Farmona, Radical, Kompleks odżywczy w ampułkach stymulujący wzrost włosów

Powiększ Farmona, Radical, Kompleks odżywczy w ampułkach stymulujący wzrost włosów
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 29,99 zł - sprawdź w

Zgłaszający Recenzent: Władysław

Skondensowana odżywka w ampułkach do skóry głowy zawiera substancje stymulujące porost włosów. Wpływa na lepsze ukrwienie skóry głowy, poprawia metabolizm komórkowy i dotlenianie cebulek włosowych. Wzmacnia i regeneruje nawet najbardziej zniszczone włosy oraz zapobiega ich ponownemu uszkodzeniu.

Skład: aqua, propylene glycol, equisetum arvense extract, glucose, disodium cysteinyl disuccinate, chamomilla recutita extract, rosmarinus officinalis extract, salvia officinalis extract, pinus silvestris needle extract, nasturtium officinale extract, arcitum majus root extract, citrus limonium peel extract, hedera helix extract, calendula officinalis extract, tropaeolum majus extract, laminum album extract, panax ginseng root extract, arginine, acetyl tyrosine, hydrolyzed soy protein, polyquaternium-11, dimethicone copolyol, calcium panthotheanate, zinc gluconate, niancinamide, ornithine HCl, citrulline, glucosamine HCl,biotin, propylele glycol, betula alba extract, polysobrate 20, retinyl palmitate, tocopherol, liloneic acid, PABA, TEA, panthenol, parfum, carbomer, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methyldibromo glutaronitrile (15.11.2008)

Cena: 25 zł / 15 ampułek po 5 ml

• NIE
  • Długo przymierzałam się do zakupu i niestety żałuję. Mam wrażenie, że ten produkt nie zrobił praktycznie nic, a nawet mi zaszkodził na początku.

PLUSY
    - delikatnie przyspiesza wzrost włosów
    - dobrze wpływa na przetłuszczające się włosy

MINUSY
    - wydajność
    - nie wpływa na wypadanie włosów
    - nie powoduje wzmocnienia włosów
    - nie powoduje wzrostu nowych włosów
    - przesusza
    - łupież przez pierwsze dwa dni stosowania (nigdy nie miałam z tym problemu i po zastostowaniu tego produktu nagle skóra głowy zaczęła mi się łuszyć. Na szczęście krótko)
    - opakowanie + aplikacja (tragia! Praktycznie zawsze przy otwieraniu ampułek część się rozlewała, mają duży otwór przez co nałożenie go na całą głowę jest wręcz niewykonalne)
    - ilość produktu (na jedną aplikację starczają dwie ampułki)
    - dostępność (Internet)
    - cena (mogę za produkt do włosów dać nawet 100 zł, ale ma działać! Tymczasem 35 zł wyrzucone w błoto za bardzo niewielką ilość produktu)

Podsumowując - raczej nie polecam. Nie widzę żadnej różnicy i wracam do Jantaru. A jak skrzyp, to tylko w tabletkach - cena 4 razy niższa i chociaż widać działanie gołym okiem.

Używam tego produktu od: Półtora tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić BeatryczeKefir za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odświeżacz powietrza

• Bardzo miłe zaskoczenie
  • Dość długo borykałam się z wypadaniem włosów,byłam wręcz zrozpaczona,dlatego przetestowałam ampułki i po miesiącu byłam bardzo mile zaskoczona,poniewaz przestały tak mocno wypadać,a na dodatek zaczęły rosnąć nowe
    Włosy zregenerowane,wzmocnione
    Bardzo fajny skład,zawierający naturalne składniki.
    Na pewno powrócę do produktu,gdy bedzie taka potrzeba
    Polecam!!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić martunia855 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Przed rozpoczęciem kuracji nie byłam nastawiona optymistycznie co do efektów. Niesłusznie.
    Stosowałam 1 ampułkę dziennie. Po 2 tygodniach wcierania pojawiły się efekty - włosy zrobiły się optycznie zdrowsze, gęściejsze, lśniące i przestały wypadać, ba- zaczęły rosnąć nowe, a skóra głowy uspokoiła się. Na długo mogłam zapomnieć o problemie przetłuszczających włosów.

Minusem kuracji jest jej tymczasowy efekt. Zarówno przetłuszczanie włosów jak ich wypadanie wróciło, może dlatego, że nie kupiłam kolejnego opakowania do kuracji podtrzymującej efekty.

ale produkt sam w sobie jest bardzo dobry, oparty jest na naturalnych składnikach i działa. Szczerze go polecam osobom, które mają cienkie, zniszczone lub wypadające włosy.

Używam tego produktu od: używałam go rok temu przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe - 30 ampułek

Chcesz pochwalić Papuga5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiera substancje stymulujące wzrost włosów...
  • No niestety nie, a przynajmniej na mnie te substancje nie zadziałały.

Od początku, nie borykałam się ostatnio z problemem wypadania włosów a ampułki Radical kupiłam aby sprawdzić na sobie czy rzeczywiście mogą przyspieszyć wzrost włosów poza tym nie pogardziłabym ich prewencyjnym wzmocnieniem, zwłaszcza teraz, w okresie jesienno-zimowym.

Mój standardowy miesięczny przyrost wynosi 1 cm. Ampułki stosowałam bardzo systematycznie przez 30 dni (jedna wystarczała mi na dwa dni wcierania) i jaki był wynik? Około 1 cm, wydaje mi się, że nawet niepełny 1 cm

No niestety, nie udało się ale zauważyłam kilka pozytywnych rzeczy.
    Po pierwsze włosy rzeczywiście się wzmocniły. Nawet podczas mycia i czesania wypadła ich mniejsza ilość. Z tego powodu myślę, że jeśli kiedyś dopadnie mnie wzmożone wypadanie (i kozieradka sobie z nim nie poradzi, chociaż w to nie wierzę ) będę skłonna kupić je ponownie.

Kolejnym ogromnym plusem wcierki jest fakt, że mnie nie podrażniła i nie spowodowała powstania łupieżu.
    Mam ogromny problem z wcierkami, w których składzie znajduje się alkohol np. woda brzozowa z Kulpola.
    To co się dzieje z moim skalpem po ich zastosowaniu to jakaś porażka. Kilka aplikacji i pojawia się podrażnienie, swędzenie i łupież odchodzący płatami.
    Radzę sobie z tym nakładając oleje na skalp, zazwyczaj po tygodniowej kuracji wszystko wraca do normy ale gra nie jest warta świeczki.
    Tak więc ampułki Radical mimo zawartości alkoholu mi nie zaszkodziły. To ogromny plus.

Opakowanie i sposób aplikacji. Z tego nie jestem zadowolona. Plastikowy aplikator pękł (nie wiem jak to się stało ani kiedy) gdzieś przy dziesiątej ampułce przez co musiałam potem kombinować z przelewaniem ampułek do innych pojemniczków, inaczej z nich ciekło.
    Kolejna sprawa otwór jest maleńki, trzeba się nieźle namęczyć aby dokładnie pokryć cały skalp.
    Koleżanka poradziła mi aby poszerzyć go wkładając w otworek długopis. To rzeczywiście pomogło

Nie rozumiem. Skład był zmieniany? Na moim opakowaniu jest inny...

Podsumowując, i tak i nie. Tak bo nie uczula, nie podrażnia i wzmacnia włosy. Nie, bo są tańsze rzeczy przeciw wypadaniu (kozieradka), nie przyspiesza wzrostu włosów, opakowanie nie do końca daje radę.

Używam tego produktu od: cały listopad, 30 dni
    Ilość zużytych opakowań: jedno, 15 ampułek.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić scrabble1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • DZIAŁA !!!!!!
  • Tak jak w temacie! Kupiłam kurację w akcie desperacji, gdy straciłam już nadzieję że coś pomoże moim cienkim rzadkim wypadającym garściami włosów. Postanowiłam spróbować po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na wielu forach. Używałam różnie- raz codziennie raz co dwa dni... jakież było moje zdziwienie gdy po ponad miesiącu zauważyłam na całej głowie masę (naprawdę! ) maleńkich włosów!!! Nigdy nie widziałam na mojej głowie czegoś podobnego po żadnym specyfiku! Więc gorąco polecam!

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Walinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • u mnie połowicznie
  • Zakupiłam ten produkt sugerując się pochlebnymi komentarzami. Borykam się z nadmiernym wypadaniem włosów i stwierdziłam, że pora się tym zająć. Wcierałam jedną ampulkę co drugi dzień ponieważ zakupiłam tez suplementy doustne i stwierdziłam, że nie będę przesadzała. Włosy rzeczywiście odrobinę mniej wypadają ale nie do końca zlikwidowały ten problem. Włosy zaczęły rosnąć szybciej i są błyszczące, nowych włosków mam odrobinę.

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić bezik87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Stosowałam się do zaleceń producenta w używaniu tego specyfiku. Osobiście nie zauważyłam żadnej poprawy w kondycji włosów, ani też mi nie urosły jakoś więcej niż zwykle. Dodatkowo ten ziołowy zapach mnie odstraszał.

Używam tego produktu od: Miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić ddarunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, ale na krótko
  • Z wypadaniem włosów staram się walczyć na wszystkie możliwe sposoby. Postanowiłam sięgnąć także po ampułki Radical. Zachęciła mnie zwłaszcza ich cena: w porównaniu z innymi specyfikami tego typu jest ona wyjątkowo przyjemna

Zmniejszenie wypadania włosów zaobserwowałam po około dwóch tygodniach. Co więcej, włosy stały się błyszczące, wyglądały na zdrowsze. Niestety kilka dni po odstawieniu preparatu włosy wróciły do poprzedniego stanu - są matowe i wypadają. Wiem, że moje wypadanie spowodowane jest problemami hormonalnymi, dlatego nie spisuję tego preparatu na straty - myślę, że ampułki pomogą bardziej osobom, u których wypadanie wynika, np. ze złej diety lub nieodpowiedniej pielęgnacji.

Na plus zaliczam wygodny aplikator i delikatny, ziołowy zapach; na minus - zwiększone przetłuszczanie się włosów.

Reasumując, myślę, że warto spróbować tego preparatu. Najważniejsze jest jednak poznanie przyczyny wypadania włosów.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lux_Lisbon za czytelną i pomocną recenzję?
  • czemu nie
  • Po zastosowaniu całej kuracji czyli 30 ampułek mogę stwierdzić, że po około 2-3 miesiącach włosy przestały wypadać. W międzyczasie było różnie, raz wypadało tyle co nic, a następnego dnia znowu dużo. Wielkim plusem jest to, że pojawiło się dużo nowych włosów
    Z dostępnością bywa różnie, cena nie jest wygórowana. Zawartość ampułek ponadto ładnie pachnie

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania x 15 ampułek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agumek za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocne SOS dla zniszczonych włosów
  • Cena mnie bardzo nie dotyczyła, bo oba opakowania dostałam w prezencie.
    Ampułki działają, tylko po pewnym czasie po prostu znudziło mi się ich aplikowanie i robiłam to ze sporymi odstępami czasu, jednak to, co zauważyłam po pierwszym tygodniu mile mnie zaskoczyło.
    Aż się czuło, że tych włosów jest więcej i są w o wiele lepszej kondycji. Zagęściły się. Nie pocierałam mocno wcierając zawartość ampułki, więc nie miałam efektu tapiru, ale nie powodowało to znaczącej różnicy (próbowałam na początku odwrotnie też )

Polecam, we współpracy z resztą serii, tylko uwaga na przesuszające się końce - trzeba pamiętać o odżywce.

Chcesz pochwalić womaninlovee za czytelną i pomocną recenzję?