Powiększ Clinique, Anti - Blemish Solutions, Fond de Teint Liquide Formule SOS [Liquid Makeup] (Podkład korygujący)

Zgłaszająca osoba: justyna453

Płynny podkład korygujący i zapobiegający wypryskom CLINIQUE z serii Anti-Blemish Solutions. Lekki, beztłuszczowy podkład w płynie o przedłużonej trwałości. Natychmiast wygładza skórę, nadając jej równomierny odcień, a po dłuższym stosowaniu specjalnie dobrana mieszanka aktywnych składników pomaga niwelować powstawanie zaskórniaków i wyprysków.
Odblokowuje pory w skórze, ma działanie odświeżające i lekko chłodzące, pielęgnuje wrażliwą i suchą skórę.
Przeznaczony do każdego rodzaju skóry z problemem wyprysków i zaskórniaków.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy.

/s/

• Farsa.....
  • -waży się
    -nie stapia się z cerą
    -wysusza
    -ZAPYCHA PORY,MAM TWARZ CAŁĄ W PODSKÓRNYCH KROSTKACH

+dobrze kryje

To jedyny plus, ale wszystkie minusy go dyskfalifikują.
    Żegnaj "drogi"(dosłownie) bublu

Używam tego produktu od: 2015

Chcesz pochwalić badcat7777 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo fajny podkład dla cery mieszanej
  • Używam tego podkładu codziennie, już prawie dwa miesiące. Jest na prawdę dobry, oceniam go na mocne cztery gwiazdki. To co w nim lubię to:

+ jest lekki ale dalej ma całkiem porządne krycie, efekt można stopniować przy czym buzia i tak wygląda bardzo naturalnie, świeżo i o to chodzi
    + poręczne opakowanie, higieniczne, lekkie, świetne na wyjazdy, aplikator łatwo dozuje odpowiednią ilość produktu
    + konsystencja dobra, łatwo się rozprowadza i dobrze współgra z pędzlem, na buzi w miarę szybko zasycha
    + nie ma filtra (dla mnie osobiście to jest zaleta ale pewnie dla niektórych będzie to wada)
    + przypudrowany właściwie nie wymaga poprawek w ciągu dnia, ewentualnie wieczorem lub w środku dnia można go lekko przypudrować w strefie T, ale oprócz tego i tak wygląda bardzo dobrze i bardzo naturalnie
    + jest całkiem wydajny, używam go już tyle czasu a zużycia raczej jeszcze nie widać

Do jego wad zaliczyć można to, że nie jest to podkład długotrwały, a przynajmniej nie na tyle na ile bym chciała jak za tą cenę. Poza tym nie sądzę żeby ten podkład pomagał w zwalczeniu niedoskonałości bo nie zauważyłam takiego działania ale przynajmniej lekko matowi skórę. Nie nadaje sie raczej dla osób ze skórą suchą, będzie ją dodatkowo wysuszał.

Podsumowując: na co dzień świetne rozwiązanie dla posiadaczek cery mieszanej w kierunku do tłustej - i tutaj go szczerze polecam.
    Nie jest to jednak podkład na specjalne wyjścia, nie ma efektu wow i do zakupu w tym celu go odradzam.

Jest dobry, jestem z niego zadowolona, ale to jeszcze nie jest mój KWC.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

Chcesz pochwalić VanillaBlonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny podkład!
  • Jeden z najlepszych podkładów, z jakim miałam do czynienia!

Moje zmiany trądzikowe/potrądzikowe są mocno widoczne, dlatego naprawdę trudno mi znaleźć idealny podkład. Ten służył mi wiernie przez kilka miesięcy, podczas których byłam nim wprost zachwycona.

+ Zapewniał fajne krycie
    + Kolor IDEALNY (najjaśniejszy)
    + Trwały bardzooo!
    + Wydajny

Jednak niestety
    - Drogi, wiadomo
    - Wysusza mocno

Dlatego, kiedy już doprowadzę skórę do stanu używalności po ekstremalnym przesuszeniu, to na pewno jeszcze na różne okazje skorzystam z tego podkładu, bo teraz już wiem, że do codziennego użytku się nie nadaje no, chyba że na MEGAmocno nawilżający krem, czy coś..

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić kiszak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 31 raz(y)
  • mówię mu nie
  • miał korygować i poprawiac stan skóry a mnie wysuszył, zapchał i spowodował wysyp podskórnych krostek :/ podziękowałam panu za współpracę.
    Fakt, że kryje idealnie i to bez efektu maski, ładnie się stapia ze skórą i ogólnie jest przyzwoity w używaniu, to jednak spowodował więcej złego niż było korzyści z jego używania. Do tego nie posiada żadnego filtra a ja nie lubię dodatkowo jeszcze na krem pod podkład kłaść coś przeciwsłonecznego.
    niestety bo napaliłam się na niego ale nie będzie moim KWC, w ogóle nie będzie moim :/

Chcesz pochwalić Verri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie dla mnie
  • Zdecydowanie nie jest to mój typ, dałam mu dwie szanse, ponieważ zasugerowałam się pochlebnymi opiniami. Ale w moim konkretnym przypadku był to błąd.

Plusy:
    +dobre krycie

Minusy:
    -ostry zapach,
    -zatyka pory,
    -wysusza cere,
    -znikome działanie przeciwtrądzikowe,
    -stosunkowo drogi kosmetyk.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe - 30 ml

Chcesz pochwalić zeberi za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Cieszę się, że odkryłam ten produkt pomimo jego ceny, która jest wysoka, a nawet bardzo.

Podkład jest lekki, a zarazem całkiem dobrze kryjący, ma świetny jasny kolor 01, idealny dla blond bladzioszków, skóra pod nim oddycha, swietnie niweluje błyszczenie, przypudrowany vichy dermablendem wlasciwie nie wymaga poprawek przez cały dzień Kocham, Kocham i będę kupować kolejne buteleczki

+lekki
    +przeciwtrądzikowy
    +nie zapychający
    +kolory w dziesiątke
    +wydaaaajny ( wystarczył na ponad pół roku codziennego stosowania)

-dla osoób z licznymi przebrawieniami potrzeba dwie/trzy warstwy w tych problematycznych miesjacach , jednak krycie da się budować bez efektu maski
    -BRAK FILTRA
    -cena

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Chcesz pochwalić milagros_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład idealny dla mojego typu cery
  • Nie ma podkładów idealnych dla każdego typu cery, jednak ten w moim przypadku sprawdza się znakomicie i jest niezastąpiony.

Mam cerę trądzikową (torbiel), wrażliwą, tłustą w strefie T, jednak bardzo podatną na warunki atomosferyczne (szczególnie w zimie - kaloryfery, mróz itp) i z jednej strony potrzebuję matu a z drugiej dobrego nawilżenia, bo w przeciwnym wypadku skóra schodzi mi płatami i wyglądam jak potwór.

Podkład całkowicie spełnia moje wymagania - dobrze kryje (nie potrzeba korektora), poprawia cere w wypadku mojego rodzaju trądzika, matuje ale też nawilża.

Wart swojej ceny. Próbowałam go zastąpić podkładem podobnym, ale o 100 zł tańszym i skończyło się tym, że musiałam dokupić drogi krem i tonik. Natomiast ten podkład nie wymaga nawilżania skóry, ma krem sam w sobie.

PLUSY
    -dobre krycie
    -lekki
    -trwały, ladne satynowe wykończenie
    -nie tworzy efektu maski, nie zostawia smóg, dobrze dopasowany fantastycznie wtapia się w cerę
    -nawilża, nie uwydatnia suchych skórek
    -nie uczula; nie tyle naprawia cerę, co powstrzymuje dalszy rozwój trądziku
    -fajna oszczędna pompka, wyciska produkt do samego końca, nie wylewa się

MINUSY:
    -cena. 150 zł na 3 miesiące to jednak spory wydatek. połowę taniej i kupowałabym bez wyrzutów
    -wydajność. jak wyżej, na zrobienie jednej warstwy potrzebuję kilku pompek. opakowanie starcza na ok 3 miesiące. to za krótko w stosunku do ceny.

Podsumowując - dla cery torbielowej, wrażliwej, mieszanej, potrzebującej krycia, nawilżenia i matu jednocześnie ideał. Tylko ta cena...

Ilość zużytych opakowań: nie liczę, z 15?

Chcesz pochwalić Ppapuga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Zużyłam jedno opakowanie, odpowiadał mi odcień, więc postanowiłam kupić drugie na okres zimowy. To był jednak błąd.
    Produkt mocno wysusza skórę, ma intensywny alkoholowy zapach, wydaje mi się, że zapycha pory. Na mojej twarzy "pęka", co jest szczególnie uciążliwe zimą, podczas niskich temperatur.
    Dodatkowym minusem, bardzo dużym jest jego cena oraz opakowanie- niezbyt higieniczne, nieestetyczne.

Do plusów mogę zaliczyć tylko odcień, który całkiem dobrze dopasowuje się do koloru mojej cery.

Zużywam go jako korektor punktowy i tu sprawdza się całkiem dobrze- wysusza tylko tam, gdzie go nałożę

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić sunsilk za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie warto
  • Zakupiłam ten podkład w zastępstwie za Vichy Dermablend który jest ciężki i mocno kryjący. Chciałam coś lekkiego, bo po doprowadzeniu mojej twarzy do stanu w miarę normalnego nie chciałam już męczyć skóry czyms tak mocnym jak dermablend. Zależało mi na tym żeby stan cery sie nie pogorszył więc wybrałam clinique anti blemish solutions. Producent obiecał regulację wydzielanie sebum nie wysuszając przy tym buzi. Niestety ani jedno ani drugie nie miało miejsca, bo buzia mi się błyszczała, po utrwaleniu pudrem co prawda po kilku godz ale jednak. Jeśli chodzi o zapach, to faktycznie jest on mocno alkoholowy, ale mi to nie robi różnicy. Krycie lekkie do średniego. Trwałość bardzo dobra, na mojej buzi trzyma się cały dzień. Używając jego nie pojawiały mi się jakieś niespodzianki na twarzy więc szkód nie wyrządzał, no może poza tym że wysuszał cerę, podkreślał suche skórki i miałam wrażenie że po jego nałożeniu wygladałam na zmęczoną, twarz była taka poszarzała, niezdrowa. Ogólnie za takie pieniądze to szczerze nie polecam.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić LuZa za czytelną i pomocną recenzję?
  • wyrzucone pieniądze w błoto/ złudna nadzieja
  • Witam,

ostatnio pilnie poszukiwałam podkładu do twarzy trądzikowej wrażliwej. Niestety od jakiegoś czasu z pięknej suchej skóry zamieniłam się w trądzikowego potworka.
    Skuszona pochlebnymi recenzjami na temat tego podkładu, pobiegłam do douglasa i viola za 140 zł był mój. Przekonana,że zmieni wygląd moje skóry- czyli zakryje co trzeba i nawilży gdzie trzeba, okazał się być koszmarnie niewdzięczny.
    - osadza się w zmarszczkach, podkreśla karykaturalnie suche skórki po kremach na trądzik
    - po jakimś czasie przebijają zaczerwienienia.....

No co u licha się dzieje? Dałam za podkład tyle pieniędzy a on nie robi nic oprócz lekkiego przykrycia zmian?!....Zdecydowanie jestem nim rozczarowana, i z pewnością przerzucę się na podkłady z pharmaceris albo iwostinu z apteki! Tego już za wiele!

Ilość zużytych opakowań: 1op

Chcesz pochwalić playdoh29 za czytelną i pomocną recenzję?