Powiększ Clinique, Anti Blemish Solutions, Liquid Makeup (Fond de Reint Fluide) (Podkład korygujący)

Zgłaszająca osoba: justyna453

Płynny podkład korygujący i zapobiegający wypryskom CLINIQUE z serii Anti-Blemish Solutions. Lekki, beztłuszczowy podkład w płynie o przedłużonej trwałości. Natychmiast wygładza skórę, nadając jej równomierny odcień, a po dłuższym stosowaniu specjalnie dobrana mieszanka aktywnych składników pomaga niwelować powstawanie zaskórniaków i wyprysków.
Odblokowuje pory w skórze, ma działanie odświeżające i lekko chłodzące, pielęgnuje wrażliwą i suchą skórę.
Przeznaczony do każdego rodzaju skóry z problemem wyprysków i zaskórniaków.
Beztłuszczowy, niekomedogenny, bezzapachowy.

/s/

• Chwalona: 2 raz(y)
  • A mialo byc tak pieknie...
  • To chyba najdziwniejszy podklad jeki kiedykolwiek mialam, pelen paradoksow:

- podklad wyglada ladnie na zadbaniej cerze: to fakt, ale podklad jest przeznaczony do problemowej! nie rozumiem tego zjawiska
    - podklad powinien leczyc skore: mi zniszczyl i wysuszyl
    - podklad jest tak silny, ze przy mojej tlustej skorze musze silnego kremu nawilzajacego uzyc zanim go rozprowadze
    - wchodzi w pory i zatyka je!! (nie pomogaja maseczki oczyszczajace itp)

- ale za to matuje niemozliwie dobrze!!!
    - dlugo sie utrzymuje
    - odcien mam idealny dla mnie "fresh ivory 20", zadny inny odcien innych marek i fluidow do tej pory mi tak nie pasowal jak ten (uwielbiam odcienie cliniqua)
    - bardzo bardzo wydajny
    - super krycie, wystarczy jedna warstwa

To dobry podklad, ale nie do codziennego uzytku.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno do polowy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JausR za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia...
  • Zacznę od tego ze moja skóra jest dość trudna, a do tego po spustoszeniu jakiego dokonał na mojej twarzy duet Triple Active (krem) i podkład Estee Lauder Double Wear w leczeniu, więc szukałam podkładu dobrze kryjącego ( duet o którym wspomniałam wczesniej ponowił powrót trądziku bliznowatego z którego myslałam że sie już wyleczyłam) ale i lekkiego, który nie zapcha mojej skóry. nie liczyłam na żaden cud nawilżenia, bo takiego podkładu chyba nie ma.
    Skuszona opiniami na wizażu, poszłam pełna nadzieji do drogerii, zakupić pierwszy raz produkt Clinique...
    Po paru użyciach mogę co nie co już o nim napisac:
    Tak więc plusy:
    + lekki, nie czuje sie go na buzi
    + nie wydaje mi się żeby cerze szkodził, używam teraz co prawda maśći Akneroxid 5%, więc niespodzianki nie wyskakują, ale też nie wydaje mi się żeby ten podkład powodował nowe.
    +pierwszy efekt po nałożeniu jest naprawdę satysfakcjonujący (jednakże skóra musi być dobrze nawilżona żeby taki efekt osiągnąć)
    i to by było na tyle jeśli chodzi o plusy, teraz minusy:
    - cena
    - trwałość (za taką cene spodziewałam sie czego lepszego) jednakże musze powiedzieć że podczas jego użytowania miałam takie dni, może niewiele kiedy trzymał się prawie cały dzień. W upalne dni natomiast nie ma się co łudzić schodzi czy raczej spływa już po chwili.
    - krycie: Producent obiecuję średni stopień krycia...no coż, tak jak mówiłam porobiły Mi się ogromne blizny po związku z Estee Lauder Doubel Wear, więc potrzebuje dobrego krycia, a w tym przypadku podkładu Clinique musze nałożyć naprawdę bogata ilość żeby osiągnąć satysfakcjonujący efekt.
    - Efekt maski: Jak wcześniej wspominiałam o ilości...kiedy chce czy raczej musi się go nałozyć więcej robi na twarzy obrzydliwy tynk, a kolor zamiast z naturalnego ( mam odcień fresh ivory) robi się taki jak cegła!!!

Tak więc szaanowne Wizażanki, w mojej opini ten podkład jest dobry dla pań które mają drobne niedoskonałośći, albo czasami nawracające, bo je zamaskuję, dla bardziej problematycznej cery odpada, chyba że użyje się korektora.
    Na pewno bedą z niego zadowolone osoby o zdrowej cerze, które chcą tylko wyrównać koloryt, i nie zaszkodzić , albo nie zapchać przy tym skóry.
    Dla Mnie na chwilę obecną raczej nie...ale będe o nim pamiętać kiedy przyjdą lepsze dni dla mojej buzi

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LittleAnne za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • lekki, nie zapycha porów, bardzo dobrze matuje, jest wydajny, również dostosowany do bardzo jasnej karnacji, godny polecenia.
    Jedynym minusem to niestety cena.

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić domkaa93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny,jednak drogi
  • Podkład jest cudowny:lekki, a jednocześnie kryjący,długo się utrzymuje i nie zapycha,nieźle matuje,nie wymaga pudru.Jakość tego produktu jest bardzo dobra,jednak cena jest trochę za wysoka jak dla mnie.Opakowanie średnio poręczne,zapach raczej nie wyczuwalny.Był to najlepszy podkład,jakiego używałam,może jeszcze kiedyś kupie,ale w promocji.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PSYHOPat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super podkład!
  • Witam, podkładzik jest super, mam odcien 04 fresh vanilia, używam pod niego kamuflażu artdeco na drobne zmiany i sińce pod oczami a na to wszystko puder transparentny Vichy dermablend i róż na policzki. I nigdy nie miałam tak pięknęj buzki, chętniej robie sobie różne fryzury, wysokie koki itd tak pięknie wygląda skóra. To prawda, że podkład wygląda dobrze na wypięlęgnowanej buzi, więc jej nawilżenie to podstawa przy makijażu z tym podkładem.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Amelia xxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny.
  • Na początku zaznaczę od tego, że nie używam tego podkładu na co dzień. Od czasu do czasu gdy wymaga tego jakieś spotkanie służbowe podbieram go siostrze. Przyznam, że jest to jeden z niewielu podkładów, który po przetestowaniu byłabym skłonna kupić. Podkładów regularnie nie używam już od dłuższego czasu, ale ten jest na prawdę przyjemny. Oto plusy:
    +lekka konsystencja
    +najjaśniejszy kolor dobrze stapia się nawet z bardzo jasną cerą i nie odcina się
    +nie podostawia smug
    +nie ściera się nierównomiernie
    +nie ciemnieje
    +strefa T nie tłuści się, a policzki nie są przesuszone
    +dzięki kwasowi w składzie wysusza istniejące niedoskonałości, nałożyłam go raz gdy miałam dwa zaskórniki, a po całym dniu były one zagojone i wysuszone - super sprawa
    +nie zapycha
    +nie powoduje powstawania zaskórników

Jedyne do czego mogę się przyczepić to, to, że nie współgra mi z żadną bazą jaką mam ani Benefit, ani Sephora ani MUFE. Wygląda na nich ciężko i jest bardzo widoczny szczególnie na nosie.

Nie widzę innych wad. Uważam, że podkład ten jest wart kupna. Myślę, że jeśli miałabym już zacząć na stałe używać podkładów znów to byłby to ten.Używam tego produktu od: 2 miesiące - około 10 aplikacjiIlość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić klodek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!!!
  • Podkład rewelacyjny,dobrze kryje wszelkie niedoskonałości,łagodny zapach.Przy cerze mieszanej trądzikowej sprawdził się doskonale.Maskuje wszelkie niedoskonałości,cera zostaje matowa.Jedyny minusik to taki, że jak za tą cenę podkład powinien być trwalszy niż 5-6 godzin Mimo to gorąco polecam!!!

Używam tego produktu od: stycznia 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1, 3o ml

Chcesz pochwalić callista87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...
  • Pomimo kilku wad ciagle wracam do niego z pokora przekonana, ze nic lepszego nie ma. Calkiem dobrze kryje i trzyma mat wiec pewnie dlatego moja mieszana cera go lubi. Rzecz najwazniejsza - nie powoduje u mnie powstawania wypryskow, nie zapycha, nie niszczy na dluzsza mete skory jak np DW. Dobrze wspolpracuje z roznymi korektorami i pudrami wykonczeniowymi. Ma dobra konsystencje, nie splywa i nie wazy sie.
    Odcienie powalajace nie sa - 1 za jasna, 2 za ciemna w zimie dlatego musze mieszac oba. Na pierwszy rzut oka sprawiaja wrazenie 'tynkowych', ale ocieplaja sie na twarzy.
    Podklad nie wtapia sie idealnie w skore wiec trzeba uwazac z aplikacja, ale tez nie robi plam, no chyba ze ktos jest wyjatkowo niezdolny
    Przetestowalam juz cale multum podkladow, ale na razie nie widze godnego nastepcy.

Używam tego produktu od: kilkunastu miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić LouLou25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • w poszukiwaniu idealnego podkładu próbowałam naprawde wielu - Revlon Colorstay, Rimmel Match Perfection, True Match L'oreala, Healthy Mix Bourjois, Revlon Photoready, Benefit Hello Flawless...

każdy z tych podkladow wygladal na mojej cerze okropnie, nienaturalnie, świecił sie strasznie, kiedys nie wyobrazalam sobie wyjscia z domu bez przypudrowania. choc wiekszosc z wymienionych podkladow matu nie obiecuje, to nawet Colorstay mnie nie matowił, choć cerę mam mieszaną nie przetluszczajaca sie jakoś bardzo

aż wreszcie znalazłam Clinique Anti-Blemish, jedyny który mnie zmatowił i do tego wyglądał naturalnie. obawialam sie ze najjasniejszy odcień 01 Fresh Alabaster moze byc za ciemny, ale jest bardzo jasny. akurat dla mnie mógłby być odrobinę bardziej żółty, ale też świnki z nikogo na pewno nie zrobi odcień jest zdrowy, neutralny, dopasowuje sie. do tego podklad nie zbiera sie w zmarszczach, co robi 90% podkładów

cena do najniższych nie należy, ale ten podkład dla mnie naprawde był jakimś objawieniem, różnica w wykończeniu i jakości w porównaniu z innymi diametralna, z chęcią kolejny raz zapłacę tyle za kolejną tubkę bo wiem, że jest tego wart a podkład to dla mnie jeden z ważniejszych kosmetyków

kolejnym plusem jest higieniczna tubka, poręczne, lekkie opakowanie które zawsze można rozciąć.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić juuulka27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Podkład ma dobre krycie, zmatowienie średnie, dla mnie nie trwały, po całym dniu podkład zostaje jedynie na obrzeżach twarzy. Na pewno zapobiega powstawaniu wyprysków i łagodzi istniejące. Podkład ma datę ważności dwa lata po otwarciu jednak już po roku podkład szybko utleniał się na twarzy i był bardzo ciemnny a miałam kolor najjaśniejszy. Na pewno nie kupię ponownie, za taką cenę znam lepsze.
    Mam cerę mieszaną

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić natiii90 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij