Farmona, Radical, Kompleks odżywczy w ampułkach stymulujący wzrost włosów

Powiększ Farmona, Radical, Kompleks odżywczy w ampułkach stymulujący wzrost włosów

Zgłaszający Recenzent: Władysław

Skondensowana odżywka w ampułkach do skóry głowy zawiera substancje stymulujące porost włosów. Wpływa na lepsze ukrwienie skóry głowy, poprawia metabolizm komórkowy i dotlenianie cebulek włosowych. Wzmacnia i regeneruje nawet najbardziej zniszczone włosy oraz zapobiega ich ponownemu uszkodzeniu.

Skład: aqua, propylene glycol, equisetum arvense extract, glucose, disodium cysteinyl disuccinate, chamomilla recutita extract, rosmarinus officinalis extract, salvia officinalis extract, pinus silvestris needle extract, nasturtium officinale extract, arcitum majus root extract, citrus limonium peel extract, hedera helix extract, calendula officinalis extract, tropaeolum majus extract, laminum album extract, panax ginseng root extract, arginine, acetyl tyrosine, hydrolyzed soy protein, polyquaternium-11, dimethicone copolyol, calcium panthotheanate, zinc gluconate, niancinamide, ornithine HCl, citrulline, glucosamine HCl,biotin, propylele glycol, betula alba extract, polysobrate 20, retinyl palmitate, tocopherol, liloneic acid, PABA, TEA, panthenol, parfum, carbomer, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methyldibromo glutaronitrile (15.11.2008)

Cena: 25 zł / 15 ampułek po 5 ml

• Nie dla mnie
  • Stosowałam się do zaleceń producenta w używaniu tego specyfiku. Osobiście nie zauważyłam żadnej poprawy w kondycji włosów, ani też mi nie urosły jakoś więcej niż zwykle. Dodatkowo ten ziołowy zapach mnie odstraszał.

Używam tego produktu od: Miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić ddarunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, ale na krótko
  • Z wypadaniem włosów staram się walczyć na wszystkie możliwe sposoby. Postanowiłam sięgnąć także po ampułki Radical. Zachęciła mnie zwłaszcza ich cena: w porównaniu z innymi specyfikami tego typu jest ona wyjątkowo przyjemna

Zmniejszenie wypadania włosów zaobserwowałam po około dwóch tygodniach. Co więcej, włosy stały się błyszczące, wyglądały na zdrowsze. Niestety kilka dni po odstawieniu preparatu włosy wróciły do poprzedniego stanu - są matowe i wypadają. Wiem, że moje wypadanie spowodowane jest problemami hormonalnymi, dlatego nie spisuję tego preparatu na straty - myślę, że ampułki pomogą bardziej osobom, u których wypadanie wynika, np. ze złej diety lub nieodpowiedniej pielęgnacji.

Na plus zaliczam wygodny aplikator i delikatny, ziołowy zapach; na minus - zwiększone przetłuszczanie się włosów.

Reasumując, myślę, że warto spróbować tego preparatu. Najważniejsze jest jednak poznanie przyczyny wypadania włosów.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lux_Lisbon za czytelną i pomocną recenzję?
  • czemu nie
  • Po zastosowaniu całej kuracji czyli 30 ampułek mogę stwierdzić, że po około 2-3 miesiącach włosy przestały wypadać. W międzyczasie było różnie, raz wypadało tyle co nic, a następnego dnia znowu dużo. Wielkim plusem jest to, że pojawiło się dużo nowych włosów
    Z dostępnością bywa różnie, cena nie jest wygórowana. Zawartość ampułek ponadto ładnie pachnie

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania x 15 ampułek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agumek za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocne SOS dla zniszczonych włosów
  • Cena mnie bardzo nie dotyczyła, bo oba opakowania dostałam w prezencie.
    Ampułki działają, tylko po pewnym czasie po prostu znudziło mi się ich aplikowanie i robiłam to ze sporymi odstępami czasu, jednak to, co zauważyłam po pierwszym tygodniu mile mnie zaskoczyło.
    Aż się czuło, że tych włosów jest więcej i są w o wiele lepszej kondycji. Zagęściły się. Nie pocierałam mocno wcierając zawartość ampułki, więc nie miałam efektu tapiru, ale nie powodowało to znaczącej różnicy (próbowałam na początku odwrotnie też )

Polecam, we współpracy z resztą serii, tylko uwaga na przesuszające się końce - trzeba pamiętać o odżywce.

Chcesz pochwalić womaninlovee za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Tak, tak i jeszcze raz tak !
  • Ampułki kupiłam w chwili kryzysu włosowego, kiedy to wypadały na potęgę Już po kilku zużytych zauważyłam mniej wypadających włosów a po całej serii wypadało już tylko kilka na dzień To nawet lepiej niż za czasów dzieciństwa kiedy to znajdowałam ich większe ilości :P Dodatkowo ampułki sprawiły że włosy jak szalone zaczęły rosnąć Poleciłabym je każdemu kto boryka się z problem wypadających włosów jednak pod warunkiem że wypadają one z powodu złej pielęgnacji a nie choroby bo wtedy już nawet taki cudowny produkt na niewiele się zda :P

Plusy:
    -działanie
    -cena
    -wygląd
    -wygodne ampułki(można np.2 zabrać w podróż i nie zajmą wiele miejsca)
    -zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 cała seria

Chcesz pochwalić mimi9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, prawie...
  • Ampułki były jednymi z moich pierwszych produktów typowo przeciw wypadaniu włosów i muszę przyznać, że nawet nieźle się sprawdziły

Ampułki znajdują się w tekturowym pudełku, na którym dokładnie opisano ich działanie oraz sposób użycia, który zilustrowano krok po kroku z przodu opakowania. Jedno opakowanie zawiera 15 ampułek oraz aplikator. Ampułka to malutka, szklana buteleczka o pojemności 5ml z czerwoną zawleczką. Aby ją otworzyć należy rozerwać i wyciągnąć zawleczkę. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie w przeciwieństwie do poprzedniej wersji, w której należało przełamać szklaną ampułkę, przez co można było się skaleczyć. Jeśli zostanie nam jeszcze pewna ilość płynu w ampułce, bez problemu możemy ją szczelnie zamknąć wciskając z powrotem zawleczkę. Konsystencja jest wodnista, nietłusta, o zielonkawej barwie. Zapach jest bardzo przyjemny, delikatnie ziołowy, nie męczy podczas aplikacji, a na włosach jest już praktycznie niewyczuwalny. W swoim składzie zawiera wiele ekstraktów m. in. z: szałwi, nagietka, skrzypu, żeń-szenia, rumianku. Rozprowadzenie produktu jest bardzo proste, dzięki załączonemu aplikatorowi, który umożliwia aplikacje płynu bezpośrednio na skórę głowy. Włosy po aplikacji są posklejane, ale po wyschnięciu i delikatnym rozczesaniu nabierają objętości i wolniej się przetłuszczają.

Po około 2 tygodniach zauważalne są pierwsze efekty w postaci ograniczenia wypadania włosów oraz ich ogólnego wzmocnienia. Rzeczywiście wyglądają na delikatnie pogrubione. Po miesięcznej kuracji, którą zaleca producent, włosy są wyraźnie mocniejsze i wypada ich o wiele mniej. Poprawiła się również objętość, która utrzymuje się dość długo po myciu. Niestety nie widzę żadnego wysypu Baby Hair, może tylko kilka nielicznych włosków. W tym przypadku lepiej sprawdzą się inne wcierki. Ampułki nie mają jakiegoś szczególnego wpływu na kondycję włosów, a wręcz mogą je przesuszać przez alkohol w składzie. Na pewno nie nadają się do silnie zniszczonych włosów, ponieważ mogą pogorszyć sprawę, ale na pewno są pomocne przy wypadaniu włosów. Niestety efekty są krótkotrwałe. Po zaprzestaniu kuracji po ok 2-3 tygodniach wypadanie wraca do normy. Są wydajne, 1 ampułka spokojnie wystarczy na 2 użycia, czyli jedno opakowanie starcza na całą miesięczną kurację, dlatego cena jest bardzo rozsądna jak na kurację w ampułkach. Dostępne są w większości aptek (SuperPharm, Cosmedica, DOZ).

Plusy:

- hamuje wypadanie
    - wzmacnia włosy
    - włosy są pogrubione
    - zwiększa objętość
    - hamuje przetłuszczanie
    - opakowanie
    - wydajność
    - cena
    - dostępność

Minusy:

- krótkotrwały efekt
    - brak nowych włosów
    - nie regenerują włosów
    - sklejają włosy
    - alkohol w składzie

Warto wypróbować!

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 2.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić InfallibleLifestyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na mnie nie zadziałał.
  • Postanowiłam dodać swoją recenzję,bo używałam tych ampułek.Miałam swojego czasu problemy z włosami i to poważne(pojawił się prześwit). Dość dużo pozytywnych komentarzy o ampułkach i ich działaniu,szczególnie w zakresie wysypu nowych włosków tzw.baby hair sprawiło że po nie sięgnęłam,jako ostatnią deskę (wtedy) ratunku.Oto moja recenzja:
    -działała tylko przy pierwszym użyciu(działanie opierało się na uczuciu mrowienia na głowie-byłam skłonna nawet uwierzyć,że włosy mi urosną tam,gdzie ich nie było)
    -nie spowodowała wysypu baby hair
    -w stosowaniu neutralna dla włosów i skóry głowy
    -miły jedynie zapach
    Ogólnie szkoda było pieniędzy na ich zakup.Ani nie zaszkodziły,ani nic nie zdziałały.Żeby recenzja była dobra,napiszę że nie miałam żadnych innych problemów zdrowotnych,które hamowałyby działanie ampułek(tarczyca i morfologia dobre).Daję jedną gwiazdkę za zapach i pierwsze wrażenie działania.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie czyli 15 ampułek.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić calia77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny kosmetyk na włosowe problemy
  • Od niedawna zaczęłam lepiej traktować moje włosiny...najpierw były odżywki, potem jeszcze mgiełki ale one wciąż były niezadowolone. Z natury mam w miarę grube i błyszczące włosy ale po farbowaniu zmieniły nieco swoją strukturę. Zaczęły wypadać, łamać się, a ja zrozpaczona szukałam ratunku. Godziny buszowania w necie aż natrafiłam właśnie na Radicala. Poczytałam sobie trochę o nim i zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam zakupić. Kurację rozpoczęłam w połowie marca - pierwsze wrażenia: pozytywne kosmetyk łatwo rozprowadza się na skórze głowy, jak dla mnie ma przyjemny zapach (ale tu akurat może być to kwestia sporna), nieco uciążliwe może być dla których wcieranie go codziennie, ale dla zmotywowanych nie powinno stanowić to problemu Ja jestem silnie zmotywowana i dzień w dzień przed spaniem powtarzałam i powtarzam ten rytuał.
    2 ampułki zużywam w 3 dni, więc ampułki są raczej wydajne. I nareszcie o działaniu: 100% zadowolenia. Na początku przy wcieraniu leciało trochę włosów, ale z biegiem czasu było ich (tych wypadających) coraz mniej i mniej...kondycja włosów poprawiła się już w pierwszym tygodniu - były gładsze, miękkie i bardziej błyszczące. Nawet mój chłopak (stworzenie mało skłonne do komplementów) stwierdził, że włoski są ładniejsze. I najważniejsze: po około 2-3 tygodniach pojawiło się, ku mojej ogromnej radości, na głowie mnóstwo małych, sterczących baby hair. Nie powiem że włosy rosły szybciej, a jeśli już to była to kwestia kilku milimetrów (1-3?) miesięcznie. Ampułki nie spowodowały szybszego przetłuszczania się włosów - u mnie dały efekt wręcz przeciwny. Niewiem jak włosy będą zachowywać się na radicalowym odwyku, ale narazie nie zamierzam im odbierać pożywki
    Podsumowując MOGĘ Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECIĆ wszystkim w jakikolwiek sposób niezadowolonym ze swoich włosów - Radical poprawia ich kondycję i zdecydowanie zmniejsza wypadanie. Teraz kocham moje włosy

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Justilicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa jak Farmona chciała
  • Zacznijmy od opakowania - jest estetyczne, nie można się do niego przyczepić. Podoba mi się rozwiązanie z plastykowym aplikatorem dołączonym do ampułek. Dzięki niemu nakładanie preparatu na skalp jest o wiele bardziej wygodnie niż w przypadku Joanny Rzepy.
    Ilość płynu w jednej ampułce wystarcza na 2-3 razy. Dzięki wspomnianemu wcześniej aplikatorowi, możemy zatkać buteleczkę i odstawić spokojnie do następnego użycia, bez obawy, że coś się wyleje.
    Zapach jest właśnie taki, jak określiły go osoby przede mną - ziołowo - apteczny. Mnie w ogóle nie przeszkadza, przyzwyczaiłam się do niego. Zaryzykuję stwierdzenie, że go lubię - chyba dlatego, że znam kosmetyki, które pachną o wiele gorzej
    Najważniejsza część - efekty. Są widoczne i o dziwo, wcale nie trzeba czekać na nie długo. Po dwóch tygodniach zaobserwowałam maleńkie, prawie że przezroczyste baby hair. Utrzymują się i na chwilę obecną mają już jakieś 1,5 cm. Jeśli zaś chodzi o przyspieszenie wzrostu - przy ziołowej wewnętrznej suplementacji udało mi się osiągnąć blisko dwucentymetrowy przyrost w ciągu dwóch tygodni. Później straciłam rachubę, bo fryzjerka ciachnęła moje pasmo kontrolne.
    W każdym razie - z czystym sumieniem mogę polecić ten preparat.

Ilość zużytych opakowań: 2 zestawy

Chcesz pochwalić MartaWiktoria za czytelną i pomocną recenzję?
  • superrrrrrr i jeszcze raz superrrr!!!
  • Najlepsze ampułki jakie miałam i one naprawdę działają!!!

plusy:
    -cena,
    -dostępność,
    - naprawdę po nich włosy nie wypadają mi już tak szalone jak kiedyś, włosy są gęstsze, zdrowsze, świecą się jak oszalałe
    - użycie ich jest bardzo komfortowe,
    - zapach jest ok,
    Same plusy już zakupiłam następną kurację nimi

Chcesz pochwalić palinkaaa13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Generalnie bardzo polecam, szczegolnie osobom, ktorych wlosy sa cienkie, jest ich malo i wypadaja
  • Zdecydowanie polecam ten produkt. Od dawna borykam sie z wypadajacymi, cienkimi wlosami.
    Plusy
    - wlosy wzmocnione, wyraznie uniesione u nasady
    - mnostwo \'baby hair\'
    - zwiekszona objetosc, wlosy sa grubsze
    - przestaly wypadac
    - bardzo dobrze sie ukladaja
    - bardzo duza wydajnosc, jedna kapsulka wystarcza na 2 razy, dla oszczednych, nawet na 3 ;-)
    Minusy
    - troche wysusza wlosy, ale problem rozwiazuje nalozenie odzywki po umyciu
    Używam tego produktu od: 4 m-cyIlość zużytych opakowań: 2, czyli 30 ampulek

Chcesz pochwalić magdoola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna kuracja, polecam!
  • Byłam z kuracji radicalem bardzo zadowolona, pojawiło mi się mnóstwo małych baby hair, włosy były bardziej zdrowe i błyszczące. Nie powodował przetłuszcczania włosow po aplikacji na noc, co powoduje u mnie Revalid. Pachniał trochę aptecznie, ale nie przeszkadzalo mi to ani trochę. I był bardzo wydajny, bo jedna ampułka starczala mi na 3 aplikacje, mimo że wcierałam go w skórę całej głowy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić amyot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Minął miesiąc kuracji. Wcześniej bardzo wypadały mi włosy, były szorstkie i matowe pomimo starannej pielęgnacji serią z reklamy. A włosy mam bardzo długie i szkoda mi było obcinać. Ampułki kupiłam bez entuzjazmu. Wcierałam w skórę głowy codziennie (pół ampułki). Dziś mogę ocenić efekty: włosy gładkie, błyszczące, grubsze, dłuższe. Przestały wypadać, łamać się, rozdwajać.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 15 ampułek

Chcesz pochwalić Enigmatycznaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna klapa.
  • Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii o tym kosmetyku miałam już nadzieję, że moje włosy się zmienią. Zakupiłam ampułki w doścy wysokiej cenie (45 zł) i się bardzo zawiodłam. Po kuracji włosy były takie jak przed, nadal suche, zniszczone, wzrostu nie zauważyłam a męczyłam się miesiąc z wcieraniem kosmetyku we włosy. Odradzam zakup - jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić madi1996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaskoczyła mnie
  • Kupiłam ten produkt po przeczytaniu wielu komentarzy o artykułów. Cieszyłam się niezmiernie z pierwszych stosowań. Nie mogę powiedzieć że widziałam efekty, co mnie rozczarowało. Zgodnie z zaleceniem zużyłam dwa opakowania. Na samym końcu miałam już dość ciągłego wcierania i wcierania Po ok 2 tyg. od zakończenia wcierek zauważyłam MASE MAŁYCH WŁOSKÓW i to nawet w miejscach GDZIE ICH WCZEŚNIEJ NIE MIAŁAM !! To był dla mnie istny szok
    Na dzień dzisiejszy wcierek nie kupuję, ponieważ uznałam, że już wykonały dobrze swa pracę, teraz ja kontynuuję ojelami i rozmaitymi ziołami

Plusy:
    -działa
    -zapach
    -idealne porcje na jedno użycie
    -dość łatwe stosowanie

Minusy:
    - uważam, że są dość drogie

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paulisska23455 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ma samych pozytywów ale w 99% polecam
  • Kupiłam te ampułki bo strasznie wypadały mi włosy, dodatkowo stosowałam tabletki Doppelherz aktiv Na Włosy i Paznokcie (świetnie działały na paznokcie) oraz szampon przeciw wypadaniu włosów Dermena, także o samym przeciwdziałaniu wypadaniu po ampułkach trudno mi powiedzieć, jednakże:
    Różnice po włosach było widać już po 3 zastosowaniach, nawet mój chłopak sam zauważył mówiąc,że kiedyś były suche a teraz są mięciutkie i ładniej wyglądają. Zaś moje odczucia hmm zakochałam się w moich włosach, nie mogłam się na nie napatrzeć, te ampułki działają cuda, moja przyjaciółka widząc moj zachwyt od razu również zakupiła i także podzieliła się z siostrą tym cudem.
    PLUSY:
    -włosy mega błyszczące
    -zauważalnie mocniejsze i grubsze
    -rzeczywiście dało się zauważyć szybszy ich wzrost (mi ogólnie szybko rosną ale po nich jeszcze lepiej)
    -fajnie sie układały
    MINUSY:
    -rzeczywście podrażniły mi troszke skóre głowy ale to przecież zejdzie
    -ojj cena napewno ja kupiłam za 45zł ale widziałam juz w innej aptece za 36zł
    -początkowo męczące nacieranie, ale kwestia przyzwyczajenia
    Jedna ampułka starczała mi zawsze na 3użycia a nakładałam bardzo dokładnie rozdzielając włosy grzebieniem, zdecydowanie nie potrzeba tego dawać więcej wtedy nie będą oklapnięte, ja włosy myje zazwyczaj tylko 2razy w tyg nie przetłuszczają mi się, jednak w czasie stosowania ampułek wiadomo 2razy to za mało.
    DOBRA RADA: myjcie włosy szamponem 2razy będą znacznie dłużej świeże a odżywka tylko na połowe włosów i nie przesadzać z ilością.
    PODSUMOWUJĄC:
    Ampułki radical to zdecydowanie mój hit i minusy wynagradza wspaniałe ich działanie

Ilość zużytych opakowań: zużytych 9ampułek z 15

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Misiunia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna kuracja przy wypadaniu włosów
  • Od niecałych 3 miesięcy stosuję Farmonę Radical w formie ampułek, zamówionych w przystępnej cenie na: http://av.pl/3123,farmona-radical-kompleks-odzywczy-w-ampulkach-stymulujacy-wzrost-wlosow-15-ampulek.html . Efekty były zauważalne już po miesiącu - zmniejszyło się wypadanie włosów. Stały się gładsze, mniej przetłuszczające się i lepiej odżywione.
    Niewątpliwie ogromnym atutem jest subtelny i sympatyczny zapach oraz naturalny skład kosmetyku. Jeżeli chodzi o codzienne wcieranie w skórę główy, to po jakimś czasie w ogóle przestało sprawiać mi problem - kwestia przyzwyczajenia .Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 2 skończone, rozpoczynam 3

Chcesz pochwalić Natasza_urban za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 159 raz(y)
  • Dla mnie zbyt agresywny preparat
  • Uczucia mam mieszane, efekt działania tych ampułek u mnie oceniam średnio.

Zaczynając od plusów - bardzo błyszczące włosy, fajny "trawiasty" zapach. Aplikacja może i nieco uciążliwa, ale plastikowy sączek dodawany do opakowania, który się montuje na szklanych słoiczkach, jest całkiem sprytny i wygodny. Włosy naprawdę wyglądały bardzo dobrze na drugi dzień po użyciu (stosowałam je na noc, rano myłam głowę), były błyszczące jak lustro i nieco usztywnione.

Co do minusów - preparat podrażnił mi skórę głowy: była cała w różowe plamy, później zaczęła się łuszczyć i ściągać. Niestety, dostałam też okazjonalnych stanów zapalnych. Odstawiłam w połowie opakowania, bo raczej nie było sensu używać ampułek dalej...

Ciężko mi wiec stwierdzić, czy preparat działa: zapobiega wypadaniu, wzmacnia porost. Na pewno działa szybko i widocznie na włosy z zewnątrz, bo bardzo ładnie nabłyszcza, ale nie obciąża. Moja skóra za to zareagowała źle, stanowczo produkt jest dla mnie zbyt mocny i agresywny.
    Także zanim kupicie hurtowo pudełka, bo tak dobrze jest oceniany ten produkt, spróbujcie czy nie podrażni Wam skóry na głowie.

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczne, ale męczące
  • PLUSY: Preparat nie obciąża włosów i jest bardzo skuteczny.
    Włosy szybciej rosną, zdecydowanie mniej wypadają, są mocniejsze.

MINUSY: Codziennie wcieranie ampułek w skórę głowy jest po pewnym czasie męczące.
    Szklane opakowanie bywa niebezpieczne, chwila nieuwagi i można się skaleczyć

Chcesz pochwalić ja_fuksja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Mam mieszane opinie. Włosy nie przestały wypadać, poprawiła się ich jakość bo stały się miękkie i ładnie pachniały. Być może dlatego, że używałam tylko miesiąc

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić carlen za czytelną i pomocną recenzję?
  • ogólnie polecam ten produkt
  • stosowałam te ampułki przez miesiąc by uzyskać najlepsze efekty..w czasie i po zakończeniu stosowania włosy były miękkie i fakt stały sie grubsze bo aż fryzjerka mi to powiedziała i pytała co stosuje ;> dodatkowo włosy przestały wypadać w takich ilościach jak mi wypadały..jednak gdy miałam przerwe w ampułkach znowu zaczeły wypadać ;<..ale nie zawiodłam sie

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: na początku drugiego.

Chcesz pochwalić italianelover za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadziałały piorunem
  • Ampułki kupiłam sobie jakoś w maju i stosowałam regularnie dzień w dzień fakt za ładnie to one nie pachną ale po miesiącu zmierzyłam sobie odrościk i był dużo większy niż zazwyczaj nie zauważyłam wzmożonego przetłuszczania się teraz zastosuje kuracje placenta i będę miała porównanie na przyszłość czym najlepiej się ratować, jesli chodzi o aplikację to juz widzę że jest na korzyść radicalu łatwiej sie je nakłada z takich ampułek z dozownikiem niż z przełamywanych szklanych które mogą poranić skórę głowy

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 skończone

Chcesz pochwalić monika1983k za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto spróbować
  • Polepszają kondycję włosów, co do zmniejszenia wypadania nie oczekiwałabym cudów jednak włosy wzmacniają się i wyglądają na zdrowsze. Dużym atutem tych ampułek jest to że można je nałożyć i wyjść z domu nie przklapują po nich włosy jak po większości innych specyfików no i nie mają aż tak silnego zpachu - ziołowy aromat dość szybko się ulatnia. Cena średnia nie są tak drogie jak np. vichy ale też nie są całkiem tanie jak np z rzepy firmy joanna.

Używam tego produktu od: kilku lat ale nieregularnie od czasu do czasu do nich wracam
    Ilość zużytych opakowań: ok 5

Chcesz pochwalić lotosu_kwiat za czytelną i pomocną recenzję?
  • to naprawdę działa!
  • Super produkt, który uratował moje włosy. Włosy zaczęły mi wypadać przez lekarstwa, które zmuszona byłam brać i ten produkt (w zasadzie całą linię Radical) poleciła mi moja lekarka. Przetestowałam chyba wszystko z Radicala i ampułki mają zdecydowanie najmocniejsze działanie i dają najbardziej widoczne efekty.

Plusy:
    + przy regularnym stosowaniu naprawdę redukują wypadanie włosów
    + efekt utrzymał się nawet po zakończeniu kuracji
    + dość wygodne nakładanie (poprzednia wersja była gorsza, dobrze, że producent się poprawił )
    + cena - w porównaniu do działania to naprawdę grosze

Za co odjęłam pół gwiazdki:
    - ziołowy zapach (oczywiście bywają gorsze np. kosmetyków z wyciągiem z rzepy), który dość długo czuć
    - włosy po użyciu nie są super świeże, nie są lekkie, miałam wrażenie, że tracą na objętości

Mimo tych minusów polecam wypróbować, bo u mnie naprawdę ampułki zdziałały cuda

Używam tego produktu od: używałam chyba dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 3 i pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić miziurina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Ampułki naprawdę działają!Wzmacniają,odżywiają i chronią przed wypadaniemKuracja naprawdę działa!Tylko trzeba trochę czasu by zadziałałyMnie w każdym razie pomogłyCo więcej nie są drogie w porównaniu do innych firm

Używam tego produktu od: 1,5roku

Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij