Cle de Peau, Concealer (Kremowy korektor w sztyfcie)

Cle de Peau, Concealer (Kremowy korektor w sztyfcie)

Ulubiony korektor Kim Kardashian,wyróżniony przez amerykańskką edycję magazynu InStyle; pochodzi z ekskluzywnej linii produkowanej przez Shiseido. Formuła tego kryjącego sztyftu wzbogacona została o specjalny składnik nawilżający delikatną skórę pod oczami, co zapobiega przesuszeniom i podkreśleniu zmarszczek. Zapewnia idealne krycie cieni, wyprysków i niedoskonałości.Występuje w czterech odcieniach: Ivory, Ocher, Beige, Honey.

Skład: Titanium Dioxide, Hydrogenated Polydecene, Cyclomethicone, Mica, Kaolin, CI 77492, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Paraffin, Sodium Magnesium Silicate, CI 77491, Polyethylene, Sorbitan Sesquiisostearate, Glycerin, Barium Sulfate, Copernicia Cerifera (carnauba) Wax, Microcrystalline Wax (Cera Microcristallina), Peg-10 dimethicone, Phytosteryl Macadamiate, CI 77499, Water, Synthetic Fluorphlogopite, Butylene Glycol, Polysilicone-5, Tocopheryl, Fragrance, Tocopheryl Acetate, Aluminium Hydroxide, Alcohol, Aluminium Distearate, Dimethicone, Triethoxysilyethyl Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Rosa Roxburghii Fruit Extract, Sodium Acetylated Hyaluronate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Prunus Speciosa Leaf Extract, Bht

Cena: ok. 240zł / 5g
/s/

Dobry ale nie az tak za ta cene!

Dobry ,porzadny korektor-tyle
. Rzeczywiscie kryje a przy tym jest prawie niewidoczny. Zamkniety w pieknym opakowaniu ale ja wole zdecydowanie zaplacic za to co zawiera opakowanie a nie jak wyglada.
To jest kremowy korektor, z ktorym wcale nie jest latwo pracowac! Owszem jesli jestesmy mlode, piekne z cera 20 latki borykajacej sie z cieniami pod oczami-ten korektor bedzie idealnym.
Niestety jesli pojawiaja sie juz pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki i skora pod oczami jest widocznie ciensza-to juz czar pryska.
Po pierwsze korektor jest mega gesty, trzeba go najlepiej rozgrzac w palcach i wklepac. Mozna tez nalozyc go pedzelkiem ale wowczas efekt bedzie slabszy-moim zdaniem oczywiscie. Korektor mozenie nie powchodzi w zmarszczki ale jednak je podkresli :( Mysle ze "winna" jest jego sucha konsystencja zwyczajnie za malo "nawilzajaca " dla oka 40 latki. Nie mam jakichs powaznych zmarszczek pod oczami ale on wyglada pod moim okiem zwyczajnie..zwyczajnie-czyli nic specjalnego a juz na pewno nie za 75euro!
Na szczescie kupilam go na targach kosmetykow u kobitki, ktora miala stoisko Cle de peau za wynegocjowana cene 22 euro ufff-a i tak uwazam ze przeplacilam. Korektor w pedzelku armaniego czy nawet Narsa Creamy sa duzo tansze i nie bojmy sie tego powiedziec-lepsze.
Mam kolor ivory ,ktory w opakowaniu jest dosc ciemny ale na twarzy jest bardzo jasny. Korektor nie za bardzo nadaje sie na niedoskonalosci czy przebarwienia-zwyczajnie ich nie przykrywa.
Jedyny plus to wydajnosc,ladne opakowanie i to ze w ciagu dnia nie zmienia swoich wlasciwosci-u mnie kiepsko rano wyglada i tak samo wyglada wieczorem.
Ja niestety nie polecam bo uwazam ze za taka cene powinnam otrzymac cos duzo ,duzo lepszego

najgenialniejszy kosmetyk ewer

O Kim Kardashian można mówić wszystko: że jest taka, śmaka i owaka, że pustak, że napompowana, że głupia itp. Ale wszystkie zgodzimy się z jednym: ZAWSZE MA PERFEKCYJNY MAKIJAŻ. I wygląda w nim genialnie. I od kiedy gdzieś przeczytałam, że na swoje straszne cienie pod oczami Kim stosuje korektor Cle de Peau, to wiedziałam, że kiedyś ten kosmetyk wpadnie w moje ręce.

I wreszcie go mam! Kupiony na jednym z lotnisk w południowo - wschodniej Azji, za straszliwe pieniądze (ze łzami w oczach wklepywałam pin przy kwocie 260 zł na wyświetlaczu terminala płatności, ta cena to masakra za taką minimalną ilość kosmetyku...). No ale raz się żyje (jako w miarę ładna kobieta ;) ).

Żeby sprawę wyjaśnić na wstępie: nie mam cieni pod oczami. Tzn. mam, ale spokojnie mogłabym wyjść na ulicę bez makijażu i co mniej wprawne oko nie zauważyłoby, że makijażu nie mam. Aczkolwiek JA WIEM, że te cienie pod tymi oczami są, są fioletowo - zielonkawe, psują mi nastrój i ogólnie NIE CHCĘ ICH MIEĆ. I Cle de Peau "znika mi je" w taki sposób, że jestem zachwycona.

Korektor jest zamknięty w przepięknym, granatowym, metalowym etui podobnym do etui szminki. Mam kolor Ivory, najjaśniejszy, który w opakowaniu wygląda na dość ciemny, ale to tylko pozory. Do rzeczy.

Korektor ma zbitą, twardą konststencję sztyftu, nakładam go pędzlem do korektora EM: przeciagam tym pędzlem RAZ po powierzchni kosmetyku i przeciągam drugi raz pod okiem. I umieram z zachwytu. Cień przykryty TOTALNIE, nie widać, żebym miała cokolwiek pod okiem, korektor jest tak miałki, że aż niewidoczny! Naprawdę, zawsze myślałam, że to bujda, że makijaż może być niwidoczny, ale tego korektora naprawdę NIE WIDAĆ. NIE WIDAĆ TAK CIENIA, JAK I KOREKTORA. Po prostu jaby mi cień magicznie zniknął z twarzy. Korektor jest tak miałki, tak gładziutki, że chyba wchodzi w najmniejsze pory przykrywając fioletową zieloność cienia i wtpaia się genialnie w skórę. Jednocześnie nie wchodzi w zmarszczki (nic mi się nie roluje), nie wysusza (a wręcz od kiedy go używam, wydaje mi się, że moja skóra pod oczami jest zmiękczona) i trwa, uwaga - 3 DNI. Sprawdzone, specjalnie go nie zmywałam, i dopiero po 3 dniach zaczął schodzić.

Czyli podsumowując: cień przykryty kolorystycznie IDEALNIE do odcienia mojej skóry, okolica oka jest minimalnie rozświetlona i odświeżona, a skóra pod oczami nawilżona.

Kosmetyk absolutnie genialny. Wart każdej złotówki. Jest okrutnie wydajny i pewnie starczy mi na lata, ale przy najbliższej okazji i tak zrobię zapas.

Kim Kardashian rulez, po raz kolejny (bo perfumy też ma ta dziewczyna genialne).

Ideał

Co prawda nie mam problemu z cieniami pod oczami,ale uwielbiam kiedy skóra pod oczami jest poprostu jaśniejsza wtedy oczy nabierają swieżości i błysku.

Dlatego szukałam czegoś co byłoby po 1. dostatecznie jasne by mogłobyć jaśniejsze od mojego podkładu
po 2. czegoś co po czasie by nie ciemniało przez co efekt swieżości trwał dłużej.

Ten produkt spełnił te dwa oczekiwania ma fajną konsystencję,łatwo się go rozprowadza,nie ciemnieje cały czas mam jasniejsze "podkówki" pod oczami i to był mój cel który dzięki temu produktowi został osiągniety!!

Kupuję go po trochę niższej cenie niż tu podana bo w przeliczeniu na złotówki jest to między 195-210zł w zależności od kursu dolara,aczkolwiek cena dość spora niestety,choć mnie wystarcza na dość długo :)

Używam tego produktu od: 2lata

Cudowności wielkie

Fakt, jest bardzo drogi. Fakt, jest trudno dostępny.Ale nigdy dotąd nie używałam korektora, który w sposób tak perfekcyjny maskowałby cienie pod oczami ( a że jestem korektoroholiczką, to trochę ich wypróbowałam, zarówno z niższej jak i górnej półki).Ma zaskakująco lekką konsystencję, a przy tym zapewnia idealne krycie niepożądanych, ciemnych podkówek pod oczami; dość rzadkie połączenie. Umożliwia to nakładanie kilku warstw dla osiągnięcia upragnionego efektu bez obawy,że będzie się wyglądało jak podstarzała panda. Gromadzi się w zmarszczkach niemal niezauważalnie. Ponieważ występuje w formie wysuwanego sztyftu, nie ma zagrożenia, że wyschnie czy się zabrudzi. Jest bardzo trwały- wytrzymuje ok. 7, 8 godzin bez konieczności poprawek; jeśli utrwalę go odrobina pudru prawie w ogóle nie znika. Nakładam z reguły nabierając pędzelkem do korektora odpowiednia ilość, ale sprawdza się także wklepywanie palcem po uprzednim rozgrzaniu produktu między opuszkami.Polecam wszystkim wizażankom, które walczą z uporczywymi, nieznośnymi cieniami pod oczami. Cena zaporowa, stąd moje wahanie czy zakupię ponownie, zwłaszcza, że korektor jest wydajny i po kilku miesiącach niewiele z niego ubyło.Ale pewnie tak, bo nie wyobrażam sobie makijażu bez niego.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy