Powiększ Clinique, Anti Blemish Solutions, Liquid Makeup (Fond de Reint Fluide) (Podkład korygujący)

Zgłaszająca osoba: justyna453

Płynny podkład korygujący i zapobiegający wypryskom CLINIQUE z serii Anti-Blemish Solutions. Lekki, beztłuszczowy podkład w płynie o przedłużonej trwałości. Natychmiast wygładza skórę, nadając jej równomierny odcień, a po dłuższym stosowaniu specjalnie dobrana mieszanka aktywnych składników pomaga niwelować powstawanie zaskórniaków i wyprysków.
Odblokowuje pory w skórze, ma działanie odświeżające i lekko chłodzące, pielęgnuje wrażliwą i suchą skórę.
Przeznaczony do każdego rodzaju skóry z problemem wyprysków i zaskórniaków.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy.

/s/

• raczej nie warto
  • Zakupiłam ten podkład w zastępstwie za Vichy Dermablend który jest ciężki i mocno kryjący. Chciałam coś lekkiego, bo po doprowadzeniu mojej twarzy do stanu w miarę normalnego nie chciałam już męczyć skóry czyms tak mocnym jak dermablend. Zależało mi na tym żeby stan cery sie nie pogorszył więc wybrałam clinique anti blemish solutions. Producent obiecał regulację wydzielanie sebum nie wysuszając przy tym buzi. Niestety ani jedno ani drugie nie miało miejsca, bo buzia mi się błyszczała, po utrwaleniu pudrem co prawda po kilku godz ale jednak. Jeśli chodzi o zapach, to faktycznie jest on mocno alkoholowy, ale mi to nie robi różnicy. Krycie lekkie do średniego. Trwałość bardzo dobra, na mojej buzi trzyma się cały dzień. Używając jego nie pojawiały mi się jakieś niespodzianki na twarzy więc szkód nie wyrządzał, no może poza tym że wysuszał cerę, podkreślał suche skórki i miałam wrażenie że po jego nałożeniu wygladałam na zmęczoną, twarz była taka poszarzała, niezdrowa. Ogólnie za takie pieniądze to szczerze nie polecam.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić LuZa za czytelną i pomocną recenzję?
  • wyrzucone pieniądze w błoto/ złudna nadzieja
  • Witam,

ostatnio pilnie poszukiwałam podkładu do twarzy trądzikowej wrażliwej. Niestety od jakiegoś czasu z pięknej suchej skóry zamieniłam się w trądzikowego potworka.
    Skuszona pochlebnymi recenzjami na temat tego podkładu, pobiegłam do douglasa i viola za 140 zł był mój. Przekonana,że zmieni wygląd moje skóry- czyli zakryje co trzeba i nawilży gdzie trzeba, okazał się być koszmarnie niewdzięczny.
    - osadza się w zmarszczkach, podkreśla karykaturalnie suche skórki po kremach na trądzik
    - po jakimś czasie przebijają zaczerwienienia.....

No co u licha się dzieje? Dałam za podkład tyle pieniędzy a on nie robi nic oprócz lekkiego przykrycia zmian?!....Zdecydowanie jestem nim rozczarowana, i z pewnością przerzucę się na podkłady z pharmaceris albo iwostinu z apteki! Tego już za wiele!

Ilość zużytych opakowań: 1op

Chcesz pochwalić playdoh29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, choc nie idealny
  • Jest to produkt, który jak większośc posiada swoje wady, jak i zalety. Zaliczam go do tych "lepszych fluidów", których do tej pory używałam.

Do jego zalet z pewnością należą :
    +dostatecznie dobre krycie
    +matowy efekt(bez konieczności używania pudrów)
    +trwałośc
    + odcienie (ja akurat trafiłam na idealny-fresh ivory)
    + nie "zapycha"
    +nie towrzy smug
    +łatwo jest go rozprowadzic (lepszy efekt przy użyciu zwilżonego uprzednio pędzla)

+/- za cenę.

Jednak pomimo zalet, nie spełnia obietnic producenta
    -nie poprawia kondycji/stanu skóry
    - nie jest tak lekki , jak powinien, przy założeniu, że jest on Anti Blemish
    - mam wrażenie, że przy dłuższym stosowaniu delikatnie wysusza skórę
    -absolutnie nie nawilża

Używam tego produktu od: półtora roku.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anabelljoanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiódł moje oczekiwania.
  • Zbierałam się bardzo długo do tej recenzji.
    Niestety dalej nie potrafię jednoznacznie ocenić tego podkładu.
    Czasem jestem zadowolona, innego razu już nie.

Zacznijmy od początku:
    Cena moim zdaniem jest zbyt wysoka jak na taki produkt.
    Ma bardzo dziwną konsystencje. Trzeba bardzo szybko go rozcierać, inaczej mamy dramat na twarzy.
    Zapach mi osobiście przeszkadza ( zbyt alkoholowy)
    Co do krycia? Moim zdaniem jest słabe. Nie mam jakoś bardzo dużo do tuszowania, ale nawet z pojedynczymi wypryskami sobie ni radzi.
    Czasami jestem zadowolona z efektu końcowego- taka ładna, promienna buzia, a innym razem mam wrażenie jakby była ziemista i lekko pomarańczowa.
    Dużym minusem dla mnie jest fakt, że pod koniec opakowania produkt znacznie ciemnieje, choć mieszałam go od początku.
    Jak dla mnie jest kompletnie niewydajny.
    Ni dość, że jedną warstwą nie zakrywa niczego, to drugiej nie da rady dołożyć, gdyż powstają plamy, to jeszcze całkiem spora ilość jest potrzebna, żeby ładnie rozprowadzić go na całej twarzy.

Cóż, rewelacji nie ma, w tej półce cenowej można znaleźć coś o wiele bardziej sensownego

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ExtraordinaryGirl8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba mój najgorszy podkład
  • Podkład jest bardzo cięzki, zatyka pory, wysusza skórę, waży się. A co najśmieszniejsze uczula mnie, po zmyciu go moja skóra jest cała czerwona i podrażniona.
    \nZdecydowanie odradzam.

Chcesz pochwalić xelenax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart swojej ceny
  • Fluid jest świetny dla cery problematycznej. Moja cera bardzo szybko reaguje na źle dobrany kosmetyk. Przy clinique skóra wręcz zdrowiała. Krycie nie jest idealne i długotrwałe, ale coś za coś. Jeśli komuś zależy na stanie skóry niż na całkowitym zakamuflowaniu tego co na niej jest to jest strzał w dziesiątkę!
    Jest bardzo wydajny.

Chcesz pochwalić mgda667 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do suchej skóry
  • Zaczęłam testować ten podkład, ponieważ nie podpasował on mojej mamie. Niestety do mojej cery również się nie nadaje. Widocznie koryguje niedoskonałości tylko na skórze tłustej lub mieszanej;
    + konsystencja, którą dobrze się rozprowadza;
    + przyjemny zapach;
    - prawie w ogóle nie matuje, nie kryje (1-2h)
    - za wysoka cena w stosunku do jakości;
    - zapycha pory; pojawiają się wypryski;
    - trudno się go usuwa;
    - tworzy smugi; spływa z twarzy; powstają nierównomierne plamy;
    - brudzi ubranie;
    - słaby kolor, wygląda trochę sztucznie i tworzy efekt maski;
    - nie jest lekki, czuć go na twarzy;

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić dzoanax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC! wreszcie!
  • Ten podkład jest dla mnie absolutnym hitem.

Odcień 02 jest idealnym odcieniem, pierwszy raz mi się udało znaleźć taki kolor. Idelanie się stapia ze skórą.

Kryje wszystko!!! nawet czerwone zmiany trądzikowe.

Nie potrzebuję ani korektora ani pudru w kamieniu.

Matuje na minimum 6 godzin (co dla mnie jest rekordem).

Jest wspaniały. Uwielbiam Clinique ale ten podkład to ich hit. Polecam jeżeli szukasz kryjącego ale nie zapychającego podkładu do cery trądzikowej.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić nati105 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • A mialo byc tak pieknie...
  • To chyba najdziwniejszy podklad jeki kiedykolwiek mialam, pelen paradoksow:

- podklad wyglada ladnie na zadbaniej cerze: to fakt, ale podklad jest przeznaczony do problemowej! nie rozumiem tego zjawiska
    - podklad powinien leczyc skore: mi zniszczyl i wysuszyl
    - podklad jest tak silny, ze przy mojej tlustej skorze musze silnego kremu nawilzajacego uzyc zanim go rozprowadze
    - wchodzi w pory i zatyka je!! (nie pomogaja maseczki oczyszczajace itp)

- ale za to matuje niemozliwie dobrze!!!
    - dlugo sie utrzymuje
    - odcien mam idealny dla mnie "fresh ivory 20", zadny inny odcien innych marek i fluidow do tej pory mi tak nie pasowal jak ten (uwielbiam odcienie cliniqua)
    - bardzo bardzo wydajny
    - super krycie, wystarczy jedna warstwa

To dobry podklad, ale nie do codziennego uzytku.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno do polowy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JausR za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia...
  • Zacznę od tego ze moja skóra jest dość trudna, a do tego po spustoszeniu jakiego dokonał na mojej twarzy duet Triple Active (krem) i podkład Estee Lauder Double Wear w leczeniu, więc szukałam podkładu dobrze kryjącego ( duet o którym wspomniałam wczesniej ponowił powrót trądziku bliznowatego z którego myslałam że sie już wyleczyłam) ale i lekkiego, który nie zapcha mojej skóry. nie liczyłam na żaden cud nawilżenia, bo takiego podkładu chyba nie ma.
    Skuszona opiniami na wizażu, poszłam pełna nadzieji do drogerii, zakupić pierwszy raz produkt Clinique...
    Po paru użyciach mogę co nie co już o nim napisac:
    Tak więc plusy:
    + lekki, nie czuje sie go na buzi
    + nie wydaje mi się żeby cerze szkodził, używam teraz co prawda maśći Akneroxid 5%, więc niespodzianki nie wyskakują, ale też nie wydaje mi się żeby ten podkład powodował nowe.
    +pierwszy efekt po nałożeniu jest naprawdę satysfakcjonujący (jednakże skóra musi być dobrze nawilżona żeby taki efekt osiągnąć)
    i to by było na tyle jeśli chodzi o plusy, teraz minusy:
    - cena
    - trwałość (za taką cene spodziewałam sie czego lepszego) jednakże musze powiedzieć że podczas jego użytowania miałam takie dni, może niewiele kiedy trzymał się prawie cały dzień. W upalne dni natomiast nie ma się co łudzić schodzi czy raczej spływa już po chwili.
    - krycie: Producent obiecuję średni stopień krycia...no coż, tak jak mówiłam porobiły Mi się ogromne blizny po związku z Estee Lauder Doubel Wear, więc potrzebuje dobrego krycia, a w tym przypadku podkładu Clinique musze nałożyć naprawdę bogata ilość żeby osiągnąć satysfakcjonujący efekt.
    - Efekt maski: Jak wcześniej wspominiałam o ilości...kiedy chce czy raczej musi się go nałozyć więcej robi na twarzy obrzydliwy tynk, a kolor zamiast z naturalnego ( mam odcień fresh ivory) robi się taki jak cegła!!!

Tak więc szaanowne Wizażanki, w mojej opini ten podkład jest dobry dla pań które mają drobne niedoskonałośći, albo czasami nawracające, bo je zamaskuję, dla bardziej problematycznej cery odpada, chyba że użyje się korektora.
    Na pewno bedą z niego zadowolone osoby o zdrowej cerze, które chcą tylko wyrównać koloryt, i nie zaszkodzić , albo nie zapchać przy tym skóry.
    Dla Mnie na chwilę obecną raczej nie...ale będe o nim pamiętać kiedy przyjdą lepsze dni dla mojej buzi

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LittleAnne za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij