkładów, który po przetestowaniu byłabym skłonna kupić. Podkładów regularnie nie używam już od dłuższego czasu, ale ten jest na prawdę przyjemny. Oto plusy:
    +lekka konsystencja
    +najjaśniejszy kolor dobrze stapia się nawet z bardzo jasną cerą i nie odcina się
    +nie podostawia smug
    +nie ściera się nierównomiernie
    +nie ciemnieje
    +strefa T nie tłuści się, a policzki nie są przesuszone
    +dzięki kwasowi w składzie wysusza istniejące niedoskonałości, nałożyłam go raz gdy miałam dwa zaskórniki, a po całym dniu były one zagojone i wysuszone - super sprawa
    +nie zapycha
    +nie powoduje powstawania zaskórników

Jedyne do czego mogę się przyczepić to, to, że nie współgra mi z żadną bazą jaką mam ani Benefit, ani Sephora ani MUFE. Wygląda na nich ciężko i jest bardzo widoczny szczególnie na nosie.

Nie widzę innych wad. Uważam, że podkład ten jest wart kupna. Myślę, że jeśli miałabym już zacząć na stałe używać podkładów znów to byłby to ten.Używam tego produktu od: 2 miesiące - około 10 aplikacjiIlość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić klodek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!!!
  • Podkład rewelacyjny,dobrze kryje wszelkie niedoskonałości,łagodny zapach.Przy cerze mieszanej trądzikowej sprawdził się doskonale.Maskuje wszelkie niedoskonałości,cera zostaje matowa.Jedyny minusik to taki, że jak za tą cenę podkład powinien być trwalszy niż 5-6 godzin Mimo to gorąco polecam!!!

Używam tego produktu od: stycznia 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1, 3o ml

Chcesz pochwalić callista87 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij